Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.02. 23:19:52

Ilúvatar írta: Utolsóként, mert tényleg mert nagyon elkanyarodtam/tunk a témától, de ezt még utoljára: itt van az összesített lista, ami kicsit megdöbbentett:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_fo ... le_playing
Vannak itt érdekes dolgok. Fene gondolta volna h pl. a villámcsapás ilyen vezető halálok. Mostantól inkább nem megyek focizni esős időben...
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.11.02. 18:07:54

daffy írta:...
Bocsi,hogy ilyen későn válaszolok,de nem olvastam a topikot és nem is volt eddig eszembe.
Én a két hónap alatt kb. 5-6x beszéltem keresztfaterral,de persze beszélhetsz vele ha sikerül összehozni. :) Majd adok elérhetőséget. Ő Sydneybe lakik.
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.11.02. 18:06:24

LG írta:
Itt az a baj hogy sokan minden újdonsült Barca drukkert megbélyegzik a divatdrukker szóval. Pedig ez a nagy részükre nem igaz. Az pedig szégyen hogy egyeseknek itt is szúrja a csőrét, ha 1-2 új gyerek jön ide. Pedig amíg tolerálják magukat addig semmi gond.
Úgy gondoltam, h már nem szabad ezzel tovább offolni a topicot, úgyhogy itt válaszolok:
Senkinek sincs azzal baja, h jönnek gyerekek. Azzal van baj, h közülük jó néhányan elég fesztelenek. Az igazolások topicban elszabadul a képzeleterőjük, és teleírják szeméttel, aminek általában a topic zárása a vége. De más topicban is sokszor csinálnak botrányt.
A másik dolog, h sok embernek, és sajnos ez nemcsak a gyerekekre vonatkozik, borzalmas a helyesírása. Nem azzal van a bajom, ha vki vét egy-két hibát, hanem azokkal, akik nem tudnak egy értelmes mondatot leírni. :roll: Sőt, sajnos voltak olyanok is, akik egyszerűen nem tagolták a szöveget, és így borzasztóan nehéz volt elolvasni. Emiatt gyakran elveszik egy amúgy tartalmilag korrekt hsz. értéke is.
De itt általában 10-14 éves gyerekekről van szó, idő kell nekik amíg felveszik a fórum színvonalát, sajnos nem tudom mennyi. De ez általában igaz az idősebbekre is, én 16 évesen kerültem fel a fórumra ( a nyeretlen idényben) és írtam ide nem ide illő dolgokat. Az egy erősen jó dolog itt az oldalon hogy a régebbi fórumozók és a modik igyekszenek itt rendet tartani és megőrizni ezt a színvonalat. Ebből tanul az ember.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.02. 17:35:58

Itt az a baj hogy sokan minden újdonsült Barca drukkert megbélyegzik a divatdrukker szóval. Pedig ez a nagy részükre nem igaz. Az pedig szégyen hogy egyeseknek itt is szúrja a csőrét, ha 1-2 új gyerek jön ide. Pedig amíg tolerálják magukat addig semmi gond.
Úgy gondoltam, h már nem szabad ezzel tovább offolni a topicot, úgyhogy itt válaszolok:
Senkinek sincs azzal baja, h jönnek gyerekek. Azzal van baj, h közülük jó néhányan elég fesztelenek. Az igazolások topicban elszabadul a képzeleterőjük, és teleírják szeméttel, aminek általában a topic zárása a vége. De más topicban is sokszor csinálnak botrányt.
A másik dolog, h sok embernek, és sajnos ez nemcsak a gyerekekre vonatkozik, borzalmas a helyesírása. Nem azzal van a bajom, ha vki vét egy-két hibát, hanem azokkal, akik nem tudnak egy értelmes mondatot leírni. :roll: Sőt, sajnos voltak olyanok is, akik egyszerűen nem tagolták a szöveget, és így borzasztóan nehéz volt elolvasni. Emiatt gyakran elveszik egy amúgy tartalmilag korrekt hsz. értéke is.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.11.02. 07:41:57

Lehet volt már,ha igen előre is bocsi,de csak futtában vagyok fent így nem bírtam visszaolvasni.Meddig él a spooky? :D
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.11.02. 02:19:07

ozsimiki írta:
Talma írta:Spooky: Adott kattintástól számítva 1 óra. Lehet később átszerkesztem a hírt, mert nem egyértelmű. s sokan kérdezgették már.
Feltöltést ad, letöltést levon, pontot ad - Ezek a jutalmak.:)
Óriási újítás így halloween-re , grt :wink: És még a szokásos dolgok is megmaradtak. (cserélődnek a letöltési kedvezmények folyamatosan,nem számolja, duplán a feltöltést,stb,stb,stb) De hát tudtuk eddig is,h nem véletlenül a legnépszerűbb cucc :)

Már kaptam pár giga feltöltést, sok pontot,és vontak is le a letöltésemből, tiszta aranybánya :) Persze legtöbbször pont az ajándék,de nem fogok panaszkodni :D
Még pár jó találat és le is nullázódik a letöltésem :P
Nagyon bejövős az oldal Spooky-s dizájnja.
Tényleg grat hozzá és köszönjük!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.11.02. 01:26:18

Talma írta:Spooky: Adott kattintástól számítva 1 óra. Lehet később átszerkesztem a hírt, mert nem egyértelmű. s sokan kérdezgették már.
Feltöltést ad, letöltést levon, pontot ad - Ezek a jutalmak.:)
Óriási újítás így halloween-re , grt :wink: És még a szokásos dolgok is megmaradtak. (cserélődnek a letöltési kedvezmények folyamatosan,nem számolja, duplán a feltöltést,stb,stb,stb) De hát tudtuk eddig is,h nem véletlenül a legnépszerűbb cucc :)

Már kaptam pár giga feltöltést, sok pontot,és vontak is le a letöltésemből, tiszta aranybánya :) Persze legtöbbször pont az ajándék,de nem fogok panaszkodni :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2010.11.01. 19:25:38

Mr. Master írta: Van a sima Desire:

http://www.htc.com/www/product/desire/overview.html

és van a Desire HD

http://www.htc.com/www/product/desirehd/overview.html

Szerintem az előbbit láttad 80ért, és az utóbbit 160ért.
Köszi a segítséget. És akkor a "sima" Desire-vel sincs probléma, ugye?
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2010.11.01. 18:29:53

geridoss írta:Szevasztok! Szeretnék beruházni egy okostelefonba, és a HTC Desire-re esett a választásom. Esetleg akinek van róla véleménye, vagy tapasztalata, az megoszthatná velem ;)

És még 1 kérdés: aki esetleg rendelkezik ilyennek, mennyiért vette? Mert láttam 1 helyen 83.000-ért, de a duplájáért is, ugyanezt. Hol a legolcsóbb? Nincs most olyan sok pénzem..
Már vagy 3 hete csak ezt keresgetem :)
Van a sima Desire:

http://www.htc.com/www/product/desire/overview.html

és van a Desire HD

http://www.htc.com/www/product/desirehd/overview.html

Szerintem az előbbit láttad 80ért, és az utóbbit 160ért.

A különbségek nem érnek meg szerintem kétszeres árkülönbséget, az utóbbinak nagyobb a kijelzője (3,7 helyett 4,3 colos), kisebb az akksija, tehát túl sokáig nem birja, öt helyett 8 megapixeles a kamerája, és egész jó képeket csinál. Van HD-hez egy honlap, amin nonstop nyomon tudod követni, hogy éppen hol van a térképen a telefonod, a beépitett gpsnek köszönhetően, ha elveszett, akkor távirányitással le lehet zárni, vagy teljesen ki lehet törölni a memóriáját, meg lehet csöngetni még lenémitott állapotban is, hogy megtalálja otthon az ember. Ezen kivül van rajta egy spéci navigáció, amihez nem kell internetkapcsolat és teljesen ingyenes, még külföldön is. Csak a trafipaxokért kell, meg a hangért fizetni. Nekem az lesz a következő telefonom, amint megérkezik a román vodafone-hoz. De nem tudom egyébként, hogy mennyire éri meg a dupláját ennyi extra funkció. Nagyon jó kis telefon, a sense UI nagyon jól sikerült a htc-nél. Szerintem simán jobbak, mint az iPhone 3GS, és bőven egy szinten vannak az új iPhone 4-gyel, sőt szerintem a Desire HD még jobb is annál. Remélem tudtam segiteni.


szerk. : én a nokia 5800 után akarok erre váltani, nem tudnak semmi újat hozni ezek a symbianos nokiák a mai verseny szinvonalához képest.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.01. 18:20:28

[quote="geridoss"][/quote]

Barátomnak van HTC-je, nem túl meggyőző

Nekem a Nokia 5800 jött be nagyon
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2010.11.01. 17:52:12

Szevasztok! Szeretnék beruházni egy okostelefonba, és a HTC Desire-re esett a választásom. Esetleg akinek van róla véleménye, vagy tapasztalata, az megoszthatná velem ;)

És még 1 kérdés: aki esetleg rendelkezik ilyennek, mennyiért vette? Mert láttam 1 helyen 83.000-ért, de a duplájáért is, ugyanezt. Hol a legolcsóbb? Nincs most olyan sok pénzem..
Már vagy 3 hete csak ezt keresgetem :)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Talma
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2009.07.24. 10:28:03

2010.11.01. 17:25:20

18Barca99: Privátban adj egy e-mail címet.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.01. 16:41:11

torrentkiller írta: Először is, az nCore :D , másodszor pedig kell találnod egy embert, aki tud és akar is meghívót küldeni neked.
Ohh, bocsánatot kívánok, elírtam :P Egyébként meg köszi ;)
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.11.01. 16:40:03

Hunter91 írta:Fantasztikus most honnan fogok zenéket letölteni?
http://www.limewire.com/
Jogi intézkedés a Limewire ellen :S
Ti milyen programot használtok erre a célra?
utorrent :lol:
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.11.01. 16:39:45

Torrent :p esetleg a youtuberől...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2010.11.01. 16:38:58

Fantasztikus most honnan fogok zenéket letölteni?
http://www.limewire.com/
Jogi intézkedés a Limewire ellen :S
Ti milyen programot használtok erre a célra?
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.11.01. 16:33:51

18Barca99 írta:Hello!

Valaki adna egy kis felvilágosítást, hogy lehet bejutni az ncor-ra ha egyáltalán még be lehet.. ? :o
Először is, az nCore :D , másodszor pedig kell találnod egy embert, aki tud és akar is meghívót küldeni neked.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.01. 16:28:49

Hello!

Valaki adna egy kis felvilágosítást, hogy lehet bejutni az ncor-ra ha egyáltalán még be lehet.. ? :o
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6749
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.31. 21:13:22

lui1698 írta:
fcbarca0827 írta:Tőlem is mehet, bár fogalmam sincs ezt, hogy lehet kivitelezni. Vagy csak úgy gondoltad, hogy 3-an megbeszélik, aztán hajrá? :D
Fingom nincs. :D Azt hittem te tudod. :lol:
Valaki csinált már ilyet? Mármint gruppen honfoglalót?
Ha 3 ember akar játszani akkor amikor még én is játszottam lehetett csinálni különszobákat.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.10.31. 21:10:58

fcbarca0827 írta:Tőlem is mehet, bár fogalmam sincs ezt, hogy lehet kivitelezni. Vagy csak úgy gondoltad, hogy 3-an megbeszélik, aztán hajrá? :D
Fingom nincs. :D Azt hittem te tudod. :lol:
Valaki csinált már ilyet? Mármint gruppen honfoglalót?

szerk.:
Talma írta:Spooky: Adott kattintástól számítva 1 óra. Lehet később átszerkesztem a hírt, mert nem egyértelmű. s sokan kérdezgették már.
Feltöltést ad, letöltést levon, pontot ad - Ezek a jutalmak.:)
Áhhá, már épp írni akartam, hogy mit töketlenkedik már az a tök, de akkor okéj.
Egyébként én olajkutat, aranyrögöt vagy egy szigetet is elfogadtam volna, de ezek a jutalmak se rosszak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lui1698 2010.10.31. 21:13:29-kor.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Talma
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2009.07.24. 10:28:03

2010.10.31. 21:10:11

Spooky: Adott kattintástól számítva 1 óra. Lehet később átszerkesztem a hírt, mert nem egyértelmű. s sokan kérdezgették már.
Feltöltést ad, letöltést levon, pontot ad - Ezek a jutalmak.:)
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.10.31. 21:08:56

lui1698 írta:
fcbarca0827 írta:AMúgy, nincs kedved játszani? Vagy csak a Barbykkal? :P :D
Tolhatnánk majd egyszer a juróbarsza honfoglaló party-t.
Most sajna nekem nem jó, mert pakolgatom a gépen a cuccokat.
Később meg filmnézés van már betervezve, de én benne lennék.
Bezzeg, ha Barby lennék. [-X

Tőlem is mehet, bár fogalmam sincs ezt, hogy lehet kivitelezni. Vagy csak úgy gondoltad, hogy 3-an megbeszélik, aztán hajrá? :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.10.31. 21:03:48

lui1698 írta:
Fecooo írta:de jó lett az ncore :lol: :lol: :lol:

Spooky days :D
Szeressük. 8)
Amúgy a spooky szellem minden órában ad valami jóságot? Mert akkor nem alszok egy pár napig asszem. :D
Minden órában másféle fertőzés támadja meg a trackert :D
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.10.31. 21:03:25

fcbarca0827 írta:AMúgy, nincs kedved játszani? Vagy csak a Barbykkal? :P :D
Tolhatnánk majd egyszer a juróbarsza honfoglaló party-t.
Most sajna nekem nem jó, mert pakolgatom a gépen a cuccokat.
Később meg filmnézés van már betervezve, de én benne lennék.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.10.31. 20:28:56

Fecooo írta:de jó lett az ncore :lol: :lol: :lol:

Spooky days :D
Szeressük. 8)
Amúgy a spooky szellem minden órában ad valami jóságot? Mert akkor nem alszok egy pár napig asszem. :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Válasz küldése