Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.12. 16:13:20

Az a baj, hogy a Valencia ellen nem kaptak ki. Az az egy pont lehet hogy elég nekik a ligához.

Ha már számolgatunk akkor az El Classicot, a Barca győzelmével könyvelem el, mivel ha nem így tenném akkor felesleges lenne számolgatni.

El Classicon kívül még 5 meccs van a ligából. Abban még talán lehet bízni, hogy a Real már nagyon rég nem volt kettős terhelés alatt és a Bayern elleni meccs nagyon sokat kivesz belőlük. Mindenképp jó lenne ha a Bayern megszorongatná őket (akár egy hosszabbításos második meccsel) mert akkor a BL-visszavágó hétvégéjén a kipihent Sevilla érkezik hozzájuk. A többi 4 bajoni a Realnak elég papírformának tűnik és bár ha 1 pont lenne a különbség ez biztos tenne rájuk egyféle nyomást, ennek ellenére azt gondolom hogy nem hagyják már elmenni ezt a bajnokságot, mert már nagyon rég óta készülnek erre a sikerre...

Összességében akkor lenne a legtöbb esélyünk szerintem ha az Chelsea meccsen (ami ugye az el classico előtt lesz közvetlenül) előnybe kerülnénk, ők viszont mondjuk egy 2-1-re kikapnának. A visszavágón 2-1-re nyernének, aztán hosszabbítás és tizik segítségével döntőbe jutnának. A döntő ugye még egyel több meccs, ami a bajnokság terhére mehet.

A klasszikuson nagyon taktikus kicsit a BL-re is figyelő játékot várok, valami eszméletlen agresszióval, mert a Real nem akar még egyszer kikapni a Barcától. Aztán lehet hogy ha egy normális bíróval aki bele mer fújni a sípijába, ki lesz állítva egy Pepe-Ramos-Xabi trió, vagy közülük bárki. Tehát én kiállításra és ezáltal következő meccsre eltiltásra is számítok. Akár a kispadról is.

Nagyon sok a hahaha. Tény, hogy már csak (jobb esetben) 10 meccs van a szezonból, amiből talán csak a BL-ben lehet benne a döntetlen esetleg a vereség, de leginkább minden meccset kötelező megnyerni, és a végén így még 2 vagy 3 trófea kerülhet a vitrinbe. Az is simán benne van a pakliban hogy ha 10 meccsből csak 2 akár döntetlen akkor 0 kupával zárjuk az évet. A végsőkig harcolni, sérüléseket elkerülni, és NYERNI-NYERNI!

Hajrá Barca! Izgalmas nagyon az év vége.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.12. 16:04:40

nonomo írta:A kommunikáció is undorító. Egyszer döntetlent játszik a Real, és máris Karanka tartja a sajtótájékoztatót és nem Műringyó. Körülbelül ennyi jellemzi az egész gárdát.
Hát én inkább hallgatom Mourinhót, mint ezt a böszme Karankát. Mourinhon rengeteget szoktam nevetni, mert zseniálisakat szokott nyilatkozni, de ez a Karanka egy báb a történetben. Próbál olyan lenni, mint Mourinho, de nem igazán sikerül neki, sőt még sokkal rosszabb is.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
nonomo
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009.12.19. 18:55:56

2012.04.12. 15:59:34

kanty írta:Kicsit unalmas kezd lenni, h mindig szerencséjük van.
Ezt úgy gondoltam, hogy például több olyan meccse is volt a Realnak, amelyeknek elején már a 10. perc körül emberelőnybe jutottak + kaptak egy tizit. De ettől függetlenül a természetesen nekünk fújnak a bírok, meg Uefalonák vagyunk és még sorolhatnám. A kommunikáció is undorító. Egyszer döntetlent játszik a Real, és máris Karanka tartja a sajtótájékoztatót és nem Műringyó. Körülbelül ennyi jellemzi az egész gárdát.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.12. 15:32:43

Chino írta:Azért nem kell elvitatni cr érdemeit a gólokban. Hibázott a kapus, de akkor is gyönyörű lövések voltak ha beakadnak, ha nem. Viszont a büntetőjét majdnem kifogta Courtois.
Attól még mind2 gól a kapusé volt. Könyörgöm minek állt be a sorfal mögé? Azt meg, hogy egy 35m-es szabadrúgásra nem mozdul, ráadásul ott is állt. A második szintén az övé volt. Egy 16m-ről eleresztett lövésnél minek ácsorog kint a kapus? Ha a helyén állt volna simán kivédi ezt a lövést. De hát ezen meg sem lepődök már.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.12. 15:28:35

Azért nem kell elvitatni cr érdemeit a gólokban. Hibázott a kapus, de akkor is gyönyörű lövések voltak ha beakadnak, ha nem. Viszont a büntetőjét majdnem kifogta Courtois. Az hatalmas lett volna.
Én a Bilbao-ban érzek még craftot, de a köv. 2 meccsen kiderül hogy mennyit bír a real. Már így is elég ingadozóak és kicsit fásultnak is tűnnek és csak most jön a neheze. Én akkor sem leszek nagyon csalódott, ha 1 ponttal végül elvesztjük a ligát, de a madridot oda-vissza csapjuk. Nagyon büszke leszek a fiúkra. Ledolgoztunk 9 pontot, nem engedtük hogy pihizhessenek a bl-re. A lényeg, hogy újra elp...zuk őket. Egyedül Mou önelégült feje fogja kiverni a biztosítékot nálam. Csak a Bl-t ne húzzák be előlünk. Az milyen lenne már ha megnyernénk hátrányból a ligát, a Bl-döntőben pedig kiütnénk őket. Nem is tudom mit csinálnék. Álom édes álom.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.12. 15:08:49

retek10 írta:meg leordibálja a fiatal gyerekek fejét, mert nem neki passzolnak, hanem gólt akarnak lőni. ez aztán szerény és jófej srác.
Mintha Ronaldoról ez nem mondható el, mikor mindent ellődöz mások elől és rendre hisztizik, ha nem az van, amit ő akar. Végülis minden meccsen csak 5 30 méteren kívüli lövése van. Ha meg bepotyázza a kapus, akkor a combját mutogatja, meg a kezével szarakodik.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.12. 15:07:29

visca el barca írta:
reméljük 21-én nézhetjük :D
Ha 21-én nem nézzük azt, akkor búcsút is mondhatunk a ligának.
Ha nem nyerünk a Real ellen, akkor vége a táncnak.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.12. 15:01:50

Primitive írta:Néztem én is tegnap a meccset. :roll:
Ez az ATMA ennyit tud. A Madrid jobban akarta ezt a győzelmet. Megint az volt az érzésem, hogy ha az Atletico azoknál a félkontráknál picit koncentráltabb, akkor simán megvezethettek volna. De sajnos nem így alakult. Ronika szépen eltalálta a szabit, meg a másik bombagólt is. :twisted:
Ha normális kapusa lett volna az Atleticonak, akkor legalább egy x-el kihúzzák. Ez a Curtois kapust, már akkor észrevettem a bénázásaival, amikor ellenünk játszott. A Real ellen is sikerült 2 meccset elbuknia az Atleticonak. Ősszel piros+tizi, most meg kapott 2 potyát. Ilyet, 35 méteres szabadrúgásnál beáll a sorfal mögé(!), erre még el se mozdul egyik irányba se. Majd Ronaldo szimplán középre menő labdáját nem tudta kiütni, mert kint állt a kapujából. Ezt a meccset, azért a Real is megköszönheti (és Ronaldo főleg) neki. De a 2 balf... védő is. Benzemát akkor rúgják le, amikor már rég elment a labda, erre szabi és gól. A büntetőnél is a szabálytalanság teljesen fölösleges volt. Azt meg már meg sem említem, hogy Xabi Alonsot ki kellett volna küldeni, de ez nem osztott semmit, mert ez a kiváló kapus eldöntötte a meccset. Hihetetlen.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.04.12. 14:19:05

Én is úgy érzem hogy a kraft kezd elfogyni odaát mi meg hogy végigaludtuk a bajnokságot , könnyedén félerőből oldunk meg mindent. Madridnak most jön a java 3naponta élet-halál meccsek simán benne van a pontvesztés rajtunk kívül is persze. Sajnos rajtunk már nem múlik hogy beváltják e az ajándékutalványt amit adtunk.
De a pesszimista hadosztály megérkezett tegnap estére hála a jóégnek.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.12. 14:14:41

Sanama írta:
visca el barca írta:kár azzal áltatni magunkat, h fáradt a madrid. jo, lehet az, de tegnap, mikor égett a ház, minden probléma nélkül magasabb fokozatra kapcsoltak...
Házeégés? Ha x-elnek tegnap, akkor is vezettek volna.

Akkor nézém meg,hogy mire kapcsolnak, ha úgy ég a ház, hogy 2vel megy az ellenfél.
reméljük 21-én nézhetjük :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.04.12. 14:13:58

azért voltak "bíztató" jelek, kaká is veszkedett valakivel, coentrao is casillassal, sőt, casillast is lekúrta valaki, amiért ugye fejjel meg akart menteni egy labdát, ami kirúgás lett volna.
a játékuk sem volt a megszokotthoz közeli sem, úgy az első 60. percben, a falcao gól a realnak tett jót.

amúgy meg lebutítva az a feltételezésem, hogy idén még 2x játszunk velük, és ha mind a kétszer nyerünk, LEGALÁBB egy trófeánk lesz, a BL, a liga meg hajszálon fog múlni.
közben ott a CDR döntő, amit be kell húzni mindenképpen.
a szezon elején spanyol és európai szuperkupa, szezon közben klub vb....szóval azért nem lenne okunk szégyenkezni.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.12. 14:09:22

visca el barca írta:kár azzal áltatni magunkat, h fáradt a madrid. jo, lehet az, de tegnap, mikor égett a ház, minden probléma nélkül magasabb fokozatra kapcsoltak...
Házeégés? Ha x-elnek tegnap, akkor is vezettek volna.

Akkor nézém meg,hogy mire kapcsolnak, ha úgy ég a ház, hogy 2vel megy az ellenfél.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.12. 14:04:10

kár azzal áltatni magunkat, h fáradt a madrid. jo, lehet az, de tegnap, mikor égett a ház, minden probléma nélkül magasabb fokozatra kapcsoltak...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.12. 13:59:34

Néztem én is tegnap a meccset. :roll:
Ez az ATMA ennyit tud. A Madrid jobban akarta ezt a győzelmet. Megint az volt az érzésem, hogy ha az Atletico azoknál a félkontráknál picit koncentráltabb, akkor simán megvezethettek volna. De sajnos nem így alakult. Ronika szépen eltalálta a szabit, meg a másik bombagólt is. :twisted:

1-1 után elkezdtem reménykedni, de látszott, hogy a Madrid feljebb kapcsolt. Az 1-4 azért kicsit csalóka szerintem, de a Madrid szvsz megérdemelten nyert.
A szabiban talán benne volt Curtois... Sorfal mögé beállt :shock: A másik gól viszont védhetetlen volt, ezt kár vitatni.
A flegma magamutogatás nekem se tetszett, de ez van, nem lepődök már meg.
Egy dolgot kiemelnék. Az utóbbi Reál meccseket látván kijelenthetjük, hogy a Madrid eléggé formán kívül van. Fáradtak, pontatlanok, ötlettelenek. A 4 pont simán ledolgozható. Főleg úgy, hogy lesz még 1 meccs a Szenyélyben. Én ott 3 ponttal számolok ide.
Lévén ha ott nem nyerünk, akkor mindennek vége.
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.04.12. 13:50:52

cazorla gólja jó 10 méterrel közelebbről volt, jobban a pipába ment, de casillas még így is vetődött rá.

de ebben bőven benne volt courtois.

nem beszélve arról, hogy ronaldo mindig a sorfal mellett lövi el, oda, ahol elvileg a kapusok általában állnak.
és ez most nem is szitált, maximum egy nagyon minimálisan.
fognia kellett volna.

de rohadtul mindegy amúgy.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.12. 13:50:26

retek10 írta:múltkor Hajdú Attila elmondta a Fiesztában. Ilyen lövőnél 2 lehetősége van a kapusnak. A vakszerencsére bízza a dolgot, hátha vmi csoda folytán eltalálják, vagy bemozdul abba az irányba, ahova szerinte lövik a szabadot.
Ő bemozdult, nem tudott visszaérni. Casillas ugyanezt szívta be Cazorla-val szemben. Ez nem kapushiba, hanem pech. És ugye ilyen "gyenge" lövést kivédeni bravúr, nem kivédeni pedig nem hiba.
Tévedsz. Cazorla góljában Cassillas vastagon benne volt. Nem lett volna szabad belépni a sorfal mögé.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.12. 13:47:08

retek10 írta:Én meg azért nézek Barca meccseket, mert jól fociznak, és szeretem a látványos focit.
na látod, valamiben végre egyet értünk :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
retek10
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.02.12. 21:45:05

2012.04.12. 13:44:10

múltkor Hajdú Attila elmondta a Fiesztában. Ilyen lövőnél 2 lehetősége van a kapusnak. A vakszerencsére bízza a dolgot, hátha vmi csoda folytán eltalálják, vagy bemozdul abba az irányba, ahova szerinte lövik a szabadot.
Ő bemozdult, nem tudott visszaérni. Casillas ugyanezt szívta be Cazorla-val szemben. Ez nem kapushiba, hanem pech. És ugye ilyen "gyenge" lövést kivédeni bravúr, nem kivédeni pedig nem hiba.
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.04.12. 13:40:46

shutterisland írta:most nem azért, de szabadrúgásból, 30-35-ről oda gólt kapni, ahol áll, úgy, hogy meg sem mozdul, bőven benne volt courtois.
láttam már olyan gólokat, hogy a kapus nyúl a labdáért, beszitál, és bepattan a kezéről, de itt kurtó végignézte térdenállva az egész rúgást, holott ez nem volt azért akkora bomba.

de amúgy nem vártam tőle semmit, a madrid ellen múltkor is betlizett, összehozott egy tizit egy piroslapért.
Teljes mértékben egyetértek!! Nem Ronaldo érdemeit akarom kisebbíteni, mert ha rámozdul Courtois, akkor is bement volna szerintem! De ehelyett letérdelt, és elmondott egy imát...sajnos még ez sem segített... :D
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.04.12. 13:32:46

most nem azért, de szabadrúgásból, 30-35-ről oda gólt kapni, ahol áll, úgy, hogy meg sem mozdul, bőven benne volt courtois.
láttam már olyan gólokat, hogy a kapus nyúl a labdáért, beszitál, és bepattan a kezéről, de itt kurtó végignézte térdenállva az egész rúgást, holott ez nem volt azért akkora bomba.

de amúgy nem vártam tőle semmit, a madrid ellen múltkor is betlizett, összehozott egy tizit egy piroslapért.
retek10
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.02.12. 21:45:05

