Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.31. 17:19:37

Mea culpa a Marca-n nincs fent a teljes mondandó, s azt mondta muy bonita döntő volt, de ez tényleg szőrszálhasogatás!Gondolom az élményre utalt, ne vegyük el az örömüket! (úgyse lesz túl sok a jövőben sem :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.31. 17:18:23

Nem értem azért a felháborodást, hát gyönyörű döntő neki, lelke rajta, én már belefásultam ebbe a sárdobálásba, erre is csak vállat tudok vonni. Amúgy meg ez ilyen "minden jó ha a vége jó" érzés, a győzelem megszépít mindent, pláne ha komoly hiánycikk volt a nemesfém mostanában a Real vitrinjeiben.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.05.31. 17:14:01

valamilyen Philips rendezvényen a realmadrid.com készített vele interjút.
http://www.madridista.hu/web/index.php? ... o&id=10351
madridista
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.31. 17:10:32

Bob_Marley írta:Direkt megnéztem a Marca-t, s szó sincs ilyen nyilatkozatról!
Nyilatkozott Cassillas, de én ezt nem találtam benne!
http://www.marca.com/2011/05/31/futbol/ ... 35103.html
Sőt "yo sabía que quien saliera de la semifinal Madrid-Barça era el que se iba a llevar la Champions. Somos los dos equipos más fuertes de Europa. Además, somos españoles. En la final se vio la superioridad del Barcelona". "Me dio envidia ver por la televisión la final y sirvió para madurar. Me alegro por los que estuvieron ahí. Se lo merecen". aseguró."

Ami annyit tesz hogy mivel a Barca spanyol, nekik szurkolt, s meg is érdemlik!

Honnan van a gyönyörű döntős idézet?
ebből is látszik,hogy mennyit jelent a média...
egyébként az egész vita tök fölösleges. azt nyilatkozik,amit akar,semmi bántó nem volt benne. sima szőrszálhasogatás!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.31. 17:08:47

Direkt megnéztem a Marca-t, s szó sincs ilyen nyilatkozatról!
Nyilatkozott Cassillas, de én ezt nem találtam benne!
http://www.marca.com/2011/05/31/futbol/ ... 35103.html
Sőt "yo sabía que quien saliera de la semifinal Madrid-Barça era el que se iba a llevar la Champions. Somos los dos equipos más fuertes de Europa. Además, somos españoles. En la final se vio la superioridad del Barcelona". "Me dio envidia ver por la televisión la final y sirvió para madurar. Me alegro por los que estuvieron ahí. Se lo merecen". aseguró."

Ami annyit tesz hogy mivel a Barca spanyol, nekik szurkolt, s meg is érdemlik!

Honnan van a gyönyörű döntős idézet?

És teljesen korrektül mondta, hogy a kupa nagyon fontos volt a csapatának, mert 18 év után nyerték meg, illetve hogy jövőre mik a tervei, meg Valdanoról mondott pár szót!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.05.31. 17:14:34-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.05.31. 17:00:06

ha megnyernél egy olyan kupát, amiben már mindenegyes évben, 10+ éve szívsz folyamatosan és elbuktál már 1-nél több döntöt és a nevelöegyesületed is már 17 éve nem képes megnyerni ezt a kiszabott kupát akkor te is azt mondanád hogy gyönyörü...
ja és az még csak plusz, hogy ezt a jelenlegi legjobb, a nagy ösirivális ellen teszed akiktöl az elmúlt 7 meccsen kaptál egy laza 30-ast körülbelül....

ha még mindig nem érted a gyönyörü kifejezés jelentését Iker Casillas mondandójában komolyan sajnállak....
madridista
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.31. 16:44:39

köszönöm Mihu, válaszoltál helyettem...

az a baj, h az elődöntő odavágóján világraszóló csalást emlegettek a játékosok is, egy ilyen meccsre meg rámondja, h gyönyörű, ami legyünk őszinték nem jöhetett volna létre, ha mondjuk egy Kassai a spori...

normális bíráskodás esetén a 2. félidőt 10 játékossal kezdi a Barca és mondjuk max 9-cel a Madrid... attól még ugyanaz a meccs lett volna, csak nagy eséllyel más végeredménnyel... arra is rámondta volna, h gyönyörű?

egyszerűen mondta volna azt Casillas, h egy feszültséggel teli, végletekig szoros döntőben nyertek...
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.05.31. 16:37:36

ferninho írta: ne legyél már hül.ye légy szíves....
megint mi a jó édes kukit kellett volna mondania ?

"Egyértelműen a Spanyol Kupa győzelmet említeném, amelyre már minden Madridista nagyon vágyott. Ráadásul ez egy olyan döntőben történt, ahol lerúgtuk a fél Barcát. Számomra ez volt a legszebb momentum az elmúlt idényben."

néha a falra tudok töled mászni Fecooo....
Nem ezt kellett volna mondania. Hanem:

1: Kihagyja azt hogy gyönyörű döntőben értük el.
2: Ha valami kék akkor nem mondom hogy zöld. Attól még az is jobb ha azt mondom hogy nem piros. Mondhatta volna azt is, hogy egy izgalmas, kiélezett döntőben. Mennyivel több igazság van ebben mint a gyönyörűben...
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.05.31. 16:33:05

Fecooo írta:Számodra melyik volt a szezon legkülönlegesebb momentuma?

?Egyértelműen a Spanyol Kupa győzelmet említeném, amelyre már minden Madridista nagyon vágyott. Ráadásul ez egy gyönyörű döntőben történt. Számomra ez volt a legszebb momentum az elmúlt idényben."


gyönyörű döntő???

http://www.youtube.com/watch?v=d-k8NNeb3Kk

melyik részét lehet gyönyörűnek nevezni? pepe bokamasszázsát, vagy arbeloa sípcsontkezelését? vagy esetleg arbeloa mogyorótörését?
és erre a meccsre mondják azt, h fair bíráskodás volt...
ezután a meccs után volt ugye az a "forduló", ahol a mieink színészkedtek...
ami a röhej kategória, h Pepe kiállítását azért tartják megmagyarázhatatlannak, mert Busit se állította ki májenkó a kupadöntőn... arra a bíróra hivatkoznak, aki a fentebb említett eseményeket se torolta meg...

bocsánatot kérek, h felhoztam ezt, csak Casillastól normálisabb nyilatkozatot vártam volna...
ne legyél már hül.ye légy szíves....
megint mi a jó édes kukit kellett volna mondania ?
azt vártad, hogy vmi ilyet mond?
"Egyértelműen a Spanyol Kupa győzelmet említeném, amelyre már minden Madridista nagyon vágyott. Ráadásul ez egy olyan döntőben történt, ahol lerúgtuk a fél Barcát. Számomra ez volt a legszebb momentum az elmúlt idényben."


néha a falra tudok töled mászni Fecooo....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2011.05.31. 16:37:47-kor.
madridista
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.05.31. 16:28:56

Nálam akkor lett volna gyönyörű a döntő, ha a teljes real keret teljes testüreg-vizsgálatot kapott volna a "szép" győzelmükért...
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.31. 16:18:55

Számodra melyik volt a szezon legkülönlegesebb momentuma?

„Egyértelműen a Spanyol Kupa győzelmet említeném, amelyre már minden Madridista nagyon vágyott. Ráadásul ez egy gyönyörű döntőben történt. Számomra ez volt a legszebb momentum az elmúlt idényben."


gyönyörű döntő???

http://www.youtube.com/watch?v=d-k8NNeb3Kk

melyik részét lehet gyönyörűnek nevezni? pepe bokamasszázsát, vagy arbeloa sípcsontkezelését? vagy esetleg arbeloa mogyorótörését?
és erre a meccsre mondják azt, h fair bíráskodás volt...
ezután a meccs után volt ugye az a "forduló", ahol a mieink színészkedtek...
ami a röhej kategória, h Pepe kiállítását azért tartják megmagyarázhatatlannak, mert Busit se állította ki májenkó a kupadöntőn... arra a bíróra hivatkoznak, aki a fentebb említett eseményeket se torolta meg...

bocsánatot kérek, h felhoztam ezt, csak Casillastól normálisabb nyilatkozatot vártam volna...
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.05.31. 16:11:47

palesz77 írta:Egy hihetetlenül drámai videó a Ramos-Messi 5-0-ás esetről. Komolyan mondom, ez hatalmas!!! :lol: Én itt röhögök magamba, hogy valaki hogy képes egy ilyen videót csinálni... Amúgy szerintem tényleg jó, a zene meg a hanghatások, a lassítás. Minden faja. De akkoris, kit visz rá a lélek, hogy erről egy ilyen videót csináljon??? Kész... :lol:

u.i.: Nem azért tettem be, hogy most 2 oldalon keresztül Ramos anyukájának a becézgetése legyen a téma...
És ebből a videóból kiderült, hogy Diarra hozzá se ért Ramos-hoz, tehát cseppet sem akadályozta abban, hogy teljes erőből megrúgja Messi-t.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.31. 15:59:33

noname írta:...
jelenleg a chelsea-től félnék legkevésbé a 3ból. öregek,lassúak,tipikus angol focit tolnak. erősítésre szorulnak
arsenal már keményebb lenne,de még őket is verhetőnek gondolom,max saját magukat vernék meg,mert walcott,rvp,fabregas és főként nasri veszélyes. ez 50-50re adnám inkább
mu: őket esélyesebbnek gondolom,főként most,hogy scholes visszavonul,erősítésre lesznek kényszerítve. egy nani,rooney duó elég ütős,főleg az esetleges érkezőkkel.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.05.31. 15:47:56

Casillas: ha ők játszottak volna döntőt, ők is nyertek volna. Casillas mindent megtesz mostanában h azt a tiszteletet, amit eddigi pályafutásával kivívott a Barcások közében is, lerombolja. Kár érte.

Arrogáns egy banda. Nagyon remélem h jövőre összefutnak egy komolyabb angol csapattal, mert szétszedik őket!
Azért azt ne feledjük, hogy míg mi a jó formában játszó Arsenalt és az MU-t is elvertük, addig a Real csak a Tottenhammal találkozott. Ez a Mou-féle Madrid csupa olyan csapatot fogott ki, akik jól fekszenek nekik:
Tottenham: egyszerűen gyengék voltak
Lyon: az utóbbi évek leggyengébb Lyonja
Milan: amelynek a védelme még mindig jobban elférne egy öregfiúk csapatban.

Mi elbírunk egy dinamikus Arseanallal, MU-val, de a Real kifogott sokkal statikusabb, lassabb csapatokat. Nagyon remélem h jövőre ők kerülnek össze angol csapattal/csapatokkal. Akkor majd kiderül h a híres világ2.legjobb csapata valóban az-e, vagy csak a szerencsés sorsolás szólt bele a dologba.

Érdekes h amikor mi régebben szárnyaltunk, rengeteget lehetett azt hallani h közel se vagyunk olyan jók, mint hisszük, mert elkerültük az angolokat. aztán velük is összekerültünk és ha nem is első nekifutásra, de 2.-ra győztünk.

Most a Realnak elég jól megy, erre hirtelen 1 kemény Tottenham elleni győzelemből sikerült kikövetkeztetni h jobbak az MU,Cselzi,Arsenal triónál.
Majd kiderül!
Mou betömörülő védekezése ellenünk hatékony, elismerem, de egy MU, Cselzi ellen már nem az, hiszen jönnek majd a rögzített szituációk, ahol az angliaiak előnyben.

Azért tartják erősnek a Realt, mert sikerült minket megfogniuk. 1x.
A legkevésbé fontos meccsen.

Mi évek óta verjük az angolokat és a Realt. Majd akkor ismerem el, h a Real olyan szintre jutott mint mi, ha túl tudnak jutni egy Cselzin, vagy el tudnak verni egy MU-t. Addig jobb ha hallgatnak.
A Fifa egy szégyen
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.30. 19:45:22

Barcaforever írta:http://27.media.tumblr.com/tumblr_lkdhg ... o1_400.gif

Ez melyiken volt a madridi elődöntőn??
Igen, az odavágón. :)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6764
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.30. 19:44:09

Barcaforever írta:http://27.media.tumblr.com/tumblr_lkdhg ... o1_400.gif

Ez melyiken volt a madridi elődöntőn??
Én úgy emlékszem.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.05.30. 19:41:33

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lkdhg ... o1_400.gif

Ez melyiken volt a madridi elődöntőn??
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.05.30. 10:44:11

Egy hihetetlenül drámai videó a Ramos-Messi 5-0-ás esetről. Komolyan mondom, ez hatalmas!!! :lol: Én itt röhögök magamba, hogy valaki hogy képes egy ilyen videót csinálni... Amúgy szerintem tényleg jó, a zene meg a hanghatások, a lassítás. Minden faja. De akkoris, kit visz rá a lélek, hogy erről egy ilyen videót csináljon??? Kész... :lol:

u.i.: Nem azért tettem be, hogy most 2 oldalon keresztül Ramos anyukájának a becézgetése legyen a téma...
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.29. 23:55:14

ha jól emlékszem jöttek itt páran azzal, hogy Messi üres kapuba passzolja csak be a labdát.
Itt le lehet ezt ellenőrizni
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... terrAS8a_o
én személy szerint három ilyet számoltam össze.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.29. 21:26:50

bence-barca írta: Fordított helyzetben nyilván ugyanígy lenne, de itt főleg az zavar engem, h ez Mou óta jött ki, azelőtt soha senki nem UNICEF-ezett például... :?
mou-n kívül senki sem unicefezik. egyébként mou meg mer mondani mindent,ami nem tetszik neki,akár jogos,akár jogtalan. ezért kedveli sok realos. hogy nyers,bunkó stílusban teszi és állandó jelleggel,az probléma. engem is zavar,hogy folyton sír a szája,de igazat adtam 1-2 olyan dologban,melyről az elődei mélyen hallgatnak. pl: az uefa kritizálása(abban már nem,hogy a barcát segíti). sok ember van,akit meg lehet vezetni és jómagam is könnyen meggyőzhető vagyok bizonyos dolgokban,de a az esetek 90%ában saját véleményem van,melyből csak komoly meggyőzés esetén engedek. ez a szurkolók jó részénél nem így van. ez van.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.05.29. 21:24:08

Ronal.10 írta:Mért ez mit jelent? :oops:
Por Qué? azt jelenthi h MIÉRT? Ezzel rinnyált múúúrinyó, nem értette h miért esett ki Real a BL -ből, meg ilyenek...
Azt Pinto visszaszólt: MERT MI VAGYUNK A LEGJOBBAK!
KépKép
Avatar
csdewl
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2009.05.12. 08:05:35

2011.05.29. 21:17:46

Sanama írta:Mourinho nyafogott a Bl kieses utan azt hiszem,hogy MIERT (por que) kell kedvezni a Barcanak mindig?! :D
http://www.youtube.com/watch?v=GSGMDC4F ... re=related

Crackovia: http://www.youtube.com/watch?v=CEfCgNVPtmI
:lol:
"a Futball nyer, ha a Barca nyer"

"Köszönetet mondok a Barcelonának.Egy ilyen nagy klub ilyen nagy futballistái foglalkoztak velünk..." - Franklin Lobos, egy kimentett chilei bányász.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.29. 21:03:04

lehet, hogy ennek nincs hírértéke, de a kupa épségben megérkezett a stadionba.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.05.29. 20:49:21

Mourinho nyafogott a Bl kieses utan azt hiszem,hogy MIERT (por que) kell kedvezni a Barcanak mindig?! :D
http://www.youtube.com/watch?v=GSGMDC4F ... re=related
Válasz küldése
cron