Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.02.10. 22:37:22

Manchester United drukkereket kérdezem,hogy milyenre saccolják esélyeiket a madrid ellen?
Nem láttad idén MU meccset, sőt, semmilyen PL-meccset,mert nem csípem azt a focit, ezért kérdezem a rálátóktól,hogy mit várnak a párharctól?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.01.24. 19:04:47

Nekem is szimpibb a jelenlegi rendszer, nem változtattam volna rajta én sem. Ez egy jól bevált séma, legyen csak kétféle sorozat, mindkettőnek megvan a maga érdekessége, hangulata. A BL-ben a nagyok, a legjobbak szerepelnek, az EL-ben pedig az élmezőny mögötti és a bravúrcsapatok vannak. Mindkét sorozatban vannak remek meccsek. Ezeknek így kell maradniuk!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.01.24. 18:59:04

Ez a 64 csapatos BL az első lépés lett volna a nagy európai közös bajnokság felé amivel anno a g14-ek fenyegették az UEFA-t. (Anno ők egy új nagy bajnoksággal vagy egy másik BLszerű sorozattal fenyegetőztek mindig.)
Nem tudom mennyire lehet életképes ez az ötlet nem nagyon akarok állást foglalni benne, de ha már többször felmerült ennek az ötlete anno a klubok felől most meg Platini felől, lehet, hogy nem véletlenül. Gazdaságilag jobban megérné. És egy idő után úgy is mindig a több pénzt választják. Lehet majd erre halad tovább az európai foci. Most újításként elvetik aztán majd szépen lassan mégis erre felé fognak haladni a dolgok. Egy új Európai Szuper Bajnokság vagy egy nagyobb létszámú BL felé. Ki tudja.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.01.24. 10:02:09

Deus írta:http://sportgeza.hu/futball/hirek/2013/ ... reformjat/


Vajon miért nem vagyok meglepve? :P


"Az ECA 36 ország 87 klubjához intézett körkérdést, és a válaszadók 92 százaléka egyáltalán nem akar változtatást a két sorozatban."

Pwned Platini 8)
Bevétel szempontjából lehet, hogy jobban járt volna az Uefa, de a szurkolókat, klubokat hol érdekli az Uefa bevétele?! :) Ha 64 csapatosra növelnék a mezőnyt, jelentősen csökkenne a nívó ez biztos. Az viszont nem rossz ötlet, hogy az EL győztes automatikusan indulhasson a BL-ben.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.01.24. 08:30:58

http://sportgeza.hu/futball/hirek/2013/ ... reformjat/


Vajon miért nem vagyok meglepve? :P


"Az ECA 36 ország 87 klubjához intézett körkérdést, és a válaszadók 92 százaléka egyáltalán nem akar változtatást a két sorozatban."

Pwned Platini 8)
KépKép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.12.22. 13:51:04

Real-MU: Jelenleg lehetetlen megmondani, hogy ki fog innen továbbjutni. Óriási párharc lesz ez, és hiába a Madrid idei gyengébb formája 50-50 ami az esélyeket illeti. Természetesen remélem, hogy a United továbbjut!

Arsenal-Bayern: Élvezetes, lüktető meccsek lesznek. A Bayern idén bivaly erős szvsz, úgyhogy esélyesebbek mint az Arsenal, de bízom benne, hogy az ágyúsok fognak továbbmenni.

Celtic-Juventus: A Celtic feltudja szívni magát ha nagyon muszáj, ellenünk is megtették, de 2 meccsen kevesek lesznek szerintem. A Juventus sima továbbjutó. Egyébként nagyot nyertek a sorsolással, mert a 3 gigászi párharcnak köszönhetően 1-2 nagy vetélytárs ki fog esni.

Sahtar-Dortmund: Az Arsenal-Bayern után szerintem ez lesz a legélvezhetőbb párharc. Két sokat futó, lendületes csapat. Itt is nehéz megmondani ki megy tovább. Mindkét csapat egyaránt veszélyes lehet bárkire szerintem, meglátjuk mire mennek egymással.

Galatasaray-Schalke 04: Schalke egy hajszállal, de továbbjut.

Valencia-PSG: Elnézve az idei Valenciát félő, hogy sima francia továbbjutás lesz ebből. De nagyon szurkolok a denevéreknek, hogy kiejtsék Ibráékat!

Porto-Malaga: Hajrá Malaga! Reméljük itt még elég lesz az őszi lendület.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.12.21. 20:24:45

Barcaman1993 írta: Az a B vonalas Sahtar 2 alkalommal tönkre fingatta a Chelseat és idegenben a Juvét is. Nem hinném, hogy olyan rossz csapat lenne. A kérdés, hogy Fernandinho és Willian maradnak-e, vagy mennek télen. Összességében a Dortmundot erősebbnek érzem, de ezt a Sahtart alábecsülni elég merész.

Nem sikerült 100%-ig értelmezni sebaj.
A Dortmund toronymagas esélyes lehetnek nehéz pillanatai de ha sok minden nem változik tavaszig akkor simán továbbléphetnek.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.12.21. 19:28:15

gergo9 írta:

Egyetértek a shaktar olyan mint egy B vonalas bokszoló aki nagyot üt minden meccs előtt elmondják hogy veszélyes vigyázni kell vele de azért az elit kicsapdossa.
Dortmund amit mutatott a csoportban mindenképpen ide tartozik szerintem is probléma nélkül hazazavarják a budget brazilokat.

Bayern,MU meccs is jónak igérkezik elég faxán sikerültek a párosítások. Bayern szerintem elég egyértelműen továbbjut.
A Uniteddel kapcsolatban meg az az érzésem hogy aki kevesebb nagyobb hibát követ el az továbbjut.
Az a B vonalas Sahtar 2 alkalommal tönkre fingatta a Chelseat és idegenben a Juvét is. Nem hinném, hogy olyan rossz csapat lenne. A kérdés, hogy Fernandinho és Willian maradnak-e, vagy mennek télen. Összességében a Dortmundot erősebbnek érzem, de ezt a Sahtart alábecsülni elég merész.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.12.21. 19:22:53

LG írta: Sahtar Donyeck - Borussia Dortmund: Sokakkal ellentétben én sima Dortmund továbbjutást várok, azért szerintem Götze, Reus, Lewandowski más szint a B kategóriás brazilok.
Egyetértek a shaktar olyan mint egy B vonalas bokszoló aki nagyot üt minden meccs előtt elmondják hogy veszélyes vigyázni kell vele de azért az elit kicsapdossa.
Dortmund amit mutatott a csoportban mindenképpen ide tartozik szerintem is probléma nélkül hazazavarják a budget brazilokat.

Bayern,MU meccs is jónak igérkezik elég faxán sikerültek a párosítások. Bayern szerintem elég egyértelműen továbbjut.
A Uniteddel kapcsolatban meg az az érzésem hogy aki kevesebb nagyobb hibát követ el az továbbjut.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.12.21. 17:31:09

http://www.sportmenu.net/index.php/2012 ... ozatokbol/

Mocskos, tróger banda ez az UEFA. Elvileg a Malagának 10 milliós adóssága. A Malagá az idei termelésével legalább 15 millió eurót termelt, amit az UEFA-nak ki kéne fizetnie, de nem teszi az adósságai miatt. Tapsoljuk meg az UEFA nevű gyönyörű társaságot, áldott, jószívű banda. Ha jól emlékszem pár éve a Mallorca szintén az adósságai miatt nem indulhatott az EL-ben.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
argyelan
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2011.09.08. 14:24:05

2012.12.21. 15:15:01

JOseppe írta:"Ez a forduló párosítása. Nagyszerű lehetőség, hogy a szurkolóink újra láthassák Cristianót és nekem, hogy újra találkozzak Joséval - rendelnem kell néhány üveg jó bort!"
http://www.hatharom.hu/article/7ae780-r ... t-ferguson

SAFnak ennyi a véleménye az ügyről. :lol: Remélem hogy kiütik a blancócat. :lol: :wink:
mindig ilyen szövegek nyom..
közben pedig már a fejében lemerem fogadni az a meccs jár.


az odavágó előtt mi otthon játszunk az Evertonnal, a visszavágó előtt szintén otthon a Norwcihal míg nekik Classico lesz veletek. kötve hiszem, hogy ott csak úgy leadnák a meccset.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.12.21. 13:00:04

Nos, ha már mindenki tippelget, akkor én is:
Galatasaray - Schalke 04: Szoros párharc lesz, két középcsapat között, szerintem a németek mennek majd tovább.

Celtic - Juventus: A Juventus nagyon jól járt a Celtic-kel, talán a lehető legkönnyebb ellenfelet kapták. Nagyon azért nem fogják megverni a skótokat, de két unalmas meccsen viszonylag simán tovább fognak jutni.

Arsenal - Bayern München
: Az Arsenal idei formáját nézve nem hinném, hogy akár megszoríthatná a bajorokat, sima Bayern továbbjutást várok.

Sahtar Donyeck - Borussia Dortmund: Sokakkal ellentétben én sima Dortmund továbbjutást várok, azért szerintem Götze, Reus, Lewandowski más szint a B kategóriás brazilok.

AC Milan - Barcelona: Bár a Milan a gyenge szezonkezdet után feljövő félben, azért ellenünk nem hinném, hogy ez elég lesz. Gálát én sem várok, de szerintem nem fog egy percig sem veszélyben forogni a továbbjutásunk.

Real Madrid - Manchester United: A legnagyobb rangadó, és a legnehezebben megtippelhető is véleményem szerint. Ha Real olyan formában lenne, mint a tavalyi szezonban, akkor számomra nem lenne kérdés, hogy átlépnének a MU-n. Idén viszont finoman szólva sem meggyőzőek. De úgy gondolom, hogy majd felszívják magukat annyira a párharcra, hogy valahogy továbbmenjenek, tehát szerintem a Real megy majd tovább.

Valencia - Paris Saint-Germain: Ez sem ígérkezik rossznak, a Valencia nem rossz csapat, de PSG kerete erősebb, és ez dönhet a javukra, Ibra továbblövi őket.

Porto - Málaga: Sokan leírják ezt a párosítást, én nem teszem, számomra mind2 csapat szimpatikus teljesítményt nyújt idén. Itt talán az lehet a döntő, hogy a Porto nagyobb rutinnal rendelkezik az európai kupákban, így szerintem ők lesznek itt a befutók.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.21. 10:09:02

Galata-Schalke
Még mindig ott tartok, hogy a Galata helyett most a CFR is lehetne itt. Már lelki szemeimmel láttam is, hogy a nyolcaddöntőben Barca-CFR lesz. :)
Elég szoros lesz szerintem, de én inkább a németekre tennék, ebben a Galatában én idén nem éreztem az igazi átütőerőt.

Arsenal-Bayern
Gólgazdag meccseken magabiztos német továbbjutás a tippem. Idén a bajorok nagyon egyben vannak, nálam a végső győzelemre is abszolút esélyesek. Az Arsenal meg az Arsenal, ezzel mindent el is mondtam róluk. Ők az elkövetkezőkben nem lesznek komoly tényezők az európai foci térképen (igen nálam az a komoly tényező, aki bajnokságot nyer, vagy játszik például egy BL döntőt).

Shaktar-Borussia
Számomra az egyik legjobban várt párharc. Két szimpatikus csapat, két olyan együttes, ahol szép ás nyílt focit játszanak. Egyértelmű esélyese szerintem nincs a párharcnak, de talán a Dortmund továbbjutása az elvárhatóbb. Bajnokságban idén nem annyira jók, de úgy érzem, hogy a BL-re most értek be igazán. A Shaktar-nak szurkolok Lucescu miatt, elért ő ott már mindent, csak egy igazán kimagasló BL menetelés hiányzik még (egy elődöntő például). Viszont, ha a németek jutnak tovább az se keserítene el, a Dortmund az egyetlen német együttes, amelyik egy kicsit is szimpatikus.

Milan-Barca
Igazából csak a nevek miatt derbi ez. Tisztelem a Milan-t, semmi bajom velük, de idén ők kevesek, legalábbis ehhez a Barcához képest. Nem várok gálát, de egy magabiztos továbbjutást mindenképp.

Real-MU
Egyértelműen a legnagyobb derbi. Bár a Madrid szerencsére idén botladozik a La Ligában, de én nem írnám le őket. Mourinho eléggé hatásos taktikát tud összehozni a kiesés párharcokra, ezt sajnos már mi is tapasztaltuk. Nem mondom, hogy a madridiak az esélyesek, de én semmiképp se írnám le őket. a MU-t idén nem sokat láttam játszani, így nem is nyilatkozok bővebben róluk. a PL-t vezetik, van egy jó RvP-jük, jó kis csapat az biztos.

Valencia-PSG
Ez is jó párosítás. E franciák pár éven belül top csapat lesznek, a kérdés, hogy idén mire mennek. Sok fog majd Ibrahimovic-on múlni, de én azért inkább rájuk tennék. A keretük szerintem van annyival jobb, hogy ezt a Valenciát kiejtsék.

