Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2014.04.02. 23:09:34

Engem 2 esetben abszolút nem fog zavarni, ha lesz büntetés. 1: a már fixált igazolásaink továbbra is megvalósíthatóak lesznek. 2: az összes hasonló vétséget elkövető klubot büntessék ugyanígy. Nem sok átigazolás lenne a következő szezonban...
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.04.02. 23:01:09

én sajnos el tudom képzelni, hogy ezek a szabályszegések megtörténtek évek óta mondom, hogy dilettáns a Barca játékospiaci munkája annyiból is amit nekünk a sajtóból tudni lehetett Csigrinszkijtől,Neymarig.
azt viszont nem értem hogy a gyerek csapatoknál elkövetett szabályszegéseknek mi köze a nagy csapathoz?! miért nem ott büntetnek? (a pénzbüntetés úgyis fedi az általános klub "bűnoket") lehet hogy a Perez-féle összeesküvés elméletek meredekek viszont a büntetés jellege kifejezetten a Barca el lehetetlenítésére irányul.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.04.02. 22:53:46

Leon írta:Úgy érted a Real Madridot? :mrgreen:
Nyitott lapok számodra a gondolataim :)
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2014.04.02. 22:51:20

pár éve a Chelseat is hasonlóan megbüntették, fellebeztek, és végül szabadon igazolhattak, törölték a tilalmat. remélem mi is igy járunk.
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.02. 22:44:42

hank1ee írta:
pitta19 írta:Kezd egyre cifrább lenni a sztori...

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd" target="_blank ... ir-2326267
Hát ez várható volt, a két madridi klubot meg színtisztának találják, 10000 %.
Úgy érted a Real Madridot? :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.04.02. 22:37:23

pitta19 írta:Kezd egyre cifrább lenni a sztori...

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd" target="_blank ... ir-2326267
Hát ez várható volt, a két madridi klubot meg színtisztának találják, 10000 %.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.04.02. 22:30:25

Alfa írta:
gianni írta:
bujna írta:Tudja valaki, hogy ki az az ember karszalaggal a Barca kispadjánál (göndör őszes hajú, nagy hassal), akinek csak annyi dolga van, hogy felírja a partjelzőnek a cserék nevét? Már Guardiola idején is csak ennyit csinált. Ha ilyen fölösleges embert ott tudnak tartani és gondolom még jól meg is fizetik, akkor nincs a klubnak egy olyan szakembere, aki oda tudna figyelni, hogy az átigazolásokkal ne legyen probléma? Nyomorult egy helyzet és szánalmas ha egy ekkora klub ilyen hibákba beleesik!
Én nem tudom,hogy ki az az ember,de egy biztos én nagyon bírom a csávót,és sztem ha készítenél itt egy közvélemény kutatást sokan így lennének ezzel,meg amúgy is nehogy már ez az emberke tehessen erről az ügyről....komolyan már egyre durvább itt már minden nem lehet követni az eseményeket sem és még ezek a kommentek is....:)
Én se tudom a nevét de sztem ő az aki intézi a játékosok nevezését és a cseréknél is ott van mindig amúgy én nagyon bírom a palit :D
Kép
Szerintem ő róla lehet szó, fehér ingben hogyha nem tévedek. :mrgreen: A nevét én sem ismerem, de szimpatikus az öreg. :) Hosszú évek óta dolgozik már itt, de a neve nem ugrik be sajnos. :roll:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.02. 22:26:47

bence-barca írta:Azért is gondolom így, mert ha emlékszetek pár éve Chelseat is kizárták, aztán végül eltörölték nekik is.
Mondjuk ott csak egy játékos miatt állt a bál, itt meg tízről van szó... :? Hát nem tudom, én is megvárnám a végleges döntést, talán megússzuk egy szép kis pénzbüntetéssel.

Ha meg nem, akkor jó lesz jövőre a Piqué-Bartra-Mascherano-Bagnack négyes. 8) :mrgreen: Csak könyörgöm, Halilovic és Ter Stegen átigazolását ne tegyék semmissé...
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2014.04.02. 22:18:27

Kezd egyre cifrább lenni a sztori...

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2326267" target="_blank
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.02. 22:16:58

Az igazság az, h engem egyelőre nem ijesztett meg a hír. Egyszerűen tól nagy klub a Barca, h megtegyék velük ezt ténylegesen, fellebbezés után enyhítve lesz a büntetés. Azért is gondolom így, mert ha emlékszetek pár éve Chelseat is kizárták, aztán végül eltörölték nekik is.
Majd ha másodszorra is ez az ítélet születik kezdek depizni.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.04.02. 22:10:48

A fifa 15be se lehet majd igazolni a Barcával? Jól megszívatnak minket ott :S :mrgreen:
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.04.02. 22:10:21

Hivatalos közlemény a klubtól.
Katt, angolul van.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.02. 21:25:33

Tobias88 írta:"a) A játékosok szülei is a szerződtető klub országába költöznek a futballhoz nem köthető okból." - Ezen akadtak ki valószínűleg, hogy szerintük a szülők azért költöztek ide mert a gyerek jött hozzánk focizni és nem azért jött hozzánk focizni a gyerek mert a szülők idejöttek munkát vállalni. Felettébb barom egy szabály
De ha ez így van, szerintem nem mi vagyunk ez egyetlen klub, melynél bele lehetne kötni ebbe a szabályba. Nem szeretem a összeesküvés elméleteket, de ebben a szezonban mintha valaki tényleg nagyon keresztbe akarna tenni a klubnak. :?
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.04.02. 21:23:19

Vicc, amit a csapattal csinálnak: adócsalások, transzfer-hibák, sikkasztások, stb. Ha ennyire korrupt csapat lenne a Barca akkor már rég befürödtünk volna. Én nem hiszem, hogy ne tudnánk bizonyítani, hogy minden rendben ment. Főleg a kicsiknél, ahol még nem is beszélhetünk euró-milliókról. Örülnék neki, ha az kiderülne, hogy ki kezdte ezt és azzal(azokkal) szemben jogi útra terelődnének a dolgok. Illetve ha más kluboknál is körbenézne az UEFA. Nem hinném, hogy az olyan pénzmágnások, mint a Chelsea vagy a City tulajdonosai nem játszadoznak a számokkal.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.04.02. 20:47:48

gianni írta:
bujna írta:Tudja valaki, hogy ki az az ember karszalaggal a Barca kispadjánál (göndör őszes hajú, nagy hassal), akinek csak annyi dolga van, hogy felírja a partjelzőnek a cserék nevét? Már Guardiola idején is csak ennyit csinált. Ha ilyen fölösleges embert ott tudnak tartani és gondolom még jól meg is fizetik, akkor nincs a klubnak egy olyan szakembere, aki oda tudna figyelni, hogy az átigazolásokkal ne legyen probléma? Nyomorult egy helyzet és szánalmas ha egy ekkora klub ilyen hibákba beleesik!
Én nem tudom,hogy ki az az ember,de egy biztos én nagyon bírom a csávót,és sztem ha készítenél itt egy közvélemény kutatást sokan így lennének ezzel,meg amúgy is nehogy már ez az emberke tehessen erről az ügyről....komolyan már egyre durvább itt már minden nem lehet követni az eseményeket sem és még ezek a kommentek is....:)
Én se tudom a nevét de sztem ő az aki intézi a játékosok nevezését és a cseréknél is ott van mindig amúgy én nagyon bírom a palit :D
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.04.02. 20:33:30

visca el barca írta:
defender3 írta:
Tobias88 írta:"a) A játékosok szülei is a szerződtető klub országába költöznek a futballhoz nem köthető okból." - Ezen akadtak ki valószínűleg, hogy szerintük a szülők azért költöztek ide mert a gyerek jött hozzánk focizni és nem azért jött hozzánk focizni a gyerek mert a szülők idejöttek munkát vállalni. Felettébb barom egy szabály
Ezt próbálják meg bizonyítani. Gyerek jön apa anya kap vhol egy munkahelyet, és nem tudnak belekötni.
Amíg nem lép életbe meg megszerzünk 2 kv-t és ki van kerülve a büntetés.
igen, sztem is ezzel volt a probléma. a 10 apukát felveszik papíron szertárosnak, meg gyepmesternek, anyukákat meg a mosodába meg wc takaritonak és kész.
nem kell a csapathoz hanem a felsővezetés cégeibe biztonsági őrnek v vmi, esetleg haver cégébe betenni és meg is van oldva
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.02. 20:30:57

defender3 írta:
Tobias88 írta:"a) A játékosok szülei is a szerződtető klub országába költöznek a futballhoz nem köthető okból." - Ezen akadtak ki valószínűleg, hogy szerintük a szülők azért költöztek ide mert a gyerek jött hozzánk focizni és nem azért jött hozzánk focizni a gyerek mert a szülők idejöttek munkát vállalni. Felettébb barom egy szabály
Ezt próbálják meg bizonyítani. Gyerek jön apa anya kap vhol egy munkahelyet, és nem tudnak belekötni.
Amíg nem lép életbe meg megszerzünk 2 kv-t és ki van kerülve a büntetés.
igen, sztem is ezzel volt a probléma. a 10 apukát felveszik papíron szertárosnak, meg gyepmesternek, anyukákat meg a mosodába meg wc takaritonak és kész.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2014.04.02. 20:26:12

bujna írta:Tudja valaki, hogy ki az az ember karszalaggal a Barca kispadjánál (göndör őszes hajú, nagy hassal), akinek csak annyi dolga van, hogy felírja a partjelzőnek a cserék nevét? Már Guardiola idején is csak ennyit csinált. Ha ilyen fölösleges embert ott tudnak tartani és gondolom még jól meg is fizetik, akkor nincs a klubnak egy olyan szakembere, aki oda tudna figyelni, hogy az átigazolásokkal ne legyen probléma? Nyomorult egy helyzet és szánalmas ha egy ekkora klub ilyen hibákba beleesik!
Én nem tudom,hogy ki az az ember,de egy biztos én nagyon bírom a csávót,és sztem ha készítenél itt egy közvélemény kutatást sokan így lennének ezzel,meg amúgy is nehogy már ez az emberke tehessen erről az ügyről....komolyan már egyre durvább itt már minden nem lehet követni az eseményeket sem és még ezek a kommentek is....:)
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.04.02. 20:19:19

Tobias88 írta:"a) A játékosok szülei is a szerződtető klub országába költöznek a futballhoz nem köthető okból." - Ezen akadtak ki valószínűleg, hogy szerintük a szülők azért költöztek ide mert a gyerek jött hozzánk focizni és nem azért jött hozzánk focizni a gyerek mert a szülők idejöttek munkát vállalni. Felettébb barom egy szabály
Ezt próbálják meg bizonyítani. Gyerek jön apa anya kap vhol egy munkahelyet, és nem tudnak belekötni.
Amíg nem lép életbe meg megszerzünk 2 kv-t és ki van kerülve a büntetés.
bujna
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2004.10.17. 11:59:20
Tartózkodási hely: Miskolc

2014.04.02. 19:38:48

Tudja valaki, hogy ki az az ember karszalaggal a Barca kispadjánál (göndör őszes hajú, nagy hassal), akinek csak annyi dolga van, hogy felírja a partjelzőnek a cserék nevét? Már Guardiola idején is csak ennyit csinált. Ha ilyen fölösleges embert ott tudnak tartani és gondolom még jól meg is fizetik, akkor nincs a klubnak egy olyan szakembere, aki oda tudna figyelni, hogy az átigazolásokkal ne legyen probléma? Nyomorult egy helyzet és szánalmas ha egy ekkora klub ilyen hibákba beleesik!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3734
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.04.02. 19:36:21

hank1ee írta:Az a legérdekesebb, hogy nem a Neymar-transzfer miatt meszelték el a klubot, hanem 10 kölyök miatt. Valaki kereste a fogást a Barcelonán, ez holtbiztos...
Nem azért, de mi nem volt szabályos a Neymar transzferben?

Kicsit sok kezd már lenni ebből az évből... Mindenről szól ez, csak a fociról nem. A lejárató kampány folytatódik, véletlenül pont idén sikerült mindennel minket betámadni. Ki/mi lesz a következő?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.04.02. 19:30:06

csababarca írta:
hank1ee írta:According to FIFA sources, transfer deals that have already been agreed upon by Barcelona could go through despite the ban. [sport1]

FIFA sources confirm ter Stegen (& Halilović) deals go ahead. With Deulofeu & Rafinha back from loan, only CB the issue.

Üdv ter Stegen és Halilovic! =D>

Jó hírek,remélem igazak is.
Ennek fényében viszont egy valami érdekes. Gondolom pár hete már megindultak a vizsgálatok. Ebben az esetben ha egy mindenre felkészült,alkalmas, előrelátó vezetőségünk van, akkor próbál ledealelni 1-2 védőt is, bebiztosítva magát, a legrosszabbra. Simán megtehették volna, kijátszva a rendszert okosba. De gondolom védettnek érezték magukat,nem tulajdonítottak komoly gondot a vizsgálatoknak.
Szerintem ez nem pár hete indult, hanem robbanásszerűen jött és senki nem tudott róla. A Barcelona utánpótlásában fogalmam sincs hány gyerek focizik, de biztos nem 15. Valakinek érdekében állt ezt meghúzni, ha a Laziot nem büntették meg, amikor ott virul az u17-es csapatban a 40 éves kameruni "gyerek". Az a legérdekesebb, hogy nem a Neymar-transzfer miatt meszelték el a klubot, hanem 10 kölyök miatt. Valaki kereste a fogást a Barcelonán, ez holtbiztos...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.04.02. 19:19:25

hank1ee írta:According to FIFA sources, transfer deals that have already been agreed upon by Barcelona could go through despite the ban. [sport1]

FIFA sources confirm ter Stegen (& Halilović) deals go ahead. With Deulofeu & Rafinha back from loan, only CB the issue.

Üdv ter Stegen és Halilovic! =D>

Jó hírek,remélem igazak is.
Ennek fényében viszont egy valami érdekes. Gondolom pár hete már megindultak a vizsgálatok. Ebben az esetben ha egy mindenre felkészült,alkalmas, előrelátó vezetőségünk van, akkor próbál ledealelni 1-2 védőt is, bebiztosítva magát, a legrosszabbra. Simán megtehették volna, kijátszva a rendszert okosba. De gondolom védettnek érezték magukat,nem tulajdonítottak komoly gondot a vizsgálatoknak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.04.02. 19:15:35

Puyival itatni kell a szörpöt kőkeményen, meg egy friss papírt berakni az orra elé aláírásra. :mrgreen: Egyébként van egy olyan érzésem, hogy Song már KH-t játszik edzésen... Vagy tanul játszani.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.02. 19:12:34

Legalább ez az 1 jó hír van a mai napon. :D
Legalább kapusunk lesz ha már hátvédeink nem. :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Válasz küldése