Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.07.27. 12:06:18

Egyre valószínűbbnek tűnik Senna. Nos, jobban örültem volna Mascheranonak, de tény h ha egy jó kreatív kp-t akarunk, akkor arra sok pénz kell.
Senna jó igazolás lesz. Nem számít h emnnyi idős. Larsson se volt fiatal, Silvinho alig volt fiatalabb Pepnél, stb. Annak idején rengetegen majd leharadpták del Bosque fejté amiért Sennát nem vitte a VB-re. Ez elég sokat elmond a képességeiről. Makelele se votl fiatal, mgéis a világ legjobbja volt, Davids úgyszintén.
Sztem jó lesz.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.07.27. 11:04:38

Zokneenho írta:Ez érdekes lenne. Totálisan nem kellene fiatalítani, hisz öreg, rutinos játékosok nélkül, akikre felnézhetnek a fiatalok, úgy járnánk mint az Arsenal. Jorquera is a sérülése után hiába nem játszott, az öltözőben ő volt úgymond a nagyfőnök, akire mindenki felnézett, aki mindenkivel jóban volt, akinek a szavazata duplán ér.
Egyébként lehet, hogy keverem, de nem Oier kapus van ott a nagycsapat körül? Úgy rémlik, bár annyira nem vagyok toppon,hogy mi történik a kicsiknél..
Nagy öregek mindig is lesznek, erre ügyelni fog Pep. Puyol és Xavi egy pár évig még versenyképes lesz, de valamikor nekik is előbb-utóbb eljön a visszavonulás ideje.
Zokneenho írta:Egyébként lehet, hogy keverem, de nem Oier kapus van ott a nagycsapat körül? Úgy rémlik, bár annyira nem vagyok toppon,hogy mi történik a kicsiknél..
Oier Olazábal van a felnőttcsapat közelében, de még nem huzamosabban. Fiataloknál véd, de már bemutatkozott a nagycsapatban is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Zokneenho
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2008.07.24. 21:30:37
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.27. 10:59:52

Légy szíves, ne linkeld be az összes hírt arról a blogról :wink:
Lionel85 írta:Én úgy vagyok vele, hogy fiatalítani akar Pep és ezért állt fenn a lehetőség, hogy megadja Márqueznek a távozás lehetőségét. Minden posztra eljön ez a fiatalítás-hullám, csak a kapusposzt bírja még, bár Pinto még 1-2 évig itt lesz, utána jöhet Miño vagy Olazábal.
Ez érdekes lenne. Totálisan nem kellene fiatalítani, hisz öreg, rutinos játékosok nélkül, akikre felnézhetnek a fiatalok, úgy járnánk mint az Arsenal. Jorquera is a sérülése után hiába nem játszott, az öltözőben ő volt úgymond a nagyfőnök, akire mindenki felnézett, aki mindenkivel jóban volt, akinek a szavazata duplán ér.
Egyébként lehet, hogy keverem, de nem Oier kapus van ott a nagycsapat körül? Úgy rémlik, bár annyira nem vagyok toppon,hogy mi történik a kicsiknél..
A Netsoccer 2 egy online, többjátékos online futballjáték,ahol minden játékos(a legtöbb futballjátékkal ellentétben) egyetlen focistát irányít.
Hozd létre saját futballistád, és csatlakozz a Magyar Ns2 társadalomhoz!
Hivatalos honlap: www.netsoccer2.com
Az Ns2 Magyar Community hivatalos honlapja: http://www.netsoccer.lapunk.hu/

Ha kedvet kaptál hozzá,csak töltsd le 1-2perc alatt a játékot,regisztrálj, és játékon belül keresd Zokneenhot,vagy épp a Puskas Football Club nevű csapatot.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.07.27. 10:54:43

Igazából nem értem miről beszéltek. :D A VB előtt foglalkozott Fabregas a sorsával, történt, ami történt. Aztán egy hónapig VB, most meg a szabadságát tölti... vagy mindent félresöpörve kellene vinnyognia Wenger előtt, hogy a lelketek megnyugodjon? A Sport és az ElMundo tegnapi és mai száma is Fabregasról ír, miszerint lesz még egy találkozó a nyaralása után, és inkább tűnnek pozitív hangvételűnek a cikkek, mint nem.
Avatar
frost86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008.01.17. 23:33:02
Tartózkodási hely: Tiszadob

