Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2013.02.12. 19:35:49

S.Agüero írta:Helyesbítve: Sport1 adja a keddi "legjobb" meccset, amit a szurkolók szavaznak meg + a másik meccs a Digi 1-en megy. Szerdán meg a jobb meccs a Digi 1-en, a másik meg a Digi 2-n megy. :) :wink:
Milyen jó, egy sincs nekem..
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.02.12. 19:23:25

Helyesbítve: Sport1 adja a keddi "legjobb" meccset, amit a szurkolók szavaznak meg + a másik meccs a Digi 1-en megy. Szerdán meg a jobb meccs a Digi 1-en, a másik meg a Digi 2-n megy. :) :wink:
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.02.12. 19:17:52

csabooo írta:Érdekelne, hogy adjae magyar tv a meccseket a BL-ben ? Tehát mint tavaly, akkor asszem keddenként adta az m1, ha jól tudom ? :roll:

Idén.. ?
Keddenként a Sport1 illetve a Digisport 1-2 adja a meccseket, szerdánként csak a Digisport.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2013.02.12. 19:13:05

Érdekelne, hogy adjae magyar tv a meccseket a BL-ben ? Tehát mint tavaly, akkor asszem keddenként adta az m1, ha jól tudom ? :roll:

Idén.. ?
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.02.12. 18:49:56

messideco írta:Az gáz, ha én a PSG-nek szurkolok Ibra miatt...?
Vér. Vérgáz :lol:

Nem tudom mit lehet szeretni P$G -ben... Ibra miatt?

Inkább VALENCIA! 8)


De papírforma, hogy PSG jut tovább :evil:
KépKép
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2013.02.12. 18:21:17

Holnapra egy kis retro beharangozó...
http://www.youtube.com/watch?v=csFtMsqXijY

Elég nosztalgikus 8)

Remélem, hogy az ördögök jutnak tovább... a Madrid az egyetlen csapat, akitől tartok egy kicsit.
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.02.12. 17:56:41

Inkább négy angol :D

És legalább a Valencia meccsen meg tudjuk lesni az egyik kapusukat, elvileg mindkettőt le szeretnénk igazolni, egyszerre :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.12. 17:53:38

messideco írta:Az gáz, ha én a PSG-nek szurkolok Ibra miatt...?
nem!
de mekkora lenne már ha a 8-ban 4 spanyol lenne? :D
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.02.12. 17:46:38

messideco írta:Az gáz, ha én a PSG-nek szurkolok Ibra miatt...?
Értelmes kérdés. Igen gáz! :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.02.12. 17:33:36

Az gáz, ha én a PSG-nek szurkolok Ibra miatt...?
"And my heart will leave you never."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.12. 15:33:40

S.Agüero írta:Már nagyon vártam.
Ti melyik meccset nézitek?
Szerintem én majd inkább a Vale-PSG meccset, remélem jó lesz, max kapcsolgatok. Ezen a meccsen egy X kinéz, vagy hazai, PSG idegenben nem hiszem hogy nyer. Valének szurkolok, 2-1-re tippelem.
Celtic-Juve. Juvéra kíváncsi leszek, nem lesz ez olyan könnyű, ezt egy 1-1-re tippelném. Hajrá Celtic! :D
Vale-PSG, ez egyértelmű, a Juve-meccset akkor sem nézném, ha fizetnének. :mrgreen: Skót focit, olasz focit imádom, kettő együtt még jobb, akkora 0-0 lesz, mint a ház. :lol:

A Valencia-PSG már érdekesebb lesz, inkább ezzel foglalkozzunk.
- A hazaiaknál nem játszik az eltiltott Barragán, valamint a sérült Mathieu-Cissokho páros visszatérhet viszont Soldado (eltiltás) és Feghouli (Afrika-kupa).
- A PSG-nél Thiago Silva és Motta neve szerepel a sérültek listáján, de Sakho játszhat a meccsen. (Neki tegnap született meg a lánya.)
A várható kezdőcsapatok:
Valencia: Guaita - Joao Pereira, Rami, Ricardo Costa, Guardado - Parejo, Tino Costa - Feghouli, Banega, Jonas - Soldado.
PSG: Sirigu - Jallet, Alex, Sakho, Maxwell - Lucas Moura, Matuidi, Verratti, Pastore - Lavezzi, Ibrahimovic.
http://eurosport.yahoo.com/news/champio ... 32023.html
Itt tényleg bármi lehet, szoros, sokgólos meccsre, PSG-győzelemre számítok, de azért szurkolok a denevéreknek. :P
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.02.12. 15:10:01

Már nagyon vártam.
Ti melyik meccset nézitek?
Szerintem én majd inkább a Vale-PSG meccset, remélem jó lesz, max kapcsolgatok. Ezen a meccsen egy X kinéz, vagy hazai, PSG idegenben nem hiszem hogy nyer. Valének szurkolok, 2-1-re tippelem.
Celtic-Juve. Juvéra kíváncsi leszek, nem lesz ez olyan könnyű, ezt egy 1-1-re tippelném. Hajrá Celtic! :D
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.12. 13:00:57

messideco írta:Kíváncsi vagyok én is a PSG-re, egyik meccsüket elkaptam a tv-ben, egész jó keretük van, szerintem a Valenciának esélye sincs...

A Juvenak meg nem lesz komoly erőpróba ez, a csoportkör inkább az volt. A Celtic azonban otthon megvert már valakit...
Én azért ennyire nem írom le a Túria partiakat! :) nem minden az erősebb keret. pl mi minden éven szenvedünk a Mestallában. A velenciánál nincsenek gigasztárok, viszont rendkívül egységes fegyelmezett csapat. Én azt gondolom ott hon ők az esélyesebbek. (igen-igen tudom másik oldalon van 1 Ibra) :mrgreen:
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.02.12. 12:36:10

Bizony jó keretük van.Ancellotti jól igazolt.Én megmondom őszintén azóta nézegetem a Párizst mióta az Arab építgeti,és bár nem szimpatikus ez az olaj lóvét a fociba szindróma,de azért Párizsban mégsem Manszúr city megalománia van egy dilettáns edzővel a csapat élén.Itt posztra igazolnak ott meg kell mindenki.És olvastam tegnap asszem,hogy Máncsíni azt nyilatkozta,hogy a nyáron nem sikerült megerősíteni a keretet eléggé..kac kac...Remélem még sokáig marad a City edzője...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.02.12. 08:25:53

Kíváncsi vagyok én is a PSG-re, egyik meccsüket elkaptam a tv-ben, egész jó keretük van, szerintem a Valenciának esélye sincs...

A Juvenak meg nem lesz komoly erőpróba ez, a csoportkör inkább az volt. A Celtic azonban otthon megvert már valakit...
"And my heart will leave you never."
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.02.12. 07:48:44

Most látom, hogy a Digi adja a PSG meccset én tuti azt nézem.Remélem a Párizsiak behúzzák.Van egy pár kedvelt játékos a keretükben és szerintem a későbbiekben bárkinek keményebb ellenfelei lehetnek,mint a Valencia.
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.02.12. 06:57:26

Kezdetét veszi a BL! Kár, hogy a Sport1 a Celtic-Juvet adja, bár a nézők szavazatai alapján született ez a döntés. Gondolom a Juve drukkerek aktiválták magukat. :)
Nem számítok látványos meccsre. (azért megnézem, csak egy BL nyolcaddöntő) A Celtic fölöslegesen nem fog kockáztatni, egy masszív játékot fognak hozni. Ha az elején nem tud betalálni a Juve akkor nagyon nehéz dolguk lesz. Szerintem egy x-re jók lesznek otthon a skótok, csak kérdés, hogy ez 0-0 vagy 1-1 stb.. lesz, mert az koránt sem mindegy.

A Valencia-PSG jobbnak ígérkezik. A PSG-nek egy meccsét sem láttam idén, a Valencia teljesítménye viszont folyamatosan javul. A párharc esélyese továbbra is a franciák és Ibra valamilyen szinten garancia az idegenben lőtt gólra. :roll: Szurkolok a denevéreknek!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2013.02.12. 06:13:06

shutterisland írta:jól elosztották a meccseket.

holnap két átlagos meccs, szerdán még két olyan, amit mindenképpen látni kellene.
Két átlagos?
Állítom, hogy a Valencia PSG kettős erősebb az ukrán, de talán a német csapatnál is...
A Juve - Celtic meccsen pedig bizakodok... ha úgy fognak harapni a skótok mint ellenünk tették akkor egy parádés meccs lesz, mert a Juve-n nem fog múlni...
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.02.12. 00:39:47

jól elosztották a meccseket.

holnap két átlagos meccs, szerdán még két olyan, amit mindenképpen látni kellene.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.02.10. 23:15:29

csababarca írta:Manchester United drukkereket kérdezem,hogy milyenre saccolják esélyeiket a madrid ellen?
Nem láttad idén MU meccset, sőt, semmilyen PL-meccset,mert nem csípem azt a focit, ezért kérdezem a rálátóktól,hogy mit várnak a párharctól?
"rálátóként" a tipikus 50-50. elvileg jobb formában van a mu, nem nagyon botlottak mostanában, bár az is igaz, hogy azért gálát nem szoktak bemutatni, utolsó 6 meccsükön 2 komoly ellenfél volt, spurs és pool, előbbivel x, utóbbit meg nagy nehezen verték egy góllal. a kisebb csapatokat ellen sem gáláznak annyira, csak hozzák a kötelezőt, persze a játék képe alapján azért megérdemelten.

rooney-persie páros nagyon jól megérti egymást, egyre jobban, viszont én személy szerint rooneyt nem sűrűn látom nagy ellenfelek ellen klasszis szerepben, szóval nagy kérdés, hogy persie mit tud megmutatni majd abból, amit angliában folyamatosan hoz, és többiek, így rooney is mennyire tud majd aládolgozni. védelmük szerintem azért magukhoz képest elég ingatag, a vidic-rio tengely nem olyan már, mint volt (különösen rio miatt...), ellenben a széleken evra és rafael jó teljesítményeket hoz, ami fontos lehet, ha pl. ronaldonak éppen jobb napja van.

a realt ismerjük mostanában, teljesen hangulatcsapat, ha kijön nekik a lépés, akkor azért még mindig top3(-4) team.
nem vágom, hogy most pepével meg ramossal mi van, játszhatnak-é, mert akármekkora mészárosok, láthatóan stabilabb és egy klasszissal jobb a védelmük, ha ők is fent vannak, főleg, ha előszedik a kamrából azt a kevés eszüket is.

képességek alapján sztem jobb csapat a real, de most a mu jobban együtt van, ez kétségtelen. kaphatunk majd egy viszonylag beszédes képet most arról, hogy mi igaz ebből a "josé akkor pszichológus h be.artok" dumából, jelenleg mentálisan előrébb van a mu, szóval nagy szükség lesz arra, hogy ebből az előnyből lefaragjanak vmit madridban és félre tudják tenni (vagy mou félre tudja velük tetetni...) a közelmúlt öltözői hangulatát. különösen fontos lenne, hogy mourinho kivonja magát végre érzelmileg és objektíven végezze a dolgot, mert szerintem mostanság nem ő van a madridért, hanem fordítva. ez persze nála egyetemes valamilyen szinten, minden csapatánál jelen volt és lesz, de már nagyon szélsőséges a helyzet.

első meccset madridban tolják, sokat fog most segíteni a közönség abban, hogy együtt legyen a pályán a madrid fejben-szívben és elfelejtsék kicsit a közelmúltat, viszont ha nem tesznek szert legalább egy (ha gólt lő a mu, akkor inkább kettő) gólos előnyre, akkor a visszavágón már kétlem, hogy mentális feltámadásra képesek lesznek.

szóval összességében szerintem itt inkább a madridon fognak múlni a dolgok. ha összeszedik magukat és kihozzák a maxot, akkor ők mennek tovább, viszont ha egy kicsit is sántít majd vmi, akkor viszlát, ugyanis pont az a csapat az ellenfél, aki ezt ki fogja tudni használni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.02.10. 22:37:22

Manchester United drukkereket kérdezem,hogy milyenre saccolják esélyeiket a madrid ellen?
Nem láttad idén MU meccset, sőt, semmilyen PL-meccset,mert nem csípem azt a focit, ezért kérdezem a rálátóktól,hogy mit várnak a párharctól?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.01.24. 19:04:47

Nekem is szimpibb a jelenlegi rendszer, nem változtattam volna rajta én sem. Ez egy jól bevált séma, legyen csak kétféle sorozat, mindkettőnek megvan a maga érdekessége, hangulata. A BL-ben a nagyok, a legjobbak szerepelnek, az EL-ben pedig az élmezőny mögötti és a bravúrcsapatok vannak. Mindkét sorozatban vannak remek meccsek. Ezeknek így kell maradniuk!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.01.24. 18:59:04

Ez a 64 csapatos BL az első lépés lett volna a nagy európai közös bajnokság felé amivel anno a g14-ek fenyegették az UEFA-t. (Anno ők egy új nagy bajnoksággal vagy egy másik BLszerű sorozattal fenyegetőztek mindig.)
Nem tudom mennyire lehet életképes ez az ötlet nem nagyon akarok állást foglalni benne, de ha már többször felmerült ennek az ötlete anno a klubok felől most meg Platini felől, lehet, hogy nem véletlenül. Gazdaságilag jobban megérné. És egy idő után úgy is mindig a több pénzt választják. Lehet majd erre halad tovább az európai foci. Most újításként elvetik aztán majd szépen lassan mégis erre felé fognak haladni a dolgok. Egy új Európai Szuper Bajnokság vagy egy nagyobb létszámú BL felé. Ki tudja.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.01.24. 10:02:09

Deus írta:http://sportgeza.hu/futball/hirek/2013/ ... reformjat/


Vajon miért nem vagyok meglepve? :P


"Az ECA 36 ország 87 klubjához intézett körkérdést, és a válaszadók 92 százaléka egyáltalán nem akar változtatást a két sorozatban."

Pwned Platini 8)
Bevétel szempontjából lehet, hogy jobban járt volna az Uefa, de a szurkolókat, klubokat hol érdekli az Uefa bevétele?! :) Ha 64 csapatosra növelnék a mezőnyt, jelentősen csökkenne a nívó ez biztos. Az viszont nem rossz ötlet, hogy az EL győztes automatikusan indulhasson a BL-ben.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.01.24. 08:30:58

http://sportgeza.hu/futball/hirek/2013/ ... reformjat/


Vajon miért nem vagyok meglepve? :P


"Az ECA 36 ország 87 klubjához intézett körkérdést, és a válaszadók 92 százaléka egyáltalán nem akar változtatást a két sorozatban."

Pwned Platini 8)
KépKép
Válasz küldése