Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.11.27. 17:49:02

Tello: hihetetlenek ezek a gif-ek amiket belinkelsz, szakadok rajtuk :lol:

Csakis miattad megnéztem a hétvégi Tottenham meccset, úgy érzem pont rosszkor :lol:

Azért drukkolok nektek, a csapatodnak, meg a szópárbajaitoknak is az angol fórumon :D
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.27. 17:27:31

Game90 írta:Vérciki lenne, ha innen kiesnénk.
Szerintem sem fogtok kizúgni, de hát a remény hal meg utoljára. :mrgreen:
Game90 írta:Spurs? Ja, elfelejtettem, hogy ti csak holnap játszotok...
:mrgreen:
Kép
:mrgreen:

Hatalmas rangadó lesz: Tromsø-Spurs. :lol: Defoe time.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.11.27. 17:11:13

Gareth Tello írta: KATT
Alig összetett a helyzet. :lol:

Ma egyébként fogalmam sincs, melyik BL-meccset nézzem majd, valahogy egyik sem hoz lázba különösebben...
Vérciki lenne, ha innen kiesnénk.

Spurs? Ja, elfelejtettem, hogy ti csak holnap játszotok...
:mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.27. 16:38:15

Game90 írta:Azért az vicces, hogy ha úgy alakulnak a dolgok, akkor 12 ponttal is kieshet az Arsenal...
KATT
Alig összetett a helyzet. :lol:

Wilshere tegnapi teljesítményének elemzése: KATT
Azért az durva, hogy még mindig csak 21 éves...

Ma egyébként fogalmam sincs, melyik BL-meccset nézzem majd, valahogy egyik sem hoz lázba különösebben...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.11.27. 15:49:07

Azért az vicces, hogy ha úgy alakulnak a dolgok, akkor 12 ponttal is kieshet az Arsenal...

"Szerintem eljutottunk arra a pontra, hogy kijelenthetjük, Özil egy hónapja nem játszik jól, ami eléggé nyugtalanító annak tudatában, hogy 45 milliót költöttünk rá" – így az egyik Arsenal-szimpatizáns az ArsenalFanTV-nek.

"Nem tudom, hogy miért Özil volt az első számú tizenegyesrúgó. Én Giroud-ra bíznám, hétvégén is berúgta. Özil nem éri meg az érte fizetett összeget, a Marseille ellen is átlagos meccse volt" – tette hozzá egy másik szurkoló, utalva a német válogatott kihagyott büntetőjére.


Mondjuk tényleg gyengébb mostanában, de:
Mesut Özil a Marseille ellen több helyzetet alakított ki, mint a francia csapat játékosai összesen. (5)

Csúnya, rossz Flamini:
KATT

Mexes:
Philippe Mexes a Tuttosportnak azt nyilatkozta, azért nem mehetett Glasgow-ba a csapatával, mert a bal szeme csúnyán begyulladt. A gyulladást ugyanakkor a szolárium túlzott használata okozta.
:lol:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.07. 20:22:07

Spurs-Sheriff Tiraspol: Capoue visszatér! :P

Friedel - Walker, Kaboul, Vertonghen, Naughton - Capoue, Dembélé - Lamela, Eriksen, Sigurdsson - Defoe.

Pad: Archer, Chiriches, Lennon, Paulinho, Holtby, Soldado, Kane.

Értelemszerűen csak a győzelem elfogadható, jó lenne, ha Lamela elgurítana egyet. Illetve Kane kaphatna majd minél több lehetőséget csereként.

COYS!

szerk.:
RECORD: @SpursOfficial's @friedel_b starts & replaces Sander Boschker (42 years and 33 days) as the oldest player to have featured in #UEL 8)
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.11.07. 18:39:15

Nagyon örülök a győzelemnek. Nem értek az ilyesmihez, szal nem tudom ki vár ránk a legjobb 16 között. :lol:
Nekem az Aresenal - Dortumund meccs durván altató volt, nem is tudtam végignézni.
Más:
Gondolom ez az AC Milan - Fc Barcelona 2-0-nál lehetett, már ezért a gifért megérte veszíteni. :lol: :oops: :oops:
http://barneyteso.hu/mindig-hulyekkel-vagyok-korulveve/" target="_blank
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.11.07. 18:00:50

ozsimiki írta:Ejha...vicces volt ez az ágyús siker...innentől Dortmundnak mindkettőt nyerni kell,és akkor tovább is jut! Bár nem ártana ha a Napolit vhogy nagyobb gkval vernék, mert előfordulhat 3as holtverseny a csoport élén,és bizony egy nem fog továbbjutni...
Az a vicces, hogy az Emirates-ben viszonylag jó játékkal kikaptunk, itt meg a meccs 3/4-ében közünk nem volt a meccshez és nyertünk.

Következő fordulóban verni kell az OM-et, a Dortmund - Napoli meg remélem döntetlen lesz és akkor megvan a továbbjutás.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.11.07. 08:27:30

Nem lesz sétagalopp. Amelyik csapat vereséget szenved a három továbbjutásra esélyes közül, az gyakorlatilag elbúcsúzik a sorozattól. BL =D>

Csak szerintem kell komolyan figyelni az idén a PSG-re, mint esélyesre? Valahogy ilyen a sorrend nálam:

1.Bayern
2. Barcelona
3.Real Madrid
4. Dortmund
5. PSG
6. Arsenal, Chelsea
"And my heart will leave you never."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.11.07. 06:07:32

Ejha...vicces volt ez az ágyús siker...innentől Dortmundnak mindkettőt nyerni kell,és akkor tovább is jut! Bár nem ártana ha a Napolit vhogy nagyobb gkval vernék, mert előfordulhat 3as holtverseny a csoport élén,és bizony egy nem fog továbbjutni...

izgi csoport, Go Dortmund!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.11.06. 22:06:36

Arteta ha így folytatja, akkor ki fogják állítani.

Dortmund lefociz minket.

A semmiből... :shock:

Kép

Ezt hogyan húztuk be...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.24. 18:59:30

Kezdőnk a Sheriff Tiraspol ellen: Lloris - Naughton, Chiriches, Vertonghen, Fryers - Dembélé, Sandro - Lamela, Eriksen, Lennon - Defoe.

Pad: Friedel, Soldado, Adebayor, Holtby, Dawson, Chadli, Sigurdsson.

Szórjuk meg őket! Lamela-gólt várok. :D

COYS :!:

szerk.: A Lamela-gól nem jött be, de nyertünk 2-0-ra.
:arrow:
http://www.youtube.com/watch?v=2XiYUYcpsT4" target="_blank
:mrgreen:

szerk. 2.: Chiriches laza volt:
Kép
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.10.23. 22:12:44

Ibra már négynél jár.
Új gólkirály lesz idén?
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.10.23. 21:53:00

Ez mar annyira szanalmas :D ez kozel sem volt piros.......

Meghogy a birok real ellen fujnak... Kesz vicc.
KépKép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.23. 21:47:01

ozsimiki írta: Ibra elkenné a szájukat.
Ha már Ibra.
Egy félidő alatt mesterhármas, 2. gólja maga mögött sarokkal, 3. meg 20-25mről irtózatos erejű bomba. Ilyenkor csak arra tudok gondolni, h egyik kedvenc játékosomnak miért az egyik legutáltabb csapatban kell játszania? :( :D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.10.23. 21:31:06

PSG-ről nem sok szó esik, de idén eddig rendkívül magabiztosak a BL-ben. Igaz nem a legnehezebb a csoportjuk,de azért ritkán látni,h egy csapat ennyire ki is hozza a tudásbéli különbségeket, mint ők teszik azt eddig. Remélem mondjuk a legjobb 8ban összekerülnek a Realal :) Ibra elkenné a szájukat.

Ronaldoval meg ha még rúgatnak pár 11est, már 2013ban megdöntheti Messi BL csúcsát...bár ettől még tavasszal nem fog leesni nekik a váza :mrgreen:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.10.05. 11:28:20

Legyetek szívesek a továbbiakban az Aranylabda topicban folytatni az aranylabdás diskurzust. Köszi ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2013.10.05. 10:53:25

1. a bayern ebben a pár hónapban még nyerhet egy klubVB-t is, azon kívül Pep munkája kezd egyre jobban meglátszódni a csapaton (jó értelemben), úgyhogy jó eséllyel ez is a francia malmára hajtja a vizet.
2. a bl legjobbja tavaly elég egyértelműen Ribery volt, nemcsak a döntő miatt.
3. ez a pont a legnagyobb baj - valamilyen szinten mégiscsak értékelni kéne az elért címeket is, mert különben jó eséllyel megmondható előre hogy Messinél magasabb játékszintet a közeljövőben nem ér el senki se, ergo nyugodtan előre is oda lehetne adni neki a díjat ilyen szempontrendszer alapján - így meg nincs semmi értelme az egésznek. 2010 necces volt, mert ugye Sneijder mindent nyert, de az azért védhető valamelyest azzal, hogy a holland és Messi közt klassziskülönbség volt/van az argentín javára a játékszintben, ugyanez azért már bő 2 éve nem mondható el a Ribery-Messi összevetésben, a francia nagyon sokat lépett előre, igazi kiforrott klaszis lett belőle Münchenben. Emberileg nekem se szimpatikus, viszont a pályán kegyetlen jó, érdemes több Bayern meccset nézni, ha valaki ebben kételkedik.
4. egyetértünk, de sztem a futballvilág nagy százaléka is így gondolja, de ebben a naptári évben Ribery többet tett le a pályára (főleg a legfontosabb pillanatokban), így szerintem neki kéne kapnia.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.10.05. 08:47:31

REMY írta:
connor írta: az aranylabda pedig annak a játékosnak jár, aki az adott naptári évben a legjobb volt
Igazából ezt nem értik meg sokan. :roll:
1. még a naptári évből a negyede hátra van.
2. a bl legjobbjai és stb. díjakat nehéz odaadni olyannak aki nem nyeri meg.
3. messi nyert már úgy hogy volt más bl győztes jelölt, épp erről szól összevonás óta a dolog, hogy nem az a lényeg, hogy ki mennyi címet nyert, hanem ki a jobb játékos, és ez még mindig messi.
4. messi továbbra is egyénileg a legjobb, sorra döntögeti a rekordokat.
Adjuk Messinek, mert ő jobb, mint Huszti? Ugyanakkor alulmaradt vele szemben a BL-ben, és mondjuk nem nyert 1 címnél többet.
még jó hogy a foci csapatjáték.
Én azt hiszem, hogy a csapattal elért címeknek kellene többet nyomni a latba
Három éve akkor nem tudom mit nézel, már ne haragudj. Az egyéni teljesítmény a nyerő már pár éve.

Nem mondom, hogy Messinek kell kapnia. Majd kiderül, én viszont CR-nek is hamarabb adnám, mint Riberynek, mert egyénileg ő is jobb. Illetve Ribery nem igazán szimpatikus, főleg a Benzemas prostis sztori után.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.10.05. 07:40:11

S.Agüero írta:Nem akkora játékok ő, hogy aranylabdás legyen. Aztán majd meglátjuk.
Uhh... Amúgy hallod, te tudod mi az az Aranylabda? Kik, és miért kapják?

connor leírta: az aranylabda pedig annak a játékosnak jár, aki az adott naptári évben a legjobb volt

Tehát, ha Huszti győzelemre viszi a csapatát 3 porondon is, assist király lesz németbe, meg a BL-ben, megkapja az év játékosa díjat, meg a meccseken a legjobb értékeléseket kapja, akkor szerinted mi a teendő?

Adjuk Messinek, mert ő jobb, mint Huszti? Ugyanakkor alulmaradt vele szemben a BL-ben, és mondjuk nem nyert 1 címnél többet.

Ez csak egy példa, de arra akartalak rávezetni, hogy az Aranylabdát az ADOTT ÉV legjobb játékosának kell adni. Igen, Messi jobb, mint a francia, de tavaly nem volt jobb, így mehet a levesbe.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.10.05. 01:17:04

Valószínűleg Ribéry és Messi között fog ez eldőlni. Igen, megérdemelné Ribéry, de valahogy olyan nehéz, és fura is elképzelni Ribéry-t az aranylabdával a kezében. Nem akkora játékos ő, hogy aranylabdás legyen. Aztán majd meglátjuk.
Messi és Ribéry is megérdemelné szerintem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2013.10.05. 11:26:21-kor.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.10.04. 23:07:12

connor írta: az aranylabda pedig annak a játékosnak jár, aki az adott naptári évben a legjobb volt
Igazából ezt nem értik meg sokan. :roll:
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.10.04. 21:47:37

ZolTano írta: ez szép és jó. de! az aranybogyó mindig a legjobbnak jár. nos ez Messi. a mai napig úgy látom, hogy nála jobb nincs. eszméletlen asrác. persze megérdemli Ribery meg anno xavi meg Iniesta is...de! nincs kétség a legjobb Messi. ha megnézed Messit a meccsein meg Ribery-t, akkor többször esik le az ember álla Messit látva mint... bárki mást látván.. erről ennyit. amugy sztem sem kaja meg ötödször. ez van!
Ehhez az aranylabda szavazáshoz először is azt kellene eldönteni, hogy mi számít többet: az egyéni teljesítmény vagy a csapattal nyert címek. Jobban fogalmazva: melyik a hangsúlyosabb. Én azt hiszem, hogy a csapattal elért címeknek kellene többet nyomni a latba, mert a futball egy csapatsport és lehetsz Messi vagy Ronaldo, de ha mögötted nincs egy jó csapat akkor nem nyerhetsz címeket (lsd.: argentin és portugál válogatott). Ennek tükrében én akármennyire is szeretem a Barca-t 2010-ben Sneijder-nek, idén pedig Ribery-nek adnám az aranylabdát. Mégpedig azért, mert a vezérei voltak egy TRIPLÁZÓ csapatnak (Sneijder pedig a VB döntőig menetelő holland válogatottnak is). Ha "csak" a BL cím és teljesítmény lenne Ribery kezében, azt mondanám, hogy mérlegelni kellene, Messi spanyol bajnoki címe és egyéni teljesítményének a súlyát és akkor inkább Messi lenne a favorit nálam is.

Ha csak az idei évet nézzük, akkor a Bayern 5-ből 4 címet begyűjtött, még egyet begyűjthet, továbbá nagy valószínűséggel a kupában és a BL- ben is eljutnak a tavaszi fordulókig és a bajnokságban is az élen/ 2. helyen várják majd a tavaszt. Nagy valószínűséggel a naptári évük a hazai szuperkupa kivételével ugyanolyan erős lesz, mint a mi 2009-es évünk (meglepődnék, ha a klub VB-t nem ők nyernék). Ribery pedig az egyik vezére ennek a csapatnak, talán a legtechnikásabb játékosa is. A bajnokságban "assist-király" lett, a BL-ben is csapat legtöbb gólpasszt jegyző játékosa, UEFA Európa legjobbja, UEFA szuperkupa meccs legjobbja (gólt is szerzett).
Messi évét tekintve: bajnoki cím, szuperkupa győzelem és pont. A BL-ben sérült volt a meghatározó meccseken, ettől függetlenül a Bayern ellen két kínos, szégyentlejes vereség, ahogy a kupában is kínos sima kiesés a Madrid ellen. Az egyénileg megnyert bajnoki gólkirályi cím és európai aranycipő viszont nem ér fel nálam egy BL címmel.

Összegezve: egyénileg Messi a világ legjobbja, de a futball csapatjáték, az aranylabda pedig annak a játékosnak jár, aki az adott naptári évben a legjobb volt és ez 2013-ban inkább Ribery.
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2013.10.04. 21:16:44

Deus írta:Reszemrol is megy a szavazat Ribery -re.

Szerintem nagyon megerdemli most. Masreszt, nagyon sokat rontana az egesz aranybogyon, ha megint Messi nyeri. Negyszer nyert egymasutan, eleg lesz. Nem azt mondom, hogy Messi nem erdemli meg, hanem azt, hogy mar sok. Foleg a nem barcasoknak.
ez szép és jó. de! az aranybogyó mindig a legjobbnak jár. nos ez Messi. a mai napig úgy látom, hogy nála jobb nincs. eszméletlen asrác. persze megérdemli Ribery meg anno xavi meg Iniesta is...de! nincs kétség a legjobb Messi. ha megnézed Messit a meccsein meg Ribery-t, akkor többször esik le az ember álla Messit látva mint... bárki mást látván.. erről ennyit. amugy sztem sem kaja meg ötödször. ez van!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.10.04. 18:45:52

Reszemrol is megy a szavazat Ribery -re.

Szerintem nagyon megerdemli most. Masreszt, nagyon sokat rontana az egesz aranybogyon, ha megint Messi nyeri. Negyszer nyert egymasutan, eleg lesz. Nem azt mondom, hogy Messi nem erdemli meg, hanem azt, hogy mar sok. Foleg a nem barcasoknak.
KépKép
Válasz küldése