Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2014.04.04. 11:48:42

Hát ha a klub úgy gondolta nem sértenek meg semmilyen szabályt akkor miért kellett volna mindent siettetni? Szerintem ha azt tették volna amit mondasz, az pont azt sugallná, hogy tudták, hogy vétettek és amit csináltak nem helyes. De szerintem ők úgy érezték, mindent a szabályoknak megfelelően csináltak hát akkor mind1 nekik ha vizsgálódik a FIFA, hisz nem találhat semmit.
Yaya(07-10) írta:Ha a vezetőség tudta, hogy vizsgálódik ellenük a FIFA akkor miért nem igazolták le télen a szükséges játékosokat? Teszem azt megveszik ter stegent és félévre visszaküldik kölcsönbe a németekhez, vagy valami. Nagy amatőrség volt figyelmen kívül hagyni az eljárást...
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.04.04. 11:31:40

Ha a vezetőség tudta, hogy vizsgálódik ellenük a FIFA akkor miért nem igazolták le télen a szükséges játékosokat? Teszem azt megveszik ter stegent és félévre visszaküldik kölcsönbe a németekhez, vagy valami. Nagy amatőrség volt figyelmen kívül hagyni az eljárást...
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.04.04. 09:14:04

mess2009 írta:
Petr írta:
mess2009 írta:akkor úgy néz ki, hogy a 18 éven aluliakat nem csak az átigazolási időszakban lehet adni-venni?
Halilovics miatt kérdezem.
Nem, őket sem lehet. A transzfer az átigazolási piac első napjától megy át, ha minden jól megy. Csupán egy szerződés lett kötve, hogy idejön nyáron, a kettő nem ugyanaz, de mégis. Így lehet kicselezni az átigazolási szezont. Gyakorlatilag egy biztos előszerződés, ami már majdnem szerződés.
Tehát: A szerződést az átigazolási időszakban aktiválják, mert szerződése van arról, hogy ideszerződik.
Nem tudom, hogy magyarázzam másképp, remélem tiszta :D.
ok. ha ez így van azt mondja meg valaki, hogy miért nem fixálták le ugyanígy a kapus és egy középső védő ügyét??? Valdés is és Pulyol is tisztességgel IDŐBEN! bejelentették a szándékaikat, tudták hogy vizsgálódnak ellenük, és v.szinű azt is hogy sárosak! ez ismét csak oda mutat, hogy az átigazolási ügyekben felelős társaság egy nagy O.
ami pedig az indítékot és a szándékot illeti (büntetés) még azt jó volna ha valaki tudná beírni, hogy milyen büntetési tételek vannak egyáltalán?? ahogy korábban írtam miért nem ott büntetnek ahol a hiba történt??(az ifiknél) mert ha megtehették volna akkor bizony sántít a dolog....

Halilovic sem valoszinu, h atmegy, ha marad a tiltas, mert hiaba az eloszerzodes, nem valik ervenyesse a tiltas miatt, kiveve ha a fifa kivelt tesz.
Azert a felnott csapatot buntetik, mert a klubot buntetik, az utanpotlas pedig a felnotteknek gyart emiatt jatekosokat. A klubot buntetik, es a kluban ez a legnagyobb buntetes. Az mas kerdes, h azt nem tudom, h mas korosztalyos csapatba lehet e igazolni. Szerintem nem.
Remelem tudtam segiteni.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.04.04. 08:17:42

Petr írta:
mess2009 írta:akkor úgy néz ki, hogy a 18 éven aluliakat nem csak az átigazolási időszakban lehet adni-venni?
Halilovics miatt kérdezem.
Nem, őket sem lehet. A transzfer az átigazolási piac első napjától megy át, ha minden jól megy. Csupán egy szerződés lett kötve, hogy idejön nyáron, a kettő nem ugyanaz, de mégis. Így lehet kicselezni az átigazolási szezont. Gyakorlatilag egy biztos előszerződés, ami már majdnem szerződés.
Tehát: A szerződést az átigazolási időszakban aktiválják, mert szerződése van arról, hogy ideszerződik.
Nem tudom, hogy magyarázzam másképp, remélem tiszta :D.
ok. ha ez így van azt mondja meg valaki, hogy miért nem fixálták le ugyanígy a kapus és egy középső védő ügyét??? Valdés is és Pulyol is tisztességgel IDŐBEN! bejelentették a szándékaikat, tudták hogy vizsgálódnak ellenük, és v.szinű azt is hogy sárosak! ez ismét csak oda mutat, hogy az átigazolási ügyekben felelős társaság egy nagy O.
ami pedig az indítékot és a szándékot illeti (büntetés) még azt jó volna ha valaki tudná beírni, hogy milyen büntetési tételek vannak egyáltalán?? ahogy korábban írtam miért nem ott büntetnek ahol a hiba történt??(az ifiknél) mert ha megtehették volna akkor bizony sántít a dolog....
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.04.04. 06:08:20

visca el barca írta:hmm az ns szerint reus is félig le van zsirozva. most jön az, hogy naponta beirnak valakit kamura akiről épp lemaradhatunk =D> :lol:
Kapusnak, vagy középhátvédnek jó lesz. Felváltva is játszhatja a kettőt!
Kép
Kép
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.04.03. 23:45:18

Petr írta:Biztos vagyok benne, hogy ehhez hasonló szankciókat csakis kizárólag nyomós okkal lehet kiváltani.
Ezt egy ilyen pénz-, és érdekvilágban már hiba állítani szerintem, de szíved joga. Azt azért hozzá kell még tennem, hogy egy percig nem vagyok, és nem is leszek kibékülve a Rosell-féle vezetőséggel. Korrupt, mocsok (elnézést) brigád az is, a nyakamat rá.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.04.03. 22:39:26

1. azért a Neymar eset nagy port kavart, lehet amiatt kezdték el nézegetni az igazolásokat... Tudtommal magánál a Fifánál 17 millióra volt bejelentve Neymar, meg elnök lemondás és miegymás dolog történt itt.... más épkézláb magyarázat nincs erre, miért pont t most vizsgálták ezeket
2. sztem végül visszafogják ezt vonni, de ha csak valami felfüggesztett vmiről meg pénzről lenne szó senki nem törődne ezzel, most meg ezzel van tele minden és kap elég nagy visszhangot ez az egész történet 18 éven aluli igazolások stb., de kétlem, hogy megmaradna így az ítélet...
madridista
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.03. 21:12:17

ZBarca írta:ha még ezután is FIFAlonázás lesz madridi oldalról.
az majd csak akkor lesz igazán ha visszavonják az eltiltást.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.04.03. 20:47:35

Szerintem vissza fogják vonni ezt az eltiltást. A FIFA sem bolond, nem fog egy ilyen nagy hagyományokkal bíró klubbot kitiltani csak úgy.
Amúgy én megőrülök ha még ezután is FIFAlonázás lesz madridi oldalról. (Tényleg, mi miért nem kezdünk el Figózni? :lol: )
Kicsit furcsa ez a szezon, előbb a Neymar ügy, majd ez a kitiltás. Lehetséges, hogy Perez egy beavatott tag?! :lol: #-o
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.04.03. 20:17:20

visca el barca írta:ez a bartomeu mekkora egy lúzer te jo ég. elég csak ránézni arra a bamba fejére. ez milyen duma h valaki biztosan ártani akar nekünk, de nem tudjuk ki és majd bizonyitjuk? ez megint csak egy üres pofázás ami arra jó h rajtunk röhögjön a fél világ. akkor kellene durrognia ha van vmi konkrét.
Egyszerűen nem nézem ki belőle, hogy képes innen kivezetni a csapatot, nem látom azt, hogy akkora tekintélye és szakértelme, rátermettsége lenne.
Remélem sikerül kimagyarázni, de ha nem, nem lehet hibáztatni senkit. Biztos vagyok benne, hogy ehhez hasonló szankciókat csakis kizárólag nyomós okkal lehet kiváltani. Remélem kiderül, hogy a büntetés jogtalan, a szívem mélyén nagyon remélem és hiszem, de ne tápláljunk hiú reményt.
Biztos vagyok benne, ha nem sikerül a klub igazát(?) bizonyítani, akkor bukik a két átigazolás is, hatalmas érvágás.

Ha bebizonyosodik a bűnösség, és a vezetőség nem mond le nyáron, akkor hosszú távon hatalmas problémákkal kell szembe nézni.


u.i.: Persze érdekel, hogy a FIFA miért kezdett el vizsgálódni, de teljesen irreleváns, ha bűnösök vagyunk. Ha nem vagyunk bűnösök, akkor az elég durva, hogy eddig elfajult a dolog, akkor talán van valami a háttérben, bár én biztos vagyok benne, hogy nincs, és mi képzeljük mögé. Szimplán szeretnénk hinni, hogy a klubunk makulátlan, de az idő elteltével sajnos kiderül, hogy a vezetőség undorító módon visszaél a hatalmával, infókat tussol el, ezen felül nem profi megnyilvánulásokat tesznek (lásd: felkutatás).
Remélem, sikerül mihamarabb eljutni a sikeres vezetőségcseréhez, mert amíg ők vannak, addig a klubnak hatalmas a támadási felülete. Akár ők a hibásak, akár nem (szerintem igen).
Ha emiatt a szankció miatt nem sikerül igazolni, nem leszek olyan pipa, mint először hittem. Ezzel ellentétben hatalmasat fogok csalódni a vezetőségben, ha bebizonyosodik a szabályellenesség. Szerintem ha bebizonyosodik akkor el lehet búcsúzni a vezetőségtől, túl sok minden szólna ellenük.

Sok sikert a klubnak, remélem sikerül megvédeni a hírnevet, amit sikeresen megfertőztek. Szívből remélem, hogy sikerül kilábalni, mert a tény, hogy nem igazolhatunk gond, de nem akkora, mint az, hogy a klub hírnevén ekkora csorba essen. Ezt nem engedhetik meg maguknak.
A pozitív benyomás, a tisztesség a tét.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.03. 19:48:47

ez a bartomeu mekkora egy lúzer te jo ég. elég csak ránézni arra a bamba fejére. ez milyen duma h valaki biztosan ártani akar nekünk, de nem tudjuk ki és majd bizonyitjuk? ez megint csak egy üres pofázás ami arra jó h rajtunk röhögjön a fél világ. akkor kellene durrognia ha van vmi konkrét.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.04.03. 19:23:37

mess2009 írta:akkor úgy néz ki, hogy a 18 éven aluliakat nem csak az átigazolási időszakban lehet adni-venni?
Halilovics miatt kérdezem.
Nem, őket sem lehet. A transzfer az átigazolási piac első napjától megy át, ha minden jól megy. Csupán egy szerződés lett kötve, hogy idejön nyáron, a kettő nem ugyanaz, de mégis. Így lehet kicselezni az átigazolási szezont. Gyakorlatilag egy biztos előszerződés, ami már majdnem szerződés.
Tehát: A szerződést az átigazolási időszakban aktiválják, mert szerződése van arról, hogy ideszerződik.
Nem tudom, hogy magyarázzam másképp, remélem tiszta :D.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.04.03. 18:57:32

akkor úgy néz ki, hogy a 18 éven aluliakat nem csak az átigazolási időszakban lehet adni-venni?
Halilovics miatt kérdezem.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2014.04.03. 18:52:35

üdv. hát ezt az egész cirkuszt én egy nagy viccnek tartom. ennyi erővel az összes európai topcsapatot meg lehet büntetni (főleg az angolokat mert nekik mániájuk a 16 éves gyerekek igazolása), kezdhetnénk az Arsenalal ahol szinte az összes játékosukat 15-16 éves korukba igazolták, de lehet folytatni a MU-val, a Chelseavel és így tovább. nem értem (és kicsit tényleg én is furcsának tartom) h mért mindig minket találnak meg ezek az ügyek. mert Neymar ügybe nem tudok nyilatkozni mert azt az elnökség csinálta (ha csinálta), de ez az ifi játékosok körüli balhé tényleg egy vicc. nekem be ne meséljék már h más csapatot nem találnak meg ilyennel, hát franciákhoz évente több száz gyerek kerül az afrikai régióból és állítom ezeknek a háromnegyedének nem tiszta a szerződése. nálunk meg világhírű az utánpótlás és tudják h itt törődnek a gyerekek tanításával és az egészségével is és mégis velünk b@sznak ki, EZ EGY NAGY VICC!!!!!!!!!
mvik
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7432
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.03. 18:38:28

Én azért állok kicsit értetlenül a dolgok előtt, mert nem értem miért pont most vizsgálják/vizsgálták ezt az ügyet. Ha mondjuk májusban/júniusban, amikor közeledik az átigazolási szezon, vagy télen, akkor megérteném, de így egy kicsit furcsa, főleg 5 évre visszamenően, tehát nem is egy elnök regnálását vizsgálva.
Az egyetlen ami így eszembe jut, hogy talán Halilovic leigazolása lehet a bomba. Elég nagy port kavart és elég sok klub próbálta megszerezni, talán emiatt kezdhettek vizsgálódni, de igazán fogalmam sincs.
Lehet hogy én siklottam el valami felett, de a FIFA sem indokolta semmivel.
Arra hivatkozva pedig, hogy ezzel ismét a kiskluboknak ártunk pofátlanság. Nem inkább az a gond nekik, hogy nem tudnak olyan összegeket és olyan fizetéseket kinyögni, amikbe egy minőségi játékos fáj.
Nekik pont ez lehet egy kiút. Találni fiatal tehetségeket, akikkel később erősíthetnek. De lehet én gondolkodok rosszul.

Reust pedig nem kell feltétlenül komolyan venni. Hány játékossal próbáltak már minket összeboronálni. Ebben a szezonban volt szó kb 40-ről.

Amúgy meg akkor sem dől össze a világ, ha nem jön senki. Puyolnak akkor valszeg nem bontják a szerződését és marad ez a felállás. A kp-ba és a támadósorba szerencsére amúgy sem kellett belenyúlkálni, Rafinha és esetleg Deulofeu bőven elég. Persze a legkényesebb poszt ismét nem lenne megoldva, de ez van. Viszont lehet, hogy jövőre már összeállhat egy stabil Piqué-Bartra duó és Mascherano szorulna ki, ez pedig még pozitívum is lehet. Igazán csak a sérüléshullámtól kell félni. Azért nézzük már meg a Realt is. Gyakorlatilag 2 és fél belső védővel nyomták végig a tavalyi és eddig az idei szezont is. A kapusposzt érdekes lesz. Viszont ha jól tudom Pintonak is lejár a szerződése, így ha hosszabbítani sem lehet.... Lesz egy Oierünk és egy Masipunk. Király.

Ezt a Perez meg stb. témát hagyjuk már. Én is frászt tudok kapni amikor a madridisták gyártják az elméleteiket.
Forca Barca!!!!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.04.03. 18:33:28

defender3 írta:Nem tudom miért de olyan érzésem van, h vkinek nagyon szúrjuk a szemét, és így akarja megakadályozni, h jövőre is a BL címre pályázzunk. Ez akkor lenne neki igazán pofára esés ha a fiatalokkal akikkel jelen állás szerint ki kell tölteni a védelmet (meg Stegennel ha jöhet) ott lennénk a jövő évi BL döntőben, mert akkor nem tudom, h mit találnának ki ellenünk.

Azokból, amiket lehet olvasni az jön le, h kb senki nem tudja, h mire terjed ki a büntetés, mert egyszer azt lehet olvasni, h pl Stegen jöhet máskor azt, h nem.

Szerintem ha most nem akkor CAS szinte biztosan megsemmisíti az ítéletet. Amúgy meg ha egy határozatot meghoznak akkor kell, h legyen egy átfutási ideje, amíg elvileg lehetséges az igazolás nem úgy, h ma bejelentem és akkor mától nem is lehet igazolni, mert az nem hagy lehetőséget felkészülni a büntetett félnek.
Szerintem meg ne keressünk ilyen hátteret az ügynél. Ha nem hibázott a vezetőség akkor nem kaphatunk eltiltást, ha meg hibáztunk és lebuktunk akkor viselni kell a következményeket és a vezetőség szépen sorba lemondhat, mert megyei szinten se nagyon hibáznak ilyet és ennyiszer.
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.03. 18:31:59

írja itt a kolléga, hogy barca ellenes kampány. emberek, ez komoly? mert itt akkor a baj nem kevés.

ez a csapat évekig agyonvolt hypeolva, egy rossz szót nem lehetett olvasni a csodabarcáról. most történt néhány tré dolog, messi eltett okosba néhány milliót, neymar igazolása, kizárás, ezeket is vállaljuk már.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.04.03. 18:24:44

Nem tudom miért de olyan érzésem van, h vkinek nagyon szúrjuk a szemét, és így akarja megakadályozni, h jövőre is a BL címre pályázzunk. Ez akkor lenne neki igazán pofára esés ha a fiatalokkal akikkel jelen állás szerint ki kell tölteni a védelmet (meg Stegennel ha jöhet) ott lennénk a jövő évi BL döntőben, mert akkor nem tudom, h mit találnának ki ellenünk.

Azokból, amiket lehet olvasni az jön le, h kb senki nem tudja, h mire terjed ki a büntetés, mert egyszer azt lehet olvasni, h pl Stegen jöhet máskor azt, h nem.

Szerintem ha most nem akkor CAS szinte biztosan megsemmisíti az ítéletet. Amúgy meg ha egy határozatot meghoznak akkor kell, h legyen egy átfutási ideje, amíg elvileg lehetséges az igazolás nem úgy, h ma bejelentem és akkor mától nem is lehet igazolni, mert az nem hagy lehetőséget felkészülni a büntetett félnek.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3960
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.03. 18:17:50

Nagy nehezen csak ráakadtam a szabálytalannak tartott játékosokra.
Ezek szerint 3 dél-koreai, egy francia, egy kameruni és egy nigériai-holland játékossal van gond.

Mindez nem hivatalos, mert a FIFA nem ad ki kommünikét konkrét nevekről.
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.04.03. 18:14:49

csababarca írta:Én sem értem ezt,de gondolom szülőkkel nem bántak úgy ahogy kell,aztán ők kezdeményezték a vizsgálatot.

Reus téma,gondolom akkor Alexis vagy Pedrot akartuk értékesíteni,és az összeget ráfordítani a németre.
Vagy eleve kamu a hír,vagy ezek a pénzkeretek amikről beszélnek csak taktika,nem mondhatják hogy korlátlan pénz van,nehéz lenne így tárgyalni.


Ezeket a madridi kéz,Perez dolgokat hanyagoljuk már,legalább mi ne váljunk nevetségessé.
Küldtek ők már doppingellenőröket is mint utólag kiderült.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.04.03. 18:12:32

albicelesteX írta:Én azt olvastam, hogy nem is adhatunk el játékost illetve szerződést sem lehet hosszabbítani tehát akinek a nyáron lejár a szerződés mint pl. Valdés az megy.

Én ezt már csak azért sem érteném, mert a szerződés hosszabítás független az átigazolási szezontól

Mindenesetre én optimista vagyok, és nem hiszem hogy marad az eltiltás, de azt kell hogy mondjam nekem kicsit sok már a kétes esetünk... :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15451
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.04.03. 18:10:24

Én sem értem ezt,de gondolom szülőkkel nem bántak úgy ahogy kell,aztán ők kezdeményezték a vizsgálatot.

Reus téma,gondolom akkor Alexis vagy Pedrot akartuk értékesíteni,és az összeget ráfordítani a németre.
Vagy eleve kamu a hír,vagy ezek a pénzkeretek amikről beszélnek csak taktika,nem mondhatják hogy korlátlan pénz van,nehéz lenne így tárgyalni.


Ezeket a madridi kéz,Perez dolgokat hanyagoljuk már,legalább mi ne váljunk nevetségessé.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.04.03. 18:08:52

Szerintem itt bolhából csinálnak elefántot. nem lepődnék meg ha esetleg kiderülne hogy Madridból mozgatják a szálakat Neymar miatt. Ha a szerződések hibásak lettek volna annak nem kellett volna előbb kiderülnie? Szerintem igen,itt azért nem stimmel szerintem valami. Jogászok hada dolgozik a csapat mellet és ők se vettek észre semmi szabálytalanságot? Ugye ezt senki sem hisz el? A másik meg az időzítés,pont ilyenkor? Na ne vicceljünk már.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3960
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.03. 18:03:56

Másodjára olvasom a FIFA határozatát, de számomra nem derül ki ebből mi alapján kezdték meg a vizsgálatot ebben az ügyben.
Azt nem gondolnám, hogy vannak ennél a szervezetnél olyan napi rutinfeladatok, mint ez a vizsgálat, majd ennek során hirtelen fény derült erre a turpisságra itt nálunk.

Az sem teljesen világos, hogy most mi az amit megszegtünk? Az unión kívül levő országokból jött gyerekek szüleinek mikénti Barcelonába jövetele vagy más dolog?

Konkrétan a 19-es cikkely mely pontját szegtük meg és hogyan?
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3960
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.03. 17:47:54

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ir-2326355" target="_blank

Most nem különösebben aktuális, de kíváncsi vagyok, honnan lett volna pénz erre az igazolásra, ha kapus és középső védő volt a prioritás?
Válasz küldése