Barça Igazolások 2008-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
hölör
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:42:45
Tartózkodási hely: Váchartyán

2008.07.16. 13:16:49

én remélem, hogy ronaldinho eladásában volt egy kis megállapodás is a milán és barca között, hogy most már hagyják adebayort békében, így nyugodtabban/olcsóbban el lehetne hozni nekünk
érdekes, hogy én sem látom, hogy akkora faláb-harcos lenne, de majd meglátjuk
biztos vagyok benne, hogy ha itt lesz szorítok/szorítunk majd neki, hogy jól menjen, ha meg nem akkor annak aki azon a poszton fog játszani
A meneküléssel az a baj, hogy az éned mindig veled marad.
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2008.07.16. 13:16:02

ezt vki lefordítaná legyenszíves:

http://www.elmundodeportivo.es/web/gen/ ... 85228.html
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.07.16. 13:15:11

Sztem meg 28-30 eladjuk csak h menjen el.Mert nem özönlenek érte az ajánlatok.Mivel az Arsenal-nak kell a pénz a stadion miatt lehetséges h Ade 28-30 körül elhozható.Mivel a Milannak nem kell Ade.
bty
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2008.07.01. 18:31:07

2008.07.16. 13:13:41

megy a kuruvcsiba:D 40 milláért azt elvan intézve :!: :!: :!: :D :D :D
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2008.07.16. 13:09:21

Sztem eto nem lesz eladva 30-35milio alat :D
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.07.16. 13:00:28

Lehet, hogy sokakban ellenszembét váltom ki ezzel, de azért ez az Adebayor nem egy falábú gyerek. Én bevallom nem sokszor láttam játszani. Erre lehetne azt mondani hogy akkor honnan tudod, összefoglalókból? Igen, onnan méghozzá megnéztem közel 1 órányit. Több mint 10 éve megszállott Barca rajongó vagyok, +érdekel a többi bajnokság is. Egészen tavalyig minden Sport Tv által közvetített meccset +összefoglalót+focival kapcsolatos műsort megnéztem + mióta az eszemet tudom mindíg is sokat elemeztem a csapatok taktikáit, bár sajnos mostanában nem érek rá ilyenekre. Úgy érzem van valamennyi kompetenciám a dologhoz. Ez a gyerek nem csak jól fejel, nem is értem a "fekete Crouch"jelzőt, lábbal is elképesztően magabiztosan lövi a gólokat. Emellett jól kezeli a labdát, pontosan lő, és csak nehezen tudják a védők kizárni a játékból. És csak 23, és a Barcaban még fejlődne az fix. Nem egy Eto'o, más tipusú játékos, de szerintem lehet olyan eredményes mint ő volt. Ellenben ebben a Benzema gyerekben nem látok semmi extrát pláne nem 40milliónyit. :lol: Nem tudom miért volt elszállva tőle mindenki. Tehetséges meg minden, DE Adebayor mérlege 78meccs 36 gól az Arsenalban, míg Benzema a sokkal gyengébb francia bajnokságban Rúgott 76 meccsen 26 gólt, ráadásul a Lyon magasan kiemelkedik a mezőnyből, így neki egyszerűbb. Eto'o-ért vérzik a szívem, de valjuk be 27 múlt, még van benne egy pár év az tény, de a mai fociban hamarabb eljár a landarúgók felett az idő, és most még nagy pénzt lehet érte kapni, lehet hogyha tényleg megvalósul az Eto-Ade csere utólag úgy fogjuk tekinteni, hogy Pep az Isten és milyen jól jártunk, vagy szidni fogjuk mint a Barca exedzőjét. :lol: Ráadásul Eto'o nehezen kezelhető, lázító és bomlasztó jellem, sajnos ez is tény. Eto'o-hoz képest Ade sehol sincs, de hát mit tudott letenni az asztalra Eto'o amikor leigazoltuk, nem sokkal többet, sőt...

