Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2012.08.25. 11:41:54

Deus írta:Ez azért kicsit erős állítás :) Nem ő a legjobb kapus a világon.
Ha Matyi nem világít rá,hogy félreértetted,fel se tűnt volna. :lol: Igen,úgy gondoltam, hogy amikor a csatár ráviszi a labdát,sehol egy védő, akkor igen határozott és rendkívül jól helyezkedik. Ebben gondoltam én a legjobbnak és nem összességében,mert nálam az Casillas..
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.25. 11:40:27

A BL minden szakaszában-mindkét csoportkör előtt-után mi voltunk a favoritok a végső győzelemre majd minden fogadóirodánál. Még az is belefért, hogy kapjunk a 8 között a Chelseatől egy hármas idegenben...
Nagyon nagy csapat volt, játékban pedig semmivel nem volt rosszabb, mint mondjuk a 2005-ös!
No de ennek már tényleg semmi köze Valdeshez :)
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.08.25. 11:32:39

Rivaldo11 írta:Ez itt off, de...Hesp-Reiziger (Puyol), Abelardo, F.De Boer, Sergi ( Bogarde)-Luis Enrique, Guardiola, Cocu-Figo, Kluivert, Rivaldo.
Ez lett volna az elmúlt 30 év leggyengébb Barcája??? :D a támadósor különösen harmatos, az tény :D )(
Szerintem meg közel hasonló erejű volt, mint a mostani, a 2000-es BL -t a szakemberek már előre odaadták nekünk! Kegyetlen nagy csapat volt!
Hesp tény, jobb volt, mint Busquets ( igaz, nála ki nem? :D ), Baia, és Dutruel, sőt, Bonanonál is jobbnak tartom így utólag. De Valdes más kategória, mint ezek a kapusok.
Annak a csapatnak 2 jónak mondható éve volt, két bajnokság egy gyenge bajnokságbeli Madriddal szemben. Hosszú évek győzelmei maradtak abban a csapatban, játékban meg még messzebb volt a 86-95-ös meg a 2005- csapattól. Nagyon messze. Azt a BL-t meg senki nem adta oda előre nekünk, ki is estünk simán. Én Hespet nagyon alulértékelt kapusnak tartottam, nem volt ,,neve", marketingje. Ellentétben Valdessel.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.25. 11:16:05

Ez itt off, de...Hesp-Reiziger (Puyol), Abelardo, F.De Boer, Sergi ( Bogarde)-Luis Enrique, Guardiola, Cocu-Figo, Kluivert, Rivaldo.
Ez lett volna az elmúlt 30 év leggyengébb Barcája??? :D a támadósor különösen harmatos, az tény :D )(
Szerintem meg közel hasonló erejű volt, mint a mostani, a 2000-es BL -t a szakemberek már előre odaadták nekünk! Kegyetlen nagy csapat volt!
Hesp tény, jobb volt, mint Busquets ( igaz, nála ki nem? :D ), Baia, és Dutruel, sőt, Bonanonál is jobbnak tartom így utólag. De Valdes más kategória, mint ezek a kapusok.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.08.25. 11:14:06

mess2009 írta:hát igen....Tito ebben(is) utánozza Guardiolát, a legnagyobb baromságra is rá mondja, hogy semmi nem történt! mi az hogy ezt kérik tőle?! amit pedig csinálnia kell(pontos kidobások, kirúgások) az nem egy különleges elvárás. ezzel együtt nem kellene keresztre feszíteni, de a hibára se mondjuk , hogy az egy erény!.
Nem tudom mi nem egyértelmű abban, amit Tito mond. Azt kérik tőle, hogy ha hozzákerül a labda akkor játssza azt meg. Ne bikázza ki a vakvilágba, hanem keressen játszótársat. Ha felíveli, akkor jöhet egy bizonytalan kimenetelű fejpárbaj és ezáltal a Barca játékának folyamatossága jó eséllyel megtörik. Általában véve, a szakvezetés szerint annak, hogy Valdes részt vesz az összjátékban nagyobb a hozadéka, mint amit egy-két(három tökmind1) potyával okoz.

Ettől függetlenül egyértelmű, hogy VV hatalmasat hibázott, hiszen miután nem vette jól át a labdát még mindig a szemével üres társat keresett, és teljesen szükségtelen rizikót vállalt fel. Akkor és abban a helyzetben felül kellett volna írnia a biztonság érdekében azt az elvárást, hogy megjátssza a labdát. 100ból 99-szer megcsinálja. Amíg a mindenkori vezetés úgy érzi, hogy a csapat összességében pozitíva jön ki ebből, addig én nem VV-t hibáztatom ha belehibázik.

Nem gondolom, hogy Valdes (vagy akármelyik kapus) fétise lenne, hogy 50-et kelljen passzolnia egy meccsen. Nyilván könnyebb dolga volna ha az lenne a dolga, hogy minden labdát angolosan baszkodjon fel az ellenfél tizenhatosáig.

Igazából soha nem szerettem Victort, de az meg, hogy egyesek egy életében egyetlen felnőtt szezont végigvédő Szczesnyre, egy csak az orosz bajnokságban védett, Malafejev által az orosz válogatottból is kiszorított Akinfejevre, egy Diego Lopezre, Diego Alvesre szent meggyőződéssel mondják, hogy jobb, azt értékelni is nehéz.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.08.25. 11:10:24

Szerintem egyébként Hesp tehetségesebb kapus volt nála, én nagyon kedveltem, nem beszélve a stílusarol(emberi). Ha ő is megkapta volna azt a bizalmat, háttérmunkát, többre vihette volna. Nem beszélve arról, h az elmúlt 30 év leggyengébb Barca-jában védett. Otthon meg volt egy bizonyos Van der Sar.

Én izgulok egy-egy szögletnél, hazaguritásnál, és igen, miatta és tudom, h Ti is, akik véditek, csak már görcsösen nem akarjátok, tudjátok elengedni ezt. Lehet hátul kigurigázni az ellenfelet, de elsődleges szempontnak a biztonságnak kéne lennie. Na ezt kéne tőle kérnie Titonak.

Mocskosul becsülöm a fickót, mert kevesebb tehetséggel és sokkal több munkával jutott el oda, ahova a már említett kapusok némelyike. Emellett szerencséje is volt, h a vezetőség ragaszkodott a saját nevelésű kapushoz. Nem véletlen vált a válogatott második számú kapusává, úgy, h szerintem sok tehetséges spanyol kapus van. Casillast pedig csak a betonfal tudná kiszorítani.

Amúgy szerintem Neuer lesz a következő évek top kapusa. Tévén keresztül is ordít a magabiztosság a kapuban, jobbal-ballal ugyanolyan jól takarít, jól passzol, egyelőre nem hibázik, emellett bravúrokra is képes. Nem lesz gond vele.

Mindezektől függetlenül lassan kezdhetnénk kinevelni egy fiatalt, aki méltó és/ vagy jobb utódja lesz VV-nek.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.25. 10:49:08

Üdv Mindenkinek!
Elég rég írtam már ide. Most is csak azért teszem, mert viccesnek tartom azt, ami ebben a topikban megy.
Hibázott. Igen. De azért nevetségesek ne legyünk...Valdes bizonyított eleget...Miatta kupát, címet még nem vesztett a csapat, sőt, a sorsdöntő meccseken hozza magát. Teljesen elégedett vagyok vele, remélem még jó sokáig Ő lesz a kapusunk. Hányan lehetnek jobbak nála??? Talán 3-4-5 kapus jobb...de simán ott van a top 10-ben. Az nem jó nekünk?
Egyetlen hiba, és máris leírtok 1000 nevet, hogy kit kéne hozni, meg mindenféle hulladékot jobbnak tartotok nála.
...Én azért köszönöm Neki amit eddig tett, és még egyszer: Remélem még jó pár sikeres szezont hoz le nálunk!
Rivaldo-A Legnagyobb.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.08.25. 10:41:55

Capon írta:
Erxy írta:
mess2009 írta:hát igen....Tito ebben(is) utánozza Guardiolát, a legnagyobb baromságra is rá mondja, hogy semmi nem történt! mi az hogy ezt kérik tőle?! amit pedig csinálnia kell(pontos kidobások, kirúgások) az nem egy különleges elvárás. ezzel együtt nem kellene keresztre feszíteni, de a hibára se mondjuk , hogy az egy erény!.
egyébként, volt azért itt még két momentum, ha már menteni akarjuk! Adriano hazaadásaa nem volt indokolt, a csatár fellökte Valdest akár le is fújhatta volna a bíró.
Gondolkodjunk már egy kicsit.. Meg fogja kapni a magáét Váldes, efelől ne legyen kétség. De ezt nem a médián keresztül kell intézni, hanem az öltözőn belül, szemtől-szembe. Így fair.
Persze hogy elbeszélgetnek vele, elemzik mit kellett volna csinálni stb.
Profi klubnál ne elemeznék a hibákat pfff.
A média pedig kapott egy sablon maszlag szöveget, ment a parasztvakítás, hogy ááá nem is beszéltünk erről az esetről mert annyira nem is történt semmi.
Ahogy Erxy mondja nem a médiában kell ezekről beszélni hanem az öltözőben.
rendben, én el szoktam gondolkodni....és éppen ennek az eredménye, hogy nem szívesn veszem, ha hülyítenek. a médiumok(normális esetben!!) kapocsként működnek a nagy nyilvánosság(közönség, szurkolók, érdeklődők,....stb) között mivel úgy egyébként honnan vehetnénk információt?! hogy mi van az öltözőben? ki tudja! sztem ti sem, csak találgattok!
de még egyszer a lényeg: én nem elkaszálni akartam Valdest, de egy ordító hibából nem kell erényt kovácsolni, másrészt viszont igenis elvárnám az egyenes beszédet az edzőktől is ha már ki állnak a mikrofonok elé.
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2012.08.25. 10:41:15

Subinho írta:
Taibi írta:Vicces (?) végigolvasni az elmúlt napok bejegyzéseit...
Jellemző ez a mentalitás sajnos a "nagy barcás szurkolókra".. verik a nyálukat, hogy Mes que un club, és mennyi saját nevelésű játékosunk van, stb..., aztán jön egy ilyen hiba, és máris elzavarnák azt a Valdest aki már 10 éve ott áll a Barca kapujában, és számtalan örömet szerzett már nekünk.
nos, sztem valdes nem csak most csinált hülyeséget, sokszor tette már ezt az évek alatt!!!!!!!! nem elzavarni kell, csak be kell látni, nem a világ legjobb kapusa. vannak nagy védései is, de nem a bravurjaival harcolta ki a zamorát!!!! egyszerűen valakinek meg kéne magyarázni neki, hogy ezeket a hülyeségeket ne csinálja, vagy a társak NE passzoljanak neki hátra!!!!! ezek nélkül nem rossz kapus, nem mondom, hogy nincs az élmezőnyben, de közel sem az egyik legjobb!!! vannak szép védései, meg bravúrjai, de akik igazán nagyok, azok Buffon, Casillas, Czech, Lloris, Neuer... sajnos 10 év alatt sem tudott felnőni hozzájuk!!!
Egyrészt ugye a Barca játékának alapeleme a labdabirtoklás, és a csapat labdabirtoklása során a kapus tizenegyedik mezőnyjátékosként funkcionál, így teljesen alap, hogy passzolnak neki a társak. Úgyhogy olyan utasítás biztos, hogy nem lesz, hogy ne passzoljanak neki a többiek...
Másrészt Valdes 100ból 99szer kiválóan oldja meg lábbal, és ezzel a "99" jó megoldással sokkal több pluszt tesz hozzá a csapat játékához és eredményességéhez (!), mint amennyi negatívumot hoz az a bizonyos "1%" rossz megoldása.
Abban meg szinte biztos vagyok, hogy Valdes "lábmunkája' az egyik legjobb a világon, így nem nagyon tudnék jobban ideillő kapust mondani.

Mellesleg Buffon és Casillas tényleg baromi jó kapusok, de azért Lloris és Neuer még igencsak tejfeles szájú fiatalnak számítanak a kapusposzton, ők még nem tettek le eleget az asztalra ahhoz, hogy a legnagyobbak közt emlegessük őket, bár kétségtelenül tehetséges mindkettő, és szép jövő várhat rájuk.
Kép
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2012.08.25. 10:39:01

A kapusok tragédiája hogy egy-egy bakiról évekig beszélnek,míg a bravúros védéseket már a következő meccsre elfelejtik.

Egyébként nézzétek meg Charlie bátyátok listáját:"Hesp,Dutruel,Rüstü(mondjuk ő nem sokat védett),egyiket sem tartom jobb kapusnak. Pinto sem rossz de ő aztán két végletet képvisel,bár a tizenegyesek előtti műsora tetszik :lol:
Kép
carlos1991
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2008.07.29. 14:29:54
Tartózkodási hely: Zalahaláp
Kapcsolat:

2012.08.25. 10:38:58

nekem az a véleményem hogy ahogy egy mezőnyjátékos is hibázhat egy rossz átvétel miatt vagy egy rossz passz miatt Victor is hibázhat! csak az sokkal látványosabb mintha valaki a mezőnybe csinálta volna. ilyen a kapusposzt arról nem beszél senki hogy tanárian húzkodta le a jobbnál jobb beadásokat amiket a védőink nem tudtak volna kifejelni. Ő a tökéletes kapus a Barca számára! azt hiszitek hogy ha idehoznának egy másik kapust az említettek közül tudna olyan jól részt venni a csapatjátékban mint Ő? rengeteg idő lenne mire beépülne a játékba és addig rengeteg hibája lenne és akkor rájuk is írhatnátok hogy vegyünk egy másikat!
Viva Espana és Viva Barca.....
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.25. 10:37:17

"Akkor meccsenként kapunk miatta 1-2 gólt és 1-2 hátborzongató hibát, igaz?"

Nem, nem kapnánk miatta meccsenként 1-2 gólt... de nem a bravúrjai miatt lett zamorás... hanem a csapat miatt!!!

"Érdekes, akkor olvass vissza a topikban úgy 15-20 oldalt mielőtt elkezdődött itt a fröcsögés. Amikor oldalakon át dicsérték az emberek, ott érdekes módon nem láttam a neved."

Így van, nem láthattad!!! Vannak jó védései, de nagy hibái is!!! A nagy bravúrokról nekem Buffon, vagy Casillas jut eszembe, akik nélkül a csapatuk több góllal kapna ki...

"De rossz Nekünk. Biztos rossz kapus, ha levédett már ~450 meccset a Barcelonában. Rüstüt, Hespet, Dutruelt vissza kell hozni. Ennyi meccsel a háta mögött Casillas, Buffon még sose bakiztak többször kabaréba illőt, ugye?"

Casillas, Buffon hozzák a meccseket, biztos pont hátul! Casillas nélkül a klasszikusokon legalább 1-2 góllal többet kapott volna minden alkalommal a Madrid. Kivédte a szemünket is!!! Nem emlékszem tőlük ilyen bakikra, de lehet hogy volt 10 év alatt 1-2. Valdesnél azonban szezononként van több ilyen!!! Az a baj, hogy ezt nem a Real Sociedadban játsza el, hanem a világ legjobb csapatában!!!

"Én is remélem, kevés megbízhatatlanabb kapus van Tőle. Egyik meccsen parádé, következőn 2 gólpassz az ellenfélnek."

Pinto egyáltalán nem véd, nincs játékban, de nem passzolja oda a lasztit a csatárnak, vagy nem kezd el cselezgetni a kapu előtt!!! Nem azt mondom, hogy Pinto jobb, sőt: NEM jobb!!! DE nem csak a kupában kéne védenie néhány meccset! Többet kéne játszania! Néha bajnokin is beállhatna.

Egyébként meg engedd meg, hogy annyi "!" jelet tegyek amennyit akarok! Légyszi!!! :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Subinho 2012.08.25. 10:39:53-kor.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.25. 10:22:43

Taibi írta:Vicces (?) végigolvasni az elmúlt napok bejegyzéseit...
Jellemző ez a mentalitás sajnos a "nagy barcás szurkolókra".. verik a nyálukat, hogy Mes que un club, és mennyi saját nevelésű játékosunk van, stb..., aztán jön egy ilyen hiba, és máris elzavarnák azt a Valdest aki már 10 éve ott áll a Barca kapujában, és számtalan örömet szerzett már nekünk.
nos, sztem valdes nem csak most csinált hülyeséget, sokszor tette már ezt az évek alatt!!!!!!!! nem elzavarni kell, csak be kell látni, nem a világ legjobb kapusa. vannak nagy védései is, de nem a bravurjaival harcolta ki a zamorát!!!! egyszerűen valakinek meg kéne magyarázni neki, hogy ezeket a hülyeségeket ne csinálja, vagy a társak NE passzoljanak neki hátra!!!!! ezek nélkül nem rossz kapus, nem mondom, hogy nincs az élmezőnyben, de közel sem az egyik legjobb!!! vannak szép védései, meg bravúrjai, de akik igazán nagyok, azok Buffon, Casillas, Czech, Lloris, Neuer... sajnos 10 év alatt sem tudott felnőni hozzájuk!!!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2012.08.25. 10:22:33

Diego Lopez és Reina is sokkal jobb szerintem !!!!!!!
Subinho írta:tudom, többszörös zamora díjas, de nem azért, amit a kapuban produkál, hanem mert nem kap gólt, amiatt, mert a meccs 70-80%-ában az ellenfél területén tartjuk a labdát. alig van munkája, ennek kb. a felét jól oldja meg, a másik felét meg nem.
Akkor meccsenként kapunk miatta 1-2 gólt és 1-2 hátborzongató hibát, igaz?
Subinho írta:a jó kapus az, aki hozza a meccset a csapatának
Érdekes, akkor olvass vissza a topikban úgy 15-20 oldalt mielőtt elkezdődött itt a fröcsögés. Amikor oldalakon át dicsérték az emberek, ott érdekes módon nem láttam a neved.
Subinho írta:a csapat leggyengébb láncszeme!!!
De rossz Nekünk. Biztos rossz kapus, ha levédett már ~450 meccset a Barcelonában. Rüstüt, Hespet, Dutruelt vissza kell hozni. Ennyi meccsel a háta mögött Casillas, Buffon még sose bakiztak többször kabaréba illőt, ugye?
Subinho írta:remélem visszavágón pinto bizonyíthat!!!
Én is remélem, kevés megbízhatatlanabb kapus van Tőle. Egyik meccsen parádé, következőn 2 gólpassz az ellenfélnek.

Egy győztes meccsen hibázott tényleg egy csúnyát és ezért azonnal feledésbe merül minden védése amit bemutatott az elmúlt sok sok évben. Szeretem az olyan szakértőket akik pont olyan névvel akarják pótolni Valdest akik a közelmúltban több látványos hibát összehoztak, akár világeseményen is.

De tényleg biztos sokkal jobbak lennének Victortól.

Subinho egyébként nem leszel hitelesebb, ha minden mondatod mögé teszel 18 "!" jelet.
C.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Charlie 2012.08.25. 10:24:18-kor.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2012.08.25. 10:11:31

Vicces (?) végigolvasni az elmúlt napok bejegyzéseit...
Jellemző ez a mentalitás sajnos a "nagy barcás szurkolókra".. verik a nyálukat, hogy Mes que un club, és mennyi saját nevelésű játékosunk van, stb..., aztán jön egy ilyen hiba, és máris elzavarnák azt a Valdest aki már 10 éve ott áll a Barca kapujában, és számtalan örömet szerzett már nekünk.
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.25. 09:45:56

nem értem miért tartják itt páran az egyik legjobb kapusnak Valdest??? a csapat leggyengébb láncszeme. amikor hátra kerül hozzá a labda, komolyan gyomoridegem van, megint milyen irgalmatlan hülyeséget fog csinálni. nem az első ilyen gól, amit miatta kaptunk!!! ráadásul klasszikuson, jó állásnál!!! tavasszal is eljátszotta ezt, pont a RM ellen... tudom, többszörös zamora díjas, de nem azért, amit a kapuban produkál, hanem mert nem kap gólt, amiatt, mert a meccs 70-80%-ában az ellenfél területén tartjuk a labdát. alig van munkája, ennek kb. a felét jól oldja meg, a másik felét meg nem. ehhez hozzá jönnek még ezek az iszonyatos nagy baklövései!!! a jó kapus az, aki hozza a meccset a csapatának, mint pl. casillas, aki ha nincs a madridi kapuban a barca minden meccsen kb. 1-2, vagy 3 góllal többet lőhetne a madridnak. ha csütörtökön pl. a kapsok fordítva álltak volna a kapuban, kb. 5-1 lehetett volna a vége nekünk!!! szóval NE gyertek azzal, hogy valdes a világ egyik legjobb kapusa!!! sztem a top 10-ben sincs benne!!! a csapat leggyengébb láncszeme!!! remélem visszavágón pinto bizonyíthat!!!
Avatar
MessiBarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2011.08.22. 14:44:34
Tartózkodási hely: Érd

2012.08.25. 03:10:46

Nagyon bátor a legjobb jelző..nekem erről rögtön Neuer és Casillas jut eszembe ;)
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.25. 01:28:50

Deus írta:
Forcabarca8 írta: Valdés egy bolond,de a képességei átlagon felüliek, egy az egyben ő legjobb kapus a világon.
Ez azért kicsit erős állítás :) Nem ő a legjobb kapus a világon. Hogy ki a legjobb kapus a világon, azt nagyon nehéz meghatározni, mert ugyanis függ attól hogy milyen védősora van előtte. Ha nagyon jó kapus, de ultrarossz védősor van előtte, akkor az ellenfeleknek több lehetőségük lesz kapura lőni. Ezért hiába véd sokat, bekajál gólokat.
Ha viszont jó kapusnak jó védősora van előtte, akkor kevesebb dolga van és nagy részüket kivédi. Ekkor állítják be hogy ő a legjobb kapus a világon.
Na ez vicces volt. :lol:
Szerintem András úgy értette, hogy 1 az 1-ben, azaz 1v1ben ő a legjobb a világon. :D Nem úgy, h összességében a legjobb. :wink:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.08.24. 21:56:45

REMY írta: Nem azért, de közel sincs a Top5-höz :wink: és ezt nem bántásból akarom írni.
Casillas, Hart, Lloris, Cech, Akinfeev, Szeczny, Neuer, Buffon, Diego Alves is jobb nála.
Semmi gond. Nézőpont kérdése. :) Mindenkinek más-más a véleménye.

Forcabarca8 írta: Valdés egy bolond,de a képességei átlagon felüliek, egy az egyben ő legjobb kapus a világon.
Ez azért kicsit erős állítás :) Nem ő a legjobb kapus a világon. Hogy ki a legjobb kapus a világon, azt nagyon nehéz meghatározni, mert ugyanis függ attól hogy milyen védősora van előtte. Ha nagyon jó kapus, de ultrarossz védősor van előtte, akkor az ellenfeleknek több lehetőségük lesz kapura lőni. Ezért hiába véd sokat, bekajál gólokat.
Ha viszont jó kapusnak jó védősora van előtte, akkor kevesebb dolga van és nagy részüket kivédi. Ekkor állítják be hogy ő a legjobb kapus a világon.

Tehát számít, hogy milyen csapatban van. Ez az én véleményem.

Tegyük fel, hogy mondjuk jelenleg Iker Casillas a világ legjobb kapusa, mert kevés gólokat kap. De ha átrakjuk megye 2 -es csapatba, akkor már egészen más lenne a helyzet. remélem érthető hogy mire célzok.
KépKép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.08.24. 21:50:27

REMY írta:Casillas, Hart, Lloris, Cech, Akinfeev, Szeczny, Neuer, Buffon, Diego Alves is jobb nála.
Miben?

Szépen felsoroltad a szokásos neveket, de hát ez így önmagában nem sok. Főleg, hogy a fele hasraütésszerűen ment, a fél házat feltolnám rá, hogy nem láttál még Akinfeevtől tíztől több meccset, de már így is túlbiztosítottam magam. :D

Casillas és Buffon kiegyensúlyozottabb, de nem látványosan jobbak.
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2012.08.24. 21:44:46

REMY írta:
Deus írta:
Jó tudom, valdes top5 kapusok közé tartozik, de ő is csak ember...
Nem azért, de közel sincs a Top5-höz :wink: és ezt nem bántásból akarom írni.
Casillas, Hart, Lloris, Cech, Akinfeev, Szeczny, Neuer, Buffon, Diego Alves is jobb nála.
REMY: [-X Kicsit sokallom a neveket a listán..Cech nagyon jó kapus,de már rég túl a csúcson. Nekem már nem a Top5 szint,de még mindig jó. Hart, Szczesny, Neuer nekem még mindig túl fiatal ahhoz, hogy már most Buffonnal egy lapon lehessen őket említeni. Valdés egy bolond,de a képességei átlagon felüliek, egy az egyben ő legjobb kapus a világon. Egy ilyen este után sokan kikezdik,ami érthető,de ettől nem lesz rosszabb kapus,csak újfent bizonyítja, hogy nem normális. Schmeichel, Higueta, csak hogy két olyan nevet mondjak,akik a kapusok közt kitűntek nem csak tehetségükkel, hanem egy-egy hülyeségükkel...
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.08.24. 21:42:34

Ezért is kár, hogy VV hibázott, mert most aztán tele lehet offolni a topikot mindenféle jött ment B kategóriás kapusok neveivel...
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.08.24. 21:40:46

Neuer, Casillas, Valdes, nálam a top 3 és örülök, hogy VV. nálunk véd, sok bravúrja volt már és , hát istenem mint előttem is mondták, ő is , csak egy ember, ha te állnál a kapuba és ilyen helyzetbe kerülnél vajon eltudnád lőni, vagy leblokkolnál?
Kép
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.24. 21:39:13

visca el barca írta:hagyjátok már ezt az akinfejevet meg lengyelt. az orosz ha akkor spiler lenne már rég nem russlandon tolná.
22 éves a Lengyel és már most nagyon jól véd :wink: Akinfeev meg kb 1 évig sérült volt. Tuti elvitték volna már ha nem sérül meg ennyire.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.24. 21:30:53

hagyjátok már ezt az akinfejevet meg lengyelt. az orosz ha akkor spiler lenne már rég nem russlandon tolná.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Lezárt