Bajnoki Mérkőzések 08-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.03.02. 11:49:13

albicelesteX írta:Üdv Titinho!Többek közt engem is idéztél ezért reagálnék az írásodra!Amit írtam azt fenn is tartom még ha reggel az eredmény miatt dühös is voltam így gondolom!Mert volt már erre példa és bárhogy is szépítjük meg leplezzük a dolgot ha madrid beér minket pontban esetlegesen átveszi a vezetést akkor azt az előnyt elvenni tőlük nehéz lesz mivel lehet őket szidni hogy milyen focit játszanak mégis nyernek pont azzal a gusztustalan focival amit csinálnak!Mi meg brillírozhatunk ha nem tudunk nyerni!
Üdv!
Jó...én elhiszem, hogy most rajtad is és egyeseken kijött egy kisebb "pánikhangulat", de én valahogy nem tudok úgy állni ehhez a csapathoz, hogy ne tudná megnyerni ezt a bajnokságot és a BL-t vagy a Kupát. Egyszerűen csak hiszek Pepben,a csapatban és kész. :)

A kiemelt résszel megintcsak nem értek egyet ( :) ), én abban sem hiszek, hogy beérnek minket nemhogy megelőzzenek. De ha netán mégis, akkor is képesnek érzem a csapatot bajnoki címre. Valahogy érzek annyi potenciált bennük, hogy ne hagyják kicsúszni a kezeik közül.
albicelesteX írta:De mivel Barca drukker vagyok így szerintem elvárhatom hogy egy ilyen szintű klub nyerjen trófeákat így nekem a Valdes féle bakik,vereségek espanyol szintű csapatoktól nagyon nem férnek bele!
Ez csak természetes szerintem, ezzel minden Barça szurkoló így van. :wink: Nálam különösen a kiemelt rész nem fér bele.
albicelesteX írta:Szerk.:Titinho egyébként nem sértődtem meg!Mert korrekt volt az észre vételed és kultúrált!Csak válaszolni akartam hasonlóan!Remélem Én sem bántottalak meg! :wink:
Megtisztelsz. Szó nincs róla. :wink:

U.I.:
Egyébként akik ismernek azok tudhatják rólam, hogy nem vagyok sosem túl optimista, sem a Barcával kapcsolatban, sem a való életben. De valahogy most mégis optimistán állok a dolgok elé. :)
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.03.02. 11:44:28

Amig sorozatban nyertünk nem számitott a sorsolás, hogy ki ki után kivel játszik. Nincs lényege. Sajnos sokan vannak formán kivül egyszerre. Marqez,Puyol, Valdes, Xavi, Alves, Etoo, Messi. Ez sok. Eltünt a játék öröme a csapatból. Bár 3 golt rugtunk, sok csapat ezzel 2-3 meccset is megnyer. Ugy látom Pep tehetetlen, mert a jó edző akkor kell ha nem megy a játék. Talán el kellene egy csapatot jol verni, helyreállna a rend. Bár még 3-2 -nél sem nyult bele a meccsbe, és nem cserélt vagy nem hozott be még védekző játékost, tovább nyomtuk nyilt sisakkal, nem kellett volna.
Fecó
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.03.02. 11:43:40

xbalix írta:
Mental_Theo írta:ez egyszerű matematika, mivel csak igy lehet megcsinálni. minden csapatnak van valaki olyan másik csapat,aki pont előtte játszott vele. igy a legegyszerűbb egy sorsolást véghezvinni.
Jó az igaz, de sztem ez elég gyanús h ők mindig azzal a csapattal játszanak akivel mi 1 héttel előtte. És amíg ellenünk úgy mennek mint a bajnok, ellenük meg teletojják a nadrágot! Ez nagyon furcsa...
Mi olyan furcsa ebben? Ősszel pont fordítva volt. Mi minden ellenfelünket keményen megütöttük, a következő héten meg ugyanezek a csapatok keményen feltüzelve legalább egy x-et összehoztak a Real ellen. Most fordult a kocka. Az őszi verésből okulva mindenki ellenünk szívja fel magát a legjobban, a Real pedig sokkal óvatosabban és taktikusabban focizva hozza a kötelezőket. És mivel az ősszel mindenki agyonsajnálta a Real-t, ezért kissé talán alá is becsülik őket az aktuális ellenfelek. Ez tiszta pszichológia. Ha pl. egy Espanol megveri az agyonsztárolt Barca-t, logikusan gondolhatják a játékosok, hogy egy "gyengus" Real ellen félgőzzel is összejöhet ugyanez. Látjuk a végeredményt. A Real most pont ezekből a hibákból él. Reméljük már nem sokáig.
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2009.03.02. 11:28:41

