Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.09.25. 10:59:33

Gyorsan el lett intézve a meccs szerencsére. Valóban látszódott a Sociedadon, hogy erővel nem bírják ezt, szép gólok voltak, a legfontosabb a 3 pont is zsebben, lehet menni tovább.

Amikor arról van szó, így gyenge a spanyol bajnokság úgy gyenge, azért hozzátartozik, hogy egyszerűen nincs meg a két nagy csapaton kívül a többieknek, hogy 20-25 fős erős keretet fenntartsanak. Félek tőle a Sociedad is hasonló mederbe kerül mint anno a Celta vagy a Villareal, 1-2 kiemelkedő év, jó játékosok, remek csapat, de nem bírják a terhelést, s hiába BL szereplés, vagy EL 1-2 év és kiesnek, ne így legyen.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.09.25. 10:23:42

Ez volt talán az idei legjobb meccsünk eddig, bár ezúttal sem tanúsított túl nagy ellenállást az ellenfél. Én is majd csak akkor leszek teljesen nyugodt, ha ezt a formát hozzuk a komolyabb ellenfelek ellen is. Ahogy vártam, ez a Sociedad egy eléggé kifacsart brigád képét keltette, pedig még az idény elején jártunk.

Ami a legjobban tetszett, hogy megint agresszívan és kisebb periódusokat leszámítva végig letámadtunk és rengeteg labdát visszaszereztünk már a támadó harmadban. Jó lenne ha rájönnék, hogy ez nagyon sokat számít a játékunkban és állandósítani tudnánk.
Plusz szinte mindenki hozott egy ezúttal egy jó egyéni teljesítményt is, így Xavi és Iniesta is feljavult.

A 2. félidőben ped9g jött a már már szokásos visszafogottabb játék és a védelmi megingás, amiből természetesen gólt is kaptunk.

Összességében jó volt ez, csak ne kelljen várni a következő hasonló produkcióra megint 4-5 fordulót. Hétvégén az Almeriát verni kell és bízni egy x-ben a madridi derbin. :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.09.25. 08:53:18

egy alvás után:
én közepesnek minősíteném az ellenfelet, így azután egy remek első és egy játszadozós második félidőt láttam.
jó dolgok: a támadó potenciálunk erős, a két alapemberen kívül a Pedro Alexis Tello hármas jó alternatíva.középen rendben vagyunk, Ini lassan vissza ér a kispad erős.és ne feletkezzünk meg a tökéletes hárompontos sorozatunkról!
kevésbé jó dolgok:
a védelem továbbra is gyenge pont ami majd akkor tetőzik, ha olyan csapatok jönnek ahol egy-két klasszis csatár is van a csapatban és ráadásul gyors, erős kontrajátékot játszanak. Alves továbbra is elkószál (a gólnál ami az ő oldaláról jött a képben sem volt látható!) a beadásai továbbra sem hatékonyak de ettől még őt klasszinak tekinthetjük, Adrianó és (sajna Alba is) kényszer-védők az alapvonal közelében könnyen átverhetőek, Pique most is "hozott" egy csúnya kötényt de mellette parádés ütemű szerelések sorát is - ő ilyen, Masch. mára stabil - a legstabilabb - a posztján (nálunk) Bartrát pedig játszatni kell!!!!
a meccsen még azért az is látszik, hogy nem csak Tata új, de a szezon is és egymást is keresgélik gyakorta. Sanchez már-már komikus "vaksága" sokszor az az érzésem valakinek a kaput is mozgatni kellene, hogy betaláljon...
a meccs viszont jó volt, a három pont méginkább .
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.09.25. 07:22:16

Ez kompletten nagyon jó kis meccs volt. Negatívan igazán nem tudnék senkit kiemelni, de azért a góljuknál nem tudom, hogy Piqué Shakirát, vagy Milánt figyelte. :D Mindegy is, azt hiszem. Annyit sajnálok, ha csak a 100%-os helyzeteinket belőjük, akkor itt 10 van közte. Messike elég sok helyzetet helyzetet kihagyott, de varázsolt ismét. Neymarra mit lehet még mondani? Kezdem úgy érezni vele magam, mint Messivel és Inivel. Gól, gólpassz, zsuga hegyek. Eddig 2 gól és 5 gólpassz a neve mellett. Szabályos gólpasszt is adott Xavinak, amit elvett a lengető... Xavi és Ini nagyon jól tette a bogyót. Öröm volt őket nézni. Csak így tovább. =D>
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.09.24. 22:55:59

Ez a Sociedad nem volt ellenfél, a fejemet fogtam, hogy mik maradtak ki, és még így is nagyon sima lett ez a meccs. Kicsit úgy vagyok, mint a Levante elleni meccsel, szép meg jó minden, csak az a baj, hogy nem igazán volt kihívás ebben a mérkőzésben.
Neymarnak végre megvan a gól, a mai meccs alapján Alexisnek is érik ugyanez, sokkal felszabadultabban játszott ő is végre, a legvégén meg tényleg csak a kapufa döntött. Mondjuk a támadóposztokon nem igazán látom Tata elképzelését, hol kitolja Messit szélre, Sanchezt középre, hol csak simán középre teszi Sanchezt, Alvesnek teret nyitva, néha meg a Neymar-Messi-Sanchez formáció megy, mindezt egy meccsen belül. Az első félidőben volt ebből egy enyhén burleszkszerű jelenet, amikor Alves-Messi-Sanchez egymás nyakán állt 2 négyzetméteren a felezővonal mellett, és úgy igazán egyikük sem akart bemenni középre. Szóval ezt valahogy rendbe kéne rakni, mert jelen állás szerint a saját játékosaink sem tudják lekövetni a pozícióváltásokat.
Bartra viszont nagyon jól szállt be, több fontos szerelése is volt, így hirtelen egyáltalán nem látszott Mascherano hiánya. (Reméljük, hogy Puyol mihamarabb vissza tud térni, és akkor hosszabb távon sem fogjuk megérezni.) Iniesta meg már egészen a régi formáját idézte.
Csak ismét attól félek, hogy ezek a jó teljesítmények egy komolyabb csapat ellen el fognak tűnni, aztán tiszavirág életű lesz a mai örömfoci.
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.09.24. 22:41:08

Sanama írta: támaszkodó combját talpalta telibe ...
gondolom minimum 2 hét pihi neki...
Kép

Titi - The Legend!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.09.24. 22:35:24

Dr.Dre írta:
Yokozuna írta:Az ámokfutó Busquetsnek köszönhetően egy sérülés, ami nagyon nem jött jól.
Hogyhogy? Masch miatta sérült meg vagy mi? nem láttam az esetet...
támaszkodó combját talpalta telibe ...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.09.24. 22:28:01

Dr.Dre írta:
Yokozuna írta:Az ámokfutó Busquetsnek köszönhetően egy sérülés, ami nagyon nem jött jól.
Hogyhogy? Masch miatta sérült meg vagy mi? nem láttam az esetet...
Ja, talppal beleszállt a comjába. :?
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.09.24. 22:26:16

Yokozuna írta:Az ámokfutó Busquetsnek köszönhetően egy sérülés, ami nagyon nem jött jól.
Hogyhogy? Masch miatta sérült meg vagy mi? nem láttam az esetet...
Kép

Titi - The Legend!
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2013.09.24. 22:16:46

Az ámokfutó Busquetsnek köszönhetően egy sérülés, ami nagyon nem jött jól. Csak bízni lehet abban, hogy nem tér vissza a tavaly már megszenvedett, Bartrával felálló védelem, főleg idegenben.
A gyengécske ellenfél ellen gyakorlatilag lelazsálták a meccset. Messi dekoncentrált volt, és Iniestát sem lehet dicsérni. Eddig rosszak voltak az első félidők, ilyen szempontból történt változás, mert most már a második sem volt valami fényes. Busquets góljánál jó, hogy nem vették észre, hogy ketten is lesen bóklásztak, az egyikük a kapus előtt.
Pozitív, hogy nyertünk, és volt néhány látványos passzjáték. Neymar és Xavi egyenletesen jó teljesítményt nyújtanak már hetek óta. Alves és Adriano is igyekezett.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.09.24. 22:11:15

csak az első 35percet láttam, viszont gyorsan tegyük hozzá, hogy 2perc alatt a Sociedad vezetett 2 támadást, amiből az egyik kapufa lett(vagy ezt visszafújta a bíró? nem hiszem).
Szóval elég gyorsan indulhattunk volna 1gólos hátrányból.

Neymar és Messi jól tolták addig ameddig láttam. Jók lesznek, csak maradjon a rotáció szépen, kell az.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.09.24. 22:00:10

messi, neymar. egy gól, egy gólpassz, hasonlóan király játék, aztán kis pihi nekik
alexis atomszerencsétlen csávó, voltak ügyes dolgai, voltak béna dolgai, szokásos
nyitott még az a jobb oldali támadó poszt, folyamatosan rotáció lesz

mascherano :( bartra =D> piqué =D>

nekem még az iniesta, busquets, xavi hármas középső játéka is tetszett végig
adriano szürke, alves nagyon [auto_cenzúra] volt, kár hogy a gólnál valószínűleg ő maradt le

a végére bealudtunk, de egyébként gyönyörű volt, amit toltunk
almeria ellen jöhet a rotáció megint, aztán celticnek neki full gázon
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.09.24. 20:51:46

Jaj de örülök ennek a varázslatnak :)

Messi,Neymar,Xavi,Ini is nagyon adja, az a 3 levegőben tovább tett laszti, amit a végén sajna Messi eltört, atya ég...ha az gól,akkor nemtom hány évtizedig lett volna előkelő helyen a toplistákon :)

2.félidőtől várnék még 1 Messi gólt azért,és pár pazar ellentámadást.

Nagyon pörögtünk, nagyon adta,bár veszélyesen kezdett a Soci...Messi még lőhetett volna 2őt első félidőben,de remélem kompenzál 1el legalább :)
a kis brazil is rendkívül jól belepasszolt már a szerkezetbe, nem lesz itt gond. Bale a kanyarban sem lesz összességében.../ha már kettejüket is versenyeztetik előszeretettel...ahogy a felnőtteket is (Messi,Cr).

FORCA BARCAAA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.09.24. 20:46:36

Előzetesen kínlódósabb meccsre számíthattunk, de ehhez képest... :D
Meg ahhoz, h az első 2 percben "egykapuzott" a Soci egy kapufával karöltve... :D

Remek, parádés, szenzációs félidő. Gyönyörű akciók, látványos megoldások, mindenki hozzáteszi a magáét. ÖRÖMFOCI 8)

Remélem nem állunk le, hanem pörög a bugi továbbra is, de egy kicsit még lepontosítva a végét. Ez esetben Messiből már ma gólkirályt csinálhatunk :D Neymarból meg assistkirályt :mrgreen:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.09.24. 19:29:53

visca el barca írta:hivatalos:

Víctor Valdés; Dani Alves, Piqué, Mascherano, Adriano; Sergio Busquets, Xavi, Iniesta; Alexis, Neymar y Messi
Úgy látszik Tata nem nagyon akarja megbontani középen a védelmet. A borítékolható kezdő, leszámítva, hogy egy mesterhármas után nem sokan padoznak a következő meccsen. Pedronak ez most összejött.

De jó lenne végre egy 90 perces intenzív, jó játékot látni egy gálával megspékelve. :)

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.09.24. 19:05:30

hivatalos:

Víctor Valdés; Dani Alves, Piqué, Mascherano, Adriano; Sergio Busquets, Xavi, Iniesta; Alexis, Neymar y Messi
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.09.24. 12:24:05

furcsa h ma is van bajnoki, és akárcsak alattam eggyel, én sem várok tul nagy ellenállást. laza meccs lesz, de jó lenne ha 90 percig tudnánk dominálni, mert amugy nagyon ellentétes félidőket toltunk eddig.

bartra kezdeni fog valszeg, kp-n xavi-busi-ini adott, elől meg előbb vagy utóbb eljön a pihentetés ideje neymar számára, sztem ha most nem is, szombaton az almeira ellen biztos nem fog játszani a bl meccs előtt. mivel pedro srácot a multkori tripla után csúnya lenne kihagyni, kordinálatlan mozgású szélsőnk megint csak padozni fog. vagy nem :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.09.24. 12:09:07

Ez a Sociedad nem fogja bírni a kettős terhelést, sőt már most nem bírja szerintem. Továbbra is remek csapat, de nem elég mély és tapasztalt a keret ahhoz, hogy több fronton is helyt álljanak szerintem.

Úgyhogy így talán nem lesz olyan nehéz dolgunk ellenük. Jó lenne már egy olyan meccset is játszani, mint a Levante ellen. Ahol nem csak gólokkal nyerünk, hanem egészében véve is dominálni tudunk és jó játékkal gyűjtjük be a 3 pontot.
Piquét mindenképp jegelném ma és ha Montoya megkapta a lehetőséget a hétvégén, érik már Bartrának is.

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.09.23. 16:24:12

Végül is előre elég jól megy. Tata többször nyilatkozta, hogy vissza kell hozni a letámadást. Ebből semmi sincsen, még Titohoz képest is visszalépés van. A Rayo és az Ajax ugy jött át rajtunk ahogy akart. Csak balfékek voltak a befejezésnél. De a Reál vagy más komolyabb csapat golokat fognak rugni. Ezen a 2 meccsen ugy játszottunk - csak a stilusra értem - mint bárki más, csak nálunk a klasszisok tudtak gólokat rugni. A tiki-taka azért most is megvolt, csak nem 20-25 hanem 40-50
méterről indulunk. Ez jó, mert volt hely. De a védekezésből a középpályának nagyobb részt kell vállalni. És hát tényleg kell 1 esetleg 2 középső védő, de talán lassan Alves is cserélhető.
Fecó
Richárd88
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.06.03. 19:39:19

2013.09.22. 22:56:26

Egy valamit azért nem árt átgondolni:
Bl ben indulás selejtező nélkül:
La liga: 1-4 helyezett
Premier League:1-3helyezett
Serie A:1-2helyezett
Bundesliga:1-2helyezett
League 1:1-2helyezett
Ezek a csapatok indulhatnak selejtező nélkül a blban ami az elmúlt évek során alakult ki és alakul aszerint hogy az egyes ligák csapatai mennyire végeznek előkelő helyen. Vagyis a spanyol ligában azért ér az első 4 hely Bl indulást mert az elmúlt években többnyire a spanyol csapatok jutottak a legtovább. Korábban az angol és olasz ligában is így volt de az elmúlt években sehol nincsenek a végelszámoásnál.

Ha olyan gyenge a spanyol liga akkor:
1.miért nyert az elmúlt 3 évben 2x is Európa ligát az Atletico?
2.miért tudta a Bilbao lazán elkenni a Mu-t?
3.a malaga miért jutott be majdnem az elődöntőbe tavaly?
Ezeket a csapatokat is pocsék, hulladék lesajnált csapatoknak tartják sokan.

Azt persze el kell ismerni hogy a színvonal a pénztelenség miatt romlik, de nem csak itt hanem minden ligában.
De azt is el kell ismerni hogy a focit, a látványos szép focit spanyolországban játszák. Hiába van nagy múltja a Liverpoolnak, Internek stb. ha a meccs unalomba fullad ha születik egy gól mert aki vezet az beáll bekkelni és ha nincs egyenlítés akkor egész meccsen megy a favágás. Ilyen állóképesség, futómennyiség nem sok ligában van mint nálunk. Itt egy kiscsapat is a többnyire hajt még akkor is ha 3-0 az ellenfélnek. Egész meccsen megy a hajtás általában.
Szóval lehet itt azzal jönni hogy angliába több nagy múltú csapat van csak a baj az hogy még az európa ligából is lazán kiverik őket a lenézett német vagy spanyol stb. kiscsapatok.

Valaki említette hogy a Barca-Real nem azért vág 4-et a meccsen mert olyan jók hanem mert az ellenfél rossz:
Én úgy látom hogy azért rúgnak 4-et mert akarnak, és játszák a focit és nem arra törekednek hogy ja 2-1 beállok bekkelni mert nincs kedvem futni a közönség meg le van szarva. Én is azért ülök le a tv elé mert végig élvezni akarom és nem unatkozni.
És hiszem hogy egy chelsea vagy MU is tudna folyamatosan 4-et vágni vagy 3-at a meccseiken de nem törődnek vele, mert a közönséget sem érdekli csak az hogy nyerjenek. Ezt mutatja az is hogy Mourinho-t utálták spanyolban angliában meg isten volt, mert itt nem elég bukdácsolni itt folyamatosan teljesíteni kell.

Bocsi a hosszúságért de nem ment rövidebben:-)
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2013.09.22. 21:58:22

Messidona10 írta:
Dave87 írta: A tegnapi Rayo-ban pl. egyetlen épkézláb játékos nem volt, még egy kiöregedett róka sem, aki legalább minőséget képviselt volna. Senki.
Tegnap sikerült lehúzniuk a saját szintjükre, a 0:4 csalóka.
Először is szeretném leszögezni, hogy nem kötekedésnek szánom a mondandómat, és elnézést kérek, ha megbántalak vele. Már rengeteg embertől olvastam/hallottam ezt a színvonallal foglalkozó gondolatot.
Miért bántottál volna meg? :) Sok dologban egyetértek veled, pl. a Sociedad BL-szereplését illetően, vagy hogy egy csapatot a teljesítménye alapján ítéljünk meg. Talán rossz példát hoztam, amikor azt írtam, hogy nem volt nagy név a Vallecanoban. Minőség alatt nem pontosan arra gondoltam, hogy mi állt a játékosok száma felett / alatt. A bajnokság egészét tekintve, a financiális problémák (mily' meglepő), keményen rányomják bélyegüket a ligára. Nem tudom, hogy ez hová fog fajulni, de ha már a Valencia és a Sevilla is levegő után kapkod, és évről évre 20-25 pontos hátránnyal végez a 3-5. helyen, akkor az nem normális. Ez a képzeletbeli olló pedig pedig nem lesz kisebb, nagyobbra fog nyílni.
Nem arról van szó, hogy a Barca vagy a Real ennyire jó. Nincs ellenfelük, elvétve kényszerülnek hajtós meccset játszani, akkor is többségében elszórakozott, félvállról vett meccsekről van szó. A Real Madrid például az elmúlt pár szezonban nem egy meccset nyert meg, egy- vagy többgólos hátrányból 5-10 perc alatt, volt hogy egymás után! Egy komolyabb csapat ellen ez nem történhet meg (legalábbis nem 2 hetente).
Az angol csapatoknál egy esős hétfőn bucira verhetnek Stoke-ban, vagy Swansea-ben, hogy a nagyobb csapatokat ( Arsenal, MU, City, Chelsea, Tot'ham, Everton vagy Pool) ne is említsem.
Ilyen szempontból egyértelműen gyengébb a spanyol pontvadászat.
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2013.09.22. 21:08:46

Csak megjegyzem, hogy a tavalyi Rayo elleni meccseken se tudtuk igazán birtokolni a labdát. Tavaly idegenben 52-48-ra hoztuk le a meccset. A Rayo ellen kib*ott nehéz labdát birtokolni. Egyes statisztikák szerint a 2012-13-as szezonban nekik volt a világon a 3. legjobb átlogos labdabirtoklásuk (mi és a Bayern voltunk csak előttük)
Szóval abból hogy most nem sikerült labdatartásban nyerni, én nem vonnék le messzemenő következtetéseket.
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.09.22. 21:06:08

A tegnapi meccs csak 1 meccs volt,messzemenő következtetéseket még kár levonni és egyeseket az égig emelni másokat meg döngölni,mert esetleg kedden megváltozhat a dolog és a tegnaetpmég " egekig emelt" játékos sehol sem lesz és forditva.Akkor aki ma halálra dicsérte az egy-két játékost az mit fog irni akkor??? Itt is ugy látom mint máshol vannak kedvencek akik mindent tökéletesen csinálnak a másik akármit csinál nem értékelik. Még jó,hogy a külföldi sportlapok másképpen látják és értékelik a dolgokat,mint itt,pedig azt hittem hogy a magyar focihoz értő emberek értik a dolgukat. Pedro valóban szuper volt olyan értelemben,hogy 3 játékos önfeláldózóan jó volt és passzolta a labdát amit ő jól belőtt. De ha megnézzük Messi brilliáns játékát ahogy oaadta Pedronak a labdát végülis ő is berughatta volna ,vagy Neymar aki szintén berughatta volna csak önzetlen volt . Ők voltak a csucsok mert nélkülük nem lett volna gól Pedronak. De hát a lényeg a barca csak akkor nem kell elfeledkezni azokról az emberekről akiknek köszönhetik az emberek ,hogy élményben volt részük és gyönyörü játékban. Messi fejese amit Pedro alaposan felé lőtt arról nem is beszélek az egy olyan gyönyörü akció volt és az lett volna Pedro negyedik gólja ha betalál.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.22. 20:10:20

Amellett, hogy nem birtokoltuk többet a labdát, kevesebbet és pontatlanabbul is passzoltunk, mint a Rayo.

Kép

Kontracsapat leszünk. :mrgreen:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.09.22. 18:01:37

Örülök a győzelemnek, örülök annak, hogy nem csak Messi képes több gólt lőni, örülök, hogy nem kergetünk olyan dolgokat, amik a Barça-stílusai és amik már-már hátráltatják a csapatot. Gondolok itt a labdabirtoklásra, amire a Pep-Tito érában nagy figyelmet fordítottak, de ez a labdabirtoklási fölény sokszor eredményben nem mutatkozott meg.

A Rayo keményen, lendületesen kezdett, ám ők nem egy Bayern, hogy 90 percen keresztül tudják hatalmas nyomás alatt tartani az ellenfelet. A Barcelonának sokszor szerencse is kellett (mint VV tizivédése), de ugye jó csapatnak szerencséje is van, a Barcelonának bejött. Pedro hatalmasat játszott, lassan Neymarnak is kinyílhatna a gólzsák, Valdés páratlan formában. Eddig jó a mutatott játék, mert látni a fejlődést. Lesz ez még sokkal jobb is.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése