Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.11.02. 13:19:14

Itt a Kazany-ba utazó keret:

Víctor Valdés, Dani Alves, Gerard Piqué, Rafa Márquez, Carles Puyol, Xavi Hernández, Andrés Iniesta, Zlatán Ibrahimovic, Leo Messi, Bojan Krkic, Pinto, Thierry Henry, Seydou Keita, Sergio Busquets, Pedro Rodríguez, Maxwell, Éric Abida, Toure Yaya y Jeffren Suárez

A jó hír, hogy Dani Alves felépült a sérüléséből, mindössze 13 nap alatt!!! az előzetesen kiírt 3-4 hetes pihenő helyett. Ha nem is kezdőként, csereként szinte biztos, hogy pályára fog lépni szerdán. Nem semmi vagy Daniel! :wink:

Cali felállásával én is egyet értenék, Márquezre még egyszer nem bíznám a Rubin elleni meccset. Az első meccsen történő vereséget is neki köszönhetjük, ide most magabiztos, jó formában lévő védők kellenek és az nem is kérdés, hogy a két legjobb védőnk jelenleg a Piqué-Puyol páros. (remélem még sok-sok évig :) ) Az Osasuna elleni meccs megint betett Márqueznek, úgyhogy nem szeretném ha kezdene ruszki földön. :?

Illetve ugye azt se felejtsük, hogy mostmár vagy egy egészséges Henrynk is. :wink: Csereként ő is hozzá tud tenni a játékhoz, kezdő még nem hiszem, hogy lesz.

A lényeg, hogy Alves visszatért! (hozzáteszem: kopaszon :) )

Kép
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.11.02. 13:02:23

A Kazany ellen megnéznék egy ilyen felállást:
Azért ez egy nagyon fontos meccs lehet, én inkább Puyolt raknám jh-nak, középen Pique-Rafa duó, bh Abidal. Bár Rafa nincs túl jó formában, de még talán így is ez a legbiztosabb védelem. Bal szélre meg Pedridot tenném Keita helyett. Bár nincs rossz formában a mali, azért ő nem támadó, és a kp-n meg már végre jó lenne ha ismét össze állna a félelmetes 3-s. Amúgy is Keitanak is jó lehet egy kis pihenés, és a padról még tud segíteni ha baj van.
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2009.11.02. 10:32:57

Colos írta:
Cali írta: Puyol meg nem annyira dinamikus és jó a jobb oldalon mint, ami ennek a csapatnak kellene.
A középpályát nem kell magyarázni szerintem. A csatársorban alap a jobbszélső és a center. Keitának a gólérzékenysége miatt adnék esélyt a támadósorban, szerintem nem okozna csalódást. Így meg lenne a középpálya kreatívitása, és talán elől sem lenne gond a csatárokkal.
Már többen is írtátok, hogy Puyol nem képes olyan teljesítményre a jobb oldalon, mint az elvárható lenne. Nos, én ezzel nem értek egyet. Vádolhattok elfogultsággal (lehet, van is benne valami), de kifejezetten koncentráltam az ő teljesítményére az utóbbi két bajnokin, és azt kell mondjam, én egyáltalán nem éreztem Alvés hiányát. Puyol bizony gyakran odaért a befejezéseknél, és elég kis [auto_cenzúra]ázalékkal játszott (szerintem kisebbel, mint Alvés). Abban viszont egyetértek Veled, hogy hiányzik középről. Márquez elég gyenge formában van (szerintem az utóbbi négy gólban, amit kaptunk, mindegyikben benne volt), Csiga esetleg megszolgálna abizalomért, de egyelőre valóban ő sem mutatott kiemelkedő teljesítményt. Amit a csatársorral kapcsolatban írtál, szerintem remek ötlet! Persze kérdés, hogy mekkora a realitása. Amúgy tudtok arról valamit, hogy miért mindig Busi játszik mostanában Touré helyén?
Puyol védekezésével nincs is baj a jobb oldalon. Szemmel láthatóan kevesebb támadás ér fel mostanában, mint mikor Alves játszik. De oda szerintem egy robbanékony, dinamikus játékos kell, hogy Messivel kényszerítőzhessenek és megbolondítsák a védőket.
Lehet, hogy Csiga megszolgálná a bizalmat, de ez most mindegy, mert nem játszhat a BL-ben. :?
Amit a csatársorrol írtam, annak nincs semmi alapja és realitása, csak egy jó ötletnek tartom Keita bevetését a támadók között.
Az utolsó kérdéseden már én is sokat gondolkoztam. Max arra tudok gondolni, hogy Pep direkt rotálja őket ilyen mértékben. Így midnig van egy teljesen kipihent szűrőnk a bajnokikon és a BL meccseken is.
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.11.02. 10:21:57

Cali írta: Puyol meg nem annyira dinamikus és jó a jobb oldalon mint, ami ennek a csapatnak kellene.
A középpályát nem kell magyarázni szerintem. A csatársorban alap a jobbszélső és a center. Keitának a gólérzékenysége miatt adnék esélyt a támadósorban, szerintem nem okozna csalódást. Így meg lenne a középpálya kreatívitása, és talán elől sem lenne gond a csatárokkal.
Már többen is írtátok, hogy Puyol nem képes olyan teljesítményre a jobb oldalon, mint az elvárható lenne. Nos, én ezzel nem értek egyet. Vádolhattok elfogultsággal (lehet, van is benne valami), de kifejezetten koncentráltam az ő teljesítményére az utóbbi két bajnokin, és azt kell mondjam, én egyáltalán nem éreztem Alvés hiányát. Puyol bizony gyakran odaért a befejezéseknél, és elég kis hiba.százalékkal játszott (szerintem kisebbel, mint Alvés). Abban viszont egyetértek Veled, hogy hiányzik középről. Márquez elég gyenge formában van (szerintem az utóbbi négy gólban, amit kaptunk, mindegyikben benne volt), Csiga esetleg megszolgálna a bizalomért, de egyelőre valóban ő sem mutatott kiemelkedő teljesítményt (szerk.: elfelejtettem, hogy nem játszhat a BL-ben). Amit a csatársorral kapcsolatban írtál, szerintem remek ötlet! Persze kérdés, hogy mekkora a realitása. Amúgy tudtok arról valamit, hogy miért mindig Busi játszik mostanában Touré helyén?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Colos 2009.11.02. 13:05:21-kor.
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2009.11.02. 10:06:37

A Kazany ellen megnéznék egy ilyen felállást:

---------------Valdes---------------
Maxwell---Puyol---Pique---Abidal
----Xavi-----Toure-----Iniesta----
---Messi---Ibrahimovics---Keita--

Nem tudom, Henry mennyire egészséges már, de szerintem még nem tudna egy teljes meccset végig játszani. Csereként számítanék rá.
Maxwell múltkor nem okozott csalódást, mikor a jobb oldalon kellett játszania, -tudom, az egy 3ad osztályú csapat volt- újra ott vetném be. Középen nagy szükség van a két saját nevelésre. Marquezre nem bíznám ez a csapat ellen az utolsó védő szerepét. Láthattuk az előző két meccsen elkövetett hibáit... Puyol meg nem annyira dinamikus és jó a jobb oldalon mint, ami ennek a csapatnak kellene.
A középpályát nem kell magyarázni szerintem. A csatársorban alap a jobbszélső és a center. Keitának a gólérzékenysége miatt adnék esélyt a támadósorban, szerintem nem okozna csalódást. Így meg lenne a középpálya kreatívitása, és talán elől sem lenne gond a csatárokkal.
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2009.11.02. 00:02:53

Nagyot kell jatszani szerdan, es lemosni oket a palyarol egy 5ossel. :]
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2009.11.01. 23:33:30

Meccsekben gazdag szerda elé nézünk :)

A Sportklubon 23:00-tól San Lorenzo - River Plate / az uruguay-i / Copa Sudamericana negyeddöntő - visszavágó :)
Kép
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.11.01. 00:55:22

Jövő héten szerdán 18:15-től a Digisport adja élőben a kazanyi kirándulásunkat!
Rögtön utána jön a LOKI firenzei kirándulása!
Figyelem!
Szerda, DIGISPORT!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Vereb2600
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009.09.22. 14:49:23
Tartózkodási hely: Dunaújváros

2009.10.29. 23:40:39

Sajnos van ilyen, hogy szerencsétlenül kikap egy JÓ csapat (most nem a Alcorcón -Madrid 4-0 meccsre gondoltam) :D
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2009.10.29. 17:50:14

1. Barça 3 1 1 1 3-2 4
2. Dynamo 3 1 1 1 5-5 4
3. Rubin 3 1 1 1 4-5 4
4. Inter 3 0 3 0 3-3 3

Többi csoport
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
2pac4ever10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2008.08.14. 17:15:44
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2009.10.29. 17:15:51

A Rubin meccs fájt de meg lehet még az a trófea!!
Kép

\ Köszönjük Eto'o || Sok sikert a jövőben /
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2009.10.27. 13:37:40

S.Agüero írta:
lionel10M írta:Megnéztem a kazsn elleni meccset újból, és azt kell mondjam, nagyon nem volt szerencséje a Barcának. Az első félidőben nem volt jó ac sapat, de a másodikban sok helyzete volt a Barcának. 1 Pedro, 2 Messi, 2 kapufa. Pedro és Messi lövéseit kivédte a kapus. Pontatlan a csapat.

Gondoljatok arra, mennyire le vannak terhelve ezek a játékosok, már csak azért sem szabad elvárni, hogy minden meccsen gála legyen.

A támadók közül Pedro nem tud segíteni, Ibra van valamennyire formában, Messi meg sajnos elvesztette a jó formáját a kritikák miatt, amit remélem, hamar visszanyer, meg fáradt is. Neki sem volt szerencséje sem az Inter ellen, sem a shaktar sem a kazan ellen. Nagyon kell egy jó Messi a Barcában.
Henryt probálja rendbe hozni Gardiola.
Egy az h "Gardiola" az Guardiola. Kettő meg az h Messinek nem volt szerencséje a shaktar ellen?:D Akkor ki lőtte az első gólt? :lol: :roll:
Pedro!!! Azt az egyet. D. Kijevnek lőtt az Argentín Zseni.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.10.27. 13:29:51

lionel10M írta:Megnéztem a kazsn elleni meccset újból, és azt kell mondjam, nagyon nem volt szerencséje a Barcának. Az első félidőben nem volt jó ac sapat, de a másodikban sok helyzete volt a Barcának. 1 Pedro, 2 Messi, 2 kapufa. Pedro és Messi lövéseit kivédte a kapus. Pontatlan a csapat.

Gondoljatok arra, mennyire le vannak terhelve ezek a játékosok, már csak azért sem szabad elvárni, hogy minden meccsen gála legyen.

A támadók közül Pedro nem tud segíteni, Ibra van valamennyire formában, Messi meg sajnos elvesztette a jó formáját a kritikák miatt, amit remélem, hamar visszanyer, meg fáradt is. Neki sem volt szerencséje sem az Inter ellen, sem a shaktar sem a kazan ellen. Nagyon kell egy jó Messi a Barcában.
Henryt probálja rendbe hozni Gardiola.
Egy az h "Gardiola" az Guardiola. Kettő meg az h Messinek nem volt szerencséje a shaktar ellen?:D Akkor ki lőtte az első gólt? :lol: :roll:
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.10.27. 13:09:33

Valaki esetleg tudna mutatni linket arrol hogyan is állunk a tabellán. :?:
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
lionel10M
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.10.18. 16:49:15

2009.10.23. 21:45:22

Megnéztem a kazsn elleni meccset újból, és azt kell mondjam, nagyon nem volt szerencséje a Barcának. Az első félidőben nem volt jó ac sapat, de a másodikban sok helyzete volt a Barcának. 1 Pedro, 2 Messi, 2 kapufa. Pedro és Messi lövéseit kivédte a kapus. Pontatlan a csapat.

Gondoljatok arra, mennyire le vannak terhelve ezek a játékosok, már csak azért sem szabad elvárni, hogy minden meccsen gála legyen.

A támadók közül Pedro nem tud segíteni, Ibra van valamennyire formában, Messi meg sajnos elvesztette a jó formáját a kritikák miatt, amit remélem, hamar visszanyer, meg fáradt is. Neki sem volt szerencséje sem az Inter ellen, sem a shaktar sem a kazan ellen. Nagyon kell egy jó Messi a Barcában.
Henryt probálja rendbe hozni Gardiola.
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.10.23. 19:23:07

Rajmi93 írta:a zaragozát meg lemosuk legalábbis nagyon remélem h igy lesz mert még egy x vagy vereség már nem fér bele
hajrá barca
Helyesírás, "szerkeszt" gomb és lehetőleg maradj a témánál, légyszi'! Amúgy üdv!
Rajmi93
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.10.23. 14:16:51
Tartózkodási hely: magyarország
Kapcsolat:

2009.10.23. 14:29:51

a zaragozát meg lemosuk legalábbis nagyon remélem h igy lesz mert még egy x vagy vereség már nem fér bele
hajrá barca
Rajmi93
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.10.23. 14:16:51
Tartózkodási hely: magyarország
Kapcsolat:

2009.10.23. 14:26:31

jogos ha a barca kirakat csapat akko minek nevezné a reált :twisted:
ez az első vereségünk idén inkább most mint az elődöntőben
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2009.10.22. 21:00:57

Sztem sem tragédia ez a vereség, bár az kissé ciki hogy hazai pályán hasaltunk el :shock:

Az meg hogy a NS egyik firkásza "kirakat csapatnak" nevezte cikkében a Barcát, "KISSÉ" felháborító -számomra :shock:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Brian 20

2009.10.22. 09:56:11

Kedden nagyon fontos három ponttól estünk el, csak remélni merem nem lesz baj... Az Internek nagyon nyernie kell hogy továbbjusson, szóval nem tudom még bármi lehet. Izgalmas lesz a végjáték.
lionel10M
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.10.18. 16:49:15

2009.10.22. 09:39:49

mess2009 írta:
gergo9 írta:
honda25 írta:Nem csak a tegnapi meccsel van itt probléma. Már az Almeria ellen is gyengék voltunk. Egyszerűen nincs középpályánk, nem tartjuk meg a labdát, nincs vonaljáték kevés a beadás. A három meccsen egy ember teljesítényét tudnám csak kiemelni : Piqué teljesítményét.
A szünet tuti betett a csapatnak, de remélem, hamar kilábalunk belőle, mert képesnek tartom rá a csapatot, főleg egy sikeréhes Ibrával.
Szóval most hétvégén a Zaragozát meg kell verni szép játékkal, mindenki ezt várja, többek között én is.
Nincs középpályánk ? :lol: Akkor mégis kinek van?
Nem tartjuk meg a labdát? 70% volt nálunk. Egyszer tényleg lehozhatnánk 100%-0%-ra :D
Nincs beadás? Dehogynem Pedro és Alves is rengetegszer próbálkozott csak iszonyatosan gyenge volt szinte mind.

Véleményem a meccsről.

Nem volt ez rossz. Alméria,Vale,RK közül ez volt a legjobb vagyis a játékunkat tekintve.
Sztem Iniesta kifejezetten jól mozgott Xavi is jobb volt mint multkor.
Viszont a félelmetes jobb oldal Alves és Messi értékelhetetlen teljesítményével szinte eltűnt pedig ez az egyik legnagyobb erősségünk a Messi & Alves duó.
Pedro hihetetlen, sztem egy szobrot sem tudna 1vs1ben megverni, beadásai vicc kategória nem nagyon szeretném további BL meccseken kezdőben látni. Bárki jobb nála Bojan,Jeffren akárki.
Ibra számomra kellemes meglepetés egész évben még akkor is ha tisztában voltam vele mekkora klasszis. Ő lője már a szabikat ezentúl, ne Alves.
Alvesnek talán jót tesz ez a kis pihi szükség van egy bombaformában lévő Alvesre.
Amugy Pep "jó" érzéssel nyúlt bele a védelembe egy helyen változtatott, ki is kaptunk miatta. Touré kellett volna középre Keita vkpnak.
Zaragoza ellen több gólos győzelmet és főleg joga bonitot akarok, ki vagyok(unk) éhezve már rá.
FORCA BARCA!!!!!!!!!!!
csak azt az észrevételedet szeretném megerősíteni, hogy mekkora balfogás volt Pep-től Marquez beállítása, de ez még hagyján
most is mint szinte minden meccsen túl későn reagál!!! már 100.000 ember látja, hogy cserélni kellene, de ő nem. ez elég nagy gáz!
Pedrót én sem szeretném BL meccsen látni. Messi fáradt mind fizikailag, mind mentálisan. Jót tesz Leonak egy kis pihenő, hogy összeszedje magát. Nem sok labdát kapott. Azt mondom, hogy kell a pontosabb játék. volt, hogy Xavinak sem, meg Messinek sem sikerült pontos labdát adni.
g
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.10.22. 09:05:22

gergo9 írta:
honda25 írta:Nem csak a tegnapi meccsel van itt probléma. Már az Almeria ellen is gyengék voltunk. Egyszerűen nincs középpályánk, nem tartjuk meg a labdát, nincs vonaljáték kevés a beadás. A három meccsen egy ember teljesítényét tudnám csak kiemelni : Piqué teljesítményét.
A szünet tuti betett a csapatnak, de remélem, hamar kilábalunk belőle, mert képesnek tartom rá a csapatot, főleg egy sikeréhes Ibrával.
Szóval most hétvégén a Zaragozát meg kell verni szép játékkal, mindenki ezt várja, többek között én is.
Nincs középpályánk ? :lol: Akkor mégis kinek van?
Nem tartjuk meg a labdát? 70% volt nálunk. Egyszer tényleg lehozhatnánk 100%-0%-ra :D
Nincs beadás? Dehogynem Pedro és Alves is rengetegszer próbálkozott csak iszonyatosan gyenge volt szinte mind.

Véleményem a meccsről.

Nem volt ez rossz. Alméria,Vale,RK közül ez volt a legjobb vagyis a játékunkat tekintve.
Sztem Iniesta kifejezetten jól mozgott Xavi is jobb volt mint multkor.
Viszont a félelmetes jobb oldal Alves és Messi értékelhetetlen teljesítményével szinte eltűnt pedig ez az egyik legnagyobb erősségünk a Messi & Alves duó.
Pedro hihetetlen, sztem egy szobrot sem tudna 1vs1ben megverni, beadásai vicc kategória nem nagyon szeretném további BL meccseken kezdőben látni. Bárki jobb nála Bojan,Jeffren akárki.
Ibra számomra kellemes meglepetés egész évben még akkor is ha tisztában voltam vele mekkora klasszis. Ő lője már a szabikat ezentúl, ne Alves.
Alvesnek talán jót tesz ez a kis pihi szükség van egy bombaformában lévő Alvesre.
Amugy Pep "jó" érzéssel nyúlt bele a védelembe egy helyen változtatott, ki is kaptunk miatta. Touré kellett volna középre Keita vkpnak.
Zaragoza ellen több gólos győzelmet és főleg joga bonitot akarok, ki vagyok(unk) éhezve már rá.
FORCA BARCA!!!!!!!!!!!
csak azt az észrevételedet szeretném megerősíteni, hogy mekkora balfogás volt Pep-től Marquez beállítása, de ez még hagyján
most is mint szinte minden meccsen túl későn reagál!!! már 100.000 ember látja, hogy cserélni kellene, de ő nem. ez elég nagy gáz!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.10.21. 23:28:05

honda25 írta:Nem csak a tegnapi meccsel van itt probléma. Már az Almeria ellen is gyengék voltunk. Egyszerűen nincs középpályánk, nem tartjuk meg a labdát, nincs vonaljáték kevés a beadás. A három meccsen egy ember teljesítényét tudnám csak kiemelni : Piqué teljesítményét.
A szünet tuti betett a csapatnak, de remélem, hamar kilábalunk belőle, mert képesnek tartom rá a csapatot, főleg egy sikeréhes Ibrával.
Szóval most hétvégén a Zaragozát meg kell verni szép játékkal, mindenki ezt várja, többek között én is.
Nincs középpályánk ? :lol: Akkor mégis kinek van?
Nem tartjuk meg a labdát? 70% volt nálunk. Egyszer tényleg lehozhatnánk 100%-0%-ra :D
Nincs beadás? Dehogynem Pedro és Alves is rengetegszer próbálkozott csak iszonyatosan gyenge volt szinte mind.

Véleményem a meccsről.

Nem volt ez rossz. Alméria,Vale,RK közül ez volt a legjobb vagyis a játékunkat tekintve.
Sztem Iniesta kifejezetten jól mozgott Xavi is jobb volt mint multkor.
Viszont a félelmetes jobb oldal Alves és Messi értékelhetetlen teljesítményével szinte eltűnt pedig ez az egyik legnagyobb erősségünk a Messi & Alves duó.
Pedro hihetetlen, sztem egy szobrot sem tudna 1vs1ben megverni, beadásai vicc kategória nem nagyon szeretném további BL meccseken kezdőben látni. Bárki jobb nála Bojan,Jeffren akárki.
Ibra számomra kellemes meglepetés egész évben még akkor is ha tisztában voltam vele mekkora klasszis. Ő lője már a szabikat ezentúl, ne Alves.
Alvesnek talán jót tesz ez a kis pihi szükség van egy bombaformában lévő Alvesre.
Amugy Pep "jó" érzéssel nyúlt bele a védelembe egy helyen változtatott, ki is kaptunk miatta. Touré kellett volna középre Keita vkpnak.
Zaragoza ellen több gólos győzelmet és főleg joga bonitot akarok, ki vagyok(unk) éhezve már rá.
FORCA BARCA!!!!!!!!!!!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.10.21. 20:48:13

Kikaptunk. Ennyi. Be kell látni hogy nem tudták hozni a srácok a jó formályukat. Ezentúl minden meccset meg fog a Barca nyerni! Nagyon fontos hogy a további meccseket megnyerjék Ibráék!
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2009.10.21. 20:41:37

Aránylag veszélyes volt a Barca. Gondolok Ibrahimovics vagy Yaya Toure kapufájára. Egy vereség nem a világ vége. Nem egy meccs dönti el a Bl vagy a bajnokság sorsát.
Válasz küldése