Serie A / Coppa Italia

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.05.06. 15:45:39

Sanama írta:Most idén ics bundázott a Inter? vagy Mi van?

Vagy a 06os bundát vizsgálják felül Interi :), részről?
Bundáztak akkor is, meg szerintem most is. Mint az olasz csapatok többsége...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.05.06. 15:44:38

Bányász írta:Emlékezzünk meg egy perc erejéig Tottiról is... :D

http://www.youtube.com/watch?v=zolLvGu-f3I

Igazából azt gondolom,h sok ember vágyait teljesítette be ezzel...mégha nem is szép... :)
Nem szép, nem szép de azért meg lehet érteni.
A csapata épp készül elveszíteni a kupát, a bajnokság is elmegy valószínűleg erre egy ilyen emberszabasú idióta még baromkodik is. Kis feszültséglevezetés. :D
Bár nem focipályára való de na...
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.05.06. 15:37:01

Emlékezzünk meg egy perc erejéig Tottiról is... :D

http://www.youtube.com/watch?v=zolLvGu-f3I

Igazából azt gondolom,h sok ember vágyait teljesítette be ezzel...mégha nem is szép... :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.05.06. 13:55:47

MichaaBee írta:Alapból nekik szurkolnék, de azt azért tudod, hogy ha a Bayern nyeri a BL-t, akkor meg ők tripláznak. :) Szóval ebből nem jövünk ki jól... Az lenne a legjobb, ha a Roma megnyerné valahogy a bajnokságot, a Werder nyerne egy Deutsche Pokalt, aztán Olic kioktatná Mourinhóékat. :D

Bár ha az Inter triplázik, akkor sem biztos, hogy sokáig lesznek 2010-es bajnokok, de még a többi címet is elvehetik. :lol:
Tetszik a forgatókönyved.
Viszont ha választanom kell melyik csapat triplázzon akkor már inkább a Bayern.
Őket nem rühellem, révén ha olasz akkor Napoli.
Német focit nem nagyon követem.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.06. 13:48:49

Most idén ics bundázott a Inter? vagy Mi van?

Vagy a 06os bundát vizsgálják felül Interi :), részről?
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.05.06. 13:47:28

Fecooo írta:véleményem szerint, ha megnyerik műringyóék a BL-t, akkor legyen akármilyen bundagyanú, el fogják tussolni, ugyanis ez lesz majd az olasz foci érdeke... hogy nézne ki egy triplázó, ám csaló olasz csapat? (nem mondom, h csaltak, de HA IGEN, ez arra ez esetre vonatkozik...)
És akkor mit szól, majd a Juve? :) Velük kib.sznak és ejtenek az olasz foci hírnevére, az Internél meg pont ez az ok, hogy tussoljuk el? Amúgy is tudja mindenki, hogy az olaszok olyan korruptak, hogy a BKV-sok is elbújhatnak mellettük, Berlusconira is elég csak ránézni. Olyan ügyei vannak, csoda hogy még ő a főnök, és ez jellemzi az egész országot sajnos... A 2006-os Calciopoliban is benne volt vagy a fél Serie A, Juvétól kezdve a Milanon keresztül az Interig mindegyik. Csak a Juventus lett a főellenség, őket zárták ki az élvonalból, a Regginával, Fiorentinával, a Lazióval meg a Milannal meg ilyen 8 pontos levonással szórakoztak. Az Intert meg el sem kapták, mert Morattinak is vannak kapcsolatai...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.05.06. 13:41:56

MichaaBee írta:
Így nagyon fogok szurkolni a Bayernnek.
Alapból nekik szurkolnék, de azt azért tudod, hogy ha a Bayern nyeri a BL-t, akkor meg ők tripláznak. :) Szóval ebből nem jövünk ki jól... Az lenne a legjobb, ha a Roma megnyerné valahogy a bajnokságot, a Werder nyerne egy Deutsche Pokalt, aztán Olic kioktatná Mourinhóékat. :D

Bár ha az Inter triplázik, akkor sem biztos, hogy sokáig lesznek 2010-es bajnokok, de még a többi címet is elvehetik. :lol:
véleményem szerint, ha megnyerik műringyóék a BL-t, akkor legyen akármilyen bundagyanú, el fogják tussolni, ugyanis ez lesz majd az olasz foci érdeke... hogy nézne ki egy triplázó, ám csaló olasz csapat? (nem mondom, h csaltak, de HA IGEN, ez arra ez esetre vonatkozik...)
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.05.06. 13:37:11

Így nagyon fogok szurkolni a Bayernnek.
Alapból nekik szurkolnék, de azt azért tudod, hogy ha a Bayern nyeri a BL-t, akkor meg ők tripláznak. :) Szóval ebből nem jövünk ki jól... Az lenne a legjobb, ha a Roma megnyerné valahogy a bajnokságot, a Werder nyerne egy Deutsche Pokalt, aztán Olic kioktatná Mourinhóékat. :D

Bár ha az Inter triplázik, akkor sem biztos, hogy sokáig lesznek 2010-es bajnokok, de még a többi címet is elvehetik. :lol:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
barcafan1988
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009.05.03. 01:50:15
Tartózkodási hely: Kecskemét

2010.05.06. 12:58:27

Hát jah, télleg triplázhat az inter, sztem fog is, sajnos. Pedig sztem elég pa..ány 1 társulat, rendes rosszabb mint a chelsea. Na de az mekkora volt mikor Totti alávágott Balottelinek:D aszittem befosok:D Igazából sírhatnak az interesek ezért, de ua volt mint a reál az el classicócon, csak az a különbség h itt a romának szurkoltam, sztem megérdemelte! Muorinnho is kaphatott volna 1et, nem csak lézeresést!:D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.05.06. 12:42:23

Tegnap döbbentem rá, hogy az Internek óriási sansza van 3 kupát begyűjteni.
Nekem ez nagyon nem tetszene.
Nem érzem olyan meggyőzőnek őket mint a Barcát vagy a Manchastert.
Így nagyon fogok szurkolni a Bayernnek.
Valamiért nem érzem, hogy az Inter megérdemelné mindhárom sorozat megnyerését.
Annak ellenére, hogy a két olasz kupasorozat borzasztóan gyenge, és minket pedig szépen ejtettek ki.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.05.06. 12:08:36

gekkodan írta:A második kamaszkorát élő, kisebb válságban fetrengő olasz ligában egy Barca vagy Chelsea keretéhez képest gyengébb csapattal lehet, hogy idén triplázni fog Mourinho, ráadásul egy krízisben lévő bajnokságban edződő csapattal játszik BL-döntőt. Ez szerintem már bőven elég arra, hogy a legnagyobbak között emlegessük, ráadásul szerintem ma szakmailag a legnagyobb is. Megcsinálta azt egy Interrel, ami tavaly Hiddinknek a Chelsea-vel sem sikerült, igaz közel voltak hozzá.

Féreg ember, vagy nagypofájú, ellenszenves, stb stb, ki-ki maga döntse el, én inkább egy furcsa, de remek személyiségnek, edzőnek tartom. Olyat csinált a fetrengő olasz fociban második évében, ami példaértékű és hatalmas tiszteletet követel.
jose kell a mai futballnak ez kétségtelen. lehet nem szeretni,de hatalmas figurája a világnak.
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2010.05.06. 12:00:32

sajnálom h a Roma legalább a kupát nem tudta elcsípni az Inter orra elől, de hát ez van....

nagyon úgy néz ki h az Inter Mourinhoval idén triplázni fog 5. (?) csapatként a történelemben. (ráadásul pont a tavalyi csodaszép BARCA Triplázás után...)
nem hiszem h a bajnokságban azt a 2 pontot ami az előnyük két hátralévő meccsre elszórakoznák (sajna) és hiába a Roma második féléves feltámadása.
a BL-ben meg hát hiába szeretném vhogy nem tudom igazán elképzelni h a Bayern meg tudja őket verni, főleg h Ribéry sem lesz. (nem biztos h sokat számítana...)

nem tudom de vhogy ezt végignézni a tavaly hőstettünk után nem a legjobb mert azért a triplázás ritka, nem volt sok belőle; erre most egymás követő két évben megtörténik. mert még az elsővel nincs baj :wink: , csak ez...
Mourinhot utálom mint embert, jellemet, személyiséget meg azt a modort... de azt kell mondani h egyre inkább igazolódik nem mintha eddig nem lehetett volna látni de kiváló edző és ezt bizonyította már és most is ezt teszi.
csak nekem már az ő személye egy előítéletet, unszimpátiát kényszerít ki az adott csapat iránt.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2010.05.06. 11:22:07

A második kamaszkorát élő, kisebb válságban fetrengő olasz ligában egy Barca vagy Chelsea keretéhez képest gyengébb csapattal lehet, hogy idén triplázni fog Mourinho, ráadásul egy krízisben lévő bajnokságban edződő csapattal játszik BL-döntőt. Ez szerintem már bőven elég arra, hogy a legnagyobbak között emlegessük, ráadásul szerintem ma szakmailag a legnagyobb is. Megcsinálta azt egy Interrel, ami tavaly Hiddinknek a Chelsea-vel sem sikerült, igaz közel voltak hozzá.

Féreg ember, vagy nagypofájú, ellenszenves, stb stb, ki-ki maga döntse el, én inkább egy furcsa, de remek személyiségnek, edzőnek tartom. Olyat csinált a fetrengő olasz fociban második évében, ami példaértékű és hatalmas tiszteletet követel.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.05.06. 10:21:36

Inkább lenne egy minimális esze és a futballra figyelne csak. Féreg egy edzője van személyileg, de nagy mágus.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.06. 06:25:49

Tottit imádom, de azért ez durva volt. Ott láb is törhetett volna,nem rajta múlott.
Nem csodaálkoznék,ha kapna eltiltást majd ,egy hosszabb-rövidebb időre.

Balotellit nagyon beetette a védőket. Ha lenne mögötte egy értelmes edző,aki tudja kezelni világ legjobb középcsatára válhatna belőle...
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.06. 00:15:26

Mikaos írta:
barca99 írta:A sírás kerülget, ha arra gondolok, a triplázás utánán ezeket a Barcához hasonlítják majd.
Én most kicsit tovább is gondoltam a triplánál...elég undorító lenne. Hányinger focival, hányinger edzővel, sok hányinger játékossal + különös módon megúszott bundabotránnyal...

Remélem, hogy az eredményeikkel nem érnek be minket. Mert egyszerűen ég és föld a két csapat, minden tekintetben. De tényleg minden tekintetben.
Nincs isten ha ez a szégyentelen csapat triplázik. Le velük az olasz másodosztályba.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.05.05. 23:48:33

barca99 írta:A sírás kerülget, ha arra gondolok, a triplázás utánán ezeket a Barcához hasonlítják majd.
Én most kicsit tovább is gondoltam a triplánál...elég undorító lenne. Hányinger focival, hányinger edzővel, sok hányinger játékossal + különös módon megúszott bundabotránnyal...

Remélem, hogy az eredményeikkel nem érnek be minket. Mert egyszerűen ég és föld a két csapat, minden tekintetben. De tényleg minden tekintetben.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.05.05. 23:44:09

barca99 írta:A sírás kerülget, ha arra gondolok, a triplázás utánán ezeket a Barcához hasonlítják majd.
az egy dolog, h utálom az Intert, de nem ez az igazán idegesítő ebben... hanem, h a luzitán főgörény csinálhatja meg az nézhetetlen "játékával"...
még mindig bízom benne, h egyik BL-döntős csapat se fog triplázni ;)

(ehhez az kell, h a számomra évek óta szimpatikus Werder megverje a bajorokat, a bajorok meg műgirnyóékat :D )
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.05.05. 23:40:38

A sírás kerülget, ha arra gondolok, a triplázás utánán ezeket a Barcához hasonlítják majd.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.05.05. 23:04:09

Úgy hallom nyert az Inter.
Mennyire? Gól-lövők?
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2010.05.05. 22:58:24

lui1698 írta:Sneijder-be Burdisso talpalt bele, Códoba meg rosszul lépett.
Köszi.

Szégyen volt a meccs, csodálkozok, hogy csak 1 kiállítás volt.

Tottinak a meccs vége felé teljesen elborult az agya, csak arra ment, hogy végre kiállítsák. Két fejberúgás meg egy alárúgás, szerintem komolyabb eltiltást fog kapni.

Inter jobboldala ma nagyot játszott. Balotelli is végre a focival foglalkozott, nem csak sétálgatott a pályán.

3-ból 1 már meg van.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.05.05. 22:43:05

Sanama írta:
Rivaldo11 írta:
Az inter elérte célját ezzel sajnos. Közepes, galambszürke csapatként triplázhat. Ilyen futballal.
Ez a legnagyobb szégyen...
Még jól és szépen sem kell játszaniuk,ahhoz,hogy az összejöjjön nekik.

Ahogy mondod, galambszürke csapatként fognak triplázni.
De futballnak nem nevezném :wink: :twisted:
nem minden csapatnak vannak olyan hagyományai,hogy csak a szép játék az elfogadott. ha ezt nem fogadod el,nem javaslom az olasz meccsek nézését :wink:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.05. 22:38:03

Rivaldo11 írta:
Az inter elérte célját ezzel sajnos. Közepes, galambszürke csapatként triplázhat. Ilyen futballal.
Ez a legnagyobb szégyen...
Még jól és szépen sem kell játszaniuk,ahhoz,hogy az összejöjjön nekik.

Ahogy mondod, galambszürke csapatként fognak triplázni.
De futballnak nem nevezném :wink: :twisted:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.05. 22:36:10

Totti... :lol:
"Akkor is megérte" arckifejezéssel ballagott le a pályáról.
Az inter elérte célját ezzel sajnos. Közepes, galambszürke csapatként triplázhat. Ilyen futballal.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.05. 22:25:25

Az inter megint szimpatikus futballt mutat. Ott csalják a játékot, ahol lehet. Na persze lehet azt mondani erre, hogy miért nem a Roma szerzett előnyt. Kár azért a Juan ziccerért.
Szerk: Azért az látható, hogy ha ez a Balotelli gyerek csak és kizárólag a labdarúgással foglalkozna, nem lenne kis játékos.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Lezárt