Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.14. 19:25:18

Lionel85 írta:Szerencsére nem a szurkolók saját véleménye szerint igazol a Barcelona, mert akkor már rég a béka feneke alatt lennénk... Bízd csak a vezetőségre, hogy kik jönnek, majd ők eldöntik, kell-e Rossi vagy sem. Persze, hogy sok olyan játékos jött már ide az elmúlt időszakban, akikért értelmetlen volt kiadni x összeget, de szerencsére Rosell elnöklése óta jobban meg van húzva a nadrágszíj és okosan igazolnak. Rossi szerintem egy jó zsugás, tehetséges játékos, de kérdés, mire megy egy topcsapatban. Ha nincs Sánchez, jó lesz az olasz, szerintem nem fürödnénk be vele.

Váljon be ha jön, nekem is az lenne a jó.
Csak én személy szerint jobban elnéznék egy Sánchez féle embert a csapatban, mint egy ugyan olyat,mint akiből már van 2 is.
De ez csak magánvélemény, szidni nem fogom a vezetőséget ha Rossi jön.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.06.14. 19:16:49

csababarca írta:Kezd elegem lenni ezekből a huzavonákból.
Ez jön,az jön, ez nem jön,az nem jön.
remélem nem ez lesz egész nyáron, július elejére le kéne zárni a dolgokat.

Aggaszt az is,hogy amíg a realnak Neymar az opció nálunk úgy tűnik Rossi maradt. Nem tudom,lehet egyedül vagyok vele,de nekem nem kéne az olasz. Akkor költsük el azt a 25M eurót másra,vagy tegyük el jövőre. Nem kell még egy Villa/Pedro klón.
Szerencsére nem a szurkolók saját véleménye szerint igazol a Barcelona, mert akkor már rég a béka feneke alatt lennénk... Bízd csak a vezetőségre, hogy kik jönnek, majd ők eldöntik, kell-e Rossi vagy sem. Persze, hogy sok olyan játékos jött már ide az elmúlt időszakban, akikért értelmetlen volt kiadni x összeget, de szerencsére Rosell elnöklése óta jobban meg van húzva a nadrágszíj és okosan igazolnak. Rossi szerintem egy jó zsugás, tehetséges játékos, de kérdés, mire megy egy topcsapatban. Ha nincs Sánchez, jó lesz az olasz, szerintem nem fürödnénk be vele.
Kép
Kép
Kép
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.06.14. 18:56:08

Ami viszont szerintem tény:ha Fabregas idén nyáron sem jön és egész nyáron ez a huzavona fog menni akkor az Arsenal szurkolói ki fogják kezdeni.Ezzel Wenger a csapatnak és Fabregasnak is árt.

Szerintem jönni fog.Lényeg, h ne adjuk oda Thiagot +pénzt.Inkább csak pénz, vagy ha mindenáron odaakarunk adni valakit akkor Jeffren, esetleg Maxwellt vagy Militót bele lehetne vonni... :roll:
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.06.14. 18:46:44

annyira ne hisztizzünk azért. ezek a huzavonák azért vannak, mert nem adunk oda egyből 35öt sanchezért, meg 30at rossiért 40et fabregasért, hanem próbálunk kicsit lefaragni az összegekből.
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.14. 18:24:58

csababarca írta:Kezd elegem lenni ezekből a huzavonákból.
Ez jön,az jön, ez nem jön,az nem jön.
remélem nem ez lesz egész nyáron, július elejére le kéne zárni a dolgokat.

Aggaszt az is,hogy amíg a realnak Neymar az opció nálunk úgy tűnik Rossi maradt. Nem tudom,lehet egyedül vagyok vele,de nekem nem kéne az olasz. Akkor költsük el azt a 25M eurót másra,vagy tegyük el jövőre. Nem kell még egy Villa/Pedro klón.
Noh, látom nem mi vagyunk Fecooo-val csak akik inkább másra költenék a pénzt és nem Rossi-ra, a hasonló játékstílusa miatt.

Egyébként vicces ez a híráradat. Jön ez, nem mégis marad, megy teljesen máshova stb. Ahogy már sokan is elmondták, nehogy az legyen, hogy X és Y név közül esélyes valaki és hopp jön egy csodabogár 3. személy, akivel megint csak melléfogunk vagy teljesen nem illik ide.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.14. 18:15:33

Kezd elegem lenni ezekből a huzavonákból.
Ez jön,az jön, ez nem jön,az nem jön.
remélem nem ez lesz egész nyáron, július elejére le kéne zárni a dolgokat.

Aggaszt az is,hogy amíg a realnak Neymar az opció nálunk úgy tűnik Rossi maradt. Nem tudom,lehet egyedül vagyok vele,de nekem nem kéne az olasz. Akkor költsük el azt a 25M eurót másra,vagy tegyük el jövőre. Nem kell még egy Villa/Pedro klón.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.14. 18:11:07

Ronaldinho&Barca írta:Nah kezdődik a szappanopera 2011-es felvonása nekem csak két kis megjegyezni valóm lenne Fabregasról és amíg ide nem igazol, addig nem is szólok róla semmit.

Egyik: Mikor fog már kiállni és elcsiripelni, hogy jó volt itt, de Barcelona a hazám, szeretnék vissza térni, ha csk vagyok, ha nem, menni akarok!Hagyta már el kapitány a csapatát nem egyszer az életben, meg fogják érteni. Én ezt várom Fabregastól, ha már a Barca elég sok milkát ki kell csengessen ennyit tegyen, ha nyerni akar valamit a büdös életbe és a válogatott társaival akar focizni álmai csapatában.

másik: Most már fogalmam sincs az előzőt valamikor pedzegette-e, de már elég régóta húzódik ez a szappanopera, így gondolom volt előzménye Wengernél, ha látja elakar menni a srác, engedjék már el a büdös életbe, vicc ami folyik és rettentően unalmas, minden évben ugyan az és ugyan az. Amúgy az ára meg nem lehetne 40 körül, sérült is volt sokáig, arsenal már egy ideje semmit se nyert.. a képességét fizetjük így ki?

ennyi lenne, Békesség. ;)
Az ára annyi lesz amennyiért megveszik.
Most mit csináljon? Pattogjon és ne járjon be edzésekre,vagy mit vártok tőle?Tavaly elmondta,hogy szeretne visszajönni,de szerződése van. Vagy nektek az lenne evidens,ha az abban leírtakat megszegné? Akkor meg az lenne a bajotok,hogy mekkora cirkuszt vágott, nem kell ide.

Na mind1.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2011.06.14. 17:57:44

Silva a Milanból szeretne visszavonulni,
Majd visszaveszi a Milan, ha elmúlt 30... :lol:

Viccet félretéve, nekem ma lett elegem: az összes eddig felmerült névre az írták, hogy már minden sínen van, max. csak a klubbal kell megegyezni, de az is megoldható. Pár nappal később viszont mindig jött az, hogy akkor ennek és ennek annyi...

Úgyhogy én már csak akkor szólok hozzá bármihaz, ha a csávó felfelé tartott hüvelykujjal pózol a Barça-címer előtt (nem minth eddig itt sokat hozzászóltam volna, de más körökben eddig sokszor előkerült a téma).
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.06.14. 17:56:09

zsoltfree írta:Viszont én Neymarban látnék potenciált... eléggé kiszámíthatatlan, fiatal is.... vele előrébb lennénk szerintem!
én is sajnálom, mert szerintem a legjobb választás lenne, de valószínűleg megy madridba, nekünk drága, védekezésből se veszi ki annyira a részét és talán sok lenne egy messineymar duó dominanciája a támadásokban.
Avatar
skadi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007.01.11. 12:12:40

2011.06.14. 17:35:48

fabregas szerintem nem is akar jönni. az egész herce-hurca inkább csak protokoll...
nem mondhatod a nevelőegyesületednek, ha hív, hogy: megy a f@$zom


más: neymar tényleg aláírt a madridhoz?
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.14. 16:36:20

A nevekről:
Fabregas: Mivel van egy Xavi-Iniesta duónk és egy Tiagónk is ezért szakmailag nem annyira égető fontosságú hogy jöjjön. Nagyon sérülékeny, az utóbbi két évben nem tudom mennyit volt egészséges. Nem szeretnék ilyen Kaka-féle vételt. Megvették őt is nagyon sok pénzért és alig játszik. Oké, az angol liga durvább, de akkor is. Az ára is durva nekem. Nem lennék oda ha kiadnánk vagy 40-et egy olyan játékosért aki a miénk volt.... Ez a cirkusz pedig ami körülötte forog..... Ha szeretne nyerni címeket akkor igen is nyilatkozza le hogy jönni akar, engedjék el. 3 évig udvarolt neki a Barca....

Rossi, Sanchez: ahogyan már sokan leírták én sem érzem bennük azt a pluszt, ami nekünk még jelentene némi fejlődést (már ha van hova:)) Rossi nem hiszem hogy jobb mint egy Villa, és Alexis is talán jobb mint Pedro....

Viszont én Neymarban látnék potenciált... eléggé kiszámíthatatlan, fiatal is.... vele előrébb lennénk szerintem!
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.14. 16:25:16

Fecooo írta:
A Mundon hasonló cikk van, megkeresés, de ott annyival bővítik, hogy Silva a Milanból szeretne visszavonulni, mert remekül érzi magát (most még, aztán jön Ibra is lerúgja a veséjét ).
a kettő nem zárja ki egymást :D
Zlatan lerúgja és a Milanból vonul vissza...

nah vicc nélkül:

jelenleg csak 1 játékos érkezésében vagyok egyre biztosabb: Rossiéban, akit alapból jobbnak gondoltam a rendszerünkbe. utána szöget ütött a fejembe, h valóban nem lennénk vele sokkal előrébb, mert ő kb egy Pedro-Villa hibrid, tehát csak 1-gyel több "munkásunk" lenne. ami persze nem rossz, csak nem igazán lenne meg az újdonság ereje...
Ugyanezen a véleményen vagyok én is... Kimondottan ugyanaz a stílusa a 3 játékosnak, de könyörgöm, semmi pluszt, extrát nem tud belecsempészni, ha ő, Villa vagy Pedro van a pályán (persze a formától eltekintve). Még reménykedem benne, hogy Sanchez-t nem hagyjuk annyiban és tegyük már oda magunkat. Én tudom, hogy megvan a csapat gerince bőven, de azért nem ártana valami jó cserealapot elhozni, aki később stabil kezdő is lehet. Ahogy olvastam már a MU is szeretné Sanchez-t. Érdekes lesz, de ezen a héten szerintem minden eldől.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.14. 16:20:47

albicelesteX írta:Marhára unom!Szerintem kabaré,és nevetségessé teszi a Klubot/Klubokat vagy adják és hozzuk vagy ne adják és hagyjuk.
Hasonló. Már a tköm tele van az egésszel. Amúgy meg amíg ilyen az anyagi helyzetünk, max 1 minőségi, és 1 kiegészítő embert tudunk venni. Tudomásul kell venni, hogy aki számunkra erősítést jelentene, annak magas az ára. Vagy kifizetjük, vagy lenyúlják az arabok. Ennyi.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2011.06.14. 16:10:41

Na úgy néz ki Neymar-nak elcseszi a karrierjét a Madrid:(
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.14. 16:05:07

A Mundon hasonló cikk van, megkeresés, de ott annyival bővítik, hogy Silva a Milanból szeretne visszavonulni, mert remekül érzi magát (most még, aztán jön Ibra is lerúgja a veséjét ).
a kettő nem zárja ki egymást :D
Zlatan lerúgja és a Milanból vonul vissza...

nah vicc nélkül:

jelenleg csak 1 játékos érkezésében vagyok egyre biztosabb: Rossiéban, akit alapból jobbnak gondoltam a rendszerünkbe. utána szöget ütött a fejembe, h valóban nem lennénk vele sokkal előrébb, mert ő kb egy Pedro-Villa hibrid, tehát csak 1-gyel több "munkásunk" lenne. ami persze nem rossz, csak nem igazán lenne meg az újdonság ereje...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.06.14. 16:14:16-kor.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.14. 16:00:19

Nem akarok mindenféle pletykát beindítani, úgy is elég nekünk a mostani hármas szappanoperája, DE a Sport.es-en van egy cikk, amelyben Thiago Silva az egyik TV műsor vendége volt, és azt mondta ( :?: ), hogy történt kapcsolatfelvétel közte (gondolom a menedzsere) és a Barca közt. Nem hinném, hogy ilyen anyagi lehetőségek mellett idén bármi sansz lenne rá, hogy megvesszük, de talán jövőre esetleg érkezhetne. Cikkben még az is szerepel, hogy Silvának 2016-ig ( :!: ) van szerződése a Milannal. :roll:
Itt a link: http://www.sport.es/es/noticias/barca/2 ... 2354.shtml
Szerk.: A Mundon hasonló cikk van, megkeresés, de ott annyival bővítik, hogy Silva a Milanból szeretne visszavonulni, mert remekül érzi magát (most még, aztán jön Ibra is lerúgja a veséjét :D ).
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.14. 15:59:21

Marhára unom!Szerintem kabaré,és nevetségessé teszi a Klubot/Klubokat vagy adják és hozzuk vagy ne adják és hagyjuk.
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.06.14. 15:26:23

Nah kezdődik a szappanopera 2011-es felvonása nekem csak két kis megjegyezni valóm lenne Fabregasról és amíg ide nem igazol, addig nem is szólok róla semmit.

Egyik: Mikor fog már kiállni és elcsiripelni, hogy jó volt itt, de Barcelona a hazám, szeretnék vissza térni, ha csk vagyok, ha nem, menni akarok!Hagyta már el kapitány a csapatát nem egyszer az életben, meg fogják érteni. Én ezt várom Fabregastól, ha már a Barca elég sok milkát ki kell csengessen ennyit tegyen, ha nyerni akar valamit a büdös életbe és a válogatott társaival akar focizni álmai csapatában.

másik: Most már fogalmam sincs az előzőt valamikor pedzegette-e, de már elég régóta húzódik ez a szappanopera, így gondolom volt előzménye Wengernél, ha látja elakar menni a srác, engedjék már el a büdös életbe, vicc ami folyik és rettentően unalmas, minden évben ugyan az és ugyan az. Amúgy az ára meg nem lehetne 40 körül, sérült is volt sokáig, arsenal már egy ideje semmit se nyert.. a képességét fizetjük így ki?

ennyi lenne, Békesség. ;)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.06.14. 14:57:43

Fabregas sztorival úgy vagyok hogy ha a gyerek kiáll és elmondja hogy ő menni akar akkor jöjjön....de ha annyira nyámnyila hogy behúzza fülét farkát és várja hogy mi lesz akkor maradjon Londonba.
Itt van Thiago amúgy is.Meg Pastore se egy hülyegyerek. 8)
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.14. 12:59:29

Ronaldinho&Barca írta:Dzsudzsit szerintem ne keverjük ide. Egészen más tészta. Ő a pénzért ment az oroszokhoz, elvégre magyar és focista. Nem azt nézi, hogy tudna jobban fejlődni esetleg, vagy focizni talán, hanem ahol megtollasodhat. Nekem magyarázhatnak bármit, de ez az igazság, persze ezt sose fogja kimondani. Ez a magyar labdarúgás, mindig a nagy szavak, de a vége mindig a pénz. Eddig se bírtam, ez után se fogom.

Rossi pedig, ha az újságok nem csalnak, Barcelonában van és alá fog írni, 29,5 milka csokiért fog jönni.
nem tudom.. szerintem erről így látatlanban mondani véleményt tiszteletlenség.... nem tudom hogy Eindhovenben mennyit keresett, de szerintem egy hamburgban is kapott volna havi 4 millió eurót, egy Liverpoolban is tuti.... de mondom a Psvnek a 14 több volt mint a8 meg az 5 misi... erről szolt ez nagyvonalakban... én ugy gondolom az az orosz liga nem sokkal gyengébb mint a holland, ha gyengébb egyáltalán... na de ennyi9t offban...
ahogy valaki írta már Rossiról jó játékos de vele igazából a taktikai repertoár semmit nem szélesedett... ugyanaz a játék stílus mint Villa, Bojan... üres területbe befutás és azt gólra váltani.. de azért egy szép csel megcsinálása sem áll távool tőle... mégsem ez az amiből "megél" szerintem Sanchezzel egy olyan játékost nyertünk volna aki kontra játékunkat mindenképpen egy Madridéhoz hasonlóvá tette volna....(azt ugye ők jobban csinálják) As lett volna a jó igazolás... csak nem ennyiért... remélem a city bukik rajt tényleg ezt kívánom nekik tiszta szívből...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
frost86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008.01.17. 23:33:02
Tartózkodási hely: Tiszadob

