Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.19. 23:37:50

ozsimiki írta:
d írta:Altintip nem sok sót fog megenni Madridban, de lesz egy bevethető csereember. Ingyér' volt és inkább ő ne játsszon, mint egy Pedro León, aki fiatal, tehetséges és igényli a játékperceket.
Ezek érthetetlen dolgok, nagy ívben sz.rnak ott már jó ideje az utánpótlások beépítésére, bár nem lepődök meg nagyon, elég sok hagyományt megtiportak arra fele mostanában, Mourinho ilyen szempontból is a legjobb személy....
az utánpótlás jelenleg ítéletre vár,mert a feljutásért játszik a castilla a második ligába. ha feljutnak,akkor betis szintű csapatokkal meccselhetnek,ami hadd ne mondjam,óriási lépés lenne. ott kiderülhet,hogy ki az,aki alkalmas az első keretben való játszatásra. azt be kell látni,hogy a 3. vonalban nem "nehéz" kitűnni,de attól még a nagyoknál nem biztos,hogy megállja a helyét a játékos. canales is edződhetne adott esetben ott.
a másik dolog: a real utánpótlása jó ideje nem az igazi,talán a mostani castillás csapat villant.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.05.19. 23:33:44

d írta:Altintip nem sok sót fog megenni Madridban, de lesz egy bevethető csereember. Ingyér' volt és inkább ő ne játsszon, mint egy Pedro León, aki fiatal, tehetséges és igényli a játékperceket.
Ezek érthetetlen dolgok, nagy ívben sz.rnak ott már jó ideje az utánpótlások beépítésére, bár nem lepődök meg nagyon, elég sok hagyományt megtiportak arra fele mostanában, Mourinho ilyen szempontból is a legjobb személy....
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.19. 23:23:30

Altintip nem sok sót fog megenni Madridban, de lesz egy bevethető csereember. Ingyér' volt és inkább ő ne játsszon, mint egy Pedro León, aki fiatal, tehetséges és igényli a játékperceket.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.05.19. 22:12:02

bali 15 írta: Amúgy remélem,hogy a BL döntő után mi is igazolunk legalább 2 embert.

Két embernek a minimum hogy jönnie kell...
Minden sorba kell ember nálunk.Sehol sem vagyunk meg igazán, talán hátul.

Real meg nem fogja eladni most még Cé-t,majd ha jön más reklámarc,akire rámehetnek,akkor talán.
Plusz azért nem kevésszer húzta ki őket a szószból a portugál.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.05.19. 22:02:36

Főleg úgy, hogy egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy nem lenne még jobb csapat ez a mostani reál Cr nélkül. Mondom ezt úgy, hogy a világ egyik legjobbjának és korszakos játékosnak tartom a portugált, de ennyi a pénzből, ésszel egy utolsó falusi csapatból is BL negyeddöntős csapatot lehetne összerakni.
Jobb lenne a Madrid CR nélkül? A csapat góljainak a felét a Portugál rúgta.
Amúgy remélem,hogy a BL döntő után mi is igazolunk legalább 2 embert.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.05.19. 20:42:58

Cumbee írta: Amúgy a Ronaldo-s témához hozzászólva, 227 millióért 1 másodpercig nem szabadna gondolkodni az eladásán. Főleg úgy, hogy egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy nem lenne még jobb csapat ez a mostani reál Cr nélkül. Mondom ezt úgy, hogy a világ egyik legjobbjának és korszakos játékosnak tartom a portugált, de ennyi a pénzből, ésszel egy utolsó falusi csapatból is BL negyeddöntős csapatot lehetne összerakni.
Ha úgy nézzük meg minek adnák el?
Eddig is azt vettek meg akit akartak, nem kel nekik annyira a pénz, hogy csak azért eladják Ronaldot. Jelenleg az egyik legértékesebb játékos a világon ez jó reklám is a klubnak meg nagy presztízs is.

Altintop meg padra jó lesz. Sokat nem fogjuk látni játszani (gondolom). Bár én így is feleslegesnek tartom kicsit.
Bár ha ingyen volt akkor elfér bőven...
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.19. 20:00:02

Barca__15 írta:Sahin, Altintop...margiték bekezdtek
reméljük a szezonbeli forgatókönyv hasonlóan alakul mint máskor hogy mienk a bajnokság és/vagy a BL a kupát visszaszerezni
ez a bagázs mindig ezt fogja csinálni? aztán jönnek azzal h doppingolunk amikor észre sem veszik h nem képes egy teljesen új keret egy nyár alatt összeszokni...
komolyan undorodom ettől :/
:D mitől?
altintop nem sok meccsen fog játszani,sahin a 4-3-3ban hiányposztra jött.
casillas-ramos,pepe,carvalho,marcelo-khedira,sahin,xabi-özil/dm,higuain,cé
adan,arbeloa,albiol,granero,dm,benzema,kaka,altintop

gago,canales,garay,lass,adebayor,dudek távozik valószínű.
vásárlás nélkül ez egy 19+castillás keret jelenleg. egy jobbhátvéd és egy belső kp fog szerintem érkezni,de nem zárom ki egy cserecsatár leigazolását sem. ez jelenleg nem összevásárlás(a minőségbe nem megyek bele) :wink:
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2011.05.19. 19:59:25

daffy írta:
pedro leon helyét veszi át a padon.
Gonosz leszek, de volt neki egyáltalán helye?:D Én úgy képzeltem el, hogy a kispad mögött kellett ülnie szerencsétlen gyereknek, amennyire nem kedvelte Mourinho.
Amúgy a Ronaldo-s témához hozzászólva, 227 millióért 1 másodpercig nem szabadna gondolkodni az eladásán. Főleg úgy, hogy egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy nem lenne még jobb csapat ez a mostani reál Cr nélkül. Mondom ezt úgy, hogy a világ egyik legjobbjának és korszakos játékosnak tartom a portugált, de ennyi a pénzből, ésszel egy utolsó falusi csapatból is BL negyeddöntős csapatot lehetne összerakni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cumbee 2011.05.19. 20:02:29-kor.
Avatar
Barca__15
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:18:31
Tartózkodási hely: Szarvas

2011.05.19. 19:50:07

Sahin, Altintop...margiték bekezdtek
reméljük a szezonbeli forgatókönyv hasonlóan alakul mint máskor hogy mienk a bajnokság és/vagy a BL a kupát visszaszerezni
ez a bagázs mindig ezt fogja csinálni? aztán jönnek azzal h doppingolunk amikor észre sem veszik h nem képes egy teljesen új keret egy nyár alatt összeszokni...
komolyan undorodom ettől :/
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.05.19. 19:39:18

Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.19. 18:59:03

pedro leon helyét veszi át a padon.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.19. 18:47:04

Na még 1 török! Hamit Altintop a Real játékosa! Jó igazolás volt mert padra tökéletes. Azt hiszem nyugodtan ki lehet jelenteni, hogy a Realnak a legerősebb a padja egész európában.
Ha már tavaly és most is 3-4 pont döntött a bajnoki címnél, akkor jövőre mennyi?
Szerintem ha még összeszokottabb, labdabiztos, és megújult támadótaktikával áll neki az új szezonnak a Barca, és a Real pedig továbbra is ilyen formában marad, háááát... Nem tudom. 50-50% a kövi szezonra szvsz :D
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.19. 18:39:52

Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.19. 09:46:23

ab1daL írta:Akármennyiért is butaság lenne eladni Cét. Nemhiszem, hogy ennyire kellene a pénz a Madridnak, egy húzóemberért cserébe, meg főleg nem adnám el. De szerintem komolytalan az egész.
az hát. miért menne el a citybe? semmi értelme nem lenne
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.05.19. 09:38:41

Akármennyiért is butaság lenne eladni Cét. Nemhiszem, hogy ennyire kellene a pénz a Madridnak, egy húzóemberért cserébe, meg főleg nem adnám el. De szerintem komolytalan az egész.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
kimber
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2010.08.16. 20:03:31

2011.05.19. 09:34:59

CsacsMate írta:
Bob_Marley írta:227 millió, na az még leírva is borzasztó sok, annyiból egy kezdőt összeraksz ami esélyes a bajnokságban!Szerintem is kamu a hír, de egyszerűen felfogni is hihetetlen, hogy valakinek ilyen eszébe jusson!Ez több pénz mint 1-2 ország éves GDP-je……
185 Kelet-Timor Kelet-Timor 370
186 Mikronézia Mikronézia 277

Mikronézia GDP-jét tényleg eléri :D

Amúgy remélem igaz és el is megy. Akkor legalább 50 gólt rúg csak a bajnokságban a Real egy szezon alatt és úgy esélyük lehet a 4-dik helyre is akár. :)
Ezt te sem gondolod komolyan, hogy CR nélkül nem volna, aki gólt rúgna a Madridban. :) Éppen fordítva gondolom, szerintem igazi csapatmunka, normális és felszabadult összjáték jellemezné a Madridot Roni nélkül. Pont ebben tartom jobbnak Messit, hogy igazi csapatjátékos, ellenben Ronaldoval. Nem mondom, hogy nem örülök CR góljainak, de tőlem ennyiért (150 millió euro) mehetne, ha nem volna kacsa a hír. Ebből vehetnénk normális jobb bekket, egy jobbféle vkp-t (Touré? :) ) és egy csatárt Benzema mellé, mondjuk Tevezt, vagy Falcaot, semmi esetre sem Agüerót.
Hala Madrid!
Viva Espana!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.18. 14:07:22

Bob_Marley írta:227 millió, na az még leírva is borzasztó sok, annyiból egy kezdőt összeraksz ami esélyes a bajnokságban!Szerintem is kamu a hír, de egyszerűen felfogni is hihetetlen, hogy valakinek ilyen eszébe jusson!Ez több pénz mint 1-2 ország éves GDP-je……
120 millió fölötti összegért eladnám cé-t. akár mennyire is húzza a csapatot,az irdatlan összeg.
Ui:daffy ezekben a delikvens, de az ő véleménye előre borítékolható:
„Ganso-Neymar jöhet többi kuka Laughing "
nekem nem kell aguero. több rossz meccse van,mint jó. nem tudom,hogy ez mennyire írható az ő és mennyire a csapat számlájára,de nem kell. kaka 30+-ért felőlem mehet akárhova. higuain és dm is távozhatna megfelelő ajánlat esetén. a csapat magja így néz ki nálam:

-------------------casillas------------------
?----------ramos----------pepe----marcelo
----------?---------xabi---------sahin-------
------cé-----------benzema-------özil-----

esetleg özil mehetne 4-4-2ben gyémántban középre. a kérdőjelek helyére igazolnék. megmondom őszintén a két argentínt eladnám. a padra jók lennének,de oda meg bűn két ilyen fiatalt berakni. kaka-nál az utolsó utáni lehetőség,hogy pénzt lehessen csinálni belőle. ha marad higuain és dm és mindenki,akkor is kell egy jh. az az egyik legfontosabb.
Amúgy remélem igaz és el is megy. Akkor legalább 50 gólt rúg csak a bajnokságban a Real egy szezon alatt és úgy esélyük lehet a 4-dik helyre is akár.
cé és messi nélkül is ugyan így ütné a teljes mezőnyt a real és a barca is,efelől ne legyen kétséged.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.18. 13:54:18

Off:
187 São Tomé és Príncipe 268
188 Kiribati 243
189 Palau 174*
190 Marshall-szigetek 115*
191 Nauru 60*
192 Tuvalu 12,2*
:P :mrgreen:
On:Play,Rec,Stop, Rev, Forward :lol:
Azért szerintem maradjon, mégiscsak úgy az igazi legyőzni valakit, ha minél erősebb!
Kép
Kép
Kép
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2011.05.18. 13:47:42

Bob_Marley írta:227 millió, na az még leírva is borzasztó sok, annyiból egy kezdőt összeraksz ami esélyes a bajnokságban!Szerintem is kamu a hír, de egyszerűen felfogni is hihetetlen, hogy valakinek ilyen eszébe jusson!Ez több pénz mint 1-2 ország éves GDP-je……
185 Kelet-Timor Kelet-Timor 370
186 Mikronézia Mikronézia 277

Mikronézia GDP-jét tényleg eléri :D

Amúgy remélem igaz és el is megy. Akkor legalább 50 gólt rúg csak a bajnokságban a Real egy szezon alatt és úgy esélyük lehet a 4-dik helyre is akár. :)
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.05.18. 12:39:18

Cooltiszo írta:
Ezzel viszont nagyon egyetértek. Fantasztikus teljesítmény ennyi gólt rúgni, páratlannak is lehetne nevezni a modern fociban, ha ők ketten nem egymást döntögetnék idényről idényre 3 éve.
Cr elcsábította Messit? :lol:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.18. 12:37:30

227 millió, na az még leírva is borzasztó sok, annyiból egy kezdőt összeraksz ami esélyes a bajnokságban!Szerintem is kamu a hír, de egyszerűen felfogni is hihetetlen, hogy valakinek ilyen eszébe jusson!Ez több pénz mint 1-2 ország éves GDP-je……
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.05.18. 12:35:32

Zozzy 5 írta:én nem bánnám ha Madridba menne, lássuk be, hosszútávon el fog/el kell, hogy billenjen az a hatalmas különbség ami most a Barca és Madrid között van és ezt csak olyan igazolásokkal tudom elképzelni, mint pl. Agüero. Meg hogy olyan klasszikusokat lássunk mint régen ahhoz mondjuk Mourinhot is el kéne takarítani a látottak alapján, de ez már más tészta. Szóval én nem bánnám, ha oda menne, kell nekik egy klasszis csatár ez tény.
De mostanában úgy hallottam, nagyon nem megy neki, szóval nem is biztos, h olyan nagy erosítés.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.05.18. 12:27:35

Állítólag a city 227 millió eurót áldozna Céért :lol: Ha ez igaz (biztos kamu), Perez helyében azonnal belemennék.

Agüero meg remélem okosabb annál, mintsem oda menjen padozni. :roll:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.18. 11:02:49

Nekem ezzel a hírrel csupán 3 kifogásom van :lol:
1;A hatharom hírei nem a legmegbízhatóbb forrás, tegnap pl Vidal-t velünk boronálták össze….
2;Rendben ne legyek rosszindulatú, igaz a hír!Ebben az esetben nem gondolom, hogy Aguero a legmegfelelőbb a RM-nak!Utóbbi évben nagyon visszaesett a játéka az argentinnak, sajnos úgy érzem nála is ez a következő Maradonázás nem tett jót!De ez majd még változhat!Viszont sokszor képes nemhogy percekre, de 2-3 meccsre is tökéletesen eltűnni, s én pl nem szeretem azokat a játékosokat, akik elrontanak valamit, s épp a bíró a hibás, vagy a csapattársak!Én sokszor látom ezt!
3;Ha folyamatos támadószekció csere lesz akkor megint ugyanott van a fővárosi klub!Azért egy csatárnak igenis fontos a bizalom, s Benzema szerintem nem teljesített rosszul, s ő „legalább kussol”, Aguero-nak úgy érzem kinyílna még jobban a szája!

Ui:daffy ezekben a delikvens, de az ő véleménye előre borítékolható:
„Ganso-Neymar jöhet többi kuka :lol: "

És megjegyezném, lehet negatív elfogult vagyok Agueroval szemben, mert jobb csatárok jutnak eszembe kapásból!Gyors meg minden, de játékintelligenciában konvergál a ….
Kép
Kép
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.05.18. 11:02:06

én nem bánnám ha Madridba menne, lássuk be, hosszútávon el fog/el kell, hogy billenjen az a hatalmas különbség ami most a Barca és Madrid között van és ezt csak olyan igazolásokkal tudom elképzelni, mint pl. Agüero. Meg hogy olyan klasszikusokat lássunk mint régen ahhoz mondjuk Mourinhot is el kéne takarítani a látottak alapján, de ez már más tészta. Szóval én nem bánnám, ha oda menne, kell nekik egy klasszis csatár ez tény.
Válasz küldése