Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.06.07. 10:50:58

Hm, szerintem őt egy normális egyezkedéssel olcsóbban is el lehetett volna hozni,de mindegy, nem érdekel, kellett egy védő minimum.
Még egy kéne szerintem, illetve egy jobb bekk, aki tényleg tud védekezni. (nem Cuadrado)

Persze még mindig csak pletykák ezek, nagyon sajnálom,hogy Benatia-ról már nem szólnak hírek, Mangalaról nem is beszélve. Jövőre szerintem elviszi a Madrid,vagy a Chelsea...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.07. 10:47:15

palesz77 írta:Marquinhos is a Barcelonáé.
A 'Sport' szerint megvan - de azért nem lennék még olyan biztos benne. Az árat sokallom, de sajnos valami hasonlóra számítottam. Azzal vigasztalom magam, hogy a Real is nagyon sokat fizetett Ramosért anno, mégse bánja már senki szerintem.. "Fizikai szempontból" jó hogy ő jött, nem alacsony, gyors, Pique mellé passzolni fog szerintem. Egyedül a kora ami aggasztó, de remélhetőleg hamar felnő fejben a feladathoz.
Azért az érdekes, hogy 3x annyit ér, mint Alves... kicsit azért ezt sokallom... megint "jó" üzlet anyagilag....
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.07. 10:25:53

palesz77 írta:
Subinho írta:egyébként ha már (úgy néz ki) megy Cesc Londonba, akkor miért nem vonjuk bele az üzletbe Ramirest (27 éves)??? Fiatal, ügyes és biztos lejjebb van az ára, mint Cesc-é... Ezen kívül elhozható lenne sztem nem drágán Diego (29 éves) Wolfsburgból (Atletiben csak kölcsönben volt), bírja a padot, jó csere lehetne, nem ügyetlen játékos! Ezzel a kp. megoldva úgy kb. Cesc árából. Iniesta/Diego, ill. Xavi/Ramires leosztásban...
Visszajött kölcsönből most Rafinha, és 99%, hogy Rakiticet is leigazoljuk, minek kéne melléjük még Ramires meg Diego?

Amúgy csak abban az esetben jön még középpályás a Horváton kívül szerintem, ha Xavi is esetleg távozik Cesc mellett, de erre nagyon kevés esélyt látok..
Rakitic pletyka jelenleg, akár a Cesc és Chelsea.... ezért írtam HA... de sajnos úgysem lesz ez..
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.06.07. 10:18:30

Felőlem jöjjön Marquinhos, ezt már mondtam, de ez nem elég.

Kell egy vezér a védelembe!

UI: Maschot pedig könyörgöm, adjuk már el. Mindenki jobban jár így
A Fifa egy szégyen
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.07. 10:13:10

Marquinhos is a Barcelonáé.
A 'Sport' szerint megvan - de azért nem lennék még olyan biztos benne. Az árat sokallom, de sajnos valami hasonlóra számítottam. Azzal vigasztalom magam, hogy a Real is nagyon sokat fizetett Ramosért anno, mégse bánja már senki szerintem.. "Fizikai szempontból" jó hogy ő jött, nem alacsony, gyors, Pique mellé passzolni fog szerintem. Egyedül a kora ami aggasztó, de remélhetőleg hamar felnő fejben a feladathoz.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.07. 06:36:16

Tobias88 írta:Reus-nak valszeg bokaszalag szakadása lett kb 20 perce, szóval le lehet róla szállni a pletykákkal 8)
Normális áron meg lehetne venni sérülten Reust és Gündogant - nem alapkérdés, hogy a szezonnyitóig rendbejöjjenek.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.07. 01:31:29

Sanama írta:Barcelona and PSG have started talks on transfer of right back Dani Alves (31). Could be part of deal on PSG defender Marquinhos (20). [as]
Barcelona will start talks with Fiorentina on Juan Cuadrado (26) now that Udinese agreed to sell their 50% share to Fiorentina. [elesportiu]
Barcelona winger Pedro (26) has offers from several English teams. One of them would be Arsenal. [rac1]
Az első jó hír, remélem azt vetíti előre, hogy még a VB előtt megtörténik a "csere" a 2 klub közt.
A második remélem kacsa. Az 'elesportiu' mennyire hiteles lap? Csak mert ma a 'Sport' pont azt hozta le, hogy Cuadrado már kikerült a képből, valahogy az jobban tetszett..
A Pedros hírnek meg szintén örülök, ha valaki adna érte 20-25-öt még a bőröndjét is bepakolnám.. :D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.07. 00:58:19

Reus megsérült, nem megy a VB-re.
Nem túl együttérző gondolat, de így az ára legalább biztos nem megy majd feljebb, ha meg akarjuk venni.

