Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.09.22. 14:16:20

Nemtudom alátámasztani és egy kicsit OFF is, de a Realhoz tartozik :oops:

Tesom mondta tegnap, hogy NSO-n olvasott olyat valami forumban, hogy mikor Guti nem játszott tavaly, a real minden meccsét nyerte. Persze ez csak egy hülye statisztika, de kicsit érdekes.
Ezt csak azért írtam, mert Guti kb. alibizik a realban. Azért van, mert saját nevelés. Nem fut ő sem egy métert sem "fölöslegesen" Őt is hasonlíthatnám Dinhohoz...
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.09.22. 14:15:52

tudtommal a Madrid mindig az előző fordulóbeli csapatunkat kapja meg, ellentétes pályaválasztással.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.09.22. 14:08:54

lionelmessi19 írta:Most leszek igazán kiváncsi, hogy mit kezd a Madriddal otthon a Gijon. Szvsz pont az ő stílusuk nem fekszik a realnak. Bátor kreatívan támadó fiatalok. szurkolok majd nekik nagyon.
Real-Gijon lesz?

Más:Azon gondolkodtam, h kezdődött már El Classico-val a spanyol bajnokság?
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.09.22. 14:03:43

Most leszek igazán kiváncsi, hogy mit kezd a Madriddal otthon a Gijon. Szvsz pont az ő stílusuk nem fekszik a realnak. Bátor kreatívan támadó fiatalok. szurkolok majd nekik nagyon.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
asdfélkj
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.09.15. 19:15:36

2008.09.22. 13:36:02

Igy van nem mindik a Gijón lesz az ellenfelettek.Ne féljettek lesz még jobb a Barca csak....
A madrid tudja hozni a meccseket egyfolytábba legtöbbször, de nektek nem sikerül mindig.
véleményem szerint ha raul kikerul a csapatbol akkor a madrid is jobban játszik, ez olyan mint nálatok az abidal
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.09.22. 10:57:33

Csak nem mindig a Gijón lesz az ellenfél.
Kép
socio66

2008.09.22. 10:47:46

gekkodan írta:Nem a sorsolást kell megnyerni, hanem a bajnokságot. Ebben a viszonylatban pedig nincs Madrid, nincs senki, csak a győzelem a cél, függetlenül attól, hogy ki az aktuális ellenfél szvsz.
Ha úgy játszunk mindig,mint tegnap akkor sehol sem lehet gond. Egyszerűen meg kell nyerni a meccseinket,és nem a sorsoláson kell agyalnunk.
Örüljünk hogy kezd összeállni egy nagyon jó csapat,és ne keressünk kifogásokat már a bajnokság elején.
khtomka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.05.01. 16:47:40

2008.09.22. 10:29:03

gekkodan írta:Nem a sorsolást kell megnyerni, hanem a bajnokságot. Ebben a viszonylatban pedig nincs Madrid, nincs senki, csak a győzelem a cél, függetlenül attól, hogy ki az aktuális ellenfél szvsz.
Nincs is ezzel semmi gond, de egy Barca elleni meccs után ahol mindenkinek 120%-t kell nyújtani, utána meg a Madrid elleni meccs, hát nem sétagalopp senkinek.
"Egy az Isten, egy a Nemzet"
"A Madrid két évig szerencsével nyerte a bajnokságot.2007/08-ban szerencsés 18 ponttal."
2009-hez grat
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.09.22. 09:43:56

Nem a sorsolást kell megnyerni, hanem a bajnokságot. Ebben a viszonylatban pedig nincs Madrid, nincs senki, csak a győzelem a cél, függetlenül attól, hogy ki az aktuális ellenfél szvsz.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2008.09.22. 09:40:55

Hy all! Nem tudom h gáz-e a sorsolás srácok de azért eléggé meglepő szerintem... 1. fordulóban Numancia-Barca akkor ugye a Deporral jáccott a madrid. 2.fordulóban Numancia az ellenfelük, nekünk a Racing, utána nekik a Racing nekünk a Gijón. Köv-ben nekik a Gijón nekünk a Betis. Na azutániban kivel játszanak? Nah? Betis... És így megy végig. Hihetetlen. Sorsolás gyanítom nem véletlen volt, de direkt ilyenre kellett csinálni? Természetesen nem feltétlen előny a madridnak, de hát megnézhetik végig h mi mit játszottunk, jó tom h különbözik a 2 csapat játéka( nekünk van) meg sok mindent nem lehet majd ezekből leszűrni de vmicske előnyt csak jelentHET nekik.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
asdfélkj
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.09.15. 19:15:36

2008.09.22. 09:39:20

ha összeálltok akkor megnyerhetitek a bajnokságot,De én azért a madrid középpályájába bizok. Nálatok a xavi és az iniesta játéka nagyon tetszik de kevés lesz messi maga meg nem váltja meg a világot.Kiváncsian várom következő bajnokit.
Avatar
FCBarca88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2006.02.24. 15:35:59
Tartózkodási hely: Isaszeg

2008.09.22. 08:31:20

szerintem nem ezzel van gond, bár nem mondasz butaságot. Az a baj hogy mi szinte sose tudtuj, tudtuk kihasználni a fehérek botlásait.. viszont ők sokszor kegyetlenül a mienket.. a racing meg elmehet a fenébe.. ezek is csak ellenünk tudnak játszani vagyis nem játszani..
I am a Runner![...]
FCBarcelona, Fradi, Schumi, Németország!
khtomka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.05.01. 16:47:40

2008.09.22. 08:27:15

Az idei évben könnyen lemérhető a két csapat teljesítménye mivel egymás után játszanak a bajnokságban ugyanazzal a csapattal.
Eddig Madrid-Numancia 4-3 Numancia-Barca 1-0
Santander-Madrid 0-2 Barca-Santander 1-1
A Madrid közepes játékkal nyerte a két meccset, de az eredményeket tekintve jobban áll. Könnyebb helyzetben van a Madrid, mert mindig olyan csapattal játszik, aki előtte két kemény meccsen van túl Sevilla,Barca. Ilyen szempontból a Villarealnak még jobb, mert az ő ellenfelük Sevilla,Barca,Madrid sorozat után játszik velük

Érdekes nem?
"Egy az Isten, egy a Nemzet"
"A Madrid két évig szerencsével nyerte a bajnokságot.2007/08-ban szerencsés 18 ponttal."
2009-hez grat
MyStiQ
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2007.08.24. 18:20:02
Tartózkodási hely: Szarvas

2008.09.21. 23:45:07

Robinho
Érdekes az ő távozása. Sokan egy zsoldos kis g*cinek (elnézést :oops: ) tartják, pedig én állítom, hogy a vezetőség hibája miatt távozott. Egyrészt alapból nem szabadott volna Robbent megvenni, másrészt pedig idén nyáron úgy szaladgáltak C.R. után, mint a kislányok. Robinho jogosan érezhette úgy, hogy nem becsülik meg, ezért el is ment. A távozása sajnos kissé csúnyára sikeredett, de én egy percig nem tudok rá haragudni.
A másik Raul Exclamation Sokszor olyan, mintha 10 emberrel játszana a madrid, olyan gyenge, és nem hiszem, h fel fog támadni már.
Schuster TALÁN kezdi érezni, hogy gond van. Higuaín már a tavalyi bajnokság második felében is remekül játszott, idén pedig erre rátett még1 lapáttal. Egyszerűen lehetetlenség nem játszatni. RvN-t pedig ismerjük, ezért neki is játszania kell. A mai meccs érdekes lehetett volna, ha tegnap Robben nem szed össze egy kisebb sérülést, ugyanis kíváncsi lettem volna, hogyha mindenki egészséges, akkor ki maradt volna ki...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.09.21. 23:37:45

Igy van :!: A Real jatéka nem volt jó, de nagyon eredményesek voltak, nagyon-nagyon simán nyerték a bajnokságot, mert egy nagyon kiegyensúlyozottak voltak. Nem volt ellenfelük, ez igaz, de pl. ha a Barca jó formában lett volna, akkor sem biztos, h PONTOKBAN megelőzte volna a Madridot. Egy ligát nem biztos, h a jobb csapat nyer, lehet, h a kicsit gyengébb, de kiegyensúlyozotabb. Bár tavaly a Madrid egyértelműen jobb is volt, ezt bizonyitja, h oda-vissza nyerték a klasszikust.

Idén viszont sztem nem tud majd olyan eredményes lenni a RM, mint tavaly. Sztem nyáron gyengültek, mert elment Robinho, és nem pótolta senki, Van der Vaart vagy De la Red nem ügyetlen gyerekek, sőt, de egy zsenit nem tudnak pótolni. A másik Raul :!: Sokszor olyan, mintha 10 emberrel játszana a madrid, olyan gyenge, és nem hiszem, h fel fog támadni már. A padon ott van Saviola, ő talán többet mutatna, de belőle sem nézek ki sokat. Ruud se fiatal, de a gólérzékenysége még mindig zseniális, ő sztem még 2 évig jó lehet, de Raul helyett kéne vki nekik. Robinho helyén meg játszhat Robben, akit nagyon jó játékosnak tartok, de általában sérült volt, és nem valószinű, h idén másképp lesz, bár nem kivánom neki.
Na szóval, én ugy érzem, h idén kicsit gyengébb a RM, mint tavaly, a riválisok meg erősebbek, de még igy is simán bajnokok lehetnek. Kivéve, ha a Barca valóban összeszedi magát, mert akkor elkaphatjuk őket, de ez egyátalán nem könnyű feladat.
MyStiQ
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2007.08.24. 18:20:02
Tartózkodási hely: Szarvas

2008.09.21. 23:22:03

Mindenki "lesajnálja" a tavalyi bajnoki címet, pedig a rekordpontszámot szerintem nem kell megmagyarázni. Azt elismerem, hogy az esetek többségében nem játszik túl látványosan a csapat, de a bajnoki címet felesleges lekicsinyíteni/megmagyarázni.
HA idén a BARCA összeáll
Úgy legyen. :) Kell a jó Barca mind a spanyol focinak, mind Európának.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.09.21. 23:14:32

petiamadridista írta:Ö..
Khm.. Mi va???
Azért óvatosan.. A Real Madrid a címvédő, és ha azt nyújtja amit tavaly akkor bajnok lesz most is.. :D
Ez azért korántsem igaz!

Tavaly ellenfél nélkül maradtatok, elég volt az,amit hoztatok, HA idén a BARCA összeáll,amire talán vannak már pozítiv jelek,akkor korántsem lesz elég az a teljesítmény, mert ki tudjuk majd használni a botlásaitokat, nem úgy mint tavaly, amikor szinte tökmind1 volt mennyi pontot vesztetek, mert akkor mi is vesztettünk annyit, meg még többet.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.09.21. 23:07:35

fir3bird írta:tényleg elég sajnálatos...viszont arra kiváncsi leszek ha Sneijder felépül hogy fognak játszani VdV-vel egyszerre a pályán?hiszen majdnem ugyanaz a posztjuk
Szerintem nem nagyon fognak egyszerre játszani. Ugyan az lenne, mint az olaszoknál Pirlo meg De Rossi."Kiütik" egymást.Külön-külön jobbak lesznek sztem.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.09.21. 22:26:44

tényleg elég sajnálatos...viszont arra kiváncsi leszek ha Sneijder felépül hogy fognak játszani VdV-vel egyszerre a pályán?hiszen majdnem ugyanaz a posztjuk
petiamadridista
Madridista
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2007.09.02. 20:47:37
Tartózkodási hely: Bernabeu

2008.09.21. 22:22:44

Ö..
Khm.. Mi va???
Azért óvatosan.. A Real Madrid a címvédő, és ha azt nyújtja amit tavaly akkor bajnok lesz most is.. :D

Az meg inkább sajnálatos, hogy 1 meccs 1 sérült..

Viccnek nem kell mondani..
Ultraviccnek.. Még van így is 2 pont fór a Barca elött..
HALA MADRID
Pedro10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2007.12.09. 11:19:31

2008.09.21. 22:19:01

Na, a Madriddal sem kell nagyon számolni nagyon.Ugyanott folytatták ahol tavaly meg előtte, 1 meccs 1 sérült.Ilyen csapatot,ultravicc ez.

Gago.Sneijder,Guti. Mind kidőlt.

Bumm bumm bummm.
Azáldójátnéki.
asdfélkj
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.09.15. 19:15:36

2008.09.21. 09:04:07

a helyesirásra nem figyelek oda,tudnék helyesen irni
megraktam tippmixen a barcat ezért most szurkolok neki

Hát pedig figyelj csak oda rá, mert bizony az áttekinthetetlen hozzászólásokat nem fogjuk itt böngészgetni senkinek a lustasága miatt, töröljük kapásból. L.
Keelhaul
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.11.11. 10:26:10

2008.09.20. 23:51:01

Valószínűtlennek tartom (maga Szalai is ezt nyilatkozta) hogy szerepelni fog a nagycsapatnál, ha csak nem úgy, hogy opcióval eladjuk és valami fenomén szezont fut. A Depor már idén is megkereste a Madridot, egy jó harmadik ligás idény után persze sajnos csak a második liga lenne a reális elvárás, de ha egy feljutó kiscsapatnál stabil alapember tudna lenni, akkor baromi elégedett lennék - ott meg van az esélye hogy felhívja magára a figyelmet (ahogy Negredo is tette az Almeríánál), és onnantól kezdve lehet egy stabil első ligás játékosunk. És ez a legrosszabb szcenárió amit el merek képzelni. A Getafe például egy remek csapat lenne számára, remek vezetés, jó szurkolótábor, esély az európai kupaszereplésre - így a kitörésre is, és rendszeres szereplési lehetőség. Ha lenne két jó spanyol középcsapat szintű csatára a magyar válogatottnak, akkor szép lassan elindulhatna valami előre.
MyStiQ
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2007.08.24. 18:20:02
Tartózkodási hely: Szarvas

2008.09.20. 19:58:14

Valóban jól megy neki most (múlt héten az ő duplájának köszönhetően nyert a Castilla 3-2-re), de Schustert ismerve sanszos, hogy még a kupában sem fog játszani. Tavaly pl. az Alicante elleni odavágón a következő csapat játszott:

Dudek, Salgado, Metzelder, Heinze, Torres, Robben, Gago, Guti, Drenthe (Balboa, 67. perc), Higuaín (Soldado, 77. perc) és Saviola.

A visszavágón pedig ők:

Dudek; Salgado, Sergio Ramos, Heinze, Marcelo (Miguel Torres, 63. perc); Gago, Guti, Balboa; Robben, Higuaín és Soldado (Saviola, 64. perc).

Persze lehet, hogy Schuster az idén már néhány Castillás srácot is játszatni fog, de én nem vagyok túl bizakodó. Talán majd a 2009/10-es idény felkészülési szakaszában játszhat 1-2 meccsen. :roll:
Kép
Aprieto

2008.09.20. 19:32:14

Úgy hallottam Szalai Ádám honfitársunknak jól megy a Real B-ben és előfordulhat hogy akár idén bemutatkozhatna a nagycsapatnál.

Izgatottan várom, hiába a riválisnál, mégis csak egy MAGYAR srác. Ilyenre nem volt példa tudjuk KI óta :)
Lezárt