Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
20%
 
Szavazatok száma: 92
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.23. 18:51:49

csababarca írta:Ma elég nagy a csend az átigazolási hírek körül...nem is tudom mikor volt utoljára ilyen.
Gyanús ez nekem :)
Én is figyeltem mondom, hogy bezárták a topicot vagy mi :D
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.23. 18:21:13

Ma elég nagy a csend az átigazolási hírek körül...nem is tudom mikor volt utoljára ilyen.
Gyanús ez nekem :)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.23. 12:40:09

Tdavid írta:
A barcanoticias-on szinte minden héten volt 1-2 egy ilyen című bejegyzés.:D
Ez a Sport.es-es linkemnek a magyar változata :D
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.06.23. 12:38:29

A barcanoticias-on szinte minden héten volt 1-2 egy ilyen című bejegyzés.:D
Kép
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.23. 12:28:56

Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.23. 12:20:43

Subinho írta:
Bob_Marley írta:
Subinho írta:ha jön sanchez nem lesz "rövideb" a pad!!! bojant és jeffrent nem játszatta pep, de sanchez tuti több lehetőséget kapna, így több lenne a pihenés is a többieknek... remélem afellay is több lehetőséget kap a második, immár teljes sezonjában +ott van még a fiatalok között nolito és így akkor a támadósor meg van oldva!!!
el kell dönteni, kell-e ide fabregas, vagy sem (szerintem NEM, mert 1. thiago, 2. afellay is tud ot játszani) és akkor abból a 40 millából, ami cescért ment volna, bele lehet tolni sanchezbe.
a vezetés eldöntötte, ő kell nekünk, akkor meg ne sz@rozzunk, tegyünk érte jobb ajánlatot és jöjjön mielőbb!!! ha meg nem adják ide, ne húzzuk, hanem keressünk azonnal mást helyette!!!
védő sztem nem kell, mert megoldható a jelenlegi kerettel!!!
Pontosítás kedvéért, Nolito már nincs itt!
S tudom gépelési hiba, de elég szembetűnő a rövidebb egy b-vel :lol:
hát jah... gépelési hiba... előferdül az ilyen... :lol:
Nolito hol van??? Sztem elég ügyes volt (amikor játszott)... Erről eléggé lemaradtam... :?

SL Benfica
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.23. 12:20:26

Subinho írta:
hát jah... gépelési hiba... előferdül az ilyen... :lol:
Nolito hol van??? Sztem elég ügyes volt (amikor játszott)... Erről eléggé lemaradtam... :?
http://www.totalbarca.com/2011/news/nol ... arca-exit/
Benfica!
Tudomásom szerint amúgy, legalábbis tegnap még nem zárult le a Bojan ügy, mert a Roma nagyobb kivásárlási pénzt szeretne, ami érthető, mert így gyakorlatilag nekik nem annyira buli, meg venni 10-ért és eladni 12ért!
Vagy már teljesen végleges az ügy?Én ebben maradtam le! :lol: Illetve Mundo-n írják, hogy Rossi leigazolása még mindig terítéken van, a Sanchez epizódoknak köszönhetően.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.23. 12:09:45

Bob_Marley írta:
Subinho írta:ha jön sanchez nem lesz "rövideb" a pad!!! bojant és jeffrent nem játszatta pep, de sanchez tuti több lehetőséget kapna, így több lenne a pihenés is a többieknek... remélem afellay is több lehetőséget kap a második, immár teljes sezonjában +ott van még a fiatalok között nolito és így akkor a támadósor meg van oldva!!!
el kell dönteni, kell-e ide fabregas, vagy sem (szerintem NEM, mert 1. thiago, 2. afellay is tud ot játszani) és akkor abból a 40 millából, ami cescért ment volna, bele lehet tolni sanchezbe.
a vezetés eldöntötte, ő kell nekünk, akkor meg ne sz@rozzunk, tegyünk érte jobb ajánlatot és jöjjön mielőbb!!! ha meg nem adják ide, ne húzzuk, hanem keressünk azonnal mást helyette!!!
védő sztem nem kell, mert megoldható a jelenlegi kerettel!!!
Pontosítás kedvéért, Nolito már nincs itt!
S tudom gépelési hiba, de elég szembetűnő a rövidebb egy b-vel :lol:
hát jah... gépelési hiba... előferdül az ilyen... :lol:
Nolito hol van??? Sztem elég ügyes volt (amikor játszott)... Erről eléggé lemaradtam... :?
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.23. 11:23:53

barca0417 írta:Még egyszer mondom, hogy a támadószekcióra gondoltam inkább.. Puyolt sem felejtettem el..
Pedro sérült volt igen..szerencsére azt megoldottuk.
Én csak nem szeretném, ha túl szűk keretünk lenne, hiába minőségi, ha nagyon elfáradnak, és egy két sérüléssel meg lennénk lőve.
Én azt csinálnám, hogy ahány távozó, annyi érkező..
Mondjuk:
Milito-Botía vagy más kh
Jeffren-Sánchez
Bojan-Keirrison vagy egy rutinos csatár
Maxwell-J.Ángel (ezt a cserét nem tartom fontosnak,)
Ha ők így jönnének, Afellay -al lehetne középpályán is számolni, Iniesta posztján, Thiagoval Xavi posztján plussz ott van még Keita, így ha Fabregas nem jön, akkor is megoldható a középpálya.
Igen-igen...hátul fel lehetne hozni Montoyát, és akkor szerintem nem kelle Jose Angel, mert Adriano balhátvéd lenne, jobbra nem kéne. Így még egy középhátvéd nem ártana azért, mert Piqué-Puyol-Fontás azért kevés, bár Mascherano tud jól játszani ott. Abidal azért nem veszem ide, mert ha ő középen van, akk csak Adriano a balhátvéd. Bár ne felejtsük el, hogy Maxwell még nálunk játszik! Középen Szerintem jók vagyunk, Busquets-Xavi-Iniesta, Masch-Keita-Thiago, és ha kell, akkor Afellay is bevethető itt. Elöl Pedro-Messi-Villa-Jeffren van jelenleg+Afellay, Jeffren helyett Sanchezzel már nem rossz az se. Az MVP-nek két minőségi cseréje van...és majd kupameccsekre megpróbálnám Deulofeut, bár ez a B-csapatos teljesítményétől függ.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.23. 11:15:52

Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.23. 10:36:25

Valahol olvastam nemrég, hogy a múlt héten járt le Botia visszavásárlási opciójának első fele, mivel pont egy éve igazolt el és így már emelt áron tudná visszavenni a Barca. Így aligha hiszem, hogy őt visszaigazolják, mert akkor megtették volna még előtte.

Sajnos forrásom már nincs.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.06.23. 10:24:09

Még egyszer mondom, hogy a támadószekcióra gondoltam inkább.. Puyolt sem felejtettem el..
Pedro sérült volt igen..szerencsére azt megoldottuk.
Én csak nem szeretném, ha túl szűk keretünk lenne, hiába minőségi, ha nagyon elfáradnak, és egy két sérüléssel meg lennénk lőve.
Én azt csinálnám, hogy ahány távozó, annyi érkező..
Mondjuk:
Milito-Botía vagy más kh
Jeffren-Sánchez
Bojan-Keirrison vagy egy rutinos csatár
Maxwell-J.Ángel (ezt a cserét nem tartom fontosnak,)
Ha ők így jönnének, Afellay -al lehetne középpályán is számolni, Iniesta posztján, Thiagoval Xavi posztján plussz ott van még Keita, így ha Fabregas nem jön, akkor is megoldható a középpálya.
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.23. 09:32:20

barca0417 írta:de tavaly szerencsések voltunk, hosszú idő után először volt olyan hogy nem hiányzott senki sérülés miatt a kulcsjátékosok közül, és most inkább a támadó szekcióra gondolok, nem felejtettem el Abidalt..
de ha mondjuk Az MVP tagjai közül valaki lesérül, akkor ott van helyette mondjuk Sánchez... és a padon?
szerintem a jelenlegi állás szerint eljött az idő, hogy Keirrison, akiért nem kell fizetnünk, és úgyse kapnánk érte semmit, felvehesse a mezt, ami még sose volt rajta.. 4-5 számú támadónak megfelel.
Azért Abidal mellett Puyol se éppen kis játékos, valamint Pedro is sérült volt egy ideig, csak hogy a támadókat is említsem. Messit szintén lerúgták többször is csúnyán, Ujfalusi eseténél Isten keze döntötte el, hogy ne sérüljön meg hónapokra...így is ki kellett hagynia egy kis időt.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2011.06.23. 09:29:23

A Sport szerint addig nem foglalkoznak Jose Angel, Aranda ügyeivel míg a nagyobb tételeket le nem zárták. Így pl. Sanchez, akinek az ügyét talán már ma sikerül lezárni.
Fabregas miatt pedig az alelnök Londonba utazott néhány napra, most várja a Klub az Arsenal válaszát.
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.23. 08:56:56

Cikkeznek elmundon megint Sanchez-ről. Valaki, aki tud spanyolul nem vágja miről van szó?

City meg semmire nem fog menni evvel az ajánlattal (ha igaz). Sanchez többször kijelentette, hogy ide akar jönni és szerintem már Pozzo úr is így kezeli a dolgot. + az menedzsere sem egy City-be szánja Sanchez-t szóval...

Kíváncsi vagyok, hogy Zubi elkezdte-e már "zaklatni" Jeffren-t vagy vár vele a döntő utánra hagyja.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.23. 08:38:07

Egyébként ez a Sánchez-Rossi ügy nagyon kezd hasonlítani a tavalyelőtti Ibra-Villa dologhoz. Sánchezért már majdnem 40ig mentünk, míg Rossiért a 30at sőt a 25öt sem adjuk meg. Ugyanez volt, végül Villa idetalált, és azt hiszem 100x jobban beilleszkedett a svédnél. De idén én még mindig a chilei pártján állok.

Én még hoznék egy középső védőt mindenképpen(Botía), illetve José Angellel mi van? Csak mert BL döntő előtt azt mondták, BL döntő után befejezik a tárgyalásokat, és érkezik. Őt még hoznám Maxwell távozása esetén, Alves cseréje pedig Adriano lenne. Középpályán vagyunk elegen, Fabregas maradjon csak pedofilbácsi mellett, érkezzen Sánchez, és esetleg a B csapatból egy csatár, ott van Afellay is, aztán kész is vagyunk...

Érkezők: Thiago, Fontás, Soriano(?)(B csapat), Sánchez, Botía, José Angel
Távozók: Milito, Maxwell, Bojan, Jeffren

Szerintem tökéletes lenne, keret is bővülne, cserék is minőségiek, és jó csapattal vágnánk neki a szezonnak.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.23. 08:36:31

Subinho írta:ha jön sanchez nem lesz "rövideb" a pad!!! bojant és jeffrent nem játszatta pep, de sanchez tuti több lehetőséget kapna, így több lenne a pihenés is a többieknek... remélem afellay is több lehetőséget kap a második, immár teljes sezonjában +ott van még a fiatalok között nolito és így akkor a támadósor meg van oldva!!!
el kell dönteni, kell-e ide fabregas, vagy sem (szerintem NEM, mert 1. thiago, 2. afellay is tud ot játszani) és akkor abból a 40 millából, ami cescért ment volna, bele lehet tolni sanchezbe.
a vezetés eldöntötte, ő kell nekünk, akkor meg ne sz@rozzunk, tegyünk érte jobb ajánlatot és jöjjön mielőbb!!! ha meg nem adják ide, ne húzzuk, hanem keressünk azonnal mást helyette!!!
védő sztem nem kell, mert megoldható a jelenlegi kerettel!!!
Pontosítás kedvéért, Nolito már nincs itt!
S tudom gépelési hiba, de elég szembetűnő a rövidebb egy b-vel :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.23. 08:33:18

ha jön sanchez nem lesz "rövideb" a pad!!! bojant és jeffrent nem játszatta pep, de sanchez tuti több lehetőséget kapna, így több lenne a pihenés is a többieknek... remélem afellay is több lehetőséget kap a második, immár teljes sezonjában +ott van még a fiatalok között nolito és így akkor a támadósor meg van oldva!!!
el kell dönteni, kell-e ide fabregas, vagy sem (szerintem NEM, mert 1. thiago, 2. afellay is tud ot játszani) és akkor abból a 40 millából, ami cescért ment volna, bele lehet tolni sanchezbe.
a vezetés eldöntötte, ő kell nekünk, akkor meg ne sz@rozzunk, tegyünk érte jobb ajánlatot és jöjjön mielőbb!!! ha meg nem adják ide, ne húzzuk, hanem keressünk azonnal mást helyette!!!
védő sztem nem kell, mert megoldható a jelenlegi kerettel!!!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.06.23. 02:32:11

barca0417 írta:Az MVP tagjai közül valaki lesérül, akkor ott van helyette mondjuk Sánchez... és a padon?
afellay? esetleg sanszos igazolás még kiko, aki addig amíg nincs szükség rá simán tolhatná a bé csapatban. keirrisont meg szerintem elfelejthetjük. csak azért, hogy beférjen nem fogunk felállást változtatni, ezt bojan esetében se tettük.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.06.23. 02:09:09

de tavaly szerencsések voltunk, hosszú idő után először volt olyan hogy nem hiányzott senki sérülés miatt a kulcsjátékosok közül, és most inkább a támadó szekcióra gondolok, nem felejtettem el Abidalt..
de ha mondjuk Az MVP tagjai közül valaki lesérül, akkor ott van helyette mondjuk Sánchez... és a padon?
szerintem a jelenlegi állás szerint eljött az idő, hogy Keirrison, akiért nem kell fizetnünk, és úgyse kapnánk érte semmit, felvehesse a mezt, ami még sose volt rajta.. 4-5 számú támadónak megfelel.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.06.23. 01:46:54

barca0417 írta: Hozzátéve hogy elöl is távozik Bojan és Jeffren és csak 1 érkező lesz valószínű..
Azért Jeffren amennyit játszott, nem fogjuk megérezni hogy 1el kevesebben lesznek, max a kupameccseken betesznek a B csapatból egy újabb tehetséget.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.06.23. 01:34:08

Nem szabad semmilyen irányba túlzásba esni, ne temessük előre, de ne is várjuk Messiásként.... Sánchezt és Rossi-t meg mást se...
Amúgy egyikőjükkel sem járnánk rosszul, én inkább az olaszra szavazok, engem ami inkább aggaszt, hogy a jelek alapján jövőre még szűkebb lesz a keretünk... bár még korai ilyet mondani, nem tudjuk a vezetők elképzeléseit, de ez a hátulról elmegy Milito, de nem kell senki, ott megvagyunk meg a ha Fabregas nem jön, akkor senki ne jöjjön, ezek, nem tetszenek annyira...
Hozzátéve hogy elöl is távozik Bojan és Jeffren és csak 1 érkező lesz valószínű..
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.06.23. 01:20:46

Imperial írta: Még Csigrinszkijnél is túlértékeltebbnek érzem, de itt már olyan reklámot kap, hogy mint az influenza, úgy terjed a "Sanchez" és a "technikás világklasszis" szókapcsolatok használata :)
Hogy lehet egy olyan játékos túlértékelt akiről a fórum 80% azelőtt sohasem hallott?
Az hogy mi sokat adtunk érte az nem jelenti feltétlenül azt hogy túlértékelt.

Pont azon gondolkoztam hogy ha most látnánk Ronaldinho-t a PSG-ben és azt mondanák rá mai árakkal nézve hogy 50 vagy 60 millió. Ki mondaná azt hogy ez reális ár?
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2011.06.23. 01:08:43

Imperial írta:Igazad van! A színvonaltalan holland bajnokság, és az Udinesehez képest csak egy szerencsétlen kiscsapat PSV kulcsjátékosa még szóba sem jöhet a világklasszis Alexis Sanchez árnyékában :D :D :D
Ha Dzsudzsák nem magyar lenne, most te is mást írtál volna róla, de szerencsétlen sajnos magyarnak született, és így a legtöbb önjelölt edző és futballszakértő szemében már csak max. egy középszerű játékos lehet.
Ezért is felesleges magyar fórumon vitázni, mert itt kb. 10ből 8 ember azt fogja mondani, hogy Dzsudzsák említése egy vicc, miközben az a 8 ember lát annyira szubjektíven hogy az már vicc...
Kár hogy ez a trendi ma, hogy a magyar futballt semmibe se nézzük
Légy következetess! Ne alkoss helyettem véleményt! Dzsuzsákról nem azért írom le, hogy nyomába se érhet Sancheznek, mert magyar, ha nem azért, mert ez a valóság. Bizony egy középszerű játékos, semmi több. Több szót kár is rá vesztegetni.
A Barca játékát szeretem, nem azt a szerencsétlenkedést, amit magyar "futballnak" neveznek. A futballszakértő szajkózását pedig már abbahagyhatnád.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Imperial
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009.06.27. 03:10:32

2011.06.23. 01:07:16

Majd meglátjuk akkor, hogy Sanchez mit fog bizonyítani, ha egyáltalán jönni fog! Még Ibrahimovics esetében sem tettem, de azt megígérem hogy én leszek az egyik első kárörvendő ha nem fog beválni! Még Csigrinszkijnél is túlértékeltebbnek érzem, de itt már olyan reklámot kap, hogy mint az influenza, úgy terjed a "Sanchez" és a "technikás világklasszis" szókapcsolatok használata :)
Válasz küldése