Rakitic jövő héten eshet át az orvosi vizsgálatokon Brazíliában, és ezzel párhuzamosan a Fabregas transzfer is lezárulhat, sajnos.

Barcelona and PSG have started talks on transfer of right back Dani Alves (31). Could be part of deal on PSG defender Marquinhos (20). [as]
Barcelona will start talks with Fiorentina on Juan Cuadrado (26) now that Udinese agreed to sell their 50% share to Fiorentina. [elesportiu]
Dortmund centre back Mats Hummels (25) seems to have been ruled out by Barcelona because of the two ankle injuries he had this season. [md]
Barcelona winger Pedro (26) has offers from several English teams. One of them would be Arsenal. [rac1]

Laporte meg közben hosszabbított a Bilbao-val.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.06.06. 23:30:17

blaugrana99 írta:
albicelesteX írta:Cesc meg egyre távolabb...Hát én nem örülök ennek...Főleg azok után ahogy visszahoztuk...Vajúdtunk vele itt évekig mire sikerült egy csomó pénzért most meg lelép...Igazából nem értem se Őt se a vezetőséget...Szerintem Ő is gyorsan feladja ezt az egészet és annak is oka van hogy betalálta a közönség is....Mindenesetre én annyit mondanék neki is meg a vezetőségnek is főleg az elnöknek meg Zubizareta úrnak hogy menjenek a jó ...........-ba.
Van igazság bőven abban amit írsz. Tata is bőven benne van a dologban ,nem az ő posztján játszatta elég sokszor.És tényleg évekig kapartunk érte,és most ez lett a dologból. Én sok sikert kívánok neki a cselszkinél.
Tata benne van ? Miért szerinted hol játszatta volna , ha Xavi játszott ? Én még azt is kinézem , hogy a vezetőség rakta össze a kezdőcsapatot. Vagy Martinonak biztos megmondták , ha nem Xavit játszatod mehetsz a rákba.
Martino pont , hogy szerette Fabregast , és mindig is próbálta játszatni. Volt , hogy úgy rakta össze a kezdőt , hogy Iniestat tolta föl és Fabre ment a helyére. És ekkora Neymar és PEdro nem játszott... Még ezt is beáldozta , hogy Fabregas a pályán legyen. Szerinted az milyen lett volna ha Xavi egész évben padozik... ? Nekünk persze jó , mert akkor Fabre irányította volna a csapatot , de a vezetőség tuti nem hagyta volna. És ahhoz képest , hogy Fabre nem nyújtott jó teljesítményt idén , még így is neki volt a legjobb statja kp-sek közül , ez azért elárulja , hogy milyen is lehet ha fullos formában van és még a lehetőséget is megkapja.
Mikor Messi sérült volt , akkor is őt tolta fel a helyére , ahelyett , hogy Pedrot játszatta volna. Szerintem Fabre igen is sokat köszönhet Tatanak , ilyen szezonja se lenne.

Mondjuk arra kíváncsi lennék hogy érezne Iniesta ha Puyol , Valdes , Fabre után Xavi is otthagyná a csapatot. Ez az idő egyszer várható volt h eljön , de nem gyengén lehet sz*r érzés.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.06.06. 22:00:21

Tobias88 írta:Reus-nak valszeg bokaszalag szakadása lett kb 20 perce, szóval le lehet róla szállni a pletykákkal 8)
:D Reus, Ribéry egy nap alatt, Falcao, Ibra nem is megy, Benteke, Costa lehet, Ronaldonak is fáj a térde. A brazilok közül viszont még ha jól tudom senki nem sérült meg, szerintem a helyi sámánok megátkozták a többieket. Túl sok már a kimaradó, és valami azt súgja, hogy még valakit kihagytam...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.06. 21:56:40

Reus-nak valszeg bokaszalag szakadása lett kb 20 perce, szóval le lehet róla szállni a pletykákkal 8)
94:39 6 - 1
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.06.06. 21:50:54

Mindenki jól járna ha Xavi menne Cesc helyett. :( Örülök, Rakiticnek, de így hogy Cesc megy és nem Xavi szerintem gyengült a kp. Max ha hozzávesszük Rafinha-t is akkor jó a dolog.
A horvát jó kis playa, de képességben közelébe sem ér Cesc-nek....
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.06. 21:49:03

