Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2018.04.14. 18:44:37

Rangadót nyertünk,eggyel közelebb a liga :) Ini majdnem gólt szerzett, tuti megy :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.04.14. 18:36:09

ma is megúsztuk a zakót.
hihetetlen volt, amit műveltek hátul: Mats meg Piqué is gólpasszt adott, emellé még volt 2-3 ziccerük is. Nekünk meg makkerunk volt, tulajdonképpen az első ziccerből gól lett.

Iszonyat lassúak voltunk végig, egy-egy percre sikerült felpörögnünk.
Lajos továbbra is béna -a gólja ellenére is-, Messivel akart végig gólt rúgatni.
A Valencia csak magának köszönheti, hogy nem nyert. Ezért sincsenek sehol nemzetközi kupában.

Több játékoson is látni, érezni, hogy elfáradt. Ennek ellenére is erölteti őket.
Azért megmutatták, hogy ha van bennük kraft, akkor tudnak menni előre, és remek dolgokra képesek.
Dembelét meg nem bántom a tizi miatt, nem ő volt az első, és nem is az utolsó.
SR - Semedo csere meg mit mondjak... remek húzás volt, kell is pihentetni SR-t, mert nagyon ki van facsarva, örülök, hogy nem kellett végig játszania.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3360
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.04.14. 18:27:16

Úgy látom nem volt ma nagy érdeklődés a meccs iránt,meg is értem. Máskor jobban pörög a topic.

Én nem vártam gálát,a kezdővel rohadtul nem értettem egyet,de EV már csak azért sem fog hirtelen változtatni semmin,hogy megmutassa ő a főnök. Azért örülök hogy behúztuk valahogy.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.14. 17:37:31

Samper írta:Nyilván úgy gondolja, hogy a vesztesek kaparják ki itt a 3 pontot.
random baromság... erre mást nem tudok írni...
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3360
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.04.14. 17:25:12

Elég ritkán fejelünk szögletből gólt :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.04.14. 17:13:39

Nyilván úgy gondolja, hogy a vesztesek kaparják ki itt a 3 pontot.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.14. 16:51:33

Mintha valami öregfiúk meccset látnék... Ennyit számít, hogy Cout leszámítva döglassú a középpályánk... De minek is játszana Dembelé...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.04.14. 16:09:22

Dembélé twitteren likeolt egy tweetet amiben EV-t kritizálták, hogy nem játszatta őt, lehet köze van ehhez. szerk.: Bocs, Instagramon történt az eset. :D Rakiticet meg olvastam lejjebb, ő sérült.

Nekem se tetszik a kezdő amúgy, csak gondoltam ezeket megosztom. :D
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3360
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.04.14. 16:06:38

Dembelé kihagyására már nincs indok. Nehogy már azt mondja valaki hogy ez a srác ennyire rossz az edzéseken,hogy 2-3 hetente kap 70 percet,egy bl párharcban kb semmit,egy csúfos kiesés után meg megint a padon van. Nulla volt a támadójátékunk kedden,egy ilyen embert megint kihagyni...Ja de majd bízunk Messiben,ha meg nem megy még mindig jöhet a 80. percbe,aztán lehet szidni hogy miért nem villog.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.04.14. 16:04:15

szánalmas kezdő.
Umtiti ->Verma
Cou-Paula-Rakéta-Dembele
Messi- Paco

Bevallom őszintén ebben az idényben abszolúte nem hoznak lázba a meccsek.
Unottan nézem végig őket, mert egyszerűen nincs meg bennük az, amit mindenki szeret a Barcában.
Persze azért érzelmeket ki tudnak váltani belőlem -pl idegbeteg állat lettem a Roma meccs után (is).
LEhet, hogy veretlenek vagyunk a bajnokságban, de sokszor nagyon nagy makkerságaink voltak, játszottak a tűzzel a fúk rendesen. Jobb lett volna, ha a Sevilla ellen kikapunk inkább, hátha akkor történik valami.
De hiú álom volt. Valverde nem tanul a hibáiból, nem veszi észre, amit más ember észrevesz.
De az is igaz, hogy mi meg nem vagyunk ott az öltözőben, meg az edzéseken
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vakmacska 2018.04.14. 16:12:12-kor.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.04.14. 15:58:53

nem tudok persze okosat, de az tény, hogy a srác egyáltalán nem volt meggyőző amikor játszhatott...
Semédot pl. berakta de az sem bizonyult egyértelműnek. én pl. Suarez beállítását most nagyobb hibának tartom, még jó hogy nem én vagyok az edző :mrgreen:
ha mondjuk nincs vele semmi külön gáz - Dembélével - ( mondjuk a római meccs után nem szólt be neki...) akkor talán annyi logika van az összeállításban, hogy nagyjából ez a gárda jutott el idáig rendezzék le ők a hátralévő meccseket....akár így akár úgy.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.14. 15:55:27

Azt árulja el vki, hogy Verma miért nem érdemel lehetőséget? Akár Umtiti kárára is? A francia borzalmas mostanában... Dembelét miért utálja? Komolyan nem értem...
Mintha Valverde szándékosan hozna értelmetlen döntéseket... Védtem nagyon sokáig, de mostmár túltolta a hülyeséget... Éppen azért tudott eddig ilyen eredményeket elérni, mert jól forgatta a csapatot... Most vagy erősködik, hogy majd megmutatja, ki a góré vagy nem tudom...
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.14. 15:48:13

És megint nempihen senki. Mondjuk BL ből már kiestünk, minek is.... Piqué lassan két hónapja játszik sérülten, Ini megfordulni sem tudott a Roma ellen... nem baj.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.14. 15:17:28

visca el barca írta:
vmi durván nem oké azzal a gyerekkel h semmit nem játszik.
Vagy az edzővel.
Miert nem áll mi és mondja el miért nem játszik? Szezon vége van könyörgöm, és alig játszik.
Hiába fiatal, meg van ideje, ilyen szezonok törhet ek meg fejlődéseket, mikor egy ilyen edző elfogultsága miatt padoztatnak ilyen gyerekeket. Mitha Mo-n lennénk, vicc.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.14. 15:14:17

csababarca írta:Gondoltam hogy Dembelé most sem játszik.
vmi durván nem oké azzal a gyerekkel h semmit nem játszik.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.14. 15:10:55

Gondoltam hogy Dembelé most sem játszik.
Nem baj, majd Gomes jön megváltani a világot a 60.percben.

Siralmas.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.04.14. 15:06:11

Barça XI v Valencia: Ter Stegen; Roberto, Pique, Umtiti, Alba; Paulinho, Busquets, Iniesta, Coutinho; Messi, Suarez
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2197
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.04.14. 12:00:40

mess2009 írta:azért mert valaki most összeszedte,(Marca) hogy, milyen elbaltázott a játékos politikánk nekem ez semmi újat nem jelent mondhatni , átéltem..
senki nem tudja, hogy milyen meccs következik. ha ÚGY el lehetett veszíteni egy BL. meccset akkor simán betlizhetnek ma is de egy Valenciát itthon meg kellene verni ha.....
ami engem illet ezt a BL.buktát csak akkor tudom megbocsátani nekik ha legalább a Realt kikenik a Clássicón. addig meglehetősen fásult szemlélődés következik.
4:1 után kiesni a BL-ből, bármelyik csapat ellen megbocsáthatatlan. Semmi se tudja feledtetni.
Az igazolásoknál meg nem a vétellel van baj, az még az elmegy kategória, hanem az eladások, ott vagyunk nagyon amatőrök.

A mai meccs meg sajna nem, hiszem, hogy sok szép dolgot tartogat számunkra, a Valencia ellen nem szokott menni, és hónapok óta nincs meg az erő a csapatban, ma mitől lenne. Változás se nagyon lesz a kezdőbe, mert talán csak Dembele képes színt hozni a játékba, egyedül ő se fog. Ismerős már ez a fogadkozás ami nálunk megy, de nem szokott semmi se változni.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2197
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.04.14. 11:39:27

mess2009 írta:azért mert valaki most összeszedte,(Marca) hogy, milyen elbaltázott a játékos politikánk nekem ez semmi újat nem jelent mondhatni , átéltem..
senki nem tudja, hogy milyen meccs következik. ha ÚGY el lehetett veszíteni egy BL. meccset akkor simán betlizhetnek ma is de egy Valenciát itthon meg kellene verni ha.....
ami engem illet ezt a BL.buktát csak akkor tudom megbocsátani nekik ha legalább a Realt kikenik a Clássicón. addig meglehetősen fásult szemlélődés következik.
4:1 után kiesni a BL-ből, bármelyik csapat ellen megbocsáthatatlan. Semmi se tudja feledtetni.
Az igazolásoknál meg nem a vétellel van baj, az még az elmegy kategória, hanem az eladások, ott vagyunk nagyon amatőrök.

A mai meccs meg sajna nem, hiszem, hogy sok szép dolgot tartogat számunkra, a Valencia ellen nem szokott menni, és hónapok óta nincs meg az erő a csapatban, ma mitől lenne. Változás se nagyon lesz a kezdőbe, mert talán csak Dembele képes színt hozni a játékba, egyedül ő se fog. Ismerős már ez a fogadkozás ami nálunk megy, de nem szokott semmi se változni.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.04.14. 11:02:36

Nagyon kellene egy győzelem ma. A játékosok és a szurkolók miatt is. Egy esetleges zakó, sokba fájhatna, ha nem is a bajnokság szempontjából, hanem a morált tekintve. A kupadöntő is mindjárt itt lesz, addig kicsit össze kell szednie magát mindenkinek.

Utóbbi meccsek alapján tényleg beérett egy Umtiti-Vermaelen csere. Megérdemli mind a két játékos. A KP-n Rakitic hiányában tuti megint be erölteti EV Busit. Én inkább pihentetném és nem injekcióznám, kelleni fog a döntőre. Paula és Robi megoldaná a pálya közepét, a két szélén meg Cou illetve Dembélé rohamozna nálam. Felőlem aztán ez lehet 4-4-2 vagy 4-3-3 csak könyörgöm, játsszuk a saját játékunkat és ne tartsuk az X-et vagy az esetleges 1-0-ás vezetést. Ebben a csapatban meglenne a támadó potenciál.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.04.14. 09:34:01

azért mert valaki most összeszedte,(Marca) hogy, milyen elbaltázott a játékos politikánk nekem ez semmi újat nem jelent mondhatni , átéltem..
senki nem tudja, hogy milyen meccs következik. ha ÚGY el lehetett veszíteni egy BL. meccset akkor simán betlizhetnek ma is de egy Valenciát itthon meg kellene verni ha.....
ami engem illet ezt a BL.buktát csak akkor tudom megbocsátani nekik ha legalább a Realt kikenik a Clássicón. addig meglehetősen fásult szemlélődés következik.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.04.13. 17:15:42

csababarca írta: de rossz rendszerben van játszatva, a kulcsembereink testidegen szerepkörben, azok a kapcsolatok, amikkel sikeresek voltunk, ki lettek herélve ezzel a 442vel. (gondolok itt Busi-Ini, Busi-Messi kapcsolatra, vagy a hármuk kapcsolatára)
nem volt jól menedzselve ez az amúgy is véleményes keret.

továbbá elszomorító, hogy majdnem a legtöbbet költjük játékosokra az utóbbi években, és akkor ilyenről kell beszélni, hogy nem jó a keret. hatalmas kritika a vezetőség felé, szerintem.
Egyetértek persze, mondom nálam az szúrt szemet, hogy Suarez-en kívül nem volt támadónk, kb még támadó középpályásunk/aink sem.

Az is egyértelmű, hogy Dembele azért nem játszott, mert védekeztünk. Ha hazai pályán játszunk egy 1-1-et, biztos vagyok benne, hogy most készülnénk a pool ellen. Vicc, hogy például nem kellett volna a negyedik gól nekünk, akkor megint minden más. Mindegy ez van, Mourinho-zott egyet Valverde, mi meg néztük a csatorna nevét, hogy ez tuti nem a Comedy Central-e.

Fú srácok azért remélem ,hogy a besztlígből lesz a bl győztes :D:D:D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.13. 16:38:55

zola8787 írta: De azt is látni kell, hogy nincs olyan jó keretünk, mint azt sokan gondolják. (igen tudom, sokkal jobb ez a keret, mint a Roma-é, ez van)
hát nem annyira jó, de nem is rossz.
de rossz rendszerben van játszatva, a kulcsembereink testidegen szerepkörben, azok a kapcsolatok, amikkel sikeresek voltunk, ki lettek herélve ezzel a 442vel. (gondolok itt Busi-Ini, Busi-Messi kapcsolatra, vagy a hármuk kapcsolatára)
nem volt jól menedzselve ez az amúgy is véleményes keret.

továbbá elszomorító, hogy majdnem a legtöbbet költjük játékosokra az utóbbi években, és akkor ilyenről kell beszélni, hogy nem jó a keret. hatalmas kritika a vezetőség felé, szerintem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.04.13. 16:38:40

zola8787 írta:
Alcantara írta:
Eddig én is védtem egész évben EV-t sok kritika ellenére. Egészen a keddi meccsig.

Én is elégedetlen vagyok, pedig nem vagyok fiatal. Ráadásul veled ellentétben én megéltem a Van Gaal féle tizenvalahanyadik helyet évközben, majd miután kipaterolták, Antic felhozott minket a 6. helyre. Sokan innen eret vágnának, ha ezt kellene megérni vagy City drukkerek lennének.
Héj, én sem vagyok mai csóka, akkor voltam 15 éves mikor ez a szezon volt 8) :mrgreen:
Elnézést a fiatalításért, megkövetlek mester! 8)
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.04.13. 16:28:32

Alcantara írta:
Eddig én is védtem egész évben EV-t sok kritika ellenére. Egészen a keddi meccsig.

Én is elégedetlen vagyok, pedig nem vagyok fiatal. Ráadásul veled ellentétben én megéltem a Van Gaal féle tizenvalahanyadik helyet évközben, majd miután kipaterolták, Antic felhozott minket a 6. helyre. Sokan innen eret vágnának, ha ezt kellene megérni vagy City drukkerek lennének.
Héj, én sem vagyok mai csóka, akkor voltam 15 éves mikor ez a szezon volt 8) :mrgreen:

Megnéztem wikipédián, hogy ebben a szezonban ment Rivaldo, én meg az eligazolása előtt vettem 2 héttel egy Rivaldo mezt :lol: Még mindig nagy becsben őrzöm.

+ a kedvenc fifám (2002), mai napig emlékszem, hogy a Barcával a Krakkó ellen kellett mindig kezdeni bl selejtezőt :lol:

Nem kérdés, hogy Valderde értelmetlen taktikája volt a ludas. De azt is látni kell, hogy nincs olyan jó keretünk, mint azt sokan gondolják. (igen tudom, sokkal jobb ez a keret, mint a Roma-é, ez van)
Válasz küldése