Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.04.04. 17:23:43

Firefox írta:Valaki nem tudja, hogy este melyik negyeddöntőt adja a SAT1?
Legnagyobb megdöbbenésemre a tvtoday.de (eddig mindig hiteles) értesülései szerint egyiket sem! :shock:
Tegnap adták a Bayernt, nyilván megcserélték miattuk a napokat (azt hittem, hogy ilyet nem lehet)...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.04.04. 17:12:58

Valaki nem tudja, hogy este melyik negyeddöntőt adja a SAT1?
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.04.04. 11:54:29

Én is nagyon, de nagyon szeretném ha Benfica jutna tovább, de ennek nagyon kicsi az esély... :? :x
KépKép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5241
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.04.04. 11:29:08

Mikaos írta:No, akkor hangolódjunk a ma estére: APOEL és Benfica továbbjutást várok :)
.
Ha így lesz, fizetek egy sört. Mindekinek :lol:
Én is bízok a Benficában, kellemesebb ellenfél lenne mint a londoniak.
Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.04.04. 11:19:53

No, akkor hangolódjunk a ma estére: APOEL és Benfica továbbjutást várok :)

A Madrid nagy mellénnyel lép pályára, pihenteti pár játékosát, de:
- 10.percben 11-est kap az APOEL és kiállítják Casillas-t, ráadásul a ciprusiak értékesítik a büntetőt
- még a félidő előtt pontrúgásból berámolnak egy gólt a vendégek.
- a második félidőben Pepe (szokás szerint) nem bírja elviselni, hogy vesztésre állnak: kiállítás sorsára jut.
- 90.percben újabb gólt lő az Apoel: jöhet a hosszabbítás.
- a Madrid kap egy 11-est, amit CR értékesít
- mire azt hinnénk, hogy ilyen olcsón megússzák: NEM, mert érkezik az utolsó pillanatokban egy APOEL-gól, ami eldönti a továbbjutás sorsát.

A Benfica-tól pedig okos, semmiképpen sem kapkodós játékot várok. A Chelsea az edzőváltás óta minden meccsen úgy küzd, mint egy oroszlán, de remélem, a Benfica is hasonló mentalitással lép pályára.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.29. 23:33:53

A Harkov hasonló szituban a tegnapihoz tizit kapott.
A Bilbaonak nagy grat, hatalmasat játszottak.
Renesans
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011.12.27. 19:57:11

2012.03.29. 23:12:11

Bilbao kihajtotta magát ma, hétvégén elkapjuk őket. ;)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.03.29. 23:08:14

Raúl óriási gólt lőtt, valamint élmény volt nézni a játékát ismét, szerencsétlen Mou elüldözte, pedig csinálna annyit mint Higuain,vagy Benzema.

Bilbaonak grt,de ezen a meccse korántsem volt a javukra különbség, főleg nem ekkora.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.03.29. 22:58:37

Leborulok a Bilbao játéka előtt. Olyan őszinte, önfeledt támadófocit játszanak, amit utoljára a 2008/2009-es Barca-tól láttam. Hatalmas gratula nekik, náluk lenne a legjobb helyen az EL serleg.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.03.29. 22:53:38

Schalke - Bilbao 2-4 :!:

Liorente 0-1, Raúl 1-1, Raúl 2-1, Liorente 2-2, De Marcos 2-3, Muniain 2-4 :shock:
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.03.29. 22:42:38

Amit a Bilbao művel az eszméletlen... Vezetnek Gelsenkirchenben :!:
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.03.29. 12:23:26

Ezúttal örültem a bajorok sikerének, így azért nehezebb dolga lesz a Reálnak az elődöntőben.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.03.29. 10:48:20

Azért az kemény, hogy egyik hazai csapat sem tudott gólt lőni a negyeddöntőben.

Nekünk még meg kell szenvedni a Milan-nal, másik ágon meg nagy valószínűséggel RMadrid - Bayern elődöntő lesz.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.27. 23:10:08

kennyke04 írta: Amikor majd 10évig hírbe nem volt a Real legjobb 8ba, akkor egy percig nem találtad/találták gyengének a BL-t. Mindig volt, hogy 1-1 kiscsapatnak összejön egy menetelés és azért ezek a kiscsapatok is, azokon át jutott oda, akiket hiányolsz. Jövőre keményebb lesz a BL h lesz pl. egy Juve is? nem mert nem lesz Pool, Inter stb. Ne a nevek miatt legyen már erősebb egy-egy BL 8-16.
Én ezzel teljesen egyet értek, s rendben socio értem amit mondasz, de abszolút így igaz, ahogy kennyke04 leírta, attól még, hogy Inter-Rm van, nem jobb meccs mint egy Apoel-RM!
Egyik nagy csapatnak sincs bérelt helye!Ez az APOEl megnyert egy BL csoportot, majd kiejtette a Lyont, innentől kezdve, igenis az idei évben abszolút nem érdemtelenül vannak itt!
Itt a végén elfáradtak ez látszódott, de a meccs nagy részében paliban voltak!És több tudatosságot véltem felfedezni a játékukban, mint pl amit a Milan leművelt Londonban!Pedig a Milanról van szó!
Támadásokra már kevésbé futotta, de azt a szervezettséget, s szisztematikus mozgást amit mutattak a ciprusiak bizony sok csapat azért megirigyelhetné!

Persze van a játékosok közötti minőségbeli különbség, most is ez döntött, Kaka eldöntötte a Rm-nek a továbbjutást!

Én is inkább nézek, egy tudatos APOL-t mint mondjuk a neve alapján idevaló vergődő Juventust vagy egy Intert!
Aki ide kerül az megérdemli, s meg is mutatták miért is vannak itt!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Donny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2012.02.07. 12:52:20
Tartózkodási hely: Budapest, RichField
Kapcsolat:

2012.03.27. 22:59:09

Na ez a játéknap nem kedvezett nekünk. :)

Ez az 5. játékvezető kérdés érdekes. Bennem is megfordult már párszor, hogy mi a bánatért vannak ezek ott, mikor soha nem avatkoznak bele. Se gólt, se tizit, se semmit nem jeleztek még az én emlékeim szerint sem.
Nem is tudom, hogy jelezhetnek-e. De konkrétan olyanra sem emlékszem, hogy a bíró megkérdezte volna valamelyiket. Úgyhogy passz.

Sajnos végignéztem a Madrid meccsét. Ez a ciprusi csapat rettentően gyenge volt. Nem ide valóak. Szerintem a Real kapujáig nem jutottak el, de hogy kapura lövésük nem volt az tuti. Ronaldo küzdött, görcsösen de semmi nem jött be neki. kb. úgy játszott, ahogy ellenünk szokott. :)
Marcelo, Kaká beállt és el is döntötték a meccset. Amúgy jó, ha félgőzzel játszottak. Második félidőben volt egy szép támadásuk, abból lett a 3. gól.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.27. 22:57:20

ozsimiki írta:Benfica-Chelsea:

nagyon remélem,h a Chelseahez hasonló játékot játszó csapatok nem mostanában nyernek komoly trófeát. Majd amikor megromlik a látásom (remélem 40+ év múlva csak) akkor esetleg nyerhetnének vmit, hátha szebbnek látom akkor már.

Teljesen jogos 11est nem kaptak meg a hazaiak, az a kérdés, hogy miért?

egyrészről az 5.játékvezetőnek nevezett, egyébként inkább szerencsétlenek,töketlenek gyűjtőnéven ismert emberke 5méterre volt az esettől, a partjelző szemben állt Terryvel LÁTNIA KELLETT!!!, és a játékvezető se volt messzebb 10méternél. Eme 3 bohóc közül, egy sem jelzett semmit sem. Fizetésmegvonást alkalmaznék az összes ekkora hibákat felmutató alkalmazottnál.

