André Gomes

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szezonértékelő:

1
22
76%
2
5
17%
3
2
7%
4
0
0 szavazat
5
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 29
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.03.05. 17:04:16

nagyatyesz írta: Tény, hogy a fütty nem segít rajta, de a szurkolóknak joguk van kifejezni a véleményüket. Tegnap is rettentő gyenge volt, vagy inkább nála ezt úgy mondanám, hogy hozta az átlagosat.
Szerintem nagy marhaság őt kifütyülni. Nem tehet róla, hogy leigazoltuk és annak sem ő az oka, hogy játszik. Itt az edzőnek kellene lépnie, ahogy Denis esetében meg is teszi vagy Turan esetében meg is tette ezt. Valverde-nek járna emiatt a döntés miatt a kritika.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.03.05. 16:26:51

visca el barca írta:stabilitást adni :mrgreen:
Már ez a kedvenc szavam. Ha már más indokot nem sikerül találni valaki játszatása mellett (vagy valaki ellen, khm..), mindig be van dobva ez a szó, de azt nem magyarázná meg senki, hogy az illető mitől ad stabilitást.

Gondolom stabilitás == magas, papíron erős és középpályás. :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.05. 16:09:46

Tobias88 írta:Mit is tud ő egyáltalán?
stabilitást adni :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2018.03.05. 15:54:25

Sokat szídtam Denist meg mostanában Paulinho-val sem lehetünk elégedettek de amit Gomes művel az kritikán aluli. Gyakorlatilag a minimumot hozza, egy kicsivel sem többet. Lassú, nem is nagyon technikás, védekezni és támadni se tud. Mit is tud ő egyáltalán? Mert eddig nem jött át, pedig már itt van egy ideje #-o
94:39 6 - 1
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.03.05. 15:33:08

megfejtettem: Gomes = Soros.... :D :mrgreen:
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.03.05. 12:20:16

Ilyen alapon Umtiti helyett is Marquinhost, Silvát... vártunk. Ehhez képest a többség számára ismeretlen francia jött. És bevált! Gomest én nem láttam sokat a Valenciában, uh ugyanúgy tiszta lappal indult, mint bárki. De nehéz védeni őt, sőt talán már felesleges is. Tény, hogy a fütty nem segít rajta, de a szurkolóknak joguk van kifejezni a véleményüket. Tegnap is rettentő gyenge volt, vagy inkább nála ezt úgy mondanám, hogy hozta az átlagosat. Komolyan annál a passzánál vagy lövésénél pont azon gondolkodtam, hogy mikor Messi vitte a labdát egyszer kinézett, majd látta Gomest, inkább vezette tovább. Utána neki balra mindenki fogva volt, így második szándékból kitette neki...láthattuk mi lett.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2200
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.03.05. 11:18:52

DE! van, hogy hasznos tagja a csapatnak, és volt, hogy jól szállt be a meccsbe, és igenis csinál szép dolgokat is. Nem akkora falábú, mint ahogyan sokan beállítják. Csakhogy ezeket a jó dolgokat nem említitek.
Tegnap összesen jó ha 50-60 perc alatt 2 azaz kettő darab jó megoldása volt. Míg a többiek küzdöttek a pályán
a fiatalember előre kocogott, kisétálgatta magát, védekezésnél Godin simán lefejelte, akár gól is lehetett volna belőle.
egyszer megindult, de csetlett-botlott a labdába, de előtte maradt.
Se egy szerelés se egy becsúszás, egy testtel való elnyomást nem tud felmutatni.
Aztán nem jól átvett labda a 16-on belül, egy harmatgyenge kapura gurítás olyan 10 méterről.

Volt egy szép passza Messinek a 16-os környékén, meg amikor visszafejelte csak Suarez lesen volt. De ennyi.
Az életkedvem elment volna, ha a csapattársa vagyok és látom, mit bénázik össze mellettem ez az ember.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7504
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.03.05. 10:47:36

Nazir írta:
Chino írta: 1. Az utbbi időkben Paulinho sem focizik ellenállhatatlanul és szerintem nem a góljai alapján van megítélve, hanem 5x jobb teljesítményt nyújt rosszabb napjain mint Gomes a legjobbakan.

2. Ez a rúgattak vele a gólt meg a te ellenszenvedet bizonyítja.

3. Denist senki sem ajnározza, sőt! Viszont ha az eredményességet nézzük ő azért lőzz gólokat és adott assistokat. Fizikailag lehet, hogy jobb Gomes, de ezt nem használja ki, ugyanúgy elnyomják, mint a spanyolt.

4. Gomesnek nem az első szezonja, volt ideje bőven bizonyítani, de senkit nem tudott meggyőzni.

5. Denis nem saját nevelés.

6. Ne hasonlítsuk már pl. Digne-hez vagy Pacohóz. Nekik nincs helyettesük. Alba és Suarez szinte minden meccsen játszik, a kp-n pedig van választék.

Ez csak pár dolog, ha mélyebbre ásnék, biztos tudnék még indokokat találni.
Az sem lehet véletlen, hogy a közönség kifütyüli. Erről nyilván nem ő tehet, de nem emlékszem, hogy ki volt utoljára ilyen.
Voltak ilyen igazolásaink (pl. Csiga), de ott legalább belátták, hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni és nem tartóztatták.
Gomest a leigazolása napjától kezdve kritizálja a nagy többség. Mindenki Pogbát, Verrattit, vagy Coutinhot várta, és helyette kaptunk egy "noname portugál srácot a Valenciából", és onnantól ment a fikázás. Igen, sokat hibázik.. igen, sokszor nyújt gyenge teljesítményt.. igen, sokszor haszontalan, a kapura impotens... DE! van, hogy hasznos tagja a csapatnak, és volt, hogy jól szállt be a meccsbe, és igenis csinál szép dolgokat is. Nem akkora falábú, mint ahogyan sokan beállítják. Csakhogy ezeket a jó dolgokat nem említitek. Na, ez az ellenszenv, és elfogultság, nem amit én írtam Paulinhorol. Nem azt mondom, hogy a brazil egy kutyaütő, nyilvánvalóan nem az.. de annyira kilóg a csapatból, hogy hihetetlen. Legalább annyi támadás megakad rajta, mint Gomesen, sokszor ő sem tudja, most mit kéne csinálni. És ezerszázalékosan biztos vagyok benne, ha nem akadnak be azok a labdák még ősszel, most őt is fülyülné a közönség.

Ha meg már a számokat nézzük, pl.: Iniesta góljainak/gólpasszainak száma meg sem közelíti a képességeit. Ha a számok alapján ítélnénk meg őt, akkor egy jó játékos kategória lenne. Amúgy meg tudjuk, hogy milyen. Ettől függetlenül Gomesnek mennie kell a nyáron, még jó pár társával együtt.
Pontosan leírtad, hogy Paulinhot miért nem a góljai alapján ítéljük meg Gomessel szemben.
Ha az lenne a kifogás, hogy Verrattit stb.-t vártunk ez a brazilnál hatványozottan igaz. Nem volt még ilyen igazolás, akit ennyire negatívan fogadott volna a közvélemény, pont a fentebbi játékosok megszerzése miatt. De a teljesítményével bizonyította, hogy erősödött vele a csapat. Van, hogy hasznos tagja a csapatnak. 2 jó megoldására jut 10 rossz, amiből sokszor van gondunk. Most nem fogom részletesen a két játékost összehasonlítani, de statisztikák nélkül is elég csak a ját6ékát nézni. A fizikai lassúságánál csak a mentális nagyobb. Bizonyítási lehetősége pedig bőven volt. Még ha a testfelépítését ki tudná használni, de hiába masszívabb úgy elnyomják, hogy rossz nézni. Coutinhoról jobban pattognak le az emberek. És azzal sem lehet védeni, hogy még csak most került a csapathoz és be kell illeszkednie.

lehet, hogy Ini sem tartozik a gólerős középpályások közé, de ha majd negyedakkora teljesítményt lehoz, mint ő, akkor lehet beszélni, hogy milyen hasznos tagja a csapatnak.
Forca Barca!!!!
Nazir
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017.12.17. 19:54:56

2018.03.05. 10:32:12

Chino írta:
Nazir írta:Semmivel sem rosszabb, mint Paulinho, csak a brazil belebotlott az első meccsein a labdába, rúgattak vele pár gólt, és álomigazolás lett. Neki nem jött össze + portugál, ezért megy a gyűlölködés. Gusztustalan ami itt megy vele kapcsolatban. Nyáron biztosan távozik, és menjen is, mert én sem azt mondom, hogy milyen k..a jó, és fontos tagja a csapatnak, mert nem az... Mindenki jobban jár, ha elmenne a nyáron, bár ha szubjektívan minősítjük a csapatot, vannak tőle gyengébben teljesítők is. Ezt a Deniskét meg nem tudom mire istenítik még mindig páran. Semmit nem nyújtott azokon a meccseken, amiken játszott. Láthatatlan volt. Súlytalan játék mellett fizikailag is súlytalan a gyerek. Első szél elviszi. Emellett látszik a fején a sértődöttség, mikor nagy nehezen pályára lép.. semmi küzdeni akarás.. egy vicc a gyerek, de "saját nevelés", ezért "szeretjük". Vidal, Paco, Digne sem ütik meg a szintet, de egyedül Gomesünk viszi el a balhét. Ez már csak ilyen.
1. Az utbbi időkben Paulinho sem focizik ellenállhatatlanul és szerintem nem a góljai alapján van megítélve, hanem 5x jobb teljesítményt nyújt rosszabb napjain mint Gomes a legjobbakan.

2. Ez a rúgattak vele a gólt meg a te ellenszenvedet bizonyítja.

3. Denist senki sem ajnározza, sőt! Viszont ha az eredményességet nézzük ő azért lőzz gólokat és adott assistokat. Fizikailag lehet, hogy jobb Gomes, de ezt nem használja ki, ugyanúgy elnyomják, mint a spanyolt.

4. Gomesnek nem az első szezonja, volt ideje bőven bizonyítani, de senkit nem tudott meggyőzni.

5. Denis nem saját nevelés.

6. Ne hasonlítsuk már pl. Digne-hez vagy Pacohóz. Nekik nincs helyettesük. Alba és Suarez szinte minden meccsen játszik, a kp-n pedig van választék.

Ez csak pár dolog, ha mélyebbre ásnék, biztos tudnék még indokokat találni.
Az sem lehet véletlen, hogy a közönség kifütyüli. Erről nyilván nem ő tehet, de nem emlékszem, hogy ki volt utoljára ilyen.
Voltak ilyen igazolásaink (pl. Csiga), de ott legalább belátták, hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni és nem tartóztatták.
Gomest a leigazolása napjától kezdve kritizálja a nagy többség. Mindenki Pogbát, Verrattit, vagy Coutinhot várta, és helyette kaptunk egy "noname portugál srácot a Valenciából", és onnantól ment a fikázás. Igen, sokat hibázik.. igen, sokszor nyújt gyenge teljesítményt.. igen, sokszor haszontalan, a kapura impotens... DE! van, hogy hasznos tagja a csapatnak, és volt, hogy jól szállt be a meccsbe, és igenis csinál szép dolgokat is. Nem akkora falábú, mint ahogyan sokan beállítják. Csakhogy ezeket a jó dolgokat nem említitek. Na, ez az ellenszenv, és elfogultság, nem amit én írtam Paulinhorol. Nem azt mondom, hogy a brazil egy kutyaütő, nyilvánvalóan nem az.. de annyira kilóg a csapatból, hogy hihetetlen. Legalább annyi támadás megakad rajta, mint Gomesen, sokszor ő sem tudja, most mit kéne csinálni. És ezerszázalékosan biztos vagyok benne, ha nem akadnak be azok a labdák még ősszel, most őt is fülyülné a közönség.

Ha meg már a számokat nézzük, pl.: Iniesta góljainak/gólpasszainak száma meg sem közelíti a képességeit. Ha a számok alapján ítélnénk meg őt, akkor egy jó játékos kategória lenne. Amúgy meg tudjuk, hogy milyen. Ettől függetlenül Gomesnek mennie kell a nyáron, még jó pár társával együtt.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.03.05. 09:57:52

Tegnap emlegettem, felkerült az eset. Ini és Verma reakciója. :lol: =D>

https://www.youtube.com/watch?v=dN_xNHAki_Y
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7504
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.03.05. 09:31:35

Nazir írta:Semmivel sem rosszabb, mint Paulinho, csak a brazil belebotlott az első meccsein a labdába, rúgattak vele pár gólt, és álomigazolás lett. Neki nem jött össze + portugál, ezért megy a gyűlölködés. Gusztustalan ami itt megy vele kapcsolatban. Nyáron biztosan távozik, és menjen is, mert én sem azt mondom, hogy milyen k..a jó, és fontos tagja a csapatnak, mert nem az... Mindenki jobban jár, ha elmenne a nyáron, bár ha szubjektívan minősítjük a csapatot, vannak tőle gyengébben teljesítők is. Ezt a Deniskét meg nem tudom mire istenítik még mindig páran. Semmit nem nyújtott azokon a meccseken, amiken játszott. Láthatatlan volt. Súlytalan játék mellett fizikailag is súlytalan a gyerek. Első szél elviszi. Emellett látszik a fején a sértődöttség, mikor nagy nehezen pályára lép.. semmi küzdeni akarás.. egy vicc a gyerek, de "saját nevelés", ezért "szeretjük". Vidal, Paco, Digne sem ütik meg a szintet, de egyedül Gomesünk viszi el a balhét. Ez már csak ilyen.
1. Az utbbi időkben Paulinho sem focizik ellenállhatatlanul és szerintem nem a góljai alapján van megítélve, hanem 5x jobb teljesítményt nyújt rosszabb napjain mint Gomes a legjobbakan.

2. Ez a rúgattak vele a gólt meg a te ellenszenvedet bizonyítja.

3. Denist senki sem ajnározza, sőt! Viszont ha az eredményességet nézzük ő azért lőzz gólokat és adott assistokat. Fizikailag lehet, hogy jobb Gomes, de ezt nem használja ki, ugyanúgy elnyomják, mint a spanyolt.

4. Gomesnek nem az első szezonja, volt ideje bőven bizonyítani, de senkit nem tudott meggyőzni.

5. Denis nem saját nevelés.

6. Ne hasonlítsuk már pl. Digne-hez vagy Pacohóz. Nekik nincs helyettesük. Alba és Suarez szinte minden meccsen játszik, a kp-n pedig van választék.

Ez csak pár dolog, ha mélyebbre ásnék, biztos tudnék még indokokat találni.
Az sem lehet véletlen, hogy a közönség kifütyüli. Erről nyilván nem ő tehet, de nem emlékszem, hogy ki volt utoljára ilyen.
Voltak ilyen igazolásaink (pl. Csiga), de ott legalább belátták, hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni és nem tartóztatták.
Forca Barca!!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.05. 09:26:57

Akkor Paula a válogatottban is elég szerencsés, merthogy ott is bele szokott botlani a labdába a kapu előtt, ráadásul elég gyakran.
Egyébként ennél tudna azért hadznosabban is játszani Gomes, de kéne neki az állandóság, ehhez viszont nem elég jó. Ha stabilan hozna egy olyan szintet, mint pl ősszel a wandában tette, hasznos kiegészítő is lehetne.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Nazir
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017.12.17. 19:54:56

2018.03.05. 08:21:59

Semmivel sem rosszabb, mint Paulinho, csak a brazil belebotlott az első meccsein a labdába, rúgattak vele pár gólt, és álomigazolás lett. Neki nem jött össze + portugál, ezért megy a gyűlölködés. Gusztustalan ami itt megy vele kapcsolatban. Nyáron biztosan távozik, és menjen is, mert én sem azt mondom, hogy milyen k..a jó, és fontos tagja a csapatnak, mert nem az... Mindenki jobban jár, ha elmenne a nyáron, bár ha szubjektívan minősítjük a csapatot, vannak tőle gyengébben teljesítők is. Ezt a Deniskét meg nem tudom mire istenítik még mindig páran. Semmit nem nyújtott azokon a meccseken, amiken játszott. Láthatatlan volt. Súlytalan játék mellett fizikailag is súlytalan a gyerek. Első szél elviszi. Emellett látszik a fején a sértődöttség, mikor nagy nehezen pályára lép.. semmi küzdeni akarás.. egy vicc a gyerek, de "saját nevelés", ezért "szeretjük". Vidal, Paco, Digne sem ütik meg a szintet, de egyedül Gomesünk viszi el a balhét. Ez már csak ilyen.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.05. 07:30:38

Sztem 2 lehetőség van:
1. Érzékeli a közönség ellenszenvét, kirakja a csapatból.
2. Önfejű és csak azért is berakja, kezdőbe, a BL meccsen.
Nagyon remélem, hogy nem és elfelejti örökre ezt az antifocistát.
Ilyen gyenge utoljára Csigrinszkij volt, de legalább ő nem játszott.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.03.05. 06:39:17

visca el barca írta:szép lesz a BL-ben iniesta helyén. majd csak úgy osztja a forintos labdákat :mrgreen:
ettől félek én is...hogy willianéknak
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.03.05. 05:33:08

Valverde mást lát Gomes játékában, mint a közönség. De érzékeli, hogy a közönség egy része utálja. A dolognak elvben két megoldása lehet. Vagy Gomes Valverde segítségével meggyőzi a közönséget - ez ellenszélben aligha sikerülhet. Vagy Valverdenek kell - vérző szívvel - elengedni Gomes kezét, hogy így szerezze vissza magának a közönség-támogatást.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.04. 21:54:17

zola8787 írta:
Subinho írta:Nem értem, ez a szerencsétlen, nulla ember mit keres nem is a pályán, hanem egyáltalán a keretben? Denis meg semmi lehetőséget nem kap! Nem is értem! Dembelét már fel sem hozom...

Denis sem mutatna egy fokkal sem jobb játékot, mindkettő érthetetlen miért van a keretben.
De! Denis jobb! Ő sem váltja meg a világot, de Gomestől sokkal jobb. Viszont legyünk következetesek! Ha Denis nem fér be, akkor Gomes duplán nem!!! A közönség kifütyülte. Mi kell még???
Avatar
kz86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2012.01.27. 15:03:55

2018.03.04. 20:29:48

Ronaldinho&Barca írta:Gáz, hogy a drukkerek és a társak is látják hogy ez kevés
Nagyon diplomatikusan fogalmaztál. Ez nem csak a Barcelonában, de az NB1-ben is kevés lenne és ezt túlzás nélkül állítom. Azokkal a véleményekkel sem értek egyet, amik azt mondják, hogy más "nagyobb" csapatokban jó lenne. Amikor a Valenciában játszott, a legnagyobb statisztikákkal foglalkozó weboldalak adatai alapján, a top 5 bajnokságban mindkét szezonjában a legszarabb 50 középpályás között volt. Kb 1000 középpályás közül... A portugál válogatott az EB-n akkor kezdett el "szárnyalni", amikor kirakták a kezdőből. Ez az ember egy nettó emberhátrány. Még azzal is jobban járnánk, ha senki nem játszana a helyén és inkább 10 emberrel állnánk fel.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.03.04. 20:09:09

EV kiszólt a drukkereknek amikor kifütyülték a portugált... hát érdemes lett volna a kispadra is hátratekinteni, Vermaelen tekintete roppant kínos volt, Iniesta arca pedig csak ráadás. :) Gáz, hogy a drukkerek és a társak is látják hogy ez kevés, mindhiába. Na de majd a cselzi ellen... azt hiszem egy rekesz sört beszerzek addig.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.04. 20:05:29

szép lesz a BL-ben iniesta helyén. majd csak úgy osztja a forintos labdákat :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Phil07
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2018.01.06. 19:10:51

2018.03.04. 19:57:22

Ez az ember egy vicc, a megye 1es tudásommal többet hozzátennék , mint ez a """"játékos"""... amióta az eszem tudom nem láttam a csapatunkban ilyen gyenge játékost. Ifiből betennének bárkit, 2x többet érne
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.03.04. 19:48:39

De ha azt mondom, hogy Alenát hoztam volna fel helyette, akkor mániás vagyok. Pedig...
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.03.04. 19:41:04

Subinho írta:Nem értem, ez a szerencsétlen, nulla ember mit keres nem is a pályán, hanem egyáltalán a keretben? Denis meg semmi lehetőséget nem kap! Nem is értem! Dembelét már fel sem hozom...

Denis sem mutatna egy fokkal sem jobb játékot, mindkettő érthetetlen miért van a keretben.
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.03.04. 19:34:21

Nem tudom mit kellene csinálni, hogy ne játszon.

Remélem ez volt a búcsúmeccse.
Illeve bele sem merek gondolni abba lehetőségbe, hogy a Chelsea ellen ő jártszik majd Ini helyén :(
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.03.04. 19:29:15

Az emberünk olyan mint a liszt, Dupla nullás,
Lezárt