Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.01.11. 13:57:57

Blanc lenne a választásom Perez helyébe
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.01.11. 12:54:46

geridoss írta:Csodálkozom, hogy még nem írta be senki.

Valami komoly dolog készül Madridban.

:lol: :lol:
Az emlitett osszeallitas elere meg O kene es en megvagyok 3 evig Real meccs nelkul... :D :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.10. 14:02:09

geridoss írta:Csodálkozom, hogy még nem írta be senki.

Valami komoly dolog készül Madridban.

:lol: :lol:
Forrás: The Sun, ennyi elég is volt. :D
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.01.10. 12:31:39

Csodálkozom, hogy még nem írta be senki.

Valami komoly dolog készül Madridban.

:lol: :lol:
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.01.10. 02:11:14

Stalkyard írta:Ami SZERINTEM a triplázásukat összehordta:

- Egy valóban nagyszerű csapat, ami a BL-re volt kihegyezve
- A mai foci talán legnagyobb motivátora, aki egyben klublegenda is (Zidane)
- Tengernyi szerencse
- Az európai élcsapatok bambasága, gyengülése a korábbi évekhez képest (az angolok teljesen kiszálltak BL esélyesek közül, a Bayernbe Pep próbálgatta integrálni a saját stílusát, mi 2015-öt leszámítva totális homályok voltunk/vagyunk a Bl-ben 2011 óta, az olaszok feljöttek, de nem eléggé)
- A bírói döntések. Nem fogom azt mondani, hogy csaltak a bírók, és azt sem, hogy kizárólag emiatt voltak sikeresek. DE. Mondjatok nekem még egy olyan csapatot az elmúlt 15-18 évből, amelyik 3 éven keresztül SZINTE MINDEN bírói döntésből jobban jött ki a kieséses szakaszban, mint az ellenfele. Nem mondom, hogy csaltak a bírók a részükre, de hogy nem is tévedtek a kárukra, az biztos. Egyszerűen semmilyen hátrányuk nem származott a téves bírói döntésekből a triplázás szezonjaiban a BL-ben, míg előnyük rengeteg. Lehet, hogy elfogult vagyok, de ez nekem példátlan, mióta focit nézek.

Nagy vonalakban ez a véleményem, talán enyhén elfogult, ezt nézzék el nekem a madridista kollégák, de úgy érzem, azért korrekt, és próbáltam nem fröcsögni. Emellett elismerem a teljesítményüket, mert a győzelmet nem kell magyarázni. Viszont ahhoz, hogy egyértelműen a 21. század eddigi legjobb csapatának, valamint valódi korszakos csapatnak tartsam őket, nekem hiányzik a bajnokságban nyújtott teljesítmény (ha úgy tetszik, egy triplázás), illetve a játék, amiben semmi forradalmi nem volt, Zidane alatt konkrétan többségében impotens ívelgetés jellemezte őket.
Én idetenném még Ronaldot is, az ő győzelmi mentalitása félelmetes.
Avatar
honsapeter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2018.03.24. 14:27:45

2019.01.09. 22:41:23

Jah hát a hófehérke sem véletlen hófehér:)
Mindenesetre a REAL 3 bl nyert egymás után:)

Én azt gondolom, illik, tisztelettel beszélni róluk!!!
Ez a sport ami tiszta kell hogy legyen és nem az atombomba a cél...
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2019.01.09. 21:10:11

Valóban szívóztak elég sokáig, de 2018 februárjáig a városi közgyűlés és az önkormányzat fenntartható városfejlesztéssel foglalkozó osztálya is elfogadta a terveket. A tartományi közlönyben áprilisban került bejegyzésre a projekt.
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2019.01.09. 20:35:04

Veidt_madridista írta:Dehogy lesz teljesen új. Két nagy változtatás lesz: a külső, fémhálózású borítás és a teljesen átalakított, visszahúzható tetőszerkezet. Utóbbi miatt 12 méterrel megnövekszik majd a stadion belmagassága. Kisebb átépítések lesznek még a kinti részeken, bent megnyílik egy luxushotel, kibővítik a múzeumot, a négy külső bástya pedig sajnos eltűnik, ha jól emlékszem. Emellett modernizálják a létesítmény IT-hálózatát, ingyenes wifi is szóba került egy szponzori szerződéssel a Telefónica révén. Röviden ennyi.

A projekt összköltsége 550-600 millió euró lesz. Egy emírségekbeli cég lett volna a fő befektető, de novemberben elvitték a CEO-jukat pénzmosás miatt, azóta pedig nem volt képes új pénzembert találni a tisztelt vezetőség. Így hitelből lesz az egész, a sociók jelentős részének ellenzésével. És az enyémmel.

Most meg olvasom Brahim Díaz első tévés interjúját, előtte a szokásos sablonokat, ilyen-olyan poszterek lógtak a falán, meg erről álmodott egész életében...gyerekkori interjújában, ami meg ma reggel jött szembe velem, még Messit és a Barcelonát éltette. Hányinger az egész... :roll:

Plastic Madrid.
Én utoljára azt olvastam, ami a stadionbővítést illeti, hogy csak minimális bővítés lesz, mert önkormányzati szinten szívóznak az engedélyekkel elég régóta, emiatt ráadásul csúszással kezdődik az építkezés.
(bocsi rossz hsz-t idéztem, miro.-éra akartam válaszolni)
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.01.09. 19:10:43

Ami SZERINTEM a triplázásukat összehordta:

- Egy valóban nagyszerű csapat, ami a BL-re volt kihegyezve
- A mai foci talán legnagyobb motivátora, aki egyben klublegenda is (Zidane)
- Tengernyi szerencse
- Az európai élcsapatok bambasága, gyengülése a korábbi évekhez képest (az angolok teljesen kiszálltak BL esélyesek közül, a Bayernbe Pep próbálgatta integrálni a saját stílusát, mi 2015-öt leszámítva totális homályok voltunk/vagyunk a Bl-ben 2011 óta, az olaszok feljöttek, de nem eléggé)
- A bírói döntések. Nem fogom azt mondani, hogy csaltak a bírók, és azt sem, hogy kizárólag emiatt voltak sikeresek. DE. Mondjatok nekem még egy olyan csapatot az elmúlt 15-18 évből, amelyik 3 éven keresztül SZINTE MINDEN bírói döntésből jobban jött ki a kieséses szakaszban, mint az ellenfele. Nem mondom, hogy csaltak a bírók a részükre, de hogy nem is tévedtek a kárukra, az biztos. Egyszerűen semmilyen hátrányuk nem származott a téves bírói döntésekből a triplázás szezonjaiban a BL-ben, míg előnyük rengeteg. Lehet, hogy elfogult vagyok, de ez nekem példátlan, mióta focit nézek.

Nagy vonalakban ez a véleményem, talán enyhén elfogult, ezt nézzék el nekem a madridista kollégák, de úgy érzem, azért korrekt, és próbáltam nem fröcsögni. Emellett elismerem a teljesítményüket, mert a győzelmet nem kell magyarázni. Viszont ahhoz, hogy egyértelműen a 21. század eddigi legjobb csapatának, valamint valódi korszakos csapatnak tartsam őket, nekem hiányzik a bajnokságban nyújtott teljesítmény (ha úgy tetszik, egy triplázás), illetve a játék, amiben semmi forradalmi nem volt, Zidane alatt konkrétan többségében impotens ívelgetés jellemezte őket.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2019.01.09. 19:10:09

honsapeter írta:de azért némi tiszteletet megérdemelnek!
tisztelem őket. ha em tenném, nem várnám őket ezzel a kezdővel a 6. helyre :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.01.09. 18:55:40

honsapeter írta:
Azt a triplázást nem a (hóesés hordta össze)

Nem, hanem a vak bírók meg a tengernyi mák. :mrgreen:
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
honsapeter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2018.03.24. 14:27:45

2019.01.09. 18:15:42

visca el barca írta:a pályán meg majd rohangál a kurtoá - hakimi, varane, j. sanchez, theo - valverde, llorente, ceballos - aseniso, diaz, vinicius 11 és küzdötök a 6. helyért a bilbaoval :mrgreen:
Korai még leírni a Madridot :) Most bajban vannak, de nem kell sok idő és feltámadnak.
Bármennyire nem szimpatikusak, de azért némi tiszteletet megérdemelnek!

Azt a triplázást nem a (hóesés hordta össze)
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.01.09. 18:14:25

visca el barca írta:a pályán meg majd rohangál a kurtoá - hakimi, varane, j. sanchez, theo - valverde, llorente, ceballos - aseniso, diaz, vinicius 11 és küzdötök a 6. helyért a bilbaoval :mrgreen:
Varane ok,Diaz passz.
Viszont, ha a többiből egy is játszik legalább lesz fölös +2 órám minden hétvégén. :lol: :roll:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2019.01.09. 16:16:07

visca el barca írta:a pályán meg majd rohangál a kurtoá - hakimi, varane, j. sanchez, theo - valverde, llorente, ceballos - aseniso, diaz, vinicius 11 és küzdötök a 6. helyért a bilbaoval :mrgreen:
Én személy szerint örülnék ennek a forgatókönyvnek. :D
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.01.09. 11:39:01

visca el barca írta:
a pályán meg majd rohangál a kurtoá - hakimi, varane, j. sanchez, theo - valverde, llorente, ceballos - aseniso, diaz, vinicius 11 és küzdötök a 6. helyért a bilbaoval :mrgreen:
Tenyleg ott van meg Hakimi! O is nagy tehetsegunk,szegenynek nem volt egy beadasa feleven keresztul.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.01.09. 11:00:28

recrea írta: Az kemény...bár szerintem semmi gond nincs a mostanival, laikus szemmel legalábbis, gyönyörű az a stadion, jó a feelingje is. Csak 90 ezer idióta van benne :D
5 perce ezen nevetek :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2019.01.09. 10:29:38

Veidt_madridista írta:Így hitelből lesz az egész

a pályán meg majd rohangál a kurtoá - hakimi, varane, j. sanchez, theo - valverde, llorente, ceballos - aseniso, diaz, vinicius 11 és küzdötök a 6. helyért a bilbaoval :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2019.01.09. 09:03:15

Dehogy lesz teljesen új. Két nagy változtatás lesz: a külső, fémhálózású borítás és a teljesen átalakított, visszahúzható tetőszerkezet. Utóbbi miatt 12 méterrel megnövekszik majd a stadion belmagassága. Kisebb átépítések lesznek még a kinti részeken, bent megnyílik egy luxushotel, kibővítik a múzeumot, a négy külső bástya pedig sajnos eltűnik, ha jól emlékszem. Emellett modernizálják a létesítmény IT-hálózatát, ingyenes wifi is szóba került egy szponzori szerződéssel a Telefónica révén. Röviden ennyi.

A projekt összköltsége 550-600 millió euró lesz. Egy emírségekbeli cég lett volna a fő befektető, de novemberben elvitték a CEO-jukat pénzmosás miatt, azóta pedig nem volt képes új pénzembert találni a tisztelt vezetőség. Így hitelből lesz az egész, a sociók jelentős részének ellenzésével. És az enyémmel.

Most meg olvasom Brahim Díaz első tévés interjúját, előtte a szokásos sablonokat, ilyen-olyan poszterek lógtak a falán, meg erről álmodott egész életében...gyerekkori interjújában, ami meg ma reggel jött szembe velem, még Messit és a Barcelonát éltette. Hányinger az egész... :roll:

Plastic Madrid.
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.01.09. 09:01:15

Az árra gondoltam,igen... :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.01.09. 08:44:55

MichaaBee írta:120 ezres stadion? Minek? :D Van bármi hiányossága a mostani Bernabéu-nak? Pár éve még BL-döntőt rendeztek ott, fér bele így is 80 ezer ember, bár a hétvégén a Sociedad ellen a végén 8 ezer ha ott volt...
Szerintem az árra gondolt. :D
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2019.01.09. 01:27:53

miro. írta:
recrea írta: Mi ott a terv? Felújítják az SB-t, vagy ledarálják és üjat építenek? Egyáltalán ugyanoda?
Ugyanoda,és szerintem full új. Elvileg annyi lesz (vagy több?)mint az Atletico meg a Bilbao(talán?) stadionja együttvéve. =D>
120 ezres stadion? Minek? :D Van bármi hiányossága a mostani Bernabéu-nak? Pár éve még BL-döntőt rendeztek ott, fér bele így is 80 ezer ember, bár a hétvégén a Sociedad ellen a végén 8 ezer ha ott volt...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.01.08. 23:09:05

miro. írta:
recrea írta: Mi ott a terv? Felújítják az SB-t, vagy ledarálják és üjat építenek? Egyáltalán ugyanoda?
Ugyanoda,és szerintem full új. Elvileg annyi lesz (vagy több?)mint az Atletico meg a Bilbao(talán?) stadionja együttvéve. =D>
Az kemény...bár szerintem semmi gond nincs a mostanival, laikus szemmel legalábbis, gyönyörű az a stadion, jó a feelingje is. Csak 90 ezer idióta van benne :D

Barcelonában indokoltabbnak tűnik a stadion kérdés :)
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.01.08. 21:52:03

recrea írta: Mi ott a terv? Felújítják az SB-t, vagy ledarálják és üjat építenek? Egyáltalán ugyanoda?
Ugyanoda,és szerintem full új. Elvileg annyi lesz (vagy több?)mint az Atletico meg a Bilbao(talán?) stadionja együttvéve. =D>
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.01.08. 21:27:12

miro. írta:
Kovbal88 írta: De, hogy Perezt mi lelte azt nem tudom, teljesen ellentéte régi önmagának.Mint akit kicseréltek. Nyáron két-három de minimum egy rekord igazolást vártam volna tőle.
A történelem legeslegnagyobb elnöke akar lenni. Leigazolt már Beckhamet,Zidanet,Ronaldot stb.
Hogy lehet még nagyobb? Ha a stadiont Ő csinálja meg.
Nem különösen érdekli most a csapat.
Mi ott a terv? Felújítják az SB-t, vagy ledarálják és üjat építenek? Egyáltalán ugyanoda?
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.01.08. 20:34:35

Kovbal88 írta: De, hogy Perezt mi lelte azt nem tudom, teljesen ellentéte régi önmagának.Mint akit kicseréltek. Nyáron két-három de minimum egy rekord igazolást vártam volna tőle.
A történelem legeslegnagyobb elnöke akar lenni. Leigazolt már Beckhamet,Zidanet,Ronaldot stb.
Hogy lehet még nagyobb? Ha a stadiont Ő csinálja meg.
Nem különösen érdekli most a csapat.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Válasz küldése