2012.04.12. 13:26:07

érdekes módon minden kapus béna, akinek CR távolról gólt lő. azt nem figyeli senki, mennyire foghatatlanok ezek a lövések, baromi erősek cikáznak a levegőben, és nem egyszer 45 fokos szögben csapódik le.
de aztán rájöttem, hogy ez a kulonbseg a real madrid és a barcelona között. nálunk nem csinálnak ilyet...
mert a Barcelona olyan gyakran lő távolról ilyen irtózatos gólokat. CR 2 hét alatt több bomba gólt akasztott, mint a Barca 2 év alatt. egyébként ilyen lövések után azt csinál amit akar, én ha 1 ilyet lőnék életemben azt emlegetném állandóan
De ebből is látszik, hogy ki mekkora klasszis, hogy ő magát ünnepelteti, míg Messi most is ment oda Iniestához, és megköszönte a gólpasszt.
meg leordibálja a fiatal gyerekek fejét, mert nem neki passzolnak, hanem gólt akarnak lőni. ez aztán szerény és jófej srác
mindent összevetve, semmi sem jó, amit a Madrid csinál. Közelről égő, 11est mindenki tud, távolról meg [auto_cenzúra] a kapus. A gólokba, gólörömökbe, a passzokba, a játékba, az edzőbe mindenkibe bele kell kötni mindig.
Én meg azért nézek Barca meccseket, mert jól fociznak, és szeretem a látványos focit.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.04.12. 12:58:18

visca el barca írta:
pontosan ugyanazt csináljuk mint ti. nézitek a masik meccsét és ott fikázzátok őket ahol csak tudjátok. nálatok most az az uj divat, ha felrugnak egy barca játéost és egy fél fodulatnál többet gurul osszátok habzo szajjal 8)
S ha ők azt csinálják, akkor a Barcásoknak is azt kell?
Én sem értem, h miért néznek egyesek Real meccset, ha csak felidegelik magukat.
Egyik tábor jön a bírózással, mákkal, a másik a szintén a bírózással és a színészkedéssel. Kicsit unalmas.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
altercore
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009.12.21. 14:00:04

2012.04.12. 12:43:03

Chino írta:
altercore írta:Ha CR nem rúgja be a szabadokat akkor azon röhögnek itt a fórumon, ha beveri akkor a gólörömét fikázzák és a kapust szidják. Bármit csinál abban mindig hibát látnak itt sokan. Nem is értem miért néznek Real meccset az ilyenek, ha csak idegelik magukat és fröcsögnek meccs után. Jajj és azért az is furcsa, hogy egyesek szerint a Real az elmúlt 3-4 évben csak mákkal nyeri a meccseit...
Az első részről csak annyit, hogy "odaát" is rendesen oltották cr-t a szabadjai miatt és tényleg feltűnő volt hogy kb 35-ből semmi és sosem hagyta másnak. Szép gólt lőtt, szerintem ez vitán felül áll, ahogy az is, hogy van benne jókora kapus-baki is. Ennek ellenére tényleg győnyörűen kivitelezett lövés volt.
Szerintem a fröcsögésről meg nem kellene beszélni. Nemigen hallottam, hogy a mi góljainktól elájultak volna a madridisták, pedig szvsz Messi gólja a maga nemében szebb volt, vagy Villa hatalmas gólját is mindenki "lemákolta" nálatok. Ennyi.

A gólöröm pedig neked is visszataszító és nagyképű lenne, ha nem épp madridi játékos követte volna el, ebben biztos vagyok. Ha egy Barca vs Real topicban pedig ezt elítélik, nem hiszem, hogy csodálkozni kellene. Pláne, hogy nem az első eset.

Azt, hogy miért néznek egyesek madrid meccset ha nem tetszik szerintem érthető. Nagyon-nagy mértékben érint minket + a legnagyobb riválisról van szó. Emellett pl. én minden spanyol meccset igyexem megnézni. Arról ne beszéljünk, hogy a mi játékunkról mit mondanak. Akkor a madrid szurkolók miért nézik a Barca-meccseket.

Nem akartam egy gyerekes adok-kapokba belemenni, de ha ezt itt felróvod nekünk, nézz szét a saját portádon is. A szálkát és a gerendát biztos ismered
Nem olvasom a másik fórumot, nemtom mi folyik ott. Másrészt nem tudom melyik gólokról beszélsz, sztem nem láttam így nem tudom megítélni, hogy melyik szebb, melyik szerencsésebb. A gólöröm meg lehet, hogy nagyképű, dehát basszus van mire. Nem értem CR miért ne lehetne nagyképű mikor top3-as focista és olyan dolgokat ér el 3 éve a madridban amire más legendás játékosoknak 5-10-12 év kellett. Azzal pedig nincsen baj, hogy madrid meccset néznek barcafanok, csak utána mindig uaz a forgatókönyv: ezt ki kellett volna állítani, ezt is, ez nem volt tizi, ez mákos gól volt. Felbasszák magukat, aztán ugyanúgy leülnek pár nap múlva megnézni a madrid meccsét, h megintcsak uez megtörténjen.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.12. 12:28:57

altercore írta:Ha CR nem rúgja be a szabadokat akkor azon röhögnek itt a fórumon, ha beveri akkor a gólörömét fikázzák és a kapust szidják. Bármit csinál abban mindig hibát látnak itt sokan. Nem is értem miért néznek Real meccset az ilyenek, ha csak idegelik magukat és fröcsögnek meccs után. Jajj és azért az is furcsa, hogy egyesek szerint a Real az elmúlt 3-4 évben csak mákkal nyeri a meccseit...
Az első részről csak annyit, hogy "odaát" is rendesen oltották cr-t a szabadjai miatt és tényleg feltűnő volt hogy kb 35-ből semmi és sosem hagyta másnak. Szép gólt lőtt, szerintem ez vitán felül áll, ahogy az is, hogy van benne jókora kapus-baki is. Ennek ellenére tényleg győnyörűen kivitelezett lövés volt.
Szerintem a fröcsögésről meg nem kellene beszélni. Nemigen hallottam, hogy a mi góljainktól elájultak volna a madridisták, pedig szvsz Messi gólja a maga nemében szebb volt, vagy Villa hatalmas gólját is mindenki "lemákolta" nálatok. Ennyi.

A gólöröm pedig neked is visszataszító és nagyképű lenne, ha nem épp madridi játékos követte volna el, ebben biztos vagyok. Ha egy Barca vs Real topicban pedig ezt elítélik, nem hiszem, hogy csodálkozni kellene. Pláne, hogy nem az első eset.

Azt, hogy miért néznek egyesek madrid meccset ha nem tetszik szerintem érthető. Nagyon-nagy mértékben érint minket + a legnagyobb riválisról van szó. Emellett pl. én minden spanyol meccset igyexem megnézni. Arról ne beszéljünk, hogy a mi játékunkról mit mondanak. Akkor a madrid szurkolók miért nézik a Barca-meccseket.

Nem akartam egy gyerekes adok-kapokba belemenni, de ha ezt itt felróvod nekünk, nézz szét a saját portádon is. A szálkát és a gerendát biztos ismered
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.12. 12:18:09

altercore írta:Ha CR nem rúgja be a szabadokat akkor azon röhögnek itt a fórumon, ha beveri akkor a gólörömét fikázzák és a kapust szidják. Bármit csinál abban mindig hibát látnak itt sokan. Nem is értem miért néznek Real meccset az ilyenek, ha csak idegelik magukat és fröcsögnek meccs után. Jajj és azért az is furcsa, hogy egyesek szerint a Real az elmúlt 3-4 évben csak mákkal nyeri a meccseit...
pontosan ugyanazt csináljuk mint ti. nézitek a masik meccsét és ott fikázzátok őket ahol csak tudjátok. nálatok most az az uj divat, ha felrugnak egy barca játéost és egy fél fodulatnál többet gurul osszátok habzo szajjal 8)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése