Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.01.26. 00:14:15

A mai nap egyértelmű győztese a Special Five.

A szurkolóik ajnározni fogják a fazont, amiért az 50%-on játszó Barca ellen 25 perc focit produkáltak idegenben.
Ő pedig megint a bírókra foghatja az egész partit, és elfelejtődik majd a szánalmas Bernabeu-beli taktikája.

Kis túlzással mondhatnám, hogy nem lehetett nálam mérgesebb madridista!!!, amikor kiállították Ramos-t a 88.percben. Megvan egy olcsó kifogás a maradék 5 percre, amivel lehet általánosítani az egész meccsre vonatkozóan.

Pedig, ha nem betojós a bíró, akkor már a második félidőre 10 emberrel jönnek ki.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2012.01.26. 00:13:56

Pavel írta:Ha már Egry.
Az okosok a Digin majdnem elájulnak a Madridtól. Komolyan mondom sajnálom, hogy ezen a csatornán vannak a meccsek. Vissza a Sportklub-ra. :evil:
Ne is mond... Engem nem sok minden tud kiborítani... de az amikor egy ember akinek a munkájához tartozik, hogy pártatlan legyen, ennyire nyilvánvalóan elkötelezi magát az egyik oldal mellett... pff... elmehet Csernobilba kétfejű kecskét fejni porszívóval...
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.01.26. 00:13:55

Két dolog miatt vagyok ideges. Egyik Ini sérülése, másik pedig, hogy ismét sima meccset hoztunk volna le a második félidőben, ehelyett megmutattok, hogy meg tudnak szorongatni. Mert linkeskedtünk. Jó tegyük hozzá, hogy Ini kiesett, Fabret lecserélték.
Avatar
Real Madrid 5
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2007.08.28. 09:44:56

2012.01.26. 00:12:58

MichaaBee írta:Megérdemelt a továbbjutás...
ezt ugye csak viccből írod? :D
rég nem láttam Barcát a Camp Nouban 12 emberrel bekkelni...
az első meccsen nem voltatok annyival jobbak mint mi a másodikon
na mindegy, gratulálok
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.26. 00:12:56

ab1daL írta:
mes írta:
Marci írta:Pepe amikor felrúgta a végén Dani Alves-t, akkor még diszkréten megpróbált rálépni a guruló barcásra. Biztos vagyok benne, és nem szoktam rémeket látni, meg minden baromságért írni ide. Nézzétek majd vissza.

Ezt en is lattam, ha jol emlekszem meg Alves gurult a foldon, ezert tevesztett celpontot Mr. Taposo.
Casillason latszik, hogy o igazi realos, es elege van mar a sok szemetsegbol. A meccs vegen fogta a tarsait es lelokdoste oket a palyarol.
Ott a pont. Megint taposott ez a (visszafogom magam, tudjátok jól milyen játékos Pepe) srác. Le a kalappal!
Erre én is felfigyeltem. utálom ezt a sejthalmazt, de szerintem inkább visszahúzta a lábát. Picit észbe kapott.

BÍRÓ:
Az igaz, hogy nekünk fújt a bíró, de ugyanakkor oda is fújt rendesen.
Nekünk nem adott olyanért sárgát, amiért a másikon sem adott, mert akkor ki kellett volna állítani realost.
Szóval kvittek voltunk velük ezen a téren.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.01.26. 00:11:59

MichaaBee írta:Megérdemelt a továbbjutás, de azért lehetett volna jobban alakítani a meccset. Hogy a Realról most ne szóljak, 2 dolog, ami a Barcával kapcsolatban nagyon zavart ma:
1. Minek kell ráülni a meccsre? Tudhatják, hogy ha 1 gólt talál a Real, akkor vérszemet kap, de úgy el lett lazáskodva 2-2-ig, hogy az valami hihetetlen.
2. Ez a sok apró rájátszás (nevezzék felőlem színészkedésnek) baromi irritáló... :roll: Nem értem, hogy mire jó, enélkül is meglett volna a meccs. Busquets utolsó esete Ramosszal pedig szerintem pont félig jogos volt. Bár a bíró helyében nem adtam volna ezért második lapot, de kb. a negyedik kamerábl már látszott, hogy nem magától fordult Busquets állkapcsa. :roll:

Teixeira az első félidőt szerintem baromi korrektül vezette. Úgy láttam, hogy igyekezett salamoni döntéseket hozni, de a másodikat meg nagyon elfújta.. Nem ezen múlt a Real kiesése, de tényleg zavart már, hogy minden sz.rra lapot adott nekik, Alvés meg tényleg azt csinált, amit akart.

