USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.06.26. 01:47:51

PCsabi írta:draft intrigue really begins.


Lakers - Russell, na, most kíváncsi leszek a Philly-re.
Na itt a bomba, szerintem így a Philly kihúzza Mudiayt, Okafor meg mehet NYK-ba.

Embiid: :lol: :lol: :lol:
Joel Embiid @JoelEmbiid 2 p2 perccel ezelőtt

OK........... Lol
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.06.26. 01:41:13

Prediction: Chaos.


Adrian Wojnarowski ‏@WojYahooNBA
If the Lakers chose Jahlil Okafor, Philadelphia is locked on selecting Ohio State's DeAngelo Russell, league sources tell Yahoo Sports.


Adrian Wojnarowski @WojYahooNBA
The Timberwolves will select Kentucky's Karl Towns with the No. 1 overall pick -- and then the draft intrigue really begins.


Lakers - Russell, na, most kíváncsi leszek a Philly-re.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.25. 23:56:38

PCsabi írta:
Bob_Marley írta:Nem értek egyet veled ebben, mert más aspektusban kell ezt nézni. Smart fontos láncszem, s hiába Noel a palánk alatt egy tehetséges emberke, de Smartot simán egy-egyben én nem adnám fel Noelért.
Noel-nek nagyobb az impactje.
És akkor jönnek azok a hírek miszerint a Pacers 11-ik helyéért feladnánk Smartot.....Én kifejtettem erről a véleményemet és Ainge is elvileg elég magasra taksálja az értékét, erre ugranánk 5 kemény helyet előre. Erős kétségeim vannak efelől, főleg hogy pl a Kings vagy a Bobcats is cserélné a cetlijét és mindkettő top10. Smartot nem szabad ilyen könnyen feladni, nagyon jó playa lesz belőle. Bízom Dannyben, bár minden úgyis a drafton fog eldőlni meg azon, hogy pl a Lakers mit húz, mert már ott lehet egy érdekes dolog ha nem Okafor. Mindenesetre kicsit megijedtem mikor ezt olvastam, hogy 11-ik helyért elcserélnénk Smartot ez kb a Z terv, remélem.

Régóta követem a ligát, de olyan izgulás van bennem, mintha 10 éves lennék. :D Nagyon sok csapat próbál mozgolódni és ellentétes hírek jönnek jobbról-balról. Borzasztó kíváncsi vagyok mi fog ebből kisülni, égető lenne lépnünk valamit (4 húzásunk van), mert most nagy esély van halászni a zavarosban.

szerk: na kezdődik.
Meglepetés nincsen, Towns az 1/1 :arrow: Wolves.

Twitetren azt írták a káosz Russell húzása lenne a Lakerstől, megtörtént. Russell :arrow: Lakers
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.06.26. 01:46:08-kor.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.06.25. 21:21:43

A nap poénja: fucKINGStupid.

A Batum-csere után már csak az a kérdés, hogy hova fog aláírni Aldridge? Blazers meg kezdheti a teljes rebuild-et, szerintem Matthews-t is elengedik majd.
Bob_Marley írta:Nem értek egyet veled ebben, mert más aspektusban kell ezt nézni. Smart fontos láncszem, s hiába Noel a palánk alatt egy tehetséges emberke, de Smartot simán egy-egyben én nem adnám fel Noelért.
Noel-nek nagyobb az impactje.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.25. 16:43:21

http://kezdo5.hu/nba/hirmorzsak-ridnour ... eban-18218
Ezen azért jót nevettem. Gyakorlatilag óránként cserélgetik tovább őket. :D

@kanty
Linket köszi, én egyelőre nem merek olvasgatni, mert sok a pletyka, Ridnour hírbe is a linked miatt futottam bele. :D

Utolsó lehetőség a nagy fizetés emelkedés előtt, én is nagy tűzijátékot várok. Ainge pedig ebben nagymester, ezt láthattuk IT elhappolásánál is. Most a Kings fog megőrülni, elnyomják Cousinst és utána szépen lépni fog mindenki. Denver, Knicks, Kings további cserék, surranón a Celtics. philly mindig áttud venni valami nagy szerződést, Minny is benne lehet egy Bennett, Budinger cserével bármiben, Toronto, Houston, Dallas. Lehetne sorolni a csapatokat, lesz itt lövöldözés én is úgy érzem.

Ridnour egy napja.
Orlando :arrow: Memphis :arrow: Charlotte :arrow: Oklahoma.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.06.25. 15:54:29

A Lakers nyilván poén volt, bármennyire is szeretném. :)
A kezdo5.hu sem tétlenkedik, itt lehet a mai eseményeket magyarul követni:
http://kezdo5.hu/nba/hirmorzsak-a-draft ... ssul-18216" target="_blank

Van egy olyan érzésem, hogy hatalmas tűzijáték lesz.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.25. 14:28:07

kanty írta:
Bob_Marley írta:
Blazerst én már a keisés után úgy gondoltam, hogy vége és újrakezdés ez a Batum feladás szerintem egyértelmű utalás erre, hogy jövőre őket kihúzhatjuk a nyugati PO csapatok közül, cserébe a Utah befog férni. :D
Thunder? Lakers?


A Hortnets meg mindent megpróbál, hogy egy - viszonylag - komolyan vehető keleti PO-csapat legyenek, ebben pedig Batum a sokoldalúságával sokat segíthet, bármennyire is pocsék volt az előző szezonja.
Thundert elfelejtettem, ők majd a macik helyére beférhetnek. :D Utah-nak szorítok, hogy beessen. Lakers meg vicc volt gondolom (mostani viszonyt nézve). :D

Batumnak tavaly még szerintem benne volt a vállsérülése a dologban, gyengén dobott. MKG miatt fájna a szívem, remélem sikerült összerakni, hogy hasznosak legyenek együtt.

Lamb meg tuti emiatt távozott. Leonardo teknős kiutálta. :D
https://www.youtube.com/watch?v=EpPudPqdvY0

Ma az év egyik legfontosabb eseménye, a draft. Kis kulisszák mögötti videó a tavalyi Kings részvételével.
https://www.youtube.com/watch?v=rEN6ad_Aw-M

The Celtics are proving to be the most aggressive team trying to trade into the top 10, league sources say. Boston has the 16th and 28th pick Thursday night, and GM Danny Ainge also is willing to discuss anyone on the roster in a bid to acquire a premium pick. Sacramento (No. 6), Denver (No. 7) and Charlotte (No. 9) could be open to dealing, sources say.
Bízom Ainge megint csodát művel, s kihozunk valami jó kis biznicet, biznyákoljál Danny.

Tortonto árulja a fél kezdőjét, Kings továbbra is aktív, Denver, őrület várható ma.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.06.25. 05:41:21

Bob_Marley írta:
Blazerst én már a keisés után úgy gondoltam, hogy vége és újrakezdés ez a Batum feladás szerintem egyértelmű utalás erre, hogy jövőre őket kihúzhatjuk a nyugati PO csapatok közül, cserébe a Utah befog férni. :D
Thunder? Lakers?

Portland döntése azért érthető. Számukra a tavalyi második kör volt a maximum, ebben a társaságban nem hiszem, hogy több lenne. Plusz ehhez még hozzájön az is, hogy Aldridge menne. Ezzel amúgy nagy valószínűséggel megy Matthews is, és jöhet az új csapat Lillard köré felépítve. :)

A Hortnets meg mindent megpróbál, hogy egy - viszonylag - komolyan vehető keleti PO-csapat legyenek, ebben pedig Batum a sokoldalúságával sokat segíthet, bármennyire is pocsék volt az előző szezonja.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.25. 02:03:45

Én is nemrég olvastam, s volt ma egy Ridnour csere is. :D
Batum hova és miként? Vonleh-t feladni ilyen hamar? Lamb nem fogja ütni Hairstont? Csupa kérdések hirtelen a Hornets-cel kapcsolatban.

Blazerst én már a keisés után úgy gondoltam, hogy vége és újrakezdés ez a Batum feladás szerintem egyértelmű utalás erre, hogy jövőre őket kihúzhatjuk a nyugati PO csapatok közül, cserébe a Utah befog férni. :D

Batum-MKG hogy fog egymás mellett megférni, nagy kérdés szerintem. Zellert sem lenne jó elpazarolni. Gyakorlatilag addig ügyeskedtek míg összejött egy Batum-Lamb-Hawes hármas a Stephenson-Henderson-Vonleh helyére. Érdekes lesz a Charlotte, tavaly is sokáig PO közelében voltak előtte meg PO volt, szóval figyelni kell majd rájuk, ha sikerül összeállni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2015.06.25. 01:43:37

Na befutottam én is,látom elég jól pörgött a topic a döntő után is. Eddig elég érdekes draftnak ígérkezik az idei, máris volt 2 csere és még el sem kezdődött semmi.

Batum <---> Vonleh+Hendo
A Hornets igen jó járt, a Blazers pedig arra készül, hogy bukják Aldridge-ot és Matthews-t is?

Szintén a Hornetshez fűződő:
Barnes <---> Jeremy Lamb
A Thunder kapott egy jó védőt és egy ok támadót, plusz Barnes veterán is, a Hornetsnek pedig Batum érkezésével nem kell 2-3-as védő annyira, szereztek egy fiatal dobógépet, aki lehet a 6. emberük Henderson után.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.24. 21:56:54

Draftig nem szabad twittert olvasni, mert megárt. :D Vad dolgokat találnak ki a "source"-ok. PP csak akkor jönne vissza szerintem ha lenne egy minimum második körre hivatott gárda és padról beszállna 20-25 percre. Kizártnak tartom, hogy őt visszahozzuk. Love meg nyilván miután kilépett már összehozták mindenkivel, s köztudott, hogy a Celticsnek van pénze és Ainge elég agresszív lesz az idei FA piacon, aki él és mozog megkeresi. Viszont nagyon bízom benne nem Love-ra akarjuk elkölteni a zsetont, mert okosabban kellene sakkozni. Robin Lopez az nem rossz gondolat, bár én Koufos párti vagyok. :D Mindent elsődlegesen a draft fog meghatározni, ha feljebb cserélünk vagy valakivel cserélünk játékost, draftjogot akkor utána lehet továbbgondolni hol kell még erősíteni. Love-ot meg könyörgöm felejtsük már el, egy statvadász ember, menjen pl NY-ba, Melo mellé tökéletes lenne. Két dobáló emberke, akik soha nem fognak gyűrűt nyerni. :D Love nyerhet ha James mellett marad, Melo már soha nem fog. Vagy Lakersbe is tökéletes lenne Kobe mellé, hogy ne unatkozzon Bryant. Mi olyan szépen építgettük a gárdát az elmúlt két évben, nem szabad Love-ra ellőni azt, amit idáig felépítettünk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.06.24. 21:20:30

Kép

Érdekes, bár az elsőt nem igazán értem.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.24. 19:36:36

PCsabi írta:
Bob_Marley írta:Nem hiszem, hogy füstölne. Tudom, hogy te nem nagyon hiszel benne, de én speciel elég sokra tartom Smartot és látva a lehetőségeinket (draftjogok) nem cserélném el és inkább hoznám Koufost FA-ról. :wink:
Nem azért, mert nem hiszek benne, de előbb vinném a csapatomba Noel-t, mint Smart-ot.
Nem értek egyet veled ebben, mert más aspektusban kell ezt nézni. Smart fontos láncszem, s hiába Noel a palánk alatt egy tehetséges emberke, de Smartot simán egy-egyben én nem adnám fel Noelért. Fejlődőképes és olyan tulajdonságokkal rendelkezik azon a poszton, amivel kevesen a ligában. Beverleynél képzettebb, jobb fizikai paraméterekkel rendelkezik. Lehet előbb vinnéd a csapatodba Noelt, de Celtics oldalról nézve meg előbb vinném Smartot, mert a Bradley-Smart kettős nagyon jó lehet.

Aztán Ainge elcseréli Bennettre és szomorkodhatunk. :D Mondjuk ez a Minny-Celtics ötlet is olyan fura, mert cetli jönne és Bennett, de nekünk már cetli nem igazán kell. Mondjuk a lejáró része jól hangzik és belelehetne tenni valami üzletbe. Noel, Bennett, bárki más, izgalmas lesz a holnapi nap, meglepetés szagot érzek. :lol: Többen is cserélnének a top10-ből, valahogy beférünk oda és Turner/WCS és öröm-boldogság.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.06.24. 15:55:31

Bob_Marley írta:Nem hiszem, hogy füstölne. Tudom, hogy te nem nagyon hiszel benne, de én speciel elég sokra tartom Smartot és látva a lehetőségeinket (draftjogok) nem cserélném el és inkább hoznám Koufost FA-ról. :wink:
Nem azért, mert nem hiszek benne, de előbb vinném a csapatomba Noel-t, mint Smart-ot.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.06.24. 14:43:36

Itt egy nagyon jó cikk a Cavs nyári terveiről és esetleges lépéseiről és ezeknek kifejtéséről. (A cikk tetején a legtöbb csapat nyári terveiről is van cikk linkelve.)
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.24. 05:42:21

PCsabi írta:
Bob_Marley írta:de speciel én Smartot amúgy sem cserélném el senkire
Egy Noel for Smart-ot azonnal csinálnál, füstölne a papír, amikor aláírnád a cserét :D
Nem hiszem, hogy füstölne. Tudom, hogy te nem nagyon hiszel benne, de én speciel elég sokra tartom Smartot és látva a lehetőségeinket (draftjogok) nem cserélném el és inkább hoznám Koufost FA-ról. :wink:
És még draftról is beszedhetünk egy Noel típusú játékost. Viszont azt a pióca védekezést, amit Smart tud hozni és mellé egész évben ő is szépen fejlődött, nem cserélném el senkire (nyilván az ésszerű kereteken belül, de nem is Durantokról meg Jamesekről van szó). És láthatóan Ainge is sokra tartja Smartot, mert nem hiába kért volna harmadik picket. Lehet mondani, hogy kábszerezik és stb, de speciel jelenleg Smart az egyik legnagyobb értékünk.
Jelenleg 3 ember van, akit nem cserélnék el a Celtics keretéből. Bradley-Smart-Young. Én nagyon hiszek benne, hogy a Bradley-Smart hátvéd páros sikeres lehet, Youngból pedig még keveset láttunk, de azért mutatott jeleket, hogy nem ügyetlen. Borzasztó nyers, de a triplát jól veri és van benne kakaó, csak még fiatal meg súly is kéne rá, de ezt lehetett tudni, hogy hosszabb távú projekt. Nyilván egyik sem olyan, hogy érinthetetlen kategória (Ainge-nél amúgy sincs ilyen), de jelenleg a hosszabb tervekben ők feltétlenül benne vannak nálam a kalapban és nem válnék meg tőlük.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.06.24. 01:01:54

Mondjuk ennek a Kings-nek mindegy, egy Cousins cserével is maradnának a középszerben (vagyis inkább az alatt) még pár évig.
kanty írta:Az Okafor, Randle kettőst megnézném, bármennyire is egyes vélemények szerint nem fognak egymás mellett jól megférni.
Nem is, átjáróház lenne a festék.
Bob_Marley írta:de speciel én Smartot amúgy sem cserélném el senkire
Egy Noel for Smart-ot azonnal csinálnál, füstölne a papír, amikor aláírnád a cserét :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.23. 22:45:50

Divac összehozná Kobet most meg Cousinst a Lakersnek, akkor az már-már összejátszás szagú. :D

Nekem se szívem csücske (mentálisan nem egyszerű a csóka, sok falt, sok technikai állandó "hiszti"), de pl Celtics szempontból ő az egyedüli elérhető célpontunk, s azért mégiscsak egy 20+/10+ játékosról beszélünk, aki nagyon fiatal és Stevens pl betudná nálunk törni. Nem baj ha nem megy a Lakersbe, jöhet a Celticsbe nyugodtan. :D Nála azért tényleg kíváncsi lenne az ember, hogy mit alkotna egy normális csapatban, mert a Kings sajnos évek óta kilátástalan, mikor meg végre lett volna valami (év elején nagyon jól festettek) elküldik az edzőt....

Mondjuk mi nem sok mindent tudunk felajánlani, cetlik szerintem nem kellenek a Kingsnek, viszont Landry-éket mi is áttudjuk venni. :P Én régóta bizakodok benne, hogy Ainge megszerzi, mert mint feljebb írtam másra nem sok esélyünk van. Gasol, LMA stb nevek nyilván nem fognak harminchoz közel vagy azon túl eljönni Bostonba. Viszont ha nem tudunk senki nagyobb halat megszerezni sincsen gond, én egy Koufos/Asik valamelyikével is meglennék elégedve. :D Palánk alá kellene valami combosabb emberke, esetleg WCS összejönne drafton akkor megint parádés, s lehet tovább építeni a csapatot. Nyilván egy DMC vagy más ember esetén más lenne a leányzó fekvése, akkor már vele is lehetne reklámozni a többi FA-nál a csapatot, s lehetőségeink meg dögivel vannak pénzügyileg is meg cetli ügyileg is. Szóval én nem aggódok, de Ainge-nek feltétlenül lépnie kell a nyáron, akár feljebb cserélés akár kisebb építőkocka (Koufos/Asik/Middleton valaki) megszerzésével. Idén hasonlóan 6-8 közé várom a csapatot, van még időnk merészebb célokat kitűzni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.06.23. 22:20:10

Persze igazad, van csak az egészben van egy nagy ha, és pont az előzmények miatt eléggé szkeptikus vagyok, bár igazán nem is érdekel a Kings sorsa. :D Csak a Lakers szempontjából. Remélem, hogy nem lesz végül semmi a cseréből. Az Okafor, Randle kettőst megnézném, bármennyire is egyes vélemények szerint nem fognak egymás mellett jól megférni. Plusz Cousins sem a szívem csücske. Persze a liga egyik legjobb centere, de a hozzáállása számomra igencsak kérdéses, bár az is igaz, hogy a közeg sem éppen optimális, hogy - egy kissé problémás - fiatal játékos kiteljesedjen.
Persze a Lakers-ről beszélünk, itt nem szokás a nagy újjáépítkezés, és három év totális, PO-ra esélytelen csapat már talán sok lenne. De jövőre - minden bizonnyal - megy Kobe, és egy fiatal, tehetséges magot szívesen megnéznék. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.23. 21:55:00

Ott a vezetőség, tulaj, stáb, edző probléma régóta fent áll. :D Lsd Stauskas húzás tavaly, vagy előtte pl Robinsonnal hogy besültek, Malone-t kirakták stb. Igazad van vicces kicsit, ami folyik, de pont most ez egy jó irányvonal lehetne ha takarítanak és még fiatalt és cetlit is kapnak. Én azt hittem erre értetted, hogy kóláznak, pedig ez most kifejezetten jó lépés lehetne, s meglepő módon nem is Kingses. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.06.23. 21:32:06

Bob_Marley írta:
Kings-t meg nem érzem, hogy hülyeséget csinálna, csak kérdés milyen utat választanak. Ha tényleg tudnának cserélni a Lakers-szel és egy Randle+második pickért odaadják DMC-t meg még Landry+Thompsont az szerintem egy parádés üzlet. Azzal ellehet indulni egy olyan úton, ami sikeres lehet, mert most (és évek óta) egy körforgalomban állnak kb.....Cousins értéke csak csökkenhet, s pucolnák a rossz szerződéseket, valamint kapnának két fiatalt. Jobb lehetőségnek érzem ezt, mint a Lawson féle Nuggets próbálkozásokat. Aztán majd beszáll a Boston is, úgyis nagy haverok IT meg Cousins. :D
A fura csak az, hogy - állítólag - Karl ajánlgatja a fel csapatot az egész ligának, beleértve Cousins-t is, de közben a tulaj nem akarja cserélni. Viszont a játékos és edző kapcsolata elégé rossz., ergo valakinek mennie kell.
Tehát itt nem a cserére értettem a kábszit, hanem arra, hogy totális a fejetlenség a vezetőségben, és már tragikomédia, amit csinálnak.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.23. 21:22:59

Veszélyes játék a Youtube, hirtelen azon veszi észre magát az ember, hogy félórája őrült videókat néz. :D

#14 Maryland vs. #5 Wisconsin - Student Flash Mob
Amikor elkezdi levenni mindenki a pulcsikat és sárgába öltözik a csarnok, egészen zseniális.

Kings-t meg nem érzem, hogy hülyeséget csinálna, csak kérdés milyen utat választanak. Ha tényleg tudnának cserélni a Lakers-szel és egy Randle+második pickért odaadják DMC-t meg még Landry+Thompsont az szerintem egy parádés üzlet. Azzal ellehet indulni egy olyan úton, ami sikeres lehet, mert most (és évek óta) egy körforgalomban állnak kb.....Cousins értéke csak csökkenhet, s pucolnák a rossz szerződéseket, valamint kapnának két fiatalt. Jobb lehetőségnek érzem ezt, mint a Lawson féle Nuggets próbálkozásokat. Aztán majd beszáll a Boston is, úgyis nagy haverok IT meg Cousins. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.06.23. 20:59:12

Ez jópofa:
http://www.sbnation.com/lookit/2015/6/2 ... e-this-plz" target="_blank

Amúgy a kábszit a Kings is ipari mennyiségben tolja.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.23. 19:50:23

PCsabi írta:Sok volt a kábszi.

Broderick Turner (Los Angeles Times) ligában dolgozó vezetőktől úgy tudja, a Boston Celtics bepróbálkozott a Philadelphia Sixersnél. Turner forrásai szerint a bostoniak GM-je, Danny Ainge az 1/16-ot, az 1/28-at és Marcus Smartot ajánlotta fel Nerlens Noelért és az 1/3-ért a Phillynek.
:arrow:
PCsabi írta: Izgalmas lesz ez a Draft Day, Mudiay-t vagy Russell-t viszi a Celtics (fixed), Knicks cseréli-e a negyedik picket, Porzingis-t ki viszi stb. Arról meg már nem is beszélve, hogy Karl cserélné Cousins-t... :D
Lawson, Faried, Jennings, Bledsoe stb nevek izgulhatnak rendesen. :D

Amúgy meg nyilván erős lenne ez az ajánlat főleg az 1/3 miatt, de speciel én Smartot amúgy sem cserélném el senkire. Turner vagy WCS lefog hozzánk esni, régebben még volt róla szó, hogy az 1/9 jogot a Hornets cserélné, az nekünk ideális lenne adott esetben. Szerintem mindenképp fog valami történni a Celtics háza táján, nagyon izgulok, mert nagy a kavalkád a Ligában és pont most kéne lecsapni és összehozni egy jó kis üzletet. :D Cauley-Stein sérülésével van valami és emiatt csúszik lefelé ha jól tudom, nekünk megfelelne.

Aztán lehet tükörsima draft lesz, bár szerintem hasonló őrület várható mint a trade deadline idején. Most lesz az utolsó lehetőség kicsit finomítani a sapkán, mert 2016-17 szezontól jön a boom s mindenkinek lesz egy rahedli helye. Ehhez mérten idén mind drafton mind FA piacon meglepő szerződéseket és komoly aktivítást várok minden csapat részéről.


Ezt a videót meg nemrég találtam. :D
Benny The Bull Kiss Cam Steals Celtic's Fan Girlfriend
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.06.23. 19:27:18

Sok volt a kábszi.

Broderick Turner (Los Angeles Times) ligában dolgozó vezetőktől úgy tudja, a Boston Celtics bepróbálkozott a Philadelphia Sixersnél. Turner forrásai szerint a bostoniak GM-je, Danny Ainge az 1/16-ot, az 1/28-at és Marcus Smartot ajánlotta fel Nerlens Noelért és az 1/3-ért a Phillynek.


Izgalmas lesz ez a Draft Day, Mudiay-t vagy Russell-t viszi a Philly, Knicks cseréli-e a negyedik picket, Porzingis-t ki viszi stb. Arról meg már nem is beszélve, hogy Karl cserélné Cousins-t... :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése