Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.04.26. 00:26:46

Ezek a Barca-s/RMadrid-os avák és sigek szerencsét hoztak mindkét csapatnak.
Bob_Marley írta:a kedvenc kifejezésem a divatdrukker.
Ezt pont te mondod? Múlt héten még RMadrid-os avád meg siged volt... :-k :mrgreen:

EDIT: na mindegy, megyek, keresek egy jó Chelsea-s avát.

JUDIT: vagy visszateszem a Bosh-os avámat, biztos hiányzik a fórum 99%-ának.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.26. 00:12:41

daffy múltkor felvetette, hogy kiábrándult a fociból stb...Én meg rákérdeznék, mert már kezdi bökni a csőrömet, hogy miért jó az hogy azt érzem mintha mindenki próbálna rákontrázni, hogy én vagyok a nagyobb szurkoló nem én vagyok!
Ha valamit ír az ember, akkor ez jön :nem hisz a csapatában, s a kedvenc kifejezésem a divatdrukker.

Meg mikor az embernek bizonygatni kell dolgokat!
Senki sem jobb vagy rosszabb a másiknál, lehet fanatikusabb, de akkor sem értem az egészet!

A másik meg komolyan kérdezem a Több mint egy klub kifejezés kinek mit jelent?
Számomra ne haragudjon meg senki, de továbbra is egy politikai üzenet, Laporta csinált belőle "márkanevet" de ettől még nincsenek kiváltságaink!Régen ez fel sem merült, uyganez volt mint most, csináltuk a magunk dolgait, jöttek a fiatalok majd a hollandok büszkék voltunk a csapatra minden!De ugyanolyan futballklub vagyunk mint bármelyik!
Ha nekem valaki azt írja, hogy nem tudom érezni a klub filozófiáját, akkor azt megcsapkodom :D Mert pont ez az, hogy régen is ez volt, de nem vertük a mellünket, hogy na mi vagyunk a mindenek felett állók!A régen 90es évek közepe!

szerk: lehet csak besokaltam, s túl reagálom a dolgokat, sőt biztos, de ez az 1 hét nagy KO volt, s nem csak az eredmények miatt, hanem a szurkoló viselkedések miatt is!
Kép
Kép
Kép
vuvu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2009.07.30. 15:09:49

2012.04.25. 18:41:37

Nevet hogy lehet itt változtatni, kitől kérhetem? :roll: előre is köszi :)

Nem lehet. S.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.04.25. 16:01:07

Szobatársamnak is ugyanez van... Mindent megpróbáltunk mi is.
"And my heart will leave you never."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.25. 14:52:36

Mihu írta:Új laptop, új win7 oprendszer, Opera és Chrome böngésző. Bármelyikben nyitom meg a nemzetisport oldalát, bejön egy hirdetés, a bet365-től az esti meccsre, és hiába kattintok rá hogy Tovább a Nemzeti Sport Online-ra, újra bejön a hirdetés. Ha 100x kattintok rá hogy tovább, akkor 101-edjére is bejön újra a hirdetés. Próbáltam már, hogy rákattintok a hirdetésre, hogy nyissa meg, és utána a továbbra, de semmi változás. Próbáltam hogy kitöröltem a sütiket Operában, de úgy se javult meg. Próbáltam hogy sütik tiltása minen honlapon, azzal se lett jobb.

WTF? :? :? :?
AdBlock?
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.04.25. 14:44:20

Új laptop, új win7 oprendszer, Opera és Chrome böngésző. Bármelyikben nyitom meg a nemzetisport oldalát, bejön egy hirdetés, a bet365-től az esti meccsre, és hiába kattintok rá hogy Tovább a Nemzeti Sport Online-ra, újra bejön a hirdetés. Ha 100x kattintok rá hogy tovább, akkor 101-edjére is bejön újra a hirdetés. Próbáltam már, hogy rákattintok a hirdetésre, hogy nyissa meg, és utána a továbbra, de semmi változás. Próbáltam hogy kitöröltem a sütiket Operában, de úgy se javult meg. Próbáltam hogy sütik tiltása minen honlapon, azzal se lett jobb.

WTF? :? :? :?
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.04.24. 19:32:18

shutterisland írta:
majd az új klubban csak szépet és jót lehet mondani a csapatra, és játékosokra, isteníteni kell őket akkor is, ha nem vagyunk elégedettek valamivel, azt akkor jó lesz.
Ezt úgy sac/kb még hányszor szándékozol leírni, kiemelni? :)

tedd be aláírásnak, úgy egyszerűbb.

arra azért egyik bő válaszodban sem tértél ki,hogy legyen akár jogos,akár jogtalan kritika az észrevételeidre, így kellett e lereagálni azt/azokat? egyik nap közösségformáló, csapatépítő tervek, meg minden, másik nap kukába az egész csoporttal, mert vita alakult ki. most el lehet dönteni melyik a cinkesebb, egy esetleges (!) téves,és számodra fájó írás az irányodba, vagy az,hogy ezek hatására egy 100fős társaságot se szó,se beszéd úgymond szétszedsz...

részemről utcsó hsz volt a témában, bár eddig se írtam vmi sokat ebben az ügyben.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Hami
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.04.19. 22:22:56
Tartózkodási hely: Kaposvár/Ráksi
Kapcsolat:

2012.04.24. 19:29:56

Sanama írta:
tuti a madridi sajto kavarja a ...-t.
Viszont az tényleg érdekes,hogy már 2-3órával a meccs előtt honnan lehetett tudni a kezdőt.
Én ugy értesültem hogy a Madri marca rádió és internetes portál 5 órával a meccs előtt tudott már a dologról...

A Blogról esetleg van valami véleményed? a cikkeket teljes mértékben én írom és formázom
Aki szereti a sportot nézzen rá saját írású kis sportblogomra. Fő téma mi más mint a Barca de más hírek is megjelennek! Visca el Barca
http://sporttoll.blogspot.com/
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.24. 19:25:26

tuti a madridi sajto kavarja a ...-t.
Viszont az tényleg érdekes,hogy már 2-3órával a meccs előtt honnan lehetett tudni a kezdőt.
Hami
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.04.19. 22:22:56
Tartózkodási hely: Kaposvár/Ráksi
Kapcsolat:

2012.04.24. 19:23:15

Aki szereti a sportot nézzen rá saját írású kis sportblogomra. Fő téma mi más mint a Barca de más hírek is megjelennek! Visca el Barca
http://sporttoll.blogspot.com/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.04.24. 19:21:24

Beteg :lol: :
http://index.hu/tudomany/brittudosok/20 ... _bacsinak/

Amúgy adtam egy esélyt ennek a Csillag Születiknek, tegnap este megnéztem RTL Most-on a szombati adást. Hát, csak hogy finoman fejezzem ki magam, kritikán aluli az egész.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Hami
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.04.19. 22:22:56
Tartózkodási hely: Kaposvár/Ráksi
Kapcsolat:

2012.04.23. 22:27:27

Aki szereti a sportot nézzen rá saját írású kis sportblogomra. Fő téma mi más mint a Barca de más hírek is megjelennek! Visca el Barca
http://sporttoll.blogspot.com/
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.04.23. 21:07:45

Lionel85 írta:
daffy írta:a diákmunka hátránya,hogy jóval!! kevesebbet fizet,mint egy rendes munka,amit nem közvetítő szerez.
Ezt miért emeled ki? Ez a természetes. Vagy azt gondolod, annyit kéne fizetni egy gyerek felé, mint egy rendes munkavállalónak, aki ebből él meg? A tanulás melletti munka más. Nem abból él a gyerek, csak zsebpénz. Szóval korrekt az, hogy nem annyit fizet egy cég, mint egy rendes munkavállalónak. Ha félreértettem valamit, kérlek javíts ki!
egy kicsit félreértetted. nem a munkáltató ad kevesebbet,hanem a közvetítő. a diák nem közvetlenül a munkáltatótól kapja meg a pénzét.
pl: egy felnőtt 100.000ft-ot keres árufeltöltéssel a tescoban. 8órát dolgozik érte/nap.
a diák ugyanennyit dolgozik,a 100.000ft-ot viszont a munkaközvetítő kapja,aki a diáknak 80.000ft-ot ad le. tehát a csóri elvégzi ugyanazt a munkát,de mivel nem közvetlen szerezte,így 20%-ot bukik az ügyön,de boldog,hogy keresett 80at,holott 100at keresett
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.04.23. 21:02:51

lionel85 : ez szerintem nincs így, ha ugyanazt a munkát, ugyanolyan intenzítással végzem, keressek már ugyanannyit.
inkább azt emelném ki, ha van egy hely még a dinnyeföldön holnap reggel hatra, akkor ne a 16 éves srácot hívják, hanem a 3 gyereke munkanélküli családapát.



még 14-15 éves "csikó" koromban volt olyan, hogy 400 forintos órabérben voltunk gyümölcsösben dolgozni (azóta minden nyáron és már év közben is dolgozok suli mellett, csak akkoriban így sikerült még csak bekerülnünk mezőgazdasági nyári munkába...) , és akikkel voltunk felnőttek, 550-et kaptak.
nem értettük, aztán derült ki, hogy a szövetkezet, aki szervezte nekünk a munkát, szépen levágja azt a 150-et óránként tőlünk.
10-en voltunk, napi 8 órában a szövetkezet által, és nem mondom, hogy nagy pénz az az 1200 forint, amit a szövetkezet lehúzott a bérünkből, viszont ha már 10 napot vagy, 12.000 forintnyi a különbözet.

azóta sikerült bekerülni olyan körökbe, hogy közvetlenül nekünk fizették a pénzt, teljes órabért, és 5-6 éve minden nyáron megyek földekre plusz melózni.

most már dekoros vagyok, szóval ilyenre remélhetőleg nem leszek rászorulva.

az egésznek az a lényege, hogy MINDENKÉPPEN közvetlenül dolgozz 1-1 munkaadónak.
ez olyan, mint mikor vateráról megveszed 5.000-ért a terméket attól az eladótól, akinek egy ebayről 3000-be került postával.

mindig a gyökereket kell megragadni, és a nyári diákmelóknál főleg így van. egyszerűen ugyannyi munkával többet keresel.

az már más kérdés, hogy ha nem találsz melót, rászorulsz valami közvetítőre...akik jelzem, általában dugulásig vannak, a protekciósoknak küldi a meló-diák is a mélt, hogy menni kéne zöldséget pakolni vagy dobozt hajtogatni.
vannak olyan ismerőseim, akiknek még 1x sem biztosítottak munkalehetőséget.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.04.23. 20:23:56

daffy írta:a diákmunka hátránya,hogy jóval!! kevesebbet fizet,mint egy rendes munka,amit nem közvetítő szerez.
Ezt miért emeled ki? Ez a természetes. Vagy azt gondolod, annyit kéne fizetni egy gyerek felé, mint egy rendes munkavállalónak, aki ebből él meg? A tanulás melletti munka más. Nem abból él a gyerek, csak zsebpénz. Szóval korrekt az, hogy nem annyit fizet egy cég, mint egy rendes munkavállalónak. Ha félreértettem valamit, kérlek javíts ki!
Kép
Kép
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.04.23. 20:19:56

daffy írta:én nem vagyok a híve,inkább magam keresek egy melót és 2 hónap után felmondok
én is inkább ezt javasolnám.
mi is ezt csináltuk anno, elmentünk egy céghez haverommal, írattak velünk egy normális munkaszerzősét azt' annyi.
és igazából, normális helyeken még mondjuk azt is nézik, hogy te diák vagy és nem kell megszakadni se.


mondjuk minket 3 hét után kibsztak, mint a 'mit is' ?.... :lol:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.04.23. 20:16:18

Mihu írta:Akinek van tapasztalata nyári diákmunkával kapcsolatban az ossza már meg velem légyszi! Hallok rémhíreket is, meg hallok olyat hogy ez csak kamu. Sosem vállaltam még diákmunkát, de idén nyáron már szeretnék valamit kezdeni. Mik a lehetőségek, mire kell figyelni, stb. Előre is köszi :wink:
a diákmunka hátránya,hogy jóval!! kevesebbet fizet,mint egy rendes munka,amit nem közvetítő szerez. 20-30% simán a közvetítő zsebében maradhat. ellenben biztos pénz. én nem vagyok a híve,inkább magam keresek egy melót és 2 hónap után felmondok
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.04.23. 20:11:28

Akinek van tapasztalata nyári diákmunkával kapcsolatban az ossza már meg velem légyszi! Hallok rémhíreket is, meg hallok olyat hogy ez csak kamu. Sosem vállaltam még diákmunkát, de idén nyáron már szeretnék valamit kezdeni. Mik a lehetőségek, mire kell figyelni, stb. Előre is köszi :wink:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.04.23. 13:10:37

akkor szelektív a látásod tocym, mert bár sokszor illettem kritikával a csapatot, vagy egyes játékosokat (még mindig nem értem, ez miért probléma, itt a fórumon is elég megnézni a játékosok topicjait, mindig vannak kriktikák) az összes győzelmünket, vagy szép gólunkat, nagyszerű egyéni teljesítményünket kiemeltem mindig.
illetve rengetegszer posztoltam a barcát, messit dicsőítő képeket, videókat, stb.
a posztjaimnak maximum a 10-20%-a volt szidás, kriktika, rinya...a többi vagy semleges, vagy pozitív.
ez biztos, bármelyikőtök is akar bármit is belemagyarázni.

( ja és még annyi, hogy a levante ellen félidőben beírtam, hogy "srácok, itt fog elúszni a bajnoki cím" aztán a meccs után kiírtam, hogy szép, hogy behúztuk, de nem voltam elégedett a játékkal, szerintem nem voltunk jók.
erre initom barátod jött beposztolni, hogy szégyellje magát, aki félidőben szidta a csapatot, a végén meg örül...na most akkor mi van ? az is baj, ha valaki örül a csapat győzelmének úgy, hogy félidőben szarok voltunk, és ezt szóvá tette, meg az is baj, ha én a félidőben és a végén is kifejeztem, hogy elégedetlen vagyok a játékkal a győzelem ellenére ? )

majd az új klubban csak szépet és jót lehet mondani a csapatra, és játékosokra, isteníteni kell őket akkor is, ha nem vagyunk elégedettek valamivel, azt akkor jó lesz.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.04.22. 19:01:44

Tocy írta:shutter ha egy kicsit visszaolvasnál a már törölt csoportodban, akkor látnád hogy milyen kritikusan írtál semmilyen súlyú dolgokról is, igazából ott még egy jó szót nem írtál a csapatról, folyamatosan csak a fikázás ment, hogy itt szabták el, meg ott, Pep itt hülye, ott [auto_cenzúra], Cuenca,Tello,Pedro,Cesc,Alexis úgy alapvetően semmit sem ér, nem pörgünk, nem csinálunk semmit, Messi nem fut, stb. Mindben van vmennyi igazság, de folyamatosan csak ez ömlött belőled, ja meg a Real gyűlölete, minden egyes góljuk után beírtál vmi "érdekeset". Dicséret kb csak akkor volt, ha 5-tel nyertünk, vagy megvertük a Milant ( még kb akkor se... ). Akkor is annyi, hogy szép volt, de kötelező volt. Ne csodálkozz, hogy ez kiborítja a bilit sok drukkernél, akik már örülünk annak is, ha okos játékkal 2-1-re nyerünk vki ellen. Lehetsz te 8-9 éve Barca-drukker, de nem úgy tűnik, hogy emlékeznél a rossz időszakokra, amikor közünk nem volt az első helyhez, a Realhoz, a BL-hez. Most mi van? 13 meccs után kikaptunk 1x a Realtól és ezzel 3 év után övék a bajnokság? Nagy kaland. Kioktatásról beszélsz, holott szimplán szóltunk, hogy nem érezzük jogosnak amit írtál, erre te játszottad a sértett CR-t kb, kikérted magadnak, hogy a te csoportodban téged kritizálni mer bárki is ( ugye tettél már ki embert azért, mert ellentmondott neked... ), bunkó, trágár stílusban kiosztottad a népet, majd mikor láttad, hogy a többség ellened van, akkor meg bezártad a csoportot. A hisztis óvodás esete.
ennél jobban nem válaszolhattam volna. teljesen meg egyezik a véleményünk.
DE akkor sem fog igazat adni. :)
de ez legyen a legnagyobb bajom :)
Abi & Tito
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.04.22. 18:59:19

adam_1519 írta:
Bárki csatlakozhat vagy csak ilyen tőzsgyökeres tagok ?
Bárki, aki meghív egy sörre :D :lol:
"And my heart will leave you never."
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2012.04.22. 18:42:54

Deus írta: http://www.facebook.com/groups/406080402749839/

már megtörtént. Aki akar, csatlakozhat.
Csatlakozási kérelem beadva! :)

Sajnálom az előző FB-s klubot. Nem értettem, hogy ki és miért dobott ki onnan, amikor ma felmentem az FB-re és nem találtam a klubot, de így már mindent értek.

