Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.06. 21:56:40

Reus-nak valszeg bokaszalag szakadása lett kb 20 perce, szóval le lehet róla szállni a pletykákkal 8)
94:39 6 - 1
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.06.06. 21:50:54

Mindenki jól járna ha Xavi menne Cesc helyett. :( Örülök, Rakiticnek, de így hogy Cesc megy és nem Xavi szerintem gyengült a kp. Max ha hozzávesszük Rafinha-t is akkor jó a dolog.
A horvát jó kis playa, de képességben közelébe sem ér Cesc-nek....
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.06. 21:49:03

Subinho írta:egyébként ha már (úgy néz ki) megy Cesc Londonba, akkor miért nem vonjuk bele az üzletbe Ramirest (27 éves)??? Fiatal, ügyes és biztos lejjebb van az ára, mint Cesc-é... Ezen kívül elhozható lenne sztem nem drágán Diego (29 éves) Wolfsburgból (Atletiben csak kölcsönben volt), bírja a padot, jó csere lehetne, nem ügyetlen játékos! Ezzel a kp. megoldva úgy kb. Cesc árából. Iniesta/Diego, ill. Xavi/Ramires leosztásban...
Visszajött kölcsönből most Rafinha, és 99%, hogy Rakiticet is leigazoljuk, minek kéne melléjük még Ramires meg Diego?

Amúgy csak abban az esetben jön még középpályás a Horváton kívül szerintem, ha Xavi is esetleg távozik Cesc mellett, de erre nagyon kevés esélyt látok..
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.06. 21:42:08

Most láthatjuk azért, hogy Thiago Silva se annyira fantasztikus mint sokan gondolják. Most is a Szerbek ellen már volt vagy 3 hibája és az egyikből simán gól lehetett volna.

Bravo biztosan jön? Én a 10 + j. Dos Santos ajánlatot érte nem hogy jónak nem nevezném, hanem egyszerűen borzalmas egy 3-4 millióra taksált kapusért.

Milyen ominózus képről beszéltek kivel kapcsolatban? Ibra - Pique? :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2014.06.06. 21:52:40-kor.
94:39 6 - 1
A.Iniesta8
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.06.06. 10:04:44

2014.06.06. 21:22:26

Gianluca Di Marzio @DiMarzio · 2 h
Yes, @cesc4official is very close to @chelseafc :(
egyik leghitelesebb forrás
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.06. 21:16:03

egyébként ha már (úgy néz ki) megy Cesc Londonba, akkor miért nem vonjuk bele az üzletbe Ramirest (27 éves)??? Fiatal, ügyes és biztos lejjebb van az ára, mint Cesc-é... Ezen kívül elhozható lenne sztem nem drágán Diego (29 éves) Wolfsburgból (Atletiben csak kölcsönben volt), bírja a padot, jó csere lehetne, nem ügyetlen játékos! Ezzel a kp. megoldva úgy kb. Cesc árából. Iniesta/Diego, ill. Xavi/Ramires leosztásban...
egyre valószínűbb Alves távozása is. nem értem, miért nem tettünk ajánlatot sem Van der Wiel-re, sem Danilo-ra??? Cuadrado-t meg hagyjuk már....
a Marquinhos sztori meg húzódik, mint a rétestészta... legalább 2-3 vasat kéne a tűzben tartani, azaz ha nem megy a Marquinhos üzlet, hajrá Benatia, vagy Mangala! de valaki jöjjön! személy szerint Benatiának örülnék, mert őt láttam játszani, nagyon magabiztos, másik 2 meg csak a youtube alapján... :)
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.06.06. 21:04:34

De nagyon sajnálom,hogy 36 millióért nem hoztuk el azt a 19 éves gyereket! :mrgreen:
Már fel is ment a kivásárlási ára 42 millióra!Az évszázad vicce! :lol:
Thiago Silvat meg Hummelst el lehetne hozni kb 40millióból!
Rakiticnek meg örülök,18 millióért meg ajándék!
Nem sajnálom,hogy elmegy Fabregas (csak azt,hogy 40 alatt) mert sokkal több alibi meccse volt mint jól sikerült.Ráadásul ha a Barca szurkolók a Camp Nouban kifütyülik akkor csak ők is érzik ezt! :)
Stegen (10)+Bravo(10)+ Rakitic (18), eddig nem is igazolt rosszul a vezetőség.Remélem ezt az irányvonalat folytatva hozunk 1-2 jó védőt is. [-o<
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.06. 20:53:41

laporta nagy igazolásainak egyike :lol:

nem volt ő rossz játékos, de az esélyt (akárcsak afellay) soha nem kapta meg. igazából foglamam nincs a mai napig h minek igazolták le.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.06. 20:45:18

VictorValdes19 írta:
blaugrana99 írta:Azt mondjátok hogy meleg a pite? Láttam én is azt az ominózus képet. :)
Megnéztem én is az esetet. Hát nem egy ilyet láttam már pályán. Azt hittem, hogy lesifotósok, utca, stb.
Csak akkor rendesen legyen játszatva is, ne úgy bánjon vele a klub, mint Hlebbel. Pedig Ő is milyen jó kis spíler volt.

nem tudom, miért tűnt el az előző hsz-om....
Hát nem is tudom,az Arsenálban jó volt ,na de nálunk??
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.06. 20:42:19

Piquenbauer írta:
Nervo írta:Közben pedig C.Bravoval is sikerült megállapodnunk 10 millió és j.dos santos játékjogának a fejében. :)
Így legalább az egyik töltelék emberünket már sikerült elpasszolnunk. Most pedig, hogy meg van a két kapus, és Rakitic is jött, talán végre védőt is néznek majd Zubiék. (Cescet pedig sajnálom, ha távozik, a vezetőség pedig ....)
Santos gyerek még nem bólintott rá a dologra. Nem is csodálom.Elég éles váltás ez számára akkor is ha nálunk alig játszott.
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.06. 20:37:06

albicelesteX írta:Cesc meg egyre távolabb...Hát én nem örülök ennek...Főleg azok után ahogy visszahoztuk...Vajúdtunk vele itt évekig mire sikerült egy csomó pénzért most meg lelép...Igazából nem értem se Őt se a vezetőséget...Szerintem Ő is gyorsan feladja ezt az egészet és annak is oka van hogy betalálta a közönség is....Mindenesetre én annyit mondanék neki is meg a vezetőségnek is főleg az elnöknek meg Zubizareta úrnak hogy menjenek a jó ...........-ba.
Van igazság bőven abban amit írsz. Tata is bőven benne van a dologban ,nem az ő posztján játszatta elég sokszor.És tényleg évekig kapartunk érte,és most ez lett a dologból. Én sok sikert kívánok neki a cselszkinél.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2014.06.06. 20:32:25

blaugrana99 írta:Azt mondjátok hogy meleg a pite? Láttam én is azt az ominózus képet. :)
Megnéztem én is az esetet. Hát nem egy ilyet láttam már pályán. Azt hittem, hogy lesifotósok, utca, stb.
Csak akkor rendesen legyen játszatva is, ne úgy bánjon vele a klub, mint Hlebbel. Pedig Ő is milyen jó kis spíler volt.

nem tudom, miért tűnt el az előző hsz-om....
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.06. 20:06:30

Laporte hosszabbított.
Így biztos nem jön már hozzánk, én örülök neki, tehetséges, de lassú védő, nekünk most nem rá lenne szükségünk.

ALVES: "PSG IS A REAL ALTERNATIVE FOR ME"
Ez is jó hír, így akkor tényleg bele lehet(ne) vonni a Marquinhos üzletbe. Ha már így felpörögtek az események - Rakitic, Bravo(?) -, akkor remélem, hogy a kis Brazil ügyét is lerendezzük a napokban. Jó lenne már hivatalos bejelentést hallani róla.

u.i.: WhoScored alapján csináltam egy táblázatot, Cesc-Xavi-Ini-Rafinha-Rakitic-Koke(-Busi) idei Spanyol bajnoki szezonjáról. Sokmindent nem lehet levonni belőle, max annyit, hogy Rafinhával, és Rakiticcel nagy eséllyel javulni fog a középpályás védekezésünk. De gondoltam azért belinkelem, hátha titeket is érdekel.. :)
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.06.06. 20:00:29

Messithebest írta:Én örülök a Cesc-Rakitic cserének, mert amíg Rakitic meghal a pályán, rengeteg jó labdát ad, jól lő és hasonlók, addig Cescnek max 10 jó meccse volt itt 3 év alatt, nem neki való a Barca szerintem, neki olyan csapat való ahol ő a vezér, mint az Arsenalban volt.. (mellesleg szerintem ezért fog befürödni a Chelseavel is ha odamegy.)

A Chelseaben Mourinho tönkretenné, ebben biztos vagyok, lásd Mata.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.06.06. 19:54:09

Én örülök a Cesc-Rakitic cserének, mert amíg Rakitic meghal a pályán, rengeteg jó labdát ad, jól lő és hasonlók, addig Cescnek max 10 jó meccse volt itt 3 év alatt, nem neki való a Barca szerintem, neki olyan csapat való ahol ő a vezér, mint az Arsenalban volt.. (mellesleg szerintem ezért fog befürödni a Chelseavel is ha odamegy.)
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2014.06.06. 19:42:42

Nervo írta:Közben pedig C.Bravoval is sikerült megállapodnunk 10 millió és j.dos santos játékjogának a fejében. :)
Így legalább az egyik töltelék emberünket már sikerült elpasszolnunk. Most pedig, hogy meg van a két kapus, és Rakitic is jött, talán végre védőt is néznek majd Zubiék. (Cescet pedig sajnálom, ha távozik, a vezetőség pedig ....)
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.06.06. 19:34:58

Megy az asszony után Londonba. Nincs ezzel semmi baj. Nem váltotta meg a világot, inkább szidta a társaság, mintsem elismerte a teljesítményét. Ősszel jó volt, tavaszra a csapattal együtt kipukkadt állandó jelleggel. Nem fekszik neki a barca stílusa, ez van, el kell engedni.

Nagyon kedvemre való a játéka, jó lenne újra az igazi fabregast látni a pályán. egyébként ha a chelseahez megy, mocskosul megerősítjük jo5é csapatát. játéktudás alapján kb 55-60 milliós játékossal erősítenek. nagyon kevés ilyen képességű játékos van a pályákon. top3as a maga posztján. nagy kár, hogy mi más rendszerben játszunk...
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2014.06.06. 19:17:21

Cesc meg egyre távolabb...Hát én nem örülök ennek...Főleg azok után ahogy visszahoztuk...Vajúdtunk vele itt évekig mire sikerült egy csomó pénzért most meg lelép...Igazából nem értem se Őt se a vezetőséget...Szerintem Ő is gyorsan feladja ezt az egészet és annak is oka van hogy betalálta a közönség is....Mindenesetre én annyit mondanék neki is meg a vezetőségnek is főleg az elnöknek meg Zubizareta úrnak hogy menjenek a jó ...........-ba.
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.06.06. 18:22:17

Én örülök Rakiticnek. Ha jól emlékszem már korábbi években is felvetődött a neve. Amikor láttam játszani tetszett. Harcos, sokat futó és ütköző játékos.
Korábban is azt vallottam, hogy aki azt gondolja, hogy 1-2 védővel meg 2 kapussal, esteleg egy magasabb centerrel rendben leszünk, az el van tévedve. Itt komolyabb változások kellenek, mert lehet itt b.szogatni védelmet, de nem csak ott volt gondunk. Én középpályán éreztem a legnagyobb hiányt idén, mert sem védekezésben, sem támadásban nem voltunk ott hatékonyak. Csak a labdabirtoklás ment.
Szerintem Rafinha, Rakitic jó igazolások. Gondolom marad Ini és Busi. Xavi és Cesc sorsa kérdéses. Cesct sajnálom, de itt neki nem termett babár az öreg mellett. Xavi meg nem bánnám, ha elmenne az arab világba, vagy max maradna cserének. De bármennyire is fáj, itt bele kellett nyúlni a keretbe, mert a középpályát nem oldotta volna meg a Xavi - Cesc csere. Én örülnék, ha egy agresszívabb, ütközősebb középpályánk lenne, ahol az újak sem ügyetlenek, de Ini és Busi szolgáltatja az eleganciát. Egy Koke nem lenne még rossz, bár igen drága, de szerintem nem hangzana rosszul a Iniesta/Rafinha - Busi/Masc - Koke/Rakitic középpálya.
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2014.06.06. 18:21:03

visca el barca írta:aztán az is lehet h xavi is elmegy a new york fc nyugdíjas klubba és az ő helyére hozták. ki tudja...

Bár úgy lenne barátom!! Nagyon remélem h úgy tudjuk hozni a srácot h Cesc marad. De miért nem igazolunk már jobbhátvédet és középhátvédet??
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.06.06. 18:05:06

http://barcanoticias.blog.hu/2014/06/06 ... an_rakitic" target="_blank
Topicot neki. :lol: :lol: Közben pedig C.Bravoval is sikerült megállapodnunk 10 millió és j.dos santos játékjogának a fejében. :)
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.06. 17:45:22

aztán az is lehet h xavi is elmegy a new york fc nyugdíjas klubba és az ő helyére hozták. ki tudja...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.06.06. 17:39:26

én csak azért nem tudom mennyire örüljek rakiticnek, mert alapból örülnék neki, de annak meg annyira nem, hogy fabregas távozzon. márpedig ez valószínűleg ezzel fog járni. mindenesetre a bede márton mondta azt nem is olyan rég róla, hogy rakitic a világ legjobb középpályása azok közül, akik nem nagycsapatban játszanak. és ezzel egyet is értek.

mindenesetre tök izgalmas igazolás :D
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.06.06. 17:33:22

Nagyon örülök Rakiticnek. Jó játékos, nem csillagászati összegért és a Ligából. Végre kezdünk megint rászokni arra, hogy körbe lehet nézni a saját bajnokságban is. Sevilla-i srácokkal eddig nem lőttünk mellé, biztos vagyok benne, hogy folytatódik ez a sorozat. Lett nekünk is egy Modricunk. :D Hajtzós ember, labdával is nagyon képzett, sokat mozog igazi csapatembernek tűnik, ilyenekre meg mindig szükség van. Ennyi pénzért meg "ajándék". Akármennyire siránkozunk itt jobbra-balra eddig remekül sikerült igazolni mind Stgene mind Raktic ár-érték arányban kiváló igazolás. Lassan járj tovább érsz, van még bőven az átigazolásokból, nem kell elkapkodni. Koke nekem nagy álmom lenne, de ő viszont iszonyat drága, pedig a pali érzésem szerint annyira a mi játékstílusunkba van kitalálva, hogy Massisás srácokon kívül ilyet ritkán látni. Intelligens, nem szórja el a labdákat, remekül mozgatja a csapatát, nagyon jó kiugratásai vannak, higgadt. Viszont csilliókért nem szabad elhozni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.06. 16:52:14

frost86 írta: Köszi
Itt a második http://www.lavanguardia.com/deportes/fu" target="_blank ... barca.html
Ebbe meg arról írnak, hogy Marquinhos rosszul érezte magát úgy, hogy Thiago Silva és Alex játszottak előtte szinte végig, és habár elment Alex a Milanba, most ment David Luiz helyette, úgyhogy hasonló lenne a szitu. Viszont így, hogy Alex elment ez -1 védő a Franciáknak, ami miatt nem akarnák eladni Marquinhost feltétlenül.. De ha Mexes megy a PSG-be, akkor Marquinhos előtt is szabad lesz az út. Legalábbis a google fordítóból ezt sikerült kisilabizálnom.
Válasz küldése