Sergio Busquets

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.06.05. 11:55:20

més_que_un_club írta:lluisllach89:
Ha már itt tartunk, én amióta Pep felhozta sírok ha látom. Pláne egy Classicón, vagy a BL döntőben... Jajj...!

buszketsz karcsi bácsi pedig maradjunk annyiban, hogy minden idők legbalf@@@szabb kapusa volt a Barcelonának (ahogy most a sarja a leggyökerebb tagja ennek a szuper Barcának), de hidd el, 20 év, az 20 év és iszonyat pénzek vannak ám ott.

Ha voltál már a profi futball környékén, akkor tudod miről beszélek, ha nem, akkor úgyis hiába mondom, hidd amit akarsz.

Ha te lennél a kölke, és egy egyeneset tudnál rúgni a labdába, most te lennél busi pajtásod helyén, erre mérget vehetsz!
Óriási pénzek vannak, csak nem buszketsz papának, hol van ő ahhoz, hol van hatalma ahhoz, hogy betegye a fiát a Barcelona kezdőcsapatába:) Magyarországon van ilyen igen, én is tudok róla, 4-5 évvel ezelőtt az UTE-ban focizott az ismerősöm és mesélte, de külföldön, ahol egy játékos fizetése több, mint a Debrecen éves költségvetése kb?:D Ott olyan milliárdosok állnak a csapatok mögött, akiknek Buszketsz papa a cipőjét nem kötheti be:D El vagy tévedve öreg, ő nem Abramovic fia:D
més_que_un_club
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2009.06.12. 20:59:36

2010.06.05. 11:49:51

lluisllach89:
Ha már itt tartunk, én amióta Pep felhozta sírok ha látom. Pláne egy Classicón, vagy a BL döntőben... Jajj...!

buszketsz karcsi bácsi pedig maradjunk annyiban, hogy minden idők legbalf@@@szabb kapusa volt a Barcelonának (ahogy most a sarja a leggyökerebb tagja ennek a szuper Barcának), de hidd el, 20 év, az 20 év és iszonyat pénzek vannak ám ott.

Ha voltál már a profi futball környékén, akkor tudod miről beszélek, ha nem, akkor úgyis hiába mondom, hidd amit akarsz.

Ha te lennél a kölke, és egy egyeneset tudnál rúgni a labdába, most te lennél busi pajtásod helyén, erre mérget vehetsz!
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.06.05. 11:48:32

més_que_un_club írta:Sergio épp az ellenkezője.
Hibát hibára halmoz, és a többieknek kell rendszeresen takarítani az ő hülyeségei miatt, ha ő nem képes kijavítani a hibáját.
Na az ilyen emberek szavai miatt, nem tudom néha komolyan venni az őt ért kritikákat! Hibát hibára halmozz... :lol: kaptunk róla cirka két gólt... Xaviról is kaptunk, Messiről is, Puyolról is... ez van, ez a foci. De szeretem ez ilyen vicces embereket, kettőt nem rúghattál még labdába, ha nem látod, hogy miért is nem olyan **ar gyere ez a Sergio....
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
més_que_un_club
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2009.06.12. 20:59:36

2010.06.05. 11:41:00

bence-barca írta:Ha jól tudom Bojan is apja segítségével került be, igaz, akkor ő jobban meghálálta akkor, de nem mindenkinek van ilyen jó debütszezonja...
Jól tudod, de ez a láma, nem összehasonlítható Bojannal, aki rendkívül tehetséges, és kifejezetten hasznára van a csapatnak, szinte minden meccsen, amikor - ha csak percekre is de - pályára lép.

Sergio épp az ellenkezője.
Hibát hibára halmoz, és a többieknek kell rendszeresen takarítani az ő hülyeségei miatt, ha ő nem képes kijavítani a hibáját.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.06.05. 11:36:42

Öreg Busquets ha úgy ajánlja be anno Sergiot a csapatba, hogy "itt van a fiam, olyan tehetséges, mint én voltam", máris zavarták volna haza. :D
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.06.05. 11:30:16

més_que_un_club írta:Toure topicjába írtál, de itt válaszolok, nehogy magamra rántsam valamelyik modit. Gondolom olvasod ezt is.
barca99 írta:Del Bosque-nál milyen "sógorrokonkoma" viszonyt tudsz felfedezni? Vagy egy tehetségtelen nímand hogy kerül ki a VB-re? Méghozzá nem is a csere cseréjének...
A teljesítménye alapján nem a válogatottba való (ahogy a Barcelona első csapatába pláne nem való, én mondjuk még a padra sem tenném), ezt nyilván te is látod...

"After retiring as a player, Busquets joined Barcelona's coaching staff, and worked with the goalkeepers."

A fater, aki az ifikora óta a Barcelona tagja, szerinted mekkora befolyással bír??? Minden belterjes, a foci is. Főleg ilyen szinten. Sajnos.
Persze.
Az öreg hatalmas kapus(...) volt, kapusokkal dolgozott és megdumál simán mindenkit.
Ez mire bizonyíték? Semmire. Attól hogy kijelentesz valamit és nem bizonyítod egyértelműen nem lesz igaz és helytálló.

Viccből betesznek valakit kezdőnek 1 Barcelona szintű csapatnál?
Meg kezdő 1 protekcióval bekerülő srác 1 Bl döntőn?
Hagyjuk már a hülyeségeket.
Ki.úrtul érdekelne hányan oltanák őt hogy mekkora kutyaütő ha Touré nem lenne a képben.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.06.05. 10:51:16

més_que_un_club írta: A fater, aki az ifikora óta a Barcelona tagja, szerinted mekkora befolyással bír??? Minden belterjes, a foci is. Főleg ilyen szinten. Sajnos.

Ha jól tudom Bojan is apja segítségével került be, igaz, akkor ő jobban meghálálta akkor, de nem mindenkinek van ilyen jó debütszezonja...
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.06.05. 10:46:08

Majd idővel elválik, hogy Busquets mire lesz képes. Az biztos, hogy fiatal még és fejlődőképes, rá is fér. Szerintem képes lesz klasszissá érni, ha fejben is felnő a Barcához és a válogatotthoz. A hibáinak nagy része mentális okokra vezethető vissza.
més_que_un_club
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2009.06.12. 20:59:36

2010.06.05. 10:42:16

Toure topicjába írtál, de itt válaszolok, nehogy magamra rántsam valamelyik modit. Gondolom olvasod ezt is.
barca99 írta:Del Bosque-nál milyen "sógorrokonkoma" viszonyt tudsz felfedezni? Vagy egy tehetségtelen nímand hogy kerül ki a VB-re? Méghozzá nem is a csere cseréjének...
A teljesítménye alapján nem a válogatottba való (ahogy a Barcelona első csapatába pláne nem való, én mondjuk még a padra sem tenném), ezt nyilván te is látod...

"After retiring as a player, Busquets joined Barcelona's coaching staff, and worked with the goalkeepers."

A fater, aki az ifikora óta a Barcelona tagja, szerinted mekkora befolyással bír??? Minden belterjes, a foci is. Főleg ilyen szinten. Sajnos.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.06.05. 09:52:07

Én szerintem a 2010-2011-es sezon Busié lesz. Eljött az az idő hogy már nem lesz tapasztalatlan fiatal aki épp most jött fel az Atleticből. Egy VB rengeteg tapasztalatot ad főleg ha úgy indulsz el hogy számít rád az edző. Én úgy érzem hogy a következő szezonban sokkal magabiztosabb, rutinosabb és akaratosabb lesz mint eddig. Nem értem sokan miért küldenék el a francba Touré miatt. Nem vettétek észre hogy az első szezonjában nem emlékszem hány meccset játszott de már ott is látszott hogy tehetséges és Pep számít rá. Az idén pedig közel 50 meccsen játszott és szerintem nem véletlenül. És nem is poénból hívták be többször is a spanyol válogatottba.
Szóval csak azt akarom mondani hogy én bízom Sergiben és szvsz nem csak én...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15488
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.06.05. 08:31:44

kennyke04 írta:És erre a srácra írták itt, hogy nagyképű :roll:

Maga az hogy vannak akik nagyképűnek gondolják,azt a pályán mutatott képe alapján mondják. ELéggé flegma a srác mikor pályán van,ebből szoktak a labdaeladásai is lenni. De ez nem egyenlő a nagyképűséggel,ahhoz még rengeteget kéne tanulnia :D

De szimpatikus nyilatkozat! Remélem jól megy neki is majd a VB-n.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.06.05. 08:25:03

kennyke04 írta:És erre a srácra írták itt, hogy nagyképű :roll:
Persze, mert sokan őt utálják amiatt h Touré elmegy
messi70
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2009.08.31. 18:56:30

2010.06.05. 08:09:45

Mikaos írta:
kennyke04 írta:És erre a srácra írták itt, hogy nagyképű :roll:
Azért írták, mert bizonyos viselkedéseket és fogalmakat teljesen összekevernek. Volt egy hsz -ha jól emlékszem, amely Busquets nagyképűségét abból vezette le, hogy túl sokat dobálja magát -> de hogy ennek mi köze a nagyképűséghez, az máig rejtély marad számomra :)
Így lett tehát Busquets nagyképű...az Óperenciás Tengeren is túl.

Egyébként nagyon szimpatikus az interjú. Nagyon is helyén kezeli magát a gyerek, egyáltalán nincs elszállva. Örülök, hogy Pep mellett (aki ugyebár az öreg Busquets barátja a Százholdas pagonyban) Del Bosque is aktívan számít rá kezdőként. 21 éves és olyan poszton játszik, ahol átlagban 30éves vén rókák szaladgálnak és osztják a lasztikat.
busi nem nagykepu de szimulalni es szineszkedni o tud a legjobban a barcaban ezt az egyet nem birom nala egyeb minden rendben van
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.06.05. 03:27:29

kennyke04 írta:És erre a srácra írták itt, hogy nagyképű :roll:
Azért írták, mert bizonyos viselkedéseket és fogalmakat teljesen összekevernek. Volt egy hsz -ha jól emlékszem, amely Busquets nagyképűségét abból vezette le, hogy túl sokat dobálja magát -> de hogy ennek mi köze a nagyképűséghez, az máig rejtély marad számomra :)
Így lett tehát Busquets nagyképű...az Óperenciás Tengeren is túl.

Egyébként nagyon szimpatikus az interjú. Nagyon is helyén kezeli magát a gyerek, egyáltalán nincs elszállva. Örülök, hogy Pep mellett (aki ugyebár az öreg Busquets barátja a Százholdas pagonyban) Del Bosque is aktívan számít rá kezdőként. 21 éves és olyan poszton játszik, ahol átlagban 30éves vén rókák szaladgálnak és osztják a lasztikat.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.06.05. 03:07:15

És erre a srácra írták itt, hogy nagyképű :roll:
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2010.06.05. 02:14:56

Mi az első, Világbajnoksággal kapcsolatos emléked?

Az 1998-as franciaországi viadal. 10 éves voltam. Az a francia gárda csodálatos volt, erre tisztán emlékszem.
Én itt tuti utalást tettem volna a riporter helyében, h most meg már két éve Henry a csapattársa...
Elég érdekes lehet sztem, h akit 10 évesen a tévében csodálsz, azzal nap mint nap együtt edzel és játszol 10 év múlva..
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.06.04. 19:15:01

Thiago abszolút támadó szellemű kp, aki kb Iniesta stílusú viszonylag sokat cselező középpályás

Keita-n és Sergio-n kívül különleges helyzetben szerintem vagy Pique vagy Csigri fog vkp-s szerepet kapni...
Bergkamp
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009.06.10. 22:37:58

2010.06.04. 19:08:19

Én bízom Sergiben. Igaz h voltak hibái, illetve nekem sem túl szimpi, amikor "fetreng" a földön, de tehetségesnek tartom. Keitaval ketten megoldják azt a posztot, ráadásul ott van még Thiago is, aki szintén vkp, ha jól tudom. Amelyik posztra csak csereember kellene, oda lehetőleg fiatalt kéne felhozni. Kivéve talán a jobbhátvéd posztot, bár nem tudom h Bartra mire lenne képes ott.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.06.04. 18:51:42

Keita megoldja majd a csere vkp posztot...
kevésszer játszott ott , de akkor abszolút jó teljesítményt nyújtott...(pont tegnap ment Barcatv-n a Sporting L. elleni meccs , amin nem játszott rosszul)

Pep szerintem nem kíván vkp-t igazolni...
Keita hátramenésével támadóbb szellemű középpályásra van szüksége a keretnek, s ezt szerintem vagy Cesc leigazolásával , vagy JDS ,illetve Thiago felhozatalával próbálja majd pótolni...
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2039
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2010.06.04. 18:34:34

Én most leszek kíváncsi a következő szezonban Sergiora igazán. Így, hogy Touré személyében valszeg távozik egy nagy riválisa, vetélytársa a posztját illetően. Ezért érdekel a hozzáállása, és az hogy mit bír majd, és milyen szinten. Nem vitás Busi tehetsége, de én azért Yaya távozása esetén, hoznék egy fizikálisan erős vkp-t, aki nem kell hogy klasszis legyen, csak viselje a padot, és képviselje az erőt a középpályán, amikor lehetőséget kap. Keita nem tudom elég lenne-e, mert olyan kéne aki képes nagy szerelésekre.
Szóval jövőre derül ki, hogy Busquetsből klasszis lesz-e, vagy "csak" tehetséges játékos.
Kép
Avatar
fcb4ever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2010.02.12. 16:04:50

2010.06.04. 18:05:35

barcalaci84 írta:Sajnálom szegény Sergio- t , hogy egyesek mennyire nem értékelik...
Egy fiatal tehetség, aki bizonyított is már elég sokat , nyugodtan kijelenthető , hogy vele is stabil a játékunk...
Szerintem el kell telnie egy pár évnek , míg a megítélése a helyére kerül, mint ahogy majd mindegyik saját nevelésünknél történt...Emlékszem még mikor Puyolt a kezdetekben Olegueri szinten kezelték egyesek, Xavi az utóbbi két évben kapta meg a neki kijáró tiszteletet , ahogy Iniesta is...
Cesc se lenne sztár ha itt maradt volna...
Remélem ez változni fog , mert szerintem megérdemelné...
Na ebben egyetértünk. Szidják Sergiot, mert a kezdőbe jelöli Pep. Persze. Majd valószínűleg azt mondja, hogy nem vállalja a játékot :roll: Pepről pedig nem mondanék semmit, fenomenális edző, és nagyon fiatal! Már most az egyik legjobb, hát még néhány év tapasztalattal felvértezve... De azért szidni, azt feltétlenül kell (mert csak 7/8 kupánk lesz a 2 éve alatt - gratulálok Pep, nem találok szavakat... És az eredménytelenség tetejébe még Yaya sem játszik :D ) Elfelejtik, hogy mennyit köszönhetünk neki.
Més que un club.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.06.04. 17:52:28

Sajnálom szegény Sergio- t , hogy egyesek mennyire nem értékelik...
Egy fiatal tehetség, aki bizonyított is már elég sokat , nyugodtan kijelenthető , hogy vele is stabil a játékunk...
Szerintem el kell telnie egy pár évnek , míg a megítélése a helyére kerül, mint ahogy majd mindegyik saját nevelésünknél történt...Emlékszem még mikor Puyolt a kezdetekben Olegueri szinten kezelték egyesek, Xavi az utóbbi két évben kapta meg a neki kijáró tiszteletet , ahogy Iniesta is...
Cesc se lenne sztár ha itt maradt volna...
Remélem ez változni fog , mert szerintem megérdemelné...
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.06.04. 17:20:02

LM10 írta:Azért ez is mutatja, hogy nem csak az apja miatt játszik a Barcában és a válogatottban:

http://www.youtube.com/watch?v=x8nrPn71MVw
Csak szerencsésen összejönnek neki a dolgok...mindig jófelé pattan a labda meg mindig átcsúszik a lábak alatt/között.

Az apja meg jóban van azokkal akiket felbőröz/kicselez/leszerel...

És különben is ha Senna egészséges lenne akkor ezeket nem tudná megcsinálni...

Szerk:persze ez csak egy videó nem egy mérvadó dolog és nem hibátlan a srác de azért ez is jól mutatja,h nem egy hókuszpók emberrel állunk szembe.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.06.04. 17:16:12

Azért ez is mutatja, hogy nem csak az apja miatt játszik a Barcában és a válogatottban:

http://www.youtube.com/watch?v=x8nrPn71MVw
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.05.30. 23:52:21

OFF: Szép kis vasárnap este :D De végre a gyerekek aludni tértek és előkerült az értelmesebb csapat :wink:

ON: Igaz, hogy Busi jó teljesítményét lerontják a hibái...de épp azért játszatja Pep, hogy beépüljön és rutint szerezzen mihamarabb. Yaya nem padozik, ahhoz túl jó...mehet. Keita kell nekünk és azért kap sok szerepet, hogy stabil, megbízható csereember legyen - mert ő el is fogadja ezt a szerepet :wink:
Ha érkezik Cesc, akkor szerintem nem vesznek semmiféle egyéb középpályást, házon belül megoldják a problémákat, van bőven lehetőség...
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Válasz küldése