Azért szerintem ezen érdemes elgondolkodni, mielött ráakasztjuk Adebayorra a Barcelona "antikrisztusa" címet, és utáljuk mert miatt megy el a kedvenc csatárunk Eto'o.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Mosquito

2008.07.16. 12:52:03

depth írta:
Mosquito írta: Hát én nem ilyen fejreívelgetős zsart akarok nézni. Akinek viszont az kell nézzen bayern meccset.
Sarkítasz. Nem azt írtam, h csak ívelgetés legyen, mint az olasz válogatottnál. Én azt szeretném, h változatos legyen a játékunk. Tavaly rövidpasszos játék és csá. Betömörültek, mi körbe passzolgattuk a labdát, ha eladtuk jött a kontra. Pep végre mer mást is csinálni. És nehogy azt mond, h az a képzeletbeli akció amit leírtam csúnya, mert nem az.
Adebayor a ligaban csak ilyen akciókból lehet eredményes, mert nem elég mozgékony, nem elég fordulékony, viszont magasra tud ugrani.
A változatosság jó, de mivel nem lehet bármikor cserélni, mint a kézilabdában így várhatunk akár 60-80percig is mire Pep lekapja Emmanuelet a pályáról és jöhet az a foci amiért a többség szereti a Barcat. Biztos fogunk próbálkozni majd az elmúlt évek Barca stílusában is játszani amikor fent van a togói(?), de mivel ez neki nem fog feküdni előbb-utóbb jönnek az ívelgetések.
Persze még nem láttam Barca mezben játszani és nem tudhatom, hogyan teljesít majd, de abból amit eddig az arsenalban láttam tőle, erre következtetek.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.07.16. 12:51:01

Ronaldinho&Barca írta:Eurosport híreiben Eto'o távozása már kész tény. :( Egyre jobb...
Kicsit félek ettől a Guardiola korszaktól...
Ugyan már a sport.es-en egy 25 milliós Valencia ajánlatról van csak szó, ami vicc. Az megint más kérsés, hogy ott is van egy cikk a mi szerint az R10-ből és Eto'o-ból befolyó pénzt új játékosokra akarják fordítani, és ez is elég hervasztó, úgy írja, mintha Eto'o elment volna már. :(
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.07.16. 12:42:39

Ronaldinho&Barca írta:Eurosport híreiben Eto'o távozása már kész tény. :( Egyre jobb...
Kicsit félek ettől a Guardiola korszaktól...
Eurosport az nagyon komoly hírszerzési forrás, vigyázz :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.07.16. 12:42:03

Eurosport híreiben Eto'o távozása már kész tény. :( Egyre jobb...
Kicsit félek ettől a Guardiola korszaktól...
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2008.07.16. 12:39:01

Titinho írta:
Fernando írta:Igen az utóbbi már tegnap hír, de Hleb-ről énis olvastam, hogy órák kérdése és beis mutathatják
Ma még csak az orvosi viszgálat lesz, kb. egy órakkor fog pózolni egy kicsit a Camp Nou főbejáratánál (mint minden eddigi érkező), délután 4-től orvosi vizsgálat, holnap délelőtt pedig szerződésaláírás és délben bemutatás.

Most, hogy Ronaldinho már elment, most már tényleg ráhajthatnánk David Silvára. :wink: Na Ő jó lenne a bal oldalra, jobbon Messi, előttük Henry, mögöttük pedig Hleb és Xavi. Hmm... :D
jó lene de ne felejtsd el init hmm az a 3középályás ini,xavi,hleb
eböl csak ketö lesz pályán :D de félelmetesek leszünk xD :D
Kép
Avatar
skadi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007.01.11. 12:12:40

2008.07.16. 12:37:03

én még mindig az átlövéseket hiányolom...
anélkül nem lehet kinyitni a védelmet,mert betömörülnek azt csá van...
remélem Pep és az újak is látják ezt...
amúgy az igazolgatásokat lassan be kéne fejezni lassan és elkezdeni a végleges kerettel a tényleges munkát...1 szük hónapon belül kezdödik az új szezon!!!
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.07.16. 12:35:02

Mosquito írta: Hát én nem ilyen fejreívelgetős zsart akarok nézni. Akinek viszont az kell nézzen bayern meccset.
Sarkítasz. Nem azt írtam, h csak ívelgetés legyen, mint az olasz válogatottnál. Én azt szeretném, h változatos legyen a játékunk. Tavaly rövidpasszos játék és csá. Betömörültek, mi körbe passzolgattuk a labdát, ha eladtuk jött a kontra. Pep végre mer mást is csinálni. És nehogy azt mond, h az a képzeletbeli akció amit leírtam csúnya, mert nem az.
Mosquito

2008.07.16. 12:23:50

depth írta:akkor inkább jöjjön Ade, aki pontosan beleillene Pep elképzeléseibe. Végre lenne egy kis változás. Megelevenedik elöttem, ahogy Messi Alvessel kényszerítőzik a jobb oldalt, majd a kis brazil Ade fejére varázsolja a labdát és GÓÓL :D Sokat fog még fejlődni a togói, ő most indult meg.
Hát én nem ilyen fejreívelgetős zsart akarok nézni. Akinek viszont az kell nézzen bayern meccset.
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.07.16. 12:12:04

depth írta:Ronaldinho a Milanban, most akkor egyedül mi megyünk Adebayorért. Sokakkal ellentétben én inkább őt szeretném. De ne jöjjetek azzal, h rosszabb, mint Eto'o. Igen, tudjuk. De szerintem a többi jelölt is rosszabb nála. Biztos megvan az oka Pepnek, h miért nem számít rá. És biztos vagyok benne, h nem azért, mert fél tőle. Ha meg nem számít rá, akkor inkább jöjjön Ade, aki pontosan beleillene Pep elképzeléseibe. Végre lenne egy kis változás. Megelevenedik elöttem, ahogy Messi Alvessel kényszerítőzik a jobb oldalt, majd a kis brazil Ade fejére varázsolja a labdát és GÓÓL :D Sokat fog még fejlődni a togói, ő most indult meg.

Az a baj, h nemtudnék olyan ember mondani a bal oldalra, aki megállná a helyét. Silva annyira nem jó, mint amennyi az ára. Kicsit túl van értékelve. Valenciában nem volt túlságosan jó, szvsz EB-n se. De ő még fiatal, ilyen társak mellett fejlődhetne. De vegyünk ilyen áron egy srácot, és aztán hátha beválik? Más viszont nincs a színtéren. Mondjuk szerintem Iniesta is megállná a helyét a baloldalon. Iniesta és Silva is jó bal oldalt és középen is, cserélgethetnék egymást egyfolytában, mint a válogatottban. Így a hozzászólás végére, már annyira nem is tűnik hülye megoldásnak :) Csak ne lenne ilyen ára.
Pedig 30 alatt a Valencia nem is halgatja meg az ajánlatokat.
Am az Inter-nek is kellett régebben Silva.Lehet h Quaresma helyett Silvát veszik meg.Sztem a Valencia inkább külföldre adná nem 1 riválisnak :?
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.07.16. 12:08:28

Ronaldinho a Milanban, most akkor egyedül mi megyünk Adebayorért. Sokakkal ellentétben én inkább őt szeretném. De ne jöjjetek azzal, h rosszabb, mint Eto'o. Igen, tudjuk. De szerintem a többi jelölt is rosszabb nála. Biztos megvan az oka Pepnek, h miért nem számít rá. És biztos vagyok benne, h nem azért, mert fél tőle. Ha meg nem számít rá, akkor inkább jöjjön Ade, aki pontosan beleillene Pep elképzeléseibe. Végre lenne egy kis változás. Megelevenedik elöttem, ahogy Messi Alvessel kényszerítőzik a jobb oldalt, majd a kis brazil Ade fejére varázsolja a labdát és GÓÓL :D Sokat fog még fejlődni a togói, ő most indult meg.

Az a baj, h nemtudnék olyan ember mondani a bal oldalra, aki megállná a helyét. Silva annyira nem jó, mint amennyi az ára. Kicsit túl van értékelve. Valenciában nem volt túlságosan jó, szvsz EB-n se. De ő még fiatal, ilyen társak mellett fejlődhetne. De vegyünk ilyen áron egy srácot, és aztán hátha beválik? Más viszont nincs a színtéren. Mondjuk szerintem Iniesta is megállná a helyét a baloldalon. Iniesta és Silva is jó bal oldalt és középen is, cserélgethetnék egymást egyfolytában, mint a válogatottban. Így a hozzászólás végére, már annyira nem is tűnik hülye megoldásnak :) Csak ne lenne ilyen ára.
Avatar
fcbarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2006.12.11. 17:17:59

2008.07.16. 11:54:50

Fernando írta:Egyébként nemis biztos, hogy rosszat tenne Eto'onak a Valenciai légkör. Mellesleg betudná valaki linkelni nekema cikket, hogy pontosan elolvashassam a Valencia érdeklődését.
http://www.sport.es/default.asp?idpubli ... cio_PK=803
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.07.16. 11:48:03

Fernando írta:Igen az utóbbi már tegnap hír, de Hleb-ről énis olvastam, hogy órák kérdése és beis mutathatják
Ma még csak az orvosi viszgálat lesz, kb. egy órakkor fog pózolni egy kicsit a Camp Nou főbejáratánál (mint minden eddigi érkező), délután 4-től orvosi vizsgálat, holnap délelőtt pedig szerződésaláírás és délben bemutatás.

Most, hogy Ronaldinho már elment, most már tényleg ráhajthatnánk David Silvára. :wink: Na Ő jó lenne a bal oldalra, jobbon Messi, előttük Henry, mögöttük pedig Hleb és Xavi. Hmm... :D
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.07.16. 11:42:00

Replay írta:Hleb állitólag megérkezett Barcelonába, hogy átessen az orvosi vizsgálatokon.
Közben David Silva ügynöke szerint a Barca határozottan akarja védencét.
Igen az utóbbi már tegnap hír, de Hleb-ről énis olvastam, hogy órák kérdése és beis mutathatják :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.16. 11:21:51

Xavinho írta:Silva meg Villa együtt nem érnek annyit,mint Eto'o :!: Legyünk már észnél :!:
Az én szememben kb. pont annyit ér, mint a 2 valenciai. Villa jó játékos, gólerős, még elég fiatal, Silvát viszont egy felfujt [auto_cenzúra] tartom.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.07.16. 11:17:37

Hleb állitólag megérkezett Barcelonába, hogy átessen az orvosi vizsgálatokon.
Közben David Silva ügynöke szerint a Barca határozottan akarja védencét.
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2008.07.16. 11:00:36

Nekem is az nem tetszett a hír olvasásakor, ami lionelmessinek, fura, hogy eddig azt mondták, hogy a rossz anyagi helyzet miatt el kell adni játékosokat, most meg megvennék Eto'ot 25 misiért...gyanús...

Viszont olvastam a goal.comon korábban, hogy a Milan egyszerre nem veszi meg Ronnie-t és Adebayort...ezek szerint ők kiszálltak a versenyből, így már csak esetleg a Chelsea és ha nem sokalljuk az árat, akkor mi maradunk...

Használd a SZERKESZT gombot!
S.
Avatar
per@z
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.07.14. 10:23:07
Tartózkodási hely: mezőlak
Kapcsolat:

2008.07.16. 10:58:56

Nekem tetszik ez az üzlet!!Jó lenne!!!Nagyon!!!Mondjuk nekem szilva nem kéne anyira inkább villa,de ebben a avriácioban persze hogy kellene!!!Ez lenne ám a jó üzlet :D
Hajrá barcelona!!!!!!!!Messi a legjobb mindörökre!!!!!!44
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2008.07.16. 10:55:24

Silva meg Villa együtt nem érnek annyit,mint Eto'o :!: Legyünk már észnél :!:
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2008.07.16. 10:54:04

Eto'o + 15 millió euro = Villa + Silva
:lol:
Más kérdés, hogy Samu nem hiszem, hogy Valenciában akarna játszani, mindenesetre el lehet itt filozófálgatni meg variciókat gyártani az átigazolására! 8)
Lezárt