Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2007.12.24. 17:19:52

ra95 írta:
Mind1,nem fogjuk meggyőzni egymást:)
Én akkor is azt mondom,h valószínűleg nem szeretted volna meg a Realt ha ezt a focit játsza...!És nekem ez a lényeg!Az eredmény érdekében feladták azt amiért a Real volt a Real!
És biztos hihetetlen,de még nem örültem Barca győzelemnek amikor a csapat nem "Barcásan"játszott!Jó,ez túlzás... de van benne igazság!
Nem lehet mindig egy Zidane-unk, Figónk, Ronaldónk, de azért a kisebb csapatok ellen, simán játszhatunk most is látványosan (pl Villarreal), és azért sok kisebb csapat van a technikai tudás szempontjából is.
De van Robinhotok,Sneijderetek,Gutitok....!
Lehetne szép focit játszani velük is,és van,h játsza is a Real...én a tegnap estéről beszéltem.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2007.12.24. 17:16:39

Mihu írta:
Bányász írta:Tökéletesen játszott??
Én még nem láttam olyan Clásicot amin bármelyik csapat is a kontrákra épített volna!És valahogy a Realtól nem ezt várja az ember!Tehát [auto_cenzúra] volt a Madrid is és a Barca is!
Bocs,a kontrákat jól játszottátok,de azt nem ezen a szinten lévő csapatoknak kell játszani mert az számomra nem szimpatikus(ha egy Real szintű csapat erre játszik)!
Ettől függetlenül gratulálo a Realnak!Nyertek!
De megyünk még a Bernabeuba,egy sokkal jobb Barcával!
Rettegjetek! :wink:
Puyol is lenyilatkozta hogy nem érdekli hogy milyen játékkal de meg kell verni a Real-t. Legyen ez sziporkázó gálaelőadás vagy csúnya, védekező, játékot tördelő erőfutball. Pedig a Barcától nem ezt várjuk. Tudod van egy olyan mondás hogy okos enged, szamár szenved. A Real tudta hogy mi próbáljuk majd játszani a focit, tehát támadni fogunk, ők pedig mostanában nagyon jól kontráznak. Ezzel fognak megverni minket. Hát bejött. Ha ők is próbáltak volna játszani, akkor lett volna egy gólgazdag meccs, viszont nem tudni hogy ki győzött volna. Okos, felépített taktikával megvertek minket. Ez nem a régmúlt amikor arról szólt az egész hogy ki tud nagyobb gólt akasztani 25-ről. Ez már kőkemény taktikai harc. Savanyú a szőlő én elhiszem. Nekem is. De ne vegyük el a Realtól hogy tegnap jobbak voltak mint mi. Akármennyire is Barcások vagyunk, ne mondjuk azt hogy mi voltunk a jobbak mert aki ezt mondja az nem lát tovább a saját orránál.
Én nem is mondtam,h jobbak voltunk!
Elismertem,hogy jól játszotta a Real amit játszott!Csak nem teccik ez a stílusu foci!Ennyi!
És nem is volt még egy magyarázkodó hsz-m,akár mikor a témával kapcsolatban megszólaltam mindig azt mondtam,h szarok voltunk!A Real jól játszott,csak számomra unszimpatikusan!
De ez az én véleményem!És nyílván örültem volna ha a Barca csúnya játékkal nyer,de az nem ugyan az az öröm lett volna mintha szépen játszva nyerünk!Mert az nem Barcás!
És én nem azért szeretem a Barcát mert xy címet nyer,hanem mert szépen játszik!És nem örülök,ha feladja a stílusát(nem is szokta).
Ha az eredménycentrikus focit szeretném akkor mondjuk valamelyik olasz csapatnak szurkolnék!
Szeretm ha nyer a Barca,de nem mind1 hogyan!Lehet,h ez régimódi nézet,de ezt vallom!
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
ra95
Barça B
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2007.08.14. 12:22:15
Tartózkodási hely: HUN