Amúgy valaki,bárki, emlékszik olyanra amióta bevezették az 5.bírót,akik az alapvonalon szimulálják a játékvezetést, hogy érdemben közbeavatkoztak? Semmi nem rémlik,hogy akár csak 1 meccsen jeleztek volna egy 11est.... másnak?


Apoel-Madrid.

erre számítottam, igaz örömömre CR nem lőtt gólt, aki nézte, miért? Játszott végig? játszott egyáltalán?
Az 5.j.v.-ők fizetett turisták. Csak dísznek vannak ott.
A meccsekről. Kábé ezt vártam. Igaz a Benfica-ban bíztam egy hangyányit.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.27. 22:54:52

egyik meccset sem láttam, de ezekkel asz eredményekkel mindkét párharc eldőlt.

kár érte, a benficában biztam...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.03.27. 22:48:28

Benfica-Chelsea:

nagyon remélem,h a Chelseahez hasonló játékot játszó csapatok nem mostanában nyernek komoly trófeát. Majd amikor megromlik a látásom (remélem 40+ év múlva csak) akkor esetleg nyerhetnének vmit, hátha szebbnek látom akkor már.

Teljesen jogos 11est nem kaptak meg a hazaiak, az a kérdés, hogy miért?

egyrészről az 5.játékvezetőnek nevezett, egyébként inkább szerencsétlenek,töketlenek gyűjtőnéven ismert emberke 5méterre volt az esettől, a partjelző szemben állt Terryvel LÁTNIA KELLETT!!!, és a játékvezető se volt messzebb 10méternél. Eme 3 bohóc közül, egy sem jelzett semmit sem. Fizetésmegvonást alkalmaznék az összes ekkora hibákat felmutató alkalmazottnál.

Amúgy valaki,bárki, emlékszik olyanra amióta bevezették az 5.bírót,akik az alapvonalon szimulálják a játékvezetést, hogy érdemben közbeavatkoztak? Semmi nem rémlik,hogy akár csak 1 meccsen jeleztek volna egy 11est.... másnak?


Apoel-Madrid.

erre számítottam, igaz örömömre CR nem lőtt gólt, aki nézte, miért? Játszott végig? játszott egyáltalán?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.03.27. 22:45:57

A Real cseréi finoman fogalmazva is beváltak. Mindent összevetve megérdemelt volt a győzelmük.
"And my heart will leave you never."
socio66

2012.03.27. 22:37:29

hát Bob,lehet hogy Te megtalálod a finomságaidat a meccsben,de ez a színvonal akkor is méltatlan egy bl-negyeddöntőhöz.
ezért írtam korábban is,mindenki örül amikor egy mu,vagy city kiesik,és persze tapsoljunk a kis 'falusi csapatoknak',de ezek a párosítások semmik,a kutya nem fog emlékezni rájuk,maximum a ciprusiak.
és ezt most tényleg nem irigységből írom,mert a madridnak könnyű,én mindig a nagy meccsekért,nagy párharcokért szurkolok,amik miatt szívesen ülsz le a tévé elé.
az ilyen apoelek vitézkedjenek az európa ligában,azt megnyerhetik tőlem háromszor is zsinórban,de a bl a nagyok játéka.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.03.27. 22:35:38

A Real gyorsan eldöntötte 15 perc alatt a továbbjutást, már 3-0.

Chelsea is nagy valószínűséggel továbbjut, 1-0-ra vezetnek az angolok.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2012.03.27. 22:21:34

Barcaforever írta:
MyStiQ írta:engedelmetekkel ismét írnék egy hozzászólást a fórumotokba, bár nem hiszem, hogy túlságosan felkavarná az állóvizet. :)

szóval:

Bajnokok Ligája: a 8 között viszonylag laza sorsolás, szerintem borítékolható a Bayern München - Real Madrid és Chelsea - Barcelona elődöntő. hogy ez miért jó? sokan szidják az idei BL-t, hogy ezt már nem dicsőség megnyerni, unalmas, gyengék a csapatok, stb, stb, de egy ilyen négyes az pokolian kemény lenne.
A baj alapvetően itt kezdődik.Pokolian kemény 4-es.Ez olyan nagy dícsőség!? :shock:

Régen pokoli 8 és 16 volt.Nekem kicsit hiányzik a régi tüzes München(Effenberg,Elber,Jancker,Kahn), az örök esélyes MU(Beckham,Scholes,Butt,Yorke,Cole stb).

Ez a régi feeling már nagyon nincs meg.
Szerintem ez butaság, legalábbis elég gyenge érvnek tűnik számomra... MU x éve ott van folyamatosan a legjobb 4között garantálom, hogy jövőre is ott lesznek, BM nem az elsőszámú favorit, de pár éve döntőt is játszottak, de ennek ellenére, én nem írnám le őket. Amikor majd 10évig hírbe nem volt a Real legjobb 8ba, akkor egy percig nem találtad/találták gyengének a BL-t. Mindig volt, hogy 1-1 kiscsapatnak összejön egy menetelés és azért ezek a kiscsapatok is, azokon át jutott oda, akiket hiányolsz. Jövőre keményebb lesz a BL h lesz pl. egy Juve is? nem mert nem lesz Pool, Inter stb. Ne a nevek miatt legyen már erősebb egy-egy BL 8-16.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.27. 22:06:25

Azért annyira nem tragikus ez a meccs, mint ahogy Hajdú B is előadja!
Nagyon sok okos megmozdulás van, s a ciprusiak nagyon szépen védekeznek!
Nem hiába vannak itt, nem nagyon tud velük mit kezdeni a RM!

Úgyhogy egyáltalán nem mondanám rossz meccsnek, taktikus jó foci van, kevés a helyzet, de nem attól lesz jó egy meccs ha 6-6 az eredmény :D
Az viszont igaz, az iram lehetne nagyobb, mert lehetne rá lehetőség, de első meccs, így érthetően óvatosabbak a csapatok!

szerk: na egy hiba és 0:1, 2 védő között így nem lehet megfejelni, mondjuk szép beadás volt Kakatól, s jó ütemű!De védhető lett volna!

Elfáradtak, már sok a ciprusi hiba
Kép
Kép
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.03.27. 22:00:31

socio66 írta:ezért jó,hogy ilyen apoelek vannak a nyolcban. :)
totál nézhetetlen foci,bl-színvonalnak nyoma sincs,fantasztikus!
ilyen fázisban már nagyobbnál nagyobb rangadókat kellene néznünk a tévében,klasszikus párosításokat,nem ilyen hírverő meccs fílingeket..
Nem tudom, hogy most konkrétan mi a gond az APOEL meccsel eddig. Nekem minden olyan foci fekszik, amelyikben nem áll nyerésre a Real. :D Még... :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2012.03.27. 21:54:18

MyStiQ írta:engedelmetekkel ismét írnék egy hozzászólást a fórumotokba, bár nem hiszem, hogy túlságosan felkavarná az állóvizet. :)

szóval:

Bajnokok Ligája: a 8 között viszonylag laza sorsolás, szerintem borítékolható a Bayern München - Real Madrid és Chelsea - Barcelona elődöntő. hogy ez miért jó? sokan szidják az idei BL-t, hogy ezt már nem dicsőség megnyerni, unalmas, gyengék a csapatok, stb, stb, de egy ilyen négyes az pokolian kemény lenne.
A baj alapvetően itt kezdődik.Pokolian kemény 4-es.Ez olyan nagy dícsőség!? :shock:

Régen pokoli 8 és 16 volt.Nekem kicsit hiányzik a régi tüzes München(Effenberg,Elber,Jancker,Kahn), az örök esélyes MU(Beckham,Scholes,Butt,Yorke,Cole stb).

Ez a régi feeling már nagyon nincs meg.
Kép
Válasz küldése