Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.15. 21:58:24

visca el barca írta:majd meggyőzik puyolt, hogy maradjon még 1 évet, a nyarat uis végigpihente... :lol:
Igen, + marad Xavi is, és akkor minden maradhat a régiben, csak Fabregas helyett Rakitic padozik, Alexis helyett meg Suarez lesz a jobbszélső. :mrgreen:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.07.15. 21:54:50

Ó nagyszerű! Úgy látom nem ismerünk lehetetlent, tűzön vízen át, de megszerezzük Lütyőt, akarom mondani Matyőt.
Lehet jobban járunk ha minél előbb lenyeljük a békát és csak beletörődünk.

Engem az Alves kérdés is igencsak foglalkoztat, mert ha a belső védő poszt ilyen leküzdhetetlen akadály számunkra már 4. éve, akkor mi lesz a jobb széllel ahol aztán nagyon még választék sincs?
Lehet az lesz a vége, hogy hosszabbítunk vele és Dani marad még 2 évet. Csak akkor kössük a lelkére, hogy egy félidő alatt maximum 5ször lépheti át a felezőt és ugyan ennyiszer adhat is be.

A KP-ról is megkérdezném a fejeseket, hogy ott mi a terv, mert továbbra is harmatos a felhozatal és így akarunk nekivágni 2 szezonnak?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.15. 21:50:20

http://www.hatharom.com/2014/07/15/mier ... -barcelona" target="_blank

Ajánlani tudom mindenkinek, hogy olvassa el. Szóról-szóra adom, ami a cikkben le van írva.
Ez jellemzi ezt az idióta vezetést.
Erxy írta: Valencia defender Mathieu didn't take part in a friendly today because Barcelona informed Valencia they're willing to pay 20M buyout. [cope]
Ez meg már a vicc kategóriába tartozik.
Holnap LE és Zubizarreta sajtótájékoztatót tart. Gondolom majd megmagyarázzák, hogy minden az elképzeléseknek megfelelően alakul.
Remélem azért lesz olyan katalán újságíró, aki megkérdezi, hogy mit szándékoznak tenni a védelem megerősítését illetően, mert az eddigi teljesítményük egy nagy nullával egyenlő.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.15. 21:49:23

majd meggyőzik puyolt, hogy maradjon még 1 évet, a nyarat uis végigpihente... :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.15. 21:48:07

Komolyan mondom nem tudom, hogy mit látnak ezek a nyomorultak Mathieu-ben. :roll: Biztos nem megye 1 szint, de 20 milliónak a felét sem éri meg. Az meg, hogy a fél nyár azzal telik, hogy rohanunk utána és lassan már a 20 milliót is kifizetnénk az az amatőrség legfelsőbb szintje. Amikor Thiago Silva után mentünk érthető volt valahol az, hogy húzódnak a dolgok, mert a világ egyik legjobbjáról volt szó. De hogy Matyinak ennyire ne lenne alternatívája... :roll:

Röhögnék rajta, ha sem Mathieu sem Marquinhos nem jönne össze és be kellene érnünk egy középkategóriás Hummels-Vertonghen párossal. (irónia) :lol:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.07.15. 21:40:28

eddig csak hellyel-közzel vagyok elégedett.

a kapusposzton és a támadósorban egyértelműen erősödtünk.
bravo szerintem van olyan jó kapus, mint vv, mats pedig jobb is lesz szerintem, pintonál pedig mindketten jobbak.
suarez is azért komolyabb, mint alexis, a deulo-tello párharc is egyértelmű számomra.
ezen a két poszton minőségileg és/vagy potenciálban előreléptünk.

a középpálya kérdéses, ha xavi megy, és jön helyette valami pofásabb kkp, akkor azzal is elégedett leszek, annak ellenére is, hogy a rakitic-cesc csere még egyelőre számomra inkább ad aggodalomra okot, mintsem örömre.
busquets,song,rakitic,ini,rafinha + új kkp, nem lenne rossz.

amivel igazán a gondom van, a védelem, egy középső védő a minimum, de alves helyére sem ártana valaki, mert a palit bármennyit is védtem, én is kezdem unni.

a transfermarkt szerint eddig kb 50 millió mínuszban vagyunk.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.15. 21:24:09

Subinho írta:Tegyük már le azt a kuva pénzt Benatiaért és kezdjük meg az előszezont!!! Korábban 40 körül cikkeztek, ez a pénz megvan még, meg kell lennie, mert ha nem, széjjel fog szabni az ideg a Suarez ügy miatt!

Ott már 60 millió körüli összegről beszéltek a végén.
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.15. 21:06:29

Barcelona midfielder Xavi (34) will soon sign a three-year contract worth 6M a year with American team New York City FC. [sport]

Valencia defender Mathieu didn't take part in a friendly today because Barcelona informed Valencia they're willing to pay 20M buyout. [cope]

Tello pedig a klub engedélyével kihagyta a ma esti edzést, mert Portugáliába utazott, hogy lezárja a Portoval a tárgyalásokat. Kölcsönbe kerül oda.
Kép
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2014.07.15. 20:55:37

Tobias88 írta:Hummels + Fazio = 30 + 10 millió. Szerintem ebben kiegyezhetünk. Persze megértem azt is, hogy ők két lomha játékos, de szerintem bőven jobbak lennének mint Mathieu
Szerintem mindenféleképpen jobb lenne őket hozni mind ezt a 30 éves Mathieu, ők még játszhatnak 5-6 vagy akár több szezont is hiszen fiatalok(a franciához képest). Mathieu is tudna játszani ennyit ,de a végére szerintem a játéka leromlana és újra ott lennénk ahol voltunk.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.15. 20:50:53

csababarca írta: Na igen,Busi-Yaya kérdés,szerintem ez volt az a pont,ahol minden elv totál félrement,amikor a teljesítmény kérdését háttérbe toltuk,és beerőltettük a kiskedvencet indokolatlanul a kezdőbe.
Jó,nem rossz Busi,de messze nem egy szint Yayaval,ezt a vak is látja. Meg hogy majd Xavi utódja Busi lesz...atyaég,az ember olyan messze van Xavi szervezőkészségétől,hogy azt le sem lehet írni.

Mindegy,mostmár ez van,kb 16éve nézek focit,de ekkora fatális hibát nem tudok még egyet felhozni,ami ennyire indokolatlan,és felesleges lett volna.
Egy van! Ibra Eto!
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.07.15. 20:41:07

Hummels + Fazio = 30 + 10 millió. Szerintem ebben kiegyezhetünk. Persze megértem azt is, hogy ők két lomha játékos, de szerintem bőven jobbak lennének mint Mathieu
94:39 6 - 1
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.07.15. 20:38:44

jelwaz írta: Nevetséges, hogy mondjuk ahelyett, hogy most Yaya és Alexis játszana a csapatban, Busi-Suarez kettős lesz. Nevetséges.
Na igen,Busi-Yaya kérdés,szerintem ez volt az a pont,ahol minden elv totál félrement,amikor a teljesítmény kérdését háttérbe toltuk,és beerőltettük a kiskedvencet indokolatlanul a kezdőbe.
Jó,nem rossz Busi,de messze nem egy szint Yayaval,ezt a vak is látja. Meg hogy majd Xavi utódja Busi lesz...atyaég,az ember olyan messze van Xavi szervezőkészségétől,hogy azt le sem lehet írni.

Mindegy,mostmár ez van,kb 16éve nézek focit,de ekkora fatális hibát nem tudok még egyet felhozni,ami ennyire indokolatlan,és felesleges lett volna.

Védő nembfog jönni,max Matyő.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.07.15. 20:32:42

Csak fifázás, de szerintetek nem lenne ésszerű a Höwedes - Hummels kettős megvétele?
Hummels alap, viszont Höwedes-ről nem igazán tudok sok mindent, nem nézek Schalke meccseket, illetve a világbajnokok meccsein se nagyon figyeltem, de ha kezdő volt a srác nem lehet rossz. Hummels-el ismerik egymás (Silva-Luiz féle szitu :D ).
Szerintetek? Aztán Piqué-vel mehetne a harc a kezdőtagságért + Bartra.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2014.07.15. 19:51:57

feast4, jelwaz "picit" messze van a madridista léttől...
kicsit radikálisan fogalmazott, de nagy vonalakban egyetértek vele... persze a Peppel kapcsolatos véleményével szemben vannak fenntartásaim, de sokkal szívesebben látnám én is Yayát és Alexist is a csapatban, mint EZT A MOSTANI (vagy akármelyik...) BUSIT vagy vámpuarezt...
ez itt off, de rosellék sikeresen leromboltak mindent, amitől a Barca "nagy" lett Rijkaard-dal és utána Pep első éveiben...

(amúgy szerintem tökéletesen egyértelműnek kellett volna lennie abból a szövegből, hogy barcás, de ez van...)
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.07.15. 19:47:36

Feast4 írta:
danianevem írta:Szóval Martins Indi a Portóba igazolt. Remélhetőleg ez már Mangala érkezésének előfutára. A franciát preferálnám a brazil helyett, meg még egy vezéregyéniség a védelembe és akkor teljesen oké lett az átigazolási szezon.

Ja megy a Citybe! :(
:( Hát akkor remélhetőleg Marquinhos érkezik is majd, nem csak a cikkek alapján. Mondjuk jobban aggaszt, hogy a tapasztaltabb védő már lassan csak Mathieu a listán...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.15. 19:37:48

danianevem írta:http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... ID=HP_BN_2

Szóval Martins Indi a Portóba igazolt. Remélhetőleg ez már Mangala érkezésének előfutára. A franciát preferálnám a brazil helyett, meg még egy vezéregyéniség a védelembe és akkor teljesen oké lett az átigazolási szezon. Bár talán még Danilo is jöhetne Dani Alves helyett...

Ja megy a Citybe! :(
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.15. 19:36:50

jelwaz írta: Ja, bazz, azért kell dobálni magad, mint egy kislány, mert különben belehalsz, mert a bíró nem védi meg a játékosokat... hagyjál már. Amikor a Barca egyértelműen jobb volt a Realnál, odament, elintézte 3-0-ra, és megmutatta mekkora a...? Nem. Tisztességtelenül, vitatható 11-esekkel, lapokkal nyert 1-gyel.
Az idő megszépíti a madridista emlékeket? Hogy volt az az 5-0? Ne haragudj nem vitatkozok veled ha ezt gondolod gondold, de nagyon sok madridfan barátom van és még ők is elismerik, hogy a Pep féle Barca verhetetlen volt évekig. Ez az önmagam dobálom korszak inkább Pep utolsó évét és Vilanova évét jellemezte.És hogy elhagyta a hajót? Olvas sutána a háttérnek ami az ótóbbé években kiderült. Én sem maradtam volna. És két Bl cím meg három bajnoki? A madrid 12 évig nem harapott úgy mint most. Ott ki is nyerte agyon magát? Mert nem nagyon akaródzott játszani jó pár évig már ne haragudj.

Nem vitatkozom veled azt gondolsz amit akarsz, de egyvalamit megjegyeznék hány barcástól hallottad már lejárni a galaktikusokat? A legnagyobb generáció volt? Igen. Volt vitatható meccs? Volt? Erre emlékeznek nem? Nálunk a Pep éra ugyanaz a galaktikus generáció volt. a miénket valahogy mégis minden madridista lejárja? Jó persze tisztelet a kivételnek. Több olyan barátom is van aki elismeri azt hogy az az 5-6 év a mi 5-6 évünk volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2014.07.15. 19:42:28-kor.
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.07.15. 19:33:03

http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... ID=HP_BN_2" target="_blank

Szóval Martins Indi a Portóba igazolt. Remélhetőleg ez már Mangala érkezésének előfutára. A franciát preferálnám a brazil helyett, meg még egy vezéregyéniség a védelembe és akkor teljesen oké lett az átigazolási szezon. Bár talán még Danilo is jöhetne Dani Alves helyett...
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2014.07.15. 19:31:55

üdv. nem értem h a vezetőség mit balf@szkodik ennyit a védő igazolásokkal, komolyan mondom ez egy vicc, van egy rakás jó védő megfizethető áron és nem képesek elhozni 2-t. pl. itt van a Garay 15 millióért vette meg a Zenit és szerintem egy elég jó védő, ilyeneket h a büdös fenébe nem látnak meg ezek a nyomorultak, nyomják itt ezt a Mathieu gyereket, hát ő egy rakás sz@r évről évre firkálja őt az összes csatárunk és akkor ilyet akarnak elhozni. csak egy pár jó védő aki nem is túl drága és jó igazolás lenne: Höwedes, Agger, Skretel, Mangala, Iñigo Martínez, Laporte, Musacchio. ennyi jó védő közül nem igaz h nem tudnak elhozni végre valakit.
mvik
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.15. 19:21:53

barca0000 írta:Én azt mondom ha Mathieu jön akkor jöjjön de végre legalább van 1 védő igazolás!Az biztos hogy az eddig bedobott nevek közül ö a legrosszabb választás fogadni mernék hogy pl: Vlaar se kerülne többe mint a francia.A holland se fiatal de szerintem ö se lenne több mint 20m.Én már csak imádkozni tudok hogy legalább váljon be a francia csoda védő ha már ennyire akarják biztos ennek is van valami oka...

ne jöjjön akkor se! Hozni kéne egy épkézláűb tapasztalt 26-28 éves védőt aki vezér meg egy fiatalt. Nem kel ilyen B megoldás mint ő!
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.15. 19:20:18

csababarca írta:
Feast4 írta:
Ennyi erővel megvehettük volna Besicet apróért. Kb. ugyanannyi értelme lett volna annak az igazolásnak is mint ennek! :|
Több,mert Besicben legalább van valami,ami a focira emlékeztet. Ez a francia láma gyerek meg semmire nem jó, ez még a Gravesen-RM igazolásnál is nevetségesebb lesz.

Amúgy mostmár azt a nyilatkozatot várom,amikor benyögik,hogy ennyi volt,kész a keret. Napok kérdése szerintem.
De jó lenne ha robbana a bomba, Hummels,Verthongen,Mangala pakkból érkezne valaki,akkor hátra tudnék dőlni,még a kp gyengesége ellenére is.
Nekem is ez a nagy félelmem. Elhangzik, hog yennyi volt jó így is a keret és kész. Pedig még legalább 3 játékos elférne. Őszintén szólva 4. kéne még egy kp, két kh meg egy jobbszélső hátvéd.
Kép
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.07.15. 19:01:48

Én azt mondom ha Mathieu jön akkor jöjjön de végre legalább van 1 védő igazolás!Az biztos hogy az eddig bedobott nevek közül ö a legrosszabb választás fogadni mernék hogy pl: Vlaar se kerülne többe mint a francia.A holland se fiatal de szerintem ö se lenne több mint 20m.Én már csak imádkozni tudok hogy legalább váljon be a francia csoda védő ha már ennyire akarják biztos ennek is van valami oka...
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2014.07.15. 18:45:57

azért Pep-et így lehordani, nem semmi. elhagyta a süllyedő hajót mi? utána pontrekord bajnoki cím egy félholt edzővel a végén... na mind1, nem akarok vitatkozni , csak lestem egy jó nagyot Pep és Rosell egymás mellé rakásán....:(
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2014.07.15. 18:35:46

Remélem még elkölt vagy 200 millát a Barca vagy 1,5 játékosra, eladja a saját neveléseit, elkezdik a műesések gyakorlását, és eladja a játékosok homlokát is szponzori felületnek, mert a foci meg a tisztességes küzdés úgysem megy már egy pár éve.

Pep és Rosell sikeresen tönkretették, amitől a Barca Barca volt, most meg igazából Real Madrid 2. Nevetséges, hogy mondjuk ahelyett, hogy most Yaya és Alexis játszana a csapatban, Busi-Suarez kettős lesz. Nevetséges. Suarezzel nem a harapás a baj, nem szép, meg morálisan is megkérdőjelezhető, de Pepe nem különb attól, hogy ő olyan testrészével csinálja ezt, amivel szoktak gólt szerezni, sőt még veszélyesebb is. Az, hogy 88 milla... wazz. Alexis mennyi lett volna?

Morálisan totál lecsúszott ez a csapat, mit csapat, csürhe. Húzták magukkal a szurkolókat is. Ja, bazz, azért kell dobálni magad, mint egy kislány, mert különben belehalsz, mert a bíró nem védi meg a játékosokat... hagyjál már. Amikor a Barca egyértelműen jobb volt a Realnál, odament, elintézte 3-0-ra, és megmutatta mekkora a...? Nem. Tisztességtelenül, vitatható 11-esekkel, lapokkal nyert 1-gyel.

De ja, nem baj, mert ez mesqueunclub, és nálunk saját nevelésűek a játékosok. Und was? Mi a fenét számít az, ha a játékosok 2 bl cím meg 3 bajnoki címtől már jóllaktak, és már nincs kedvük nyerni még egyet, max. majd, ha odaadják, akkor na jó, majd eldöntjük, hogy elfogadjuk-e. Böeee, képmutató és álszent.

Meg, hogy jajj, úgy pityergek, hogy Pep elment, milyen korszakos Barca volt, és blablabla. Álszent és csaló. Remélem egyszer az ő vezetésével fog egy csapat olyat égni, mint a brazilok a németek ellen, csak a spanyolok teljesítményével. Még volt pofája drámázni, hogy hogy elfáradt, de a Barca így-úgy-amúgy örökre. Menjen a búsba, a süllyedő hajót hagyta el és nem volt pofája azt mondani, hogy én ezt az egyet tudom, leáldozóban van, megyek, mert a kövi szezonban akkorát égnék, hogy még a másodosztályban sem engednék játszani a csapatot.

És akkor a realnál vannak a divatdrukkerek... A "hatkupás" barca óta ez nem hiteles egy barcás szájából.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.15. 17:24:19

csababarca írta: Több,mert Besicben legalább van valami,ami a focira emlékeztet. Ez a francia láma gyerek meg semmire nem jó, ez még a Gravesen-RM igazolásnál is nevetségesebb lesz.

Amúgy mostmár azt a nyilatkozatot várom,amikor benyögik,hogy ennyi volt,kész a keret. Napok kérdése szerintem.
De jó lenne ha robbana a bomba, Hummels,Verthongen,Mangala pakkból érkezne valaki,akkor hátra tudnék dőlni,még a kp gyengesége ellenére is.
Ebből a pakkból két játékosnak kellene érkeznie (H és M) és a védelem rendben is lenne.
Ehelyett mi történik, megy a parasztvakítás, megy az alkudozás Matyiért, holott a Valencia vezetői már számtalanszor kijelentették, hogy a franciát csak a 20M-s kivásárlási ár fejében engedik el.
Közben azokat a védőket, akik érdemi erősítést jelentenének, más klubok igazolják le. És ez így megy évről-évre.
Annyira szánalmas ez az egész, hogy szavakkal nem lehet leírni.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Válasz küldése