Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.29. 21:34:44

Azért azt jegyezzük meg, hogy bár tényleg fantasztikusan játszik idén a Bayern,azt teljesítményt, amit az odavágón nyújtottak még ők sem produkálták sokszor. Az számukra is nagyon kiemelkedő volt. Néztem pár meccset tőlük, de például Robbent sem láttam még így játszani. Amellett nem lesz az a hangulat, mint amit múlt héten produkált a közönség. Bőven 12. ember volt a publikum, és a bíró is más lesz.
Ezek nüanszok, de sokat jelenthetnek, ráadásul ilyen motiválatlanul, fásultan, gyengén mi sem nagyon játszottunk a szezonban, pedig voltak rossz meccseink bőven.
Szóval van esélyünk, nem is kicsi a győzelemre, de akár a fordításra is. Minimális, de legalább van, akkor pedig szorítani kell érte, ez a kötelességünk.
Amúgy a sárgás eltiltást még be lehet vinni a döntőbe? Tudom hogy ezen változtatni akarnak/akartak, de nem vagyok biztos benne. Akkor pedig Lahm és Dante veszélyben van, nem biztos, hogy Jupp bevállalja a játékukat, ami nem kis előny lenne. Mandzukic viszont újra ott lehet a kezdőben, ami nekik kedvez.
Forca Barca!!!!
socio66

2013.04.29. 18:58:33

bele lehet lovalni magunkat a továbbjutásba olyan közhelyekkel, mint; a labda kerek, vagy a fociban bármi megtörténhet, de a realitás talaján maradva már az is eredmény lenne, ha egy győzelmet összekaparnánk valahogy otthon.
ez a bayern egész évben konstans magas szinten játszik, rengeteg gólt lőnek, nagyon keveset kapnak, minden akadályt simán vesznek bármiféle hullámvölgy nélkül, ezzel szemben mi bukdácsolunk össze-vissza a bl-ben, egy 18 éves gyerek kiejthetett volna már a nyolcaddöntőben, ha nem csinálja össze magát a lehetőségtől.
azt meg már meg sem említem, hogy közben a bajnokikon is alibizünk általában, szóval az épeszű érvek száma arra vonatkozóan, hogy szerdán megverjük minimum négy góllal európa legjobb formában lévő csapatát, erősen a nulla felé konvergál.
ez persze nem azt jelenti, hogy unottan vagy feltett kézzel kellene kimenni a pályára, bízom benne, hogy van annyi a srácokban, hogy az év utolsó érdemi fellépése gyanánt nem hagyják saját közönség előtt megalázni magukat, hanem lehoznak egy jó meccset, de ennél többet szerintem nem szabad várni.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.04.29. 18:34:58

Mikaos írta: Meg alapból nem voltak jobbak 4 góllal, a meccs képét tekintve.
Lehet ezt mondogatni, magunkat győzködni, lehetünk elfogultak, de súlyos problémák lesznek, ha a vezetőség is ezen az állásponton van, és nem változtatunk sürgősen. Ugyanis olyan szinten beledöngöltek minket a gyepbe múlthét kedden, hogy nemhogy a 4, de talán még az 5 gólos különbség se lett volna túlzó egyáltalán. Aki még ezek után sem hajlandó belátni, hogy hatalmas változások történtek, annak nem is tudom mekkora pofon kéne. Talán még egy 0-4 holnap.

És most nem azt mondom, hogy nem szurkolok a csapatnak, nem is temetem őket, de úgy hiszem, hogy ezek tények, amiket el kell fogadni. Reálisan nézve nincs esélyünk a továbbjutásra.

Visca el Barca!
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.04.29. 18:25:48

Barca96 írta:
El kell hinni, hogy sikerülni fog!
Hajrá!
ez a beszéd! Meglehet az a továbbjutás, ha mi szurkolók nem hiszünk benne, akkor ki fog?
VISCA BARCA!
Drukk a csapatnak :) De sajnos én pesszimista vagyunk, max akkor lenne esélyünk ha igazolnánk gyorsan 3 klasszis mb 1-es csatárt. (Pölö, Rudi, Air Sanyi)
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2013.04.29. 18:20:10

El kell hinni, hogy sikerülni fog!
Hajrá!
ez a beszéd! Meglehet az a továbbjutás, ha mi szurkolók nem hiszünk benne, akkor ki fog?
VISCA BARCA!
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2013.04.29. 18:14:15

Sajnos nem tudom nézni a meccset szerdán, sőt kedden se a másikat, pedig meg néztem volna...

Május 1 miatt ki kell hagynom most először életemben egy ilyen fontos meccset. Akármi is legyen vissza fogom nézni, magamban azt szeretném, hogy ne tudjak semmit az eredményről, úgy nézhessem meg, hát meglátjuk :P

Persze, én is bizakodom, csodákot nem várok, de bízom a csapatban, és egy esetleges meglepetésben is :!: Ha a Milan elleni visszavágó játékot hozzuk, talán lehet esélyünk, és a szerencse is mellénk szegűl.

Ha ki is esünk, szeretném hogy jó játékkal, egy szoros párharcban búcsúzzunk el, és jövőre újult erővel próbálhatjuk meg.

Akármi is legyen az eredmény, szurkoljon minden vérbeli Barca drukker, aki meg nem az az inkább találjon más divat csapatot, mert a Barca nem az. Sokat adtak nekünk az elmúlt években, és akkor is tudtuk, nem tart örökké, remélem szerdán nem fejezzük be az idei BL-t.

Jó szurkolást mindenkinek, én ezennel elköszönök, és jó szórakozást az 'ünnepre'.

VAMOS :!: :twisted:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.04.29. 18:12:49

Igen, én is egyre bizakodóbb vagyok, ahogy közeledik a meccs. Mondjuk én eddig sem gondoltam úgy, hogy kiestünk.
Ha reálisan nézem, akkor tulajdonképpen csak 1-0-ra nyert múltkor a Bayern, + 3 szabálytalan gólt lőttek. Meg alapból nem voltak jobbak 4 góllal, a meccs képét tekintve.

Nagyon nehéz lesz. Bele kell adni mindent, egy kis szerencse is kelleni fog, és akkor talán ledolgozható a hátrány.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2013.04.29. 18:07:12

Nem tudom miért, de ahogy közeledik a meccs, egyre jobban bizakodom. Nyilván tisztában vagyok az esélyeinkkel, de hiszek a csodában. Még ha esetleg ki is esnén, akkor is közel kell kerülnünk a továbbjutáshoz.
Én ezt a kezdőt játszatnám:
VV - Adiano, Piqué, Abidal, Alves - Busi, Xavi, Ini - Messi, Villa, Sanchez/Tello

Hátul én betenném Abidalt, mert a rutinja sokat érhet, ráadásul egy év kihagyás után is gyorsabb, mint Piqué. Elől Messit mindig máshol játszatnám, hol hamis 9-esbe, néha bent középen, de alapvetően kint jobb oldalon. Villa kell, mert ő az egyedüli klassziuks csatárunk, míg a 3. posztot nálam Sanchez-Tello közül tölthetné be valaki. Tello előnye, hogy nem nagy a technikai repertoárja, de sokszor ez a fiatalos lendülete segíthet, mert legalább ő ellövi a labdát. Sanchez az utóbbi néhány meccsen már javult korábbi önmagához képest. Gólokat lő, gólpasszokat ad. Mindegy ki, csak Pedrot ne!!!!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.04.29. 17:34:57

Barca96 írta:
Hát tény hogy jól játszanak, de nem ennyire. Most kedden úgy játszottak, ahogy eddig talán soha. Nem lehet még egy ilyen jó meccsük.

Igazából de, mindig így játszanak, csak nem álltunk be ellenük sündisznóba és ezért kaptunk 4-et. Mert amúgy mostanában 6 gólokkal nyernek, és idegenbe még jobbak, mint otthon.

Na de a remény hal meg utoljára.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.04.29. 17:32:46

én soha nem tudok csak úgy leülni egy Barca meccset nézni...most a remény mellett elsősorban az aggodalom él bennem ami pedig a reményt illeti: igaz, hogy kétszer a Milan elleni csoda nem valószínű de kétszer a Bayern henger sem fog működni, legalábbis nem úgy ahogy Münchenben. hogy mégis miben reménykedem? egy szép eredményes játékban és egy gyözelemben. továbbjutásban sajnos nem.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.04.29. 17:27:14

Kezd éledezni bennem a remény, bár nem tudom mire föl. Tudom, hogy kb. 1% esélyünk van továbbjutni, de miért ne történhetne meg? Ha olyan hamar szerzünk két gólt, mint a Milan ellen, akkor bármi lehet. Ha kifogjuk a legjobb napunkat, Bayern meg a legrosszabbat, megcsinálhatjuk. Nekik kell ugrani, nincs időnk passzolgatni, futni és futni kell. Messinek is!
Van egy olyan érzésem, hogy Adriano akaszt egy nagy gólt. :P
El tudok képzelni egy 4-0 vagy 5-0-át is akár. El kell hinni, hogy sikerülni fog!
Hajrá!
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2013.04.29. 17:18:46

geréb írta:Sziasztok! Csak annyit szeretnék megjegyezni mint Real Madrid szurkoló, hogy nagyon remélem kiveritek a Bayern-t. Igaz az az ősi rivális szurkolói táborát erősítem, de én elhiszem hogy képesek rá a ,,fiaitok''. Messi összekapja magát a kapusotok élete formáját hozza és nem lesz gáz. Nagyon nehéz lesz, de ezekkel a hihetetlen szurkolókkal és a Camp Nou félelmetes atmoszférája a továbbjutást fogja nektek jelenteni. Ha elhiszik hogy sikerülhet, akkor sikerülni is fog. A Barca az évtized kiemelkedő csapata. Furcsa kimondani, de az évtized legjobb csapata. Ha nektek nem sikerül akkor nekünk még nehezebben. Remélem nekünk is összejön majd. De ha nem akkor legalább nektek! Hajrá Barca, Hala Madrid! ;)
Respect! De én is pont erről győzködöm magam. Láttam a meccset a múlt héten, "de bár ne láttam volna".. egyszerűen nem tudok szavakat mondani arra a meccsre.. Tudom hogy szinte LEHETETLEN, de ha mi szurkolók nem bízunk benne hogy sikerülhet, akkor ki a tök fog?

Amikor nyer a csapat akkor milyen király már nem?! Amikor meg szorítani kell értük kézzel lábbal, akkor meg sehol semmi (tisztelet a kiv.)..

Bár talán tudatosan nem akarják most videókkal biztatni a szurkolókat, mert ezt nekik kell fejben megoldani, és reméljük sikerül is!

Mindenki maga dönti el hogy nézi-e vagy sem a meccset, de ilyeneket olvasva hogy kihagyja bárki is, mert 4:0.. érdekes. :roll:

Tots Units Fem Força :!: Megnézni!
geréb
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.04.21. 23:31:53

2013.04.29. 17:00:33

Sziasztok! Csak annyit szeretnék megjegyezni mint Real Madrid szurkoló, hogy nagyon remélem kiveritek a Bayern-t. Igaz az az ősi rivális szurkolói táborát erősítem, de én elhiszem hogy képesek rá a ,,fiaitok''. Messi összekapja magát a kapusotok élete formáját hozza és nem lesz gáz. Nagyon nehéz lesz, de ezekkel a hihetetlen szurkolókkal és a Camp Nou félelmetes atmoszférája a továbbjutást fogja nektek jelenteni. Ha elhiszik hogy sikerülhet, akkor sikerülni is fog. A Barca az évtized kiemelkedő csapata. Furcsa kimondani, de az évtized legjobb csapata. Ha nektek nem sikerül akkor nekünk még nehezebben. Remélem nekünk is összejön majd. De ha nem akkor legalább nektek! Hajrá Barca, Hala Madrid! ;)
Barca88
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.04.29. 15:36:38

2013.04.29. 16:52:34

Szerintem akármi megtörténhet ezen a meccsen, lehet a Bayern újabb győzelme, lehet, hogy szoros meccs lesz de az sem lehetetlen, hogy ledolgozzuk a hátrányt. Nagyon kevés az esély a továbbjutásra, de én nem úgy fogom nézni a meccset, hogy mindegy, hogy mi történik, úgyse jutunk tovább, és remélem, hogy a játékosok sem ilyen hozzáállással fognak játszani.
Ami fontos lesz, hogy motivált legyen a csapat. Sokan mondják Tito-ról, hogy a Pep-korszakban ő volt az ész, ez szerintem igaz is, de akkor ott volt Pep, aki tudta motiválni a csapatot. Márpedig az sem elég, ha van egy jó taktikánk, de motiválatlan a csapat, és fordítva sem elég. A 4-0-ás meccsen viszont motiválatlanul játszott a csapat, ez volt a fő oka a vereségnek. Tehát Tito jó edző szerintem, csak kellene mellé valaki, aki motiválja a csapatot.
Én így állnék fel holnapután: Valdes - Adriano, Barta, Abidal, Alves - Busquets, Song, Thiago - Iniesta, Messi, Tello(vagy Alexis vagy Villa)
Nem tűnik erős csapatnak, de volt okom kihagyni akit kihagytam. Védelemben Alba eltiltott, ezért Adriano bal oldalon. Alves jobboldalon. Pique-t a sok hibája miatt nem tenném kezdőcsapatban, esetleg be lehetne cserélni, mikor Abidal már nem bírja. Ha Puyol játszhat akkor őt cserélném be, mert 20-30 percnél többet nem hiszem, hogy játzszhatna. Középpályán kell Song, hogy a levegőben jók legyünk, amúgy is jól játszik mostanában. Xavi azért nincs a kezdőben, mert gyors focit kell játszanunk, Xavi pedig bármennyire is jó játékos, lassítja a játékot, ezért én csak cserepadra ültetném, helyette kezdene Thiago, aki bár képes hibázni, de képes szép megoldásokra, cselekre, passzokra is. Iniesta így maradt a támadósorba szélre, Messi természetesen középen. Maradt a másik szél. Pedro-t biztos nem tenném kezdőbe. Marad Tello, Alexis, Villa. Én Tello-t játszatnám, de mindhárom játékosnak van valami előnye. Tello-nak a gyorsasága, Villa tud helyet teremteni Messi-nek a legjobban, és jól tud kapura rúgni is, Alexis-nek pedig a védekezése a legjobb a három játékos közül.
De teljesen mindegy, mert úgyse ez a kezdőcsapat lesz.
A lényeg az, hogy ne úgy menjenek ki a játékosok a pályára, hogy úgyis kiesünk.
Hajrá Barca!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.29. 16:10:55

[quote="tossademar"][/quote]
Úgy érzem megint elég gyorsan el fogunk jutni oda, hogy szerdán már erkölcsi kötelességünk lesz megverni ezt az emberiség söpredékének nevezett Bayernt. :roll:
Pont, mint amikor azon volt felháborodva mindenki, hogy ezek a nagyképűek még olyanokat mondanak, hogy itt több góllal fognak minket verni...
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.29. 16:02:55

salas9 írta:Franzot pedig fejbe kellene kólintani: „A Barca mindent bevet majd, hogy kizökkentse a Bayernt. Nem esnek majd kétségbe, ha a szabályokat áthágva kell játszaniuk, mindent el fognak követni, hogy ledolgozzák a hátrányukat. A katalánok nem fogják feladni, minden mocskos kis trükköt be fognak vetni, és valószínűleg megpróbálják majd provokálni a Bayernt. Rengeteg szabálytalanságra számítok a mérkőzésen" :lol:
Na ja, majd hozunk egy Övrebö-t, aki kiállítja Müllert, amikor Alves felrúgja, mert nem ordított elég hangosan a fájdalomtól.
Beckenbauer meg a saját imázsát rombolja a hasonló kijelentésekkel, de ha ez őt nem zavarja, akkor csinálja csak tovább.

Skominát amúgy figyeltem az Eb-n, nagyon jó kis bíró, megkockáztatom, hogy top3 jelenleg.
tossademar írta:emberként gerince nem sok van.
Ez meglepő. :lol: Sok embernek van sok gerince. :lol:
(Bocs, magas labda volt.)
tossademar
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013.03.08. 15:57:10

2013.04.29. 15:57:09

"Franzot pedig fejbe kellene kólintani: „A Barca mindent bevet majd, hogy kizökkentse a Bayernt. Nem esnek majd kétségbe, ha a szabályokat áthágva kell játszaniuk, mindent el fognak követni, hogy ledolgozzák a hátrányukat. A katalánok nem fogják feladni, minden mocskos kis trükköt be fognak vetni, és valószínűleg megpróbálják majd provokálni a Bayernt. Rengeteg szabálytalanságra számítok a mérkőzésen" Laughing""

Ez mit képzel magáról???? Azért mert Ő backenbauer (vagy hogy kell leírni.)

Kiakadtam. Hogy mer ilyeneket kijelenteni, ember az ilyen????
Majdhogynem megvádol bennünket a tisztességtelen játékkal!

Ő azon futballisták egyike akire fel kellene nézni???? Lehet hogy jól tolta a focit, de emberként gerince nem sok van.
Esélye van az idén a Bayern-nek (úgy igazán esélye) a BL trófeára és azt hiszi ennek okán (ja, meg a tavalyi döntőbe jutás okán) már mindent lehet, mert német????

Csak engem bosszantott ez így fel????
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.04.29. 15:36:37

Franzot pedig fejbe kellene kólintani: „A Barca mindent bevet majd, hogy kizökkentse a Bayernt. Nem esnek majd kétségbe, ha a szabályokat áthágva kell játszaniuk, mindent el fognak követni, hogy ledolgozzák a hátrányukat. A katalánok nem fogják feladni, minden mocskos kis trükköt be fognak vetni, és valószínűleg megpróbálják majd provokálni a Bayernt. Rengeteg szabálytalanságra számítok a mérkőzésen" :lol:
visca el barca írta:Életemben nem hallottam még erről a paliról :shock:
Én már hallottam róla, mármint ismerős volt a neve. Amúgy EB-n vagy VB-n vezetett 2-3 mérkőzést meg idén a Dortmund-Sahtar meccset.
Kép
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2013.04.29. 15:28:02

Én úgy gondolom, hogy szerdán az esélytelenek nyugalmával fogunk pályára lépni. Az elmúlt években ettől kisebb hátrányból sem tudtunk fordítani az elődöntőben, ráadásul a mostani Bayerntől gyengébb ellenfelekkel szemben, és szerintem ilyen gyenge formában (leszámítva a Milan elleni visszavágót) is rég voltunk tartósan.
Csodára lenne szükségünk,mert azt gondolom, hogy ennek a négy dolognak jelen kell lennie szerda este, hogy a futball egyik legnagyobb fordítását véghez vigyük: nem részlehajló bíráskodás, tökéletes védelem, gyilkos támadószekció és gyenge napot kifogó München. Ha csak az egyik is hiányozni fog, akkor búcsú.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.29. 15:19:22

salas9 írta:A szerdai Bayern elleni mérkőzésünket a szlovén Damir Skomina fogja vezetni. A 36 éves játékvezető még nem vezetett nekünk mérkőzést.
életemben nem hallottam még erről a paliról :shock:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2013.04.29. 14:29:06

[/quote]
Augusztus óta így játszanak.
Hát tény hogy jól játszanak, de nem ennyire. Most kedden úgy játszottak, ahogy eddig talán soha. Nem lehet még egy ilyen jó meccsük.

Két 16-oson belüli kezezést elnézett Kassai és a segédlete. 1 les és még 1 talán les gólt kompenzálhatja ez.
Az újságok arról irtak, hogy a biro a Bayernnek fujt, ez egyértelmű. Azok nem voltak szándékos kezezések, Müller akciója viszont biztos nem volt véletlen. Tapostak minket egész meccsen, testtel támadtak le minket, mégis mi kaptunk több lapot.
A Camp Nouba a biro nem mer majd ennyire ellenünk fújni..

Hinni kell a sikerben, akkor is szurkolni kell a csapatnak, amikor épp nem minden rózsás, nem csak akkor mikor mindent megnyerünk.
Még meglehet ez a meccs. Visca Barca!
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2013.04.29. 12:46:48

Franzot illene most már beadni vmelyik otthonba, ha ilyeneket beszél, három megadott szabálytalan gól után.

http://www.marca.com/2013/04/29/futbol/ ... 28615.html
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.04.29. 12:27:51

A szerdai Bayern elleni mérkőzésünket a szlovén Damir Skomina fogja vezetni. A 36 éves játékvezető még nem vezetett nekünk mérkőzést.
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2013.04.29. 11:23:29

Mihu írta:Sajnos semmi más nem lehet a célja a szerdai meccsnek, csak a szezon szép lezárása. Bajnoki cím zsebben, kupa ugye elúszott, BL szintén, innentől kezdve minél szebben kell befejezni. És ha játszunk a bajorokkal egy 4-3at, vagy mindegy milyen eredményt, csak sok helyzet, színvonalas játék, stb stb. akkor nem fogok problémázni a kiesésen.

Még ha sok szurkolónak nehéz is ezt elfogadni, de általában azért egy focimeccsen van egy ellenfél is a pályán, még a Barca meccsein is. Jobbak voltak, jobban akarták. Na bumm...A probléma ott kezdődik, hogy baromira el lettünk kényeztetve, és a szurkolók 90%-a egy bajnoki címet, kupa és BL elődöntőt tragédiaként él meg, miközben a real 8 szezonon keresztül nem jutott túl a BL nyolcaddöntőn, és nyertek 2 szerencsétlen bajnoki címet, 0 spanyol kupát, meg talán 1 szuperkupát. Hát nem semmi eredménysor egy madridtól, mit ne mondjak. Aztán ott van a MU, ami kétszer is a csoportkörben esett ki a BL-ben, ebből egyszer tökutolsóként. Ehhez képest sokan nem tudják feldolgozni azt, hogy idén nem nyerjük meg a BL-t, és egyből a La Másia felszántását és sóval való bevetését szorgalmazzák.

Egy dologban bízok, mégpedig hogy majd ha a közeljövőben eljön az az időszak, amikor 2-3 évig nem nyerünk semmit, (mert ez bármennyire is nem tetszik, és nem akarjuk, el fog jönni mondjuk úgy 5-10 éven belül) akkor ezeknek az embereknek a társaságát már nem kell élveznünk.


Játszunk szerdán egy jó meccset a Bayern-nel, aztán kívánjunk nekik sok sikert a Dortmund legyőzéséhez :twisted:
Köszi Mihu, kb. én is így látom. Nagyon jól leírtad a szurkolói lélektant és az eredményességi dinamikát is,akik ezeket nem képesek elfogadni azok nincsenek tudatában,hogy ez sport,amiben az a szép,hogy minden megtörténhet és a sz@r,hogy meg is történik :D
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.04.29. 10:24:08

Persze vannak csodák,de úgy gondolom minden Barca drukker agyvérzést kapna ha esetleg 3-0ra vagy 4-1re nyernénk! :x
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Válasz küldése