Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.18. 14:56:53

noname írta: Nah ide figyelj!
Én akkor kritizálok vkit ha rosszul játszik. Bojan bőven elég lehetőséget kapott h bizonyítson.
Te csak ne beszélj az én helyemben! Attól mert Bojan ügyben nem értünk egyet, nem kritizállak, tehát te se jártasd a szád!

Bocs ezért a hszért, de enyhe kifejezés h elegem van ebből a kölyökből!
Szerintem csak arra gondoltak, hogy nem lenne annyival nagyobb erősítés Rossi Bojan helyett, hogy 30 millát ki kelljen adni érte. Ezzel én is tökéletesen egyetértek, bármennyire is kedvelem az olaszt.

Ha pedig szerinted Bojan bőven elég lehetőséget kapott, akkor megnézném egy Rossi ennyivel mit csinálni.
Forca Barca!!!!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.18. 14:44:15

Fecooo írta:
samy85 írta:Noname, ezt tudom, és gondolkodtam ebben is már... de Rossi nem erősítés... 30 millióért...sokszor leírtam már hogy Bojan ha kapna annyi lehetőséget mint az olasz, akkor azt a szintet hozná, vagy ha megfordítjuk, és Rossi nem kap lehetőséget nem biztos h jobban menne neki mint a szerb-spanyolnak... és tavaly igenis Bojan megmutatta hogy képes megfelelni, amikor a Zlatan helyett kapott esélyt... idén nem kapott semmit, és ezért volt gyenge...vagyis kapott de akkorra már görcsössé vált... azt mondom én is hogy kell igazolni, és nem a Bojant erőltetem, (csak Rossi alternatívájánál...) azt hiszem más lehetőség is van támadó posztra...
a helyedben nem próbálkoznék ezzel az érvvel, ugyanis noname lenne az első, aki kritizálná Rossit, h milyen béna, ha fényévente kapna lehetőséget... ő csak néz, nem érdeklik a körülmények...

a hírekhez:

persze értem én, h több vasat kell a tűzben tartani, de mi értelme két jó játékost is bezsongatni, h "hűűű de jó, megyek a Barcához", aztán úgyis csak egyiket hozzuk el, a másik meg csalódott lesz... profik-profik, de mégis saar érzés lehet majd annak, aki végül nem jön...
Nah ide figyelj!
Én akkor kritizálok vkit ha rosszul játszik. Bojan bőven elég lehetőséget kapott h bizonyítson.
Te csak ne beszélj az én helyemben! Attól mert Bojan ügyben nem értünk egyet, nem kritizállak, tehát te se jártasd a szád!

Bocs ezért a hszért, de enyhe kifejezés h elegem van ebből a kölyökből!
A Fifa egy szégyen
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.18. 14:27:57

Fecooo értem! :D
Chino, az Udinese kijelentette hogy neki nem kell Player, kizárólag friss ropogós érdekli.... és most nem cseresznyére gondoltam... :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.18. 14:20:56

Lehet hogy sok az a 30-35 milla (sőt nagyon is sok), de ilyenek manapság a piaci árak. Próbálták már ezt szabályozni, de nem igazán lehet. Ha ezt a két embert szemelte ki a klub, akkor rájuk kell mászni. Ha Rossiért 30-at kérnek az még irreálisabb, de nem hiszem hogy az nyomná a legtöbbet a latba, hogy hol bizonyított és mit. Ha már az elcseszett igazolásokat említették itt. Hleb már bizonyított amikor megvettük, és tudjuk mi lett vele. Ibra dettó. A játékosmegfigyelők gondolom nem 1-2 meccsen vagy youtube videon látták játszani Alexist, és Pep sem. Benne van a pakliban, hogy bukunk vele, de nagyobb a lehetőség arra, hogy jót húzunk. Kell a 4 minőségi csatár, és más igazolás nem is létszükséglet, szóval van pénz igazolásra. Persze nem azt mondom, hogy perkáljunk 40 millát és kész. Nagyon jól teszik a vezetők, hogy kötik az ebet a karóhoz a 25-tel, de úgyis feljebb fognak menni és az Udinese is szvsz engedni fog valamennyit, kérdés, hogy mennyit.
Azt nem igazán értem, hogy játékost miért nem próbálunk belevonni az üzletbe. Jeffren még egészségesen is nagyon keveset játszott, látható volt hogy Pep nem számol vele. Pluszba ott vannak a kölcsönadottak. Remélem megpróbálják majd ezt az opciót is.
Forca Barca!!!!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.18. 14:19:56

samy85 írta:Noname, ezt tudom, és gondolkodtam ebben is már... de Rossi nem erősítés... 30 millióért...sokszor leírtam már hogy Bojan ha kapna annyi lehetőséget mint az olasz, akkor azt a szintet hozná, vagy ha megfordítjuk, és Rossi nem kap lehetőséget nem biztos h jobban menne neki mint a szerb-spanyolnak... és tavaly igenis Bojan megmutatta hogy képes megfelelni, amikor a Zlatan helyett kapott esélyt... idén nem kapott semmit, és ezért volt gyenge...vagyis kapott de akkorra már görcsössé vált... azt mondom én is hogy kell igazolni, és nem a Bojant erőltetem, (csak Rossi alternatívájánál...) azt hiszem más lehetőség is van támadó posztra...
a helyedben nem próbálkoznék ezzel az érvvel, ugyanis noname lenne az első, aki kritizálná Rossit, h milyen béna, ha fényévente kapna lehetőséget... ő csak néz, nem érdeklik a körülmények...

a hírekhez:

persze értem én, h több vasat kell a tűzben tartani, de mi értelme két jó játékost is bezsongatni, h "hűűű de jó, megyek a Barcához", aztán úgyis csak egyiket hozzuk el, a másik meg csalódott lesz... profik-profik, de mégis saar érzés lehet majd annak, aki végül nem jön...
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.06.18. 14:29:36-kor.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.18. 14:09:53

Noname, ezt tudom, és gondolkodtam ebben is már... de Rossi nem erősítés... 30 millióért...sokszor leírtam már hogy Bojan ha kapna annyi lehetőséget mint az olasz, akkor azt a szintet hozná, vagy ha megfordítjuk, és Rossi nem kap lehetőséget nem biztos h jobban menne neki mint a szerb-spanyolnak... és tavaly igenis Bojan megmutatta hogy képes megfelelni, amikor a Zlatan helyett kapott esélyt... idén nem kapott semmit, és ezért volt gyenge...vagyis kapott de akkorra már görcsössé vált... azt mondom én is hogy kell igazolni, és nem a Bojant erőltetem, (csak Rossi alternatívájánál...) azt hiszem más lehetőség is van támadó posztra...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.18. 13:01:28

samy85 írta:30 miskát kérnek Rossiért, de a Barca, 29,5 et ajánlott, de csak 21 misit adnak most, és a többit a köv szezontól függően..... ezt a hírt olvastam a napokban valamelyik site-on... a Yellow Submarine-nek persze egyben kéne 30 milcsi...


Noname... ha adunk el játékost, a keret nem fog bővülni semmit... pedig ez a fő állítólag... a fáradságot megelőzendő...
A keret bővülése nem feltétlen azt jelenti h több a játékos. Sokkal inkább azt, hogy több jó játékos legyen. Bojan, Jeffren nem sok vizet zavartak. Olyanokat akarnak melléjük hozni, akik minőségben jelenteknek javulást. Pl idén úgy jártunk h nem volt Villa helyett cserejátékos, így Villa kifúlt. Ha jönne Rossi, akkor már lenne. Jeffren pl nagyjából annyi vizet zavart a Camp Nou környékén, mint én, így ha hoznánk vkit helyette, az igenis bővülés. Esetünkben a keret bővülése azt jelenti h ne 12-13 bármikor bevethető játékosunk legyen, hanem 15-16.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.18. 12:58:45

Az, hogy közöltük a keretet, azért hiba, mert könnyűszerrel belemennek velünk egy licitversenybe, aminek az lehet a vége, hogy:
1.A játékos ára az eget verdesi
2. ebből következik, hogy ha annyira kell, zsebbe nyúlunk, és kifizetjük a felvert árat.
ez épp elég is. :roll:
Esetünkben nem az a lényeg, hogy bárki többet tud fizetni, hanem az, hogy ha nem ismernék a pénzügyi hátteret, nem biztos, hogy próbálnának többet fizetni...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2011.06.18. 13:08:20-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.18. 12:52:09

noname írta:Ez a 35 milla csak a szokásos újságírói koholmány. 25nél többet pénzben senkiért se fogunk kifizetni, ez biztos. 35 körüli ajánlat max úgy lehetne lehetséges h Jeffren + 25. Remélem látják Pep-ék h Sanchez drága és csak drágább lesz. Rossi ára viszont stabil, nincs annyi érdeklődő, nem annyira túlsztárolt mint Sanchez. Ha visszautasították az első ajánlatot, jöhet a következő. Fizessünk 25 milliót és be lehet még dobni egy játékost is. Ebbe már a Villarreal is belemenne. Ha nem, ki kell perkálni azt a 30 milliót, még úgy is marad 15, továbbá eladásokból összejön még egy csomó pénz, tehát továbbra is versenghetnénk akárkiért, csak épp a legégetőbb probléma meg lenne oldva.
Egyrészt üdvözlöm ezt a hozzászólást.

Másrészt: nem értem pontosan, hogy kivel szemben taktikai hátrány, hogy közöltünk egy pénzkeretet? a versenytársakkal nem, bárki többet tud fizetni nálunk ígyis úgyis, teljesen mindegy. Az eladókkal szemben? szerintem még előnyt is jelenthet egy ilyen korlát, pláne hogy tudják: nem csak 1 játékosra pályázunk ennyiből.
Jelenthetne hátrányt, de csak akkor, ha nem lenne világos, hogy az elképzelésekből (ha pénzről van szó) csak minimálisat engedünk, lényegtelen hogy ki mit akar vagy tesz.
Egyébként az, hogy saját játékos bázisunk van az utánpótlásban, és szinte sose vagyunk igazi erős kényszerhelyzetben igazolás téren, eljátszhatatlan előny, mert tud róla mindenki, aki játékost akar nekünk eladni.
samy85 írta:30 miskát kérnek Rossiért, de a Barca, 29,5 et ajánlott, de csak 21 misit adnak most, és a többit a köv szezontól függően..... ezt a hírt olvastam a napokban valamelyik site-on... a Yellow Submarine-nek persze egyben kéne 30 milcsi...


Noname... ha adunk el játékost, a keret nem fog bővülni semmit... pedig ez a fő állítólag... a fáradságot megelőzendő...
függő pénzösszegnek sose tesznek be ilyen súlyos milliókat, nemtudom hol olvastad de elfelejtheted szerintem. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.18. 12:50:22

30 miskát kérnek Rossiért, de a Barca, 29,5 et ajánlott, de csak 21 misit adnak most, és a többit a köv szezontól függően..... ezt a hírt olvastam a napokban valamelyik site-on... a Yellow Submarine-nek persze egyben kéne 30 milcsi...


Noname... ha adunk el játékost, a keret nem fog bővülni semmit... pedig ez a fő állítólag... a fáradságot megelőzendő...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára samy85 2011.06.18. 12:52:17-kor.
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.18. 12:46:54

Ez a 35 milla csak a szokásos újságírói koholmány. 25nél többet pénzben senkiért se fogunk kifizetni, ez biztos. 35 körüli ajánlat max úgy lehetne lehetséges h Jeffren + 25. Remélem látják Pep-ék h Sanchez drága és csak drágább lesz. Rossi ára viszont stabil, nincs annyi érdeklődő, nem annyira túlsztárolt mint Sanchez. Ha visszautasították az első ajánlatot, jöhet a következő. Fizessünk 25 milliót és be lehet még dobni egy játékost is. Ebbe már a Villarreal is belemenne. Ha nem, ki kell perkálni azt a 30 milliót, még úgy is marad 15, továbbá eladásokból összejön még egy csomó pénz, tehát továbbra is versenghetnénk akárkiért, csak épp a legégetőbb probléma meg lenne oldva.

Sanchez sose ér 40 milliót, de még a 30 is necces. Nem bizonyított magas szinten semmit. Láttam a VB-n játszani. Veszélyes volt, jó dolgokat csinált, de legalább annyi támadást elszúrt a cselezgetésével. Rossi erősebb bajnokságban, erősebb csapatban, régebb óta bizonyít.
Villa 40 milliós ára reális volt sztem. Ő sokat bizonyított, a legjobb korban volt és biztos volt h beválik. Rossi nincs olyan jó játékos, de attól még 30 milliót megér.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.18. 12:46:30

S.Agüero írta:Én egy 30 millió+Jeffren ajánlatot letennék az Udinese elé, ez már azért nem lenne kevés.
:roll:
Én meg ugyanezt Rossiért 18+3 millióval.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.06.18. 12:42:25

Én egy 30 millió+Jeffren ajánlatot letennék az Udinese elé, ez már azért nem lenne kevés.
:roll:
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.06.18. 12:37:10

Éljen, éljen örülök hogy végül úgy tűnik hogy Alexis felé fordultunk. 35 sok de ha Di Maria is ennyi volt összesen akkor Alexisért diszkont ár.
Ugye a zsákbamacskázás is iérdekes mikor Hleb egy Villarealnál fényévekkel jobb nagyon hasonló stílusú csapatból a legerősebb bajnokságból jött Xavi-Ini kombóhoz igencsak hasonló stílussal majd bukott meg itt teljesen ezzel szemben Masch pedig mit művelt itt.
Azzal szemben amit páran hittek.
Szvsz nem a kezdőbe jön. Mondjuk egy kupadöntőhöz hasonló helyzetben inkább egy ilyen stílusú játékosra szavazok mint egy butított Villa-ra vagy butított Pedro-ra.
Tavalyi igazolások 100%-ig kiválóak voltak, remélem ez idén sem törik meg.
Pénzügyi keret meg sztem annak ellenére hogy 110x elmondták , jóval túl fogja lépni a 45-t így hogy Alexis úgy tűnik révbe ér, ezzel párhuzamosan folyik Cesc-ért a harc ami már lesz 70 körül legjobb esetben is
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.18. 12:21:22

Nincs kizárva, biztosan vannak azért rejtett tartalékok, csak így a pénzes csapatok sokkal könnyebben mennek bele egy-egy licitversenybe-tudván h. kiszállunk előbb-utóbb...
De igazatok van abban, h. sajnos nagyon elszálltak az árak.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.18. 12:17:59

Rivaldo11 írta:Mindannyian ebben bízunk, de ami a pénzt illeti, sajnos tény, hogy elszaladtak az árak, és ennek hol okozói, hol áldozatai vagyunk. Most utóbbi, de egyszerűen muszáj zsebbe nyúlni.
Még annyit. Szerintem igen nagy taktikai hiba volt kifecsegni, h. mennyi az átigazolásra szánt keret...
lehet hogy ennél több... kitudja lehet csak ármánykodunk :twisted:
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.06.18. 12:15:11

Rivaldo11 írta: Szerintem igen nagy taktikai hiba volt kifecsegni, h. mennyi az átigazolásra szánt keret...
:roll: Van benne valami... :?
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.18. 12:12:09

Mindannyian ebben bízunk, de ami a pénzt illeti, sajnos tény, hogy elszaladtak az árak, és ennek hol okozói, hol áldozatai vagyunk. Most utóbbi, de egyszerűen muszáj zsebbe nyúlni.
Még annyit. Szerintem igen nagy taktikai hiba volt kifecsegni, h. mennyi az átigazolásra szánt keret...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.06.18. 12:08:33

Egyértelmű, hogy ők jobban tudják. ;) Nem is kívánom "eldönteni", csupán beszélgetés szintjén leírtam, hogy én Rossi-t jobban preferálnám. Egy szóval sem kritizáltam Pep munkáját, de én inkább csak abban bízom, hogy olyan ember érkezik (nem horribilis összegekért), aki segíti a Barcát a további címekhez. Ennyi :roll: :)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.18. 12:07:27

Így van, ellene voltam végig, de mit tehettem/tehettünk innen? Viszont miután Ibra idejött, bíztam abban, h. igaza lesz Pepnek. most hiszem, hogy jól dönt, amikor "üldözi". Sanchezt.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.06.18. 12:05:03

Rivaldo11 írta:Már írtam: Lehet játszani az edzőt, de én inkább bízom Pepben.
Mutassatok egyetlen olyan edzőt, aki ne nyúlt volna mellé.
Próbálhatjuk védeni, attól még tény: Ibrahimovicban, Hlebben, Csigrinszkijben is ugyanígy látott valamit, a pénzt sem sajnálta értük, és mégis pénzkidobásnak számítanak, az utolsó eurocentig. Innentől kezdve hadd legyen már meg a jogunk, hogy kételkedjünk. :) Na meg, ha jól rémlik te sem egy-két hozzászólást intéztél az Eto'o - Ibra cseréhez. :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.18. 12:04:07

Sztem ne az alapján döntsünk egy igazolásról, hogy Afellay egyszer, hogy verte, vagy verte volna meg Marcelot, az edző meg a játékosmegfigyelők nálunk is jobban tudják, hogy mire képes Afellay, Sanchez meg Rossi, majd ők eldöntik (max rosszul)
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2011.06.18. 12:02:37

Azt kell látni hogy Sanchez nem csak Messi mellett játszhat jól, hanem akár (neajIsten) helyette is...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.18. 12:01:21

Már írtam: Lehet játszani az edzőt, de én inkább bízom Pepben.
Mutassatok egyetlen olyan edzőt, aki ne nyúlt volna mellé.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.06.18. 11:55:27

sjd írta:
Rivaldo11 írta: De nem, nyilván Sanchez játékstílusát a mi játékrendszerünkbe kell adoptálni. Az edző dolga, hogy eldöntse, mindez kivitelezhető e. Úgy tűnik, Pep szerint megoldható a dolog.
Ibra óta már tudjuk, hogy az sem életbiztosítás, ha Pep szerint beilleszthető vki a játékrendszerbe
:lol: Pontosan. ;)
Válasz küldése