2011.06.14. 12:43:07

Minél több meccset megnyersz annál közelebb kerülsz a következő vereséghez- Johan Cruyff

Térdre imára Barcelona itt a világ legjobbja - Horti Messiről a Valencia ellen
Forza Barca!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.14. 11:39:52

Pato még drágább lenne…Alberto10 tökéletesen leírta, miért lenne ésszerűbb megoldás a kicsi olasz!
Az meg, hogy az Udinese többet akar, teljesen indokolt!Az ő tulajdona a játékos, nekik aztán tök mindegy hova megy, csak pénzt lássanak belőle!Persze a játékossal is meg kell egyezni,de a profi foci sajnos ilyen!Sanchez ha megy a cityhez, nem kell félni elfogja mondani a sablon szöveget, hogy mindig is itt akrtam játszani bla bla bla….
Az is igaz, hogy folyamatosan ellentétes hírek jelennek meg, de még augusztus végéig rengeteg van, s az újságírók minden dolog mögé összeesküvés látnak!Nem olyan egyszerű lezárni egy igazolást, hogy hip-hop megvan….S örülök is neki, hogy túlzottan nem kapkodunk, mert még mindig úgy gondolom ár/érték arányban hozzunk embereket!Rossi árát is remélem lejjebb nyomják, s higgyétek el jó lesz ő itt, s megkockáztatom jóval többet is tud adni mint a cselgép chilei!
Kép
Kép
Kép
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2011.06.14. 11:29:38

Régebben felvetődött Pato neve, ő nem lett volna jobb Rossinál meg Sáncheznél? Szerintem de. :roll:
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.06.14. 10:55:02

samy85 írta: Igazából nagy vonalakban hasonlít ez az ügy Dzsudzsi igazolási sagájához, mert ott is a Psv nézete döntött hiába adott volna 8 millió eu-t a Hsv, ha a Anzsi 14 milkát kínált... Balázs is jobban akart volna gondolom egy Bundesben bizonyítani, mint egy Orosz ligában... Itt mi vagyunk a Hsv.... akik pórul jártak végül... remélem a történet vége nem lesz ugyanaz...
Dzsudzsit szerintem ne keverjük ide. Egészen más tészta. Ő a pénzért ment az oroszokhoz, elvégre magyar és focista. Nem azt nézi, hogy tudna jobban fejlődni esetleg, vagy focizni talán, hanem ahol megtollasodhat. Nekem magyarázhatnak bármit, de ez az igazság, persze ezt sose fogja kimondani. Ez a magyar labdarúgás, mindig a nagy szavak, de a vége mindig a pénz. Eddig se bírtam, ez után se fogom.

Rossi pedig, ha az újságok nem csalnak, Barcelonában van és alá fog írni, 29,5 milka csokiért fog jönni.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.14. 10:31:16

Ronaldinho&Barca írta:Én értem, de ha kiállna és kerek perec kijelentené, hogy a Barcába szeretne igazolni, gondolom azért meghallgatnák és biztos az ő kérése szerint intéznék a továbbiakat. Persze a pénz nagy úr, de szerintem így más lenne a történet, ha kerek perec oda mondaná.
Igazából nagy vonalakban hasonlít ez az ügy Dzsudzsi igazolási sagájához, mert ott is a Psv nézete döntött hiába adott volna 8 millió eu-t a Hsv, ha a Anzsi 14 milkát kínált... Balázs is jobban akart volna gondolom egy Bundesben bizonyítani, mint egy Orosz ligában... Itt mi vagyunk a Hsv.... akik pórul jártak végül... remélem a történet vége nem lesz ugyanaz...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Válasz küldése
cron