Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.30. 22:25:37

"We said we'd be champions back then, now we both are! Congratulations Nico, you did everything a champion needed to do. Well deserved "
https://pbs.twimg.com/media/CyiRBfrXUAAV5gf.jpg

Kicsit azért sajnálom, hogy alapvetően két jó barátból lett nem az a felhőtlen viszony mint, ami volt és ez köszönhető a Mercedesnek is szerintem. Lehet Prost-Senna viadal van kialakulóban. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.29. 14:31:07

Tromort77 írta:Valószínű, hogy majd pont Wolff szól Rosbergnek, hogy kockáztasd már meg a győzelmet és tök feleslegesen támadd meg Lewist egy ilyen végtelenül kiélezett csatában. :lol:
Biztos jó vége lett volna.
Persze hogy nem, ezért volt hülyeség az egész Mercedesnek ezt felhozni, mert mindkettő a saját versenyét csinálta. De mégis Lewis-zal beszélgettek, miközben az egész másról szólt mint arról, hogy Lewis veszélyeztetné a győzelmet.
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.11.29. 13:48:24

Valószínű, hogy majd pont Wolff szól Rosbergnek, hogy kockáztasd már meg a győzelmet és tök feleslegesen támadd meg Lewist egy ilyen végtelenül kiélezett csatában. :lol:
Biztos jó vége lett volna.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.29. 13:04:35

Amit Wolff mond még el is tudom fogadni, szponzorok, TV-s díj stb miatt persze nem mindegy, hogy nyernek-e futamot vagy sem. Akármennyire az minimális szegmens egy ilyen idény után, plusz biztos konstruktőri és egyéni VB cím miatt a kamerák úgyis a győztest pásztázták volna, de elfogadom az érveit. De azt nem értem az egészben, hogy Rosbergről miért nem beszél akkor és a futam alatt se nagyon jött szóba, pedig alapesetben ilyenkor azt szokták mondani, burkoltan vagy kevésbé burkoltan, hogy előtted a csapattársad és előzd meg, mert a csapatnak így jobb eredménye lesz. Rosberget nem igazán csesztették, hogy legyen gyorsabb és előzze meg Lewist. Első két helyen volt a két Mercedes sokkal inkább Rosberg győzelmét érezték veszélyben mintsem a futamgyőzelmet, ehhez szerintem nem kell nagyon mögé se látni a történteknek. Ha nem lett volna "védelme" Lewisnak és második Vettel akkor sokkal erősebb lábakon állnának nálam Toto szavai, így ezt nagyon terelésnek éreztem már Vasárnap is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.11.28. 17:03:26

Wolff eleg batran jatsza az eszet, pedig sem kepessegben sem marketingben nincs meg egy ilyen pilota a mai mezonyben mint Hamilton. Bar azert kivancsi lennek Vettel vagy Alonso mit mutatna, de ugyse merik kirugni az angolt.
Nekem sosem volt szimpatikus Hamilton, de teljesen egyertelmu volt hogy ezt kell csinalni (hozzateszem ezt nem sokan tudnak amugy). A csapat VB mar reg meg volt, ezek a radiouzenetek is azt sejtetik hogy iden nagyon nemet vilagbajnokot akartak a Mercinel.

Azért az kemény hogy 10 gyozelem nem volt elég a VB cimhez.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Tromort77

2016.11.28. 16:58:07

Hamilton hozza a formáját. Kihagyta a csapat bulit a futam után. Amin azért illő lett volna megjelennie, majd ezek után vissza mondta a Pirelli tesztjét indoklás nélkül. A felállás az volt, hogy a VB győztes a Petronas szponzorhoz utazik, míg a másik marad tesztelni Abu Dhabiban. Így most Wehrlein fogja tesztelni a jövő évi gumikat. Kicsit túl mutat egy egyszerű tesztnél, mert a Pirelli külön felkérte a Mercedest, hogy az első számú versenyzőik vegyenek részt ezen.

Közben meg az angol média nagyon ráállt, hogy nagyon csúnya vége is lehet Hamilton engedetlenségének.

Wolff:
„Nem számít, az első vagy az utolsó versenyről van-e szó, három éve az a prioritásunk, hogy meg kell nyerni a versenyt. Most meg lehet kérdőjelezni, helyes-e ez a törekvés, vagy sem, de volt két helyzet, ami miatt arra kértük őt, növelje a tempóját.”

„Még egyszer mondom, kettős érzéseim vannak. Egyfelől felelek az ezerötszáz emberünkért, a Daimler háromszázezer emberéért, akik értéket teremtenek. Ők tisztelik ezeket az értékeket, és a nyilvánosság előtt szembemenni a rendszerrel egyet jelent azzal, hogy magadat a csapat elé helyezed. Ez ilyen egyszerű. Az anarchia nem működik a csapaton belül – egy cégnél sem.”

„A másik felem viszont azt mondja, Lewisnak csak egy esélye volt megnyerni a bajnokságot, és a versenyzők már csak ilyenek, bizonyos ösztöneik miatt nem lehet panaszkodni rájuk. Most megoldást kell találnunk erre a jövőben, mert ez precedenst teremtett. Alszom rá egyet, és holnapra előállok a megoldással.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2194
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.11.28. 12:33:40

Ronaldinho&Barca írta:
Bob_Marley írta: Futam után, ki ment elsők között gratulálni? BBC nyilatkozatot is nézd meg, vagy akár a hivatalosat is.

Erről beszéltünk tegnap, ez nem volt gáláns, de ahogy véget ért a csata letette a kardot.
Ne legyünk már álszentek... Az hogy futam után oda ment és megveregette a vállát, ez szerintem alap. Alonso is oda ment mindig Vettelhez, közben pedig utálja mint a sz@rt... Az egész merci bagázs amennyire steril és degenerált, még emiatt is kiverte volna a cirkuszt Lauda vagy Toto. Az is bajukra volt hogy épp Hamilton a saját versenyét akarta irányítani. Az a hiszti amit leműveltek a rádión, rettentő szánalmas volt. Vissza térve Hamilton - Rosberghez, sose lesznek jóba, sose lesznek országos haverok, de szerintem ezzel mindenki tisztában van aki régóta követi ezt a sportot. Tegnap lenyom egy ilyen interjút, ma meg leteszi a kardot? Ezt te sem gondolhatod komolyan. El kell ismerjem, Hamilton ma nagyon komolyat vezetett, tetszett az hogy kezébe vette az irányítást és megpróbált valamit kihozni belőle, szerintem Rosberg tele fosta az autóját, utolsó körben 1:47-3-t "lassított" miközben Vettel 45 elejét autózott, a versenypályán kétség kívül ott van a legjobbak között, de emberileg mindig is egy kerek nulla marad az ilyen nyilatkozatai miatt. Azt meg sem említem amikor Schumit fikázza félévente, tudva az állapotát.

Remélem jövőre megtörik végre a merci uralom, és a red bull - ferrari kettős felnő majd a feladathoz és végre láthatunk egy izgalmas csatákat, nem ilyen steril, megrendezett bohózatot mint az idei.
Rosberg se aggódhatta magát halálra, mivel a harmadik hely is elég volt neki és jobb kocsija volt mint Maxnak meg szerintem a gumijai is jobb állapotban.

Viszont az beszédes, hogy míg Rosberg a csapat érdekében többször elengedte Hamiltont, addig Hamilton sose tesz eleget a csapatutasításnak..

Ha netán elküldenének Lewis-t a Mercitől nem biztos, hogy rosszul járna, hiszen hogy jövőre a Red Bull ott lehet, a kasznijuk nekik a legjobb három év után kell valami változás. A Ferrari erőlködik, de nem megy nekik. Viszont a RB nagyon össze szedte magát az idén második felére. A Honda lehet még érdekes, mostmár azért hogy alakul az autó Alonsonak is vannak versenyei, hozza a klasszisát..
Érdemes lesz várni a 2017-es szezont.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.27. 19:32:40

Ha rosszat mond paraszt ha jót akkor álszent. :D

Lelkileg már elment ez, ezért sem volt annyira ki szerintem. A leteszem a kardot meg miért ne gondolnám komolyan? Csak egy példa, legjobb cimborám és padtársam az Újpestben focizott, agyon rúgtuk egymást meccsen és vége volt, ment minden tovább és röhögtünk rajta Hétfőn a suliban.
Meccs közben nincs apád se anyád, de ha vége akkor vége. Főleg hogy ennek a szezonnak 5-6 futammal ezelőtt vége volt gyakorlatilag. Sose lesznek cimborák,d e egész életükben végig versenyeztek, most először fogta meg Rosberg Hamiltont, lehet álszenteskedni, tüske nyilván ott volt benne, hogy minden kategóriában előbb végzett, de a legfontosabban meg nem és ez a pontlista, de gratulált, mosolygott és megy tovább a következő évre.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4521
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2016.11.27. 19:18:18

Bob_Marley írta: Futam után, ki ment elsők között gratulálni? BBC nyilatkozatot is nézd meg, vagy akár a hivatalosat is.

Erről beszéltünk tegnap, ez nem volt gáláns, de ahogy véget ért a csata letette a kardot.
Ne legyünk már álszentek... Az hogy futam után oda ment és megveregette a vállát, ez szerintem alap. Alonso is oda ment mindig Vettelhez, közben pedig utálja mint a sz@rt... Az egész merci bagázs amennyire steril és degenerált, még emiatt is kiverte volna a cirkuszt Lauda vagy Toto. Az is bajukra volt hogy épp Hamilton a saját versenyét akarta irányítani. Az a hiszti amit leműveltek a rádión, rettentő szánalmas volt. Vissza térve Hamilton - Rosberghez, sose lesznek jóba, sose lesznek országos haverok, de szerintem ezzel mindenki tisztában van aki régóta követi ezt a sportot. Tegnap lenyom egy ilyen interjút, ma meg leteszi a kardot? Ezt te sem gondolhatod komolyan. El kell ismerjem, Hamilton ma nagyon komolyat vezetett, tetszett az hogy kezébe vette az irányítást és megpróbált valamit kihozni belőle, szerintem Rosberg tele fosta az autóját, utolsó körben 1:47-3-t "lassított" miközben Vettel 45 elejét autózott, a versenypályán kétség kívül ott van a legjobbak között, de emberileg mindig is egy kerek nulla marad az ilyen nyilatkozatai miatt. Azt meg sem említem amikor Schumit fikázza félévente, tudva az állapotát.

Remélem jövőre megtörik végre a merci uralom, és a red bull - ferrari kettős felnő majd a feladathoz és végre láthatunk egy izgalmas csatákat, nem ilyen steril, megrendezett bohózatot mint az idei.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.27. 18:25:13

Ronaldinho&Barca írta:
Bob_Marley írta: A csapatról meg Nicoról is nagyon tisztelettudóan nyilatkozott.

Az persze, mint mindig... :D

http://www.motorsportal.hu/forma1/hamil ... 69024.html" target="_blank
Futam után, ki ment elsők között gratulálni? BBC nyilatkozatot is nézd meg, vagy akár a hivatalosat is.

Erről beszéltünk tegnap, ez nem volt gáláns, de ahogy véget ért a csata letette a kardot.
Kép
Kép
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2194
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.11.27. 18:17:32

Nekem nagyon tetszett, amit Hamilton csinált. Mert ez, a mindent megpróbálok taktika.
És majdnem be is jött, Max ha ott összemegy Rosberggel, simán megvan a cím...
Ha bejön a savetycar akkor meg jön mindenki a boxba és Rosberg hátraesik.
Aztán nem hajtotta szét az autót az utolsó versenyen nem kockáztatva a műszaki hibát...
megdolgoztatta Rosberget és ez így szép volt.

Nem szeretem, Hamiltont, de most bajnokként viselkedett. Az hogy, nem volt sportszerű, hát az nem számít ilyen esetekben.

Jövőre Red Bull győzelmet várok, itt az ideje a váltásnak...
És Rosberg megérdemelte, korábban Hamilton többször kitette, meg inkább neki voltak műszaki problémái.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4521
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2016.11.27. 18:02:34

Bob_Marley írta: A csapatról meg Nicoról is nagyon tisztelettudóan nyilatkozott.

Az persze, mint mindig... :D

http://www.motorsportal.hu/forma1/hamil ... 69024.html" target="_blank
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.27. 17:51:49

balinteer írta:Ez a dolog Sepangban ment el, első helyről egy tükörsima versenyen nem lehet kiesni, ezt egy csapat sem engedheti meg.


Rosberg idén megérdemli a VB címet, szinte végig vezetett, nem követett el sok hibát.
Igen az a futam rémálom volt sajnos. És ahogy Lewis üvöltözik a rádión, hogy oooh noo és térdel a kocsi mellett....
Szívszorító volt, de hát technikai sport, az ott egy kulcsmomentum volt a szezonban.

A csapatról meg Nicoról is nagyon tisztelettudóan nyilatkozott.
Kép
Kép
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2016.11.27. 17:39:14

Ez a dolog Sepangban ment el, első helyről egy tükörsima versenyen nem lehet kiesni, ezt egy csapat sem engedheti meg.


Rosberg idén megérdemli a VB címet, szinte végig vezetett, nem követett el sok hibát.
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.27. 17:18:10

Szerelőinek két oldala van, van egy győztes brigádom, nem a legjobb, hogy lecserélik. Állandóság sokat jelent, s csak feltételezés, de ki tudja év eleje hogyan alakul.

VB cím megvolt (volt mikor Lewis engedte el korábban, de itt már konstruktőri cím rég megvolt) a Mercedesnek, s pont ezt mondom mindkettő futotta a versenyét. Ahogy írtad Rosbergnek felesleges lett volna kockáztatni, akkor meg minek szólt bele a Mercedes, nagyon nem volt szimpatikus. Nem az 1-2 pozíciót féltették. Mindkettő részről érthető volt, amit csináltak.

Nem vagyok elkeseredve, itt csak reménysugarak voltak futamok óta, Lewis is elsőként gratulált, mosolygott amennyire ilyenkor lehet. :D De lélekben ez már rég eldőlt, de abból lehet építkezni a jövőt tekintve, hogy a legtöbb versenyt és legtöbb dobogót ő hozta, kiegyensúlyozottságot meg Rosberg.
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.11.27. 16:47:17

Ezt a paranoiás gondolkodást.
Egész évben egyenlő feltételeket biztosítottak mindkét versenyzőnek. Sőt, Monaco-ban szétszedték a két autó taktikáját a Red Bullok miatt és Rosberg elengedte Hamiltont csapatutasításra, mert a lassabb gumin haladt.
Az, hogy szerelő brigádot cseréltek, az pedig azért történt, hogy ne alakuljanak ki klikkek a csapaton belül. Jövőre cserélik is vissza. Teljesen érthető vezetői döntés.

Rosberg szempontjából pedig nyílván érthető volt, hogy nem ment bele semmilyen csatába sem Hamiltonnal. Életveszély lett volna a bajnoki cím szempontjából.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21292
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.27. 16:44:24

Bob_Marley írta:
Csapattal szembe ment, inkorrekt dolog és elítélem. A csapat vele ment szembe érzésem szerint ebben az évben, nem egy jó házasság.
Amúgy sem egy csapatember, McLarent is rögtön elkezdte köpködni anno, amikor nem ment úgy a szekér, pedig nem keveset köszönhet nekik. Lehet mondani, hogy profi pilóta, mindig nyerni akar, stb, de én nem emlékszem, hogy pl. Schumi nekiment volna a Ferrarinak egy gyengébb időszak alatt.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.27. 16:35:45

Ha Rosberget megelőzik az nem Lewis hibája lett volna. Rosbergre mondhatták volna, hogy Lewis lassú előzd meg. Rosberg miért nem erőltette akkor? Ezek mind "kifogások" voltak, a németek szerettek volna egy nyugodt versenyt a németnek. Miközben mondogatták nem akarnak beleszólni, végig pofáztak Lewisnak. :D És ha konkrétan feltartja, de ilyen nem történt. Lassabb volt, hogy jöjjenek, Rosberg meg nem akart kockáztatni. Verstappent meg kell előznöd, Lewis-zal ezt nem erőltették, ha már lassabb volt mint ő vajh miért? :D Dehogy az 1-2 féltették. A tényen nem változtatott, mindkettő megtette a feladatát és összességében ez Rosbergnek ért "aranyat".

Csapattal szembe ment, inkorrekt dolog és elítélem. A csapat vele ment szembe érzésem szerint ebben az évben, nem egy jó házasság.
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.11.27. 16:28:11

A Mercedes érdeke az volt, hogy meglegyen az 1-2. Ezt Hamilton veszélyeztette, kár szépíteni.

Azért az, hogy a 10. Alonso körönként 1 mp-t vert az élmezőnyre az elég árulkodó.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.27. 16:19:59

Én Sennán nőttem fel, a halálával meghalt nekem az F1 is, de pont Hamiltonban lehetett azt látni mint Ayrtonban, nálam igenis áll az összehasonlítás. Ráadásul emlékszem pl Monacoban digitálisan összehasonlították őket, hajszálra ugyanolyan agresszívan vették a kanyarokat.

Ha meg hagyja a Mercedes őket, akkor meg ne pofázzon bele, rohadtul nem tartotta fel, csak pont annyit ment mindig, hogy DRS távolságon tartsa. Rosberg meg nyilván nem akarta szétroncsolni a motort. Mindkettő futotta a maga versenyét és pont, hogy a Mercedes ugatott bele. Az ellenszegülés résszel viszont egyetértek, az nem volt korrekt, ha nem lenne jó a kocsi rég elkellett volna gondolkozni a váltáson. Mondjuk a legjobban attól félek, hogy Lewis átfog egyszer ülni a Ferrarihoz......
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21292
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.27. 16:14:31

Én csak azt mondom hogy Rosberg es Hamilton tudásra nem egy kategória. Hamilton ott van a Lauda-Senna-Schumacher vonulatban, Rosberg pedig egyértelműen nincs. Mondom, egesz évben neki szurkoltam de egy VB cím miatt nem kerül be a történelemkönyvekbe, ahogy Button sem.
Ezzel is lehetne vitatkozni. Pl. ottvan Button, nem volt olyan gyors, mint Hamilton, viszont nagyon hidegvérű pilóta, nagyon jól tudta óvni a kocsit és a gumikat, a kaotikus futamokból emiatt általában nagyon jól szokott kijönni. Míg Hamilton olykor képes elveszteni a fejét, hibázni, szétcsapni az autót, és olykor hosszabb ideig is elhúzódik nála ez a forma. Ezért is volt olyan szezon, mikor csapatársak voltak, hogy Button magasan verte, aztán persze volt fordítva is. Én is jobbak tartom a csokit, de nem olyan egyértelműen.
Rosbergből eddig éppen az a hidegvér megőrzés hiányzott, ami Buttonban megvolt, de idén végre felnőtt a feladathoz.
Tromort77

2016.11.27. 16:06:50

Egész évben kellett volna jobban teljesíteni nem az utolsó futamon feltartani a csapattársat, hogy megelőzzék mások. Én megértem, hogy a csapat szempontjából ez nem tetszett. Főleg azok után, hogy hatszázszor szóltak rá. Senki nem szereti, ha a pilótája ellenszegül. Toto Wolff nem véletlenül vágott olyan fejet amilyet. Persze azért bajnok alkatok mert mindent megtesznek a győzelemért, de azért versenyezni, hogy a csapattársad hátrébb kerüljön az elég aggályos.

De Rosberg behúzta és ez a lényeg. Nem gondoltam volna a szezon elején, hogy képes lehet elbírni ezt mentálisan. A sebessége mindig is megvolt, de tavaly év végén szintet lépett. Miután meglett Hami címe és kitűzte magának a mini vb-t ott lendüeltet vett és azt át tudta menteni erre a szezonra. Az nem kérdés, hogy Hamilton a jobb pilóta, de hibázott idén és ezt Rosberg kiharcolta.

Még erre a kis feltartásra kitérve, ez mutatta meg igazán milyen gusztustalanul nagy fölénye volt a Mercedesnek. :D Remélem jövőre az új szabályoknak köszönhetően megint megborulnak az erőviszonyok.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.11.27. 16:02:50

Nero. írta: Én csak azt mondom hogy Rosberg es Hamilton tudásra nem egy kategória. Hamilton ott van a Lauda-Senna-Schumacher vonulatban, Rosberg pedig egyértelműen nincs. Mondom, egesz évben neki szurkoltam de egy VB cím miatt nem kerül be a történelemkönyvekbe, ahogy Button sem.
azért ezen most felhorkantam.
eredményekben, címekben, stb minden bizonnyal ott van.
A modern f1 legjobbja az tény.
De amiről valaha szólt ez a sport, és szólnia kellene, abban a tekintetben nincs egy lapon a 3 említett személlyel.
Vettel sincs, hiába van 4 vb címe.

Maga a felvetés,hogy Rosbergnél jobb az nem kérdés, de én ezt a jelenlegi f1et nem tartom szintnek.
Van másik 8-10 versenyző aki beülne a mercikbe VB-k lennének valószínűleg, de legalábbis harcolnának a címért.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.11.27. 15:57:27

LG írta:
Nero. írta:Szezon közben nagyon Rosberges voltam, de megmondom őszintén jót nevettem volna ha itt a végen bejön Hamilton taktikája. Amit ma csinált azt a német soha nem tudná.
Nem tartom túl korrekt dolognak a friss világbajnok lehúzását. Hamilton nyomást gyakorolt rá, ő ezt elbírta, több pontot gyűjtött, igy vb lett, a többi csak mese habbal, ahogy Bob szokta mondani. :D
Én csak azt mondom hogy Rosberg es Hamilton tudásra nem egy kategória. Hamilton ott van a Lauda-Senna-Schumacher vonulatban, Rosberg pedig egyértelműen nincs. Mondom, egesz évben neki szurkoltam de egy VB cím miatt nem kerül be a történelemkönyvekbe, ahogy Button sem.

Remelem jövőre a Red Bull épít valami űrhajót megint és Verstappen odaver a Merciknek. :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.27. 15:56:06

Nero. írta:Szezon közben nagyon Rosberges voltam, de megmondom őszintén jót nevettem volna ha itt a végen bejön Hamilton taktikája. Amit ma csinált azt a német soha nem tudná.
De vehetjük azt is, hogy Rosberg meg kiállta a próbát és nem remegett meg. Ideg kell ehhez is, hogy figyelj előre, de még inkább hátra.

Viszont a Mercedes, amit művelt nekem nagyon nem volt szimpatikus. 1-2 helyen a kocsi, de beszólnak, hogy veszélyben a futamgyőzelem.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése