Pedro Rodríguez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.03.18. 08:37:12

Bob_Marley írta: Rengeteget mozog támadásban, labda nélkül. Ilyen sokat dolgozó emberre mindenhol szükség van. Nem kockáztat duma? Nem kockáztatnia kell, hanem pontosan játszani, s a feladatát elvégezni.
A feladatát, ami a legtöbb esetben a gólszerzést jelenti, hiszen támadó.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.03.18. 05:34:05

ktm írta:
S.Agüero írta:Viszont, ha azért akarunk behozni egy csatárt, hogy támadásban hozzon lendületet, mert gól kell, akkor arra a feladatra már ő kevés sajnos. Egy első számú cserének azért ebben is jónak kellene lennie.
Ezzel nagyon magasra helyezted a lécet. Azt jelenti, hogy olyan spíler kéne a padra, aki hozzá tud tenni érdemben a támadójátékhoz csereként beállva egy olyan védelemmel szemben, akivel addig a kezdő trió nem tudott mit kezdeni. Ehhez kb. világklasszis kéne a padra(vajon ki lenne hajlandó eljönni ide padozni?).
A fiataljaink közül egyedül Adama Traoreban van olyan plusz, amely az egy meccsen eredménytelen trióhoz képest új színt tud jelenteni, ha becserélnék. Viszont ő még kiforratlan játékos. És az elmúlt évben semmi nem történt, hogy felkészítsék egy ilyen szerepre.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 456
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2015.03.18. 02:50:10

S.Agüero írta:Viszont, ha azért akarunk behozni egy csatárt, hogy támadásban hozzon lendületet, mert gól kell, akkor arra a feladatra már ő kevés sajnos. Egy első számú cserének azért ebben is jónak kellene lennie.
Ezzel nagyon magasra helyezted a lécet. Azt jelenti, hogy olyan spíler kéne a padra, aki hozzá tud tenni érdemben a támadójátékhoz csereként beállva egy olyan védelemmel szemben, akivel addig a kezdő trió nem tudott mit kezdeni. Ehhez kb. világklasszis kéne a padra(vajon ki lenne hajlandó eljönni ide padozni?).
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.03.17. 23:45:15

Nem kockáztatnia kell, hanem pontosan játszani, s a feladatát elvégezni.
Én ezt értem, de Pedro már tipikusan az a játékos lett, akit előnyben érdemes behozni, mert fut, védekezik. Viszont, ha azért akarunk behozni egy csatárt, hogy támadásban hozzon lendületet, mert gól kell, akkor arra a feladatra már ő kevés sajnos. Egy első számú cserének azért ebben is jónak kellene lennie.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.17. 23:44:58

Sandro tényleg jó lehet, én is nagyon csípem őt. Csak vegyük azt, hogy elmegy Pedro, akkor egy siheder Sandro nem tudja még pótolni és nem tud hozni egy megbízható szintet. Tiltás miatt evidens, hogy nem futunk neki húszon éves emberekkel egy bajnokságnak.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.03.17. 23:37:14

sandroból egyébként egy tök jó pedro utód lehet később, én benne simán látom azt, hogy átveszi a helyét. vagy csak számomra adja magát ennyire a pedro - jeffren és sandro - munir hasonlat?

jeffren volt a tehetségesebb, az ügyesebb, a gyorsabb, de pedro mindig hasznosabb volt. odaért a kapu elé és beverte, aztán messziről beverte, és emellett az ellenfelek nyakán lihegett egész meccsen. mezőnyben túl sokat nem mutatott, de mégis nem kis szerepet játszott abban, hogy mindent megnyert. jeffren meg eltűnt, most ahogy nézem a másodosztályban szaladgál.

most munir az akiben érezni lehet a plusz tehetséget, mégis amikor mindketten fent voltak, akkor talán sandro mutatott többet. ő se adott túl sokat a játékunkhoz, de eldöntött két meccset és vert még pár gólt. munir pedig mintha leblokkolt volna.

tellot nem veszem komolyan a pótlására, ő már marad a portóban. deulofeut pedig nem tudom komolyan venni. ha képtelen annyi játékpercet összehozni egy sevillában, mint pedro, és pedronál gyengébb játékosok kezdenek folyamatosan előtte, akkor mit akarunk tőle?
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.17. 23:02:04

S.Agüero írta:Milyen lendület? Védekezésben fut, oké, de támadásban semmi, alibi, hátraadja a labdát, azt kész. Semmi kockázatot nem vállal. Támadáshoz semmi lendületet nem ad, ott nem tud sprintelgetni felállt védelem ellen.
Rengeteget mozog támadásban, labda nélkül. Ilyen sokat dolgozó emberre mindenhol szükség van. Nem kockáztat duma? Nem kockáztatnia kell, hanem pontosan játszani, s a feladatát elvégezni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.03.17. 22:50:32

Milyen lendület? Védekezésben fut, oké, de támadásban semmi, alibi, hátraadja a labdát, azt kész. Semmi kockázatot nem vállal. Támadáshoz semmi lendületet nem ad, ott nem tud sprintelgetni felállt védelem ellen.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.17. 22:24:22

Egy cserejátékostól pont az az elvárás, hogy a padról beszállva lendületet hozzon. Sokat fut, sokat dolgozik és idén csak összekapált 5 gólt meg 4 gólpasszt is. Egyik fiatal sem tud még olyan szintet képviselni mint Pedro. Munir-Sandro borzasztó tapasztalatlan, Tello-t nem tudom ritkán láttam játszani a Portoban, Deulofeu meg nem tétel (egyelőre vagy később ezt nem tudni). Hátrányban még így is 100/100 Pedrot teszem be, mert képes lendületet adni a csapatnak. De ez mindenki szuvenír joga, én továbbra is úgy látom, hogy az a munka, amit Pedro ad, szükséges.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.03.17. 21:46:25

Nagy energiával száll be... Azért mert sokat fut? Támadásban nem sokra megyünk vele még mindig. Hátrányban nem tud segíteni a csapatnak.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.03.17. 20:43:55

Bob_Marley írta:Fiatalok közül egy sem tudja egyelőre hozni azt a szintet mint ő. Életunt lenne? Munkájára nem lehet panasz, beállva is általában nagy energiával száll be. A tiltás miatt, valóban ésszerű a marasztalása, de sokáig nem fog itt maradni a cserepadon, mert remek korban van, s a válogatottság miatt is fontos lenne, hogy játékban legyen valahol folyamatosan.

Hiába a nagy energia, a a teljesítménye elég harmatos. Ahogy írtam első éveiben nagyszerűen focizott, de ilyen támadó trió mellett semmi babér nem terem neki. Amikor pedig lehetőséget kap kisebb csapat ellen se tud maradandót alkotni. Szerintem durván elfogyott az ember, egy fiatal, akinek hatalmas motivációja van bizonyítani, 10x többet ér a "balra elhúzom és belebombázom a védőbe" megmozdulásoknál. Tiltás ellenére nem érzem hogy olyan létszükségű legyen a padon.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.17. 20:18:59

Leon írta:Ezt nagyon adom,Sandrót én is sokkal szívesebben elnézném mint Pederot! 8)
aztán vagy hozzátesz annyit min pedro, vagy nem. többet biztos nem fog. innentől el is dőlt a kérdés.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.03.17. 20:17:46

palesz77 írta:
visca el barca írta:munir, sandro semmivel nem jobb, láthattuk.
Mondjuk Sandro szerintem pont jobb volt, mint Pedro és Munir, neki igen bejött ez az első csapatban levő csere poszt. Lehet épp élete formájában volt, és pont összejött neki minden, de Suárez visszatéréséig ő volt a 3. legjobb támadónk szerintem. Sajnáltam is akkor, hogy ő ment vissza, és a kevesebbet mutató Munir maradt, de hát Lucho tudja - utólag mondhatjuk, hogy nemigen jött be. Gürizni ugyanannyit gürizett, mint Pedro, de 68 percenként gólt is lőtt - a Villarreal ellenit ő döntött el ráadásul -, és akkoriban sokkal veszélyesebb volt kapura, mint Pedrito.

Na mindegy, csak gondoltam ezt megosztom.. :D
Ezt nagyon adom,Sandrót én is sokkal szívesebben elnézném mint Pedrot! 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Leon 2015.03.17. 20:19:10-kor.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.03.17. 20:02:55

visca el barca írta:munir, sandro semmivel nem jobb, láthattuk.
Mondjuk Sandro szerintem pont jobb volt, mint Pedro és Munir, neki igen bejött ez az első csapatban levő csere poszt. Lehet épp élete formájában volt, és pont összejött neki minden, de Suárez visszatéréséig ő volt a 3. legjobb támadónk szerintem. Sajnáltam is akkor, hogy ő ment vissza, és a kevesebbet mutató Munir maradt, de hát Lucho tudja - utólag mondhatjuk, hogy nemigen jött be. Gürizni ugyanannyit gürizett, mint Pedro, de 68 percenként gólt is lőtt - a Villarreal ellenit ő döntött el ráadásul -, és akkoriban sokkal veszélyesebb volt kapura, mint Pedrito.

Na mindegy, csak gondoltam ezt megosztom.. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.17. 19:44:56

Leon írta:Nem utálom ahogy Alvest sem,de már mindkettő csak fék a csapatban. Pedro elöl abszolút kutyaütő nulla kategória lett,ezért kéne akár a PSG elleni hazai meccsen lévő pozícióban erőltetni (már ha játszunk még valaha 3-4-3mat) vagy pedig Alves helyen. Futkosni meg melózni tud meg annyit védekezni is mint Alves.
é skit hozol a helyére? düöflüolfüö mivel lesz jobb? akkora arca van, mint három ronaldonak, pont ilyen hiányzik ide, hogy puffogjon a kevés játéklehetőség miatt. munir, sandro semmivel nem jobb, láthattuk.

van idén 1700 perce, az kb. 19 meccs, azon hozott 10+6-ot (jó, 5 gól a kupában hoki csapatok ellen, de hát kis gól is gól). ő erre tökéletes. most annak mi értelme h eladod 20-ért, aztán veszel vmi másikat 20-ért aki vagy beválik vagy nem. idehozol egy 4. számú csatárt a padra, az sem fogja a clasicot csereként beállva eldönteni miután halomra fekteti a balett védőit.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2015.03.17. 19:32:16

Csak ámulok és bámulok mekkora gyülőlet övezi itt Pedro-t :shock: !!! Bármelyik más csapatban alapkezdő lenne és még csak mostanában fordulgat meg a fejében a távozás. Volt 2 gyengébb éve, mintahogy a csapatnak is. Most LE alatt azért sokkal jobban játszik. Itt meg le van falábúzva, meg sokan elküldenék ( mondjuk Messit is sokan el akarták adni :shock: ). Mondjuk lehet én vagyok az egyetlen aki szereti ezt a játékost, sose felejtem el amit itt lerakott az asztalra, azt amikor nem ment neki mekkora robot-melót mutatott be, h kompenzálja az aktuális formahanytlását, hogy kb az összes csatárunk helyett melózott. Én csak azért remélem, hogy a tilalom után elmegy, mert bárhova is megy alap csatárként fog játszani, és a válogatottnak erre szükségük is lesz!!! A helyére meg jöhet egy rutinosabb csereember amolyan Larsson féle!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.03.17. 19:27:36

Nem utálom ahogy Alvest sem,de már mindkettő csak fék a csapatban. Pedro elöl abszolút kutyaütő nulla kategória lett,ezért kéne akár a PSG elleni hazai meccsen lévő pozícióban erőltetni (már ha játszunk még valaha 3-4-3mat) vagy pedig Alves helyen. Futkosni meg melózni tud meg annyit védekezni is mint Alves. :)

Tello meg nem rég rúgott egy mesterhármast szóval őazisten! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7512
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.17. 19:16:45

Leon írta:
Chino írta:És most következik ami Pedrot érinti. Nem tudom hol találunk egy olyan csatárt, aki tűri a padot az MSN mögött, megüt egy szintet.
Igaz,Pedro megüt egy szintet... talán egy spanyol harmadosztályban lévő szintet! :mrgreen:
El kell innen zavarni a fenébe mert nemhogy nincs a csapat hasznára,hanem inkább csak hátráltatja a Barcát! Egy Dela,Tello,Munir,Sandro is lehoz egy nála jobb szintet,ráadásul ők fiatalabbak is jóval.
Ebből a négyesből Munir és Sandro még nagyon fiatal és rutintalan, ez a legnagyobb gond. Itt max. epizódszerep jutna nekik, amivel semmit sem fejlődnének, jelen szintjükön pedig távolról sem jelentenek megoldást.
Tello-nál pedig Pedro még mindig jobb.
Deulofeu lehetne esetleg jó, de azt hogy végigpadozza a szezont és kapjon 5-600 percet nem biztos, hogy el fogja fogadni, plusz ki tudja ő hol tart.

Szóval ez a négyesfogat nem old meg semmit, esetleg az utóbbi, de ő az is kockázatos, a mentalitása miatt pedig még fokozottabban. Nem a fiatalok azok, akik Pedro helyett megfelelőek lehetnek, az ő karrierjüket ezzel pedig sanszos, hogy kerékbe is törjük, Igazolni meg nyáron nem tudunk. Amellett én nem lennék nyugodt, ha egy MSN-nel plusz egy Sandro-val kellene nekivágni az idénynek.

Azért nem kell úgy beállítani Pedro-t mint egy fogalmatlan senkit, nem felejtett el játszani. Én sem szívesen mondom, de egy évre még mindenképp meg kellene tartani.

Amúgy meg nem tudom, hogy érdemes-e ezt leírnom, mert valószínű, hogy ezt végig se gondolod (főleg a távozásával járó hátrányokat) csak szimplán utálod és csak az a lényeg, hogy menjen innen.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.17. 18:57:57

Leon írta:
Chino írta:És most következik ami Pedrot érinti. Nem tudom hol találunk egy olyan csatárt, aki tűri a padot az MSN mögött, megüt egy szintet.
Igaz,Pedro megüt egy szintet... talán egy spanyol harmadosztályban lévő szintet! :mrgreen:
El kell innen zavarni a fenébe mert nemhogy nincs a csapat hasznára,hanem inkább csak hátráltatja a Barcát! Egy Dela,Tello,Munir,Sandro is lehoz egy nála jobb szintet,ráadásul ők fiatalabbak is jóval.
tello? hagyjad már, pedronál is falábúbb. csak lököd itt a hülyeségeidet mert utálod.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.17. 18:48:58

Fiatalok közül egy sem tudja egyelőre hozni azt a szintet mint ő. Életunt lenne? Munkájára nem lehet panasz, beállva is általában nagy energiával száll be. A tiltás miatt, valóban ésszerű a marasztalása, de sokáig nem fog itt maradni a cserepadon, mert remek korban van, s a válogatottság miatt is fontos lenne, hogy játékban legyen valahol folyamatosan.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.03.17. 18:34:43

Chino írta:És most következik ami Pedrot érinti. Nem tudom hol találunk egy olyan csatárt, aki tűri a padot az MSN mögött, megüt egy szintet.
Igaz,Pedro megüt egy szintet... talán egy spanyol harmadosztályban lévő szintet! :mrgreen:
El kell innen zavarni a fenébe mert nemhogy nincs a csapat hasznára,hanem inkább csak hátráltatja a Barcát! Egy Dela,Tello,Munir,Sandro is lehoz egy nála jobb szintet,ráadásul ők fiatalabbak is jóval.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.03.17. 18:02:15

Ezt amit ő letesz az asztalra, simán tudja egy fiatal aki a B csapat tagja, vagy épp kölcsönben van. Óriási alibi foci amit csinál, egy fiatalos lendület a Messi Neymar Suarez hármasnak sokkal többet adhat, mint egy életunt Pedro.
De ő higgadt a befejezéseknél. :mrgreen:
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.03.17. 17:50:04

Úgy gondolom, hogy ő ebben a mai barcában soha nem fog már megújulni és jó teljesítménnyel előállni. Mondjuk nem akármilyen hármas van előtte a sorban, de neki már csak az értéke fog itt csökkenni, önbizalma már nincs lejjebb. Szimpatikus volt, amikor első évében ontotta a gólokat, meg utána pár évben, a válogatottban se volt rossz, de rémesen bele szürkült ebbe a mai barcába.
Simán aláírnám, Arsenalban jó helye lehetne, vagy a pool-ban egyaránt, megkapná a folyamatos játéklehetőséget, szerepet és hadd menjen'. most még kérhetünk is olyan 15? körül érte.(fejem verem a falba amikor a psg akarta vinni, kétszer ennyiért.. )

Ezt amit ő letesz az asztalra, simán tudja egy fiatal aki a B csapat tagja, vagy épp kölcsönben van. Óriási alibi foci amit csinál, egy fiatalos lendület a Messi Neymar Suarez hármasnak sokkal többet adhat, mint egy életunt Pedro.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.03.17. 17:28:13

visca el barca írta: sehol. ezért nem is szabad elengedni.
Azért ez így nem igaz. Az biztos, hogy borzasztó nehéz, főleg, hogy Pedro statisztikái nem rosszak. Viszont ha ezt ki akarja használni és menni akar, akkor engedni kell, mert annyira viszont korántsem pótolhatatlan. Én mindenképp megpróbálkoznék Delofeu-val, legalább egy fél évet adnék neki, mutassa meg, hogy mit tud a nagyoknál is. Bármelyik szélre jó megoldás lenne a következő szezonban. Télen pedig elgondolkodnék egy centeren, méghozzá Eto'o-n. 34 éves, nagyon jól tudná, hogy nem kezdőnek jön. Viszont ismeri a ligát és a csapatot is, a korához képest gyors és gólerős is. Ha egy idősebb játékost keresünk, akkor nála jobbat nem nagyon találhatunk. A Klose-féle tankokkal nem sokra mennénk elöl, nekünk egy gyors játékos kell.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.17. 15:32:33

Chino írta:És most következik ami Pedrot érinti. Nem tudom hol találunk egy olyan csatárt, aki tűri a padot az MSN mögött, megüt egy szintet.
sehol. ezért nem is szabad elengedni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Lezárt
cron