Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
11
12%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
19%
 
Szavazatok száma: 93
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.25. 21:14:48

kérem, nézzétek el nekem, nagyon el vagyok havazva a sok beérkező adóbevallás miatt, azt sem tudom, hol a fejem.

szóval valaki röviden összefoglalja a mai napot nekem neymarral kapcsolatosan ?
tudom, hogy le van írva itt minden darabokban a fórumban, de na. :)
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2013.05.25. 21:10:24

Pavel írta:
Barcelona UnityIsStrenght írta: Nem adtunk 50 millát Neymar-ért! 28 millióért fog jönni hozzánk, ha minden igaz és az 50 milla az a 2 barátságos mérkőzés bevételéből fog összejönni. Én is reménykedem, hogy Thiago Silva következő szezonban már nálunk fog játszani, de ez attól függ, hogy mennyit kérnek érte.
Csak szólnék, hogy 28 milla csak a játékjogának az 55%-áért járt. A maradék 45%-ot is meg kell fizetni.
Én nem így tudom. Elég az 55%, mert az üzleti életben ez így van. Mivel az a nagyobb részesedés, Te hozod a döntéseket. Akié a 45% csak a bevételből fog kapni. Az hozza a döntéseket akié a nagyobb részesedés.
Barcelona Unity is Strenght!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.25. 21:10:18

sörvirsli írta:Sokat beszélünk itt arról,hogy kit lenne jó leigazolni.
De ha tegyük fel,hogy akárkit lehetne és pénz nem akadály,nálatok,hogy nézne ki a jelen Barcája?
Nálam így:
Kapus: Neuer
Védők: Alba, Hummels,Silva,Ramos
Középpálya: Özil, Ini,Xavi
Támadók: Neymar, Messi, Ronaldo

Most abba ne menjünk bele,hogy ki és miért ne lenne jó ,csak írjátok le amit gondoltok.
ennek semmi köze a barca igazolások topichoz :roll: nem kellenek ide álom 11-ek..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.25. 20:58:12

Barcelona UnityIsStrenght írta: Nem adtunk 50 millát Neymar-ért! 28 millióért fog jönni hozzánk, ha minden igaz és az 50 milla az a 2 barátságos mérkőzés bevételéből fog összejönni. Én is reménykedem, hogy Thiago Silva következő szezonban már nálunk fog játszani, de ez attól függ, hogy mennyit kérnek érte.
Csak szólnék, hogy 28 milla csak a játékjogának az 55%-áért járt. A maradék 45%-ot is meg kell fizetni.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.05.25. 20:37:44

kova4 írta: nem fogjuk elhozni, mert nincs már rá pénz
Már bocsi, de ez hülyeség. Egyrészt nem tudhatjuk, másrészt ha a Silva-Neymar kettős közül csak az egyikre lett volna elég pénzünk, gondolod, hogy már májusban fő célpont lesz (elvileg) mindkettő? :) Nyilván úgy terveztük meg a büdzsét, hogy kijöjjön egy védő és egy csatár, és a neveket is ehhez igazítottuk.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2013.05.25. 20:35:54

kova4 írta:
visca el barca írta:jaj istenem ezt a guaitat felejtsuk már el... rémálom :? allitolag 100 milla van igazolásokra, 50 neymar, 20 ter stegen, 30 marad egy védőre és kész.
nem magamtól vettem, hanem hivatalos forrás írta.. őt akarják
Nem adtunk 50 millát Neymar-ért! 28 millióért fog jönni hozzánk, ha minden igaz és az 50 milla az a 2 barátságos mérkőzés bevételéből fog összejönni. Én is reménykedem, hogy Thiago Silva következő szezonban már nálunk fog játszani, de ez attól függ, hogy mennyit kérnek érte.
Barcelona Unity is Strenght!
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.05.25. 20:25:51

visca el barca írta:jaj istenem ezt a guaitat felejtsuk már el... rémálom :? allitolag 100 milla van igazolásokra, 50 neymar, 20 ter stegen, 30 marad egy védőre és kész.
nem magamtól vettem, hanem hivatalos forrás írta.. őt akarják
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.25. 20:22:42

jaj istenem ezt a guaitat felejtsuk már el... rémálom :? allitolag 100 milla van igazolásokra, 50 neymar, 20 ter stegen, 30 marad egy védőre és kész.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.05.25. 20:20:42

visca el barca írta:
kamcore írta:(Ha nem veszünk védőt át is nevezhetjük ezt a topicot "Humor"-ra...)
a legfontosabb az lenne, hogy csapatszinten oldjak meg a védekezést. a jelenlegi összevisszaságba ha beteszünk egy silva/hummels/akarkit, sokat nem fog a latba nyomni.
na jo, akkor állítsunk össze egy jövő évi kezdőt...
sztem nem fogunk védőt igazolni, főleg nem így 50 milla mínusszal, úgyhogy a védekezést sztem házon belül fogjuk megoldani. a kapusposztra pedig most olvastam, hogy elmentek megfigyelni guaitat
szóval: guaita-alves,piqué,bartra/mashcerano,alba-busi,xavi/cesc,ini-alexis,messi,Neymar
úgy gondolom, ütős lesz :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kova4 2013.05.25. 21:42:58-kor.
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.05.25. 20:20:34

StickyFingaz írta:Én még mindig tartok attól,hogy a Real "ellopja" tőlünk.Majd ha ott fog dekázni a CN gyepén akkor fogom elhinni,hogy a mi játékosunk.
Nem kell izgulni,ez olyan biztos mint a halál.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.25. 20:12:31

kamcore írta:(Ha nem veszünk védőt át is nevezhetjük ezt a topicot "Humor"-ra...)
a legfontosabb az lenne, hogy csapatszinten oldjak meg a védekezést. a jelenlegi összevisszaságba ha beteszünk egy silva/hummels/akarkit, sokat nem fog a latba nyomni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1135
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2013.05.25. 20:02:41

kamcore írta:-50 millió, szia
Valszeg ladunk egy támadót (15-20 milla)
Eladjuk Valdest (kb. -10 milla, de akit veszünk, az se lesz olcsóbb)
Esélyes, hogy lelép Abidal (jobb esetben kapunk érte 5-10-et)

Gondolom még tartalékba van egy tízes, van 30-40 millánk. És ebből mit tudunk venni? Kb. egy darab védőt (vegyük azt, hogy már van kapusunk), mert annyira [auto_cenzúra] az átigazolási politikánk, hogy ide kb. csak "sztár" jöhet. És ez nincs rendjén. Kéne egy Adriano kaliberű igazolás, olcsóér jót. B csapatból meg szvsz Monotyán kívűl nincs Barca szintű védő, ami cumi.
Egy igazán univerzális védő kéne, és hosszú távra. Meglássuk. :roll:

(Ha nem veszünk védőt át is nevezhetjük ezt a topicot "Humor"-ra...)
Megsúgom, hogy Abidal szerződése lejár.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.05.25. 19:44:04

-50 millió, szia
Valszeg ladunk egy támadót (15-20 milla)
Eladjuk Valdest (kb. -10 milla, de akit veszünk, az se lesz olcsóbb)
Esélyes, hogy lelép Abidal (jobb esetben kapunk érte 5-10-et)

Gondolom még tartalékba van egy tízes, van 30-40 millánk. És ebből mit tudunk venni? Kb. egy darab védőt (vegyük azt, hogy már van kapusunk), mert annyira [auto_cenzúra] az átigazolási politikánk, hogy ide kb. csak "sztár" jöhet. És ez nincs rendjén. Kéne egy Adriano kaliberű igazolás, olcsóér jót. B csapatból meg szvsz Monotyán kívűl nincs Barca szintű védő, ami cumi.
Egy igazán univerzális védő kéne, és hosszú távra. Meglássuk. :roll:

(Ha nem veszünk védőt át is nevezhetjük ezt a topicot "Humor"-ra...)
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.05.25. 19:30:15

Én még mindig tartok attól,hogy a Real "ellopja" tőlünk.Majd ha ott fog dekázni a CN gyepén akkor fogom elhinni,hogy a mi játékosunk.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.05.25. 19:27:30

Mikor lesz Neymar topic? 8)
"And my heart will leave you never."
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2013.05.25. 18:27:28

A Barcelonának elsősorban szerkezetileg kell javulnia. Azt kell megérteni, hogy Pedro, Alexis és Cesc nem lettek rosszabbak, mint amilyenek voltak. Egyszerűen arról van szó, hogy nem jól van összeállítva a csapat és a rossz utasítások miatt a játékosoktól sem láthatjuk a maximumot. Volt aki a fórumon felvette, hogy gyakorlatilag nem volt idén kezdő 11-gyünk. Ezzel egyet kell értenem, mert valóban nem volt olyan felállásunk - mint a Pep érában - hogy a csapat többször ugyan azzal a játékosokkal menjek ki a pályára. Régen simán meg volt egy team-ünk amin belül, ha kicseréltünk egy-két embert ugyan úgy működött a gépezet. Ez idén a Bajnokok ligájában nagyon nem így volt. A Milan elleni odavágón és a 2 Bayern elleni meccsen konkrétan azt láttam, hogy teljesen megfojtották a játékunkat. Szinte nem volt előre passzunk. Szélen egyáltalán nem tudtunk megindulni, pár kísérlet volt a szélső megindulásokkal, de azokat is hamar elhárították. A PSG elleni meccs elemzésébe nem mennék bele, mert egy olyan 180 perces találkozón, ahol kapunk 3 gólt és jó, ha 1 volt érvényes ezekből, arról számomra nincs mit beszélni!
Cesc-re vissza térve, ha vissza emlékeztek a tavalyi szezonra sokkal jobban játszottak a játékosok. Messze nem volt tökéletes Fabregas sem, na de a passzjátékban kivette a részét, termelte a gólokat (fontos találkozókon is). A chelsea elleni visszavágón kiharcolt egy 11-est (ami döntő értékű is lehetett volna). Pedroról és Sanchezről ugyan ezt tudom elmondani.
Barcelona Unity is Strenght!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.05.25. 18:16:44

Az el mundo deportivo információra hivatkozva az NSO-n az a szalagcím (18 óra 9 perckor), hogy Neymar eldöntötte végre, és elfogadja a Barcelona 5 éves szerződését.

"A Mundo emlékeztet a Santos néhány órával ezelőtti hivatalos bejelentésére, miszerint a klub a Real Madrid és a Barcelona ajánlatát is elfogadta Neymarért, ám hozzáteszi: a 21 éves támadó a Barcát választotta.

„Neymar a Barcelona játékosának tekinthető” – írja a katalán sportlap internetes kiadása, amely úgy tudja: a Barcelona 23-25 millió euró körüli összeget fizet a Santosnak, és több bemutató mérkőzésen is megmérkőzik a brazil csapattal, így kerekedik ki az 50 millió eurós vételár.

A Barcelona révbe éréséről a Real Madridhoz közeli fővárosi sportlap, a Marca internetes kiadása is vezető hírben számol be, hozzátéve: a katalánok remélik, hogy vasárnap vagy hétfőn hivatalosan is bejelentik a brazil csillag megszerzését."

forrás: http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2247947
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.25. 17:39:02

Bob_Marley írta: Pont Pedron lehet a legjobban lemérni, hogy 2 teljesen más szerepkörben hogy "viselkedik" nálunk ez van megkövetelve, szép nem szép itt Messi a gólért felelős, s inkább el állnak előle, hogy gólt rúgjon.
Lehet vmi ráció abban, amit írsz. De azt kétlem, hogy a taktika gyökeresen megváltozott volna az utóbbi években. Pedro azonban kezdetben kihagyott mindent, most már odáig fajult a dolog, hogy helyzetbe se kerül. Ez elég kevés egy olyan játékostól, aki kiszorította Henryt, majd a következő szezonban 22 gólt és 10+ gólpasszt termelt.

Neymar sem fog 40-50 gólt lőni (bár jó lenne), de ha tudja hozni a nagyjából 20 gólos átlagot, meg a varázslatot, akkor már sokkal beljebb vagyunk.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.05.25. 17:37:30

Gali írta: kb. 50 millióba fog kerülni.
Azért az nem semmi, hogy egy Európában 0 km-es, 1 éves szerződéssel rendelkező játékosnál ilyen összegek repkednek.
Elképesztő, milyen világban élünk..
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2013.05.25. 17:32:37

Úgy néz ki, hogy Neymar a Barcát választotta. A Marca főcímben hozza le, hogy Neymar a Barcához szerződik. 5 éves szerződést és 7 milliós fizut kap a brazil. Az átigazolás a Barcának kb. 50 millióba fog kerülni. A hivatalos bejelentés az Espanyol meccs után vagy hétfőn várható.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.25. 17:30:15

Egy példa:
Pedro vs FO
http://www.youtube.com/watch?v=a8JgtSt3ORQ
Nézd meg, ahogy kikerül szélre, lenyom egy 15-20 méteres sprintet a kapu elé, s gólt lő, na nálunk ugyanez Messi
Pedro vs PSG
http://www.youtube.com/watch?v=QYgjfBy64Lc
Totál más szitu:megcsinálja a helyet, s egyben már biztosít is, s a második hullámba helyezkedik, szerencsére elé pattan berúgja

Pont Pedron lehet a legjobban lemérni, hogy 2 teljesen más szerepkörben hogy "viselkedik" nálunk ez van megkövetelve, szép nem szép itt Messi a gólért felelős, s inkább el állnak előle, hogy gólt rúgjon.4-4-2ben hogy mozog, de mondhatom azt is, hogy ki van mellette, egy Alves/Alba aki többször van az ellenfél 16osánál vagy Arbeloa.
Abszolút más szerkezet, aminek vannak hibái, mint mindennek, de igen is, nálunk a szélsők feladata a területmegnyitás, s letámadás, visszazárás, nem kapu elé érkezés.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2013.05.25. 17:33:13-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.25. 17:20:36

Bob_Marley írta:Úgy beszéltek mint ha krízisben lennénk, haló kell még tudom is én 5 gól, s minden idők legtöbb gólját éri el a csapat.
Mi van ha megsérül Messi??Változnak a szerepek, tudunk nélküle is játszani, ő pluszban tud olyanokat amiket nem tudunk pótolni ez tény, de akkor más felfogásban játszhat Pedro, Alexis stb.
Itt voltak a legutóbbi meccsek, tisztán látszott nincs Messi, jóval agresszívebben támadtak a szélsők.
Ezt kellene látni, itt a szélső feladata a pontosság, gyorsaság, mezőnymunka.Gólért Messi felelős, de ő nem is védekezik.
Kérdésedre válaszolva Messitől kell a gólt várni, ha ő nincs, van alternatíva.
Azért a szélsőinktől így sem vagyok elájulva, sőt. Gólt nem szereznek (vagy csak jó ritkán), gólpasszokat is csak Alexis kezdte el termelni, azt is csak az utóbbi pár meccsen. Más felfogásban játszanak Pedroék? Alapesetben, mikor Messi is a pályán van, akkor is támadják egyből a kaput és ne az alibi visszapasszok menjenek, és máris megváltozik minden! De nem ezt csinálják. Ebben a szezonban Messin kívül elfogadható teljesítményt sztem csak Tellotól láttunk a támadóink közül. Messi helyett alternatíva? A Milan meccs óta tök fölösleges leülni Barca meccset nézni, mert ha nincs Messi, nincs party. Ezzel sztem el is mondtam mindent.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2013.05.25. 16:59:29

fanbarca írta:
csabimo írta:Sanchez egy vicc és a vezetőség is h itt tartjuk még 1 évet...ezzel a teljesitménnyel nincs benne a top 30 befejezőben sem!! egy valami szól mellette h még fiatal..ilyen rossz csatárunk v szélsőnk v mittomén h mi akar lenni nem mostanában volt! A hajt meg akar ide kevés ezt mindenkitől szerintem elvárjuk aki felveszi a mezt...tello-cuenca-bárki lefocizta a b csapatból is..40 millios csáko..Ha Pepp valamit nem tudott, akkor az igazolások ide tartoznak.Etöö-Ibra csere, Sanchez, Csigrinszky Jézus :D..Fabregastól sem ezt vártam...
Először is, remélem nem komolyan mondod. Elvégre Sanchez nagyon jó teljesítményt nyújt. Persze, volt egy pár hónap, amikor nagyon nem találta a helyét, de jól játszik. Én nagyon örülök, hogy a csapat marasztalja, óriási hiba lett volna eladni. Mindenkinek vannak rosszabb periódusai, nem szabad még kiakadni. Bojan mennyi esélyt kapott, Pedro mennyit kap (bár ne kapna), hát akkor ő mért ne? És nála csak a befejezéssel van gond, míg az előbbieknél a mutatott játékkal és a fejben nyújtottakkal is.
Nagyon jóóó?? Bocsss Bojan nem került közel 40 millióba és pedro sem...mégis többre értékelem a játékukat...Ezek szerint mindenki másképp értelmezi a "jó teljesitményt" ..
Én nem látok mást, csak seggre meg hasra esést, elpattanak a labdák tőle, pontatlan, 1v1 katasztrófa, fejelni tud!!, befejezés kritikán aluli...őőő futni fut meg védekezik, de ezek után ez a legkevesebb...40 millióért szerintem kevés nem kicsit nagyon!!! de mindenki másképp látja..
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.25. 16:59:13

Csatár meg a szélső két külön kategória.
Olyan csapatról olyan felfogásról beszélünk, ahol nincsenek "posztok"
Ezért teljesen felesleges bekategorizálni a dolgokat, hogy egy védő, védekezzen egy csatár támadjon.Manapság 11 ember támad s 11 védekezik, főleg egy olyan csapatban ahol klasszikus értelemben nincs se csatár, se ék.Úgyhogy felesleges ilyen kijelentést tenni, hogy qazért igazol valaki csatárt hogy gólt lőjön.Ezzel az erővel Alves vagy Alba meg ne jöjjön el a félpályáig mert hátvéd.Nem azért van egy hátvéd hogy gólt lőjön.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.25. 16:54:10

Bob_Marley írta:...
az h egy csatártól a góllövés csak bonusz ez maximum a Te nézetedben van így. a világ minden táján azért igazolnak csatárt h gólokat lőjjön, gólpasszt adjon. kár h ennyire megszállottam nyomod ezt a védekezés a legfontosabb elvet, de szived joga. Te így, én úgy látom nincs ezzel semmi gond, csak nehezen bírom felfogni h valaki azt várja egy 30 millás csatártól h védekezzen :D

mind1, szurkoljuk a celebgyereknek, aztán meglátjuk mit mutat. ha annyit mint sanchez, akkor egy-két év mulva őt is a francba fogom kivánni. mert az nagyjából nulla teljesitmeny :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése