Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
fcb4ever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2010.02.12. 16:04:50

2010.06.08. 14:08:46

Majd elválik jövőre, hiábavaló találgatni...
Ha Pep a 4-2-3-1-ben bízik továbbra is, akkor így lenne a legjobb:

------Sergio-------Xavi--------
---------------------------------
Messi-----Fabregas----Iniesta
---------------------------------
--------------Villa--------------

Vagy Messi középen és Fabregas szélső irányító Inivel, nem a szélén, hanem beljebb.
Persze még ott van a nagy kérdés, Ibra (aki szvsz jövőre sem tud majd itt nagyot alkotni, mert ha nem játszik alá a csapat, csak szenvedni fog a pályán)
Més que un club.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.06.08. 14:05:28

csak én érzem ugy h mintja fabregas körül forogna a világ? :shock:

nehogy már miatta változtassunk a tradicionális 4-3-3-as felálláson.... estelg őkelme miatt ininesta kispados legyen. miért? ki ez a gyerek? az atyaúristen?...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.06.08. 14:05:22

Keita nem fog ráfázni mivel ő vkp poszton lesz kiegészítő ember...
A fiataloknak sajnos nem jönne jól, de nekik nem is kell feltétlenül már idén berobbanni...
Ha valaki akkor Xavi az aki eltudná fogadni hogy 2 meccsen kezdő a harmadikon meg csere... Sőt megkockáztatom , hogy még örülne is neki...
Ha nem 60 meccseket kell lejátszania a pályája is kitolódhat egy -két évvel...
Xavi lépten- nyomon kardoskodik Cesc leigazolása mellett , nem hinném , hogy ki akarna tolni a barátjával...
Lehet kritizálni a spanyolosítást , de az látszik , hogy olyan emberek vannak a keretben , akiknek a csapat az első és csak kicsivel utána a saját karrier...
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2010.06.08. 13:50:34

Rivaldinho írta:Mert az biztos, hogy ennyiért nem padra akarunk igazolni, de az is biztos, hogy Iniestaval, és Xavival nem lehet ugyanazt megcsinálni mint Touréval :!:
Valaki mindenképpen rá fog fázni. Keita és a fiatalok pl mindenképp bepippantják. (Azért mondjuk komoly, hogy lassan már Busquets maradna a megkérdőjelezhetetlen játékos a csapatban. :D )
Az, hogy minden meccsen másik kettő játszik szerintem nem megvalósítható.
Xavit eleve nem fogja rotálni Pep. Idén is játszott, amikor csak lehetett. Olyan fontos láncszem, hogy nem lehet. Ezzel szerintem mindenki egyetért, nem kell magyarázni.
Kétlem, hogy mindhárman vidáman "aláírnák" ezt a verziót.
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.06.08. 13:50:11

És ha Xavi vkp lenne?Elmondta többször is,hogy tud ott játszani,bár neki irányító készsége van.Mindenesetre ha jön Cesc akkor meg lehetne próbálni a 4-1-3-2-őt ahol Messi és Villa lenne a két csatár,Busquets lenne a vkp(ha Touré-Cesc csereüzlet lenne),és Fabregas,Xavi,Iniesta középpálya.Erről mit gondoltok?
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2010.06.08. 13:46:36

Stoichkov írta:
Rivaldinho írta: Én mondjuk úgy csinálnám (nem én vagyok az edző).. Hogy:
1x.: Xavi-Cesc,
1x.: Xavi-Ini,
1x.: Ini-Cesc, és ezt meccsenként váltogatnám
ezzel most aztán hatalmas dolgot találtál fel, mert felírtad az összes variációt, ahogy a hármójukból kettő a pályán lehet...
Igen. És :?: :!: :roll: Ki mondta h én találtam fel. talán azért tetszik ennyire mert most tanulod a kombinatorikát :?: :wink:
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2010.06.08. 13:38:22

Rivaldinho írta: Én mondjuk úgy csinálnám (nem én vagyok az edző).. Hogy:
1x.: Xavi-Cesc,
1x.: Xavi-Ini,
1x.: Ini-Cesc, és ezt meccsenként váltogatnám
ezzel most aztán hatalmas dolgot találtál fel, mert felírtad az összes variációt, ahogy a hármójukból kettő a pályán lehet...
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.06.08. 13:30:13

MessiFan írta:Hát ha ez a Fabregas-Touré csere megtörténik aminek örülnék de sajnálnám egy kicsit Yayát, akkor Iniestának Padoznia kell. Nem látok megoldást.
Cesc,Sergi,Xavi és kész. Bombaerős kp lenne de az is igaz hogy Iniestával is. Rá is szükség lesz de ha megint olyan szezont fog produkálni mint a tavalyi akkor Fabre marad stabil kerettag. Vagy néha-néha Ini kimehetne balszélre.. De ez még a jövő zenéje. Mindenesetre 120%-ban biztos vagyok ha Fabre jönne biztos sokkal jobbak lennénk mint eddig.

