Javier Mascherano

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.16. 15:20:30

visca el barca írta:amúgy állítólag messi tavaly neki akart adni egy büntit, de nemet mondott.

na majd a béel döntőben, a real ellen, a 94. percben félpályáról :mrgreen:
Azt a labdát, amit Matyi ad neki ollózva, gólpasszként? Jól emlékszem. :D
nzxtpo írta: Hiszen ő már lőtt pár gólt :roll: :lol:
Lőtt már csak rossz kapuba. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.02.16. 15:17:14

amúgy állítólag messi tavaly neki akart adni egy büntit, de nemet mondott.

na majd a béel döntőben, a real ellen, a 94. percben félpályáról :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.02.16. 15:13:17

Bob_Marley írta:Én már annyiszor elképzeltem meg próbáltam bejósolni, hogy betalál, hogy remélem egyszer tényleg legalább egy tizit megkap. :D Én sem rúgtam sok gólt életemben, áttudom érezni a helyzetét. :D
Hiszen ő már lőtt pár gólt :roll: :lol:
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.16. 15:03:50

Én már annyiszor elképzeltem meg próbáltam bejósolni, hogy betalál, hogy remélem egyszer tényleg legalább egy tizit megkap. :D Én sem rúgtam sok gólt életemben, áttudom érezni a helyzetét. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.02.16. 14:31:19

Szerintem neki nincsenek ilyen ambíciói :)
De hatalmas sztori...264 meccsen nem lőni gólt, mindig röhögök ezen, ha előkerül :D

Ellenben úgy emlékszem, h öngólt rúgott már, vagyis egyértelműen a csapat kárára van :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.02.16. 13:58:50

Szinte hihetetlen, de Mascherano 264 összecsapáson maradt gólképtelen a Barcában, ezért a szurkolók összefogtak és petíciógyűjtésbe kezdtek, hogy megkérjék Lionel Messit, engedje át neki a büntetőrúgás lehetőségét.

„Úgy gondoljuk, hogy Mascherano nem kapja meg a szükséges elismerést Barcelona-sztárként. Annyi mindent adott a csapatnak, és nem igazságos, hogy nem ismerik el az érdemeinek megfelelően. A labdarúgásban mindent gólokban mérnek, úgyhogy azt akarjuk, hogy szerezzen egy gólt a Barcelonában. A legegyszerűbb módja ennek az, hogy hagyják büntetőt rúgni, és mi arra kérjük Lionel Messit, tegye ezt meg érte” – áll a petícióban.


:D

tuti h kihagyná :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.02.08. 00:41:49

#Nagyfőnök

Kép
"And my heart will leave you never."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.01.30. 18:27:32

Hatalmas ember.

Kép
"And my heart will leave you never."
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.01.27. 17:36:55

S.Agüero írta:
Rengeteget játszatják örökösen változó összetételű társak között. Ez így nem mérce.
Piquével játszik a meccsek 80%-ában.
Attól még, hogy mondjuk Vermaelen van mellette, nem kell elfelejtenie passzolni mondjuk. :wink:
Komolyan nem védeni akarom, de azt a szitut is vegyük már figyelembe, hogy miért rúgta fel rossz helyre a lasztit. Eleve rosszúl kapta, majd kiengedte jobbra a labdát és felrúgta, talán Leónak, vagy Ardának szánva, csak azok sétáltak a Malaga kp- ja meg egyszerűen eléfutott a labdának. Ebből jött a visszatámadás. Nyilván kib.....tta volna a lelátóra is, de az nem a stílusunk. Hibázott persze, de még így is levédekezhettük volna, mert emberre megvoltunk. Azt sem értem, hogy mi az hogy régóta már nem játszik jól? Milyen régóta? Pique- nak legalább annyi hülyesége van mint neki, mégsincs ennyit ekézve. Nem beszélve arról, hogy Verma nem áll élete csúcsformáján és így nehéz ám játszani, hogy folyamatosan f.sni kell, hogy a másik megoldja, vagy sem. Nem értem, néha valaki bedob egy nevet ráugranak páran és onnantól csak a hibákat látjuk. Ugyan ez van fordítva is. SR a példa. 1/2 éve még nem tudott semmit, el kell adni stb. Volt tényleg 3 jó meccse, aztán már akkor is fenomén, amikor ugyan ilyen teljesítményért korábban elkívántuk innen. Nem azt mondom, hogy ne vegyük észre, na de hogy mindig csak ugyanannál.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.27. 16:00:44

off: Más véleményét lehülyeségezni, baromságnak nevezni szerintem egyáltalán nem korrekt.

Én azt vettem ki ezekből a szavakból, hogy bizony az eredmény elhomályosíthat dolgokat. Lsd pl Bartomeu is nagy lökést kapott azzal, hogy mindent vittünk. Mascherano megítélése is árnyaltabb lesz ha a csapat sikeres hát még ha egyszer gólt is lőne. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.01.27. 15:32:21

Samper írta:Masche megítélése azon fog múlni, hogy hány trófeát nyerünk. Ha hármat, zseni lesz, ha egyet sem, akkor meg egy kiöregedett játékos, akivel nem lehet új csapatot építeni.
Szerintem sokak nevében elmondhatom, hogy ez ebben a formában hülyeség. Főleg nem az lenne a baj, hogy túl öreg. Hanem, hogy a teljesítménye már rég nem predesztinálja arra, hogy ebben a csapatban kezdő legyen. Szerintem mindenki azt szeretné, hogy ne merüljenek fel ilyen kétségek, de sajnos be kell látni már erre a szerepre kevés. Cserének még elmegy, de kb. ennyi. És ezen a kupák száma sem fog változtatni. Az, hogy mindig mással játszik pedig a legkevésbé sem igaz. Ha mindketten egészségesek, folyamatosan a Piqué-Masch páros játszik, néha rotál ott LE kisebb csapatok ellen/kupában, de akkor is sokszor őt ülteti a padra, mint Piquét.

Ez a divat meg hülyeség. Alves is folyamatosan nagyon gyenge volt, de azt a teljesítményt amit tavasszal hozott, mindenki elismeri. Pedig Masch sokkal szimpatikusabb, mint a brazil.
Forca Barca!!!!
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.01.27. 14:00:04

Samper írta:Masche megítélése azon fog múlni, hogy hány trófeát nyerünk. Ha hármat, zseni lesz, ha egyet sem, akkor meg egy kiöregedett játékos, akivel nem lehet új csapatot építeni.
Szerintem meg a teljesítményén fog múlni a megítélése.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.01.27. 13:04:57

Rengeteget játszatják örökösen változó összetételű társak között. Ez így nem mérce.
Piquével játszik a meccsek 80%-ában.
Attól még, hogy mondjuk Vermaelen van mellette, nem kell elfelejtenie passzolni mondjuk. :wink:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.01.27. 11:15:53

visca el barca írta:
Samper írta:Masche megítélése azon fog múlni, hogy hány trófeát nyerünk. Ha hármat, zseni lesz, ha egyet sem, akkor meg egy kiöregedett játékos, akivel nem lehet új csapatot építeni.
ez egy minden alapot nélkülöző baromság. sajnos sokszor írsz olyat aminek semmi értelme, ez is egy ilyen dolog.

de ha ez megvigasztal, ha nyerünk három trófeát én akkor is leírom, hogy már nem olyan mint régen. pedig még csak 31

Rengeteget játszatják örökösen változó összetételű társak között. Ez így nem mérce.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.01.27. 10:38:56

Samper írta:Masche megítélése azon fog múlni, hogy hány trófeát nyerünk. Ha hármat, zseni lesz, ha egyet sem, akkor meg egy kiöregedett játékos, akivel nem lehet új csapatot építeni.
ez egy minden alapot nélkülöző baromság. sajnos sokszor írsz olyat aminek semmi értelme, ez is egy ilyen dolog.

de ha ez megvigasztal, ha nyerünk három trófeát én akkor is leírom, hogy már nem olyan mint régen. pedig még csak 31
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.01.27. 05:39:49

Masche megítélése azon fog múlni, hogy hány trófeát nyerünk. Ha hármat, zseni lesz, ha egyet sem, akkor meg egy kiöregedett játékos, akivel nem lehet új csapatot építeni.
raffa
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2008.08.29. 10:34:59

2016.01.26. 21:03:07

Normandia írta:
raffa írta:Nem ő volt a legrosszabb a védelemben tegnap, de az utóbbi hetekben rengeteg hibát vét! Gondolom biztos közrejátszik ebben a bírósági dolga is. Én azért nem lettem volna elkeseredve ha megkapta volna az 5. sárga lapját és kihagyja az atleti elleni meccset...
Mostanában divat szìdni. Nyilván egy hátúl eladott labda szembeötlőbb, főleg, ha gól is van belőle, mint bármelyik másik csapatrészben eladott. A teljesìtménye összefügg a csapat teljesìtményével, mégis ő van megtalálva csak. Mentett nem egyszer és Verma mellett nagyobb feladatt hárult rá.
Nem a legutóbbi teljesítménye miatt tenném ki a kezdőből, hanem az utóbbi időben mutatott játéka miatt... És még ő folyamatosan játékban van, addig Piquen kívül a többiek kb játszogatnak így egyértelműen nagyobb a hiba a játékukban is...
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.01.24. 12:23:46

raffa írta:Nem ő volt a legrosszabb a védelemben tegnap, de az utóbbi hetekben rengeteg hibát vét! Gondolom biztos közrejátszik ebben a bírósági dolga is. Én azért nem lettem volna elkeseredve ha megkapta volna az 5. sárga lapját és kihagyja az atleti elleni meccset...
Mostanában divat szìdni. Nyilván egy hátúl eladott labda szembeötlőbb, főleg, ha gól is van belőle, mint bármelyik másik csapatrészben eladott. A teljesìtménye összefügg a csapat teljesìtményével, mégis ő van megtalálva csak. Mentett nem egyszer és Verma mellett nagyobb feladatt hárult rá.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
raffa
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2008.08.29. 10:34:59

2016.01.24. 10:32:02

Nem ő volt a legrosszabb a védelemben tegnap, de az utóbbi hetekben rengeteg hibát vét! Gondolom biztos közrejátszik ebben a bírósági dolga is. Én azért nem lettem volna elkeseredve ha megkapta volna az 5. sárga lapját és kihagyja az atleti elleni meccset...
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.01.24. 08:07:58

a tegnapi pont az a meccs sztem, ahol nem őt kéne elővenni. Vermaelen -1 ember volt, Adrianonak sztem nem volt szabályos szerelése és Vidal oldaláról is rendszeresen jöttek be a labdák az első félidőben (és akkor arról még szó sem esett, hogy a középpályás védekezés rég volt ennyire hatástalan úgy összességében is, Busquets sztem még nem játszott ennyire rosszul idén). Mascherano sem játszott hiba nélkül, de ahogy Farkas N is mondta, folyamatosan a többiek hülyeségeit kellett korrigálni, és ebben viszonylag jól teljesített még akkor is, ha jöttek hibák tőle is.

ebben a kiírásban nem hiszem, hogy olyan nagyon látványosan előrébb lennénk a Verma/Matyi/Bartra trió bármelyikével Masche helyén, mindegyikük tud annyira vakon lenni, mint Javier néha, sőt, amit tegnap pl. Vermaelen csinált, az másodosztályú teljesítmény volt, de bőven elő lehetne szedni Matyi vagy Bartra zavarba jövéseit is a szezonban. felőlem játszhat más a helyén, Bartra vagy akárki, mert valójában tényleg lehet arra hivatkozni, hogy hibázik az argentin, csak a többiek is fognak a helyén legalább annyit, de inkább többet az eddigi tapasztalatok alapján.

ebben a szezonban még Maschareno lesz fixen Pique mellett én azt gondolom, és ez nem is tragédia. ettől függetlenül a a következő kiírásban már nagyon érne egy belső védő igazolás a kezdőbe Pique mellé, mert tény, hogy Masche is öregszik, lassul és egyre többet hibázik. a minőségi pótlását viszont nem fogjuk megoldani a mostani emberekkel, sztem ez is tuti.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.01.24. 06:00:27

P.Kluivert9 írta:Ja ha más gyenge az mentesíti őt. Értem. Ebben a szezonba még nem volt jó meccse talán ezert "divat szidni" jelentsen ez bármit is...ja ha Bartra játszik ő megrosszabb lett volna...ha neymar jatszik akkor rugunk még gólt ha Ter Stegen véd...ugyanmá...Mascherano gyenge volt ma is pont.nem kell idekeverni mást! Hetek hónapok óta katasztrófa ennyi.
Mascheranonak vannak látványos hibái és ezért néhányan mindig utaznak rá. Azt meg észre se veszik,. hogy hányszor ő ment az egész csapat helyett. Egy jól szervezett csapatban nagyonis meg van a helye - bár ha egy Laporte szorítaná őt ki, azzal nagyon egyetértenék.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.01.24. 00:29:07

noname írta:Messze a legjobb védőnk volt az első félidőben azzal együtt h még így is gyenge volt.
Vidal volt a legjobb lazán...
Attól, hogy a többiek gyengék voltak, nem mentesíti őt.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.01.23. 21:23:05

Messze a legjobb védőnk volt az első félidőben azzal együtt h még így is gyenge volt.
A Fifa egy szégyen
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.23. 21:09:43

A középhátvéd poszt bizalmi kérdés, egyértelmű, hogy ha mindenki egészséges Luchonál Piqué után még mindig Mascherano áll, szorosan mögötte Vermaelen, majd Mathieu és csak utolsóként Bartra. A mai meccsen felesleges őt, vagy bárkit elővenni, mert főleg az első félidőben mindegyik játékosunk nagyon messze állt a tőlük megszokott szinttől. Neki is voltak idiótaságai ma is, e mellett volt egy kitűnő szerelése, ugyanezt elmondhatom mondjuk Bravoról, akinek volt számtalan pontatlan labdája előre, de volt neki hatalmas védése. Idén tényleg többet hibázik, de ha ez alapján a meccs alapján ítéljük meg a dolgokat, akkor mindenkit adjunk el, mert senki sem hozta a szintet.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
P.Kluivert9
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2014.07.14. 00:30:52

2016.01.23. 18:05:30

westerngom írta:
P.Kluivert9 írta:Szívesebben nézném ahogy szotyizik a kispadon...katasztrófa
ühümm.... és kit hoznál be a padról?? :roll:
Bárkit... A katasztrófanal rosszabb nagyon nincs szóval még kockázatot se vállalnék... Ter Stegen eljatsza ezt esküszöm
Lezárt
cron