Subinho írta:egyébként ha már (úgy néz ki) megy Cesc Londonba, akkor miért nem vonjuk bele az üzletbe Ramirest (27 éves)??? Fiatal, ügyes és biztos lejjebb van az ára, mint Cesc-é... Ezen kívül elhozható lenne sztem nem drágán Diego (29 éves) Wolfsburgból (Atletiben csak kölcsönben volt), bírja a padot, jó csere lehetne, nem ügyetlen játékos! Ezzel a kp. megoldva úgy kb. Cesc árából. Iniesta/Diego, ill. Xavi/Ramires leosztásban...
Visszajött kölcsönből most Rafinha, és 99%, hogy Rakiticet is leigazoljuk, minek kéne melléjük még Ramires meg Diego?

Amúgy csak abban az esetben jön még középpályás a Horváton kívül szerintem, ha Xavi is esetleg távozik Cesc mellett, de erre nagyon kevés esélyt látok..
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.06. 21:42:08

Most láthatjuk azért, hogy Thiago Silva se annyira fantasztikus mint sokan gondolják. Most is a Szerbek ellen már volt vagy 3 hibája és az egyikből simán gól lehetett volna.

Bravo biztosan jön? Én a 10 + j. Dos Santos ajánlatot érte nem hogy jónak nem nevezném, hanem egyszerűen borzalmas egy 3-4 millióra taksált kapusért.

Milyen ominózus képről beszéltek kivel kapcsolatban? Ibra - Pique? :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2014.06.06. 21:52:40-kor.
94:39 6 - 1
A.Iniesta8
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.06.06. 10:04:44

2014.06.06. 21:22:26

Gianluca Di Marzio @DiMarzio · 2 h
Yes, @cesc4official is very close to @chelseafc :(
egyik leghitelesebb forrás
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.06. 21:16:03

egyébként ha már (úgy néz ki) megy Cesc Londonba, akkor miért nem vonjuk bele az üzletbe Ramirest (27 éves)??? Fiatal, ügyes és biztos lejjebb van az ára, mint Cesc-é... Ezen kívül elhozható lenne sztem nem drágán Diego (29 éves) Wolfsburgból (Atletiben csak kölcsönben volt), bírja a padot, jó csere lehetne, nem ügyetlen játékos! Ezzel a kp. megoldva úgy kb. Cesc árából. Iniesta/Diego, ill. Xavi/Ramires leosztásban...
egyre valószínűbb Alves távozása is. nem értem, miért nem tettünk ajánlatot sem Van der Wiel-re, sem Danilo-ra??? Cuadrado-t meg hagyjuk már....
a Marquinhos sztori meg húzódik, mint a rétestészta... legalább 2-3 vasat kéne a tűzben tartani, azaz ha nem megy a Marquinhos üzlet, hajrá Benatia, vagy Mangala! de valaki jöjjön! személy szerint Benatiának örülnék, mert őt láttam játszani, nagyon magabiztos, másik 2 meg csak a youtube alapján... :)
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.06.06. 21:04:34

De nagyon sajnálom,hogy 36 millióért nem hoztuk el azt a 19 éves gyereket! :mrgreen:
Már fel is ment a kivásárlási ára 42 millióra!Az évszázad vicce! :lol:
Thiago Silvat meg Hummelst el lehetne hozni kb 40millióból!
Rakiticnek meg örülök,18 millióért meg ajándék!
Nem sajnálom,hogy elmegy Fabregas (csak azt,hogy 40 alatt) mert sokkal több alibi meccse volt mint jól sikerült.Ráadásul ha a Barca szurkolók a Camp Nouban kifütyülik akkor csak ők is érzik ezt! :)
Stegen (10)+Bravo(10)+ Rakitic (18), eddig nem is igazolt rosszul a vezetőség.Remélem ezt az irányvonalat folytatva hozunk 1-2 jó védőt is. [-o<
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.06. 20:53:41

laporta nagy igazolásainak egyike :lol:

nem volt ő rossz játékos, de az esélyt (akárcsak afellay) soha nem kapta meg. igazából foglamam nincs a mai napig h minek igazolták le.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.06. 20:45:18

VictorValdes19 írta:
blaugrana99 írta:Azt mondjátok hogy meleg a pite? Láttam én is azt az ominózus képet. :)
Megnéztem én is az esetet. Hát nem egy ilyet láttam már pályán. Azt hittem, hogy lesifotósok, utca, stb.
Csak akkor rendesen legyen játszatva is, ne úgy bánjon vele a klub, mint Hlebbel. Pedig Ő is milyen jó kis spíler volt.

nem tudom, miért tűnt el az előző hsz-om....
Hát nem is tudom,az Arsenálban jó volt ,na de nálunk??
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.06. 20:42:19

Piquenbauer írta:
Nervo írta:Közben pedig C.Bravoval is sikerült megállapodnunk 10 millió és j.dos santos játékjogának a fejében. :)
Így legalább az egyik töltelék emberünket már sikerült elpasszolnunk. Most pedig, hogy meg van a két kapus, és Rakitic is jött, talán végre védőt is néznek majd Zubiék. (Cescet pedig sajnálom, ha távozik, a vezetőség pedig ....)
Santos gyerek még nem bólintott rá a dologra. Nem is csodálom.Elég éles váltás ez számára akkor is ha nálunk alig játszott.
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.06. 20:37:06

albicelesteX írta:Cesc meg egyre távolabb...Hát én nem örülök ennek...Főleg azok után ahogy visszahoztuk...Vajúdtunk vele itt évekig mire sikerült egy csomó pénzért most meg lelép...Igazából nem értem se Őt se a vezetőséget...Szerintem Ő is gyorsan feladja ezt az egészet és annak is oka van hogy betalálta a közönség is....Mindenesetre én annyit mondanék neki is meg a vezetőségnek is főleg az elnöknek meg Zubizareta úrnak hogy menjenek a jó ...........-ba.
Van igazság bőven abban amit írsz. Tata is bőven benne van a dologban ,nem az ő posztján játszatta elég sokszor.És tényleg évekig kapartunk érte,és most ez lett a dologból. Én sok sikert kívánok neki a cselszkinél.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2014.06.06. 20:32:25

blaugrana99 írta:Azt mondjátok hogy meleg a pite? Láttam én is azt az ominózus képet. :)
Megnéztem én is az esetet. Hát nem egy ilyet láttam már pályán. Azt hittem, hogy lesifotósok, utca, stb.
Csak akkor rendesen legyen játszatva is, ne úgy bánjon vele a klub, mint Hlebbel. Pedig Ő is milyen jó kis spíler volt.

nem tudom, miért tűnt el az előző hsz-om....
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.06. 20:06:30

Laporte hosszabbított.
Így biztos nem jön már hozzánk, én örülök neki, tehetséges, de lassú védő, nekünk most nem rá lenne szükségünk.

ALVES: "PSG IS A REAL ALTERNATIVE FOR ME"
Ez is jó hír, így akkor tényleg bele lehet(ne) vonni a Marquinhos üzletbe. Ha már így felpörögtek az események - Rakitic, Bravo(?) -, akkor remélem, hogy a kis Brazil ügyét is lerendezzük a napokban. Jó lenne már hivatalos bejelentést hallani róla.

u.i.: WhoScored alapján csináltam egy táblázatot, Cesc-Xavi-Ini-Rafinha-Rakitic-Koke(-Busi) idei Spanyol bajnoki szezonjáról. Sokmindent nem lehet levonni belőle, max annyit, hogy Rafinhával, és Rakiticcel nagy eséllyel javulni fog a középpályás védekezésünk. De gondoltam azért belinkelem, hátha titeket is érdekel.. :)
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.06.06. 20:00:29

Messithebest írta:Én örülök a Cesc-Rakitic cserének, mert amíg Rakitic meghal a pályán, rengeteg jó labdát ad, jól lő és hasonlók, addig Cescnek max 10 jó meccse volt itt 3 év alatt, nem neki való a Barca szerintem, neki olyan csapat való ahol ő a vezér, mint az Arsenalban volt.. (mellesleg szerintem ezért fog befürödni a Chelseavel is ha odamegy.)

A Chelseaben Mourinho tönkretenné, ebben biztos vagyok, lásd Mata.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.06.06. 19:54:09

Én örülök a Cesc-Rakitic cserének, mert amíg Rakitic meghal a pályán, rengeteg jó labdát ad, jól lő és hasonlók, addig Cescnek max 10 jó meccse volt itt 3 év alatt, nem neki való a Barca szerintem, neki olyan csapat való ahol ő a vezér, mint az Arsenalban volt.. (mellesleg szerintem ezért fog befürödni a Chelseavel is ha odamegy.)
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Válasz küldése