Malaga-Porto
A legszürkébb párosítás számomra. A Porto szokásosan ott van a kieséses szakaszban, nagyobb is a tapasztalatuk ilyen téren, éppen ezért én őket tartom az esélyesebbnek.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.12.20. 23:01:56

A lényeg, hogy nem tűnik bundának a dolog :roll: :mrgreen:

Ugyanazokat a párosításokat húzták ki a Bajnokok Ligája csütörtök délelőtti nyolcaddöntőjének sorsolásán, mint a tegnapi próbasorsoláson, derült ki a Sky Sports felvételéből. Az amerikai ESPN számítása szerint ennek az esélye egy a kétmillióhoz.

Galatasaray – Schalke 04: annyira nem ismerem ezt a két csapatot, de inkább a németek tűnnek esélyesebbnek.

Celtic – Juventus: olaszok, nem kérdés.

Arsenal – Bayern München: a csoportkör után belehúztunk, talán a Barca után a legnehezebb ellenfél. De legalább az esélytelenek nyugalmával léphetünk pályára. Úgy 30-70%-ra tippelném az esélyeket.

Sahtar Donyeck – Borussia Dortmund: ez izgalmas párharcnak ígérkezik, mindkét csapat jól küldte a csoportmeccseken, megtippelhetetlen, hogy ki jut tovább.

Milan – Barcelona: hatalmas égés lenne, ha kiesnénk, ezt a Milan-t nagyon gyengének tartom. Szerintem viszonylag simán továbbmegyünk.

Real Madrid – Manchester United: évek óta várok erre a párosításra, slágermeccs. 49-51%.

Valencia – PSG: Ibra továbblövi a franciákat.

Porto - Malaga: passz, igazából nem is érdekel, hogy ki jut tovább innen :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2012.12.20. 20:47:15

Mezner2 írta:
20tek írta: Ekkora hátrányban már megengedik a szurkolók, hogy lemondjanak a bajnoki a címről, és csak a BL-re koncentráljanak.

Soha az életben nem fogják ezt megengedni a szurkolók,mi nem nagyon tudunk innen belegondolni abba,hogy ott mennyire fontos ez a meccs,ha az egyik csapat oda-vissza veri a másikat,akkor az ő szemükben az már egy szinte tökéletes szezon,többre tartják akármelyik kupánál,amelyik edző meglépné a B csapatot ezen a meccsen,az már többet nem térhetne vissza a csapatához,mert elüldözné a népharag
Ahhoz képest, hogy mi innen nem tudunk belegondolni, de elég pontosan leírtad.
Másrészt én egy szóval sem mondtam a B csapatot, szóval ezzel gondolom nem az én hozzászólásomra reagáltál.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.12.20. 20:14:10

20tek írta: Ekkora hátrányban már megengedik a szurkolók, hogy lemondjanak a bajnoki a címről, és csak a BL-re koncentráljanak.

Soha az életben nem fogják ezt megengedni a szurkolók,mi nem nagyon tudunk innen belegondolni abba,hogy ott mennyire fontos ez a meccs,ha az egyik csapat oda-vissza veri a másikat,akkor az ő szemükben az már egy szinte tökéletes szezon,többre tartják akármelyik kupánál,amelyik edző meglépné a B csapatot ezen a meccsen,az már többet nem térhetne vissza a csapatához,mert elüldözné a népharag
Avatar
torocsik
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2007.07.28. 07:23:44
Tartózkodási hely: ahol csak bírok

2012.12.20. 20:07:18

Tippek:

GALATASARAY - Schalke

Celtic - JUVENTUS

ARSENAL - Bayern München

SHAKTAR DONYECK - Borussia Dortmund

AC Milan - FCBARCELONA

Real Madrid-MU

Valencia - PSG

MÁLAGA - FC Porto

Lesznek meglepetések!!
Iniesta,Xavi,Messi,Gardiola=Barca,HAJRÁ
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.12.20. 20:03:48

LG írta:Nem értem mondjuk, hogy a Shaktar-Dortmund párharcot miért jósoljátok annyira szorosnak, illetve egyesek még az ukránokat tartják esélyesebbnek. Miért? A Dortmund azt hiszem megmutatta, hogy komolyan kell velük, szerintem jelenleg ott vannak Európa 5 legjobb csapata között, de nálam még a 3-ban is. A Shaktart pedig maximum egy erős középcsapatnak tartom. Szépen teljesítettek a csoportban, de lássuk be, ez ellen a Chelsea-vel szemben nem volt akkora teljesítmény tovább menni. A németektől sima továbbjutást várok.
Évek óta konstans ott van a Shaktar a legjobbak között,ráadásul olyan játékkal amit akármelyik európa gigász csapat megirigyelhet,ötletes,attraktív és eredményes focit játszanak,nem nagyon tudok olyan csapatot mondani akire ne lehetnének veszélyesek,szerintem teljesen fifti-fifti esélyek vannak ebben a párharcban.Szurkolok nekik nagyon
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.12.20. 19:57:18

Nem értem mondjuk, hogy a Shaktar-Dortmund párharcot miért jósoljátok annyira szorosnak, illetve egyesek még az ukránokat tartják esélyesebbnek. Miért? A Dortmund azt hiszem megmutatta, hogy komolyan kell velük, szerintem jelenleg ott vannak Európa 5 legjobb csapata között, de nálam még a 3-ban is. A Shaktart pedig maximum egy erős középcsapatnak tartom. Szépen teljesítettek a csoportban, de lássuk be, ez ellen a Chelsea-vel szemben nem volt akkora teljesítmény tovább menni. A németektől sima továbbjutást várok.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2012.12.20. 17:58:34

"Ez a forduló párosítása. Nagyszerű lehetőség, hogy a szurkolóink újra láthassák Cristianót és nekem, hogy újra találkozzak Joséval - rendelnem kell néhány üveg jó bort!"
http://www.hatharom.hu/article/7ae780-r ... t-ferguson

SAFnak ennyi a véleménye az ügyről. :lol: Remélem hogy kiütik a blancócat. :lol: :wink:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.12.20. 17:54:13

visca el barca írta:
20tek írta:Nem azt mondom, hogy a Real toronymagas esélyese ennek a párharcnak, mindenesetre ő a favorit.
mivel? az ívelgetős focival? ha meg még ki is esik egy-két kulcsember pótolni sem tdudják. ha mindenki egészséges lesz, és jó formát futnak, akkor sem adok nekik 50%-nál többet.
Mert a MU mit tud? Gyenge védelem, elöl meg majd RvP vagy Rooney villan egyet. Vagy nem.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.12.20. 17:50:06

Galatasaray–Schalke 04
Celtic–Juventus
Arsenal–Bayern München
Sahtar Doneck–Borussia Dortmund :-k
Milan–Barcelona
Real Madrid–Manchester United
Valencia–PSG :(
Porto-Málaga :-k :(

Törökök szerintem gyengék
Celtic kaki, és meg sem érdemlik
Arsenal essen ki!
Ez az Ukrán-Német párharc kemény lehet, de viszonylag simán is elsülhet.
Milant ütni kell
Real essen ki! 50-50%
Jó lenne egy Valencia meglepetés
Porto esélyesebb szerintem, de örülnék a spanyol továbbjutásnak
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.12.20. 17:37:10

Tippem:


Galatasaray - Schalke

Celtic - Juventus

Arsenal - Bayern München

Shaktar Donyeck - Borussia Dortmund

AC Milan - FC Barcelona

Real Madrid - Manchester United (Sajnos... pedig nagyon szeretném ha ManUtd jutna tovább...)

Valencia - PSG

Málaga - FC Porto


De természetesen történhet meglepetések is :!:

Az a poén az egészben, hogy kb egy hónapja mondtam a havernak, hogy ManUtd - Real párosítást akarok :D
KépKép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.12.20. 17:35:22

Sajnos a Real túl fog jutni az első akadályon. Kétségkívül nekünk jobb lenne egy MU továbbjutás, de ennek kevesebb az esélye. Jóval erősebb a Real kerete, ráadásul elsőszámú célpontjuk az idén a BL győzelem. Ezeken a meccseken nem tud tartalékolni majd a Real, ezért a bajnokságban ez jó lehet nekünk.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.12.20. 16:53:38

Végre a Real nem egy alibi csapatot kapott, nagyon kiváncsi leszek a MU-ra, hogy mivel tudnak előrukkolni.
Old Tarffordon remélem ismét zúgni fog a bye bye Mourinho :D

A Milant meg nem szabad leírni, bár ettől függetlenül át kell menni rajtuk, nagyobb megerőltetés nélkül.
Válasz küldése