Ezeknél jobban csak a kommentátor idegesített, tudja valaki a koma nevét? :roll:
egri viktor, nagy egy pupák :roll:
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.01.26. 00:11:57

Elég nagy szerencsénk volt, a két gól is eléggé a semmiből jött, a második félidőben sem játszottunk egyáltalán jól. De, ez is benne van a fociban, továbbmentünk és ez a legfontosabb.

A meccs jól kezdődött, végre volt a Realba annyi tökösség, h kiálltak és focizni próbáltak, itt meg kell köszönjük Higuainnak azt az első ziccert, h kihagyta. Igazából, akkor sem lehetett volna egy szavunk se, ha félidppben 0-2, de azért a 2-0 sokkal jobban nézett ki. :lol:

Második félidőben, ment a lazásás, majd miután kiegyenlített a Real próbáltunk volna újra felpörögni, de csak egy Messi helyzetre futotta.

Persze a végén megvolt ismét a szokásos balhé és most két hétig ez lesz a téma. Mindkét oldalról fog menni a szájkaratézás.

Most megértem a Real drukkerek dühét, nem lehetett egyszerű ezt a meccset végig nézni.

Ami még bosszantó az a bíró. Mikor lesz már egy olyan klasszikus, ahol nem bírózni fog legalább az egyik tábor. Az elvetemült drukkerek most jogosan szidhatják mindkét oldalról.

Az biztos, h Barcelonában nem fognak mostanában Pepe fan clubot alapítani, de arra sem látok sok esélyt, h Madridban Busquets&Alves klub jöjjön létre. :P
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.01.26. 00:11:42

odaát akkora örömünnep van, mintha 8-0-ra nyertek volna ellenünk a bl döntőn :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.01.26. 00:11:31

roonie írta:Igazabol en mar csak azt nem ertem, hogy hogy nem latja nehany barca drukker (en is az vagyok), hogy ezen a meccsen a biro valami iszonyatmod nekunk fujt...

Amit a Real csinalt, az se volt szep, de kuzdottek, nem volt mas valasztasuk.

Mi viszont konkretan ket semmiboljott gollal vezetest szerztunk, aztan probaltuk kihuzni a maradek 1 felidot! Amikor meg nem ment, hat siman pariban voltunk a Reallal parasztsagban, csak a biro jelen esetben a mi oldalunkon alt es minden aprosagot befujt, amit valljuk be, full felesleges.

Ertem en hogy Ramos megerdemelt volna 19 sargat a meccsen, de pont azert kiallitani ami nem volt semmi?

Es meg egy rakas masik eset volt, MIND A KET OLDALON. Ezt nem ertem, hogy nem lehet latni, en altalaban elfogult vagyok Barca oldalra, de ezt mar rossz volt nezni.

Nekem is konkretan elegem van az El Clasicokbol egy idore es igazabol sajnalom, hogy lesullyedtunk a szintjukre, meg ha csak egy meccs erejeig is...
Bizony, ezt én is így láttam. A bíróra egy rossz szavunk nem lehet, még ha a mi kárunkra is tévedett néha. És sajnos az is látszott, hogy amikor meleg lett a helyzet, a mi játékosaink is simán lementek taplóba és még véletlenül sem a játékkal foglalkoztak.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.26. 00:10:30

Ha már Egry.
Az okosok a Digin majdnem elájulnak a Madridtól. Komolyan mondom sajnálom, hogy ezen a csatornán vannak a meccsek. Vissza a Sportklub-ra. :evil:
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.01.26. 00:09:41

vártam egy reál gólt még az első félidőben, inkább mentünk volna úgy szünetre, hátránnyal; nem kényelmesedtek volna el a srácok.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.01.26. 00:09:27

Megérdemelt a továbbjutás, de azért lehetett volna jobban alakítani a meccset. Hogy a Realról most ne szóljak, 2 dolog, ami a Barcával kapcsolatban nagyon zavart ma:
1. Minek kell ráülni a meccsre? Tudhatják, hogy ha 1 gólt talál a Real, akkor vérszemet kap, de úgy el lett lazáskodva 2-2-ig, hogy az valami hihetetlen.
2. Ez a sok apró rájátszás (nevezzék felőlem színészkedésnek) baromi irritáló... :roll: Nem értem, hogy mire jó, enélkül is meglett volna a meccs. Busquets utolsó esete Ramosszal pedig szerintem pont félig jogos volt. Bár a bíró helyében nem adtam volna ezért második lapot, de kb. a negyedik kamerábl már látszott, hogy nem magától fordult Busquets állkapcsa. :roll:

Teixeira az első félidőt szerintem baromi korrektül vezette. Úgy láttam, hogy igyekezett salamoni döntéseket hozni, de a másodikat meg nagyon elfújta.. Nem ezen múlt a Real kiesése, de tényleg zavart már, hogy minden sz.rra lapot adott nekik, Alvés meg tényleg azt csinált, amit akart.

Ezeknél jobban csak a kommentátor idegesített, tudja valaki a koma nevét? :roll:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
N7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.01.22. 23:14:56
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.01.26. 00:08:26

#David Villa# írta:Nem kell itt bírózni. Ha előző meccsen korrekt, akkor most Xabi, Lass és Pepe nem is játszott volna.


ENNYI! Tökéletesen összefoglaltad a mondandómat a bírózásra vonatkozóan!:)
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.01.26. 00:07:06

Hosszú idő óta az első Klasszikus, ahol a meccs nagyobb részében a Real akarata érvényesült. Már az első félidőben is voltak meleg pillanatok, de 2-1 után látványosan elvesztették a fonalat a srácok. Nagyon lelkesen, masszívan játszott a Real, amely ma szvsz rászolgált volna a győzelemre. A teljes párharcot tekintve viszont jogos a továbbjutásunk, hiszen az első meccs sokkal simább is lehetett volna. Mindenesetre néhány embernél nagyon komolyan rendet kell rakni, mert a második félidőben helyenként totális káosz uralkodott a fejekben. Gondolom a szünetre már mindenki az újabb alázás gondolatával ment pihenni, a Real viszont innentől az esélytelenség nyugalmával játszhatta a saját játékát. Az látszik azért rajtuk, hogy ha a lelki terhet ledobják magukról, akkor bizony még a Barca-t is el tudják kapni.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.01.26. 00:06:01

Jó volt!
Bejött amit vártam, hogy nagyon agresszívan nekünk ugrik a Madrid, de hát nem igazán volt más választásuk.
2-0-nál nem gondoltam, hogy ennyire nehéz lesz az utolsó 20 perc, de előtte gyönyörű dolgokat láthattunk a srácainktól. Nagyon szép passzolgatás volt én nagyon élveztem.
Összességében nem volt túl nagy formában a csapat, de ez az ellenfél miatt is volt.
Elég fárasztó heteken vannak túl a srácaink Espanyol, Klasszikusok stb, de azért hozták a Klasszikust.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.01.26. 00:04:11

Ilyet nem szabad csinálni, főleg a Clasicón. 2-0 után így leállni? :roll:
"And my heart will leave you never."
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.26. 00:04:02

Sándor_is írta:
ozsimiki írta:adott egy 2.sárgát a 87.percben.
Ja, hogy verhesse a nyálát egy fél éven keresztül mindenki arra, hogy a Barcának fújnak a bírók.
A két meccs alapján kb. 3-4 pirosat kellett volna kiosztani a Madrid-nak, az előző meccsen írd és mondd kaptak összesen 4 sárgát...

A második meccsen a Diarra szitu nagyon egyértelmű volt, és ha nem is rúgjuk be azt a szabadot 1-0 és 10 emberrel sokkal kevesebb lehetősége marad a Madridnak variálni... és mi sem alszunk el.
Ezt mondom én is. A bíró azért elszabta a meccset néhol.
No meg a Barca is. Akkor már a kiállítás nem sokat számított.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.26. 00:03:57

Én is gratulálok a Madridnak. Ma odatették magukat, de ez is kevés volt. Hála Istennek!
Folytassuk a döntőbejutással.
Avatar
krkic87
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2007.01.11. 10:52:53
Tartózkodási hely: Békés, Eger

2012.01.26. 00:03:53

janesz25 írta:Nem tudok kultúráltabb hsz-t írni.

R O H A D J Á L MEG EGRI VIKTOR.!!!!
Nem hiába utálták már ki az AC Milan fórumon és az AS Roma fórumon is, egyébként hihetetlenül rüheltem már az M1-nél is, azóta ez az érzés csak fokozódott...

ON

Gratula a srácoknak az eredményért, de ennyi lasztit nem lehet eladni. Jah és aki jön azzal, hogy megint egy kiállítás az nézze meg a 2 meccset, minimum 5 Real játékost is ki lehetett volna állítani, köztük ma Ramost is, csak nem EZÉRT a 2 sárgáért amit kapott.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.01.26. 00:03:52

mes írta:
Marci írta:Pepe amikor felrúgta a végén Dani Alves-t, akkor még diszkréten megpróbált rálépni a guruló barcásra. Biztos vagyok benne, és nem szoktam rémeket látni, meg minden baromságért írni ide. Nézzétek majd vissza.

Ezt en is lattam, ha jol emlekszem meg Alves gurult a foldon, ezert tevesztett celpontot Mr. Taposo.
Casillason latszik, hogy o igazi realos, es elege van mar a sok szemetsegbol. A meccs vegen fogta a tarsait es lelokdoste oket a palyarol.
Ott a pont. Megint taposott ez a (visszafogom magam, tudjátok jól milyen játékos Pepe) srác. Le a kalappal!
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
roonie
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 334
Csatlakozott: 2005.12.12. 18:42:17

2012.01.26. 00:03:41

Igazabol en mar csak azt nem ertem, hogy hogy nem latja nehany barca drukker (en is az vagyok), hogy ezen a meccsen a biro valami iszonyatmod nekunk fujt...

Amit a Real csinalt, az se volt szep, de kuzdottek, nem volt mas valasztasuk.

Mi viszont konkretan ket semmiboljott gollal vezetest szerztunk, aztan probaltuk kihuzni a maradek 1 felidot! Amikor meg nem ment, hat siman pariban voltunk a Reallal parasztsagban, csak a biro jelen esetben a mi oldalunkon alt es minden aprosagot befujt, amit valljuk be, full felesleges.

Ertem en hogy Ramos megerdemelt volna 19 sargat a meccsen, de pont azert kiallitani ami nem volt semmi?

Es meg egy rakas masik eset volt, MIND A KET OLDALON. Ezt nem ertem, hogy nem lehet latni, en altalaban elfogult vagyok Barca oldalra, de ezt mar rossz volt nezni.

Nekem is konkretan elegem van az El Clasicokbol egy idore es igazabol sajnalom, hogy lesullyedtunk a szintjukre, meg ha csak egy meccs erejeig is...
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.01.26. 00:03:32

Mikaos írta:Le vagyok döbbenve, két dolog miatt.
1. Ilyen rosszul játszó Barcát nagyon rég láttam.
2. Hogy a meccsen végén 10 Madrid játékost kellett megszámolnom 8-9 helyett.

Nagyon nem örülök. Megalázó vereséget kellett volna mérni a Real-ra, így csak erősebbek lesznek, hogy hagytuk őket focizgatni, meg hogy kiegyenlítsenek.

Ettől tartok én is. Ha figyelünk a második félidőben akkor most madridi letört szarvak, ehelyett fel lesznek dobva, hogy szinte 4:1-ről felálltak. Második félidőben nem voltak fejben a pályán. Még mindig nem tanultunk a leckékből.
Azt hiszem, ha ma Benzema kezd, most más lenne a helyzet. Otthon ilyen gyorsan két gólt benyelni.
szilamer
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2012.01.14. 22:01:23
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely
Kapcsolat:

2012.01.26. 00:02:18

Jó meccs volt, 1 gól hiányzott a továbbjutásunkhoz. :) Az ilyen clasicócat szeretem.
Ronaldo jól játszott, Benzema csodacsere, Pique néha szinészkedett, Messi nem élete meccsét játszotta, szép gólok voltak.
Pepéről meg inkább nem mondok semmit...
Legalább kevesebb meccsünk lesz mikor nehéz időszak lesz :)
Hala Madrid!!
Sándor_is
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.01.13. 00:02:11

2012.01.26. 00:02:04

ozsimiki írta:adott egy 2.sárgát a 87.percben.
Ja, hogy verhesse a nyálát egy fél éven keresztül mindenki arra, hogy a Barcának fújnak a bírók.
A két meccs alapján kb. 3-4 pirosat kellett volna kiosztani a Madrid-nak, az előző meccsen írd és mondd kaptak összesen 4 sárgát...

A második meccsen a Diarra szitu nagyon egyértelmű volt, és ha nem is rúgjuk be azt a szabadot 1-0 és 10 emberrel sokkal kevesebb lehetősége marad a Madridnak variálni... és mi sem alszunk el.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.26. 00:02:02

Na.
Végre a Real inkább focizott, mint vagdalkozott.
És egy szavuk sem lehet a kiállítás miatt. Lasst már az első félidőben
ki kellett volna állítani, ennek ellenére Casillas kapott sárgát.
A bíró is hibás, hogy néha elfajultak a dolgok.
A Barca megint a tűzzel játszott, a Real keményen hajtott. A Barca meg elővette megint a nyári szuperkupás formáját.

Azért gratulálok a Realnak, hogy végre megmutatta, hogy azért játszani is tud. Az első félidőben a helyzeteit nagyrészt a Barca bohóckodásának köszönheti. De hát az is helyzet.
És Benzema meg ne sírjon 11-es után Alexist is kétszer felpakolta Pepe.

A 2. félidőben meg a Barca azt gondolta, hogy rá lehet ülni az eredményre.
HÁT NEM LEHET!!!! SOSEM LEHET!!!!
Ezt már legutóbb is bebizonyította az ellenfél a bajnokságban.
Ha kiestek volna, maguknak köszönhették volna.
Örülök a továbjutásnak, de nagyon pipa vagyok rájuk emiatt. Ahelyett, hogy rúgtak volna még egy gólt, elkezdtek kényelmeskedni. Könnyelműek lettek. Egy Real ellen így max csak 5-0-nál lehet játszani.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Válasz küldése
cron