2007.12.24. 17:00:12

Mind1,nem fogjuk meggyőzni egymást:)
Én akkor is azt mondom,h valószínűleg nem szeretted volna meg a Realt ha ezt a focit játsza...!És nekem ez a lényeg!Az eredmény érdekében feladták azt amiért a Real volt a Real!
És biztos hihetetlen,de még nem örültem Barca győzelemnek amikor a csapat nem "Barcásan"játszott!Jó,ez túlzás... de van benne igazság!
Nem lehet mindig egy Zidane-unk, Figónk, Ronaldónk, de azért a kisebb csapatok ellen, simán játszhatunk most is látványosan (pl Villarreal), és azért sok kisebb csapat van a technikai tudás szempontjából is.
Gracias Dios por ser MADRIDISTA!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.12.24. 16:57:37

Bányász írta:Tökéletesen játszott??
Én még nem láttam olyan Clásicot amin bármelyik csapat is a kontrákra épített volna!És valahogy a Realtól nem ezt várja az ember!Tehát [auto_cenzúra] volt a Madrid is és a Barca is!
Bocs,a kontrákat jól játszottátok,de azt nem ezen a szinten lévő csapatoknak kell játszani mert az számomra nem szimpatikus(ha egy Real szintű csapat erre játszik)!
Ettől függetlenül gratulálo a Realnak!Nyertek!
De megyünk még a Bernabeuba,egy sokkal jobb Barcával!
Rettegjetek! :wink:
Puyol is lenyilatkozta hogy nem érdekli hogy milyen játékkal de meg kell verni a Real-t. Legyen ez sziporkázó gálaelőadás vagy csúnya, védekező, játékot tördelő erőfutball. Pedig a Barcától nem ezt várjuk. Tudod van egy olyan mondás hogy okos enged, szamár szenved. A Real tudta hogy mi próbáljuk majd játszani a focit, tehát támadni fogunk, ők pedig mostanában nagyon jól kontráznak. Ezzel fognak megverni minket. Hát bejött. Ha ők is próbáltak volna játszani, akkor lett volna egy gólgazdag meccs, viszont nem tudni hogy ki győzött volna. Okos, felépített taktikával megvertek minket. Ez nem a régmúlt amikor arról szólt az egész hogy ki tud nagyobb gólt akasztani 25-ről. Ez már kőkemény taktikai harc. Savanyú a szőlő én elhiszem. Nekem is. De ne vegyük el a Realtól hogy tegnap jobbak voltak mint mi. Akármennyire is Barcások vagyunk, ne mondjuk azt hogy mi voltunk a jobbak mert aki ezt mondja az nem lát tovább a saját orránál.
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2007.12.24. 16:54:27

ra95 írta:
Persze,én mondtam,h jobb volt a Real(lehet nem),vagyis nagyon jól játszotta amit játszott..de volt,h minden játékos az ő térfelükön volt,illetve még RvN és Raul is a saját térfelén,és nem a meccs végén!

Inkább mentek volna bele "tili-toliba"ahogy Te mondod,és lett volna mondjuk 2-3!Azt jobban viseltem volna!
Modern fociban alap, h minél többen besegítenek a védekezésben, de amikor kellett, akár 5-en is ott voltunk a Barca kapuja előtt...
Ha tili-toliba megyünk bele, akkor biztos nem 2-3 lett volna, hanem kikapunk :wink: Ronaldinho előbb átjátssza Ramost egy az egyben, mint Sneijder Puyolt... Büszkék is vagytok rá, h milyen technikás játékosaitok vannak, csak aztán azt nem tudom mire mentek ezzel egy olyan szevezett csapat ellen, mint a miénk...

más: a Pepe vitát én nem folytatom, úgyse győzőm meg azokat akik eddig sem ismerték el az igazi értékét, meg azokat akik azt mondják könnyű dolga volt :?: :roll: :lol:
Mind1,nem fogjuk meggyőzni egymást:)
Én akkor is azt mondom,h valószínűleg nem szeretted volna meg a Realt ha ezt a focit játsza...!És nekem ez a lényeg!Az eredmény érdekében feladták azt amiért a Real volt a Real!
És biztos hihetetlen,de még nem örültem Barca győzelemnek amikor a csapat nem "Barcásan"játszott!Jó,ez túlzás...:) de van benne igazság!
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2007.12.24. 16:53:48

ra95 írta:
más: a Pepe vitát én nem folytatom, úgyse győzőm meg azokat akik eddig sem ismerték el az igazi értékét, meg azokat akik azt mondják könnyű dolga volt :?: :roll: :lol:
Utolsó gondolatom!
Ez ellen a Barca ellen nem kellett hú de nagyot hoznia a meccsen!Ezt tartom,de amit kellett tökéletesen megoldott!És az igazi értéke még mindig nincs 30 millió!Ezt egy ideig nem is fogom/fogjuk elismerni mert az rengeteg pénz!De nagyon jó playa!Sztem egyezzünk ki egy döntetlenbe :wink:
Forca Barca
Avatar
ra95
Barça B
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2007.08.14. 12:22:15
Tartózkodási hely: HUN

2007.12.24. 16:45:28

Persze,én mondtam,h jobb volt a Real(lehet nem),vagyis nagyon jól játszotta amit játszott..de volt,h minden játékos az ő térfelükön volt,illetve még RvN és Raul is a saját térfelén,és nem a meccs végén!

Inkább mentek volna bele "tili-toliba"ahogy Te mondod,és lett volna mondjuk 2-3!Azt jobban viseltem volna!
Modern fociban alap, h minél többen besegítenek a védekezésben, de amikor kellett, akár 5-en is ott voltunk a Barca kapuja előtt...
Ha tili-toliba megyünk bele, akkor biztos nem 2-3 lett volna, hanem kikapunk :wink: Ronaldinho előbb átjátssza Ramost egy az egyben, mint Sneijder Puyolt... Büszkék is vagytok rá, h milyen technikás játékosaitok vannak, csak aztán azt nem tudom mire mentek ezzel egy olyan szevezett csapat ellen, mint a miénk...

más: a Pepe vitát én nem folytatom, úgyse győzőm meg azokat akik eddig sem ismerték el az igazi értékét, meg azokat akik azt mondják könnyű dolga volt :?: :roll: :lol:
Gracias Dios por ser MADRIDISTA!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2007.12.24. 16:40:07

ra95 írta:
Tökéletesen játszott??
Én még nem láttam olyan Clásicot amin bármelyik csapat is a kontrákra épített volna!
Nemrég pont vki írta, h a Madrid eddig mindig a kontrára játszott a Barca ellen :D Sztem nem szégyen kontrára játszani a Barcelona pályáján, mert itt sem a tipikus beállok és várok játékról volt szó. Már a középpáylán sem hagytuk kibontakozni a Barcát, feljebb toltuk a védekezésünket, és a megszerzett labdákból gyorsan indultunk. Ezt a féle játékot tökéletesen (ill majdnem) játszotta a csapat.

Nem vagyunk mi hülyék, h belemejünk a Camp Nouban, ilyen játékosokkal a tili-toliba, és ez egyeltalán nem szégyen.
Persze,én mondtam,h jobb volt a Real(lehet nem),vagyis nagyon jól játszotta amit játszott..de volt,h minden játékos az ő térfelükön volt,illetve még RvN és Raul is a saját térfelén,és nem a meccs végén!

Inkább mentek volna bele "tili-toliba"ahogy Te mondod,és lett volna mondjuk 2-3!Azt jobban viseltem volna!
Na mind1:)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2007.12.24. 16:35:48

ra95 írta:
Az meg, h Pepét még mindig nem elismerni, na az tényleg bravúr, nem is tudom mit kéne még csinálnia, h még Rivaldót is meggyőzze, mindenesetre különösebben nem zavar, ezzel csak saját elfogultságát bizonyítja, a sajtó és általában mki agyba-főbe dicséri, és ez már biztos jelent vmit...

Erre csak annyit, h a Madrid, ha belövi azt az 1-2 kidolgozott kontrát, akkor azt mondom tökéletesen játszottak. Ha neketek ez még mindig nem elég, akkor megint azt kell h mondjam: elfogultság... És ismétlem, még a katalán lapok is elismerik, h mekkora meccset játszott a Real, ennél nem kell több.
Tudom már lerágott csont,de megvédeném Rivaldot, mert sose azt írta, hogy egy rakás szerencsétlenség Pepe, mint ahogy a nagy többség se, csak, hogy 30 millióért még nagyon sokáig ilyen szinten kell játszania, mint ahogy pl.: Ramos teszi!(és őt ugyebár aki nem ismeri el az vak)!

A meccshez még csak annyit, hogy sztem az utóbbi 10 év egyik legsz@rabb El Classicoja volt, alig bírtam végignézni!Mindkét csapat fos volt, de mi még annál is fosabb!Úgyhogy ha megengeded nem fogunk örömtáncot járni a védelmetek előtt, mert nem ők voltak tökéletesek, hanem a mi csatáraink voltak nagyon sz@rok!De gyorsan hozzáteszem azt a kevés feladatukat tökéletesen megoldották!És még annyi, hogy teljesen megérdemelten nyert a jobbik csapat, de nálam akkor sem jelenti azt, hogy mennyire jók voltatok!

Na, de béke van és Boldog Karácsonyt mindenkinek!Sajnos az enyém nem lett teljes :? :(
Forca Barca
Avatar
ra95
Barça B
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2007.08.14. 12:22:15
Tartózkodási hely: HUN

2007.12.24. 16:30:54

Tökéletesen játszott??
Én még nem láttam olyan Clásicot amin bármelyik csapat is a kontrákra épített volna!
Nemrég pont vki írta, h a Madrid eddig mindig a kontrára játszott a Barca ellen :D Sztem nem szégyen kontrára játszani a Barcelona pályáján, mert itt sem a tipikus beállok és várok játékról volt szó. Már a középpáylán sem hagytuk kibontakozni a Barcát, feljebb toltuk a védekezésünket, és a megszerzett labdákból gyorsan indultunk. Ezt a féle játékot tökéletesen (ill majdnem) játszotta a csapat.

Nem vagyunk mi hülyék, h belemejünk a Camp Nouban, ilyen játékosokkal a tili-toliba, és ez egyeltalán nem szégyen.
Gracias Dios por ser MADRIDISTA!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2007.12.24. 16:20:26

Tökéletesen játszott??
Én még nem láttam olyan Clásicot amin bármelyik csapat is a kontrákra épített volna!És valahogy a Realtól nem ezt várja az ember!Tehát [auto_cenzúra] volt a Madrid is és a Barca is!
Bocs,a kontrákat jól játszottátok,de azt nem ezen a szinten lévő csapatoknak kell játszani mert az számomra nem szimpatikus(ha egy Real szintű csapat erre játszik)!
Ettől függetlenül gratulálo a Realnak!Nyertek!
De megyünk még a Bernabeuba,egy sokkal jobb Barcával!
Rettegjetek! :wink:
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.12.24. 16:15:22

Pepe mikor győz meg?
Majd ha több szezonon keresztül kiemelkedően nyomja.
30 milkáért hadd ne győzzön meg két jó meccsel.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
ra95
Barça B
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2007.08.14. 12:22:15
Tartózkodási hely: HUN

2007.12.24. 16:11:30

nem tudom, miért annyira felfoghatatlan, h barcás részről próbálják az emberek vmilyen szinten feldolgozni a zakót urambocsá' úgy is, h esetleg kifogásokat keresnek!? ez volt az év egyik legfontosabb bajnokija, megégtünk, nem lehet ezt annyira könnyen benyelni, még ha nincs is vége a világnak. ettől függetlenül SENKI SEM MONDTA, VAGY CSAK ELENYÉSZŐEN KEVESEN MONDTÁK, h jogtalanul, v érdemtelenül nyert volna a madrid, a döntő többség elismeri, h megérdemelten nyert a real.
kérném, h ezt a vegyétek már figyelembe, ha madridistaként osztani készültök itt vkit!

a barcásoktól pedig kérném, h ne ugorjnak neki senkinek sem, ha nem egyezik a véleményük, meg lehet ezt oldani kulturáltan is!

ne romboljuk le azt, amit tegnap a meccs után sikerült összehozni itt a fórumon mindenkinek (fcb, rm szurkolónak egyaránt) a normális hozzáállásunkkal!
Na azért h belegondolunk, h nekünk mennyit kellett nyelni, h "megb@sszuk őket", meg hasonló kaliber hsz-eket, illetve ha belegondolunk az idény elején mennyire le volt sajnálva a csapatunk, ja és még Pepét is mennyire szidtátok... Most komolyan miért csodálkoztok, h most előjövünk ezzel. Annak idején mondtatok olyan dolgokat, aminek most vállalni kell a következményeit.
Ez úgy látom a többségnek sikerült, bár még mindig sok az olyan vélemény, h azért nyerhettünk mert ti voltatok [auto_cenzúra]. Hát azért voltatok [auto_cenzúra], mert a mi védelmünk volt olyan jó, tehát ez is abszolút a mi érdemünk. Mondom eddig hazai pályán egy pontot sem veszítettetek, 0-3 Valenciában, és hirtelen most becsődöltetek volna? Ez biztos nem véletlen...

Az meg, h Pepét még mindig nem elismerni, na az tényleg bravúr, nem is tudom mit kéne még csinálnia, h még Rivaldót is meggyőzze, mindenesetre különösebben nem zavar, ezzel csak saját elfogultságát bizonyítja, a sajtó és általában mki agyba-főbe dicséri, és ez már biztos jelent vmit...
a real most nagyon egységes csapat,de igazából tegnap se játszottak olyan hűdenagyon jól....a barca volt nagyon gyenge....
De még hozzáfűzném: A tegnapi Barcánál nem volt nehéz jobbnak lenni. A madrid sem játszott semmit, "csak" szervezett volt. A semmiből szereztek gólt, majd ügyesen őrizték.
Erre csak annyit, h a Madrid, ha belövi azt az 1-2 kidolgozott kontrát, akkor azt mondom tökéletesen játszottak. Ha neketek ez még mindig nem elég, akkor megint azt kell h mondjam: elfogultság... És ismétlem, még a katalán lapok is elismerik, h mekkora meccset játszott a Real, ennél nem kell több.
Gracias Dios por ser MADRIDISTA!
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2007.12.24. 15:21:51

Jóvanmár, ne veszekedjünk, legalább ma ne. :D

Boldogat ide is, oda is.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.12.24. 15:20:21

Pedro10 írta:Rivaldo 11 talán már csak te erőlködsz senki más.
:?:
S.zarok voltunk, ennyit mondtam. Hol itt az erölködés?
Inkább várd a jézuskát, hátha meghozza a várva várt játékvonatodat.
Rivaldo-A Legnagyobb.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2007.12.24. 15:15:59

Frank mehet, de ez a kedves edzőnk topicjában épp most lett nullára filézve:)
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2007.12.24. 15:14:48

Kicsit kezd már ez az egész téma unalmassá válni :-k
Kb ezerszer leírtunk mindent...
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Superpippo
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2007.12.16. 11:32:37

2007.12.24. 15:13:26

Iszonyat szarok voltunk kilátástalan elképzelés nélküli játék..... szerintem uj edző szükséges pápá Frankie
Pedro10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2007.12.09. 11:19:31

2007.12.24. 15:08:28

Rivaldo 11 talán már csak te erőlködsz senki más.
Azáldójátnéki.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2007.12.24. 14:54:26

Rivaldo11 írta:
DJ REAL Bee írta: Szted miért tűnt gyengének a Barca? Mert remekül védekeztünk...
De megfigyeltem a taktikád, inkább lehúzod a Barcát a sárga földig, mintsem a másikat kicsit is elismerd :) Te tudod :)
:lol: loller.
Persze. Mi szenzációsan játszottunk, de volt még nálunk is jobban brillirozó csapat, ezért nem nyertünk.
Így tetszik?
Ovi.
Ti sem voltatok jók, mi még rosszabbak. Ez így igaz. tisztes csapatmunkát nyújtottatok-pont. De nem többet.
Pontosan!Ti sz@rok voltatok, mi még sz@rabbak!Az én véleményem ha tegnap, akár a Barca, akár a Madrid játszott volna mondjuk az Arsenal,Manchester vagy Inter trió bármelyikével kb 3-0 lett volna a meccs, és nem a mi hőn szeretett csapataink javára!De mindenképp megjegyzem a cipész nagyon eltalálta a taktikát ellenünk,de elég csúnya, hogy egy Real Madrid kontrázni jön a Nou Campba, lehet ezzel egyetérteni, lehet nem!És hiába mondd akárki akármit egy ekkora csapatnak mint a Real nem szabad így beállni, mint ahogy tették!De akkor is grat mert megérdemeltétek a győzelmet!
Rijkaardról meg annyit ahogy én láttam, mikor Puyolt lecserélte Puyol is csodálkozva futott le és mikor átadta a Kap.szalagot Ronnienak ő is nevetett a döntésen, hogy Zambi jön!Lejárt az ideje nem most már másfél éve!Köszönjük meg vegyünk ?könnyes? búcsút tőle!
Ronaldinhonál meg nálam betelt a pohár, ő már itt nem tud megújulni, nélküle sokkal jobb a játékunk!
Yayanak és Iniestanak hatalmas Respect, rajtuk látszott, hogy akarnak!
Forca Barca
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.12.24. 14:32:58

Azért ez más, lehet, mint nektek a 0:3...az iskola volt. De taktikailag Schuster messze Rijkaard fölé nőtt tegnap, ez tény.
Ronaldinhoval ki tudja mi történt, ez a rejtély kategória. Nem motivációról van szó, de ezt már lertam a topicjában.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
ElRamos
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2007.07.20. 20:00:06

2007.12.24. 14:29:22

Rivaldo11, valóban nem játszottunk joga bonito-t (leszámítva a gólt...), viszont azt játszottuk amit kell. Mint mondtam, a Nou Camp-ba nem támadni járnak a csapatok, ahogy a Madrid sem. Jól kontráztunk, kis odafigyeléssel nem 0-1 a vége.

Szerintem a Madrid azt játszotta amit ilyenkor kell, ráadásul olykor-olykor szép jelenetekkel tarkítva (sarkazások, a gól előtti akció, kontrák...).

Lehet hogy nem hiszed, de megértem milyen [auto_cenzúra] ez az érzés, mikor a bernabeuban volt 0-3, komolyan mondom, élni nem volt kedvem. Ez csak az én véleményem, ha Ronaldinho elhagyja a Barcát, a csapatotok megint jó lesz, ahogy az Arsenal Henry nélkül... :roll:

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy legyetek jók, mert inkább ne, de szerintem Ronaldinho Barcelonában már nem fog úgy csillogni, mint 2 éve. Talán neki is jót tenne egy váltás.
1. JASEfos feat Claire Van Der Boom - Do What You Want (Max Graham Afterhours In Montreal Mix)
2. Arnej - People Come, People Go (Maor Levi remix)
3. Markus Schulz feat. Andy Moor - Daydream
4. Fragma - Tocas Miracle (Inpetto remix)
5. Tiesto - Ten Seconds Before Sunrise
6. Tiesto feat. Maxi Jazz - Dance 4 Life
7. Tiesto feat. Jes - Everything
Gaba
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2006.09.25. 20:14:07

2007.12.24. 14:25:50

hát nemtom, de nekem úgy tűnik h a madridisták azt várják h az egekig magasztaljuk a teljesítményüket. jobbak voltak, tény, de ők sem nyújtottak vmi hihetetlen nagy fociélményt. örüljenek a 3 pontnak.
na písz
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.12.24. 14:15:19

DJ REAL Bee írta: Szted miért tűnt gyengének a Barca? Mert remekül védekeztünk...
De megfigyeltem a taktikád, inkább lehúzod a Barcát a sárga földig, mintsem a másikat kicsit is elismerd :) Te tudod :)
:lol: loller.
Persze. Mi szenzációsan játszottunk, de volt még nálunk is jobban brillirozó csapat, ezért nem nyertünk.
Így tetszik?
Ovi.
Ti sem voltatok jók, mi még rosszabbak. Ez így igaz. tisztes csapatmunkát nyújtottatok-pont. De nem többet.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Swineherd
Capitá del Barça
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2005.06.24. 13:35:51
Tartózkodási hely: Atom City

2007.12.24. 13:56:19

Nem azt mondta, hogy katalán, hanem katalóniai.
Katalóniában nem csak katalánok élnek.
Az Espanyolnak sem katalánok szurkolnak.
SIEMPRE FIELES
Lezárt