Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
37%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 89
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.08. 12:38:40

Kubla9 írta:Neymarhoz isteni csoda kellene hogy visszaszerezzük.
Cou-t jó pénzért elpasszolhatnánk mert szerintem kiesett a pikszisből Valverdénél.
de Jong meg Rabiot ,hát nem is tudom.Todibo szerintem meg jönni fog.
Maximum akkor lehetséges, ha:
1. lejár az 5 éves szerződése és majd 2022-ben elhozzuk 30 évesen
2. ha tényleg van olyan kitétel hogy 2020-ban egy bizonyos összegért(200 millió talán vagy mennyiről volt szó?) eligazolhat ha az a célja, de ez szerintem erősen kacsa.

Én már elengedtem hogy ő itt fog még valaha játszani, de ő volt a hülye, itt naggyá tették, imádták, a Camp Nou is imádta, de neki nem volt ez elég, és úgy igazolt el, hogy feltételezhetően tudhatta hogy utána nincs visszaút.
Most meg már bánhatja hogy a BL győzelem+aranylabda helyett az lett, hogy nyolcaddöntőben búcsúzik, és az aranylabda ceremónia idejében nem volt jobb dolga, mint streamelni ahogy játszik.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2019.01.08. 12:08:03

Neymarhoz isteni csoda kellene hogy visszaszerezzük.
Cou-t jó pénzért elpasszolhatnánk mert szerintem kiesett a pikszisből Valverdénél.
de Jong meg Rabiot ,hát nem is tudom.Todibo szerintem meg jönni fog.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.08. 11:24:09

davi10 írta:Pontosan. Jelenleg az a pozíció a legérzékenyebb. Ha Messi kidőlne, azt még úgyahogy el tudnánk viselni, de Alba helyére nincs tuti pótlás.
Amúgy akkor lehet megint kísérletezgetni a 3 védős rendszerrel, de szerintem akkor bedobják Miranda-t, illetve Valverde a másik szerelmét, Robertot is volt már, hogy átrakta a balosra.
Szerintem Vermaelent fogja ott erőltetni Alba hiányában, ha a belga neadjisten épp nem sérült. Esetleg Lenglet-t lehetne megpróbálni ott, az ő helyén meg fogalmam sincs, ki lesz akkor. :D
De a legjobb megoldás szerintem valóban a három védős rendszer, Dembélé bal oldali wingback, a másik oldalon pedig Semedo, az egyensúly érdekében.

Offból ki, vannak új pletykák:

- de Jonggal megegyeztünk az MD és pár hiteles újságíró szerint, immáron az Ajax-szal kell egyezkedni. Közben a francia média szerint a PSG is rátapadt a hollandra, ők már az Ajax-szal is rég felvették a kapcsolatot.

- Coutinho-t az angol médiában szóba hozták több angol csapattal is, a MD átvette a hírt, és a MU-t emelte ki ezek közül, mint komoly érdeklődőt.

- A Rabiot-ügy továbbra is pörög, talán már télen jön (MD).

- És a kötelező havi Neymar-pletyka: André Curry (a brazíliai emberünk) állítólag karácsony előtt elkezdett szervezkedni, hogy Neymart visszahozza (Xavi Campos).

- Todibo-t télen megvesszük a klubjától 2 millióért (Sport).
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.01.08. 10:58:42

A balhátvéd kérdés nehéz dolog, mert egyrészt ott van Alba, aki jó korban van és rengeteget ad a csapatnak. Szerintem ilyenkor lehet a leginkább mögé tenni egy fiatalt, aki néhány meccsen képes tehermentesíteni. Ha 2-3 évvel idősebb lenne, és mögötte "csak" egy fiatal tehetség lenne jobban aggódnék. Szerintem Miranda tudná hozni hátul néhány meccsen azt, amire szüksége van a csapatnak. Nyilván nem Bl egyenes kieséses szakaszára gondolok, de kupában én csak őt erőltetném, illetve néhány bajnokin is lehetne őt játszatni. Csak EV nem igazán meri betenni a fiatalokat, így tényleg félő, hogy túlterheli Albát.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6750
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.08. 10:24:10

Cestus írta:
MessiNeymarSuarez írta:Mit csinálunk egy BL-ben ha lesérül?
Kiesünk. :D Vagy felkészül Rakitic.
Pontosan. Jelenleg az a pozíció a legérzékenyebb. Ha Messi kidőlne, azt még úgyahogy el tudnánk viselni, de Alba helyére nincs tuti pótlás.
Amúgy akkor lehet megint kísérletezgetni a 3 védős rendszerrel, de szerintem akkor bedobják Miranda-t, illetve Valverde a másik szerelmét, Robertot is volt már, hogy átrakta a balosra.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.08. 10:04:57

MessiNeymarSuarez írta:Amúgy egy:
Cilessen-Alba,Lenglet,Murillo,Semedo-Arthur,Coutinho,Vidal,Alena-Dembele,Malcom csapattal hozni kell a kisebb ellenfelek ellen, a továbbiakban meg az ellenfél erősségétől függően erősíteni a felálláson, de a következő körben is bőven lesznek könnyebb ellenfelek, az meg már nem vészes ha az elődöntőre behívjuk a "nagyokat".
Én is ezt raknám fel, egy darabig elég lehet. Minőségre amúgy teljesen jó csapat, csak az összeszokatlanság lesz majd gond.
MessiNeymarSuarez írta:Mit csinálunk egy BL-ben ha lesérül?
Kiesünk. :D Vagy felkészül Rakitic.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.08. 10:00:23

Cestus írta:
Slither írta:percenként 5 percnél
Annyit maximum Rakitic játszik Valverde alatt. :mrgreen:

Az öreg azt nyilatkozta, hogy a kupában főleg fiatalok játszanának (ez nemtom mit jelent, gondolom cserék+a B legjobbjai), ha ez nem csak a szokásos bullshit nyilatkozat, és tényleg ez lesz, akkor azért nem árthat, ha van kakaó a padban. Mondjuk ha szembejön egy Valencia-Sevilla-Atlético, így is kizúgunk majd simán ebben az esetben.
Remélem nem azt, hogy szerez Rakiticnak egy 2000-res születési dátumú személyit :mrgreen:

Amúgy egy:
Cilessen-Alba,Lenglet,Murillo,Semedo-Arthur,Coutinho,Vidal,Alena-Dembele,Malcom csapattal hozni kell a kisebb ellenfelek ellen, a továbbiakban meg az ellenfél erősségétől függően erősíteni a felálláson, de a következő körben is bőven lesznek könnyebb ellenfelek, az meg már nem vészes ha az elődöntőre behívjuk a "nagyokat".

Jut eszembe, BALHÁTVÉDET, vagy olyan védőt aki tud balbunkót is játszani miért nem terveznek venni? Alba tolja végig az összes meccset? Mit csinálunk egy BL-ben ha lesérül?
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.08. 09:54:27

Slither írta:percenként 5 percnél
Annyit maximum Rakitic játszik Valverde alatt. :mrgreen:

Az öreg azt nyilatkozta, hogy a kupában főleg fiatalok játszanának (ez nemtom mit jelent, gondolom cserék+a B legjobbjai), ha ez nem csak a szokásos bullshit nyilatkozat, és tényleg ez lesz, akkor azért nem árthat, ha van kakaó a padban. Mondjuk ha szembejön egy Valencia-Sevilla-Atlético, így is kizúgunk majd simán ebben az esetben.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.01.08. 06:44:49

Slither írta:
MessiNeymarSuarez írta:Remélem ezzel a lendülettel valahogy hozzák Rabiot-ot is, jó lenne ha lenne + 1 fél éve ideszokni, ahelyett hogy lelátózik.
Úgy beszéltek mintha percenként 5 percnél többet játszanának itt Varverdénél. :mrgreen:
Annyi előny lenne a téli átigazolásnak hogy együtt edzhetnek a többiekkel meg megszokhatják a várost és a kultúrát, de kétlem hogy játszanának, főleg a Tolibo gyerek (az ő esetében egyből kölcsönadnám olyan helyre ahol folyamatos játéklehetőséget kaphat, ilyen fiatalon leginkább az kell neki).
Nem tudom, mi lest Umtiti térdével, de ha leigazoljuk Todibot és Valverde hiúságból kölcsönadatja, akkor saját maga alatt vágja a fát.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2019.01.07. 23:51:40

MessiNeymarSuarez írta:Remélem ezzel a lendülettel valahogy hozzák Rabiot-ot is, jó lenne ha lenne + 1 fél éve ideszokni, ahelyett hogy lelátózik.
Úgy beszéltek mintha meccsenként 5 percnél többet játszanának itt Varverdénél. :mrgreen:
Annyi előny lenne a téli átigazolásnak hogy együtt edzhetnek a többiekkel meg megszokhatják a várost és a kultúrát, de kétlem hogy játszanának, főleg a Tolibo gyerek (az ő esetében egyből kölcsönadnám olyan helyre ahol folyamatos játéklehetőséget kaphat, ilyen fiatalon leginkább az kell neki).
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.07. 22:43:21

Remélem ezzel a lendülettel valahogy hozzák Rabiot-ot is, jó lenne ha lenne + 1 fél éve ideszokni, ahelyett hogy lelátózik.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.07. 22:26:46

Nem még
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.07. 22:22:54

Cestus írta:Ezt a Todibo-t is gyorsan lezsírozták Abidalék, örülök neki. Kell a középhátvéd most, remélem itt tartjuk a kölyköt legalább nyárig. Murillot meg jó lenne látni a kupameccsen, hogy belőhessük, kb. mit lehet tőle várni.
Már hivatalos?
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.07. 21:07:16

Ezt a Todibo-t is gyorsan lezsírozták Abidalék, örülök neki. Kell a középhátvéd most, remélem itt tartjuk a kölyköt legalább nyárig. Murillot meg jó lenne látni a kupameccsen, hogy belőhessük, kb. mit lehet tőle várni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.07. 20:13:49