A Robinho ügyről nem nagyon hallottam máshol úgyhogy kicsi az esély főleg hogy Ibra nem nagyon akarna a Citybe menni. Bár én örülnék
Hát neharagudj,de ha Ini épp nem sérült, akkor neki van bombaerős helye, jobb játékos egyelőre, ennyire egyszerű.
yayatouré24
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009.06.30. 10:27:17

2010.06.08. 13:27:35

MessiFan írta:Hát ha ez a Fabregas-Touré csere megtörténik aminek örülnék de sajnálnám egy kicsit Yayát, akkor Iniestának Padoznia kell. Nem látok megoldást.
Cesc,Sergi,Xavi és kész. Bombaerős kp lenne de az is igaz hogy Iniestával is. Rá is szükség lesz de ha megint olyan szezont fog produkálni mint a tavalyi akkor Fabre marad stabil kerettag. Vagy néha-néha Ini kimehetne balszélre.. De ez még a jövő zenéje. Mindenesetre 120%-ban biztos vagyok ha Fabre jönne biztos sokkal jobbak lennénk mint eddig.

A Robinho ügyről nem nagyon hallottam máshol úgyhogy kicsi az esély főleg hogy Ibra nem nagyon akarna a Citybe menni. Bár én örülnék
hát nem vennék rá mérget mert ini tud henry helyén is játsszani :wink:
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.06.08. 13:26:05

Hát ha ez a Fabregas-Touré csere megtörténik aminek örülnék de sajnálnám egy kicsit Yayát, akkor Iniestának Padoznia kell. Nem látok megoldást.
Cesc,Sergi,Xavi és kész. Bombaerős kp lenne de az is igaz hogy Iniestával is. Rá is szükség lesz de ha megint olyan szezont fog produkálni mint a tavalyi akkor Fabre marad stabil kerettag. Vagy néha-néha Ini kimehetne balszélre.. De ez még a jövő zenéje. Mindenesetre 120%-ban biztos vagyok ha Fabre jönne biztos sokkal jobbak lennénk mint eddig.

A Robinho ügyről nem nagyon hallottam máshol úgyhogy kicsi az esély főleg hogy Ibra nem nagyon akarna a Citybe menni. Bár én örülnék
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2010.06.08. 13:20:34

Azért sok edző megirigyelheti Pep leendő problémáját hogy mikor ki játszon majd :D Még1x mondom az hogy Cesc jönni akar, és Xavi és Ini nyilatkozataiból is egyértelmű hogy a megoldás már megvan és mindegyik szereplőnek tetszik is az. Szóval ne aggódjunk emiatt sztem.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.06.08. 13:08:46

Rivaldinho írta:Ha ennyire jönni akar, akkor fogadja el a vkp posztot. :) Tanulja ki.. Az ágyúsoknál játszott már ott 1x 2x... Persze lényegében viccelek, mert nem az a játékos, de ha kell ott is megállná a helyét.
Sztem is rotálás lesz, Ini,Xavi, Cesc között.
Én mondjuk úgy csinálnám (nem én vagyok az edző).. Hogy:
1x.: Xavi-Cesc,
1x.: Xavi-Ini,
1x.: Ini-Cesc, és ezt meccsenként váltogatnám
Mert az biztos, hogy ennyiért nem padra akarunk igazolni, de az is biztos, hogy Iniestaval, és Xavival nem lehet ugyanazt megcsinálni mint Touréval :!:
Itt máris arról van szó , hogy mindhárom játékosnak jut a meccsek 66%-a és akkor még azt nem vettük hozzá hogy lesz olyan is szerintem amikor együtt lesznek a pályán, pl Ini baltámadó vagy Cesc vkp....

Azért ez más mint Yaya helyzete...
+ Xavi és Ini támogatja szinte legjobban az igazolást, nem lesz itt sértődés, itt családban marad...

Bárhogy küldi ki őket Pep a pályára , nagyot nem tévedhet... :D
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.06.08. 13:04:20

Rivaldinho írta:Ha ennyire jönni akar, akkor fogadja el a vkp posztot. :) Tanulja ki.. Az ágyúsoknál játszott már ott 1x 2x... Persze lényegében viccelek, mert nem az a játékos, de ha kell ott is megállná a helyét.
Sztem is rotálás lesz, Ini,Xavi, Cesc között.
Én mondjuk úgy csinálnám (nem én vagyok az edző).. Hogy:
1x.: Xavi-Cesc,
1x.: Xavi-Ini,
1x.: Ini-Cesc, és ezt meccsenként váltogatnám
Mert az biztos, hogy ennyiért nem padra akarunk igazolni, de az is biztos, hogy Iniestaval, és Xavival nem lehet ugyanazt megcsinálni mint Touréval :!:
Nem is fogja Pep azt csinálni velük, a két kedvence szvsz a csapatból Xavi és Ini. Nem lenne rossz, ha az lenne, amit írsz, de sztem inkább a formától, sérüléstől és fáradtságtól fog függeni majd az, hogy épp ki játszik, nem pedig mechanikusan lesz váltogatva. Sztem így is közel hasonló mennyiséget fognak játszani. Mert pl Xavi idén rengeteget játszott, de párszor szívesen padozott volna kisebb sérülések és fáradtság miatt, csak nem volt minőségi cseréje. Szerencsétlen sérüléssel küzdött az utolsó hónapban végig. Iniesta meg tudjuk, hogy sérülékeny, minimum egy hónapot sérült lesz valszeg jövőre is (bár ne lenne így), emellett kezdődik az eb selejtező is, ahol annak függvényében, hogy ki játszik többet a válogatott meccseken, a rá következő bajnokin lehet pihentetni.
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2010.06.08. 12:59:38

Ha ennyire jönni akar, akkor fogadja el a vkp posztot. :) Tanulja ki.. Az ágyúsoknál játszott már ott 1x 2x... Persze lényegében viccelek, mert nem az a játékos, de ha kell ott is megállná a helyét.
Sztem is rotálás lesz, Ini,Xavi, Cesc között.
Én mondjuk úgy csinálnám (nem én vagyok az edző).. Hogy:
1x.: Xavi-Cesc,
1x.: Xavi-Ini,
1x.: Ini-Cesc, és ezt meccsenként váltogatnám
Mert az biztos, hogy ennyiért nem padra akarunk igazolni, de az is biztos, hogy Iniestaval, és Xavival nem lehet ugyanazt megcsinálni mint Touréval :!:
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.06.08. 12:53:10

zola8787 írta:
Stoichkov írta:nem kell egy exrealos törékeny cselgép... minek kéne?
Láttad Robinho-t játszani a spanyol bajnokságban? A legjobb Real játékos volt és mégis elzavarták, jóhogy kegyvesztett a srác. Kb. olyan mintha idén nem nyertünk volna semmit, erre Pepék eladják Messit. Abban az évben kb. ilyen volta Real és Robinho.
Nagyon örülnék ha jönne, meg ha Cesc nem jönne. Lehet csak én vagyok egyedül így. De pénzt fizetni 1 ilyenért, áhhhh....
(Inkább vegyük meg a Realtól Santiago Nunezt XDXDXDXD)
Azért messze nem Messi kaliberű,ne vegyük olyannak, teljesen más történet lett volna ez, de abban amit írsz van igazság, nem azt érdemelte, hogy elküldték.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.06.08. 12:50:28

valóban nem. Cesc Xavi Iniesta is padozni fog , felváltva...
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.06.08. 12:49:34

SuperMessi írta:Így van szerinem is a vártnál többet fogjuk mind a három játékost egyszerre a pályán látni, igaz egy csatár kárára, de még így is marad elöl két nem akármilyen(Messi,Villa). Vagy Ini balszélső.

------ Busi ------
Xavi - Cesc - Ini
-- Messi - Villa --


Ropinhoval:
-------- Busi --------
--- Xavi -- Cesc --- (Ini)
Messi - Villa - Robi

Ha nem jön senki baloldalra:
-------- Busi -----
-- Xavi -- Cesc --
Messi - Villa - Ini (Pedro)
A második variációnál biztos nem Iniesta a csere. 100-szor annyit letett itt az asztalra, mint Cesc és szvsz per pill jobb játékos is (mármint a top formában lévő Inire gondolok, de sztem a vb-re már top formában lesz)
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2010.06.08. 12:47:59

Cesc padozni fog? 50 millió euróért? Az szép lenne! :lol:
Évi 20-25 meccsért nem 50 milliós játékost kell keresni.
Egyébként én pont ezt mondom hetek óta, hogy tényleg olyan játékos kell, aki padozik és kész beugrani Xavi és Iniesta helyére/HELYETTÜK, HA KELL!
Ha érkezik Fabregas, akkor neki már megtalálták a helyét, ami nem a cserepadon lesz, erre bármiben mernék fogadni!
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2010.06.08. 12:13:02

Na akkor eljött a pillanat, hogy elmondjam a nézőpontom és a véleményem az Ibra-Robinho cseréről. Ibra érkezése előtt tavaly mindenki azt mondta hogy bomlasztani fogja a csapat morálját és csak hisztizni fog ahhogy ezt tette az Interben a sok önzőzésével együtt, aztán szezon végére azt mondom, hogy Ibrának igaz rossz szezonja volt ez de attól függetlenűl 41meccsen lőtt 21gólt és 10 assistot is legurított (erre aki azt mondja hogy haszontalan játéka akkor nemsokat ért a focihoz). Ibra nagyon technikás, nagyon jó képességű játékos, én adnék neki még bőven időt. Robinho érkeezése is ugyanazért lehet rizikós amiért tavaly Ibráé, köztudott a brazil csatár elég bulizós és túl laza a felfogása, úgylátszik ilyenek a brazilok (Ronaldinho, Adriano, Robinho). Egy biztos, Robinhonak legjobban a spanyol bajnokság fekszik az angol neki túl "durva".Szóval összességében én ezt a transzfert legalább 1évvel eltolnám, hogy meglássuk Ibrának nemizlik a Barca játéka vagy egyszerűen csak formán kívüli volt a szezonja.
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2010.06.08. 11:57:19

Érdemes elolvasni a "kintiek" véleményét. Ők talán még is csak jobban beleláttak, onnan az akor Real-Robinho kapcsolatba... Elolvasva a kommenteket a hírek alatt, 1 ember se írt olyan hozzászólást, hogy örülne Robinho érkezésnek... Volt aki nem őt ellenzi, csak azt , hogy Ibra helyett akarják idehozni! És nem látják, annyira súlyosan sza.r-nak a svéd szezonját sem.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2010.06.08. 11:50:52

Stoichkov írta:nem kell egy exrealos törékeny cselgép... minek kéne?
Láttad Robinho-t játszani a spanyol bajnokságban? A legjobb Real játékos volt és mégis elzavarták, jóhogy kegyvesztett a srác. Kb. olyan mintha idén nem nyertünk volna semmit, erre Pepék eladják Messit. Abban az évben kb. ilyen volta Real és Robinho.
Nagyon örülnék ha jönne, meg ha Cesc nem jönne. Lehet csak én vagyok egyedül így. De pénzt fizetni 1 ilyenért, áhhhh....
(Inkább vegyük meg a Realtól Santiago Nunezt XDXDXDXD)
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2010.06.08. 11:41:28

kurdt írta:
SuperMessi írta:Így van szerinem is a vártnál többet fogjuk mind a három játékost egyszerre a pályán látni, igaz egy csatár kárára, de még így is marad elöl két nem akármilyen(Messi,Villa)

------ Busi ------
Xavi - Cesc - Ini
-- Messi - Villa --
Kb ezt nyomják az argentín válogatottnál, és hát látjuk h ez mennyire nem fekszik Messinek.....
El kell fogadni, hogy ha Fabregas jön és mindenki egészséges, akkor padozni fog és szerintem ezt ő is tudja.
Szerintem meg ez hülyeség. Erről szó sincs ez teljesen egyértelmű. Cescnek meg lesz a helye a csapatban. Ez fix.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.06.08. 11:39:32

SuperMessi írta:Így van szerinem is a vártnál többet fogjuk mind a három játékost egyszerre a pályán látni, igaz egy csatár kárára, de még így is marad elöl két nem akármilyen(Messi,Villa)

------ Busi ------
Xavi - Cesc - Ini
-- Messi - Villa --
Kb ezt nyomják az argentín válogatottnál, és hát látjuk h ez mennyire nem fekszik Messinek.....
El kell fogadni, hogy ha Fabregas jön és mindenki egészséges, akkor padozni fog és szerintem ezt ő is tudja.

Btw szerintem sem kell ide Robinho, a legjobb természetesen a jelenleg lehetetlennek tűnő megoldás tűnik: Robinho nem jön, Cesc igen, Ibra és Yaya maradnak...nagyon bízom abban h Pep észhez tér és leül négyszemközt (Seluk nélkül) Touréval és megbeszélik a dolgokat mielőtt bármi is eldőlne. És mostmár szerintem a VB-ig nem fog történni semmi...

szerk.: SuperMessi, megnéztem a másik két "felrajzolt" felállásodat; az elsővel az a baj h Iniesta nem padozhat, a másodikkal meg az h Ini nem annyira hatékony balszélsőként
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára kurdt 2010.06.08. 11:45:55-kor.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2010.06.08. 11:38:42

nem kell egy exrealos törékeny cselgép... minek kéne?
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2010.06.08. 11:32:17

Így van szerinem is a vártnál többet fogjuk mind a három játékost egyszerre a pályán látni, igaz egy csatár kárára, de még így is marad elöl két nem akármilyen(Messi,Villa). Vagy Ini balszélső.

------ Busi ------
Xavi - Cesc - Ini
-- Messi - Villa --


Ropinhoval:
-------- Busi --------
--- Xavi -- Cesc --- (Ini)
Messi - Villa - Robi

Ha nem jön senki baloldalra:
-------- Busi -----
-- Xavi -- Cesc --
Messi - Villa - Ini (Pedro)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SuperMessi 2010.06.08. 11:39:26-kor.
Lezárt