Shutter! Te egy nagyon labilis idegállapotú srác vagy, ami miatt később még rengeteg bajod lesz az életben, mert sokszor lesz olyan, hogy nem fogják tolerálni a hisztijeidet, a kirohanásaidat és nem fognak utólag megértőek lenni és nem fognak megbocsátani.
Örülj, amíg el tudod annyival intézni, hogy "akinek nem tetszik az .opjon le"
Amit most a FB-s klubbal műveltél, az kritikán aluli.
Nincs olyan az életben, hogy "...de én csak úgy mondtam, mert..."
Elég nagy fiú vagy már, hogy megértsd: ha Te mondasz valamit, azzal megadod a többi embernek a lehetőséget arra, hogy reagáljanak - egyetértsenek vagy cáfoljanak esetleg vitázzanak veled.
Azt pedig tudni kell elviselni, ha valaki nem ért veled egyet.
Az ilyesmire nem az az egészséges reakció, hogy megszüntetem a klubot, kirobbantom a III.Világháborút, megölöm Chuck Norrist és sértődötten elhagyom a galaxist!
Kicsit gondolkodj el a viselkedéseden! :)
Kép
adam_1519
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2008.12.07. 18:56:20
Tartózkodási hely: Győr

2012.04.22. 16:28:04

Bárki csatlakozhat vagy csak ilyen tőzsgyökeres tagok ?
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.04.22. 16:14:43

shutter ha egy kicsit visszaolvasnál a már törölt csoportodban, akkor látnád hogy milyen kritikusan írtál semmilyen súlyú dolgokról is, igazából ott még egy jó szót nem írtál a csapatról, folyamatosan csak a fikázás ment, hogy itt szabták el, meg ott, Pep itt hülye, ott [auto_cenzúra], Cuenca,Tello,Pedro,Cesc,Alexis úgy alapvetően semmit sem ér, nem pörgünk, nem csinálunk semmit, Messi nem fut, stb. Mindben van vmennyi igazság, de folyamatosan csak ez ömlött belőled, ja meg a Real gyűlölete, minden egyes góljuk után beírtál vmi "érdekeset". Dicséret kb csak akkor volt, ha 5-tel nyertünk, vagy megvertük a Milant ( még kb akkor se... ). Akkor is annyi, hogy szép volt, de kötelező volt. Ne csodálkozz, hogy ez kiborítja a bilit sok drukkernél, akik már örülünk annak is, ha okos játékkal 2-1-re nyerünk vki ellen. Lehetsz te 8-9 éve Barca-drukker, de nem úgy tűnik, hogy emlékeznél a rossz időszakokra, amikor közünk nem volt az első helyhez, a Realhoz, a BL-hez. Most mi van? 13 meccs után kikaptunk 1x a Realtól és ezzel 3 év után övék a bajnokság? Nagy kaland. Kioktatásról beszélsz, holott szimplán szóltunk, hogy nem érezzük jogosnak amit írtál, erre te játszottad a sértett CR-t kb, kikérted magadnak, hogy a te csoportodban téged kritizálni mer bárki is ( ugye tettél már ki embert azért, mert ellentmondott neked... ), bunkó, trágár stílusban kiosztottad a népet, majd mikor láttad, hogy a többség ellened van, akkor meg bezártad a csoportot. A hisztis óvodás esete.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.22. 15:58:02

lluisllach89 írta:
Bob_Marley írta:...
Off: Miért teszel minden áldott mondat végére felkiáltójelet?
Ez stílusbeli hiányosságomra utal :D
Vannak dolgok amik berögzültek, pl a nyomatékosítás miatt sok felkiáltójel használata!
Majd figyelek választékosabban kifejezni magam :D
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése