Penya Blaugrana Budapest

Kérdések, észrevételek, hibák és javaslatok az Eurobarca.hu oldallal és a fórummal kapcsolatban.
Avatar
Gery0704
Jugador del Barça
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2010.04.12. 14:55:06

2024.02.07. 09:14:21

Srácok van itt bármi? Működik még egyáltalán a Penya? Azon kívül hogy van évi 1-2 classico nézés, már abban is kétségeim vannak, hogy vajon azt a Madridos klub tolja és csinálja és az is csak azért van?

Emlékszem amikor közösen néztünk Pep filmet aztán meccset jó pár éve a mohában de még a 8:1 letargiája is más volt együtt.
Én személy szerint ezek miatt meg a közös meccsre utazás miatt lettem tag de ebből nincs semmi sajnos... Nagyon szomorú az egész sztori.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2023.06.07. 09:24:22

La Masia1 írta:
2023.06.07. 02:22:22

[Azt olvastam, hogy a legtöbben azért lettek tagok, hogy meccsre jegyet szerezzenek; de miért...?
Nem csatlakozol a Nemzetközi Légifuvarozók Szövetségéhez sem, hogy vegyél egy jegyet a Wizz Air-re...
Nincsenek, nem voltak és nem is lesznek ipari titkok a jegyvásárlással kapcsolatban.
Ami jegy elérhető a klubtól közvetlenül, az ott van fent a weboldalon pár héttel az időpont előtt, megveszed, pont ugyanúgy, ahogy a repjegyet. De a Camp Nou-ba, a Real elleni meccset és a BL meccseket kivéve, kb. 99%, hogy kapsz jegyet bármelyik liga meccsre, még 30 perccel kezdés előtt is. Húsz pénztár van nyitva, esélyes, hogy bármelyik szektorba, bárhova van szabad jegy.]
2013 óta járok meccsekre, már voltam 7x, ebből volt egy Depor elleni bajnoki, meg egy Leverkusen elleni BL csoportkör, az összes többi teltházas rangadó volt Real, Milan, City, Atletico Madrid. Pontosan azért lesz tag valaki, amit írtál is az utolsó mondatban, mert arra az 1%-ra akar kijutni a többsége, mert az elérhetetlen. És ezen segít egy ilyen szurkolói klub, hogy ne kelljen a jegyár ötszörösét kifizetni egy El Clasico-ra, hanem hozzá tudjon jutni emberi áron.

Amúgy a socio dolog pl. akkor is megéri, ha mondjuk valaki (mint én) fixen egy emberrel megy nagy meccsekre és megfelezik a költséget. Az 100-100 euró. Én kiváltom a socio-t, és megveszem kettőnknek a jegyet. Pl. egy El clasico-ra 5-600 euró a jegy per fő, ha jegyirodánál veszed. A hivatalos jegy idén olyan 200 euró körül volt, már normális helyekre. 300-ért már elég jó helyre kaptál...volna, de nem lehetett venni. Máris ott van, hogy 100 euró a socio, 300 a jegy, 100-200 euróval rögtön beljebb vagy, mint jegyirodával és te választod, hogy hova akarsz ülni. De ha beéred a kakasülővel, akkor a 100-200 máris 2-300 euró.
Kép
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.06.07. 02:22:22

Mihu írta:
2023.05.23. 17:01:35
Május van. Sehol semmi hír a tagságiról az idei évben. Igazából csak azt sajnálnám, hogy megszakadna a folyamatos tagságom, ami ugye feltétele a socio-vá váláshoz.

Valakinek van valami infója esetleg?
Már nem feltétele, megváltoztak a szabályok tavaly.
Nem kell penya tagnak lenni 3 évig, azonnal socio lehet bárki.
Online regisztrálsz, fizetsz és ennyi, socio vagy.
Kell a pénz a klubnak, sok kicsi sokra megy alapon.
Mondjuk nagy kérdés, hogy ennek egész pontosan mi értelme van, miért lenne valaki socio, ha nem ott él, és a legnagyobb előnyt, a jegyár kedvezményt nem tudja annyiszor kihasználni, hogy megérje a tagsági díj, ami jelenleg kb. €200/év.
Mit kapsz ezért? Eddig volt a Barca TV, évi €25 értékben, ez jövőre elvileg kuka, bezárják a TV-t.
Szavazhatsz online a taggyűlésen, feltéve, ha tudsz katalánul:)
És kedvezményesen/ingyen kapsz jegyeket Barca meccsekre, különböző sportágakra.
Ha kimész egy évben 2-3 focimeccsre + 1-2 futsal/kézilaba meccsre, akkor persze, hajrá, akkor megéri.
Kb. ennyiszer kell kiutazni, hogy a jegyárak kedvezményéből/ingyenességéből összejöjjön a tagsági díja.

Valaki leginkább azért lesz socio, hogy kb. 10+ év után bérletes lehessen. De ez is ugyanaz a kérdés, minek lennél bérletes, ha nem élsz ott...?

Gondolom ezért nincsen hír a Penyától és a tagságikról, mert kb. semmi értelme penya tagnak lenni, esélyes, hogy befejezik ezt az egészet. Ha nem, akkor sorry, csak gondolom nem véletlen a nagy hallgatás.
Minek lenne valaki penya tag Magyarországon, ha lehet egyből socio is...?

[Azt olvastam, hogy a legtöbben azért lettek tagok, hogy meccsre jegyet szerezzenek; de miért...?
Nem csatlakozol a Nemzetközi Légifuvarozók Szövetségéhez sem, hogy vegyél egy jegyet a Wizz Air-re...
Nincsenek, nem voltak és nem is lesznek ipari titkok a jegyvásárlással kapcsolatban.
Ami jegy elérhető a klubtól közvetlenül, az ott van fent a weboldalon pár héttel az időpont előtt, megveszed, pont ugyanúgy, ahogy a repjegyet. De a Camp Nou-ba, a Real elleni meccset és a BL meccseket kivéve, kb. 99%, hogy kapsz jegyet bármelyik liga meccsre, még 30 perccel kezdés előtt is. Húsz pénztár van nyitva, esélyes, hogy bármelyik szektorba, bárhova van szabad jegy.]
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.06. 22:39:24

Meggyőződésem volt, hogy facebookon válaszolnak majd nektek, ha más kontakton nem is.

Megpróbálok utánajárni a kedvetekért, bár szó szerint nulla infom van a Penyáról.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2023.06.06. 22:30:26

Én épp ma írtam nekik megint emailt, minden email címre amiről eddig tudok, hogy hozzájuk kapcsolódó. Kíváncsi vagyok, hogy fogok-e kapni választ... Ez eddig nagyon elkeserítő sztori... Szeretném, hogy egyszercsak valaki írjon egy megnyugtatót, és beinduljon a dolog megint, mert nekem nagy álmom volt egy magyar szurkolói klub.
Kép
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.06.06. 21:36:06

en ugyanigy jartam a culekkal, lefizettem az eves tagsagot (a legdragabbat) es kuldtek egy (olaj)foltos hasznalhatatlan polot

irtam nekik, hogy miujsag, de mar sosem valaszoltak
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2023.06.06. 21:23:36

Mihu írta:
2023.05.23. 17:01:35
Május van. Sehol semmi hír a tagságiról az idei évben. Igazából csak azt sajnálnám, hogy megszakadna a folyamatos tagságom, ami ugye feltétele a socio-vá váláshoz.

Valakinek van valami infója esetleg?
Mondanom sem kell, hogy azóta sem kaptam választ én sem. Kíváncsi vagyok mennyi ember befizetett tagságiját nyúlják még le csak úgy mindenféle ellenszolgáltatás nélkül amúgy. :D

Patkányok.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2023.05.23. 17:01:35

Május van. Sehol semmi hír a tagságiról az idei évben. Igazából csak azt sajnálnám, hogy megszakadna a folyamatos tagságom, ami ugye feltétele a socio-vá váláshoz.

Valakinek van valami infója esetleg?
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2023.03.06. 22:27:55

Andris írta:
2023.03.06. 16:18:20
Azóta vette valaki a fáradtságot, és megfogadta a tanácsomat, hogy facebookon írjon nekik üzenetet?
Igen, már azelőtt is vettem a fáradtságot. Semmi reakció nem jött ott sem. :) Üzenetet nem lehet írni nekik, mert az az automatikus válasz hogy írjak e-mailt. :lol: A csoportba kitett bejegyzésre pedig nem reagáltak semmit, pont, ahogy az e-mailekre sem.

Minden létező platformon, minden létező módon próbáltam velük kapcsolatba lépni, hidd el, nem a levegőbe fröcsögök, nem szokásom. Viszont pont ezért vérlázító az egész.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
eNMi
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2018.03.08. 19:33:50

2023.03.06. 17:27:58

Ma kaptam tőlük levelet. Ha nem muszáj, nem másolom be az egészet.
Csak cimszavakban:
1) MÁRCIUS 16-ÁN: FIFA23 TORNA, NYEREMÉNY: 2 MAGYAR VÁLOGATOTT JEGY A BOLGÁROK ELLENI MECCSRE - Budapest
2) MÁRCIUS 19. VASÁRNAP - IV. KÖZÖS EL CLÁSICO MECCSNÉZÉS + SZURKOLÁS - Budapest
3) TAGSÁG MEGÚJÍTÁS - 2023 - részletek március végéig
4) RENDEZVÉNYEK - majd valamikor valahol valami
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.06. 16:18:20

Azóta vette valaki a fáradtságot, és megfogadta a tanácsomat, hogy facebookon írjon nekik üzenetet?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2023.03.06. 14:19:14

Barcaforever írta:
2023.03.05. 20:55:07
Most ezzel a Penya tagsággal mi van? Én sztem 1,5 éve semmilyen emailt semmit se kapok. Amikor utoljára írtatok a tagságit elutaltam de az lehet még 2021 volt vagy 2022 eleje, nem is emlékszem már.

Vki tudna ezzel kapcsolatosan vmi infot adni!?
Olvass kicsit vissza, akkor láthatod, mi a helyzet a Penyával. :D
Szégyen az egész úgy ahogy van.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2023.03.05. 20:55:07

Most ezzel a Penya tagsággal mi van? Én sztem 1,5 éve semmilyen emailt semmit se kapok. Amikor utoljára írtatok a tagságit elutaltam de az lehet még 2021 volt vagy 2022 eleje, nem is emlékszem már.

Vki tudna ezzel kapcsolatosan vmi infot adni!?
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2023.02.04. 20:51:51

Én nem vagyok szervező, csak az ilyen meccsnezos programok esetében.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2023.02.04. 17:27:56

MatyiG írta:
2023.01.28. 16:32:05
Gery0704 írta:
2023.01.28. 15:10:57
Most amúgy mi van a penyával? Tavaly szerintem egész évben nem szóltak az új tag kártyáról sem, nincsenek rendezvények, ami volt szervezve (valami focizás volt ahová jelentkeztem is) elmaradt pár nappal előtte...

Tök szomorú hogy nincs közösségünk, nyilván az ország egész területén élhetünk de nem hiszem el hogy pl nem lenne kikapcsolódás mondjuk egy havi pesti mecsnézés vagy valami, pont nem érdekel hogy kapok-e 10% kedvezményt vagy bármit, csak legyen valami közösségi élmény..

Életem egyik legjobb meccsnézése volt amikor a mohában néztünk egy klasszikust és a Rakitic mezes csávó pont Rakitic góljánál ment ki WCre :D
Tervezünk e téren kicsit aktívabb lenni, februárra akarunk egy meccsnézést.
Azon a téren nem akartok aktívabbak lenni, hogy visszajelezzetek ha pénzt utal nektek valaki tagdíj gyanánt, amit persze előre követeltek, majd nem történik fél évig szó szerint semmi érdemleges?

Nem tudom, neked személy szerint van-e szereped a Penyában és milyen, de nem hiszem el, hogy ezt így nem érzik/érzitek vállalhatatlannak.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2023.01.31. 14:58:03

MatyiG írta:
2023.01.28. 16:32:05
Gery0704 írta:
2023.01.28. 15:10:57
Most amúgy mi van a penyával? Tavaly szerintem egész évben nem szóltak az új tag kártyáról sem, nincsenek rendezvények, ami volt szervezve (valami focizás volt ahová jelentkeztem is) elmaradt pár nappal előtte...

Tök szomorú hogy nincs közösségünk, nyilván az ország egész területén élhetünk de nem hiszem el hogy pl nem lenne kikapcsolódás mondjuk egy havi pesti mecsnézés vagy valami, pont nem érdekel hogy kapok-e 10% kedvezményt vagy bármit, csak legyen valami közösségi élmény..

Életem egyik legjobb meccsnézése volt amikor a mohában néztünk egy klasszikust és a Rakitic mezes csávó pont Rakitic góljánál ment ki WCre :D
Tervezünk e téren kicsit aktívabb lenni, februárra akarunk egy meccsnézést.
Matyi...ez most full kritika lesz, amit írok, de remélem építő jelleggel veszitek...

A szurkolói klub szép és jó, hogy szervez ilyen összejöveteleket, meccsnézéseket, meg focikat, csak szerintem ez a tagság nagyon kis százaléka részére releváns dolog. Én pl. innen Nyíregyházáról, két kisgyerekes családapaként nem fogok felmenni meccset nézni Pestre, szerintem érthető okokból. Ezzel szerintem nagyon sokan vannak így, hogy családosak, és csak azért nem mennek fel Pestre, hogy közösen megnézzenek egy meccset közösen 20 olyan emberrel, akiket nem is ismernek mondjuk.

Engem ami a legjobban zavar, pont azzal kapcsolatos, amiért szerintem a tagság 99%-a várta egy magyar szurkolói klub létrejöttét és ez a meccsre való jegyhez jutás. Írtam e-mailt az elmúlt 2,5 évben 4 e-mailt írtam, ebből egyre se válaszoltatok, ami szerintem totál nonszensz....

Legutóbb pl. az El Clasico miatt írtam. Mivel nem válaszolt senki, így "muszáj" voltam megvenni csilliárdért a jegyet irodán keresztül. És ha mondjuk majd a meccs előtt kiírjátok facebook-ra, hogy lehet jegyet igényelni 100 euróért, akkor szerintem milyen lesz a szám íze, hogy kezdetektől fizetem a tagdíjat, de mivel senki se válaszolt az e-mailemre, így elcsesztem plusz majdnem 500 eurót feleslegesen? Mert ha kapok valami értelmes felvilágosítást, akkor tudok dönteni, hogy várok a penyás jegyre, vagy sem. De így, hogy egy válasz e-mailt sem kaptam majdnem 3 éve, ez így nagyon gáz....Akkor kérdem én, miért van a penya, meg miért fizetjük a tagdíjat?

És ne haragudj, de nem tudom elfogadni, hogy ezt társadalmi munkába csináljátok, szabadidőben, mert mondom mégegyszer, 2,5 év alatt 4 e-mail, 0 válasz. És ahogy látom itt lejjebb, nem én vagyok az egyetlen, aki nem kap választ. Ez előbb utóbb a tagsági létszám csökkenéséhez fog vezetni, ha egyre több a csalódott ember.

Anno irigységből követtem a Pena Madridista életét. Ők szerveztek ilyen 10-20-30 fős, csoportos meccs utakat, rendszeresen. Tök vagány volt, hogy a nagy Pena Madridista molinó előtt csináltak csoportképet indulás előtt, meg a stadionban is ott volt a molinó. Ez szerintem tök menő. A mi szurkolói klubunk már idén lesz 5 éves, de még egyetlen szervezett út se volt, pedig szerintem lenne rá igény. Most a pesti női BL-döntőt ne vegyük referenciának...

Szóval én nagyon vártam, hogy legyen itthon egy szurkolói klub, nagyon belelkesültem, mikor jött a hír, hogy megalakult, de ahogy szokták mondani, eddig "ez nem az az ágytál, amire vágytál"... És én nagyon szeretném, hogy jól működjön, meg hosszú távon fennmaradjon, de ahhoz szerintem aktívabbnak kell lenni.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2023.01.28. 16:32:05

Gery0704 írta:
2023.01.28. 15:10:57
Most amúgy mi van a penyával? Tavaly szerintem egész évben nem szóltak az új tag kártyáról sem, nincsenek rendezvények, ami volt szervezve (valami focizás volt ahová jelentkeztem is) elmaradt pár nappal előtte...

Tök szomorú hogy nincs közösségünk, nyilván az ország egész területén élhetünk de nem hiszem el hogy pl nem lenne kikapcsolódás mondjuk egy havi pesti mecsnézés vagy valami, pont nem érdekel hogy kapok-e 10% kedvezményt vagy bármit, csak legyen valami közösségi élmény..

Életem egyik legjobb meccsnézése volt amikor a mohában néztünk egy klasszikust és a Rakitic mezes csávó pont Rakitic góljánál ment ki WCre :D
Tervezünk e téren kicsit aktívabb lenni, februárra akarunk egy meccsnézést.
Avatar
Gery0704
Jugador del Barça
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2010.04.12. 14:55:06

2023.01.28. 15:10:57

Most amúgy mi van a penyával? Tavaly szerintem egész évben nem szóltak az új tag kártyáról sem, nincsenek rendezvények, ami volt szervezve (valami focizás volt ahová jelentkeztem is) elmaradt pár nappal előtte...

Tök szomorú hogy nincs közösségünk, nyilván az ország egész területén élhetünk de nem hiszem el hogy pl nem lenne kikapcsolódás mondjuk egy havi pesti mecsnézés vagy valami, pont nem érdekel hogy kapok-e 10% kedvezményt vagy bármit, csak legyen valami közösségi élmény..

Életem egyik legjobb meccsnézése volt amikor a mohában néztünk egy klasszikust és a Rakitic mezes csávó pont Rakitic góljánál ment ki WCre :D
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2022.12.17. 11:10:20

Andris írta:
2022.12.17. 00:31:10
Stalkyard írta:
2022.12.16. 19:29:36
Azóta se jött semmi reakció, hihetetlen. Az 5000 Ft-ot simán benyeltétek, aztán helló szia, zéró visszajelzés, zéró kommunikáció. De még itt sem vagytok hajlandók bármit is reagálni, holott biztos vagyok benne, hogy olvassátok a fórumot.

Gratulálok! =D>
Írtál nekik facebookon, ahogy ajánlottam?

Hangsúlyoznám, hogy lövésem sincs, kik csinálják, és miért nem válaszolnak, de megkérdezném, hogy miért feltételezed, hogy olvassák a fórumot? Én úgy látom hogy 20 rendszeres és még 20 alkalmi hozzászólón kívül a világon senki nem olvassa ezt a fórumot. Simán lehet, hogy igazad van, de amennyire én látom, semmi okunk azt feltételezni, hogy olvassák. Miből következtetsz erre?
Két éve még olvasták, az tuti, és Enrique volt az egyik vezetője a klubnak, aki itt admin :D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.12.17. 00:31:10

Stalkyard írta:
2022.12.16. 19:29:36
Azóta se jött semmi reakció, hihetetlen. Az 5000 Ft-ot simán benyeltétek, aztán helló szia, zéró visszajelzés, zéró kommunikáció. De még itt sem vagytok hajlandók bármit is reagálni, holott biztos vagyok benne, hogy olvassátok a fórumot.

Gratulálok! =D>
Írtál nekik facebookon, ahogy ajánlottam?

Hangsúlyoznám, hogy lövésem sincs, kik csinálják, és miért nem válaszolnak, de megkérdezném, hogy miért feltételezed, hogy olvassák a fórumot? Én úgy látom hogy 20 rendszeres és még 20 alkalmi hozzászólón kívül a világon senki nem olvassa ezt a fórumot. Simán lehet, hogy igazad van, de amennyire én látom, semmi okunk azt feltételezni, hogy olvassák. Miből következtetsz erre?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2022.12.16. 19:29:36

Azóta se jött semmi reakció, hihetetlen. Az 5000 Ft-ot simán benyeltétek, aztán helló szia, zéró visszajelzés, zéró kommunikáció. De még itt sem vagytok hajlandók bármit is reagálni, holott biztos vagyok benne, hogy olvassátok a fórumot.

Gratulálok! =D>
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.13. 16:47:21

Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy kik csinálták-csinálják a Penyát, de én azért feltételezem, hogy van valami elfogadható magyarázat az egészre.
Én nem vagyok tag, amikor megalakult, úgy éreztem, nem éri meg, és azóta se változott a véleményem.

Viszont ha valaki tényleg el akarja érni őket, akkor én a facebookon próbálkoznék. Ott követem a Penyát, és rendszeresen posztolnak. Írjatok esetleg oda üzenetet :)

Lehet, hogy hülyeséget mondok, de szerintem a tagdíjat a Penya tovább fizeti a klub felé. Illetve nyilván vannak költségeik, de úgy gondolom (talán naívan), hogy csak a klub által ellenőrzött, nonprofit alapon működhetnek.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.11.12. 21:46:07

Gondolom meg van egy szűk kör, akik elvannak a tagdíjakból, mit érdekli őket a többiek.
Én is írtam nekik egyszer csatlakozással kapcsolatban, egyszer csak általánosságban akartam néhány információt kapni jegyvásárlásról, nyilván nulla reakció.

Le kellene venni az email címet, egyszerűen nem kapacitáshiány miatt nem válaszolnak, hanem mert nem érdekli őket.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2022.11.12. 20:56:56

Nem csak Te vagy ilyen "szerencsés", hanem én is hasonlókról tudok beszámolni. Én is több e-mailt is küldtem, semmi válasz. Egyetlen egyre válaszoltak, még vagy 2,5-3 éve.

Egy szurkolói klubtól nagyon nem ezt várná az ember. Értem én, ha esetleg kevesen vannak és sok az e-mail, de hát amikor valami fontos kérdésre várok választ, akkor pont nem érdekel, hogy létszám hiány van... Miután nem válaszoltak jegyigényléssel kapcsolatos kérdésre, így nem kockáztattam és megvettem csilliárd forintért máshonnan (El Clasico-ra). Pedig ha esetleg válaszolnak és pozitív akkor megspórolok több százezret.

Fizetjük a tagdíjat, innentől kezdve én elvárom, hogy válaszoljanak az e-mailekre. Azt nem, hogy 1-2 napon belül, de 1 héten belül mindenképp.
Kép
Avatar
theszmolarR
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2022.10.09. 11:52:29

2022.11.12. 05:00:12

Stalkyard írta:
2022.11.11. 18:51:27
De most komolyan, más is hasonló cipőben jár, vagy csak szemelyesen nekem szól ez a kitüntetett “figyelem”?

Azt azért elég neccesnek tartom, hogy elutaltatnak veled előre x összeget és aztán válaszra sem méltatnak. Nem, nem az a gond, ha esetleg nem lesz sikeres a jelentkezés, és nem, az sem gond, ha sokáig tart valami, megértem. De egy egyszerű visszajelzés, hogy folyamatban van-e a dolog és történik-e egyáltalán valami, az talán nem lenne olyan megerőltető. És nem, nem két napja várok választ, hanem lassan hetek óta, mar minden feltüntetett e-mail címre írtam.

Nekem azért ez elég nagy csalódás tőletek.
Évekkel ezelőtt ugyanezt végigjártam velük, semmilyen megkeresésemre nem válaszoltak, nem vagy/voltál egyedül a problémával.
Socio del Barça
Válasz küldése