Nem akarom eladni - bár nem dőlnék a kardomba -, de szerintem nyáron távozni fog. Még most pénzt tudunk belőle látni, jövőre már kevésbé. És Vidal sem hiszem, hogy két évnél többet lesz itt. Lehet már nyáron megy Kínába, mint Paula. :D

Mondjuk szerintem nem dolgozik sokkal többet, mint mások. Ez olyan fórumos dolog lett, minthogy halálra játszatjuk. Vagy ha annyit játszik, nem tudna ennyit melózni. :D
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2186
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.01.07. 20:03:40

MatyiG írta:Denis és Rafinha valószínűleg már nem lesz itt jövőre, ahogy Samper sem szvsz. Alená viszont szerintem maradni fog, Puigot pedig felhozzuk. Így marad Busi, Rakitic, Arthur, Vidal, Alená és Puig. 6 ember 3 posztra bőven elég. Most jön az, hogy szerintem Rakitic nyáron távozni fog, így oda jöhet De Jong vagy Rabiot. Mindkettő nem hinném, hogy jönne, és úgy néz ki, hogy utóbbi lesz az.

----------Busi/Rabiot
Arthur/Alená---Vidal/Puig

Ha tippelnem kéne.

De még az is lehet, hogy Wagué feljön SR helyére jövőre, SR megy fel a középpályára, így Puig maradhat még a B-ben/kölcsönadjuk.
Rakiticet miért akarod eladni? Két ember helyett melózik, Coutinho mellett az egyetlen olyan játékos, aki mer és tud is távolról lőni. Plusz az egyik legtöbbet játszik.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.07. 19:04:33

Denis és Rafinha valószínűleg már nem lesz itt jövőre, ahogy Samper sem szvsz. Alená viszont szerintem maradni fog, Puigot pedig felhozzuk. Így marad Busi, Rakitic, Arthur, Vidal, Alená és Puig. 6 ember 3 posztra bőven elég. Most jön az, hogy szerintem Rakitic nyáron távozni fog, így oda jöhet De Jong vagy Rabiot. Mindkettő nem hinném, hogy jönne, és úgy néz ki, hogy utóbbi lesz az.

----------Busi/Rabiot
Arthur/Alená---Vidal/Puig

Ha tippelnem kéne.

De még az is lehet, hogy Wagué feljön SR helyére jövőre, SR megy fel a középpályára, így Puig maradhat még a B-ben/kölcsönadjuk.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.01.07. 19:00:15

Sőt, eddig minden edzőnk kedvence, szerintem jogosan :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2019.01.07. 18:43:57

Grimaldo írta:
visca el barca írta:
alena, denis meg rafinha mind sz*r játékos, meg sem közelítik azt amit rabiot tud, cou meg dembouz meg szélsők.

ergo van 3 posztra 4 játékos.
És abból 3 harminc felett van,arról nem is beszélve ,hogy simán benne van Rakitic vagy Vidal távozása is.
így van, bár szerintem jövőre maradnak még mindketten. vidal most jött, rendben van a játéka, csúszik-mászik, rakéta meg minek menne el, meg amugy is EV nagy kedvence.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.01.07. 18:37:01

visca el barca írta:
alena, denis meg rafinha mind sz*r játékos, meg sem közelítik azt amit rabiot tud, cou meg dembouz meg szélsők.

ergo van 3 posztra 4 játékos.
És abból 3 harminc felett van,arról nem is beszélve ,hogy simán benne van Rakitic vagy Vidal távozása is.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2019.01.07. 17:39:06

vinszentvega írta: A jelenlegi középpályásaink:
-Rakitic
-Busquets
-Vidal
-Arthur
-Alena
-Rafinha
-Denis
-Dembelé
-Coutinho(jó ők ketten támadók is)
alena, denis meg rafinha mind sz*r játékos, meg sem közelítik azt amit rabiot tud, cou meg dembouz meg szélsők.

ergo van 3 posztra 4 játékos.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.07. 16:29:34

vinszentvega írta:..Láttuk mi lett Fellainivel is :D :D :D
Basszus tényleg. :D na még jó, hogy őt nem hoztuk ide ennek fényében
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2019.01.07. 16:26:55

Stalkyard írta:És szerinted:

1. Nem fog senki távozni?
2. Nem lehet átformálni a játékoskeretet? Örökké ez lesz mostantól a középpályás sorunk?
3. Coutinho és Dembele középpályás?
3, mindkettő szélső szárny, gyárilag. Bal és jobb oldalon. De most őszintén, mikor játszottak ezen a pozición utoljára nálunk? Inkább támadó középpályások Ernőnél
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.07. 16:23:52

vinszentvega írta:de valaki magyarázza meg nekem, hogy egy Rabbiot miért is lenne jó igazolás?
A haja miatt, nézz csak rá. Ha a frizuzája továbbra is így fejlődik, akkor már most kimondható, hogy hatalmas Puyol-potenciállal rendelkezik.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.01.07. 16:22:46

És szerinted:

1. Nem fog senki távozni?
2. Nem lehet átformálni a játékoskeretet? Örökké ez lesz mostantól a középpályás sorunk?
3. Coutinho és Dembele középpályás?
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Válasz küldése