Kissé el keseredtem a tegnapi eredmény miatt de ma
csakazért is Barca mezben jöttem dolgozni :lol: (kaptam is rendesen)
De csakazért is Barca!!!!
Igazából ami zavart az Guardiola semmittevése a meccsen
Valaki remélem megkérdezi tőle hogy vajon miért maradt a pályán
Guddy,Eto'o,Marquez?Miért nem cserélt időben...Szünetben Guddy le Piqué
be.Csak a vak nem látta hogy ez az Atletico a meccs előtt vért ivott
és felsszántják a pályát arrébb tolják a stadiont.
Kettő-egynél,vagy három-kettőnél miért nem lehetett egy kicsit stabilizálni
a hátso sorokat Látva hogy a két csatáruk azt csinál elől amit akar.Esetleg
egy friss ropogos Bojant behozni.Na hát ezek a kérdések amikre kiváncsi
lennék.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.03.02. 11:24:34

Üdv Titinho!Többek közt engem is idéztél ezért reagálnék az írásodra!Amit írtam azt fenn is tartom még ha reggel az eredmény miatt dühös is voltam így gondolom!Mert volt már erre példa és bárhogy is szépítjük meg leplezzük a dolgot ha madrid beér minket pontban esetlegesen átveszi a vezetést akkor azt az előnyt elvenni tőlük nehéz lesz mivel lehet őket szidni hogy milyen focit játszanak mégis nyernek pont azzal a gusztustalan focival amit csinálnak!Mi meg brillírozhatunk ha nem tudunk nyerni!Ősszel tényleg mi voltunk a legjobbak de ősszel még senki sem nyert se bajnokságot se bl-t!Egyszóómint száz Én csak aggódom a csapat miatt mert pont amit említettél az ősszel kapcsolatban kár lenne ha csúfos lenne a vége!
A másik meg aki írta hogy ne csak akkor legyen szurkoló a szurkoló mikor szalad a szekér arra meg csak annyit mondanék hogy ha egy középcsapatnak szurkolnék akkor örülnék akár még a Betis elleni x-nek is!De mivel Barca drukker vagyok így szerintem elvárhatom hogy egy ilyen szintű klub nyerjen trófeákat így nekem a Valdes féle bakik,vereségek espanyol szintű csapatoktól nagyon nem férnek bele!

Szerk.:Titinho egyébként nem sértődtem meg!Mert korrekt volt az észre vételed és kultúrált!Csak válaszolni akartam hasonlóan!Remélem Én sem bántottalak meg! :wink:
Kép
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2009.03.02. 10:57:48

Mental_Theo írta:ez egyszerű matematika, mivel csak igy lehet megcsinálni. minden csapatnak van valaki olyan másik csapat,aki pont előtte játszott vele. igy a legegyszerűbb egy sorsolást véghezvinni.
Jó az igaz, de sztem ez elég gyanús h ők mindig azzal a csapattal játszanak akivel mi 1 héttel előtte. És amíg ellenünk úgy mennek mint a bajnok, ellenük meg teletojják a nadrágot! Ez nagyon furcsa...
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2009.03.02. 10:46:09

ez egyszerű matematika, mivel csak igy lehet megcsinálni. minden csapatnak van valaki olyan másik csapat,aki pont előtte játszott vele. igy a legegyszerűbb egy sorsolást véghezvinni.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2009.03.02. 10:29:31

Most nézem h a real az egész bajnokságban mindig azzal a csapattal játszik, akivel mi előtte való héten... ez eléggé meglepett és nem is tűnt fel eddig. :? Ez biztos h szándékosan van így összesorsolva, de kérdem én miért? Nem tudja esetleg valaki???
Kíváncsi vok h az atletico majd hogy fog menni a bernabeuban a real ellen! Úgy érzem h kb úgy mint a Betis otthon, meg mint az Espanyol múlt héten... Teletojt gatyával. Az atletico még 1 ilyen meccset nem tud sztem játszani, de közel ilyet se, pedig a real verhető lenne egy ennél gyengébb játékkal is! Kár h ellenünk mindenki úgy megy mint ha az élete függne tőle a madrid ellen meg minden csapat összefossa magát...
oregem21
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2005.01.21. 22:06:53

2009.03.02. 10:26:48

Titinho!!!

Teljes mértékben egyetértek a hozzászólásoddal......
nekem az a "filozófiám" hogy ha szeretsz egy csapatot akkor azt ne csak a sikerek idején szeresd hanem akkor is ha időnkén nem megy a szekér.....
Bízom a csapatban, FORZA BARCA
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.03.02. 10:14:53

Nagyon de nagyon nem értek egyet sok hozzászólással. :? Minden nemű megbántás nélkül, de egyesek olyan marhaságokat tudnak írni, hogy a hajam hullik ki tőle. Egy kis összefoglaló ha nem bánjátok: (név nélkül)
ha ez így megy tovább, már az marad a kérdés egyáltalán ki NEM fog megverni bennünket?!
És most azt mondom ha befog a madrid minket akkor meg is nyerik a bajnokságot!Sajnos mi nem fogunk így felállni!Valami megint tönkre ment!Ennyi kellett egy téli szünet!
"Kiismerték a játékunkat"
a bajnokság sztem elmegy. max 2-ok leszünk...a bl-ben, lehet megyünk 1-2 kört, de az angol csapatok: liverpool, mu, chelsea sajnos jobbak...talán a kupa meglehet, bár az egy meccses döntő meleg lehet. sőt én nagy szenvedést várok szerdán a mallorca ellen.
Ezekre csak egy szót kommentálnék: Atyaúristen... :?
És még idézhettem volna, csak kb. a fél oldalt elfoglalná a hsz-em.

MI VAN VELETEK? Te jó ég...hogy nem lehet bízni ennyire a csapatban? Abban a csapatban amely januárig (szószerint) tönkreverte a spanyol bajnokságot és EURÓPA LEGJOBB CSAPATÁVÁ ÉRETT! Mert azok vagyunk!
Minden csapat életében eljön a hullámvölgy, nincs tökéletes csapat egy szezonon keresztül! Ezt értse már meg mindenki...az összes csapat mégegyszer mondom az ÖSSZES csapat átesik egy hullámvölgyön egy teljes szezon alatt, nem lehet olyan csapatot ma mondani aki egész évben tökéletesen játszik. Ilyen nincs.

Emlékezzünk 2006-ra, amikor BL-t, bajnokságot nyertünk, akkor is kb. ilyenkor volt egy kisebb hullámvölgy és nézzük meg mi lett a vége. Jó...2007-ben buktuk a bajnokságot, de abban a csapatban nem volt annyi potenciál mint ebben a csapatban. Nézzük meg csak tavaly a madridot: januártól-februárig 10 meccsből 6-ot! elvesztettek (2 BL, 2 kupa, 2 bajnoki) és a végén fölényesen nyerték a bajnokságot! Ne csináljuk már a fesztivált...oké hogy most 12 pontról leadtuk 4-re az előnyünket, de én hiszek a csapatban és hiszem hogy trófeákkal fogjuk zárni az idényt! Pep is megmondta, hogy kb. március elejére, közepére lesznek csúcsformában a játékosok!

Ezt ell kell fogadni, hogy minden csapat életében igenis eljön az a bizonyos hullámvölgy, nekünk az utóbbi egy hónap az volt! Az utóbbi 40-50 év eddigi legjobb spanyol csapata vagyunk, már megelőztük a híres Puskás-Di Sefáno féle Realt is az eddigi eredmények és statisztikák alapján! 74 gólt lőttünk, 23-at kaptunk és kikaptunk 3x miközben 22 fordulón keresztül veretlenek voltunk. Ha valaki év elején nekem ezt mondja, hogy a 25. forduló előtt 4 ponttal fogunk vezetni, szó nélkül aláírom.

Én bízom a csapatban, hogy kimásznak ebből a hullámvölgyből és szerdán a Mallorca ellen már ismét jól fogunk játszani és bejutunk a Kupa-döntőbe. Nem kell itt világvégéről beszélni, meg teljesen elbukott szezonról 2 vereség miatt! Egy kis józanész emberek, egy kis józanész! A Madrid azt hiszitek, hogy még 13 meccset meg fog nyerni? Hmm...tényleg szép ez a 10-es győzelmi sorozat, de ez is meg fog szakadni egyszer, úgy mint a mi veretlenségi szériánk vagy az idegenbeli győzelmi szériánk! És nekem ne mondja senki, hogy ez a Madrid nem kaphat ki senkitől, mert ez nem igaz!

Egy szó mint száz: Én bízom és hiszek ebben a csapatban! Nem kell ennyire negatívnak lennie senkinek. Lesz még itt varázslat! :wink:

Na ez jó hosszú lett, elnézést ha valakit megbántottam ezzel a hsz-el, nem volt szándékomban, csak szemet szúrt néhány (a sok közül) hsz, ami nem tetszett!

További szép napot mindenkinek!

Peace. :wink:

Szerk.:
Egyébként a meccshez hozzászólva én is kritizálnék egyeseket a csapatból:
1. Márquez - az utóbbi egy év leggyengébb teljesítményét mutatta be tegnap este
2. Valdes - áhh...az a "lesgól" meg Forlán lövése. :? Nem hogy felnyújtotta volna a kezét (az ötösön kívül!!!), hanem még visszahúzta.
3. Puyol és Alves - a 4. gólban mindketten benne voltak elég csúnyán.
4. Xavi - egyszerűen labda nem volt nála, szerintem ő sem játszott ilyen rosszul elég régóta.

Na csak ennyit akartam még. :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
SuPista
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009.02.28. 16:41:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.02. 10:14:46

Szerintem az Eto'o megnyílnánulás után pattant meg valami a csapatban,nézzétek meg hogy azóta nem nyertünk meccset és Samu nem rúgott gólt.Ez nem lehet a véletlen műve,valakiknek nagyon jól jött a kavarás!Most kellene megállni a lejtőn mert később talán már nem lehet!Ha a bilbao ellen újra elkezdenénk nyerni(amiben szinte biztos vagyok)akkor megvan a bajnokság,ha csak még döntetlent is játszunk...de erre gondolni sem szabad!A kupában pedig döntőbe kell jutni mert akkor talán kicsit megnyugszanak a fiúk.
SuPista
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.02. 10:03:43

CSomo helyen hirdetesd meg. itt is, Vaterán meg ilyene helyeken. :P
Kép
Viktor88
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009.03.02. 09:41:37

2009.03.02. 10:00:48

sziasztok!!!

sos!!!

Van 4 eladó jegyem a barca-bilbaora,ha valaki tudna segíteni az értékesítésében az nagyon jó lenne!!!
előre is köszi a hozzáállást!!!
Brian 20

2009.03.02. 09:55:00

Ne a hibát, hanem a megoldást kell keresni.
Néhány játékosnak jót tenne két-három nap szabadság.
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2009.03.02. 09:26:07

Nálam kiemelve van:
Váldés és Márqúéz

(Akik véleményem szerint x.....ul játszottak.)Váldés különösen hiszen Forlán góljálnál az 5-nél tartózkódott vagy még távolabb egypicit.Marqúéz pedig 1 értelmes szerelést nem mutatott a tegnap.Gudhjonsenről pedig annyit hogy egy olyan ziccert hogy lehetett külsővel elrúgni????ezt nem is értem.Mindegy megérdemelten kaptunki sajnos.
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2009.03.02. 09:18:15

Először is le a kalappal az első 60 pont és a szép játék előtt.
Viszont egyre több a gond a csapat játékával és szinte nem is lehet felsorolni, annyi.
Miközben a fél keret és az edző is kicserélődött az elmúlt 2 évben, mégis hasonló bajok jönnek elő.
Jöttek sérülések, de hol nem? Ez nem mentség.
Rotáció? Egy kis pihenés nem árt, nem mentség.
Kezdenek jobban felkészülni ellenünk? Naná! Kiismerik az elég sablonos taktikát.
Vannak nagyon ambiciózus játékosaink, de mellette 4-5 emberen kapásból látszik nem tudja mit kellene tenni a labdával. Hát sorolom: Gud, Caceres, Busq, Abidal(most out), ...és Valdes egyre bizonytalanabb a közepes tudásához képest is. Ehhez jön hogy Xavi, Yaya és Messi szinte teljesen eltűntek.Miért? Ki tudja...voltak pihenőmeccseik is, volt hetes szünet, ki tudja.
Eto és Henry nagyjából hozza azt amit kell, ha kell gólt lőnek.
A mostani helyzetről úgy látom, hogy legelőször elvesztette lendületét a Barca ez év elején, ezt a lendületet nevezhetjük motivációnak vagy mentális koncentrációnak.
Erre jött egy nagy adag elbizonytalanodás.
Csak a tologatás megy a pályán, néha szinte 'remegő' lábakkal, főleg hátul és egyeseknél középen.
A Barca nem képes robotolni, pedig ez kellene most, ehhez viszont komoly védelem és jobban szűrő kpálya kell. A kpálya nagyon visszaesett.
Lehetséges megoldások? Talán:
- Gyorsabb játék főleg középen
- Sokkal zártabb védekezés és némileg hátrébbvont középpálya. Elől megvan a kreativitás, hogy még erre a mélyebb indulásra is tudjanak a építeni.
- Iniesta és Keita
- megfogni a Kupa és BL meccset, mert az önbizalmat adhat.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.03.02. 08:46:02

szomorú!!!! ha ez így megy tovább, már az marad a kérdés egyáltalán ki NEM fog megverni bennünket?!
a leg gyengébb láncszem Valdes, és ezúttal a teljes védelem be csődölt!
Guardiolának észre kellett volna venni hogy itt most nem támadni kell nyitott hátsó alakzattal hanem lefogni a gyors csatárokat!!
Agüero lefocizta Messit lássuk be! és nem a tudásról beszélek, micsoda játék az hogy egy ilyen meccsen jóformán meg sem izzadt?! Sokszor elmondtam ezúttal is ordítóan látszott, Etoónak alapvető problémája, hogy nem tud lefordulni az előreadott labdákkal, hosszú méterekre pattan le tőle, vagy eleve vissza passzol! Mindhárom csatár keveset nyújtott ahoz képest, hogy milyen kakiban volt a csapat!
messze nem értek egyet, azzal hogy itt bárkit pihentetni kellene - fáradtság - címén!! forma hanyatlás miatt viszont igen!Nagyon jól mondtaák előttem már ott tartunk, hogy az ember 2:0 nál is biztosan érzi hogy itt baj van.... és sajna valóban nagy a baj!
Avatar
BarcaJanko
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2004.10.08. 12:37:22
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.02. 08:39:04

Bebizonyosodott, hogy Valdes ha a védelem gyengélkedik, tulajdonképpen nem ér semmit. Nem akarom bántani, mert szereti a Barcát de kapusnak nem jó, szurkolónak talán :)

Tegnap az egész csapat mélyen a tudása alatt játszott, remélem hamar összekapják magukat, mert így megnehezítették a saját dolgukat.
Avatar
Ede72
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2005.08.21. 21:14:26

2009.03.02. 08:22:43

Aza baj, hogy Gudival nem is lehet labdát szerezni középpályán.
Amikor nézem, mindig azt gondolom idegen test a Barcában.
Sajna kapusunk az élcsapatok közül a leggyengébb. Az elsőt és a negyediket is jó kapus (pl Buffon, Cech) védte volna, de nem ez a fő baj. Sajna a bal oldalunk nem volt a pályán és Messi is a gólon kívül semmi különöset nem csinált.
Sajnos ez már jó pár hete így van...
Ilyen meccsen 2 jó védekező közp. kellett volna játszatni a labdaszerzések miatt, Toure Yaya kevés volt.
Mostanában Xavi és Eto'o is gyengélkedik és már fel is soroltam a fél csapatot, így nehéz meccset nyerni főleg egy ATM ellen.
Még 2:0-nál is paráztam mert a játékban nem volt benne hogy kettővel vezetünk. Sajna igazam lett...
Rendbe kell szedni a csapatot, főleg a védelmet és VV-vel is el kell beszélgetni a jövőjéről, ami remélem a Mallorcához köti :twisted:
Mit szólnátok Freyhez? Szerintem jó kapus, VV-nél kb 2x.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.03.02. 08:00:07

Nem kell kiemelni senkit, bár Valdesnál jobb kapusok vannak az elitklubboknál. A mentalitással de főleg a taktikával van baj és nem tudom, hogy - elismerve az eddigi eredményeket - Pep megbirkozik ezzel vagy nem. Egy Lippi vagy Murinhó szavainak nagyobb a sulya a játékosok is jobban respektálják őket. Tegnap nem szereztünk labdákat a középpályán és rászaladtak a közvetlen védelmünkre. A védelem és a középpálya között szükiteni kellett volna a távolságot. Sajnos ezt az edzőnk nem reagálta le, de nem is cserélt. Oriási hiba, ha nem tud belenyulni egy meccsbe. Ráadásul a tapasztalt játékosok ezt észre is veszik ami nem javitja Pep tekintélyét. Ha ilyen hosszu jó sorozatot produkáltunk, akkor azt bizonyitja, hogy a képesség megvan. Sajnos ez olyan mint amikor a 10 ezer méteres sikfutásban valaki végig vezet, de 800 m.-nél kezdik befogni. Nagyon sokszor sikerülni szokkott.
Fecó
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.03.02. 07:31:42

Jó reggelt Minden Barca szurkolónak!Este mikor beírtam hogy mennyi a meccs 1-2 tudatában mentem el aludni mert nem volt tv (a köcsö* szolgáltató valamit csinált és még csinálja ma is), és bíztam a csapatban!Most nézem az oldalt 4-3-as vereség azért sokkol egy picit!Ez most rosszul esett!Négy pont!!!Nagyon kevés! :( És most azt mondom ha befog a madrid minket akkor meg is nyerik a bajnokságot!Sajnos mi nem fogunk így felállni!Valami megint tönkre ment!Ennyi kellett egy téli szünet! :?
Kép
Avatar
Barca1988
Barça B
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2006.06.10. 20:01:54

2009.03.02. 02:53:29

Nem hiszem el hogy így elszórakoztuk az előnyünket!Meg főleg az csesz fel hogy a Madridnak annyi szerencséje van mint égen a csillag!Amikor mi sorba vertük az ellenfeleket,jobbnál jobb és szebbnél szebb játékkal tettük ezt!De ez a suta Madrid meg már nagyon idegesit!Tavaly is hasonlo szitu volt,mert akkor is bénáskodva nyerték a meccseiket!Mi meg a sztár kapusunk meg védelmünk miatt elbuktuk!Remélem hamar észhez térnek a fiúk,főleg ott hátul!Remélem Pep fel tudja őket ujra pörgetni,mert ha nem akkor csak álmodozhatunk a BL-ről hogy megnyerjük!!!
Messi a király!!!:)
Avatar
otomi
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2007.06.28. 13:48:49
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.02. 02:03:58

kiváncsi lennék, h hány országban fórumozgatnak még éjjel 2-kor is egy külföldi csapat veresége miatt... bmit megadnék, h egy MAGYAR csapat ilyen szintet képviseljen, mint a Barca... kiéheztetnek minket az itthoni, labdát bottal sem verő suták! Kint pedig egy 3:4 után legyintenek, h én ugyan most ki nem megyek a Bilbao ellen... hát én 2300km távolságból is azt mondom, ha tehetném minden héten ott lennék
oleleolala ser del barca es el millor que hihaaa
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1274
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.03.02. 01:38:51

miihii :

" Valamint ezek a védelmi megingások is belefértek volna,ha a támadószekciónk ki tudja használni a kínálkozó lehetőségeiket.A 3 gól ma kevésnek bizonyult,ám lett volna esélyünk nem egy további találat eléréséhez. "

Hát ezzel én nagyon nem értek egyet,a támadószekció megtette a mit kellett rugott 3 -t idegenben, mi kell még ? jah h közbe meg kaptunk 4-t !!!!!
Persze hagytunk ki helyzetet is mint általában minden meccsen,de nem rúghatunk mindig 6-t h ne kapjunk 7-t....egy Barcelona 2 gólt sem szabad h kapjon ,nem hogy 4-et, hát úgy mit akarunk ? vezettünk 3:2 re ,és tíz percet nem tudtunk kihúzni,ez a baj!

Arról nem beszélve h ez ellen a csapat ellen az ősszel támadást alig lehetett vezetni ,most meg örülhetünk h nem kaptunk 8-t....
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.03.02. 01:28:21

OvaMind írta:Egyre többen szeretnének személyi változtatásokat a csapatnál, holott aki fél idényen keresztül szinte tökéletesen teljesít, az most is képes ugyanerre. Most a fejekben kellene rendet tenni, elfáradt mentálisan a csapat. Arról nem beszélve, hogy pl. Xavi arcán látszik a túlterheltség, Messi kiüresedett tekintete is valami hasonlót jelent.
A 4. ATMA gól után rögtön elkezdték bevagdosni a BARCA playákat.Az arcok igen árulkodóak voltak,érzik a fiúk ,h baj van.
A tavalyi szezon jutott eszembe,rengetegszer volt ilyen szitu,h amikor bukóban voltunk rázoomoltak a srácainkra.Ugyanilyen arcokat láttam... :oops: :cry:
Naon bízom benne,h hamarjában rendet raknak a fejekben a csávók,mert még nem késő.Ebben viszont sajna nem segít ez a sorozatterhelés.MEgint hétközi kupaelődöntő,abszolválni kellene.Ez a meccs is 2:0val indul,remélem több szerencsénk lesz vele,mint most... :?

Kár,h nincs időkérés,egy hét pihi ránk férne most :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Lezárt