Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.05.20. 13:31:51

LG írta: Na az volt ez spanyol bajnokság uraim, nem a mostanit kell ajnározni, ahol 3 három tényleg európai szinten is kiemelkedő csapat, + egy Sevilla, ami valamiért csak az EL-ben tud focizni, a többi meg semmi, a két nagy meg bőven 100 gól fölött lő neki a szezonban. :roll:
???
Nem akarok a vitába belekezdeni, mert felesleges de ez mi?
Azt tudod,hogy ez pont 3al több európai szinten is kiemelkedő csapat, mint bármelyik más bajnokság ugyanezen kategóriája? Egyedül a német bajnokság tud felmutatni 1 darab ilyen csapatot.
Nem is értem.
Meg miért nem lehet elfogadni,hogy JELENLEG (úgy cirka 3-4 éve bztos) jóval kiemelkedik a LaLiga. 2000es években amiről te írsz, és próbálod a jelenre is ráhúzni, a PL volt az erősebb, de a Seria A is erősebb volt talán.
MOST nem, MOST erősebb a spanyol bajnokság, minden mérőszám ezt mutatja, egymás elleni párharcok, nyert kupák, amik a lényegesek, minden.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
francisco franco.
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.04.15. 11:48:57

2016.05.20. 13:25:34

Persze lehet mondani, hogy az Atletico kiejtette a Barcát, és őket megveri a Real, akkor olyan, mintha a Barcát is legyőzte volna,
Már bocs de ez egy hatalmas hülyeség.
Nem mindegy hogy jutsz el a döntőig.... ha noname csapatokkal játszva meg se izzadva az egyik fél, míg a másik több nagycsapattal is az nem ugyanaz sztem. (most konkrétan nem az Atleticora gondolok). Ezért volt nagy hülyeség mikor irják, tök mindegy kivel játszunk ha BL-t akarunk nyerni mindekit meg kell verni, ja de nem mindegy mikor...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.05.20. 12:33:04

visca el barca írta:
Messias2 írta:A bajnokság elvesztése sokkal nagyobb kudarc, mint a BL-é, viszont a BL megnyerése nagyobb eufóriát okoz, mint a bajnokságé. :D
na ez egy tokeletes megfogalmazas. teljesen egyetértek. bár ha mondjuk ugy nyernenk bajnoksagot h uccso forduloban vert helyzetbol, ott is lenne euforia... (bl donto bukasa meg sztem a letezo legtrébb érzés lehet)
Én is így gondolom. A bajnokság az első számú feladat, hisz jó bajnoki szereplés nélkül nincs is BL indulás. Az a másik dolog, hogy a Barca-Real kettős annyira kiemelkedik a mezőnyből, hogy a 3. hely egy rossz bajnoki szezonnal is simán megvan, az Atletico megerősödése előtt ez a 2. volt. De pl. a 2000-es évek elején ez nem így volt, mert akkor volt egy bitang erős Valencia-Depor páros, + még jó néhány erős középcsapat, és bizony sokszor a BL indulásért is komolyan meg kellett küzdeni, főleg nekünk. A Realnak azért nem volt ilyen problémái, de ők nekik az volt a csúcscsapatuk a modern érában, és még az az azóta is emlegetett galaktikus Madrid is csupán 2 :!: :!: :!: bajnoki címet tudott felmutatni, és velük is előfordult, hogy lemaradtak a dobogóról.
Na az volt ez spanyol bajnokság uraim, nem a mostanit kell ajnározni, ahol 3 három tényleg európai szinten is kiemelkedő csapat, + egy Sevilla, ami valamiért csak az EL-ben tud focizni, a többi meg semmi, a két nagy meg bőven 100 gól fölött lő neki a szezonban. :roll:

Na meg ha már Barca vs. Real, a bajnokság az, ahol minden évben biztos összecsapnak a csapatok. A BL-ben azért elég ritkán jön össze. Persze lehet mondani, hogy az Atletico kiejtette a Barcát, és őket megveri a Real, akkor olyan, mintha a Barcát is legyőzte volna, vagy tavaly ugyanez volt, csak velünk, meg a Juventusszal, de ez szvsz nem ugyanaz.
Érdekes, hogy nemcsak a címvédés nem akar összejönni a BL-ben, de a Klasszikus döntő sem. pedig 2012-ben, vagy tavaly elég jó esély volt rá.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.20. 01:04:43

