Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21329
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.03.15. 15:39:59

Hazaküldtük régen a janicsárokat
Én csak erre reagálnék, és a politikát most hagyom is, de történelmileg ez nem nagyon nem állja meg a helyét. Magyarországról a Szent Liga űzte ki a törököket. Ugyan kb. 15 ezer magyar is részt vett benne, de a legnagyobb érdem a Habsburgoké és a lengyeleké volt. Illetve sokkal inkább ez a két ország védte meg a keresztény Európát, nem pedig mi. Ráadásul nem egy magyar főúr és erdélyi fejedelem harcolt rövidebb vagy hosszabb ideig a törökök szövetségeseként, pl. Bocskai, Bethlen, II. Rákóczi Ferenc, hogy csak a legismertebbeket említsem.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.03.15. 15:22:33

zola8787 írta:Elnézést kérek az adminoktól és vállalom, hogy elküldjetek pihenőre egy kicsit, de ezt muszáj leírnom. Belehallgattam Orbán ÜNNEPI BESZÉDÉBE:

"Hazaküldtük régen a janicsárokat, hazaküldtük a szovjeteket és most hazaküldünk Gyuri bácsi, menj vissza Amerikába."

És éljenez neki a sok ember. Ismétlem: március 15 van, ünnep.
Nálam már az kiverte a biztosítékot, hogy Bayer apó a mai vonulásukat '48-hoz és '56-hoz hasonlította. :lol:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.15. 15:19:41

zola8787 írta:Elnézést kérek az adminoktól és vállalom, hogy elküldjetek pihenőre egy kicsit, de ezt muszáj leírnom. Belehallgattam Orbán ÜNNEPI BESZÉDÉBE:

"Hazaküldtük régen a janicsárokat, hazaküldtük a szovjeteket és most hazaküldünk Gyuri bácsi, menj vissza Amerikába."

És éljenez neki a sok ember. Ismétlem: március 15 van, ünnep.
én is vállalom,ezért reagálok.

1 percet beszélt a mai ünnepi napról, a másik 20x percben meg ment a birkanyájnak a választási kampánybeszéd.
és tapsolnak, és éljenzik, és néznek rá azok, akik Kádárra is ugyanígy néztek.

nevetséges, de meg is érdemeljük a sorsunkat. én elmegyek szavazni, és buzdítok mindenkit, de már elfogadtam, hogy a szüleimet (közel vannak a 60hoz) ebben a rezsimben fogom eltemetni. szomorú, de ez a realitás.
45 év kommunizmus és elnyomás után, megint ennyi jön, csak most még nagyobb vakságban. szép jövő.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.03.15. 15:07:31

Elnézést kérek az adminoktól és vállalom, hogy elküldjetek pihenőre egy kicsit, de ezt muszáj leírnom. Belehallgattam Orbán ÜNNEPI BESZÉDÉBE:

"Hazaküldtük régen a janicsárokat, hazaküldtük a szovjeteket és most hazaküldünk Gyuri bácsi, menj vissza Amerikába."

És éljenez neki a sok ember. Ismétlem: március 15 van, ünnep.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.14. 23:13:05

https://m.youtube.com/watch?t=505s&v=j7lmweDT6a8" target="_blank

Ez a csávó amugy elég jól kontrasztba állitja a dolgokat, még ha kicsit vicces stílusban is de jól rávilágít arra hogy milyen a nők lelkivilága és mire vágynak.

Zola: Majd holnap vagy privátba, most nincs kedvem 2 oldalt írni szerelmi háromszogekrol elég buta sztorik :D

Veb: 7 év azért nem piskóta, nem te vagy a legjobb barátom de szerintem szervezhetnénk neked egy közös eurobarca-gyűjtést és befizetnénk pár órára 1-2 rosszlányhoz :D

Matyi: Lehet hogy nekem van borult ismerettségi köröm, de facebookon hetente látom hogy velem egykorú ismerőseim gyereket vállalnak
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.14. 22:58:59

MQuCsabi írta:"sőt, azt ami az elején van, lehetetlen fenntartani. pont ezt kell idővel elfogadni, hogy egy kapcsolat változik. mert ha nem fogadod el, akkor mindig kiugrasz belőle, mindből. idő az mindegy, hogy fél év, egy év, vagy 10 év után."

Nálam ez a kulcs. Mert egy idő után a nő azt érzi, hogy nem kap meg valamit. Hiába érzed te, hogy ugyan annyit teszel bele. És itt jönnek azok, amiket Nero írt.
de én érzem, a környezetem is tudja hogy így van. az hogy ő mit gondol erről az már az ő vágya és igényei.
annyit kell beletenni amennyi tőled a maximális, ha azt beletetted, akkor tiszta a lelkiismereted, mert irreális elvárásoknak nehéz megfelelni.
zola8787 írta: Olyan indokkal is váltott, hogy a másik paliban inkább látja, hogy komolyan gondolja a jövőjét és nem csak a mának él.Semmi bajom ezekkel, csak akkor mondta volna meg a szemembe, hogy meguntalak, más farokra vágyok kész.
persze,hogy nem ezt mondja, hanem megideologizálja a dolgot inkább. Miért? mert ha ezt kimondaná, akkor azzal azt mondja ki hogy az ő hibája. ehelyett kitalál/kitalálnak valami kamu indokot, amivel magáról elhárítja a felelősséget, Te (Mi) meg emészthetjük magunkat rajta, hogy jajj mit rontottunk el.
Semmit. Ennyi.

Ritka aki bevallja ezt, sőt 100ból egy szerintem. Nem vállalják fel a felelősséget egy szakításért, egyszerűbb így nekik.
Ezért nem érdemes ezen éveket rágódni, ha ilyen indokkal dobnak ki, hogy "nem érzek már úgy", "régen jobb volt", "blablabla"...ezek a kamu szövegek, és a felelősséghárítások.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.14. 22:25:04

Megint ott tartunk, hogy a nők nemtudják, mit is akarnak igazán. Leginkább azt, ami épp nincs. Épp ezért kár ezen bosszankodni.
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.03.14. 21:50:23

Nero. írta:
Nekem is vege lett 2 komolyabb kapcsolatomnak (egyik 7 honap, masik masfel ev :D de szerettem oket) es attol fuggetlenul hogy kivoltam akadva en is, utolag realisan visszagondolva teljesen jogos dontes volt mindketto reszerol mert egy ido utan mar nem fektettem energiat a kapcsolatunkba es zokszo nelkul megcsaltam oket ha volt ra alkalmam attol fuggetlenul hogy erzelmileg kotodtem hozzajuk.
Na ezt nem értem. Hogy a francba kötődhetsz érzelmileg egy nőhöz, akit tök lazán megcsalsz? Amikor mással hemperegsz, olyankor nem jut eszedbe? Vagy amikor megcsalás után találkozol vele? Vagy amikor belenézel a tükörbe, nem leszel rosszul magadtól? Vagy ilyen barátok köztesen fekszel aktus után a szeretőddel az ágyban és "ajj, ezt nem kellett volna?" Tudom, megint én gondolom rosszul, hogy vannak érzelmeim és nem akarom megbántani a másikat, de nekem ne mond, hogy érzelmileg kötődsz a barűtnődhöz, amikor lazán lecumiztatsz egy idegen másikat :?
Szerintem inkább nálad is lehetnek értékelési problémák, ha képtelen vagy kihagyni egy numerát és úgy gondolom jóval fiatalabb vagy.

Az meg, hogy nem adtam neki kellő figyelmet? Ez az, hogy nem ismerjük egymást itt a fórumon és nem látunk bele mások kapcsolatába. Olyan indokkal is váltott, hogy a másik paliban inkább látja, hogy komolyan gondolja a jövőjét és nem csak a mának él. Mondta ezt úgy, hogy találkoztak addig vagy háromszor és 1 hónapja neteztek egymással!!! Most meg mi van? Csávó még otthon én a szüleivel (33 éves), nincsen munkája és buliról bulira jár. Semmi bajom ezekkel, csak akkor mondta volna meg a szemembe, hogy meguntalak, más farokra vágyok kész. Ráadásul előttem volt egy komoly kapcsolata, szakított vele, mert túlzásba vitte a bulizgatást, kaszinózgatást, és, hogy bennem látja a nyugodtabb kapcsolat reményét. Erre 4 év után visszamegy egy teljesen ugyanolyan palihoz. Áh. Felcsesztem magam.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.14. 20:59:09

"sőt, azt ami az elején van, lehetetlen fenntartani. pont ezt kell idővel elfogadni, hogy egy kapcsolat változik. mert ha nem fogadod el, akkor mindig kiugrasz belőle, mindből. idő az mindegy, hogy fél év, egy év, vagy 10 év után."

Nálam ez a kulcs. Mert egy idő után a nő azt érzi, hogy nem kap meg valamit. Hiába érzed te, hogy ugyan annyit teszel bele. És itt jönnek azok, amiket Nero írt.a nők durvák :D kijelentéssel pedig abszolút egyet értek. A legszendébből is ki lehet hozni azt, hogy félremenjen előbb utóbb. Csak kitartóan kell nekik mondami, amit hallani akarnak. Sajnps ez ilyen, de nem baj. Csak tudni kell kezelni és főleg elengedni.
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2018.03.14. 20:56:04

Ha már nők. Stephen Hawking (nyugodjék békében) mondta róluk: "Women. They are a complete mystery."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.14. 20:22:49

Nero. írta: Ez csak az en velemenyem, lehet hogy nincs igazam. De en azt gondolom hogy akkor lesznek szerelmesek valakibe ha megkapjak azokat a dolgokat amiket szeretnek (figyelem, huseg, kozos programok, ajandekok, "jo ejszakak") es akkor mulik el a nagy rajongas amikor mar idovel ezek nincsnek meg es egy olyat keresnek akiktol ezeket a dolgokat megkapjak.

Nekem is vege lett 2 komolyabb kapcsolatomnak (egyik 7 honap, masik masfel ev :D de szerettem oket) es attol fuggetlenul hogy kivoltam akadva en is, utolag realisan visszagondolva teljesen jogos dontes volt mindketto reszerol mert egy ido utan mar nem fektettem energiat a kapcsolatunkba es zokszo nelkul megcsaltam oket ha volt ra alkalmam attol fuggetlenul hogy erzelmileg kotodtem hozzajuk.

En ugy vagyok vele amugy hogy a fiatalsagomat maradektalanul kiakarom elvezni, aztan majd 30-32-34 evesen raerek talalni valaki olyat, akirol ugy gondolom hogy egy csapatot alkothatunk es esetleg gyereket vallalunk (mert azt tenyleg kell bar nem 20 evesen ahogy azt a mostani generacio nyomja). Plane hogy normalis not talani szerintem baromi nehez, annyi van beloluk mint a feher hollobol.
szerintem nem akkor múlik el.
sőt, azt ami az elején van, lehetetlen fenntartani. pont ezt kell idővel elfogadni, hogy egy kapcsolat változik. mert ha nem fogadod el, akkor mindig kiugrasz belőle, mindből. idő az mindegy, hogy fél év, egy év, vagy 10 év után.

én a saját példámat írtam, pl sose csaltam meg semmilyen szinten bnőmet, és annyi energiát fektettem bele, amennyit kellett. mégis kitettek, mert jött egy új izgalmasabb. ez nem az én hibám volt, egyszer sem, ezt tartom. mert lelkiismeretem tiszta, hogy beletettem amit kellett a kapcsolataimba. ha ennyire futotta, akkor ennyire, majd jön olyan, aki meghálálja hosszútávon is.

20 évesen azért kevesen állapodnak meg, az ritka ma már. persze vannak ilyenek, aztán a fentebb leírt okok miatt elválnak :D
de ma már ez eléggé kitolódott.

én sem tudnék most megállapodni, nincs önálló lakás/ház.
nincsen olyan szülői hátterem ami ezt biztosítani tudja. sajnos, nem sajnos de ez van, önerőből kell elérnem mindent. az első amerikás repjegyemet is magamnak vettem meg, dolgoztam érte, és összekuporgattam egyetemistaként a pénzemet.
lakás azért más téma, de én addig nem is akarok "komoly" kapcsolatot most már, ameddig nincs ez meg. mert szülői házban jártak már elegen az utóbbi 15 évben, elég volt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.03.14. 20:15:08

mert azt tenyleg kell bar nem 20 evesen ahogy azt a mostani generacio nyomja
Hol, Afrikában?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.14. 20:14:41

recrea írta:Szerk: elsiklottam elsőre felette, de ugye a 7 év nő nélkül azért nem teljesen nő nélkül? :D
de
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.14. 20:08:12

amit Nero írsz, hogy nem kaptak törődést,meg izgalmat, az egy hülyeség már bocs.
Ez csak az en velemenyem, lehet hogy nincs igazam. De en azt gondolom hogy akkor lesznek szerelmesek valakibe ha megkapjak azokat a dolgokat amiket szeretnek (figyelem, huseg, kozos programok, ajandekok, "jo ejszakak") es akkor mulik el a nagy rajongas amikor mar idovel ezek nincsnek meg es egy olyat keresnek akiktol ezeket a dolgokat megkapjak.

Nekem is vege lett 2 komolyabb kapcsolatomnak (egyik 7 honap, masik masfel ev :D de szerettem oket) es attol fuggetlenul hogy kivoltam akadva en is, utolag realisan visszagondolva teljesen jogos dontes volt mindketto reszerol mert egy ido utan mar nem fektettem energiat a kapcsolatunkba es zokszo nelkul megcsaltam oket ha volt ra alkalmam attol fuggetlenul hogy erzelmileg kotodtem hozzajuk.

En ugy vagyok vele amugy hogy a fiatalsagomat maradektalanul kiakarom elvezni, aztan majd 30-32-34 evesen raerek talalni valaki olyat, akirol ugy gondolom hogy egy csapatot alkothatunk es esetleg gyereket vallalunk (mert azt tenyleg kell bar nem 20 evesen ahogy azt a mostani generacio nyomja). Plane hogy normalis not talani szerintem baromi nehez, annyi van beloluk mint a feher hollobol.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.03.14. 19:44:59

visca el barca írta: én 7 éve (!!!!!!!) őrlöm ua. a malmot amit te. se nő, se életkedv. munka, filmek, gépezés, alvás. no barátok, no party, no élet. de igazából már lesz.rom ezt az egészet, vhogy ha ennyi idő alatt nem tudtam kitörni belőle, valószínűleg nem is fog már menni.
Bár lenne pár ilyen hónapom :D :D engem meg kinyír az élet, a barátok, a csavargás meg az alkohol, ebben az évben egyszer aludtam ki magam, dolgozni nem szeretek, a nők csesztetnek, nincs tőlük egy nyugodt napom sem, pedig én csak egyedül szeretnék kicsit lenni, meccset nézni meg sörözni :)

La pulga, írtam anno, a nő csak akkor szakít, ha van B opció, ezügyben kést lehetne tartani a torkomhoz. Mondjuk én normális nőket fogtam ki mindig, kedvelem őket és remélem, h boldogok az életben.

Szerk: elsiklottam elsőre felette, de ugye a 7 év nő nélkül azért nem teljesen nő nélkül? :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.14. 19:18:39

"lelkitársaim", veb, zola, nyugodjatok meg, minden nő prostituált. aki nem majd az lesz, vagy már az volt. ennyi.
ha szerencsés az ember, olyat fog ki, aki már az volt, és lenyugodott.
én nem voltam szerencsés, be is buktam a sztorit. :mrgreen:
ebből induljatok ki.

Én is bedepiztem, tavaly ilyenkor.
Nekem ami jót tett, hogy elmentem ugyanabba a táborba dolgozni, ahol megismertem az exemet (6. éve járok amcsiba oda...), és ő is kijött, mert miért ne.

néha elküldtem a francba, amikor a fejemre járt, hogy mi a bajom vele...(neki már volt akkor új kapcsolata...de nekem mi a bajom...? :D)
aztán elvoltunk egymás mellett, hazajöttünk szeptemberben, egy géppel, egymás mellett, azóta nem beszéltünk, csak karácsonykor ment egy oda-vissza boldog karit, aztán ennyi.
már egyáltalán nem érdekel. persze néha gondolok még rá, de nem úgy, meg nem zaklat fel ha látom a csávójával képet kirakni, stb. (mondjuk azért se, mert jobb csávónak tartom magam nála. :mrgreen: )
plusz elkezdtem dolgozni, meg csináltam a tanítási gyakorlatot ősszel, ezer dolgom volt, stb.
akkor amikor kidobott kb pár hónapig nem is csajoztam semmi, 3-4 hónap eltelt mire végre összejött egy csaj, azóta meg sokkal könnyebb minden.

fel a fejjel, nem ti vagytok a hibásak, amit Nero írsz, hogy nem kaptak törődést,meg izgalmat, az egy hülyeség már bocs. annyiban igaz, hogy nekik az az izgalom ha félremehetnek, meg flörtölnek másokkal. és akkor vissza is jutunk az alap tételmondatomhoz.
tudom magamról, meg aki ismer is tudja, hogy nálam a törődéssel nincs baj. sőt.
hálátlan kis picsák a nők, kortól függetlenül.
mondom, még nyáron már új pasival volt, de elvárta, hogy úgy kezeljem mint előző évben, mikor együtt voltunk. wtf.

szóval valamit kezdjetek magatokkal, egy nő sem ér ennyit.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2599
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2018.03.14. 19:17:26

Asszem anno en kezdtem itt talan az egesz sztorizgatast. Hat Csabanak igaza/igazatok lett, volt baratnom azt mondta, hogy nincs ideje kapcsolatra, ennek ellenere egy honapra ra mar kint volt Becsben az uj baratjaval :D En azota szinte minden honapban mas lannyal voltam, direkt kulonbozo oldalakon mutatva neki, de sajnos sok eredmenye nem lett.. Azota kikoltozott Becsbe az egyetemet is ott folytatja, en meg mindig szinte napi rendszereseggel gondolok ra/almodok vele.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára La Pulga 2018.03.14. 19:19:17-kor.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.03.14. 19:16:38

Na nem vita témának írtam le. Nero köszi jó fej vagy, de gondolhatod hogy ennyi idő alatt ezeket a köröket párszor lefutottam emberekkel, hogy sport, meg csajok, meg nyomjunk meg mindenkit, a csajokat kétszer is (ez a konditeremi edzést, meg, hogy nem sport, nem hallottam meg :D )
Másoknak írtam tapasztalatszerzésből, ha esetleg gond lenne és kaksizna az orvostól, mint tettem én is.
Este hajrá Barca.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zola8787 2018.03.14. 19:17:27-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.14. 19:01:41

Nero. írta:mert alapbol se volt sok önbizalmatok.
nem mondod? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.14. 18:58:59

visca el barca írta:
Nero. írta:Akkor a multkor igazam volt nem?
biztos, nem olvastam el a fikázásod. nélküled is tudom h egy nyomorult sz.rdarab vagyok :D
“Az vagy amit gondolsz és azzá lettél amit gondoltál”
Nem kioktató jelleggel, de szerintem ezek a csajok azért is tudtak ennyire tönkre tenni titeket (nem szándékosan csinálták amugy egyszerűen csak tovább állnak ha nem kapják már meg a kellő törődést meg izgalmat) mert alapbol se volt sok önbizalmatok.

Menjetek sportolni valamit (ne konditerem az nem az) ott majd megjön az önbizalmatok + megismertek egy csomo veletek egykorú fiatalt, akikkel hétvégente ellehet menni kimaradni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.14. 18:47:55

Nero. írta:Akkor a multkor igazam volt nem?
biztos, nem olvastam el a fikázásod. nélküled is tudom h egy nyomorult sz.rdarab vagyok :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.03.14. 18:33:50

geridoss írta:
visca el barca írta: én 7 éve (!!!!!!!) őrlöm ua. a malmot amit te. se nő, se életkedv. munka, filmek, gépezés, alvás. no barátok, no party, no élet. de igazából már lesz.rom ezt az egészet, vhogy ha ennyi idő alatt nem tudtam kitörni belőle, valószínűleg nem is fog már menni.

Azt hittem én fogom szegény srác életkedvét elvenni, de gratulálok, ezt most te nyerted. :lol:
veb-el ezt még pár hónapja kidumáltuk :)

Ráadásul itt senki sem tudja elvenni az életkedvemet, érted ami nincs.... :D Azt már elvették tőlem 1,5 éve, betették egy ládába, beletojtak, lezárták és elásták jó mélyre. De már lassan ráveszem magamat, hogy vegyek egy ásót.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.14. 18:30:29

geridoss írta:Azt hittem én fogom szegény srác életkedvét elvenni, de gratulálok, ezt most te nyerted. :lol:
örülök h valamiben első lehetek :D bár követendő példa azért ne legyek :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.03.14. 18:26:39

visca el barca írta: én 7 éve (!!!!!!!) őrlöm ua. a malmot amit te. se nő, se életkedv. munka, filmek, gépezés, alvás. no barátok, no party, no élet. de igazából már lesz.rom ezt az egészet, vhogy ha ennyi idő alatt nem tudtam kitörni belőle, valószínűleg nem is fog már menni.

Azt hittem én fogom szegény srác életkedvét elvenni, de gratulálok, ezt most te nyerted. :lol:
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.14. 18:19:45

zola8787 írta:...
:D 1.5 év az lófütty.

én 7 éve (!!!!!!!) őrlöm ua. a malmot amit te. se nő, se életkedv. munka, filmek, gépezés, alvás. no barátok, no party, no élet. de igazából már lesz.rom ezt az egészet, vhogy ha ennyi idő alatt nem tudtam kitörni belőle, valószínűleg nem is fog már menni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése