Martín Montoya

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2014.12.05. 08:30:09

De hagyjuk már hogy a korábbi edzők kit favorizáltak... Titonak és főleg Rourának nem volt töke kitenni Danit, Tata pedig hogy merné megbontani az aranygeneráció egyik fontos láncszemét?
Pep pedig elég sokat játszatta ahoz képest hogy akkor még 3-4 évvel fiatalabb volt mint most.
Azt ne mondja nekem senki hogy tényleg játékstílusa miatt nem teszi be LE, ez akkora parasztvakítás...
Túl gyenge a támadásokhoz, aha ja. Arra nem emlékszik senki amikor az egyik clássicón döntetlen állásban megkínálta Casillast jó 20-22 méterről és szétforgácsolta a kapufát? Tény hogy nem barca kezdő szint, legalábbis ha nem játszatják, de annyira nem [auto_cenzúra] hogy a lelátót koptassa csóri.
Luchonak nincsen lánya véletlen ? :lol:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.12.05. 02:56:36

crixus írta:[quote="palesz77"}

Ez a játékstílusos duma egyszerű sablon szöveg, amivel a népet etetik. Pusztán arról van szó, hogy Montoya nem szimpatikus valamilyen pályán kívüli oknál fogva Lucho-nak. A fenti szöveg hihető lett volna, ha a nyáron igazolunk egy profi jobb bekket és nem egy amatőrt. :roll:
Akkor Pep-nek, Titonak, Rouranak és Martinonak sem volt szimpatikus? Mert ők is egy gyenge Alvest favorizáltak helyette.
Próbált is LE hozni egy ilyen stílusú játékost Cuadrado személyében, de a vezetőség persze azt a bizniszt is elb...ta.

De hát tudod, Douglast már két éve figyelik. :mrgreen:
Forca Barca!!!!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.12.04. 23:09:49

palesz77 írta: Ügyes gyerek Montoya, csak nem olyan a játékstílusa, mint amilyet Lucho szeretne, ezért nem játszik. Röviden tömören kb ennyi szerintem.
Én csak azt nem értem, hogy akkor az a Douglas, aki támadásban balfékebb Alves-nél, hogy kerülhet oda. Egyértelmű, hogy a védekezéshez többet tudna hozzátenni, ha hagynánk folyamatosan játszani, de akkor nem megint ugyanott vagyunk, mint Montoya esetében? Vagy inkább hátrébb, mert a spanyolnak már van tapasztalata, ha nem is alapemberként, de játszott ő már balbekket is, nem csak a jobboson tűnt fel. A brazil ellenben még ígéretnek is kevés.

Ez a játékstílusos duma egyszerű sablon szöveg, amivel a népet etetik. Pusztán arról van szó, hogy Montoya nem szimpatikus valamilyen pályán kívüli oknál fogva Lucho-nak. A fenti szöveg hihető lett volna, ha a nyáron igazolunk egy profi jobb bekket és nem egy amatőrt. :roll:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.04. 20:04:19

Martin Montoya (23) wants to leave on permant deal in January, not on loan. At the most, he could accept a buy-back clause. [md]

Nagyon sajnálom, ha menni fog, és haragudni fogok a klubra kicsit emiatt, de ő egyértelműen így járna a legjobban. A visszavásárlási opciónak örülnék, hátha robbant egyet miután távozott, és még esetleg visszatérne - szép álom..
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2014.11.30. 15:52:19

Alves sem támadásban, sem védekezésben nem nyújt még csak közepeset sem, akkor nem lennénk előbbre egy olyan Montoyával, aki legalább a védekezésben hasznos lehetne? Majd támad helyette Rakitic (és nem védekezik, mint Alves esetében), akinek az is erőssége!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.30. 15:02:27

Ronaldinho&Barca írta:Kérdésem csupán költői, van valaki, aki érti ezt az egészet? Bár igaz, könnyebb Alvest meccselni minden alkalommal, utána jól savazni, mint néha Montoyát bedobni.

...
Ügyes gyerek Montoya, csak nem olyan a játékstílusa, mint amilyet Lucho szeretne, ezért nem játszik. Röviden tömören kb ennyi szerintem.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.11.30. 14:49:43

Kérdésem csupán költői, van valaki, aki érti ezt az egészet? Bár igaz, könnyebb Alvest meccselni minden alkalommal, utána jól savazni, mint néha Montoyát bedobni.


"Montoya egy példamutató játékos, nem csak mint játékos, hanem mint ember is, profi is. Sajnálom a helyzetét, a kimaradása pusztán edzői döntés. Csak azt tudom mondani, hogy továbbra is dolgozzon keményen, ne adja fel. Olyan helyzetben van, ami minden játékos számára nehéz lenne. Olyan szintet képvisel, ami elegendő ahhoz, hogy a legmagasabb szinten játsszon, a Barça szintjén is megfelelőek a képességei. Ha mégsem játszik, akkor az miattam van. Sajnálom, mert nagyon jó kapcsolatom van vele, már akkor is az volt, mielőtt idejöttem, de a döntéseket én hozom."
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.11.27. 22:47:27

[quote="Chino"][/quote]

Egyben közös a véleményünk, valami van a háttérbe, és erről szerintem jó ideig nem fogunk hallani. Az hogy mi gyér, azt majd az idő meg a világklasszis Douglas eldönti a pályán. :) Inkább játsszon egy saját nevelés, aki kijárta az oda vezető utat, főleg a Barcelonánál, mint egy no name srác, akiről azt se tudjuk kb. mire képes valójában, mert úgyszintén nem kapott lehetőséget, de egyből bekiáltják alternatívának. Amiben véded Douglast abban védeni lehetne Montoyát is, amennyi játékpercet kapott, enyhe túlzás a szó is rá.

Egyet sajnálok, hogy Alves távozásával nem lesz minőségi jobb bekk, pedig hosszú időn át ez a poszt nagy erősségünk volt, amíg Dani meg nem kopott. Nem vagyok bele szerelmesedve Montoya játékába, de tavaly amikor lehetőséget kapott, abszolút nem lógott ki a sorból, ezért nem értem, hogy került erre a sorsra. Majd jó pár év múlva fizetnek érte több tíz millát, mi meg verhetjük a fejünket a falba. Jövőre pedig óriási gondjaink lesznek ezen a poszton.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.11.27. 21:38:09

Nem értem mi ez a siránkozás Montoya után. Egyszerűen nem üti meg azt a szintet , amit itt Alves lehozott pár éven keresztül , sőt szvsz Alves mostani szintjét sem üti meg. (Ezzel nem azt akarom mondani , hogy Alves gyenge).
Itt nem az edzőket kell hibáztatni , hogy nem játszatják. Ők is látták , hogy itt sokra nem fogja vinni. LE-nek inkább köszönetet kell mondani , hogy végre "közölte" vele a tényeket. Egyszerűen Montoya egy középszer , ezt el kell fogadni , ennyi. Csak azért maradt itt , mert ha netalántán Alves megsérülne , Douglas meg nem illeszkedett még be , akkor itt lett volna Montoya , de nincs rá szükség.
Alves az évek során szerintem a gólok 50 %-ban benne volt , nem tudok pontos statisztikát nem is érdekel , mert láttam amit láttam , na most ha Montoya játszana , ez megszűnne , mert képtelen támadni. Nem tud részt venni a támadásokban , inkább csak védekezik , ami itt nem elfogadható.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.11.27. 20:45:21

Ronaldinho&Barca írta: A képességei bőven megvannak Montoyának, csak játéklehetőség kellene. Bármit is nyerünk idén, ez egy fekete pont lesz a vezetőség és LE miatt idén. Ennyit a saját nevelésről, madridban csinálják ezt. Douglas.. az kell nekünk.. atya ég.
Valami miatt 4(!) edző sem játszatta, pedig Alves jó ideje hullagyenge. Ez nem véletlen. Valami van a háttérben, ezt mi nem tudjuk. Egyik edző nem pikkelhet rá. Ha pedig igen akkor tényleg nincs itt a helye.
Ez a "saját nevelés" meg "Madridban csinálják" szöveg nagyon gyér. Csak azért mert saját nevelés ne játsszon. Más esetben meg pont ezen vagytok kiakadva.
Douglast nem akarom védeni, de könyörgöm egy meccsen játszott úgy hogy most került ide, még egy rendes alapozása sem volt, sérülés is hátráltatta, megjegyzem azon a meccsen mindenki iszonyatosan gyenge volt. Nem lógott ki a brazil a sorból. Nem védeni akarom, meg hogy a kezdőbe vele, de még senki nem látta játszani, ebben 99%-ig biztos vagyok, egyedül a vele kapcsolatos vélemények alapján ítélkeztek.
Ismétlem, nem azt mondom, hogy majd ő lesz itt a király. berobban és sztár lesz, de úgy beszéltek róla (tisztelet a kivételnek), mintha folyamatosan kezdő lenne és gyökkettő teljesítményt nyújtana.
Mathieut sem akarta senki még Barcelona közelében sem látni, de elég korrekt teljesítményt nyújt, vagy Mascherano, akiről mi volt itt az előzetes vélemény? Csak be ne álljon, mert egyből pirosat kap, favágó, minek hozzuk stb., de volt még pár ilyen.

Én szerettem volna Montoyat itt látni, bevallom azért is mert a Masiá-ból jött, de el kell fogadni, hogy több mint valószínű nem itt fog lehúzni egy nagy pályafutást, már ha lesz ilyen. És lehet szidni a szakvezetést Peptől kezdve, szegény Titon, Rourán és Martinon át Lusi Enriqe-ig nem fog változni a helyzet.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.11.27. 18:56:00

mess2009 írta:lehetne ez egy sima szakmai érvekkel alátámasztott döntés, akkor ha az előtte lévő három ember jobb mint ő!
nos ez nem így van, bátran mondom, mert nem (csak) az én meglátásom hanem sokan másoké is. Alves ugye elmegy ha Montolya gyengébb mint ő akkor is második, mert( jobb oldalon !)Adrianonál jobb, az új Brazil meg még egy senki.
ha pedig nem szakmai akkor nyilván személyes ügyről lehet szó. LE. megteheti és meg is teszi, hogy mellőz valakit aki neki nem tetszik (ki tudja miért?)
csak azt nem értem, hogy miért nem ment el nyáron??!!
Akár van oka, akár nincs, Montoya nem klasszis és sohase lesz az. Nem érdemes rajta rágódni, mert a csapatjáték minősége még véletlenül se múlhat rajta. Szükséghelyzetben pedig egy edző mindig húz valamit - aztán az vagy bejön, vagy nem. Ellenpróba úgy sincs, de nem minőségi játékosokkal meg végképp értelmetlen ilyesmivel foglalkozni.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.11.27. 18:55:04

Már többször kifejtetem a véleményem Montoya kapcsán, végtelenül csalódott vagyok. Egy Douglas, aki még brazíliában is egy no name, kijelenteni, hogy előtte áll, egy valamit tudok neki mondani, meneküljön innen!!! Kijárta az összes korosztályos csapatot, és az öregedő megkopó Alvest játszatjuk orrba szájba, ez aztán az értelem. A képességei bőven megvannak Montoyának, csak játéklehetőség kellene. Bármit is nyerünk idén, ez egy fekete pont lesz a vezetőség és LE miatt idén. Ennyit a saját nevelésről, madridban csinálják ezt. Douglas.. az kell nekünk.. atya ég.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.11.27. 18:25:47

lehetne ez egy sima szakmai érvekkel alátámasztott döntés, akkor ha az előtte lévő három ember jobb mint ő!
nos ez nem így van, bátran mondom, mert nem (csak) az én meglátásom hanem sokan másoké is. Alves ugye elmegy ha Montolya gyengébb mint ő akkor is második, mert( jobb oldalon !)Adrianonál jobb, az új Brazil meg még egy senki.
ha pedig nem szakmai akkor nyilván személyes ügyről lehet szó. LE. megteheti és meg is teszi, hogy mellőz valakit aki neki nem tetszik (ki tudja miért?)
csak azt nem értem, hogy miért nem ment el nyáron??!!
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2014.11.27. 17:41:30

MQuC írta:
Egy olyan Alvest játszatni, aki még egy elgogadható szintet se üt meg?!?!
Ezt azért erős túlzásnak érzem, de nem kell egyeznie a véleményünknek. :)

Így van, de mi az elithez tartozunk, és véleményem szerint az Alves nyújtotta játék/teljesítmény már nem elfogadható részemről. Egy Montoyat is be lehetne rakni, megmondva, hogy mi a feladata, azt a szintet ő is le tudná hozni. Douglas meg...no comment.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.27. 16:16:29

Egy olyan Alvest játszatni, aki még egy elgogadható szintet se üt meg?!?!
Ezt azért erős túlzásnak érzem, de nem kell egyeznie a véleményünknek. :)
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2014.11.27. 15:53:39

Sok sikert neki máshol! Nem minden fiatal válik be. (Krikicsnél is sokan szakmai hibákat emlegettek a fórumon,mikor elment,aztán mi lett vele...) Ha ilyen formában lévő konkurencia mellett sem tudott gyökeret verni huzamosabb ideig a kezdőcsapatban,-sőt csereként sem-,-több kipróbált szakembernél-,annak oka van. Legfeljebb bizonyítja,hogy hiba volt elengedni,és visszavásárolják nagy pénzért,mint Albát.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2014.11.27. 15:47:48

Lehetnek a háttérben olyan dolgok, amiket mi egyszerű szurkolók sose tudunk meg, hogy miért nem játszatják
Nade egy (előre is elnézést) nevesincs Douglast előrébb helyezn?!?! Egy olyan Alvest játszatni, aki még egy elgogadható szintet se üt meg?!?!

Felfoghatatlan és részemről elfogadhatatlan, bár itt vissza is lehetne térni az első mondatomhoz....de akkor is! :evil:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.11.27. 15:26:26

defender3 írta:Remélem olyan csapatba tud majd menni ahol megbecsülik és folyamatosan játszik. Komolyan mondom annak is örülnék ha a következő szezonban az ő gólja miatt esne ki a csapat a BL-ből amivel megmutatná LE-nek, hogy többet ér mint amit gondol róla.

Ami meg volt korábban, hogy azért nem játszik, mert nem segíti eléggé a támadásokat az olyan mintha a csatároknál azt mondaná vki, hogy azért nem játszik, mert nem tud eléggé védekezni.

És ennyit a saját nevelés mindenek felettről. Douglas szerintem egy újabb bukás lesz és jövőre is nézhetjük majd Alves beadásait.
Azért nem értek veled egyet, mert azért sok saját nevelésű játékosunk van, egyrészt, másrészt, nem csak LE nem bízik benne. Egyik edzőnk se játszatta soha. Valaminek kell lennie a háttérben, vagy az edzésmunkája vagy a mentalitása vagy valami csak nem mondják ki, mert gyanítom lecsípne az árából. Ez a nem segíti a támadásokat duma is ilyen van valami a gyerekkel csak nem mondjuk ki jellegá számomra.

És hol van az leírva, hogy minden játékst aki a mi nevelésünk meg kell tartani? Sehol. Ha nem válik be, nem szereti és még Alves jelenlegi formájában is minden edzőnél előtte van a sorban akkor ez sokmindent elárul.

Sajnálom őt de jobb ha megy. Neki is nekünk is!
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.27. 14:50:32

Suarez nem saját nevelés :D
Lentebb meg is válaszoltad, Halit azért nem is írtam oda, mert ő még később jött.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.11.27. 14:40:32

MQuC írta:Bartra mellett ott van azért Samper, Rafinha, Munir, Sandro is, Suarez és Delu vagy Adama is ide vehető, mint ígéret. De, ha szűken vesszük, akkor is Bartra, Samper, Rafinha, Suarez és Delu. Ez azért nem rossz szám egy jövőbeli kezdőben, mint saját nevelés.

Montoya meg tehetségnek lett kikiáltva, felhozták, de valami nincs rendben, ez tisztán látszik. Kezd az egész olyan lenni, mint a Mangala Benatia sztori...

Suarez nem saját nevelés. :)

Azért Bartrara nem lehet mondani, hogy nincs jövője itt. Szerintem egész sokat játszik, annak ellenére, hogy nem kis konkurenciája van. Tavaly, de még tavalyelőtt (akkor sem volt azért még a seggén a tojáshéj) sem nagyon foglalkoztatták, pedig olyan védőhiányban szenvedtünk, mint nagyon rég.
A Bl-ben 5-ből 4 meccsen játszott, ami nem rossz arány. Nyilván kellett ehhez olykor "szerencsés" helyzet is, de azért látszik, hogy LE bátran előveszi.

Rafinha-nak pedig van esélye. Látszik rajta, hogy van benne lehetőség és végre inkább őt preferálja Lucho, mint SR-t. És akkor még ott van a Suarez-Halilovic duó. Jó, rendben hivatalosan nem saját nevelések, de akkor is az utánpótlásból jönnek. És előre is van azért választék.
Montoyanak szerintem a kölcsön lenne a legjobb. LE nem számol vele ez tiszta sor, de egy olyan üzletet csinálni vele, mint Denis-el lehet, hogy megérné.

És ezt a saját nevelést sem úgy kell elképzelni, hogy minden évben két-három embert beépítünk. Akik most játszanak sem egyszerre jöttek. Egy garnitúra van igazából, akiket úgy-ahogy egy kalap alá lehet venni, de attól, hogy mondjuk Ini-Xavi-Puyol-Messi egyszerre játszottak, nem egyszerre jöttek fel a nagycsapatba.
Forca Barca!!!!
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.11.27. 14:38:00

Remélem olyan csapatba tud majd menni ahol megbecsülik és folyamatosan játszik. Komolyan mondom annak is örülnék ha a következő szezonban az ő gólja miatt esne ki a csapat a BL-ből amivel megmutatná LE-nek, hogy többet ér mint amit gondol róla.

Ami meg volt korábban, hogy azért nem játszik, mert nem segíti eléggé a támadásokat az olyan mintha a csatároknál azt mondaná vki, hogy azért nem játszik, mert nem tud eléggé védekezni.

És ennyit a saját nevelés mindenek felettről. Douglas szerintem egy újabb bukás lesz és jövőre is nézhetjük majd Alves beadásait.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.27. 11:44:08

Csatároknál valóban nem sok esély van, azért ebben a trióban pár év benne van, de a rotálásban simán benne lehet Deu és Sandro/Munir közül valaki.
Csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy szerintem eléggé borúsan van nézve itt minden, magyar ember egyébként is hajlamos mindenért bosszankodni. Az átlag szurkoló egy borzalmas állatfaj.
(az életben emellé társul az, hogy megoldást viszont nem akar magától kitalálni, vághezvinni)
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.11.27. 11:36:59

MQuC írta:Bartra mellett ott van azért Samper, Rafinha, Munir, Sandro is, Suarez és Delu vagy Adama is ide vehető, mint ígéret. De, ha szűken vesszük, akkor is Bartra, Samper, Rafinha, Suarez és Delu. Ez azért nem rossz szám egy jövőbeli kezdőben, mint saját nevelés.

Montoya meg tehetségnek lett kikiáltva, felhozták, de valami nincs rendben, ez tisztán látszik. Kezd az egész olyan lenni, mint a Mangala Benatia sztori...
Azért ne képzeljük,hogy a leírtak fele akár kezdő lesz nálunk hosszútávon.
Bartra esetleg, Samper és Rafinha talán.
Egyszerűen nem engedhetjük meg magunknak,mióta felemelkedtünk a topcsapatok közé, hogy építgessünk. Úgyis minden évben fog jönni 1 sztárigazolás, vagy 2 évente,nekik meg kelleni fog a hely.
Most a középpályásoknak van nagy esélyük, ezért írtam Sampert,Rafinhát, hogy robbantsanak, mert az öregedő rész nálunk.
De azt felejtsük el szerintem,hogy majd itt 5 ilyen fiatal egyszerre kezdővéve válik hosszútávon.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.27. 11:26:06

Bartra mellett ott van azért Samper, Rafinha, Munir, Sandro is, Suarez és Delu vagy Adama is ide vehető, mint ígéret. De, ha szűken vesszük, akkor is Bartra, Samper, Rafinha, Suarez és Delu. Ez azért nem rossz szám egy jövőbeli kezdőben, mint saját nevelés.

Montoya meg tehetségnek lett kikiáltva, felhozták, de valami nincs rendben, ez tisztán látszik. Kezd az egész olyan lenni, mint a Mangala Benatia sztori...
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.11.27. 11:16:16

Carrasco (Montoya ügynöke): "Luis Enrique said he's behind Alves and Douglas. And even Adriano seems ahead now. We want permanent transfer. He knows the situation is difficult but he's fine. We're talking with the club about a transfer in January" [ec] ezt az ec-t nem ismerem :oops:

A "jó hír", hogy ezek szerint LE tényleg megmondta a frankót Montoyának. A rossz pedig: valószínűleg ő sem lesz a jövő Barcelonájának alapembere. Enyhén nevetséges az egész sztori, főleg annak fényében, hogy továbbra is megy a saját nevelésű játékosainké a jövő téma a vezetőség részéről...

Igazából nem is Martin esetleges eligazolása lesz ennek a történetnek a csattanója, hanem az, hogy egy újabb tehetséget sikerült "elherdálni". Így már csak Bartra marad a keretben, mint potenciális kulcsjátékos. Ez pedig elég durva kritika azzal kapcsolatosan, mennyire is működik jól az utánpótlás játékosok beépítése.

Bár, minimális esély lehet arra, hogy jobb szerződést akarnak kicsikarni.
Lezárt