Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.05.08. 13:15:41

A tegnapra egy szó: Szégyen.

Nem gondolkodik a lemondásán..pedig kéne. :evil:

Jövőre csak ennél jobb jöhet. :oops:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Dona
Barça B
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2007.12.05. 18:33:41
Tartózkodási hely: Pécs

2008.05.08. 13:12:02

...én az 0-1es El Clásico után sem hittem ,hogy lehet ennél rosszabb... :? :cry:
Sempre Barca!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.05.08. 12:55:23

Hasselbaink írta:
Miért, mi van az Arsenal-nál?

Semmi, stabil 3-4 poziciós csapat Angliában, meg biztos továbbjutó a BL-csoportkörből...
Hát, azért azt is vegyük figyelembe, hogy a PL mezőnye kicsit (nagyon) erősebb. Ilyen körülmények között a lesajnált Arsenalt végig bajnokesélyes volt, ehhez képest szezon elején fel voltunk kapva a fantasztikus négyesünkkel meg sötöbövel és most 17 !!! pontra vagyunk a listavezetőtől. Azt meg sztem nyugodtan kijelethetjük, hogy az Arsenal jövőre valszeg csa erősebb lesz, nálunk meg ki tudja. reméljük mi is.
Superpippo
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2007.12.16. 11:32:37

2008.05.08. 12:51:27

:oops: Az vigasztaljon minket h ennél rosszabb már nem igen jöhet....
Avatar
Hasselbaink
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2006.04.20. 15:03:53
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.05.08. 12:30:31

Zozzy 5 írta:Ebben a szezonban nekünk már csak annyi maradt, hogy próbáljuk megőrizni a megmaradt büszkeségünket és emelt fővel tudjunk gratulálni. Mind1, ezt is meg kell tapasztalni.

Jelenleg két korszak között vagyunk. Az ilyen időszakok általában nem szoktak jó teljesítménnyel járni egy csapatnál sem. Gondoljunk csak azokra az időkre, amikor az Arsenal-nál a fiatalok "érése" zajlott le. Mindenki sírt, de Wenger megmondta: meg lesz az eredménye.
Hát nálunk mondjuk nem teljesen ez a felállá, de hasonló. Reméljük, hogy a jövő évet már az új sikeres korszak kezdetének tekinthetjük.
Miért, mi van az Arsenal-nál?

Semmi, stabil 3-4 poziciós csapat Angliában, meg biztos továbbjutó a BL-csoportkörből...

Nem ez az út a járható, ez a szezon akkor ment el, amikor Frank-ot hagyták erre a szezonra is, mikor nyilvánvaló volt, hogy nem tudott már új impulzust adni tavaly sem....

Guardiola-val szkeptikus vagyok, nem kisérletezgetni kellene egy tapasztalatlan edzővel, hanem egy karakán, erős egyéniség kellet volna aki már bizonyított és első lépésben újra elindítja a győzelem útján a csapatot.
Avatar
Hasselbaink
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2006.04.20. 15:03:53
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.05.08. 12:23:42

Szégyent, csalódottságot és dühöt éreztem/érzek a tegnapi szánalom után...

Életem legszörnyűbb FCB "élménye" volt a tegnapi.

Annyi mindenesetre bíztató, hogy évek óta nincs kapuskérdés nálunk............

Szégyelljék magukat, tisztelet talán Messinek meg Bojannak, akiket végül ugyanúgy lehúzott a csapat morálja.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.05.08. 12:20:56

Ebben a szezonban nekünk már csak annyi maradt, hogy próbáljuk megőrizni a megmaradt büszkeségünket és emelt fővel tudjunk gratulálni. Mind1, ezt is meg kell tapasztalni.

Jelenleg két korszak között vagyunk. Az ilyen időszakok általában nem szoktak jó teljesítménnyel járni egy csapatnál sem. Gondoljunk csak azokra az időkre, amikor az Arsenal-nál a fiatalok "érése" zajlott le. Mindenki sírt, de Wenger megmondta: meg lesz az eredménye.
Hát nálunk mondjuk nem teljesen ez a felállá, de hasonló. Reméljük, hogy a jövő évet már az új sikeres korszak kezdetének tekinthetjük.
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2008.05.08. 10:39:14

szégyen és gyalázat. ennél lejjebb már süllyedni nem lehet, amit csak tudott azt elveszítette a barca ebben az idényben. Rossz volt nézni a meccset szinte teljesen megaláztak minket. Bízzunk benne hogy jövőre ennél rosszabb már nem jöhet.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.05.08. 10:19:05

Hát...hát...hát... Nehéz ilyenkor bármit is írni, legalábbis most nekem. Azért pár sort megjegyeznék. :?

Tegnap este a meccs lefújása után (sőt már a meccs közben is) nagyon el voltam keseredve, látva ezt a "Barcát". Igen...azért tettem idézőjelbe, mert ez minden volt csak nem a Barca! Meglátásom szerint tegnap este szégyent hoztak a mezükre és a szívük felett lévő címerre ezek a fiúk! Már-már én szégyelltem magam, annyira rosszul játszottunk. :cry:

Én (ahogy már azt a meccs előtt és tegnap egész nap hangoztattam) nem vártam győzelmet a fiúktól és nem is bíztam benne, mert tudtam, hogy a Madrid nagyon fel fogja szívni magát. Tudtam, hogy ez a "Barca" nem tud (hozzáteszem, jelen helyzetben nem tud) úgy játszani, hogy felvegye a versenyt tegnap este a Madriddal. Abban bíztam, hogy esetleg egy döntetlent kiharcolhatunk vagy még a vereség is belefért volna ha SZÍVVEL-LÉLEKKEL játszottunk, harcoltunk volna!!! De nem!!! Ilyen lélektelen, motiválatlan, taktikailag 0, akarat 0, amatőr játékot nagyon de nagyon régen produkált a Barca! A játékosok helyében én elsüllyednék szégyenemben! Nem kellett volna itt 5-0-ra nyerni vagy 3-1-re idegenben, egy döntetlennel is szerintem elégedett lett volna mindenki, de az akarat legapróbb szikrájának hiányában ez nagyon nehéz volt! Egyedül Messit emelném ki, Ő még 4-0-nál is hajtott, megindult a kapu felé egyedül (nem is 1x), kapura lőtt, gólpasszt adott, sokszor csak szabálytalanul tudták szerelni is.

Ha már kiemeltem Messit mint "pozitív oldalt" akkor had emeljem ki Victor Valdést mint "negatív oldalt". Én nem tudom, hogy tegnap este mit szedett be, vagy mit szívott ez a gyerek de amit tegnap este művelt az talán élete legrosszabb meccse volt! Csak róla kaphattunk volna még plusszba kb. 3 gólt! Eszméletlen gyenge volt, nem is tudom mi lett vele! De ez mondjuk az egész csapatról elmondható... :?

Akkor néztem még nagyot amikor megláttam, hogy Guddy hol játszik! :shock: Nem a középpályán, hanem eggyel előtte játszott a kp-ok és a támadók között. Minek??? Az már csak hab volt a tortán, hogy a 23. percben le is cserélte (össz-vissz talán 1x-2x volt nála a labda, akkor is eladta) és helyette Giovani jött be. Azt figyeltem meg utána, hogy össze-vissza futkároztak elől, azt se tudták, hogy kinek hol van a posztja, hova mozogjon, hova passzoljon! Mind a 4 támadónk "kipróbálta a másik pozícióját", ami nagyon nagy zűrzavart okozott.

A védelemről nem is írnék semmit, mivel annyira nem méltatom a tegnap esti produkciójukat, hogy minősítsem őket Marquezzel az élen! Csak egy szó: Katasztrófa!

Összegezve a tegnap esti mérkőzést, leírhatjuk, hogy az utóbbi évek legrosszabb teljesítményét láthattuk kedvenceinktől amit (személyszerint én) sokáig nem fogok elfeljteni. Guardiola ennél már csak jobbat csinálhat, mivel ennél rosszabb produkció nem létezik!

A Madridnak mindenesetre gratulálok, mind a mérkőzéshez (szerintem a szezon meccsét játszották, persze ehhez kellett a mi asszisztálásunk is) mind pedig a bajnokság megnyeréséhez! Ha valaki még mindig kétségbe vonná a Madrid bajnoki címét annak ajánlom, hogy nézze meg a tegnapi meccset újra!

Jól mondta Iván a stúdióban is (ezt tudtuk eddig is, mostmár legalább az egész ország tudja) véget ért egy korszak a Barcánál! Nem hittem volna, hogy ilyen "csúnya" lesz a vége, de nincs mit tenni! Jöhetnek az új edzők, játékosok, az új nyári tervek (tekintve, hogy BL-selejtezőt kell játszanunk) meg még kitudja, hogy kicsoda, de teljes átalakítás, "vérátömlesztés" kell ennek a csapatnak, mivel ez a csapat jelenleg sehol nincs. Bízom benne, hogy egy jó csapatot hoz össze Laporta, Txiki és Guardiola a nyáron és újra visszavezeti ezt a csapatot arra az útra ami meg vagyon írva a Barcának!

KÖSZÖNJÜK FRANK RIJKAARD, VISZLÁT! (és több játékosra is ugyanez vonatkozik)

U.I.: Ahhoz képest, hogy az elején nem nagyon tudtam mit írni, egész belejöttem! :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.05.08. 10:03:14

Vasárnap a Malorca elleni meccsbe csak azért nézek bele, hogy mi lessz a stadionban. Gondolom végig fütyülni fognak és lengetnek.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Blaugrana10
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2008.03.07. 14:08:48
Tartózkodási hely: Csíkszereda (Székelyföld)

2008.05.08. 10:01:12

Hat nagy csalodas volt ez a szezon...de ehez a 4-1-es erdmenyhez az sincs, amit szolni. Rosz volt nezni az esti meccset, mintha valami ocska masodosztalyu csapat lettunk volna :oops: Na de meg voltak rosz szezonjai a csapatnak es aki igazi Barca drukker az kiall a csapata mellett. Nagyon remelem vagyis hat remeljuk hogy jovore minden mas lesz. En szemely szerint nagyot csalodtam a csapatba; es hogy mind ketszer kikapjunk a madridtol az egyszeruen a kudarcok kudarca. Na de a kovetkezo szezonban maskepp lesz bisztos es remelem hogy ismet egy jo csapatunk lesz :cry: Forca Barca
Kép KÖSZÖNÖM ISTENEM, HOGY NEM LETTEM MADRIDISTA
Avatar
orska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2008.01.09. 14:43:37
Tartózkodási hely: Idegi alapon

2008.05.08. 08:58:13

Ez a meccs egy vicc volt, csak röhögni nem tudtam rajta igazán. "Megkoronáztuk" az évet, egyedül Leo próbálkozott Don Qujote-ként.

Rohadt nehéz volt nézni ezt a megalázó produkciót, és a hétralévő két meccstől is joggal tarthatunk. Ebből már idén nem lesz énekes halott.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2008.05.08. 08:18:12

szerencsere mar matematikailag sem kerulhetunk az uefaba... mivel a sevilla ellen jobb a merlegunk mert 2-1 ill 1-1et csinaltunk veluk
Avatar
Messinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2006.01.13. 15:17:04
Tartózkodási hely: Békéscsaba

2008.05.08. 07:59:48

Ezen a meccsen nincs mit szépíteni, ez a meccs jellemezte az egész szezonunkat!!!!!!!!!!!Minden esetre szurkolni fogok a szeretett csapatomnak és várom, hogy Guardiola papa mit tud majd ezzel a lelketlen csapattal kezdeni!!!!!!!!Hajrá BARCA!!!!!!
KépKépKép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.05.08. 07:45:55

Varga Tamás! Én is úgy döntöttem, a 3. madridi gólnál, hogy kikapcsolom a Tv-t, és behúzok aludni. Komolyan, ennyire gyenge játékot ebben az idényben még nem produkáltunk... Henry gólja megint szép volt, azon kívül Messi próbált valamit csinálni, de nem hagyták.
Mallorcát ütni kell! Még a végén úgy járunk, hogy indulhatunk az UEFA kupában... :oops:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2008.05.08. 06:39:08

a vicces az egeszben h ha elveszitjuk a hatralevo 2 meccsunket es a sevilla es a athletico is megnyeri mind2-ot akkor csak egyetlen 1 golon mulik h nem az uefaban kotunk ki:))
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.08. 06:11:11

Úgy látom, tegnap este én döntöttem a legjobban: lefeküdtem aludni. Legalább hasznosan töltöttem el az időmet, és kipihenten ébredtem.
A fiúk meg elmehetnek a bányába dolgozni, vagy a krumpliföldre kapálni. Másra nem valók.
Éljen a 3. hely!
Kép
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2008.05.08. 06:07:13

Szánalmas a birót szidni. Megadta magát a csapat. Régóta irom, nálam Messi és Turé kivételével mindenki mehet. Etoo és Decó leköpte a csapatot, ezt sem kellene hagyni. Lélektelen játék volt, a Valencia elleni meccs után többet vártam - bár abban biztos voltam, hogy kikapunk.
Talán ezek után a vakok is látják, hogy ezt a csapatot nem javitani, hanem cserélni kell.
Fecó
R10aKIRÁLY
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2007.09.25. 01:21:34
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely
Kapcsolat:

2008.05.08. 01:54:07

Ezek a real pillanatai voltak el kell ismernünk :(

De volt ez már forditva is és csúnyább is;) És lessz is
http://youtube.com/watch?v=WhsB8qgp1tI&feature=related :!: :!: :!: :!:

FORZA BARCA!!!
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2008.05.08. 01:00:35

Aprieto írta:Rijkaard: "A Madrid jobban játszott és megérdemelte a győzelmet."


Na ez az amivel semmit nem mondott.
Mert mit vartal?
Aprieto

2008.05.08. 00:58:22

Rijkaard: "A Madrid jobban játszott és megérdemelte a győzelmet."


Na ez az amivel semmit nem mondott.
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2008.05.08. 00:53:47

Rivaldo11 írta:Ennek a vereségnek semmi köze nem volt a bíróhoz. Ha nem adja meg az első kettőt( ami tényleg szabálytalan volt, illetve a második előtt nem történt semmi), ez a motiválatlan brigád simán benyelt volna két másikat helyette.
Tudod a kerdes csak az hogy ezek az iteletek mennyire hatottak a jatekosokra. Azert nagyon hamar jott ez a ket gol.
Nekem az a velemenyem, hogy nem szabadna a jatekosokat befolyasolja egy rossz biroi dontes fokent egy ilyen merkozesen mindent bele kellett volna adniuk. De nem tettek a masodik felidore meg ugy jottek ki mint aki akasztasra keszul...
Szoval lenyegeben (az en velemenyem szerint) nem mentesiti a jatekosokat a rossz biroi dontes de elkepzelheto, hogy ha jol fuj mas merkozest lathatunk...
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2008.05.08. 00:42:38

Komáim!
A meccs egyetlen pozitívuma Iván szereplése a stúdióban!
"A többi néma csend..."
K.
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2008.05.08. 00:37:04

Rivaldo11 írta:Ennek a vereségnek semmi köze nem volt a bíróhoz. Ha nem adja meg az első kettőt( ami tényleg szabálytalan volt, illetve a második előtt nem történt semmi), ez a motiválatlan brigád simán benyelt volna két másikat helyette.
azzal egyetértek,hogy kaptunk volna még másik kettőt :( csak az a baj akkor megváltozott a játék képe :(
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.08. 00:36:09

Ennek a vereségnek semmi köze nem volt a bíróhoz. Ha nem adja meg az első kettőt( ami tényleg szabálytalan volt, illetve a második előtt nem történt semmi), ez a motiválatlan brigád simán benyelt volna két másikat helyette.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Lezárt