Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
mrjoe
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.06.05. 11:48:40

2010.05.20. 14:16:50

De istenem, kell itt magyarázni, h mi mennyire szórjuk a pénzt, mert hitel nélkül 2 nyáron tudunk venni 3 minőségi kiforrt játékost.
:lol:

http://www.as.com/futbol/articulo/rosel ... ftb_21/Tes

Hitel nélkül hogyan lehet 489 millió euró a klub adóssága úgy, hogy még Chygrynskiy és Ibrahimovic ki sincs fizetve?
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.05.20. 14:11:04

Nem semmi fizuval várják Mourinhot, napi közel 10 millió FT :shock:
Az már valami, valahogy csak el fog tengődni egyik napról a másikra.
Egyébként érdekelne milyen igazolásokat vártok idén nyáron, kikkel akarja a klub megerősíteni a keretet, vagy ezzel meg akarják várni a Portugált?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2010.05.20. 11:03:44

ab1daL írta:Na Mourinho nyilatkozatában nagy igazságra bukkantam: "Szerintem tökéletesen illene a mentalitásom a Real Madridhoz." Hát igen a nagyképű, lekezelő stílus adott. Szép házasság lesz! :D
Persze, h illene napi 10 millió Ft-os fizetéssel. :lol: :lol:

De istenem, kell itt magyarázni, h mi mennyire szórjuk a pénzt, mert hitel nélkül 2 nyáron tudunk venni 3 minőségi kiforrt játékost.

Ezzel persze Mourinho a világ legjobban kereső edzője lenne.Most ezen meg kéne lepődni? :roll: :twisted:
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2010.05.20. 10:42:16

daffy írta:
Fecooo írta:haverom nagy Valencia drukker és azt mondta, h Villa eladása volt egyedül fontos a 40 millás azonnali adósságrendezés miatt, így esélyes, h Silva mégis marad...
a valencia ha eladja silvát,gyakorlatilag lemondhat a bl indulásról. nekem ez olyan semleges hír,addig,míg nem tudom h josé milyen felállást képzelt el.
am abba belegondoltatok h ilyen erősítések után még jobban kétcsapatos lesz a liga?
Ezen a felvetésen gondolkodtam tegnap.De eszembe jutott 2 csapat játékos állománya.Az ATM-é illetve a Sevilla-é.Véleményem szerint 2 olyan keret, amelyiknek min. negyeddöntőket kéne játszania a Bl-ben, nem csoportkörből kiesni, ill CSZKA.....

A bajnokságban is nem kéne, h 9-15 pontnál nagyobb különbség legyen köztünk.Most az, h nem képesek döntő helyzetben koncentrálni, pl otthon betlizgetni a Xerez ellen, majd leadni 2 gólos előnyt a Real ellen, úgy gondolom, nem a mi hibáink, h felkészültebbek a játékosaink.Nekik van egy alap, h ne 2 csapatos legyen a liga, csak élni kéne vele, bár az tény, h a 2 nagy kerete össze sem hasonlítható az ő keretükkel.
Kép
Avatar
herr.toth
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009.07.10. 19:01:28

2010.05.20. 10:29:02

Fecooo írta:haverom nagy Valencia drukker és azt mondta, h Villa eladása volt egyedül fontos a 40 millás azonnali adósságrendezés miatt, így esélyes, h Silva mégis marad...
hát ha a haverod ezt mondta akkor tuti így van ... :D
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.05.20. 10:00:08

haverom nagy Valencia drukker és azt mondta, h Villa eladása volt egyedül fontos a 40 millás azonnali adósságrendezés miatt, így esélyes, h Silva mégis marad...
Silva miért maradna egy csapatban, ami nélküle 0? most már játszótársa sincs, lépni fog. én sem birnám sokáig a sok falbu között.. Mátyő, meg Csóri, Zsigics, Fernandes, Baraha, meg Zsoákin, uristen rossz belegondolni is milyen csapat lesz Valenciában.[/code]
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.05.20. 09:47:00

daffy írta:
Fecooo írta:haverom nagy Valencia drukker és azt mondta, h Villa eladása volt egyedül fontos a 40 millás azonnali adósságrendezés miatt, így esélyes, h Silva mégis marad...
a valencia ha eladja silvát,gyakorlatilag lemondhat a bl indulásról. nekem ez olyan semleges hír,addig,míg nem tudom h josé milyen felállást képzelt el.
am abba belegondoltatok h ilyen erősítések után még jobban kétcsapatos lesz a liga?
Persze tudjuk, de ez nem vezetheti a Laportáék kezét. A piacon ő volt a legjobb választás, kategóriájában valszeg a legolcsóbb, biztos megszerezhető és minden álma a barca, ráadásul csapattársai, barátai vannak itt. Maximum még Torres lehetett volna ilyen,de ő azt hiszem kevésbé kebelbarátja Xaviéknak (jóban vannak,de nem annyira, mint Villával), illetve valszeg drágább lett volna. Sőt, hoppon is maradhattunk volna könnyen.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.05.20. 09:41:37

Fecooo írta:haverom nagy Valencia drukker és azt mondta, h Villa eladása volt egyedül fontos a 40 millás azonnali adósságrendezés miatt, így esélyes, h Silva mégis marad...
a valencia ha eladja silvát,gyakorlatilag lemondhat a bl indulásról. nekem ez olyan semleges hír,addig,míg nem tudom h josé milyen felállást képzelt el.
am abba belegondoltatok h ilyen erősítések után még jobban kétcsapatos lesz a liga?
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.05.20. 09:22:09

haverom nagy Valencia drukker és azt mondta, h Villa eladása volt egyedül fontos a 40 millás azonnali adósságrendezés miatt, így esélyes, h Silva mégis marad...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.05.20. 09:13:55

Mikaos írta:Manolo Sanchis nyilatkozta, hogy az Inter játéka nem felelne meg a Bernabeu közönségének. (Mourinho-val kapcsolatban mondta ezt ugyebár)

Ehhez 4 dolgot fűznék hozzá:
1. De...úgy látszik az itteni kommentekből (illetve a másik oldalon is), hogy a Mourinho-féle anti-focit egyáltalán nem bánnák a Madrid-drukkerek.
2. Ez szomorú.
3. Az is való igaz, hogy a madridiak amúgy sincsenek egy jó ideje elkényeztetve a csapat mutatott játéka kapcsán.
4. Lehet, hogy már annyira leadták az igényeiket, hogy szívesen néznék azt is, hogy a focistáik fejjel lefelé ugrálnak a pályán, és háttal szaladnak előre, csak hogy nyerhessenek valamit végre újra?!
1. Nem
2.lásd első pont
3.Igaz
4.Talán.
Mou nem a szép foci miatt kell,hanem h egy kis állandóságot hozzon magával és a csapat mentális rendberakása miatt.Megnézném h Gago mikor fog sétláni a pálya közepén josé edzősködése alatt.
egyébként a nyári tervezett igazolásokra egy szavatok nem lehet kedves barcások. tervbe van maicon,egy balhátvéd és silva (elvben lezsírozva). ebben van 1 spanyol és 2 védő,akit hiányoltatok pereztől és nincs sem túlköltekezés,sem keretszétdobálás,sem esztelen-nem posztra történő-igazolás
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.05.20. 01:56:22

Manolo Sanchis nyilatkozta, hogy az Inter játéka nem felelne meg a Bernabeu közönségének. (Mourinho-val kapcsolatban mondta ezt ugyebár)

Ehhez 4 dolgot fűznék hozzá:
1. De...úgy látszik az itteni kommentekből (illetve a másik oldalon is), hogy a Mourinho-féle anti-focit egyáltalán nem bánnák a Madrid-drukkerek.
2. Ez szomorú.
3. Az is való igaz, hogy a madridiak amúgy sincsenek egy jó ideje elkényeztetve a csapat mutatott játéka kapcsán.
4. Lehet, hogy már annyira leadták az igényeiket, hogy szívesen néznék azt is, hogy a focistáik fejjel lefelé ugrálnak a pályán, és háttal szaladnak előre, csak hogy nyerhessenek valamit végre újra?!

Tőlem jöhet bárki azzal, hogy "más a két klub filozófiája". Ez igaz is persze, de ezzel nem lehetne megmagyarázni azt, hogy pont a Real Madrid látványtalan focit játsszon, miközben a klub nem éppen erről híres. Mondom, pár éve -sajnos- eléggé gyenge focit nyomnak (a viszonylagos eredményességük ellenére is), de attól még nem tartanám logikusnak, hogy még lejjebb süllyedjenek Mourinho-val.
És ami alátámasztja az érvelésemet: Capello is hiába nyerte meg a bajnokságot anno: elküldték. A pontos okát nem tudom ennek (úgy értem, senki sem tudhatja igazán), de elég erős a gyanúm, hogy azért (is), mert az utóbbi idők egyik legborzasztóbb és legunalmasabb fociját kellett látnia a madridi közönségnek.
Pellegrinivel elkezdődött valami. Nem mondanám, hogy a kedvencem az a foci, amit játszottak ez évben, de mindenképp pozitívnak értékelem Capello, Schuster és Ramos után. Mourinho-val ez romba fog dőlni, és még a "capello-i focit" is vissza kell majd sírniuk :)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.05.19. 23:01:50

jó edző murinnyó, az eredményei őt igazolják, de sztem még nem dolgozott olyan környezetben, mint ami a ligában várja. persze, egyértelmű, h madridban tőle várnak majd mindent, mivel nagyon nehéz lehet megemészteni a brigádnak, plusz megmagyarázni a hitelezőknek egy akkora buktát, amiben most volt részük abból a pici kétszázötvenmillióból. :D viszont ilyen ellenféllel szemben nem kellett még melóznia a portugálnak, mint a jelenlegi és - reményeim szerint - a következő szezonbeli barca. sztem még cselzi-edzőként az akkori mu sem volt olyan, mint a mostani barca. megvárnám én azért, h mire lesz elég a tudománya, nehogy megint sírás legyen a bugi vége.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2010.05.19. 23:00:57

Rivaldo11 írta:Az meg, hogy perezzel kb. milyen lesz a kapcsolata, el tudom képzelni. :D
Jogos, emlékezzünk csak, Londonban is volt egy pénzeszsák, aki megmondta Mourinhonak, hogy mit kellene csinálni, illetve alárakta a játékosokat, csak őt nem Pereznek, hanem Abramovicsnak hívták.

Szerintem ugyanaz lesz a szitu Madridban is. :lol:
Avatar
rivaldo90
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010.05.17. 17:14:05

2010.05.19. 22:59:47

barca_bome írta:
papek89 írta:Ha megnézitek az igazolásokat, mind barca, mind real részről, vannak okok, hogy ki miért megy egyikbe, ill másikba. Aki akar vmit nyerni, az a barcába igazol, aki viszont utálja a barcát, inkább a realba. Villa se, meg Ibra se azért jöttek ide, hogy csak a barca név miatt, hanem mert itt van keresnivalójuk. Olyan a klub szerkezete. Viszont a realnál meg nagy felfordulások vannak. a másik pl. Ronaldonak is, meg Mourinhonak ( valszeg reál edző lesz ) is vannak bajai a barcával. Ezért ha Spanyolország, akkor már inkább a madrid. Sztem, ha nem is teljesen, de van benne igazság.
Hála Istennek fel se merül Mourinho neve mint Barca vezetőedző... Mourinho pontosan illeni fog a Real Madrid politikájába minden téren, ő egy tökéletes igazolás lesz a kispadra!

Pep is örülne neki, legalább lesz egy kis bizonyítási vágy Guardiolában is, lesz mi motiválja azok után, hogy mindent megnyert a csapattal!

Már alig várom a Pep vs Mou csatákat! :lol: 8)

Ui.: Ez a görény sajnos a sajtót is tudja szépen manipulálni, nem csak a játékvezetőket... még egy ok, amiért illeni fog a Madridba. :twisted:
Hát amikor Frank Rijkaard elment szóba került a neve, de szerencse, hogy a vezetőség Peppet választotta.
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2010.05.19. 22:54:16

papek89 írta:Ha megnézitek az igazolásokat, mind barca, mind real részről, vannak okok, hogy ki miért megy egyikbe, ill másikba. Aki akar vmit nyerni, az a barcába igazol, aki viszont utálja a barcát, inkább a realba. Villa se, meg Ibra se azért jöttek ide, hogy csak a barca név miatt, hanem mert itt van keresnivalójuk. Olyan a klub szerkezete. Viszont a realnál meg nagy felfordulások vannak. a másik pl. Ronaldonak is, meg Mourinhonak ( valszeg reál edző lesz ) is vannak bajai a barcával. Ezért ha Spanyolország, akkor már inkább a madrid. Sztem, ha nem is teljesen, de van benne igazság.
Hála Istennek fel se merül Mourinho neve mint Barca vezetőedző... Mourinho pontosan illeni fog a Real Madrid politikájába minden téren, ő egy tökéletes igazolás lesz a kispadra!

Pep is örülne neki, legalább lesz egy kis bizonyítási vágy Guardiolában is, lesz mi motiválja azok után, hogy mindent megnyert a csapattal!

Már alig várom a Pep vs Mou csatákat! :lol: 8)

Ui.: Ez a görény sajnos a sajtót is tudja szépen manipulálni, nem csak a játékvezetőket... még egy ok, amiért illeni fog a Madridba. :twisted:
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.19. 22:47:22

Ha megnézitek az igazolásokat, mind barca, mind real részről, vannak okok, hogy ki miért megy egyikbe, ill másikba. Aki akar vmit nyerni, az a barcába igazol, aki viszont utálja a barcát, inkább a realba. Villa se, meg Ibra se azért jöttek ide, hogy csak a barca név miatt, hanem mert itt van keresnivalójuk. Olyan a klub szerkezete. Viszont a realnál meg nagy felfordulások vannak. a másik pl. Ronaldonak is, meg Mourinhonak ( valszeg reál edző lesz ) is vannak bajai a barcával. Ezért ha Spanyolország, akkor már inkább a madrid. Sztem, ha nem is teljesen, de van benne igazság.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.05.19. 22:41:44

szerk: zsuni! nem az egész hszem a Te hszedre épül, csak a 6kupás megjegyzés indított el
teljesen igazad van, csak már reflexböl a 6kupa/1idény jut eszembe, és nem az hogy /év.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.05.19. 22:35:10

Rivaldo11 írta:hogy a pálya közepére brunyálna......úgy értékelnék, hogy MEKKORA HÚZÁS, EZ EGY ZSENI...
azt csak az asszonya tudhatja.
Rivaldo11 írta: Félreértés ne essék, én elismerem a klasszisát. Csak vicc, hogy egyetlen mentsvárként tekintsenek rá. Nem biztos, hogy kizárólag Ő tudna ütőképes csapatot építeni madridban. Arról már nem ejtek szót, hogy az általa favorizált futballra mennire lenne vevő a közönség, illetve arról sem, hogy itt nem férne bele annyi ponthullajtás, mint az olaszoknál. Az meg, hogy perezzel kb. milyen lesz a kapcsolata, el tudom képzelni. :D
Főleg annak tudatában érdekes,hogy volt nemrég egy Capellojuk, akit a bajnoki cím ellenére is elküldtek, a klubtól távoli filozófia miatt (vagy nem?).
és most várják Mourinhot, aki se a Chelsea-vel,se az Interrel nem a szép, régiRealos focit nyomatta.

én inkább félteném a csapatom,hogy (még)jobban megutáltatja magát a Real,úgy világ szerte.
Jose stílusa ezt vetíti elő, megéri az esetleges eredményesség (közel sem biztos azért) egy klub óriásnak,hogy nimbuszát jobban aláássák? ha Capello ezért és azért nem tetszett, mi lesz Jose után, alatt? és még Capello maximálisan Úriember az ellenfelekkel szemben, főleg Mourinhohoz képest.

meglátjuk,h megéri e ez a Realnak...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.05.19. 22:34:00

Rivaldo11 írta: Nem biztos, hogy kizárólag Ő tudna ütőképes csapatot építeni madridban.
Biztos, hogy lenne más edző is aki jó csapatot tudna csinálni Madridban, de mindenki mást már elzavartak egyszer onnan aki még szóba jöhetett vna. :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.19. 22:23:00

Akkora mourinho várás van odaát, hogy az hihetetlen :lol: Ha történetesen a portugál úgy kezdené a bl döntőt, hogy a pálya közepére brunyálna amúgy lehmannosan, azt a madridistáknak rögtön úgy értékelnék, hogy MEKKORA HÚZÁS, EZ EGY ZSENI...
Félreértés ne essék, én elismerem a klasszisát. Csak vicc, hogy egyetlen mentsvárként tekintsenek rá. Nem biztos, hogy kizárólag Ő tudna ütőképes csapatot építeni madridban. Arról már nem ejtek szót, hogy az általa favorizált futballra mennire lenne vevő a közönség, illetve arról sem, hogy itt nem férne bele annyi ponthullajtás, mint az olaszoknál. Az meg, hogy perezzel kb. milyen lesz a kapcsolata, el tudom képzelni. :D
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.05.19. 22:01:41

zsuni írta:
Csak a lényeget felejtetted ki minden szavad igazsága mellett: még így is lefőttek. BL-ben, kupában, bajnokságban.
A 0-ról azért fejlödött a csapat, viszont a 6 kupás Barca 100 milliós kiadás ellenére nyert egy bajnokságot. szigoruan ezt az oldalát nézve.
kicsi szőrszálhasogatás:

6kupát nem egy szezon alatt nyertünk, hanem kettő, 1 alatt nem lehet. +100milliós kiadás után nyertük a 6ból 3at. 100millió előtt """csak""" 3at.

szóval következő szezon kezdetekor állhatunk 2kupánál a 4ből! (spanyol szuperkupa+bajnokság). a Bl magával hoz összesen 3kupát, tehát elég 1et bukni (Bl),h bukj 3at, Bl-->Európai szuperkupa-->Klub Vb...azokat nem tudtuk elbukni,amiben nem is indulhatunk el (utóbbi kettő:D).

szóval idén buktuk a Bl-t és a spanyol kupát, előbbiben édes mind1,h előző évben mit nyertél. szerintem a Barcelonások 95% elégedett a szezonnal.

Fontos címet nyertünk meg.

nah szóval nagyon lesarkítva 4/2nél állhatunk szeptembertől :wink: :lol:
Bajnokság,Bl,Kupa,és a bajnokság által hozott Spanyol Szuperkupa ez 4 "sorozat".

elnézést, ki kellett írnom magamból, már többször láttam,h 6/1, de az igazából EDDIG 3/1,és lehet 4/2 v 4/1.

szerk: zsuni! nem az egész hszem a Te hszedre épül, csak a 6kupás megjegyzés indított el :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.05.19. 21:09:38

Mielőtt testületileg földbe döngölnétek a Madridot,ne felejtsük el hogy ott már nagyon nagy a türelmetlenség az évek óta tartó nyeretlenség miatt.
Ezért is vásárolt össze egy komplett csapatot Perez papa.Papíron nagyon jó kerete van a Madridnak csak valami hiányzik a játékukból,nem igazán tudnám megfogalmazni hogy mi is az..És mivel idén sem úgy alakultak a dolgok mint ahogy szerették volna,és mivel nagyjából minden szóba jöhető játékos már megvan ezért most megpróbálnak egy nagyobb kaliberű edzőt leakasztani.Nincs is ezzel gond feltéve ha lesz elég türelem összerakni normálisan a csapatot,és hagyják dolgozni az edzőt.Remélem Mourinho lesz az mert akkor egy helyen lenne mindenki akit utálok.. :lol: Ha még valami csoda folytán Effenberg aktív lenne ez ő leigazolásával lenne teljes a gyűjtemény.

A bevásárláshoz még annyit hozzátennék hogy nálunk játszik Villa (40 milla),
ha jön a "tékozló fiú" Fabregas(kb.50 milla),plusz tavalyról Ibra..nem igen van mit a Madrid szemére hányni szerintem.
Kép
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.05.19. 20:32:49

Csak a lényeget felejtetted ki minden szavad igazsága mellett: még így is lefőttek. BL-ben, kupában, bajnokságban.
A 0-ról azért fejlödött a csapat, viszont a 6 kupás Barca 100 milliós kiadás ellenére nyert egy bajnokságot. szigoruan ezt az oldalát nézve.
arról nem is beszélve, hogy el tudom képzelni Laporta hány játékost igazolt, kijönne belöle 2-3 csapat szerintem, ugyh hagyni lehet ezt a Perez csapatot igazolt dumát.
Nálatok van egy gerinc jelenleg, és ennyi az elöny. Ha lesz egy edzö aki több mint 1 évet tud Madridban tölteni, akkor ott is lesz a csapatnak egy gerince (nyilván nem saját nevelés) amire lehet épiteni.
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2010.05.19. 19:47:08

madridronie írta:Ezzel megint csak nem lehet vitatkozni, de kérdem én, mégis mit kellett volna Pereznek tennie tavaly????
Először is megtartani Juande Ramost. Vagy legalább várni addig az elküldésével, amíg nem talál egy megfelelő kvalitású edzőt a klubotok. Aztán, ha jött volna mondjuk egy Mourinho, Benítez vagy akárki, aki már bizonyított európai porondon, max akkor elküldeni. Így annyi lett, hogy egy egy ugyanolyan szintű, - bár szerintem kicsit rosszabb - edző került a kispadra.
Utána várni az igazolásokkal és kikérni az edző véleményét, hogy kire van szüksége és kire nincs. Nem az, hogy odadobok neki egy világválogatottat, és csinálj velük, amit tudsz. Egy előre eltervezett taktikához és rendszerbe kellett volna igazolni. Valószínűleg nem kellett volna elküldeni Robbent és Sneidert. Láthatjuk, hogy egy megtervezett rendszerben kiemelkednek a csapatukból. És ami szerintem a legfontosabb az a türelem!
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2010.05.19. 18:52:29

Először is grat a bajnoki címhez (teljesen megérdemelten a jobb CSAPAT nyert, sajnos :( ) és az első igazolásotokhoz!
Kedves madridisták!
Rég nem az aktuális edzőitekkel vannak a bajok. Amikor Capello megnyerte a bajnokságot, úgy is elküldték.
Igazad van, az edzőkérdés csak egy a sok probléma közül! De talán itt kezdődik minden! 8)
Még egyszer, és utoljára:
Ti nem egy-egy sztárt igazoltatok nagy összegért.
Ti vettetek egy új csapatot, kompletten. Perez odatette, hogy "tessék, mától ők a Real Madrid. A mi fiaink, igazi madridisták"Ez volt undorító.
Meg ne próbáljátok már összehasonlítani a mi utunkkal, mert behalok...Nálunk adott egy SAJÁT NEVELÉSEKBŐL álló mag. E köré érkeznek kész játékosok-valóban nem olcsón. De ha nem bánjátok, nem Torghelléket veszü,nk támadóposztra.
Ezzel megint csak nem lehet vitatkozni, de kérdem én, mégis mit kellett volna Pereznek tennie tavaly????
Nekünk jelenleg nincs olyan utánpótlásunk, amihez érdemes lenne hozzányulni; az más kérdés, hogy ezért már korábban tenni kellett volna! :wink: Emellett azt se felejtsük el, hogy egy olyan Aranygenerációhoz, mint amilyen most nálatok felnőtt, egy nagy adag SZERENCSE is kell!!! Nem vitás, a jelenlegi Barca építkezése tudatosabb, jóval nyugodtabb és nem mellesleg sikeresebb is, de ....... :twisted:
Egyetlen nyár alatt 7(?) db labdarúgót vetettek a kezdő csapatba.És ez sem elég.Még minimum 3 labdarúgónak érkeznie kell(ezt mondja a többség),h tökéletes legyen a csapat na meg még egy edzőnek mert hátha neki már összejön végre amit akar mindenki.
Ebből alapból csak 5-nek lenne helye a kezdőben (Arbeloa, Granero egyértelműen a padra lett véve, az már megint egy más kérdés, hogy mit szült közben a kényszer)! És igen, még la. 3 (szélső védők, középpályára 2 ember) játékosra szükségünk van ahhoz, hogy a keret minősége nagyjából egyezzen a Barcáéval --> mert jelenleg ti vagytok az etalon (ehhez 2 évre és több 100 millióra volt/lesz szükség, de ez szerintem legyen már a madridisták problémája) :wink: ! Persze a keret egy dolog, de annak kompatibilitása és játéka úgye már más tészta; abban biztos vagyok, hogy a Real focija egy jó ideig nem lesz annyira látványos, mint a Barcáé, de attól még lehet jó, élvezetes és eredményes is majd!

José, ha mást nem is, de remek kondit, fegyelmet, óriási mentális erőt és egy jóval felkészültebb taktikát azért biztosan ad(na) a csapatnak! Erre lehet építkezni, én egyelőre ezzel is beérném (aztán jöhet a Joga :lol: )! :wink:
Lezárt