Messias2 írta:A bajnokság elvesztése sokkal nagyobb kudarc, mint a BL-é, viszont a BL megnyerése nagyobb eufóriát okoz, mint a bajnokságé. :D
na ez egy tokeletes megfogalmazas. teljesen egyetértek. bár ha mondjuk ugy nyernenk bajnoksagot h uccso forduloban vert helyzetbol, ott is lenne euforia... (bl donto bukasa meg sztem a letezo legtrébb érzés lehet)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.05.19. 22:51:28

daffy írta:
ntibi67 írta:Amugy meg nem értem,miért itt kell érvelned arról,hogy neked realosként fontosabb a BL.Egyszer leírod azt kész.Miböl gondolod hogy az elképzelésedet ránk kell eröltetned.Miért nem a madridomon osztod az észt ott a 99%-nak megegyezik veled a véleménye.Vagy nem szeretsz ott be olvadni abba a szürke tömegbe?
Nem értem az erőltetés részt. Eddig értelmes emberekkel sikerült beszélgetni,majd jöttél és minden "ürülékbe" belekötöttél. Ha nem tetszik valami,akkor ne olvasd. Tilts le,de ha nem haragszol,ez volt az utolsó,hogy a semmitmondó kötekedésedre reagáltam. Jobbulást!
Na csak,hogy tisztázzuk én együkőtök realal kapcsolatos véleményéhez sem tettem megjegyzést.Az egész abból indult ki,hogy megjegyzést tettem a Barcás srác bejegyzésére tett megnyilvánulásodra.És azt se személy szerint neked tettem.Tehát,olvass,értelmezz és ha úgy érzed személyedben sértve érzed magad utána vitáznatsz velem!
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.05.19. 22:48:05

Úgy van. Kezdjünk el belekötni azokba a madridistákba, akik teljesen korrekt módon fórumoznak. Gratulálok! =D> #-o

Visszatérve a témához, amiről itt szó volt. Számomra a bajnokság és a BL is ugyanannyira fontos.
A bajnokság elvesztése sokkal nagyobb kudarc, mint a BL-é, viszont a BL megnyerése nagyobb eufóriát okoz, mint a bajnokságé. Remélem, érthető, mire gondolok. :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2016.05.19. 22:42:50

ntibi67 írta:Amugy meg nem értem,miért itt kell érvelned arról,hogy neked realosként fontosabb a BL.Egyszer leírod azt kész.Miböl gondolod hogy az elképzelésedet ránk kell eröltetned.Miért nem a madridomon osztod az észt ott a 99%-nak megegyezik veled a véleménye.Vagy nem szeretsz ott be olvadni abba a szürke tömegbe?
Nem értem az erőltetés részt. Eddig értelmes emberekkel sikerült beszélgetni,majd jöttél és minden "ürülékbe" belekötöttél. Ha nem tetszik valami,akkor ne olvasd. Tilts le,de ha nem haragszol,ez volt az utolsó,hogy a semmitmondó kötekedésedre reagáltam. Jobbulást!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.05.19. 22:42:20

ntibi67 írta:Amugy meg nem értem,miért itt kell érvelned arról,hogy neked realosként fontosabb a BL.Egyszer leírod azt kész.Miböl gondolod hogy az elképzelésedet ránk kell eröltetned.Miért nem a madridomon osztod az észt ott a 99%-nak megegyezik veled a véleménye.Vagy nem szeretsz ott be olvadni abba a szürke tömegbe?
Reménytelen vagy ember, de válaszul csak idéznêk valakit, lehet ismerős lesz:
Igen ez egy nyitott demokratikus oldal ellenben a Madridom oldalal szemben.
Tovâbbi szép estét.
madridista
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.05.19. 22:35:01

Amugy meg nem értem,miért itt kell érvelned arról,hogy neked realosként fontosabb a BL.Egyszer leírod azt kész.Miböl gondolod hogy az elképzelésedet ránk kell eröltetned.Miért nem a madridomon osztod az észt ott a 99%-nak megegyezik veled a véleménye.Vagy nem szeretsz ott be olvadni abba a szürke tömegbe?
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.05.19. 22:25:54

ntibi67 írta:
Normandia írta:Tegyük hozzá, hogy jogosan.
Na ez meg a VÉG VÉGE,hogy egy Barcás vesz védelmébe egy fusztrált reálost,amikor a Barcás Motaro csak annyit írt daffynak,idézem "a lényeg,hogy következetes vagy"Mi ebben a sértő vagy bántó amiért számodra jogos védelem illet meg egy reálost?De lehet eltévedtem és ez már a Madridom oldal?
Nem értem mi a bajod meg mit kell itt a hangulatot kelteni, teljesen korrekt beszélgetés ment itt és hozott fel mindkét oldal elég jó érveket, nem fogjuk egymást meggyőzni, ahogy sohase, de sztem fontos más nêzőpontokat is megismerni, nem csak egy kis burokban êlni és hallgatni folyamat ugyanazt, mert ezekből lesznek a se kêp se hang idióták, akik totál elvakultan, gyűlölködve szajkózzák a saját igazukat.

Ahogy írtam ez egy teljesen jó eszmecsere volt, normális hangnemben és elég sok jó êrveket olvasva, erre csak sikerült elvinni egy totál zsákutcába a beszélgetést meg kelteni a feszkót.
madridista
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2016.05.19. 22:23:32

ntibi67 írta: Igen ez egy nyitott demokratikus oldal ellenben a Madridom oldalal szemben.Nem vagyok eltévedve Barcásként írok egy Barca oldalon.Nem fogok heteket vissza olvasni a kedvedért,de a srác az utóbbi 24 őrában ezt az egy megjegyzést tette amire te madridistaként úgy reagáltál,amiért az oldalatokon,fordítót esetben,sűrűn záporozó szidalmak közöt lennél már realista24 álltál már rég kitiltva.
És kit érdekel itt a másik oldal? Ha fikázod,akkor ne várd el,hogy itt is az legyen,ami ott.(ne hasonlítsd össze,nem véletlenül írok itt és nem ott)
Egyébiránt életemben nem írtam a madridom forumára

Nem az én kedvemért olvasnál vissza,hanem hogy ne üres puffogtatások legyenek a szavaid és ne válj nevetség tárgyává az érvmentes szidalmazással.Ezzel nyíltan vállaltad,hogy úgy szóltál hozzá,hogy lövésed nincs arról,hogy jogosan írtam-e
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2016.05.19. 22:26:04-kor.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.05.19. 22:20:50

daffy írta:
ntibi67 írta: Na ez meg a VÉG VÉGE,hogy egy Barcás vesz védelmébe egy fusztrált reálost,amikor a Barcás Motaro csak annyit írt daffynak,idézem "a lényeg,hogy következetes vagy"Mi ebben a sértő vagy bántó amiért számodra jogos védelem illet meg egy reálost?De lehet eltévedtem és ez már a Madridom oldal?
Nyitott oldal,barca vs REAL topik. Azon kívül,hogy ezek szerint el vagy tévedve,vakon írsz úgy,hogy minimum nem vizsgáltad meg az állításom igazságtartalmát,de még csak érvekkel sem próbáltad meg cáfolni. Nem indulatosan írtam,ahogy most sem. De érdemes utánaolvasni a forumtárs munkásságának,nem lesz időigényes.
Igen ez egy nyitott demokratikus oldal ellenben a Madridom oldalal szemben.Nem vagyok eltévedve Barcásként írok egy Barca oldalon.Nem fogok heteket vissza olvasni a kedvedért,de a srác az utóbbi 24 őrában ezt az egy megjegyzést tette amire te madridistaként úgy reagáltál,amiért az oldalatokon,fordítót esetben,sűrűn záporozó szidalmak közöt lennél már realista24 álltál már rég kitiltva.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2016.05.19. 22:02:59

ntibi67 írta: Na ez meg a VÉG VÉGE,hogy egy Barcás vesz védelmébe egy fusztrált reálost,amikor a Barcás Motaro csak annyit írt daffynak,idézem "a lényeg,hogy következetes vagy"Mi ebben a sértő vagy bántó amiért számodra jogos védelem illet meg egy reálost?De lehet eltévedtem és ez már a Madridom oldal?
Nyitott oldal,barca vs REAL topik. Azon kívül,hogy ezek szerint el vagy tévedve,vakon írsz úgy,hogy minimum nem vizsgáltad meg az állításom igazságtartalmát,de még csak érvekkel sem próbáltad meg cáfolni. Nem indulatosan írtam,ahogy most sem. De érdemes utánaolvasni a forumtárs munkásságának,nem lesz időigényes.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.05.19. 21:57:12

Normandia írta:
ntibi67 írta:Na azt hiszem itt a VÉG egy Barca oldalon egy madridista oktatja a Barca szimpatizánst.Röhej!
Tegyük hozzá, hogy jogosan.
Na ez meg a VÉG VÉGE,hogy egy Barcás vesz védelmébe egy fusztrált reálost,amikor a Barcás Motaro csak annyit írt daffynak,idézem "a lényeg,hogy következetes vagy"Mi ebben a sértő vagy bántó amiért számodra jogos védelem illet meg egy reálost?De lehet eltévedtem és ez már a Madridom oldal?
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.05.19. 21:21:26

ntibi67 írta:Na azt hiszem itt a VÉG egy Barca oldalon egy madridista oktatja a Barca szimpatizánst.Röhej!
Tegyük hozzá, hogy jogosan.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.05.19. 21:19:41

Többek között kint voltam két éve az Atletico elleni mindent eldöntő utolsó mérkőzésen.A döntetlennel bajnok lett az Atleticó és a szurkolók megtapsolták őket.A városban nem volt letargia,mert mindenki elismerte az Atletico megérdemelt bajnoki címét.És egyöntetű vélemény volt,hogy így nem rossz a második hely ha a real a harmadik.Ezzel arra akartam célozni,hogy Barcelónában mindig a bajnokság és a real megelőzése a prioritás.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.19. 20:58:22

Ez hogy Európa egyeduralkodója akkor lenne igaz, amit lejjebb valaki írt, hogy régen ezt így kilehetett jelenteni mert bajnokok indultak. Akkor még volt presztízse, ma már harmadikok, negyedikek indulnak vicc. És lehet mondani, hogy savanyú a szőlő, biztos ez is benne van sokunknál, de egy Barcelonánál, ami alapvetően egy "protestáló" csapat Spanyolországban, mindig is a bajnoki cím lesz a legfontosabb. Lehet a RM-nál nem így van, de a katalánoknak nincs annál felemelőbb érzés, hogy odafricskázhatnak a spanyoloknak. Szóval ez is benne lehet a különböző felfogásokban, de láthatóan szerintem azért is vitáztok ezen, mert nem lehet leszűrni egy BL-ben ki a "jobb". Egy bajnokság viszont objektív mérce, ezzel szerintem vitatkozni sem lehet, teljesen egyenlőek a feltételek. Az hogy valaki milyen ágon nyeri meg, lényegtelen. Ezért kupasorozat, s ebben volt nagy szerepe Zidanenak, hogy fejben tudta őket összerakni. A játékuk szerintem sem jobb, de tehetségben nyilván elit csapat, rengeteg jó játékossal. És elhitette velük, hogy nyerhetnek, de viszont ha találkoznak olyan csapattal, akik tehetségben, tudásban feltudják venni a kesztyűt akkor én nem a RM-ra fogadnék. Én ezért is érzem esélyesebbnek az Atleticot, mert régóta együtt vannak, Simeone már megfogta Zidanet, s fejben rohadt erősek. Nyilván egy meccsen bármi lehet, de előjelek alapján én őket mondom.
Kép
Kép
Kép
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.05.19. 20:52:10

Na azt hiszem itt a VÉG egy Barca oldalon egy madridista oktatja a Barca szimpatizánst.Röhej!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2016.05.19. 20:28:57

Motaro írta:
daffy írta: Nekem a bl a legfontosabb. Ha idén megnyerné a Real,akkor jövőre is így lenne. Ha az ATM nyerné,akkor az lenne a fontos,hogy jövőre meglegyen a bajnoki cím és ne a tico húzza be a bl-t.
Lényeg, hogy következetes vagy.... =D>
Neked meg még nem volt provokációtól mentes,tartalmas hsz-ed.Abból áll az itteni létezésed,hogy beszólsz valakinek
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2016.05.19. 20:06:26

daffy írta: Nekem a bl a legfontosabb. Ha idén megnyerné a Real,akkor jövőre is így lenne. Ha az ATM nyerné,akkor az lenne a fontos,hogy jövőre meglegyen a bajnoki cím és ne a tico húzza be a bl-t.
Lényeg, hogy következetes vagy.... =D>
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.05.19. 20:05:55

ntibi67 írta:Nincs gond a véleményeddel,hiszen gondolat és szólás szabadság van itt,nem úgy mint a madridomon.Amugy én itthon élek,de valóban sokat járok ki Barcelonába.

Amugy tőlem nem olvashattál sem trágár se gyűlőlkődő hozzá szólást.Az igaz hogy én tőrténelmi távlatokban is értékelem a két csapat szereplését.Azt pedig vállalom hogy elfogult vagyok,de emellet a földön járok és nem értékelem túl a csapatunkat és sosem becsülöm le az ellenfelet.
Azt láttam, h pár hsz után repültél onnan, mondjuk nem csodálom :D
Gondoltam, h odaírom, h nem Rád értettem az utolsó mondatokat, csak általánosságban, akinek inge...

Amellett, amit írtam, tudnék rengeteg negatívumot is írni az urakról meg a csapatról, volt szerencsém néhányszor testközelből tapasztalatot gyűjteni és én mondom, abban a csapatban semmi szeretnivaló nincs. De tényleg semmi, csak el kell fogadni, h a világ legsikeresebb csapata, múltban is, ma is.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.05.19. 18:49:08

recrea írta:
ntibi67 írta:Hát nem semmi volt ez a monológ...de,hogy a saját véleményedet úgy záród,hogy amit leírtál az a realitás...mit mondjak,az hogy a mondandódal nem értek egyet az a magán véleményem.Azt meg a neveltetésem nem engedi,hogy jelzővel illessem a záró mondatodat.
Akkor ez végülis egy teljesen felesleges hozzászólás volt.
Tisztelem, h Barca szurkoló vagy (meg amúgy mindenkit), ha jól olvastam, kint is élsz, vélhetően többször láttad élőben a csapatot, mint én, de az is lejött belőlük, h nem élsz az objektivitás lehetőségével.
Hidd el, nálam kevesen rühellik jobban azt a bandát, csak nem faék módjával meg stílussal teszem mindezt, és nem magyarázom meg, h a 10 BL valójában 5.
Nincs gond a véleményeddel,hiszen gondolat és szólás szabadság van itt,nem úgy mint a madridomon.Amugy én itthon élek,de valóban sokat járok ki Barcelonába.

Amugy tőlem nem olvashattál sem trágár se gyűlőlkődő hozzá szólást.Az igaz hogy én tőrténelmi távlatokban is értékelem a két csapat szereplését.Azt pedig vállalom hogy elfogult vagyok,de emellet a földön járok és nem értékelem túl a csapatunkat és sosem becsülöm le az ellenfelet.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2016.05.19. 17:10:48

LG írta:...
Nekem a bl a legfontosabb. Ha idén megnyerné a Real,akkor jövőre is így lenne. Ha az ATM nyerné,akkor az lenne a fontos,hogy jövőre meglegyen a bajnoki cím és ne a tico húzza be a bl-t.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.05.19. 17:04:29

daffy írta:
visca el barca írta: nyilván mindig azt a fontosabb amit épp megnyertek :mrgreen:
A bl elméletileg erős csapatok versenye. Hogy most abban van gyengébb is,az egy dolog,de még mindig nem Aston Villa,Levante szintűek. Nem véletlen,hogy még sosem nyerte meg senki egymás után kétszer. Ennél több bizonyíték nem is kell arra,hogy nehezebb megnyerni,(számomra mindenképpen) ezáltal értékesebb trófea.
Igaz, hogy nehezebb megnyerni. De ebben benne van az is, hogy többet számít a formaidőzítés, meg szerencsefaktor, mint egy ligában.
+ nézettebb, meg nagyobb a hype is körülötte, mint a bajnokságok körül.

DE az én alapvető filozófiám akkor is az, hogy mindenkinek a saját bajnokságának kell lennie az alapnak, a BL meg +.
Sokszor fordul az is elő, hogy egy csapat korán kiszáll a bajnoki címért folyó harcból, és a BL-re koncentrálva porbálja megmenteni a szezont, így nyert a Liverpool, a Milan, és a Chelsea is, illetve a 2014-ben ti is elengedtétek az utolsó néhány fordulót, még az Atma az utolsó meccsig vért pisált.

Régebben még nálatok is fontos volt a bajnokság, ha jól emlékszem Del Bosque-nak azért kellett mennie, mert nem sikerült neki a Liga, BL dupla egy szezonon belül.
Azóta alább adtátok az igényeket rendesen. :lol: Mondjuk 8/1-nél én sem erőltetném a dolgot. :mrgreen: Jó, most egy kicsit gonoszkodom, de el kell ismernetek, ez a mutató gyalázatos egy ilyen szintű csapattól. A BL-el megmenthetitek ezt a szezont, de most már azért igencsak illene egy bajnoki címet összehozni, nem igaz?
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.05.19. 16:53:08

Igen, Benitez is használta Casemirot, bár elég sokszor csak pihentetés miatt, viszont olyannyira bízott benne, hogy sikeresen kivette a Barca elleni meccsre a csapatból, a végeredményt ismerjük.... had ne írjam le....
És tény, Zidane eleinte tényleg nem használta, amikor ismerkedett a csapattal, de után fix kezdőként használta Casemirot, nem úgy mint Benitez.
Meg ugye végre Zidane alatt került vissza Carvajal fixen a kezdőbe, Benitez többet nyomatta őt... Hihetetlen mit tud szerencsétlenkedni a brazil, pedig annyira nem is lenne vészes, ha fejben összekapná magát.
madridista
Válasz küldése