Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.06. 12:45:44

nem állt szándékomban megsérteni (nem is nagyon szoktalak), csak mikor írtam, hogy a győzelem a lényeg, nem a módja, egyből Te jutottál az eszembe :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.06. 12:28:20

csababarca írta:Ancelotti olasz, persze hogy ezt hangoztatja,azoknak ez az életük.

Nah de valóban, ugyanannyit ért,mint egy többgólos győzelem, de azért az 1-0 nagyon veszélyes, és pl nem volt lezárva a tegnapi meccs...még az utolsó másodpercekben is izgulni kellett. Ezért vettem elő Messit,mert ő lezárhatta volna a ziccerénél,de ellazázta, ezek meg egy komolyabb csapat ellen megbosszulhatja magát, ezen javítani kell.

Szóval a tegnapiért jár a pofon mindegyiknek,mert ez az a fajta 1-0 volt,mikor nagy mákunk volt,nem az,hogy irányítottunk,meg jobbak voltunk,de nem jött össze semmi.
Én úgy láttam a gól eléggé megtörte őket, előtte is kezdtek már fáradni, a kiállítás meg végleg eldöntötte érzésem szerint. Az ördög nem alszik, de Messi kihagyta nem hagyta ki, az ott már teljesen mindegy volt a 90+ percekben.
Amikor meg azt írom pörgessük le az órát, meg jöhetnek a cserék az 2:0-nál szokott lenni mikor megy a meccs és járunk kb a hatvanadik percben, onnantól erőlködni értelmetlen, le kell hozni nyugalomban a meccset és lehet készülni a következőre.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.04.06. 12:16:49

Ancelotti olasz, persze hogy ezt hangoztatja,azoknak ez az életük.

Nah de valóban, ugyanannyit ért,mint egy többgólos győzelem, de azért az 1-0 nagyon veszélyes, és pl nem volt lezárva a tegnapi meccs...még az utolsó másodpercekben is izgulni kellett. Ezért vettem elő Messit,mert ő lezárhatta volna a ziccerénél,de ellazázta, ezek meg egy komolyabb csapat ellen megbosszulhatja magát, ezen javítani kell.

Szóval a tegnapiért jár a pofon mindegyiknek,mert ez az a fajta 1-0 volt,mikor nagy mákunk volt,nem az,hogy irányítottunk,meg jobbak voltunk,de nem jött össze semmi.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.06. 12:02:26

visca el barca írta: tipikus válogatott meccs utáni langyi lötyögés volt, az utolsó fél órát leszámítva 0 játékkal. mákkal húztuk be, de hogy szóljak egy olyan Bobosat ( :mrgreen: ) ezekkel lehet bajnokságot nyerni. a támadó trió megint félelmetesen gyenge volt, sokadik meccs mikor mindhárom spíler egyszerre nulla.
Ezek hasonló antifutballista bölcsességek, amiket pl olyan szintén antifutballista senkik is mondanak mint Ancelotti....
"I would change this 9-1 win for nine matches in which we won 1-0 in a heartbeat,"

Ugyanez a véleményem pl, mikor le kell zárni egy meccset. Mert mikor kell akkor kell az erő, nem a félholtba kell ellőni az utolsó golyókat. Szóval lehet ezen ironizálni meg jót röhögni, hogy milyen hülye vagyok, csak valahogy mégis érdekes módon bejön 1-2 ilyen antifutballista gondolat és más nálunknál sokkal okosabb emberek is ezt hangsúlyozzák.

Csak téged idéztelek be, rohadt fontos három pont volt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.06. 11:39:13

P.U.Y.O.L. írta:
mess2009 írta: egy szerencsénk is volt az elsőben, mert 10-ből 6 bíró megadja a büntetőt Bravo kaszájáról...
Simán a labdát érte el, nem is értettem már akkor se, hogy ez miért lenne szabálytalan. Persze, ha azért írtad, hogy a spanyol bírók többsége vak és sokan tévesen befújják, akkor nem szóltam...
nem, ő azért írta, mert mindig fikáznia kell vmi úton-módon.

tipikus válogatott meccs utáni langyi lötyögés volt, az utolsó fél órát leszámítva 0 játékkal. mákkal húztuk be, de hogy szóljak egy olyan Bobosat ( :mrgreen: ) ezekkel lehet bajnokságot nyerni. a támadó trió megint félelmetesen gyenge volt, sokadik meccs mikor mindhárom spíler egyszerre nulla.

matyi meg egy gép, több golja vana bajnokságban mint az ini-rafinha-xavi tengelynek :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2015.04.06. 11:35:29

Petr írta:Jo a kezdo, egyedul Bartrat hianyolom. Rafinha kellett oda, remelem kelloen es hiba nelkul fogja tudni gyorsitani a jatekot. Vedekezesben is sokat varok tole, sok utkozessel.
Nyilván utólag okos az ember, de ez sajnos nem jött be.
Rafinha annyira gyengén játszott, hogy rossz volt nézni. Nem is értem, miért várt Lucho még 15 percet Rafinha cseréjével. Már a szünetben meg kellett volna lépnie. A középpálya teljesen átjáróház volt Xavi beállításáig.
Persze, nem csak a kis Alcantara sara volt az egész, mert Ini is bőven maga alatt teljesített, de úgy tűnik Rafinha most még nem jelent megoldást a középpálya stabilitására.
Mindenképpen szükség van ennek a csapatrésznek a vérfrissítésére, mert úgy néz ki, jövőre Xavi már nem fog a Barcában játszani, Ini sem lesz már a régi (sőt), a maradékról (SR) meg nem is érdemes beszélni.
Marad a Busi (Masch) - Rakitic páros akire lehet számítani. Ez azonban kevés.
Tehát kell egy olyan btb játékos, akiben lehetőleg van dinamika, ha kell feltudja gyorsítani a játékot, jól lát a pályán, nem fél felvállalni a test-test elleni párharcokat és ráadásul még a labdával is jó viszonyban van.
Egyértelmű, hogy ez a játékos nem két fillérbe kerül, de Ő lehet a záloga egy újabb sikeres Barca korszaknak.
Szerintem minden más (jhv kérdés) csak ezután következhet.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Gali 2015.04.06. 11:40:28-kor.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2015.04.06. 10:38:25

Tud valaki olyan statisztikát, hogy hogy állunk idén a pontrúgásból bekapott gólokkal? Érzésem szerint nem kicsit javultunk idénre ebből a tavalyi évekhez képest. Azt hiszem még a Pep korszakban is folyamatosan arról volt szó, hogy milyen sz*rok vagyunk pontrúgásból. Szinte már nem is félek egy szögletnél, csak azt figyelem, hogy hova megy a kipattanó. :)
Força Barça!
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2015.04.06. 08:56:30

mess2009 írta: egy szerencsénk is volt az elsőben, mert 10-ből 6 bíró megadja a büntetőt Bravo kaszájáról...
Simán a labdát érte el, nem is értettem már akkor se, hogy ez miért lenne szabálytalan. Persze, ha azért írtad, hogy a spanyol bírók többsége vak és sokan tévesen befújják, akkor nem szóltam...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.04.05. 23:59:41

S.Agüero írta:De, láttam. :D
Egyébként rá most tényleg nem lehet panasz, nem is értem. Mint ahogy Suárez sem volt 0, csomó labdát megtartott...
Persze, az nem olyan látványos. :D

Nagyon fontos 3 pont volt a mai, 9-ből 8 meccset kell megnyerni. :)
Ma jó volt szerintem is, magához képest sokat ütközött és szerelt.
Viszont ma is volt vagy két tekergése, az egyik 18 méterre a saját kaputól.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.04.05. 23:57:40

De, láttam. :D
Egyébként rá most tényleg nem lehet panasz, nem is értem. Mint ahogy Suárez sem volt 0, csomó labdát megtartott...
Persze, az nem olyan látványos. :D

Nagyon fontos 3 pont volt a mai, 9-ből 8 meccset kell megnyerni. :)
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.04.05. 23:40:51

S.Agüero írta:
Yokozuna írta:Tanulság: a bajnokság nagyon nehéz menetelés.
A kapus és a hátvédsor kiváló, Matyi csillagosan megfelelt.
Rafinha=egyelőre el kell felejteni
Iniesta=reméljük lesz jobb
Busquets=jó hogy megdobták fűvel
Suarez=0
Messi=az ő szintjén értékelhetetlen
Neymar=játszott?
A cseréknek nem volt nehéz dolguk, mert csak jobbak lehettek.
WTF? :mrgreen:
Orellanát azért állították ki, mert Sergiot nyakon vágta egy fűcsomóval. Nem láttad? :lol:

Amúgy sajnáltam a chilei srácot, látszott rajta, hogy nagyon megbánta.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.04.05. 23:39:08

Yokozuna írta:Tanulság: a bajnokság nagyon nehéz menetelés.
A kapus és a hátvédsor kiváló, Matyi csillagosan megfelelt.
Rafinha=egyelőre el kell felejteni
Iniesta=reméljük lesz jobb
Busquets=jó hogy megdobták fűvel
Suarez=0
Messi=az ő szintjén értékelhetetlen
Neymar=játszott?
A cseréknek nem volt nehéz dolguk, mert csak jobbak lehettek.
WTF? :mrgreen:
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.04.05. 23:32:36

Válogatott szünet után rendszerint kínlódunk, ez ma sem volt másképp. Jó csapat a celta, de csak sikerült legyűrni őket, fontos 3 pont ez a mai. Piqué ma is nagy tanár volt hátul, de jó volt látni Adrianot is játékban, Xavi pedig igazi vezér, sokkal szervezettebben játszottunk a beállása után. Szépen haladunk a céljaink felé, ha vissza nyerjük a szünet előtti gyilkos formát, jó kis hónapok elé nézünk. Így tovább!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2015.04.05. 23:08:37

Tanulság: a bajnokság nagyon nehéz menetelés.
A kapus és a hátvédsor kiváló, Matyi csillagosan megfelelt.
Rafinha=egyelőre el kell felejteni
Iniesta=reméljük lesz jobb
Busquets=jó hogy megdobták fűvel
Suarez=0
Messi=az ő szintjén értékelhetetlen
Neymar=játszott?
A cseréknek nem volt nehéz dolguk, mert csak jobbak lehettek.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.04.05. 23:07:47

Látjátok ez a jó ebben a csapatban. Ha már az MNS-nek sem jön össze semmi, jön Mathieu! :mrgreen:
Kép
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.05. 23:06:10

Na ez is megvan.
A játék szörnyű volt, de annyi pontot adnak érte, mint a 9-1-ért.
Off A PSG közben nyert az OM ellen, de David Luiz és Motta is megsérült.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pavel 2015.04.05. 23:17:36-kor.
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2015.04.05. 23:03:09

Ha esetleg úgy alakulna hogy ugyanannyi ponttal végzünk mint Celta, akkor nem kell izgulnunk mert jobb a gólarányunk. Jóéjt :)
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.04.05. 23:03:00

csak azért mondom, hogy megérdemeltük a győzelmet mert elvettek egy szabályos gólt Neymartól. amúgy elképesztő, hogy ez a három hatalmas sztár egy meccsen egyszerre tudja lenullázni magát.
Alves ámokfutása még rá tett egy lapáttal, és ennyi elég is idegenben egy feltüzelt sikeréhes csapat ellen.
azért a második félidő egy szinttel jobb volt, de a befejezések...?! szánalom. (Messi,Alves) egy szerencsénk is volt az elsőben, mert 10-ből 6 bíró megadja a büntetőt Bravo kaszájáról...
mindegy, túlvagyunk rajta ez amolyan mumus meccs(is) volt, a három pont az baromi értékes, Mathieunak áldjuk a fejét....
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.04.05. 23:00:07

visca el barca írta:
bartát minek hiányoljátok? matyi bőven hozza a szintet.

teljesen mindegy, valakiknek mindig be kell írni, hogy Bartra és/vagy Montoya azért játszhatna.
Ezek időzített hozzászólások,automatikusan elküldésre kerülnek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Rixmond
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2013.08.24. 20:25:50

2015.04.05. 22:55:04

Messithebest írta:
Rixmond írta: Megmondom őszintén jobban tartok ettől a meccstől ,mint az El Classico-tól..... :?
:lol: :lol: :lol: :lol:
sima 0-2/0-3, esetleg 1-3. no para.jó formábanvagyunk, nyert a Real is ami +motiváció, Messi játszik, nem lehet probléma a győzelem.
Megmondtam.... :lol: :lol: :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.05. 22:51:58

Összességében elég tompák voltunk, sok átadás vagy labdakezelési hiba volt. Hátul Pique továbbra is úr, igaz Mathieunek tényleg volt egy-két megingása, de pluszt tett a játékába a góljával. Azt kaptuk, amit vártunk, de begyűrtük őket és a legfontosabb a három pont a zsákban. LE jól meccselt, Xavit jó döntés volt betenni, jobban megtartottuk a labdákat, sikerült is bedarálni a gólt. Szép volt fiúk, nem volt egyszerű, de a győzelmet nem kell megmagyarázni és ugyanannyit ér mint a 9:1. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.04.05. 22:01:17

visca el barca írta:
Petr írta:Jo a kezdo, egyedul Bartrat hianyolom. Rafinha kellett oda, remelem kelloen es hiba nelkul fogja tudni gyorsitani a jatekot. Vedekezesben is sokat varok tole, sok utkozessel.
bartát minek hiányoljátok? matyi bőven hozza a szintet.
Mert annál többre hivatott, hogy folyamatosan a padon üljön.

Mathieu elég bizonytalan ma, amikor előre kell játszani, és letámadnak.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.05. 20:47:29

Petr írta:Jo a kezdo, egyedul Bartrat hianyolom. Rafinha kellett oda, remelem kelloen es hiba nelkul fogja tudni gyorsitani a jatekot. Vedekezesben is sokat varok tole, sok utkozessel.
bartát minek hiányoljátok? matyi bőven hozza a szintet.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.04.05. 20:28:20

Jo a kezdo, egyedul Bartrat hianyolom. Rafinha kellett oda, remelem kelloen es hiba nelkul fogja tudni gyorsitani a jatekot. Vedekezesben is sokat varok tole, sok utkozessel.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.04.05. 20:26:51

Mr. Cesc írta:Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mathieu Adriano - Rafinha Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar #fcblive
Nem rossz kezdő. Talán egy Ini-Rakitic csere lehetne jogos, meg Bartra is kezdhetne már végre.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése