Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.04.30. 22:53:57

mess2009 írta:annyiban azért a Madrid feladta a leckét, hogy győztek és még szorossá is tették a meccsüket, tanulság pedig: két gólt akár három perc alatt is lehet lőni... csak rajta!
Első mondat: who cares?
Második mondat: igazad van! Sajna ennek általában szenvedői vagyunk... :?
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.30. 22:53:47

recrea írta:Remélem holnap legalább 10 percet mi is izgulhatunk, mint madridék.

Vicc, de tényleg röhej, h nekünk sérül meg két játékosunk, nem ám nekik, nem kívánom persze, de amit sérülések terén művelünk ebben az évben...
Elképesztő ez már tényleg...
Az ember gyereke próbál egy picit kapaszkodni a cérnaszál hajszálának esélyébe, de még az is soványodik ezekkel a sérülésekkel.

A végén még 2-3-5 lesz a felállásunk :D

Ez nagyon necces lesz így... :-#
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.04.30. 22:51:11

annyiban azért a Madrid feladta a leckét, hogy győztek és még szorossá is tették a meccsüket, tanulság pedig: két gólt akár három perc alatt is lehet lőni... csak rajta!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.04.30. 22:50:55

Busquets sérülése hidegen hagy, tavasszal nagyon nagy alibi az emberünk, nem hozza magát (mondjuk senki,jóformán), Song tudja helyettesíteni.

Remélem nyerünk azért, kár,hogy nem rúgtunk kint legalább egyet,akkor lenne miről beszélni, így sajnos nincs,mert hogy kapunk az tuti..

Nah sebaj, hajtsuk ki magunkat egyszer végre 2 hónap után, aztán meglátjuk mire elég.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.04.30. 22:45:38

Remélem holnap legalább 10 percet mi is izgulhatunk, mint madridék.

Vicc, de tényleg röhej, h nekünk sérül meg két játékosunk, nem ám nekik, nem kívánom persze, de amit sérülések terén művelünk ebben az évben...
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.04.30. 19:59:04

Kár,hogy a vezetőség nem képes belátni Pedro botrányos formáját, ráadásul a PSG elleni talált góljával a büdös életben nem lehet majd a csapatból kitenni. :(
A szokásos hármas lesz(P+M+S).
Pedig szívesen megnézném a 3 hatékonyabb csatárunk egyszerre a pályán:Tello,Messi,Villa.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.04.30. 19:44:35

Replay írta:Holnapi hivatalos keret
Pont most néztem én is. Sergio hiányával Song biztos kezdő és szerintem a védelembe Bartra fog ismét bekerülni Piqué mellé. Ezen kívül kíváncsi vagyok Messi mellett Alexis,Tello,Cesc,Pedro és Villa közül ki lesz ott. Szerintem Pedronak bérelt helye van sajnos... :roll:
Kép
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2013.04.30. 19:40:41

Holnapi hivatalos keret:

Valdés, Pinto, Dani Alves, Piqué, Fàbregas, Xavi, Villa, Iniesta, Alexis, Messi, Thiago, Dos Santos, Bartra, Pedro, Montoya, Adriano, Song, Tello and Sergi Roberto.

Hiányoznak: Puyol, Jordi Alba, Mascherano, Abidal és Busquets.
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2013.04.30. 14:08:55

Valamennyien reménykedünk. Én egy korrekt játékvezetésben bízom, egy elszánt , Milan elleni játékot produkáló Barcát várok.Szerintem megnyerjük.A továbbjutás? Sokan mondják, hogy közhely: a labda gömbölyű(nem kerek).Ezért igaz!!.Csoda? hátha....
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.30. 12:37:36

ez mi ? írtam egy hsz-t az előbb, és berakta úgy, mintha 4:30-kor írtam volna hajnalban...
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.04.30. 11:39:51

recrea írta:Nem lesz itt semmiféle továbbjutás, a győzelméért is harcolni kell szerintem. Ugyanolyan csapat ez a Bayern, mint eddig, a durva az bennük, h rohadt éhesek, van önbizalmuk és szinte kivétel nélkül, egyszerre vannak csúcsformában a játékosok.

Kedden mindenki remegett nálunk, őszintén: egy-két évvel ezelőtt meg kiröhögtük Müllert, Gomezt vagy Robbent, mikor nálunk világ- és európabajnokok, az aranylabda szavazásra bérletesek futkároztak a pályán.

Kicsit "elfáradt" ez a csapat, erről van szó, kell a friss vér, a versenyhelyzet, a pihenés, töltődés és egy nyugodt szezon betegségek nélkül, kevés sérüléssel.
Illetve kellenek a pofonok (Milan 2-0, Bayern 4-0) hogy észhez térjenek, és meglegyen a győzni akarás, a vágy a sikerre. Mert a bajorok eddig csak tűzközelbe voltak (bl) viszont most nagyon elszántak és ez itt a különbség.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.04.30. 10:42:11

Nem lesz itt semmiféle továbbjutás, a győzelméért is harcolni kell szerintem. Ugyanolyan csapat ez a Bayern, mint eddig, a durva az bennük, h rohadt éhesek, van önbizalmuk és szinte kivétel nélkül, egyszerre vannak csúcsformában a játékosok.

Kedden mindenki remegett nálunk, őszintén: egy-két évvel ezelőtt meg kiröhögtük Müllert, Gomezt vagy Robbent, mikor nálunk világ- és európabajnokok, az aranylabda szavazásra bérletesek futkároztak a pályán.

Kicsit "elfáradt" ez a csapat, erről van szó, kell a friss vér, a versenyhelyzet, a pihenés, töltődés és egy nyugodt szezon betegségek nélkül, kevés sérüléssel.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.30. 07:53:34

A kulcs megint ugyanaz lenne, mint a Milan ellen és aminek köszönhetően annyi mindent nyertünk az elmúlt években. A letámadás. Az, hogy egy pillanatra se hagyjuk levegőhöz jutni őket és mindenki(!) ki veszi ebből a részét. Ha ezt a meccs 1. percétől meg tudnánk valósítani és ehhez párosulna az 1. félidőben még 1-2 gól, akkor kezdeném elhinni, hogy még ott lehetünk a döntőben. Persze ha nem szedünk be megint hátul egy komédiába illő gólt. :roll:

Jelen állás szerint is hiszek benne, de nem olyan meggyőzően, mint mondjuk 3 évvel ezelőtt hittem volna ugyan ezelőtt a párharc előtt. Mert ez a csapat már alapjaiban véve motiválatlan, de kíváncsi vagyok, hogy Tito fel tudja-e még pörgetni őket egyszer és talán idén utoljára.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2013.04.30. 07:28:52

Mascherano lehet, hogy felépült és bevethető lesz. Bartra is jó, de Masch tapasztaltabb, jól jönne a játéka.
Messi hisz a fordításban! Nekünk is el kell hinni!
Visca Barca!
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.30. 04:31:36

Messi hisz a fordításban!
szerintem már ők sem hisznek benne.
természetesen azt nyilatkozzák a játékosaink, hogy megpróbáljuk, meg kell csinálni, bla-bla, mert nem mondhatják azt, hogy kedves szurkolók, körül-belül 1-2% esélyünk van a továbbjutásra, a bayern jelenleg jobb csapat mint mi, formalitás lesz a visszavágó.

azért egy 4-0-ás előny még akkor is kemény, ha nem ez ellen a csúcs bayern ellen mennénk, hanem "csak" egy spurs, porto vagy valencia lenne az ellenfél, a 4 gólos előny (főleg úgy, hogy otthon nem kaptak gólt) olyan orbitális nagy előny, hogy azt csak akkor lehet elbukni, ha teljesen szétesett gyenge játék párosul a mellé, hogy az ellenfél űrfocit játszik, szerencsésebb, és még akár a bíró is a javára téved.

ugyanazt kell mondanom, mint a bvb esetében is, habár ott egy góllal más a szitu, de mégis : jó csapat ekkora előnyről nem esik ki....és ez a két német csapat nem csak jó, hanem nagyon jó.

de én tényleg nem akarok senkit lelombozni meg lebeszélni a szurkolásról, de szerintem jobban járunk, ha csúnyán azt vesszük alapnak, hogy nekünk idénre ennyi volt a bl, onnan már maximum pozitív csalódás érhet, ha mégis valami csoda folytán összejön.

az én elvárásom : jó játék, győzelem, jó hangulat a stadionban...tehát a kiesés legyen szép, búcsúzzunk szépen a sorozattól.
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2013.04.30. 00:37:33

Mikaos írta:
Stalkyard írta:
Mikaos írta: Meg alapból nem voltak jobbak 4 góllal, a meccs képét tekintve.
Lehet ezt mondogatni, magunkat győzködni, lehetünk elfogultak, de súlyos problémák lesznek, ha a vezetőség is ezen az állásponton van, és nem változtatunk sürgősen. Ugyanis olyan szinten beledöngöltek minket a gyepbe múlthét kedden, hogy nemhogy a 4, de talán még az 5 gólos különbség se lett volna túlzó egyáltalán. Aki még ezek után sem hajlandó belátni, hogy hatalmas változások történtek, annak nem is tudom mekkora pofon kéne. Talán még egy 0-4 holnap.
Már hogyne látnám (ha nekem szántad), hogy változások történtek, és lépnie kell a Barcának is?! Szó sem volt erről. Legalábbis részemről. Nem is akartam róla szót ejteni, már megtettem más topikokban.

De hadd drukkoljak már a csapatunknak! - mert amilyen szerencsés volt a Bayern a 3 szabálytalan góllal, nekünk is lehet ilyenünk szerdán. (Még hogy 5 góllal is nyerhettek volna?...hagyjuk már ezeket a túlzásokat, hisz így is bőven sok volt nekik a jóból a bírók által!!!)

Nyilván a realitás azt mondja, hogy nem tudunk 4 gólt lőni...de kicsit elegem van a Milan meccs előtti szurkolói hozzáállásból, amikor szintén a "realitás" szerint úgy gondolták sokan, hogy ki fogunk esni.

Rettentő könnyű most is kijelenteni, hogy kiesünk - jóformán semmi kockázat nincs benne. Le lehet ezt írni 500-szor is, ahogy ezt megtetté(te)k a Milan előtt is.
De vannak, akik nem adják fel. És remélem, a játékosok is így gondolják. Mert, ha így, akkor jó esélyekkel indulunk, hogy egy szép meccset láthassanak a nézők, és ezen felül!!! esetleg egy továbbjutás részesei is lehessünk.
A Barca nem felejtett el focizni, és kénytelen vagyok még egyszer hivatkozni arra, hogy a 3 szabálytalan gól jelentősen befolyásolta a párharc eddigi állását, mert ekkora különbség korántsem volt.
Jobb volt a Bayern - azon a meccsen, 1-2 góllal. Most jön a visszavágó, ahol mi is jobbak lehetünk 1-2 góllal...és ha Szerencse most mellénk áll?
Attól még hogy szurkolunk a csapatnak nem kell elrugaszkodni a valóságtól. A Bayern az első meccsen szétszedett minket, a 4-0 a játék képe alapján sajnos bőven reális volt. (Mandzukic-al meg csak jobbak lesznek, az ő csapatmunkáját érdemes lenne egy-két hazainak is majd megfigyelni... )
Ilyen eredményről megfordítani az ki lehet mondani hogy lehetetlen, nem néztem utána, de szerintem ez még Bl kieséses szakaszban senkinek se sikerült, nem is a 4 kapott gól miatt, hanem a 0 rúgott a nagyobb baj. A Barca védekezése idén csapatszinten esett szét, ez nem olyan dolog, amit 1-2 hét alatt össze lehet rakni sajnos. Egy kapott gól, és vége. De ennek a Bayernnek eleve gólt rúgni is nagyon nehéz....Ha sikerül nyernünk, akkor az mindent egybevetve már jó eredménynek mondható. Becsületért kell menni, aztán persze lehet puffogtatni a futballközhelyeket hogy a labda gömbölyű...stb.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.04.30. 00:23:20

Stalkyard írta:
Mikaos írta: Meg alapból nem voltak jobbak 4 góllal, a meccs képét tekintve.
Lehet ezt mondogatni, magunkat győzködni, lehetünk elfogultak, de súlyos problémák lesznek, ha a vezetőség is ezen az állásponton van, és nem változtatunk sürgősen. Ugyanis olyan szinten beledöngöltek minket a gyepbe múlthét kedden, hogy nemhogy a 4, de talán még az 5 gólos különbség se lett volna túlzó egyáltalán. Aki még ezek után sem hajlandó belátni, hogy hatalmas változások történtek, annak nem is tudom mekkora pofon kéne. Talán még egy 0-4 holnap.
Már hogyne látnám (ha nekem szántad), hogy változások történtek, és lépnie kell a Barcának is?! Szó sem volt erről. Legalábbis részemről. Nem is akartam róla szót ejteni, már megtettem más topikokban.

De hadd drukkoljak már a csapatunknak! - mert amilyen szerencsés volt a Bayern a 3 szabálytalan góllal, nekünk is lehet ilyenünk szerdán. (Még hogy 5 góllal is nyerhettek volna?...hagyjuk már ezeket a túlzásokat, hisz így is bőven sok volt nekik a jóból a bírók által!!!)

Nyilván a realitás azt mondja, hogy nem tudunk 4 gólt lőni...de kicsit elegem van a Milan meccs előtti szurkolói hozzáállásból, amikor szintén a "realitás" szerint úgy gondolták sokan, hogy ki fogunk esni.

Rettentő könnyű most is kijelenteni, hogy kiesünk - jóformán semmi kockázat nincs benne. Le lehet ezt írni 500-szor is, ahogy ezt megtetté(te)k a Milan előtt is.
De vannak, akik nem adják fel. És remélem, a játékosok is így gondolják. Mert, ha így, akkor jó esélyekkel indulunk, hogy egy szép meccset láthassanak a nézők, és ezen felül!!! esetleg egy továbbjutás részesei is lehessünk.
A Barca nem felejtett el focizni, és kénytelen vagyok még egyszer hivatkozni arra, hogy a 3 szabálytalan gól jelentősen befolyásolta a párharc eddigi állását, mert ekkora különbség korántsem volt.
Jobb volt a Bayern - azon a meccsen, 1-2 góllal. Most jön a visszavágó, ahol mi is jobbak lehetünk 1-2 góllal...és ha Szerencse most mellénk áll?
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2013.04.29. 22:29:19

örömmel látom, hogy egyre többen hiszünk benne!
Szerintem a bajorok kicsit elbízzák magukat, lehet, hogy a sárgalaposokat tényleg kiveszik, nekünk sokat segítene. Mandzukic meg szerintem nem jobb Gomeznél, Gomez egy lesipuskás, nekem veszélyesebbnek tünik, mint a horvát.
Visca Barca!
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7459
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.29. 21:34:44

Azért azt jegyezzük meg, hogy bár tényleg fantasztikusan játszik idén a Bayern,azt teljesítményt, amit az odavágón nyújtottak még ők sem produkálták sokszor. Az számukra is nagyon kiemelkedő volt. Néztem pár meccset tőlük, de például Robbent sem láttam még így játszani. Amellett nem lesz az a hangulat, mint amit múlt héten produkált a közönség. Bőven 12. ember volt a publikum, és a bíró is más lesz.
Ezek nüanszok, de sokat jelenthetnek, ráadásul ilyen motiválatlanul, fásultan, gyengén mi sem nagyon játszottunk a szezonban, pedig voltak rossz meccseink bőven.
Szóval van esélyünk, nem is kicsi a győzelemre, de akár a fordításra is. Minimális, de legalább van, akkor pedig szorítani kell érte, ez a kötelességünk.
Amúgy a sárgás eltiltást még be lehet vinni a döntőbe? Tudom hogy ezen változtatni akarnak/akartak, de nem vagyok biztos benne. Akkor pedig Lahm és Dante veszélyben van, nem biztos, hogy Jupp bevállalja a játékukat, ami nem kis előny lenne. Mandzukic viszont újra ott lehet a kezdőben, ami nekik kedvez.
Forca Barca!!!!
socio66

2013.04.29. 18:58:33

bele lehet lovalni magunkat a továbbjutásba olyan közhelyekkel, mint; a labda kerek, vagy a fociban bármi megtörténhet, de a realitás talaján maradva már az is eredmény lenne, ha egy győzelmet összekaparnánk valahogy otthon.
ez a bayern egész évben konstans magas szinten játszik, rengeteg gólt lőnek, nagyon keveset kapnak, minden akadályt simán vesznek bármiféle hullámvölgy nélkül, ezzel szemben mi bukdácsolunk össze-vissza a bl-ben, egy 18 éves gyerek kiejthetett volna már a nyolcaddöntőben, ha nem csinálja össze magát a lehetőségtől.
azt meg már meg sem említem, hogy közben a bajnokikon is alibizünk általában, szóval az épeszű érvek száma arra vonatkozóan, hogy szerdán megverjük minimum négy góllal európa legjobb formában lévő csapatát, erősen a nulla felé konvergál.
ez persze nem azt jelenti, hogy unottan vagy feltett kézzel kellene kimenni a pályára, bízom benne, hogy van annyi a srácokban, hogy az év utolsó érdemi fellépése gyanánt nem hagyják saját közönség előtt megalázni magukat, hanem lehoznak egy jó meccset, de ennél többet szerintem nem szabad várni.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.04.29. 18:34:58

Mikaos írta: Meg alapból nem voltak jobbak 4 góllal, a meccs képét tekintve.
Lehet ezt mondogatni, magunkat győzködni, lehetünk elfogultak, de súlyos problémák lesznek, ha a vezetőség is ezen az állásponton van, és nem változtatunk sürgősen. Ugyanis olyan szinten beledöngöltek minket a gyepbe múlthét kedden, hogy nemhogy a 4, de talán még az 5 gólos különbség se lett volna túlzó egyáltalán. Aki még ezek után sem hajlandó belátni, hogy hatalmas változások történtek, annak nem is tudom mekkora pofon kéne. Talán még egy 0-4 holnap.

És most nem azt mondom, hogy nem szurkolok a csapatnak, nem is temetem őket, de úgy hiszem, hogy ezek tények, amiket el kell fogadni. Reálisan nézve nincs esélyünk a továbbjutásra.

Visca el Barca!
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.04.29. 18:25:48

Barca96 írta:
El kell hinni, hogy sikerülni fog!
Hajrá!
ez a beszéd! Meglehet az a továbbjutás, ha mi szurkolók nem hiszünk benne, akkor ki fog?
VISCA BARCA!
Drukk a csapatnak :) De sajnos én pesszimista vagyunk, max akkor lenne esélyünk ha igazolnánk gyorsan 3 klasszis mb 1-es csatárt. (Pölö, Rudi, Air Sanyi)
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2013.04.29. 18:20:10

El kell hinni, hogy sikerülni fog!
Hajrá!
ez a beszéd! Meglehet az a továbbjutás, ha mi szurkolók nem hiszünk benne, akkor ki fog?
VISCA BARCA!
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2013.04.29. 18:14:15

Sajnos nem tudom nézni a meccset szerdán, sőt kedden se a másikat, pedig meg néztem volna...

Május 1 miatt ki kell hagynom most először életemben egy ilyen fontos meccset. Akármi is legyen vissza fogom nézni, magamban azt szeretném, hogy ne tudjak semmit az eredményről, úgy nézhessem meg, hát meglátjuk :P

Persze, én is bizakodom, csodákot nem várok, de bízom a csapatban, és egy esetleges meglepetésben is :!: Ha a Milan elleni visszavágó játékot hozzuk, talán lehet esélyünk, és a szerencse is mellénk szegűl.

Ha ki is esünk, szeretném hogy jó játékkal, egy szoros párharcban búcsúzzunk el, és jövőre újult erővel próbálhatjuk meg.

Akármi is legyen az eredmény, szurkoljon minden vérbeli Barca drukker, aki meg nem az az inkább találjon más divat csapatot, mert a Barca nem az. Sokat adtak nekünk az elmúlt években, és akkor is tudtuk, nem tart örökké, remélem szerdán nem fejezzük be az idei BL-t.

Jó szurkolást mindenkinek, én ezennel elköszönök, és jó szórakozást az 'ünnepre'.

VAMOS :!: :twisted:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.04.29. 18:12:49

Igen, én is egyre bizakodóbb vagyok, ahogy közeledik a meccs. Mondjuk én eddig sem gondoltam úgy, hogy kiestünk.
Ha reálisan nézem, akkor tulajdonképpen csak 1-0-ra nyert múltkor a Bayern, + 3 szabálytalan gólt lőttek. Meg alapból nem voltak jobbak 4 góllal, a meccs képét tekintve.

Nagyon nehéz lesz. Bele kell adni mindent, egy kis szerencse is kelleni fog, és akkor talán ledolgozható a hátrány.
Válasz küldése