Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.01.17. 15:25:34

Abi & Tito
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.01.17. 15:05:06

Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.17. 14:33:01

kennyke04 írta:
Bono írta:Már Mou is csak nevet Cé-n:

http://www.youtube.com/watch?v=BSnxUAifAy4
hát érdekes, szerintem a bírót nevette, hogy ezt lefújta, vagy ha le is fújta a szabálytalanságot, ellenük fújt, habár fordított szituba azért hőzöngött volna, hogy ez miért nem sárga...
Írtam egy kommentet a videó alá, hogy min is kellene Mourinhónak nevetnie. :) Bezzeg akkor csak a pofazacskóját fújta fel. :D

Amúgy szerintem se a gay guyon röhögött, hanem a bírón talán.
Kép
Kép
Kép
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.01.17. 14:30:23

tippjátékban eltaláltam az almeria real

duplaöröm
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.01.17. 14:27:36

csababarca írta:Mondjuk eleve a lefújás is véleményes. Ilyet olyan fele-fele arányban fújnak le a sporik,hogy bezúzzák a sorfalba,és kéz. De legyen,1 tizit nem adtak meg nekik.

A másik az melyik lehetett? Amikor Benzemával szemben szabálytalankodtak? mert az még kívül történt,maga a szabálytalanság a 16-on kívül volt.

Egyébként ez tényleg szánalmas,egy utolsó Almeria ellen nem egy 90+os 50-50es tizin kell a hibát keresni. ELőtte kellett volna berúgni a helyzeteket,és senkit nem érdekelne az egész.

Én azt mondom,hogy annyiszor mentette már meg így a meccset a real, hogy törvényszerű volt,hogy egyszer elpártol tőlük az ilyesfajta nyerés.
Egyik sem volt 11-es. Csak nézd meg a visszajátszást. Benzema egyértelmű, szépen földobta magát. Másrészt én azt a kezezést nem fújtam volna le.Az arcát védte a játékos nem pedig a labdát akarta szándékosan elütni. Azt meg nem is mondom, hogy 16-os kívül volt. Csak nézzétek meg! A játékosok előre fele ugranak el és ugye, akkor a kezük is előrébb van. Egyébként én is osztom, hogy mostanában a Realnak annyi mákos meccse, hogy ideje volt már egyszer megbotlani.

Szerk: Azt meg nem is mondom, hogy Mou és a csapata milyen szánalmasak. Emlékszem az elmúlt klasszikók előtt (na Mou nem, mert ő nem volt), de szinte mindig ígérték, hogy nyernek és stb. Most meg ha bármi csoda folytán botlanak, akkor állandóan a kifogásokat kell keresni. És ez a szégyen a Madridnál. Nem tudják egyszer azt kimondani, hogy ma nem voltunk jók és az ellenfél jobb volt nálunk (vagy, ha jobb nem is, de megérdemelte a szerzett ponto(kat)t.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2011.01.17. 14:33:54-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.01.17. 13:01:54

Bono írta:Már Mou is csak nevet Cé-n:

http://www.youtube.com/watch?v=BSnxUAifAy4
hát érdekes, szerintem a bírót nevette, hogy ezt lefújta, vagy ha le is fújta a szabálytalanságot, ellenük fújt, habár fordított szituba azért hőzöngött volna, hogy ez miért nem sárga...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.01.17. 12:22:25

Gauchomester írta:Nso-n egy cikk szerint Mou megint a játékvezetőt osztja. Erre csak annyit, elég guszutstalan, hogy minden forduló után ezzel jön, másfelől pedig nem veszi észre magát, hogy a tökutolsó ellen a bíráskodással próbálja takargatni a borzasztóan halovány teljesítményt?
Hajrá Mou, csak így tovább, és mindenhol nevetség tárgya leszel.
ez azért ironikus, mert ő állítólag sose bírózik... (2005-ös Barca elleni párharca óta van egy "pár" eset, amivel ezt lehetne cáfolni, de mind1...)


más: van egy érdekes elméletem, nem biztos, h helytálló, de lehetséges...

szóval a Real tegnap "megmutatta", h nem tud center nélkül játszani... daffy már többször írta a 4-3-3-at a 3 vkp-val, végiggondolva valóban lehetne létjogosultsága, mert míg a Barcában az elől levők rendszeresen visszazárnak így elég az 1 vkp, addig Cé és Özil nem, vagy csak nagyon ritkán. orrnehéz a csapat, sok a támadó, a középpályán nem tudnak fölényt kialakítani... gyakorlatilag az erejük abban rejlik, h gyorsan átrohannak a középpályán. de láthattuk, h mi van akkor, ha egy erős középpályával állnak szemben, ilyenkor az átrohanás nem működik... ilyenkor a támadósoruk túlságosan távol kerül a középpályájuktól, nincs meg a kontakt, a sok elől levő játékos pazarlás ebben az esetben, nettó emberhátrányt jelent védekezésben... az egyensúlyhoz nekik szükségük lenne egy 3. vkp-ra is, szintén daffy-hoz csatlakozva, hiszen Xabi a rombolás mellett azért, ha formában van, akkor jó passzokat képes adni, a másik két védekező meg megmaradna rombolni...

Benzema behozatala tegnap jó megoldásnak tűnt, hiszen egy tankszerű csatár, aki képes megtartani a labdát középen területet nyerne a két szélvészgyors szélsőnek, más kérdés, h ennek magas szintű művelésére a francia (még) nem képes... ebbe a taktikába úgy gondolom, h a svéd illene tökéletesen... nem szeretném, h odamenjen, ez csak elmélkedés... ;)

azon gondolkodtam, h JM taktikája és Cé sok esetben kizárja egymást... egyik oldalon ott van a hatékony góltermelés, de mivel JM erősebb csapatok ellen általában dolgos emberekre épít, akik a védekezésben is részt vesznek(pl Samu tavaly...), ehhez Cé absz. nem passzol, ilyenkor emberhátrányt jelent a jelenléte... vagy JM-nek kell igazodnia ehhez(itt visszautalnék a +védekező emberre), vagy Cét kell átnevelnie, nem kell hangsúlyoznom, h egyik se könnyű feladat... (halkan megjegyzem, h JM általában a keretet alakítja a saját ízlésére, mintsem a kerethez igazítaná a taktikáját...)
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.01.17. 14:32:28-kor.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.01.17. 12:17:51

Nso-n egy cikk szerint Mou megint a játékvezetőt osztja. Erre csak annyit, elég guszutstalan, hogy minden forduló után ezzel jön, másfelől pedig nem veszi észre magát, hogy a tökutolsó ellen a bíráskodással próbálja takargatni a borzasztóan halovány teljesítményt?
Hajrá Mou, csak így tovább, és mindenhol nevetség tárgya leszel.
Avatar
Bono
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.08.18. 18:13:04
Tartózkodási hely: Dunaföldvár

2011.01.17. 11:10:47

Már Mou is csak nevet Cé-n:

http://www.youtube.com/watch?v=BSnxUAifAy4
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.01.17. 11:02:44

barca2010 írta:Egy nagyon nagy baj van Madridban és ez Mou óriási hibája! Nem rotál eléggé, és ennek meg fogja inni a csapata a levét! Már most látszott, hogy fáradtak a játékosok! Ha most nem rotál el mehet nekik a bajnokság, aminek nagyon örülnék azt hozzá kell tennem! A spanyol kupában játszanak egy nagy derbit az Atl. Madrid ellen, ami nem lesz könnyű, mert nem frissek! Aztán, ha tovább mennek, akkor megint nehéz ellenfél jön, és úgy látom, kezdenek elkészülni az erejükkel! Ezzel szemben a Barca pihenhet egy kicsit! Ha így megy tovább, február végére lehet 8 pont előny, az pedig azt jelenti, hogy meg is nyerjük a bajnokságot!
Ez azért túlzás, az Almeria gólja konkrétan a semmiből jött.

Pont hogy közvetve, de erőből darálják be az ellenfelet, gyorsak, határozottak, én semmi jelét nem fogtam a Madrid állítólagos kondi problémájának..

Sőt! Ilyenkor(mármint az Almeria vezető gólja előtt, második félidő derekán) szokták dominálni a labdát mint mi, ezáltal még jobban kifullad az ellenfél.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.17. 10:57:05

Egy nagyon nagy baj van Madridban és ez Mou óriási hibája! Nem rotál eléggé, és ennek meg fogja inni a csapata a levét! Már most látszott, hogy fáradtak a játékosok! Ha most nem rotál el mehet nekik a bajnokság, aminek nagyon örülnék azt hozzá kell tennem! A spanyol kupában játszanak egy nagy derbit az Atl. Madrid ellen, ami nem lesz könnyű, mert nem frissek! Aztán, ha tovább mennek, akkor megint nehéz ellenfél jön, és úgy látom, kezdenek elkészülni az erejükkel! Ezzel szemben a Barca pihenhet egy kicsit! Ha így megy tovább, február végére lehet 8 pont előny, az pedig azt jelenti, hogy meg is nyerjük a bajnokságot!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Istvaan
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2005.07.05. 08:51:38
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.01.17. 09:23:04

Ilúvatar írta:
Az lett volna a vicces, ha az a labda lepattant volna Fábián -ról s be a kapuba... :lol: Akkor az már szabályos gól lett volna nem? mivel "kirúgta" a labdát a kapus.

Bár vérparaszt volt Fábián...
Nem lett volna szabályos, mert nem zavarható a kapus, miközben játékba hozza a labdát. Emlékezhetünk, mikor anno Ronaldinho csinálta ezt még Barca mezben, és talán még lapot is kapott érte...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.01.17. 09:03:12

Örülök, h legalább egy szusszanásnyi előnyünk lett. Valóban gyengébben teljesít a Classico óta a RM, de eddig mindig ha nehezen is, hozták a meccseket, és az azt gondoltam, ez így fog menni tovább, úgyhogy azért engem meglepett a botlás.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.17. 00:12:41

gergo9 írta:
daffy írta:mourinho hozadéka eddig annyi,hogy nézhetetlen a meccs. ezt mondjuk vártam is,de letámadás,motiváció,elszántság,emberfogás,fegyelem, ezek mind kimaradtak,pedig épp ezért jött hozé. amíg a támadók csípőre tett kézzel sétálgatnak,addig itt nem lesz semmi. és ezért 3-4 embert játszatni elöl?! minek? sétálgatni elég egy is. szánalmas volt a produkció,ahogy a szezon eddig,a játék pedig köpedelem. továbbra is tartom,hogy a keret tehetséges,de a real madridban senki nem fogja játékossá kinőni magát,amíg nincs körülötte CSAPAT. dm,özil,benzema,marcelo,canales tehetséges,de az kevés. ide komplett játékosok kellenek,hogy egy rohadt kupát nyerjen a csapat,mert addig semmi nem lesz. hulladék az egész. tépném le az összesről a fehér mezt,mert nem tudják,hogy mit jelent a címer a "pólón". szégyenteljes,hogy ez a real madrid. :roll:
szerk: gratulálok a bajnoki címhez. ez így 5 pont+ a tavaszi clásicó 3(mert ez így esélytelen,erre bármit feltennék). 8 ponttal előnnyel ezt a ligát meg lehet nyerni. mou meg ha félti a hazai rekordját,akkor gyorsan szedi a cuccát :)
4pont az csak sajnos.
Amugy meg mostanában pár meccsen rezgett a léc , vmennyire várható volt hogy egyszer megégnek.
Klasszikó után gyengültek sztem. Hogy most ez a mentális 5-0utáni "óbazzegezeketkénemeglőzni" tudat miatt van , vagy egy hosszabb de nem tul mély hullámvölgy miatt azt nem tudom.
Gergővel egyetértek. :) Csak annyit fűznék hozzá, hogy hullámvölgy az mindenképp van, csak az okát nem tudjuk. :)

Daffy! Azért kicsit erősen beszélsz a csapatról. Amelyik igazából annyira nem rossz. Egy-egy vereség belefér, a játék meg annyit változott úgy kollektívan, hogy a nagy Galaktikus Madrid játéka már ne jöhessen létre. Ez az egyik fele a dolognak. A másik az, hogy sajnos egy bajnokságban van a szerintem minden idők legjobb csapatával. Így 1-1 ilyen bukás, vagy nehezebben megnyert meccs, tényleg okádék játékkal sokkal jobban kiütközik, mintha mondjuk egy középszerű nagy rivális lenne csak. Vagy nem is kell, hogy középszerű legyen, elég az is, ha csak nem ennyivel jobb. Tud ez a Reál, ha akar, lásd Villareál ellen, de végesek a határaik. A Barcánál még nem látom ezeket a határokat. (08-09 után nem gondoltam volna, hogy van feljebb, de nagyot tévedtem...)

Olyan változás kéne abba a csapatba, ami igazából először is nem egy-két idényes, másodszor is nem biztos a siker a jövőben sem, mert már van egy csapat előtte egy lépéssel. Persze változhatnak az idők, de most nem érzem azt, hogy nagyon kiöregedő, vagy mentálisan gyönge lenne az a csapat, amelyik épp elnyomja a királyi gárdát.

Bár abban viszont egyetértek, hogy José mester érkezése nem sokat tett hozzá a csapathoz. Pellegrininek kellett volna maradnia, ő legalább szorossá tette a klasszikust. :twisted:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.01.16. 23:55:54

Az lett volna a vicces, ha az a labda lepattant volna Fábián -ról s be a kapuba... :lol: Akkor az már szabályos gól lett volna nem? mivel "kirúgta" a labdát a kapus.

Bár vérparaszt volt Fábián...
KépKép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.16. 22:15:22

mindorokke_barca írta:
elképzelhető hogy túlzás. sokan utálnak a túloldalon,de le****.
amúgy ki vagy a túloldalon?:)
olvasni úgy is lehet,hogy nincs regelve az ember,egyébként oda írtam,hogy nem használom,csak olvasom
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.01.16. 22:15:19

daffy írta:
víscaelbarca!forever írta: a hszed utolsó része kissé túlzás :P jó lenne a bajnoki cím, de mi is fogunk pontokat veszíteni :roll:
elképzelhető hogy túlzás. sokan utálnak a túloldalon,de le****. a tények engem igazolnak. nagyképűség,de akárhányszor lehordom a realt,mindig bebizonyosodik végül,hogy igazam volt(90+%). meglátod,hogy mi lesz. a túloldali forumot nem használom,csak olvasom,de max 2-3 emberrel tudok egyetérteni. a neveiket nem írhatom le,de a lényeg az,hogy az idő engem szokott igazolni :)
Ezért nem fog a Real BL-t nyerni. Mourinho eddig csak olyan csapattal tudott BL-t nyerni akik szerények alázatosak, középszerű játékosok. ( Porto,Inter)
Most gondolj bele ha az Inter akkora arccal állt volna ki a Barca ellen ahogy azt Ronaldóék tették :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára víscaelbarca!forever 2011.01.16. 22:16:14-kor.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2011.01.16. 22:14:03

elképzelhető hogy túlzás. sokan utálnak a túloldalon,de le****.
amúgy ki vagy a túloldalon?:)
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.01.16. 22:10:08

csababarca írta:
Mondjuk eleve a lefújás is véleményes. Ilyet olyan fele-fele arányban fújnak le a sporik,hogy bezúzzák a sorfalba,és kéz. De legyen,1 tizit nem adtak meg nekik.

A másik az melyik lehetett? Amikor Benzemával szemben szabálytalankodtak? mert az még kívül történt,maga a szabálytalanság a 16-on kívül volt.

Egyébként ez tényleg szánalmas,egy utolsó Almeria ellen nem egy 90+os 50-50es tizin kell a hibát keresni. ELőtte kellett volna berúgni a helyzeteket,és senkit nem érdekelne az egész.

Én azt mondom,hogy annyiszor mentette már meg így a meccset a real, hogy törvényszerű volt,hogy egyszer elpártol tőlük az ilyesfajta nyerés.
Azt nagyon adom hogy nem ezeken kéne múlnia!

De nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a következő meccsen. Mert ide csatár kell, Benzema kevés. Ha ül, akkor meg luxus Cr-t csatárban játszatni( ha meg Benzema kezd akkor Kaká ül, szóval..), ideiglenesen lehet, mert mi van ha beüti Kaká passzát, lesz olyan hogy eldönti, de neki szélen kéne játszani.

Eddig nem értettem egyet a daffy által támogatott csatárvásárlásról, de elengedhetetlen hogy vegyenek most valakit..
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.16. 22:01:56

lluisllach89 írta:Nekünk azért nem kell örömködnünk mert ha minden meccsen pörgünk, úgy játszunk ahogy tudunk, akkor csakis magunkkal kell foglalkoznunk.

A meccshez még annyi hogy dobjon valaki egy lassítást majd Ronaldo uccsó előtti szabijáról. Szerintem 11-es lett volna csak nem merte a spori megadni. Szóval bírói tévedés(legalább is sztem), utána kapufa, ha ehhez hozzáveszem hogy szimulált mindenki akkor nagyon peches meccs.

Ráadásul ilyenkor nyugodtan mehetne 96-97 percig a meccs.

Mondjuk eleve a lefújás is véleményes. Ilyet olyan fele-fele arányban fújnak le a sporik,hogy bezúzzák a sorfalba,és kéz. De legyen,1 tizit nem adtak meg nekik.

A másik az melyik lehetett? Amikor Benzemával szemben szabálytalankodtak? mert az még kívül történt,maga a szabálytalanság a 16-on kívül volt.

Egyébként ez tényleg szánalmas,egy utolsó Almeria ellen nem egy 90+os 50-50es tizin kell a hibát keresni. ELőtte kellett volna berúgni a helyzeteket,és senkit nem érdekelne az egész.

Én azt mondom,hogy annyiszor mentette már meg így a meccset a real, hogy törvényszerű volt,hogy egyszer elpártol tőlük az ilyesfajta nyerés.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.16. 22:01:34

víscaelbarca!forever írta: a hszed utolsó része kissé túlzás :P jó lenne a bajnoki cím, de mi is fogunk pontokat veszíteni :roll:
elképzelhető hogy túlzás. sokan utálnak a túloldalon,de le****. a tények engem igazolnak. nagyképűség,de akárhányszor lehordom a realt,mindig bebizonyosodik végül,hogy igazam volt(90+%). meglátod,hogy mi lesz. a túloldali forumot nem használom,csak olvasom,de max 2-3 emberrel tudok egyetérteni. a neveiket nem írhatom le,de a lényeg az,hogy az idő engem szokott igazolni :)
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.01.16. 22:00:58

daffy írta:mourinho hozadéka eddig annyi,hogy nézhetetlen a meccs. ezt mondjuk vártam is,de letámadás,motiváció,elszántság,emberfogás,fegyelem, ezek mind kimaradtak,pedig épp ezért jött hozé. amíg a támadók csípőre tett kézzel sétálgatnak,addig itt nem lesz semmi. és ezért 3-4 embert játszatni elöl?! minek? sétálgatni elég egy is. szánalmas volt a produkció,ahogy a szezon eddig,a játék pedig köpedelem. továbbra is tartom,hogy a keret tehetséges,de a real madridban senki nem fogja játékossá kinőni magát,amíg nincs körülötte CSAPAT. dm,özil,benzema,marcelo,canales tehetséges,de az kevés. ide komplett játékosok kellenek,hogy egy rohadt kupát nyerjen a csapat,mert addig semmi nem lesz. hulladék az egész. tépném le az összesről a fehér mezt,mert nem tudják,hogy mit jelent a címer a "pólón". szégyenteljes,hogy ez a real madrid. :roll:
szerk: gratulálok a bajnoki címhez. ez így 5 pont+ a tavaszi clásicó 3(mert ez így esélytelen,erre bármit feltennék). 8 ponttal előnnyel ezt a ligát meg lehet nyerni. mou meg ha félti a hazai rekordját,akkor gyorsan szedi a cuccát :)
4pont az csak sajnos.
Amugy meg mostanában pár meccsen rezgett a léc , vmennyire várható volt hogy egyszer megégnek.
Klasszikó után gyengültek sztem. Hogy most ez a mentális 5-0utáni "óbazzegezeketkénemeglőzni" tudat miatt van , vagy egy hosszabb de nem tul mély hullámvölgy miatt azt nem tudom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gergo9 2011.01.16. 22:02:12-kor.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.01.16. 22:00:05

Megértem, hogy a fehéreknek nagyon fontos, hogy minél több szabadrúgás/szöglet/11-es legyen egy meccsen, különben kb. 40-50%-al csökken a góltermésük - ami amúgy 1 vicc, mert ugye nem az utolsó helyezettről beszélünk. Az újságok persze nem erről beszélnek, hanem a bíróról...a bíróról...és a bíróról. Hogy véletlenül, szökőévente egyszer, nincs 11-es egy Madrid meccsen :)
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.01.16. 21:58:38

Enjoy írta:
fanbarca írta:Casillas kicsit elborult, de nem is csodálom, én a helyében hánytam volna olyan védelmet látni magam előtt :D egyszerűen pfuh..

Na már csak egy győzelem kell nekünk s jöhet a mulatozás :D. :-({|= \:D/
Mit csinált Casillas? Nem néztem sajna a meccset :D
Ezt:
http://www.youtube.com/watch?v=MYqq4vIBA20
Kép
Válasz küldése