2010.07.27. 10:46:52

Minél több meccset megnyersz annál közelebb kerülsz a következő vereséghez- Johan Cruyff

Térdre imára Barcelona itt a világ legjobbja - Horti Messiről a Valencia ellen
Forza Barca!!!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.07.27. 10:44:14

Én úgy vagyok vele, hogy fiatalítani akar Pep és ezért állt fenn a lehetőség, hogy megadja Márqueznek a távozás lehetőségét. Minden posztra eljön ez a fiatalítás-hullám, csak a kapusposzt bírja még, bár Pinto még 1-2 évig itt lesz, utána jöhet Miño vagy Olazábal.
Kép
Kép
Kép
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2010.07.27. 10:24:40

Márquezzel kapcsolatban sztem egyszerű a helyzet: valszeg megtörtént a beszélgetés Guardiolával (ha nem akkor fog) és a dolog végkimenetele ez alapján fog eldőlni hogy ott mi hangzott el, ki mit akar...

én úgy tudom h Rafa azt mondta h ő szívesen maradna itt ennél a klubnál (és ebben biztos is vagyok h ez így is van), ha van rá szükség.
nem hiszem h azt mondaná 30-x évesen h neki ennyi játékperc kell mert ha nem kapja meg akkor megy; mert ugye valszeg Pep itt is elmondja h nem tud állandó játéklehetőséget biztosítani neki. ami érthető is mert azért vannak előtte a sorban most már; lehet h régebben ő számított az egyik alapnak csak h múlik az idő és öregszik mindenki. ez Puyollal is be fog következni egyszer akár tetszik akár nem...

ugyanakkor én azt gondolom h ha Josep azt mondja neki h ő határoz hogy dönt vagy hogy ő számít rá, akkor sztem biztos maradna; mert nem hinném h Rafa saját maga nem tudná h a középső-védő poszt milyen "érzékeny" pont egy csapatban.
sok lehet ott az eltiltás, sérülés -főleg ha azt nézzük h Puyol elég sérülékeny lett idősebb korára és Militoval is bármikor előfordulhat vmi (persze mással is...) - aztán még a kellő rotáció; és épp ezért biztos lenne elég lehetősége a játékra főleg h jelenleg csak rajta kívül 3an vannak ezen a poszton, plusz az esetleges fiatalok... és akkor még nem is szóltam az esetleges védekező-középpályás pozíció betöltéséről Sergio B. sérülése/eltiltása esetén...

ha viszont Guardiola azt mondta/mondja neki h nem számít rá vagy már nem számol úgy vele akkor minden bizonnyal ez lesz az ami betudható az ő esetleges távozásának.

számomra Rafa Márquez mindig is az egyik kedvenc védőm fog maradni a precíz-tanári ugyanakkor kőkemény határozott játékával, a szimpatikus hozzáállásával ehhez a sporthoz, és az emberi értekeivel. nem sok olyan védőt lehet találni manapság már aki ilyen sokáig ilyen magas szinten tud teljesíteni.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.07.27. 10:15:32

Fabregas sztem nem fog jönni. Nagyon messze vagyunk még attól h visszajöjjön. Marqueznek meg maradnia kéne....ha nem hátvédként akkor vkp-ként mindenképp számolni kéne vele...azért nehogymár eladjunk 2 khv-et és 1 vkp-t!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.07.27. 10:14:19

Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.07.27. 10:01:04

Szerintem meg nem is fog jönni idén. Minden Cesc-en múlik,de benne meg nem érzem azt a mindent elsöprő hatázottságot,ő szerintem úgy van vele,hogy jó lenne jönni,de nem dől össze a világ akkor sem ha marad. Legalábbis mikor szemtől szemben kellene beszélni Wenger-el akkor tuti,hogy nem határozott,mert Wenger sosem arról volt hires,hogy nem engedi el azokata játékosait akik nyiltan kimondják,hogy menni akarnak. Az hogy a sajtónak mit mond,senkit nem érdekel,szemtől szemben kellene kinyitnia a száját,különben nem lesz ebből semmi :roll:
Avatar
Zokneenho
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2008.07.24. 21:30:37
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.27. 09:42:00

messi70 írta:Van egy olyan erzesem Hogy Fabregas meg ezen a heten hivatalosan a Barcelonae lesz!!!
Rosszak az érzéseid, mert nagyon messze állnak a felek álláspontjai egymástól :wink:
A Netsoccer 2 egy online, többjátékos online futballjáték,ahol minden játékos(a legtöbb futballjátékkal ellentétben) egyetlen focistát irányít.
Hozd létre saját futballistád, és csatlakozz a Magyar Ns2 társadalomhoz!
Hivatalos honlap: www.netsoccer2.com
Az Ns2 Magyar Community hivatalos honlapja: http://www.netsoccer.lapunk.hu/

Ha kedvet kaptál hozzá,csak töltsd le 1-2perc alatt a játékot,regisztrálj, és játékon belül keresd Zokneenhot,vagy épp a Puskas Football Club nevű csapatot.
messi70
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2009.08.31. 18:56:30

2010.07.27. 09:34:16

Van egy olyan erzesem Hogy Fabregas meg ezen a heten hivatalosan a Barcelonae lesz!!!
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.07.27. 08:36:42

Mit is művelünk Marquez-el? Senki nem zavarta el,saját döntése ha elmegy. Az hogy kevesebbet játszik az azért érthető,mert Pique és Puyol simán elölrébb van a rangsorban,de tavaly Milito nagyon hosszú sérülésből felépülve is sokkal jobb volt. Az meg hogy a mezszám miatt kell mennie elég vicces. Jó,hogy nem Puyol vagy Xavi a 4-es,mert akkor őt is eladnánk,mert kell Cesc-nek :D
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2010.07.26. 23:55:11

Azért szomorú amit Marquezzel művelnek! Jobban meg kéne becsülni, hisz sokat adott a csapatnak. Szinte biztos vagyok benne, hogy azért is engedik el könnyedén, mert kell Fabregas-nak a 4-es mezszám. Ez az arsenalban is a száma és nem véletlenül mint tudjuk. Pep a példaképe és Pep is a 4-esben játszott. Inkább elengedik Marquezt, minthogy elvegyék tőle... :(
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.07.26. 23:08:23

Rinku írta: Nem védeni akarom, de Oleguer ilyen volt! :)
Oleguer csak olyan szempontból nem illett a Barcába, h egy BL-győztes csapat környékén vétek volt egy ilyen nagy kalap ....-t tartani (csoda h nem a Barca fizetett az Ajaxnak, amikor elment)
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2010.07.26. 23:02:01

Rinku írta:
Bestbarca írta:
Debreczeni írta:
Amúgy sem kellene mert Fabregas nem illik bele a Barcába!
Ezen röhögtem a legjobbat! :D A Barca nevelésű katalán nem illik bele a Barcaba!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Nem védeni akarom, de Oleguer ilyen volt! :) Még az Espanyolba se illett be! Amúgy a mondandódat értem és egyet értek, természetesen! Fabregasnak a Barca a végzete, ha most visszajön, innen max levezetni fog elmenni! :wink:
Elnézést kérek ezért, szerkeszteni akartam a hozzászólást, 2 helyesírási hibát kijavítani, de félrenyomtam! Elnézést!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rinku 2010.07.26. 23:15:27-kor.
Football, bloody hell. /SAF/
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.07.26. 22:23:32

ZsottaFCB írta:
Debreczeni írta:
Amúgy sem kellene mert Fabregas nem illik bele a Barcába!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
akármilyen hibát csinál egy ember nemlehet a képébe rohogni! -nyilván gyerek....majd ráébred hogy hibázott!
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2010.07.26. 22:02:22

Bestbarca írta:
Debreczeni írta:
Amúgy sem kellene mert Fabregas nem illik bele a Barcába!
Ezen röhögtem a legjobbat! :D A Barca nevelésű katalán nem illik bele a Barcaba!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Nem védeni akarom, de Oleguer ilyen volt! :) Még az Espanyolba se illett be! Amúgy a mondandódat értem és egyet értek természetesen! Fabregasnak a Barca a végzete, ha most visszajön, innen max elvezetni fog elmenni! :wink:
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.07.26. 21:53:41

ozsimiki írta:kezd elegem lenni ebből nekem is.

nem igen hiszem el,hogy ha rendesen odateszi magát Fabregas akkor ne dőlt volna el ez már rég...
Nekem meg kezd olyan érzésem lenni, h ráérős öregurat játszik....
Vagy Pató Pál urat:
-Gyere haza Cesc!
-Ejj, ráérünk arra még!
:D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.07.26. 21:53:30

ozsimiki írta:kezd elegem lenni ebből nekem is.

nem igen hiszem el,hogy ha rendesen odateszi magát Fabregas akkor ne dőlt volna el ez már rég...
Én nem hibáztatom. VB előtt elment Londonba beszélni Wengerrel,aki akkor annyit mondott,hogy fiam nyugi...,csak a VB-vel foglalkozz.
Azóta pedig pihen,ami érthető augusztustól júliusig volt szezonja.

Egyébként pedig csütörtökön találkozik Wengerrel újból :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2010.07.26. 21:53:50-kor.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.07.26. 21:49:52

kezd elegem lenni ebből nekem is.

nem igen hiszem el,hogy ha rendesen odateszi magát Fabregas akkor ne dőlt volna el ez már rég...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ZsottaFCB
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2007.12.26. 19:22:58
Tartózkodási hely: Pest megye

2010.07.26. 21:47:08

Debreczeni írta:
Amúgy sem kellene mert Fabregas nem illik bele a Barcába!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Drum and Bass makes my heart beat...

Barcelona! Mindenek felett!

Köszönöm,Köszönöm hogy Culénak születtem!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.07.26. 21:46:17

Megvan Cesc! Megkapta a mezét! :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=Rgy4B572F5Q

Debreczeni írta:Amúgy sem kellene mert Fabregas nem illik bele a Barcába!
te egy súlyos eset vagy #-o
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2010.07.26. 21:50:23-kor.
KépKép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.07.26. 21:39:23

Debreczeni írta:
Amúgy sem kellene mert Fabregas nem illik bele a Barcába!
Ezen röhögtem a legjobbat! :D A Barca nevelésű katalán nem illik bele a Barcaba!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2010.07.26. 21:28:54

horybazs írta:Kicsit télleg gusztustalan amit a Barcások művelnek Fabregasért - pl. Xavi és Villa kapmányoltnak érte és xavi nyilatkozatai, amiben Fabregast szinte Barca mezbe öltözteti, Piqué meg már nem egyszer szószerint Barca-mezbe öltöztette! Barca fan vagyok, de szerintem fölösleges a padra egy Fabregast igazolnunk, akkor inkább Senna jöhetne még a maradék 2 jó évére a pályafutásából!
Szerintem az Arsenal undorító... Visszaél egy ember bizalmával... Világos, hogy menni akar, de nem engedik... Mégis mit vrnak ezután? Jópofával oda fog állni és úgy focizni, ahogy eddig is? Számomra hatalams csalódás lenne, ha egy olyan klub, amit nagyon szeretek, nem engedne vissza a szülőföldemre, mert nem és kész! Ilyen nincsen! Sokan várják vissza, lássák be, hogy itt már nem tudnak mit tenni! Engedjék el és még a zsebüket is megtömhetik... Most van rá lehetőség, hogy kaszáljanak vele! Ha Wenger lenne esze, olyan játékosokat tudna belőple odavinni, hogy ihaj! De nem! Wenger egy barom... A jövő csapata már 10 éve épül és ülnek a kakiban nyakig... Semmi cím már évek óta... Majd jövőre, majd ekkor meg majd akkor... Ott is el fog fogyni a türelem nemsokára...

Fabregast elengedném a helyükben, ez egy vesztes csata, még idén el fog jönni tőlük szerintem, felesleges álmokba kapaszkodni, hogy meggondolja magát, mert nem fog! Várja a családja és várja a barátai is! és a szülőföldje is, egy emberként! Szerintem semmi gusztustalan nincs, hogy egy barátodat mér magad mellett látod! JÓl is teszik, legalább fricskázzanak oda ennek a tetű Arsenal vezetésnek, hogy kapjana észbe!

Előbb-utóbb el fogják engedni, de nekem sokkal gusztustalanabb ez a fajta nemtörődöség az Arsenal részéről, mint az, hogy a komájura ráhúzzák a jövendőbeli (és múltbéli...) csapata mezét a barátai! Ennél sokkal gavallérabbnak tartottam az Arsenal vezetőit,s zámomra undorító és csalódás, amit csinálnak...

off: Az ilyen Debreczeni féle lámákat hogy a büdös francba sodorja erre a szél? Egyre kisebb a kerítés... Már elnézést, de már annyira idegesítő... Csak ezért használni a drága áramot meg mások idegszálait... :roll:
Football, bloody hell. /SAF/
Lezárt