Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2018.04.10. 19:20:13

zola8787 írta:A fidesz két dolgot tuti elért ezzel a győzelmével, egy a kétharmad, másik pedig, hogy ne csak határvonal legyen Erdély és kis Mo között, hanem gyűlölet is.
Nagyon tévedsz,azt Gyurcsány próbálja elérni,de hasztalan próbálkozik!
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2018.04.10. 19:18:29

csababarca írta:2,6 millió ember 8 millió választásra jogosultból nem a többség.

Gazdasági mutatókkal meg lehetne vitatkozni, mennyiben a kormány mennyiben az általábos globális felfutás eredménye.
Munkanélküliség meg, amikor beleszámolják az itthoni a a külföldön dolgozókat, az több mint megmosolyogtató.
A jobbiktól lenyúlt közmunkaprogramra ki sem térek. Amikor kiküldenek egy 2x5 méteres árok kigereblyézésére 15 embert, és az a napi munkájuky
Azt tudod,hogy az unióba lépésünk azt a célt szólgálta,hogy az árú és a munkaerő szabadon mozoghasson?Lehet,hogy az is új neked hogy a nyugaton dólgozók nagyobb része a Gyurcsány időszak alatt ment ki dolgozni.Itthon meg már inkább munkaerő hiány van mint munkanélküliség.Azt nem tudom értelmezni,mi az a "itthoni a külföldön dolgozókat"Azt meg ne várd el,hogy a nyugati bérekkel versenyezzünk.Megint egy kiragadott példa ami gondolom saját tapasztalatod,ez a 15 méteren 15 közmunkás.Azért gondolom nem ez a jellemző.Saját cégemnél az utóbbi évben két közmunkást vettünk fel állandó munkára.De ha a Te példád a jellemző,még akkor is jobb mint otthon űlni és várni a segélyt.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.04.10. 19:09:29

Kibírom szó nèlkül, csak gratulàlok az "èrtelmisègnek", akik nem tudtak kiàllitani egy rendes ellenzèkit, és ezèrt lassan a sajàt anyjukon kívül mindenki hibàs.
Most kimaradtam a vàlasztàsból, de a következő 4evben igyekszem minél több m1-et nézni, hogy tudjam kire kell majd szavazni.
Üdv a Délvidékről
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.04.10. 19:04:32

A fidesz két dolgot tuti elért ezzel a győzelmével, egy a kétharmad, másik pedig, hogy ne csak határvonal legyen Erdély és kis Mo között, hanem gyűlölet is.
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2018.04.10. 19:01:11

A Fidesz nagyon jól felépítette a kampányát, ami a megfélemlítésre alapult és azok akik nem tájékozódnak több helyről csak mondjuk TV-ből meg helyi lapokból ahol folyamatosan a Soros-terv meg az ilyenek jönnek azok rájuk is szavaztak. A határon túli magyaroktól pedig ne várjátok, hogy másra szavazzanak, a DK halott ötlet Gyurcsány miatt, az MSZP már nagyon régen kinyírta magát szintén Gyurcsány miatt, az Együtt az MSZP-nek a testvére gyakorlatilag.
Szintén határon túli magyar vagyok, de távol tartom magam az ilyesmitől és ennek egyetlen egy indoka van. Pontosan az amit VEB mondott, nem rajtunk csattan az a bizonyos ostor.
Viszont azt hozzátenném, hogy nem mi kértük azt, hogy a határ ezen oldalán legyünk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15495
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.10. 18:54:42

2,6 millió ember 8 millió választásra jogosultból nem a többség.

Gazdasági mutatókkal meg lehetne vitatkozni, mennyiben a kormány mennyiben az általábos globális felfutás eredménye.
Munkanélküliség meg, amikor beleszámolják az itthoni a a külföldön dolgozókat, az több mint megmosolyogtató.
A jobbiktól lenyúlt közmunkaprogramra ki sem térek. Amikor kiküldenek egy 2x5 méteres árok kigereblyézésére 15 embert, és az a napi munkájuky
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2018.04.10. 18:44:08

Szégyenteljes ami itt megy napok óta.A határon túlra szakadt magyarok,a miatt vesztették el az állampolgárságukat,mert a határokat átrajzolták.Tehát nem elhagyták az országot,ha nem önhibájukon kívül kerültek ebbe a helyzetbe.Tehát nekik szerintem jár az állampolgárság.És mivel a saját országukban nem kis elnyomásban kell élniük,ezért csak az anyaország segítségére számíthatnak.Na ezt a balliberális oldaltól nem remélhetik,így csak a mostani kormányra szavazhattak.Ez szerintem nem meglepő.Az meg nevetséges és azokat minősíti,hogy néhány kiragadott példából álltalánosítanak egyesek és a vidékieket a nyugdíjasokat minősíthetetlen jelzőkkel illetik.Attól mert valakik a fővárosban élnek még ne képzeljék magukat felsőbbrendűnek.Elhihetitek itt vidéken is mindenféle eszköz a rendelkezésünkre áll hogy tájékozódjunk az ország és a világ történéseiről.Azért még a demokrácia csak arról szól,hogy a többség dönt arról,hogy ki irányítsa az országot.Látom nehéz azt elfogadni,hogy a többség szerint jó irányba tart az ország.Azért a gazdasági mutatókkal a munkanélküliség csökkenésével nehéz vitába szállni.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.04.10. 18:25:06

Barca96.

Az a baj, hogy nem arról beszélsz, amiről azok, akik véleményére reagáltál.
Majd kijelented, hogy a választás meg nem érdekel(nem akarsz hozzászólni), meg mindenki arra szavaz akire akar.
Ez így nem korrekt.
És sajnos van hasonlat a vidéki kajajegyes szavazók, és a határon túliak helyzetében. Csak kint nem utalványt kaptak a szavazatért, hanem állampolgárságot.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15495
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.10. 18:22:29

Kösz VEB, hogy nem nekem kellett leírnom!

Lehet ezeken megsértődni, de hasznosabb elgondolkozni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.04.10. 18:01:00

Nero. írta:
S.Agüero írta:Fideszre szavazott 31%, nem a Fideszre szavazott 32%, nem szavazott 33%.

Ennek ellenére ugye a Parlamentben 67% a Fidesz, 33% az ellenzék, ki van ez találva.
Igen, igy mar erthetobbb a tortenet. Nem akarok senkit se magamra uszitani, de jogos amugy es latszik hogy videken egy kicsit butacskabbak es egyszerubbek az emberek.


https://www.facebook.com/hirekszorakoza ... LyBHbi-CKU" target="_blank

Ezt se a belvarosba forgattak :lol:
Ez teljesen egyértelmű, hogy vidéken az emberek nagy része idióta. Vidéki vagyok, nap, mint nap szembesülök ezzel. 40 éves szomszédom például olyan szinten nyomorék az alkoholtól (nem testileg, agyilag és nem betegség miat :D), hogy a 70 éves anyja kíséri be Miskolcra mikor mennie kell, mert egyedül nem lenne képes odatalálni. Igen, ő is szavazott, igen büszkén mondta, hogy a fideszre. Két éve közmunkás, előtte 1 napot sem dolgozott!

Viszont egyet nem értek a fővárosiakban. Hogy képesek egy Gyurcsány Ferencre szavazni? Hogy képesek egy olyan mszp-re szavazni, akit még mindig Gyurcsány Ferenc irányít? Hogy hihetetnek egy olyan embernek, akin látni, hogy valamilyen problémja van? Engem ez is ugyanúgy sokkol, mint aki buta és félvén a migránsoktól rászavaz a fideszre. Komolyan mondom, hogy a bal oldalon a legértelmesebb politikus az Juhász Péter. Az a nagyképű, akaratos Juhász Péter, aki most lényegében kinyírta magát, de abban a felhozatalban lényegesen kiemelkedik.

Nem beszólás miatt mondom, kinek a pap, kinek a papné, ha fater fideszes körökben mozogna, most valószínűleg csendben lapítanék és röhögnék, sajnos nem így van.

És tudom, hogy egy rasszista állatnak fogtok hinni, de ez a cigány amit Nero linkelt, még az értelmesebbik fajtához tartozik. Gondolhatjátok a többit...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2018.04.10. 17:56:23

Érdemes elolvasni:
KATT

A borsodi végeken élő szegények szerint ugyanis az április 8-ai szavazás sorsfordító jelentőségű, mert mindennél, még a saját mindennapi problémáiknál is fontosabb az, hogy ne jöjjenek az országba migránsok, akikről egyébként azt sem tudják, kicsodák, csak azt, hogy rossz emberek.

Eközben az ajándékba küldött Erzsébet-utalványok elfeledtetik velük, hogy sokaknak már a gyógyszerekre sem elég a nyugdíja, a közmunka-program pedig olyannyira az állam kegyéhez láncolja őket, hogy nélküle elvesznének.

Csenyétén egy nyugdíjas asszony három receptet szorongatva jött elénk a házából, és az első mondata az volt, hogy a 28 ezer forintos nyugdíjából nem képes kiváltani a gyógyszereit. A választás legfontosabb problémájának mégis a migránskérdést nevezte.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.04.10. 17:38:37

csababarca írta: magyarként (legalábbis annak tartják magukat)
Ez volt az utolsó hozzászólásom a fórumon. Béke veletek!
"And my heart will leave you never."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15495
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.10. 17:23:49

Barca96 írta:....
sajnálom, ha megbántottalak, de a véleményem tartom.
semmi bajom a határon túliakkal, van több ismerősöm is mind Erdélyben mind a Felvidéken, de a Vajdaságban is.
Azzal van bajom, hogy a kormány kihasznál titeket, és ha nem is kimondja, de érezeti, hogy hát itt az állampolgári jogod, de ugye tudod mi a kötelességed. és még kacsint is egyet.
tudom, láttam, és mondták is ezeket.
nem véletlen hogy a 95%-a oda szavazott. nem élnek itt, de hálásak a fidesznek az állampolgárságért. és megy is a szavazat.

órákig tudnék erről vitatkozni, de ha valóban fontos lenne az állampolgári jog, meg hogy magyarnak tartsanak mindenkit, akkor nem az alapján kellene szavazni, hogy ki adta az állampolgárságot.

egyébként, én ezt gondolom a többi magyarról is, aki nem él itt, az ne szavazzon ide. max az, aki írásban vállalja, hogy biztosan hazajön a rendszerbe 4 éven belül. akkor okés.

mindegy, a többit privátba, ha van még ebben több.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2018.04.10. 17:14:23

A határon túli magyarokról is megvan a véleményem, de lehet véglegest kapnék ha kiírnám. De annyit, hogy javaslok nekik egy törikönyvet kinyitásra, meg néhány statisztikát megnézni az ország nem létező homogenitásáról trianonig, amit annyira, de annyira sérelmeznek.
Innen üzenem nekik, hogy köszi nekik is, hogy magyarként (legalábbis annak tartják magukat) eladták magukat ennek a kormánynak!
Ez azért nagyon erős. Én rögtön tisztáznám az elején, hogy igen, én határon túli magyar vagyok. Szerinted minek tartsam magam? Magyar családban születtem, minden felmenőm magyar, magyar az anyanyelvem, magyar iskolába jártam, és még sorolhatnám. A sors úgy hozta, hogy a határon túl szülessek. Tehetek én erről? Nem. Te tehetsz róla? Nem. Nem én választottam, hogy hol születtem, ugyanezzel az erővel te is kiszorulhattál volna az országhatáron kívülre. Akkor te szerinted minek tartanád magad?
És ami ebben a legbosszantóbb sokszor határon túli magyarként, hogy abban az országban ahol születtünk, ott kiközösítenek, mert lemagyaroznak. Ha Magyarországon vagyunk akkor meg sokszor lerománoznak, leszerbeznek, stb.
Ez természetesen nem mindenkire igaz, tisztelet a kivételeknek.
És arról, hogy a határon túliak kaptak állampolgárságot, arról ők tehetnek?
A választáshoz nem szeretnék hozzászólni, az, hogy ki kire szavaz, az szerintem mindenkinek a saját szíve joga.
Csak ahhoz a részhez kívántam hozzászólni, ahogy a határon túliakról tettél említést.
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.04.10. 16:47:51

Fejtse már ki valaki, hogy Budapesten mivel és hogyan tudnak többet tájékozódni az emberek?
Nekem úgy rémlik, itt vidéken is lehet a kevés ellenzéki sajtót (egyelőre) hírportált olvasni.
Lehet nem gondoljátok, de van lehetőség internetes tájékozódásra itt is. Már akit érdekel a narancsködön kívül más is. Igaz itt nem borogatnak kukákat, nem gyújtanak fel autókat és tv székházat, a politikában nagyon tájékozott emberek.
Valamint az is érdekelne, mennyivel van több igényük a tájékozódásra a prolik tömegének a lakótelepi és belvárosi gettókban?
A munkám vidéki településekhez és budapesti kerületekhez is köt tömegével, konkrétan rengeteg emberhez.
Mit mondjak? Nincs több értelmiségi, világot széles látókörűen szemlélő ember egyik helyen sem.
Teljesen mindegy, hogy vidék vagy Budapest, az ember és gondolkodás módja számít.
Ez csak az én véleményem.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.04.10. 16:38:52

A határon túli magyarokról is megvan a véleményem, de lehet véglegest kapnék ha kiírnám. De annyit, hogy javaslok nekik egy törikönyvet kinyitásra, meg néhány statisztikát megnézni az ország nem létező homogenitásáról trianonig, amit annyira, de annyira sérelmeznek.
En ezt a temat soha nem mertem felhozni sehol (most se hozzuk fel inkabb), de igen, sok olyan igazsagot lelehetne irni ezzel a temaval kapcsolatban ami eleg durvan leverne a poharat sokaknal.
Lakatos Emesékből van sok a fővárosban is, ne aggódj.

Tudom, de az ilyen Tiszavasvarik meg a Salgotarjanok az igazi helyek :D Mondjuk nekem nincs bajom a ciganylanyokkal, van koztuk 1-2 eleg jo :oops: :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15495
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.10. 16:22:51

Nero. írta: Nem akarok senkit se magamra uszitani, de jogos amugy es latszik hogy videken egy kicsit butacskabbak es egyszerubbek az emberek.
ezt mindenki tudja, nincs ebben uszítás szerintem.
egybites tévéket néznek, és ömlik az arcukba a hazugság.
most ha én ott élnék, elzártan, semerre se menve, és csak az m1et nézném, valószínűleg én is benyalnám.
meg mindenki.
ez ilyen, ezzel nem lehet mit kezdeni.

szomorú inkább, hogy 10ezer forintokért megvesznek sokakat. pedig állítólag itt mindenki jól él meg kánaán van, akkor minek az a 10ezres bözsiutalvány?

jah, amitől felfordul a gyomrom még, és ígérem befejezem, az a bebuszoztatások az országba, pl Ukrajnából. vicc. és törvényes.
A határon túli magyarokról is megvan a véleményem, de lehet véglegest kapnék ha kiírnám. De annyit, hogy javaslok nekik egy törikönyvet kinyitásra, meg néhány statisztikát megnézni az ország nem létező homogenitásáról trianonig, amit annyira, de annyira sérelmeznek.
Innen üzenem nekik, hogy köszi nekik is, hogy magyarként (legalábbis annak tartják magukat) eladták magukat ennek a kormánynak!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.10. 16:14:04

Lakatos Emesékből van sok a fővárosban is, ne aggódj. :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.04.10. 16:03:53

S.Agüero írta:Fideszre szavazott 31%, nem a Fideszre szavazott 32%, nem szavazott 33%.

Ennek ellenére ugye a Parlamentben 67% a Fidesz, 33% az ellenzék, ki van ez találva.
Igen, igy mar erthetobbb a tortenet. Nem akarok senkit se magamra uszitani, de jogos amugy es latszik hogy videken egy kicsit butacskabbak es egyszerubbek az emberek.


https://www.facebook.com/hirekszorakoza ... LyBHbi-CKU" target="_blank

Ezt se a belvarosba forgattak :lol:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.10. 13:24:32

zola8787 írta:https://444.hu/2018/04/10/van-olyan-sza ... szavazatot

Ujabb gyanús esetek!!! Aki azt hiszi, hogy ez kamu, a valasztas.hu oldalon meglehet nézni őket.
https://index.hu/belfold/2018/valasztas ... nytelenek/" target="_blank
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15495
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.10. 13:08:20

reméljük sikerül neki, és hogy kitart a lap.

olvastam egyébként, amit írtam tartom, kb így működik itthon minden már.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.10. 13:03:18

csababarca írta: annyiban a fidesz a hibás, hogy ők termelik ki most itthon a milliárdosokat, akik mondjuk egy ilyen újságot ki tudnának húzni a bajból.
az lmp-s ungár péter - aki egyébként épp most erősítette meg a hvg-nek, hogy holnap tesz hivatalos ajánlatot a lapért - pl. nem a fideszen keresztül lett milliárdos, hanem apukától örökölt egy elég combos ingatlan bizniszt
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.04.10. 12:52:19

https://444.hu/2018/04/10/van-olyan-sza ... szavazatot" target="_blank

Ujabb gyanús esetek!!! Aki azt hiszi, hogy ez kamu, a valasztas.hu oldalon meglehet nézni őket.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15495
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.10. 12:50:26

visca el barca írta:
csababarca írta:éljen a demokrácia, és a médiaszabadság.
jó, mondjuk abban nem a fidesz a hibás, hogy bezár az MN, a HV meg lánchídrádió. simicskának fogy a della, a mno meg a hír tv meg kb évi 800 milliós veszteséget termel. nem csodálom h nem akarja önteni bele a pénzt. örüljünk, hogy a hír tv megmarad. bár állítólag a MN, meg az mno.hu lehet megy az lmp-s ungár péterhez, legalábbis nagyon pletykálják.
annyiban a fidesz a hibás, hogy ők termelik ki most itthon a milliárdosokat, akik mondjuk egy ilyen újságot ki tudnának húzni a bajból.
ki az a milliárdos vállalkozó, aki bevállalja, hogy beszáll ebbe az ágazatba, és viszi tovább a lapok mostani arculatát? Szóval hogy ellenzéki lapot csinál?
Nyilván senki, mert akkor elesne a tenderektől, a pénzektől, mindentől.
Nem ér ennyit kb senkinek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.04.10. 12:46:06

Bob véleményei alapján igazából amit gondol, az lenne a tökéletes harmónia. Mindenki szeret mindenkit, mindenki tiszteli a másikat. Kár, hogy ilyen világ az emberiséggel csak álomszerűen létezhet.
Nem értem miért nem balos, ők gondolkodnak így.

Azt meg, hogy felhozza példának, hogy mindenki gyűlölködik és, hogy nem volt agymosás, erre csak három szót írnék: Soros, Ensz, migráns.
Válasz küldése