USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.10. 06:44:45

PCsabi írta:
OKC restricted free agent Enes Kanter signing a four-year, $70M maximum contract offer sheet with Blazers, league sources tell Yahoo.
Én ezt nem értem. Nem is az összegen vagyok kiakadva, hanem hogy a Blazers eddig mit csinál? Hoztak egy rahedli magast, mi a koncepció? Vagy a Plumlee féle csere volt értelmetlen (ráadásul akkor lehet nem Aminura költik azt a pénzt ha jön Jefferson) vagy Davis szerződtetése. Gondolom megnézik, hogy a Kanter-Plumlee-Vonleh stb fiatal sotrból majd kit tartanak meg, de kicsit luxus amit csinálnak.
Kanter jó lesz a Blazersben (szerintem egyértelmű, hogy nem tartja az OKC), Lillard mellé kell tűzerő, mert nincs aki pontot dobjon. Viszont pl egy Lillard-McCollum-Kanter triót megnéznék hátramenetben. :D

Teletovic :arrow: Suns
Game nagy kedvence is elkelt, ott majd dobálhatja a tripláit.

Jordan Hill :arrow: Pacers
Várható volt, hogy W3est és Scola elvesztése után rámennek valakire. Kíváncsi vagyok, hogy fog működni együtt Turnerrel, aki egész jól fest a nyári ligában, de egy újoncnál mindig több tényező benne van. Nagyobb tempó, több játékidő, fizikálisan erősebb ellenfelek. Kell neki majd idő, hogy bírja a terhelést és Hillel is meg kell tanulni együtt játszani.

Pachulia :arrow: Dalllas
Várható volt, hogy jön egy magas, fantasyban jó lehet. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.07.09. 22:46:40

Duncan mekkora isten. Kobe meg felveszi a 25 milliót.

Na jó, tényleg már csak Josh Smith kéne a Kings-be :mrgreen:

Because LeBron James has full bird rights now. He will be eligible for a possible 5 year/204m contract in 2017-18. 1st year, $35.6m.

OKC restricted free agent Enes Kanter signing a four-year, $70M maximum contract offer sheet with Blazers, league sources tell Yahoo.

Wade - Melo - CP3 - LBJ:
KATT
Wade has more rings than the 3 of them combined.
:mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.09. 21:39:06

Jézusom, hogy lehet valaki ennyire hülye? :lol:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.09. 20:26:52

Toronto is szépet húzott Scolával. Ők a csendes gyilkos idén. Semmi nagy pletykába meg hisztiben nem voltak benne, csak tették a dolgukat. Joseph, Carroll, Biyombo, Scola négyes nagy erősítés a padra illetve Carroll a kezdőbe.
Spurs is szépet húzott McCallum-mal.

Lebron meg már biztos tudja, hogy megtartják Thompsont, nem aggódnék emiatt.

Green a Miaminál is jó lehet.

DAJ után a mai nap másik nagy birkája. :D
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-nem- ... at-2424911
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.09. 19:18:12

Na, LeBron is aláírt végül, hiába mondogatta hogy addig nem tárgyal a Cavsszel amíg TT-t nem húzzuk be, 1+1 évre aláírt megint. 22,97 millát kap idén, jövőre 24et kapna, de biztos hogy kilép megint majd, hogy behúzhassa azt az 5 éves 200 millás szerződést :D

TT-t még jó lenne behúzni valahogy, nem értem hogy miért álltak le a tárgyalások, pedig állítólag a 4 év 80at már majdnem aláírta...Remélem sikerül behúzni egy SG-vel egyetemben, többekről is cikkeztek már, Joe Johnson, Jamal Crawford, valaki jöhetne tényleg JR helyére, de ha nincs más akkor őt is jó lenne visszahozni mert egy Mike Miller sajnos már nem egy életbiztosítás a padon.


Spurs meg no komment... szerintem sima top1 esélyessé léptek elő szép csöndben, remélem jövőre a Warriorst elkapják nyugaton...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.07.09. 18:49:11

Tudtam, hogy DAJ nem a legokosabb, de az azért hihetetlen, hogy egy közel 27 éves ember nem tud dönteni a jövőjéről. Mavs-t meg sajnálom, kuka a következő szezonjuk.

Első Mavs - Clippers kötelező lesz.

Legjobb :mrgreen: :
A találkozón állítólag Chris Paul ígéretet tett, hogy Jordan sokkal nagyobb részt kap majd a Clippers támadásaiban.


SAS meg nagyot húzott McCallum-mal.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.09. 11:17:30

Hát ez a DJ egy budos tajparaszt már bocsanat... De nagyon rohogok rajta :lol: :lol: :lol: Hogy lehet valaki ennyire buta? :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.09. 05:21:23

Megoldódott a dolog, DAJ mégis marad (5/110$). :D Borzasztóan örülök ennek, mert így a Clippers erősödik és PP-nek kell még egy futás. Illetve a Celticsnek is parádés, mert a Dallas jövő évi cetlije nálunk van. :P Nyilván így meg más a Dallas megítélése, két szék közül a padló lett végül, se Chandler, se Jordan. Én már akkor se nagyon értettem mikor a Mavericks-szel megegyezett, mert a Clippers többre hivatott. És most még erősödtek is, mert Stpehenson, PP, Wes Johnson dobhat rajtuk.

Lin meg megy a Hornetshez, Mo-Will elvesztése után logikus lépés a darazsaktól.

Kép
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.07.08. 17:40:51

Bob_Marley írta:Akkor kit javasolsz?
Perkins :mrgreen:

Amúgy megpróbálnék Crawford-ért szerezni egy centert.

Na, nincs még vége ennek a DAJ-sztorinak... :lol: :
Story going online now: ESPN sources say Clippers lobbying DeAndre Jordan to reverse his decision to join Dallas and stay in LA with Clips.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.07. 23:52:27

Ne már, hogy erre kell fellépnem a hírek közé, hogy elment Crash. :? Mondjuk legalább lesz esélye gyűrűt nyerni. :D

Elég meglepő, így is tele vagyunk azon a poszton, de egyértelmű erősödés, s semmit kockázat nincs benne, mindkettő lejáró. Ainge tényleg nagy cserebere mágus, én nem tudom hogy csinálja, de biznyákoljon tovább. :D

Bass már elment a Lakersbe.

PF: Amir, Sully, Mickey, Lee

Wes Johnson nagyon tetszik a Clippsben. Rohadjak meg, találnak egy bóját centerbe és megint lehet róluk úgy beszélni, hogy odaérhetnek. Persze ők mindig a nagy ígéret, de ennél többet nem lehet ezen a csapaton erősíteni. PP, Wes Jonhosn, Stephenson is erősítés.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.07. 23:51:16

MessiFan írta:Már hogy a fenébe ne erősödött volna a keret :D
Egy olyan emberért aki egész évben mackónadrágban mászkált a kávésbögréjével a kezében dumcsizott a csapattársakkal évi 10 millióért kaptunk egy olyan PF-t aki ha egészséges egy tapasztalt scorer, aki ráadásul jól lepattanózik és szintén lejáró, szóval nagy veszteség nem érheti a csapatot.
Az a legnagyobb probléma, hogy ez a keret így nem maradhat, cserélni kell valakiket, és ezek lehet hogy Sully és Olynyk lesznek, akiket sajnálnék, de megvárom inkább míg Danny kitalálja amit szeretne, aztán vélekedek.
Üdv a csapatban! Ha már Love nem jött össze, legalább érkezett egy másik fehér scorer :D
Végülis jogos. Csak azért érdekelt mert ugye ott van Sully meg Bass és hogy akkor melyik helyére hogyan akarjátok ezt megoldani igazából ezért nem teljesen értettem a cserét.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.07.07. 23:00:02

Már hogy a fenébe ne erősödött volna a keret :D
Egy olyan emberért aki egész évben mackónadrágban mászkált a kávésbögréjével a kezében, dumcsizva a csapattársakkal évi 10 millióért, kaptunk egy olyan PF-t aki ha egészséges egy tapasztalt scorer, aki ráadásul jól lepattanózik és szintén lejáró, szóval nagy veszteség nem érheti a csapatot.
Az a legnagyobb probléma, hogy ez a keret így nem maradhat, cserélni kell valakiket, és ezek lehet hogy Sully és Olynyk lesznek, akiket sajnálnék, de megvárom inkább míg Danny kitalálja amit szeretne, aztán vélekedek.
Üdv a csapatban! Ha már Love nem jött össze, legalább érkezett egy másik fehér scorer :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiFan 2015.07.08. 00:27:28-kor.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.07. 21:28:40

David Lee :arrow: Celtics. (for Wallace)
mit szóltok Celtics fanok? :D szerintetek erősödött így a keret?
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.07. 10:42:58

Mo Will :arrow: Cavs 2 év 4,3 milla. én örülök neki mert kellett egy PG, egy Irving-Delly párossal nem lehet bírni végig a szezont, még TT-t hozzuk vissza meg egy 2est hozzunk(meg persze James is írjon alá) aztán öröm és boldogság.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.06. 22:47:10

PCsabi írta:
Bob_Marley írta:Csak "problémás" emberek kerültek szóba a Clippersbnél. Hibbert kifutott, maradhat Sanders vagy McGee. Ki tudna Sandersből játékost faragni ha nem Doc?
Egyértelmű, hogy valaki kell a palánk alá, akkor meg már érdemesebb kockáztatni és Sanders még mindig elég fiatal.
Szerintem itt nem a játékos faragáson van a lényeg...

Akkor kit javasolsz?

Szerintem ezek a lehetőségek olyanok, hogy meglehet próbálni.

Közben West aláírt a Spursbe, kellett nekik a padra, mert akárhogy néz ki a kezdő a pad kezdett elfogyni. Gino is maradt, de Joseph helyett még valakit találniuk kéne. Spurs így abszolút All in üzemmódban van.

Indybe meg a négyes poszt azért elég lukasnak tűnik, s ne feledjük Turner is újonc lesz, nem fogja ő bírni a 30 perc feletti játékot még. Scolát visszahozzák valószínűleg, de kell még nekik ember.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.07.06. 16:17:22

Bob_Marley írta:Csak "problémás" emberek kerültek szóba a Clippersbnél. Hibbert kifutott, maradhat Sanders vagy McGee. Ki tudna Sandersből játékost faragni ha nem Doc?
Egyértelmű, hogy valaki kell a palánk alá, akkor meg már érdemesebb kockáztatni és Sanders még mindig elég fiatal.
Szerintem itt nem a játékos faragáson van a lényeg...


Lou Will és Stuckey ugyanolyan szerződést kapott, 3 évre 21 millió.

$6M/2 yrs (per @ESPNSteinLine) is a steal for Omri Casspi, and I'm really surprised he's taking that little. A 40% discount on D-Will?

Nagyon úgy néz ki, hogy David West megy a Spurs-be, kicsit kemény lenne a magasember állomány. Mondjuk az még keményebb, hogy West kilépett a 12,6 milliós szerződéséből, hogy aláírjon 1,4-ért.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.06. 00:01:55

Új pletykák röppentek fel a Cavsnél:

Állítólag mindenképp hasznot akarunk húzni Haywood 10,5 millás szerződéséből, és most az merült fel, hogy egy Haywood, Varejao packot adnánk a Brooklynnak Joe Johnsonért.

Megmondom a frankót, én rohadtul örülnék ennek, mert ez azt jelentené hogy JR mehetne a levesbe, és egy 50 meccsnél többet nem bíró centert is kirakhatnánk. Bár nem tudom hogy ez a Netsnek miért érné meg, gondolom spórolásból, de a lényeg hogy szerintem ezzel nagyon jól járna a Cavs. Bár kérdés Lebron mennyire akarja hogy elcseréljék az ős-clevelandi Varejaot aki nagy spanja, de szerintem ő is beláthatná hogy már nem éri meg a pénzét. Na mindegy, egy szó mint száz remélem összejön a csere, mert ezzel nagyon jól járnánk.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.05. 21:11:02

PCsabi írta:
Bob_Marley írta:És még egy Sanders is mekkora húzás lehetne
Most a mentálisan gyenge Sanders-ről van szó? Szerintem előbb hoznának egy 210 cm-es négert az utcáról.
Csak "problémás" emberek kerültek szóba a Clippersbnél. Hibbert kifutott, maradhat Sanders vagy McGee. Ki tudna Sandersből játékost faragni ha nem Doc?
Egyértelmű, hogy valaki kell a palánk alá, akkor meg már érdemesebb kockáztatni és Sanders még mindig elég fiatal.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.07.05. 17:04:56

PCsabi írta: Csak egyikőjük sem az a könnyű eset + három labda kell majd nekik.
Pont emiatt gondolom azt, hogy mivel mind3 fafejű, egymás közt majd duzzoghatnak meg rosszfiúskodhatnak :D Hülyén hangzik, majd meglátjuk.
Labdával meg nem lesz gond, Rondo mindenkinek osztogatja majd remélhetőleg :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.07.05. 15:48:59

MessiFan írta:Nekem az az érzésem, hogy pont hogy össze fog illeni ez a hármas.
Csak egyikőjük sem az a könnyű eset + három labda kell majd nekik.
Bob_Marley írta:Én örülnék ha lenne ilyen szintű játékosunk, mert ezen sok múlik. Szerintem egy Parker-Giannis kettős csábítóan hangzik pl egy Monroenak is.
Csábító név az LBJ vagy CP3. De mondjuk tényleg inkább Parker-rel és ABC-vel játszok együtt, mint egy lottery csapatban Kobe-val vagy Melo-val :D
Bob_Marley írta:És még egy Sanders is mekkora húzás lehetne
Most a mentálisan gyenge Sanders-ről van szó? Szerintem előbb hoznának egy 210 cm-es négert az utcáról.

Aldridge meg jól döntött, az lett volna a meglepő, ha a Suns-t választotta volna inkább a Spurs helyett.

Even if it's for 1-2 years, Duncan-LMA-Kawhi is an all-time holy-shit level frontline. I voted all 3 for All-NBA last season.

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.05. 00:37:38

kezdődik.... :lol:
And the drama continues...
LeBron James told the Cavs he will not negotiate a deal until Tristan Thompson's contract is resolved.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.04. 21:48:00

Erre kellett ennyi várni? :D Jó döntést hozott, s innentől jöhetnek a padra is embereke. Westet behúzná a Spurs, az nagyon kemény lenne.

Nem olyan nagy hír, de Biyombo a Raptorstól év 3 millióért borzasztó nagy fogás. Amir helyett hozhattuk volna őt is, főleg ennyiért és szintén 2 évet kap, lehetett volna vele is akár második nem garantáltat kicsikarni. Minden csak volna, szép húzás volt ennyi pénzért.

Még azért van pár hasznos játékos, illetve olyan, akik elfognak menni olcsóért a bajnokaspiránsokhoz. :D

Blazersre kíváncsi vagyok, várható volt, hogy szétesnek, de gyakorlatilag a teljes kezdő elment, innentől Lillard meglátjuk mire megy. Most már nem lesznek mellette emberek, akik kisegítik a védekezését (Aminu igen) és támadásban levegyék a terhet róla. Tavaly azért összességében elég gyenge éve volt, kiderül most egyedül mire megy.

Hibbert :arrow: Lakers
Ez szerintem nem rossz manőver, több van benne mint amit mostanában mutatott.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.04. 21:11:30

MessiFan írta: Kik maradtak még akik nagyobb neveknek számítanak? JR? Ő befér még egyáltalán a Cavs-ba fizetésileg?
JR ugyanúgy fér be ahogy Love, Shump. Gilbert ígyis-úgyis luxusadózik, csak az a kérdés hogy mennyit.

Nagy nevek? Ott van pl Lebron :mrgreen:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.07.04. 20:19:07

Messithebest írta:Lamarcus Aldridge ‏@aldridge_12 2 h2 órával ezelőtt Fordítás megtekintése
I'm happy to say I'm going home to Texas and will be a Spur!! I'm excited to join the team and be close to my family and friends.

Akkor ez eldőlt. Spurs... úgy érzem ezzel megint előléptek a bajnokság fő esélyesévé, hiába a Cavs meg a GSW... egy Parker-Gino/Green-Kawhi-LMA-Duncan kezdőt nem tudom hogy hogy lehetne megfogni...
Nice! Ennek nagyon örülök. Imádom a Spurs játékát, szerintem tökéletes lesz számukra LMA, remélem nyernek még 1 utolsó bajnokságot Duncanék, utána jöhet a Celtics bezsebelni az összeset :D
Kik maradtak még akik nagyobb neveknek számítanak? JR? Ő befér még egyáltalán a Cavs-ba fizetésileg?
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.04. 19:51:44

Lamarcus Aldridge ‏@aldridge_12 2 h2 órával ezelőtt Fordítás megtekintése
I'm happy to say I'm going home to Texas and will be a Spur!! I'm excited to join the team and be close to my family and friends.

Akkor ez eldőlt. Spurs... úgy érzem ezzel megint előléptek a bajnokság fő esélyesévé, hiába a Cavs meg a GSW... egy Parker-Gino/Green-Kawhi-LMA-Duncan kezdőt nem tudom hogy hogy lehetne megfogni...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Válasz küldése